Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 12 - Brez meja - srednja

AŠD Gaja, Gropada, 8. 1. 2017

A (4.0km / 100m / KT)

1MATEJ ŠKARABOTOK POLARIS Ljubljana00:35:50+00:00
2VALENTIN ERŽENOK AZIMUT Cerkno00:38:54+03:04
3TAJDA FOŠKIOK POLARIS Ljubljana00:39:05+03:15
4BLAŽ KÖLNEROK KOMENDA Komenda00:39:37+03:47
5STEFANO COLLODETFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:40:06+04:16
6ANDREA RIVETTAA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:40:50+05:00
7DAVID ČUFER PD AJDOVŠČINA Ajdovščina00:41:19+05:29
8ROK MOČNIKOK AZIMUT Cerkno00:41:23+05:33
9MIHA ŠKARABOTOK POLARIS Ljubljana00:41:52+06:02
10SERGIO PALUSAPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:43:11+07:21
11CLIZIA ZAMBIASIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:43:36+07:46
12KLEMEN KENDAOK AZIMUT Cerkno00:44:09+08:19
13BRINA FOŠKIOK POLARIS Ljubljana00:44:20+08:30
14DANIELE MARTIGNAGOOK Montello ASD Montello00:45:07+09:17
15CARLO PATINIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:46:03+10:13
16VALTER FOŠKIOK POLARIS Ljubljana00:46:06+10:16
17PAOLO PIZZAMUSAŠZ - SSD Gaja Trst00:46:46+10:56
18ANDREA FOSCHIANA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:46:49+10:59
19JERNEJ VIDALIAŠZ - SSD Gaja Trst00:47:02+11:12
20MAURO CLEMENTEAŠZ - SSD Gaja Trst00:47:15+11:25
21SILVIJ MOČNIKOK AZIMUT Cerkno00:47:27+11:37
22CESARE TARABOCCHIAOK AZIMUT Cerkno00:47:33+11:43
23IVO KETE PD AJDOVŠČINA Ajdovščina00:49:36+13:46
24NEJC MOČNIKOK AZIMUT Cerkno00:49:38+13:48
25ALESSIA ALBANOPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:50:02+14:12
26ROBERTO LAROTELLAORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. Trst00:50:07+14:17
27MAURIZIO MARUSSIGFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:50:09+14:19
28MARKO DE LUISAAŠZ - SSD Gaja Trst00:51:34+15:44
29MICHAEL TREMULPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:51:50+16:00
30ANDREA MARGIOREORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. Trst00:52:26+16:36
31ALEŠ ZUPANOK POLARIS Ljubljana00:53:21+17:31
32BORIS ERŽENŠOK Škofja Loka00:53:35+17:45
33NEJC KODRIČ PD AJDOVŠČINA Ajdovščina00:53:43+17:53
34LUCA PATINIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:54:14+18:24
35FABIO TOFFANINAŠZ - SSD Gaja Trst00:54:29+18:39
36GIANLUCA LEONIAŠZ - SSD Gaja Trst00:55:32+19:42
37MARCO ONGAROU.S. PRIMIERO A.S.D. Primiero00:56:13+20:23
38GIANFRANCO SIEGAAŠZ - SSD Gaja Trst00:56:54+21:04
39GIADA FRANZIKP 00:56:57+21:07
40ARMANDO MARTIGNAGOOK Montello ASD Montello00:57:16+21:26
41KRISTJAN KALCAŠZ - SSD Gaja Trst00:57:35+21:45
42GREGOR PAVLIČAŠZ - SSD Gaja Trst00:58:26+22:36
43LUCA RUINIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:59:43+23:53
44URBAN GREGORC PD AJDOVŠČINA Ajdovščina01:00:39+24:49
45ANDREA BERNARDIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:01:48+25:58
46DENIS MITRIFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm01:02:01+26:11
47MARTA CANALFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm01:02:31+26:41
48MICHELA DEGRASSIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:02:46+26:56
49TOMAŽ PUSTOK KOMENDA Komenda01:03:06+27:16
50IRENE CIBINPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:03:35+27:45
51MICHELE CAFAGNAORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. Trst01:04:55+29:05
52ALJOŠA REBOLJOK POLARIS Ljubljana01:07:35+31:45
53STANKO ČUFER PD AJDOVŠČINA Ajdovščina01:10:21+34:31
54GREGOR ZUPANOK KOMENDA Komenda01:11:41+35:51
55CRISTINA RUINIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:13:10+37:20
56MICHELE CERNIGOJAŠZ - SSD Gaja Trst01:16:04+40:14
57STEFANO ZONATOASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA 01:16:23+40:33
58DIEGO RUZZIERPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:22:42+46:52
59MATTEO MIROLOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago01:39:40+63:50
MOJCA FOŠKIOK POLARIS LjubljanaDISQ+ --:--
ANKA KUZMINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO ManiagoMP+ --:--

