Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 17 Mobil-O - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 11. 2. 2017

A (5km / 25m / KT)

1Žan RavnikarOrientacijski klub Komenda 0:56:00+00:00
1Matic BlažOrientacijski klub Komenda 0:56:00+00:00
2Mojca FlerinKamniški orientacijski klub 1:00:00+04:00
2Suzana DrevenšekKamniški orientacijski klub 1:00:00+04:00
3Zala ZavrlOrientacijski klub Komenda 1:00:00+04:00
3Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 1:00:00+04:00
4Monika RavnikarOrientacijski klub Komenda 1:00:00+04:00
4Ana Pia PogačarOrientacijski klub Komenda 1:00:00+04:00
5Miran KolmanKamniški orientacijski klub 1:00:00+04:00
5Katja KobentarKamniški orientacijski klub 1:00:00+04:00
6Ana PlavčakŠkofjeloški orientacijski klub 1:00:00+04:00
6Boris ErženŠkofjeloški orientacijski klub 1:00:00+04:00

B (5km / 0m / KT)

1Barbara PavliničOrientacijski klub Komenda 0:46:05+00:00
1Toni NagodeOrientacijski klub Komenda 0:46:05+00:00
2Janez ZavrlOrientacijski klub Komenda 0:45:45+-1:40
2Romana ZupanOrientacijski klub Komenda 0:45:45+-1:40
3Vita MalusOrientacijski klub Komenda 0:57:20+11:15
3Franc MalusOrientacijski klub Komenda 0:57:20+11:15
4Domen ŽurbiOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
4Rok KernOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
5Roman SladičŠkofjeloški orientacijski klub 1:00:00+13:55
5Luka PlavčakŠkofjeloški orientacijski klub 1:00:00+13:55
6Lucija PavliničPosamezniki/brez kluba 1:00:00+13:55
6Matevž SemprimožnikPosamezniki/brez kluba 1:00:00+13:55
7Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
7Miklavž GrumOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
8Nika RavnikarOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
8Patricija PrimožičOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
9Domen KavčičOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
9Tina KernOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
10Petra ParadižOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55
10Simon KurinčičOrientacijski klub Komenda 1:00:00+13:55

C (2km / 0m / KT)

1Natan Maj PoženelOK Azimut 0:10:05+00:00
2Lara ZupanOrientacijski klub Komenda 0:12:24+02:19
3Lucija KremžarPosamezniki/brez kluba 0:13:04+02:59
4Nik LapOrientacijski klub Komenda 0:13:44+03:39
5Neža TrunkOrientacijski klub Komenda 0:15:17+05:12
6Ajda JerajOrientacijski klub Komenda 0:15:19+05:14
7Nejc TrunkOrientacijski klub Komenda 0:15:43+05:38
8Florijan KremžarPosamezniki/brez kluba 0:17:37+07:32
9Ožbej MalusOrientacijski klub Komenda 0:19:34+09:29

Družinska (2km / 0m / KT)

1Tamino HölzerOrientacijski klub Komenda 0:14:07+00:00
2družina ValičPosamezniki/brez kluba 0:15:15+01:08
3Maja ZarnikOrientacijski klub Komenda 0:16:44+02:37
4Drejc MalusOrientacijski klub Komenda 0:17:46+03:39
5Brina in Anže KölnerOrientacijski klub Komenda 0:19:21+05:14
6Mija JerajOrientacijski klub Komenda 0:20:39+06:32
7Delania HölzerOrientacijski klub Komenda 0:21:41+07:34
8Jerca in Jakob KurinčičOrientacijski klub Komenda 0:23:04+08:57
9Žiga MinodrašOrientacijski klub Komenda 0:23:18+09:11