Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL6 - Presenečenje - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 26. 11. 2016

A (5.4km / 265m / 19KT)

1Tomáš Kubelka OK Kare48:28+00:00
2Matjaž Štanfel OK Azimut52:35+04:07
3Peter Tušar OK Azimut53:00+04:32
4Janez Pretnar Kamniški OK1:00:58+12:30
5Jošt Lapajne OK Azimut1:01:00+12:32
6Simon Stanonik OK Azimut1:06:09+17:41
7Tjaž Gantar OK Azimut1:08:56+20:28
8Valentin Eržen OK Azimut1:09:01+20:33
9Mojca Flerin Kamniški OK1:14:54+26:26
10Miha Škarabot OK Polaris1:19:27+30:59
11Rok Močnik OK Azimut1:20:56+32:28
12Klemen Kenda OK Azimut1:23:13+34:45
13Ambrož Rupnik OK Azimut1:31:48+43:20
14Zala Zavrl OK Komenda1:33:30+45:02
15Aleš Zupan OK Polaris1:51:00+62:32
Ajda Flašker OK KomendaMP+ --:--
Žan Ravnikar OK KomendaDNS+ --:--

B (3.3km / 155m / 11KT)

1Domen Kavčič OK Komenda49:18+00:00
2Tomaž Kremžar Individuals/No Club49:56+00:38
3Katja Babič OK Komenda50:23+01:05
4Ana Pia Pogačar OK Komenda50:27+01:09
5Deja Razpet OK Azimut54:24+05:06
6Aleš Serženta OK Azimut54:28+05:10
7Janez Šumečki OK Tivoli54:37+05:19
8Tomaž Pust OK Komenda54:41+05:23
9Nika Poljanšek OK Azimut54:48+05:30
10Iztok Hadalin OK Azimut57:30+08:12
11Charles Nelson OK Azimut58:09+08:51
12Igor Bončina OK Azimut58:55+09:37
13Andrej Korelc OK Komenda1:01:27+12:09
14Logar Erik OK Azimut1:10:01+20:43
15Roman Sladič ŠOK1:12:16+22:58
16Irma Pretnar Kamniški OK1:35:48+46:30
Dragan Krivičić OK Perkmandeljc TrbovljeMP+ --:--
Teja Tušar OK AzimutMP+ --:--
Igor Dučak OK Perkmandeljc TrbovljeMP+ --:--
Julijan Kavčič OK AzimutMP+ --:--
Urša Tomažin OK AzimutMP+ --:--
Kristina Ipavec OK AzimutMP+ --:--
Karin Pust OK KomendaMP+ --:--
Jakob Brus OK AzimutMP+ --:--
Alenka Škarabot OK PolarisDNF+ --:--
Katja Kobentar Kamniški OKDNF+ --:--

C (1.9km / 85m / 9KT)

1Nea Eržen OK Azimut28:50+00:00
2Logar Enej OK Azimut30:45+01:55
3Žan Gnezda OK Azimut32:46+03:56
4Damjana Jerše OK Polaris42:28+13:38
5David Sedej OK Azimut43:22+14:32
6Lucija Kremžar Individuals/No Club48:51+20:01
7Biserka Ledinšek OK Tivoli1:03:31+34:41
8Tristan Kofol OK Azimut1:10:01+41:11
9Rok Sedej OK Azimut1:17:23+48:33
Matjaž Kofol OK AzimutDNF+ --:--