B (3.0km / 70m / KT)

1JURE KAVČIČOK KOMENDA Komenda00:28:59+00:00
2KATJA BABIČOK KOMENDA Komenda00:29:27+00:28
3SIMON KURINČIČOK KOMENDA Komenda00:30:48+01:49
4IGOR BONČINAOK AZIMUT Cerkno00:33:49+04:50
5ANA PIA POGAČAROK KOMENDA Komenda00:35:19+06:20
6JANEZ ZAVRLOK KOMENDA Komenda00:35:49+06:50
7CRISTINA GRABARU.S. PRIMIERO A.S.D. Primiero00:37:12+08:13
8ARIANNA PATINIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:37:43+08:44
9MASSIMO MOSCAGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst00:38:00+09:01
10IRIS COLOMBOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:38:04+09:05
11GORAN POLOJAZAŠZ - SSD Gaja Trst00:38:08+09:09
12GIORGIO GHERSIORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. Trst00:38:11+09:12
13IRENA HACIN KÖLNEROK KOMENDA Komenda00:40:16+11:17
14GUIDO ALMERIGOGNAAŠZ - SSD Gaja Trst00:41:52+12:53
15PIERO GIUDICIORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. Trst00:41:55+12:56
16ROMANA ZUPANOK KOMENDA Komenda00:42:17+13:18
17MARK SYLVESTERUWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB Devin00:42:19+13:20
18FRANCESCO FRANZFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:42:27+13:28
19KARIN CESCONPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:44:03+15:04
20LUCA FONTANOTPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:44:08+15:09
21ALESSANDRO RIVETTAA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:44:14+15:15
22IRIS AURORA PECORARIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:44:43+15:44
23LIVIO PREDONZANIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst00:45:40+16:41
24JAN GRGICAŠZ - SSD Gaja Trst00:46:44+17:45
25DONATELLA DAVIDORIENTEERING DOLOMITI 00:46:58+17:59
26MARIA ELENA SIMONELLIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:47:08+18:09
27DAVIDE UKMARAŠZ - SSD Gaja Trst00:48:17+19:18
28MARINA LOVISOTTOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:48:19+19:20
29JANKO LAPAJNEOK AZIMUT Cerkno00:48:23+19:24
30FABRIZIO MOSOLOFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:48:34+19:35
31KARIN PUSTOK KOMENDA Komenda00:48:55+19:56
32VERONIKA DE LUISAAŠZ - SSD Gaja Trst00:49:00+20:01
33GABRIELLA XAUSAFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:49:02+20:03
34ANNA BARTOLEPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:50:03+21:04
35MAURO FELCHEROFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm00:51:46+22:47
36RINALDO LUINAŠZ - SSD Gaja Trst00:51:58+22:59
37CHIARA DE CRISTINIAŠZ - SSD Gaja Trst00:52:25+23:26
38MAURIZIO GRILLOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:54:04+25:05
39PAOLO PRADOLINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:54:39+25:40
40WALTER MAZZUCCOORIENTEERING DOLOMITI 00:55:19+26:20
41ANA PLAVČAKŠOK Škofja Loka00:55:37+26:38
42ERIC MIROLOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:57:01+28:02
43ALENKA ŠKARABOTOK POLARIS Ljubljana00:57:35+28:36
44MARKO GERMANIAŠZ - SSD Gaja Trst00:59:45+30:46
45DAVIDE CHIOCCAGRUPPO OR. CAI MONFALCONE Tržič01:00:02+31:03
46ANJA ŠKARABOTOK POLARIS Ljubljana01:00:11+31:12
47LUKA PLAVČAKŠOK Škofja Loka01:00:27+31:28
48STELLA CIGNINIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:01:01+32:02
49JOZEF PELESSONIAŠZ - SSD Gaja Trst01:03:02+34:03
50ROBERTA BOTINAAŠZ - SSD Gaja Trst01:04:17+35:18
51FIORENZO RUZZIERAŠZ - SSD Gaja Trst01:04:31+35:32
52FIAMMETTA BERTOLIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:06:32+37:33
53FRANCA CREVATINPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:06:39+37:40
54PAOLA ROVISPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:12:20+43:21
55DINO BONANGRUPPO OR. CAI MONFALCONE Tržič01:14:30+45:31
56FEDERICA VISINTINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago01:14:54+45:55
57NATAŠA CANZIANIAŠZ - SSD Gaja Trst01:18:13+49:14
58LUCIA LUNARDISPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:18:48+49:49
59VLASTA JARCGRUPPO OR. CAI MONFALCONE Tržič01:19:04+50:05
60SONIA PREDANFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. Videm01:20:07+51:08
61PIERPAOLO POLDRUGOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst01:22:33+53:34
62CHIARA RAJGELJAŠZ - SSD Gaja Trst01:27:44+58:45
63DONATELLA GRATTONGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst01:33:08+64:09
64ANNA BUTTAZZONIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst01:35:07+66:08
65CAMILLA LEONEA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago01:36:55+67:56
66TIZIANA DE MONTEGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst01:51:53+82:54
67ZDENKO PAVLIČAŠZ - SSD Gaja Trst02:09:06+100:07
SEBASTIAN KRISCJAKAŠZ - SSD Gaja TrstDNF+ --:--
NATAN MAJ POŽENELOK AZIMUT CerknoDNF+ --:--
TATJANA GRGICAŠZ - SSD Gaja TrstDISQ+ --:--

