Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL7 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komendska dobrava, 3. 12. 2016

A (5.9km / 235m / 25KT)

1Tomáš Kubelka OK Kare46:49+00:00
2Jaka Piltaver OK Brežice53:56+07:07
3Žan Ravnikar OK Komenda56:11+09:22
4Janez Pretnar Kamniški OK58:05+11:16
5Vid Bogovič OK Brežice1:04:28+17:39
6Mojca Flerin Kamniški OK1:09:24+22:35
7Blaž Kölner OK Komenda1:16:09+29:20
8Aljaž Černe OK Tivoli1:20:20+33:31
9Andrej Borštnik OK Tivoli1:21:28+34:39
10Matej Škarabot OK Polaris1:21:40+34:51
11Tomaž Kremžar Individuals/No Club1:26:25+39:36
12Miran Kolman Kamniški OK1:27:40+40:51
13Gregor Zupan OK Komenda1:31:31+44:42
14Zala Zavrl OK Komenda1:36:12+49:23
15Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:36:56+50:07
16Aleš Zupan OK Polaris1:44:29+57:40
Robert Kunc OK TivoliMP+ --:--

B (2.8km / 135m / 11KT)

1Matej Bizjak OK Komenda34:55+00:00
2Katja Babič OK Komenda36:05+01:10
3Ajda Flašker OK Komenda40:12+05:17
4Borut Seljak OK Komenda40:22+05:27
5Tomaž Pust OK Komenda40:29+05:34
6Jure Kavčič OK Komenda42:35+07:40
7Ana Pia Pogačar OK Komenda45:30+10:35
8Rok Kern OK Komenda45:50+10:55
9Simon Kurinčič OK Komenda47:00+12:05
10Vlado Sedej OK Azimut47:05+12:10
11Andrej Korelc OK Komenda47:28+12:33
12Domen Žurbi OK Komenda48:27+13:32
13Irena Hacin Kölner OK Komenda52:40+17:45
13Karin Pust OK Komenda52:40+17:45
15Nika Ravnikar OK Komenda54:22+19:27
16Janko Lapajne OK Azimut55:47+20:52
17Romana Zupan OK Komenda57:19+22:24
18Luka Plavčak ŠOK1:05:17+30:22
19Irma Pretnar Kamniški OK1:11:52+36:57
20Igor Bončina OK Azimut1:25:02+50:07
Tilen Zupan OK KomendaMP+ --:--
Janez Zavrl OK KomendaMP+ --:--
Lucija Jurkovič OK KomendaMP+ --:--
Zala Špenko OK KomendaMP+ --:--
Petra Stojan OK KomendaDNF+ --:--

C (1.5km / 80m / 6KT)

1Luka Seljak OK Komenda18:59+00:00
2Tamino Hölzer OK Komenda28:40+09:41
3Delania Hölzer OK Komenda32:41+13:42
4David Sedej OK Azimut36:12+17:13
5Jaka Seljak OK Komenda36:58+17:59
6Lara Zupan OK Komenda37:49+18:50
7Nejc Trunk OK Komenda38:21+19:22
8Drejc Malus OK Komenda39:01+20:02
9Boštjan Pavec Individuals/No Club40:51+21:52
10Zala Mia Švigelj OK Komenda41:26+22:27
11Vita Malus OK Komenda42:49+23:50
12Ožbej Malus OK Komenda44:54+25:55
13Denise Hölzer OK Komenda45:08+26:09
14Ajda Jeraj OK Komenda48:25+29:26
15Mija Jeraj OK Komenda55:49+36:50
16Neža Trunk OK Komenda56:28+37:29
17Lara Kepic Kamniški OK1:05:48+46:49
18Brina Kölner OK Komenda1:05:49+46:50
19Lana Pregel OK Komenda1:07:42+48:43
20Ema Kepic Kamniški OK1:08:31+49:32
21Rok Sedej OK Azimut1:12:17+53:18
Lucija Kremžar Individuals/No ClubMP+ --:--
Jakob Kurinčič OK KomendaMP+ --:--
Nik Lap OK KomendaMP+ --:--

Družin (1.0km / 40m / 3KT)

1Ajda Jarc OK Komenda20:48+00:00
2David Petek OK Komenda33:23+12:35
3Miha Pregel OK Komenda44:14+23:26
4Klemen Kuharič OK Komenda45:56+25:08
5Manca Bizjak OK Komenda48:22+27:34
6Kurinčič Jerca OK Komenda48:35+27:47
7Ula Špende OK Komenda49:30+28:42
8Matevž Bizjak OK Komenda49:52+29:04
9Ajda Petek OK Komenda58:36+37:48
10Žiga Minodraš OK Komenda59:00+38:12