Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL11 - knock out sprint - sprint

Orientacijski klub Komenda, Ljubljana, 7. 1. 2017

A - kvalifikacije (2.4km / 40m / 13KT)

1Jan Dovč OK Tivoli0:10:44+00:00
2Tomáš Kubelka LPU0:10:51+00:07
3Gregor Hvala OK Azimut0:12:02+01:18
4Žan Ravnikar OK Komenda0:12:10+01:26
5Blaž Kölner OK Komenda0:13:05+02:21
6Peter Tušar OK Azimut0:13:11+02:27
7Dušan Petrovič OK Polaris0:13:40+02:56
8Valentin Eržen OK Azimut0:13:43+02:59
9Valter Foški OK Polaris0:13:58+03:14
10Gregor Zupan OK Komenda0:13:59+03:15
11Miran Kolman Kamniški OK0:14:02+03:18
12Gašper Petrovič OK Polaris0:14:06+03:22
13Robert Kunc OK Tivoli0:14:14+03:30
14Tomaž Pust OK Komenda0:14:20+03:36
15Miha Škarabot OK Polaris0:15:02+04:18
16Klemen Kenda OK Azimut0:15:43+04:59
17Tajda Bogataj OK Azimut0:16:23+05:39
18Blaž Šimenc OK Tivoli0:16:51+06:07
19Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli0:17:33+06:49
20Katja Dovč OK Tivoli0:17:45+07:01
21Matija Jesenko OK Tivoli0:17:48+07:04
22Monika Ravnikar OK Komenda0:19:11+08:27
23Aleš Borštnik OK Tivoli12:19:27+728:43

B (3.2km / 55m / 16KT)

1Katja Babič OK Komenda0:21:25+00:00
2Thomas Hölzer X-OL0:23:11+01:46
3Ana Pia Pogačar OK Komenda0:23:20+01:55
4Simon Kurinčič OK Komenda0:23:24+01:59
5Marko Obid OK Azimut0:23:35+02:10
6Jure Kavčič OK Komenda0:23:40+02:15
7dr.Mojca Foški OK Polaris0:24:30+03:05
8Lovro Sirc OK Komenda0:24:52+03:27
9Rok Kern OK Komenda0:25:01+03:36
10Brane Malus OK Komenda0:25:25+04:00
11Erik Logar OK Azimut0:25:30+04:05
11Teja Tušar OK Azimut0:25:30+04:05
13Janez Šumečki OK Tivoli0:25:44+04:19
14Patricija Primožič OK Komenda0:25:49+04:24
15Karin Pust OK Komenda0:27:16+05:51
16Domen Žurbi OK Komenda0:27:39+06:14
17Igor Bončina OK Azimut0:28:16+06:51
18Enej Logar OK Azimut0:28:46+07:21
19Tina Kern OK Komenda0:28:59+07:34
20Nejc Turk OK Komenda0:29:21+07:56
21Nika Ravnikar OK Komenda0:29:44+08:19
22Tilen Zupan OK Komenda0:29:53+08:28
23Petra Stojan OK Komenda0:32:30+11:05
24Aljaž Obid OK Azimut0:35:41+14:16
25Zala Špenko OK Komenda0:38:25+17:00

C (1.5km / 15m / 8KT)

1Jakob Kurinčič OK Komenda0:12:02+00:00
2Jerca Kurinčič OK Komenda0:13:23+01:21
3Vita Malus OK Komenda0:13:33+01:31
4Nea Eržen OK Azimut0:13:43+01:41
5Tamino Hölzer X-OL0:15:02+03:00
6Biserka Ledinšek OK Tivoli0:15:30+03:28
7Ožbej Malus OK Komenda0:16:45+04:43
8Jan Cokan OK Komenda0:22:09+10:07
9Tina Likar Individuals/No Club0:23:58+11:56
10Drejc Malus OK Komenda0:24:28+12:26
11Neža Obid OK Azimut0:27:16+15:14
12Delania Hölzer X-OL0:30:27+18:25
13Ema Kepic Kamniški OK0:35:24+23:22

A - polfinale (2.5km / 25m / 13KT)

1Tomáš KubelkaOK Lokomot LPU0:09:59+00:00
2Jan DovčOK Tivoli OK Tivoli0:10:43+00:44
3Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut0:11:24+01:25
4Blaž KölnerOrientacij OK Komenda0:11:39+01:40
5Žan RavnikarOrientacij OK Komenda0:11:48+01:49
6Peter TušarOK Azimut OK Azimut0:11:56+01:57
7Gašper PetrovičOrientacij OK Polaris0:12:49+02:50
8Miran KolmanKamniški o Kamniški OK0:12:55+02:56
9Gregor ZupanOrientacij OK Komenda0:13:15+03:16
10Dušan PetrovičOrientacij OK Polaris0:13:16+03:17
11Valentin ErženOK Azimut OK Azimut0:13:22+03:23
12Valter FoškiOrientacij OK Polaris0:13:59+04:00
13Tomaž PustOrientacij OK Komenda0:14:05+04:06
14Klemen KendaOK Azimut OK Azimut0:14:37+04:38
15Miha ŠkarabotOrientacij OK Polaris0:15:31+05:32

A - finale - poraženci (2.5km / 55m / 15KT)

16Blaž ŠimencOK Tivoli OK Tivoli0:16:04+00:00
17Matija JesenkoOK Tivoli OK Tivoli0:16:19+00:15
18Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli0:18:48+02:44
19Katja DovčOK Tivoli OK Tivoli0:18:57+02:53
20Monika RavnikarOrientacij OK Komenda0:19:44+03:40
21Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli0:21:00+04:56
22Tajda BogatajOK Azimut OK Azimut0:28:09+12:05

A - finale (2.4km / 65m / 15KT)

1Jan DovčOK Tivoli OK Tivoli0:11:23+00:00
2Tomáš KubelkaOK Lokomot LPU0:11:47+00:24
3Žan RavnikarOrientacij OK Komenda0:12:34+01:11
4Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut0:12:51+01:28
5Peter TušarOK Azimut OK Azimut0:13:22+01:59
6Blaž KölnerOrientacij OK Komenda0:13:24+02:01
7Miran KolmanKamniški o Kamniški OK0:14:40+03:17
8Gašper PetrovičOrientacij OK Polaris0:14:41+03:18