C (1.9km / 30m / KT)

1TILEN ZUPANOK KOMENDA Komenda00:17:11+00:00
2NASTJA FERLUGAAŠZ - SSD Gaja Trst00:23:54+06:43
3RUBEN TICAŠZ - SSD Gaja Trst00:25:28+08:17
4STEFANO SOSSIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst00:26:17+09:06
5DAVIDE KRIZMANČIČAŠZ - SSD Gaja Trst00:27:07+09:56
6MASSIMILIANO FURLANAŠZ - SSD Gaja Trst00:27:32+10:21
7LORENZO MIOTPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:27:41+10:30
8PETRA STOJANOK KOMENDA Komenda00:28:33+11:22
9ANDREA SERAFINOAŠZ - SSD Gaja Trst00:31:10+13:59
10LARA ZUPANOK KOMENDA Komenda00:32:03+14:52
11CHIARA BERTOLIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:32:04+14:53
12DAMJANA JERŠEOK POLARIS Ljubljana00:32:56+15:45
13DANIELE MURADORAŠZ - SSD Gaja Trst00:33:55+16:44
14MATTEO MONAROPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:34:11+17:00
15NEA ERŽENOK AZIMUT Cerkno00:34:17+17:06
16ENRICO SOSSIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst00:36:26+19:15
17RICCARDO KRISCJAKAŠZ - SSD Gaja Trst00:36:42+19:31
18FIORELLA LINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:37:51+20:40
19ROBERTO ZUDICHPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:39:01+21:50
20CHIARA CARLIAŠZ - SSD Gaja Trst00:39:15+22:04
21DANIEL CHIOCCAGRUPPO OR. CAI MONFALCONE Tržič00:42:39+25:28
22LUCIA ZACCHIGNAGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst00:44:08+26:57
23MORENO CURZISenza Societŕ /00:45:20+28:09
24MARCELLA POGGIOLIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:45:51+28:40
25SANDOR PELESSONIAŠZ - SSD Gaja Trst00:50:20+33:09
26FULVIO DERINAŠZ - SSD Gaja Trst00:51:06+33:55
27SUZANA DEBELJAKAŠZ - SSD Gaja Trst00:51:17+34:06
28PETRA PARADIŽOK KOMENDA Komenda00:56:42+39:31
29ADRIANA DONINIAŠZ - SSD Gaja Trst00:57:02+39:51
30FRANKO PEČARAŠZ - SSD Gaja Trst01:01:38+44:27
31SARA SUTA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago01:14:22+57:11
SEBASTIJAN PEČARAŠZ - SSD Gaja TrstDISQ+ --:--
GIANCARLO PASQUOTTOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD TrstDNF+ --:--

Skupine (1.9km / 30m / KT)

1GABRIELE GIUDICIORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. Trst00:26:26+00:00
2ANJA DE LUISAAŠZ - SSD Gaja Trst00:29:18+02:52
3AMČLIE KRISCJAKAŠZ - SSD Gaja Trst00:30:40+04:14
4DANIELE APOLLONIOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD Trst00:32:40+06:14
5GIULIO FUCCIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:36:34+10:08
6GIUSTO ALMERIGOGNAAŠZ - SSD Gaja Trst00:44:07+17:41
7BENEDETTA OLGIATIAŠZ - SSD Gaja Trst00:53:18+26:52
8MATTEO SAVELLAPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:55:24+28:58
9RUBEN BALBIPUNTO K ORIENTEERING ASD Trst00:55:31+29:05
10ALICE LEONEA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago01:06:56+40:30
EMMA LEONEA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO ManiagoMP+ --:--

MŽ12 (1.7km / 25m / KT)

1LISA RIVETTAA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:26:57+00:00
2OSKAR FOŠKIOK POLARIS Ljubljana00:27:41+00:44
3RADO KALCAŠZ - SSD Gaja Trst00:30:59+04:02
4MANUELE MIROLOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO Maniago00:36:04+09:07