Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 - 2. dan - srednja

Društvo za razvoj orientacijskega teka, Hrušica - Podgrad, 15. 4. 2017

Beginners (1.95km / 45m / 8KT)

1Delania HölzerOK Komenda 41:46+00:00
2Giulio ChiodoniASCO Lugano 46:10+04:24
Ellen FlordalSnättringe DNS+ --:--
Anas Fadil ZapataEster Manfrin DNS+ --:--
Peo AdenstedtOrK MP+ --:--
Lara ZupanOK Komenda DNS+ --:--
Lucie KozinovaPolbes DNF+ --:--
Lorena ChiodoniASCO Lugano MP+ --:--
Dominik OttoRKYS MP+ --:--
Oskar FoškiOK Polaris DNS+ --:--

DROT Elite (4.67km / 145m / 20KT)

1Pan dr. ValentiniDROT 35:34+00:00
2Johanec VavrysDROT 38:54+03:20
3Ivanec NagyDROT 44:03+08:29
4Zdenal PrdelDROT 45:27+09:53
5Bačus PičusDROT 51:17+15:43
6Libor BananaDROT 53:34+18:00
Kiri the ManDROT DNS+ --:--
Mladi VojtaDROT DNS+ --:--

M10 (1.26km / 35m / 6KT)

1Matej FerlugaGAJA 13:32+00:00
2Marc GathercoleZESOLNAK 15:31+01:59
3Kai BreckleBTG 25:58+12:26
Mitja KalcGAJA MP+ --:--

M12 (1.95km / 45m / 8KT)

1Otto AllwingerMOK 19:02+00:00
2Lavio MüllerOLG Galgenen 19:57+00:55
3Martino CastelliASCO Lugano 28:41+09:39
4Jachym BulirTAP 29:08+10:06
5Gioele ChiodoniASCO Lugano 30:03+11:01
6Gergő BálintVHS 31:40+12:38
7Tamino HölzerOK Komenda 42:15+23:13
Tilen ZupanOK Komenda DNS+ --:--

M14 (2.74km / 105m / 13KT)

1Dániel AngyalVHS 33:51+00:00
2Ádám BálintVHS 36:36+02:45
3Matyáš KolářPGP 37:31+03:40
4Jan BurkhardtZESOLNAK 38:03+04:12
5Victor FredmanOKÄÖ 42:16+08:25
6Jakob TedhamreSnättringe 43:54+10:03
7Noé MoserASCO Lugano 44:18+10:27
8Goran PolojazFVG Junior Team 48:05+14:14
9Corsin MüllerOLG Galgenen 50:04+16:13
10Martin JevševarOK Brežice 64:15+30:24
11Giorgio CereserFVG Junior Team 67:35+33:44
12Bence VassVHS 87:14+53:23
Jozef PelessoniFVG Junior Team MP+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice DNS+ --:--

M16 (3.65km / 115m / 16KT)

1Pascal SchmidZESOLNAK 37:28+00:00
2Fabio BirrerZESOLNAK 38:27+00:59
3Tomáš JanovskýPGP 38:57+01:29
4Sven WeyZESOLNAK 39:02+01:34
5Benjamin NäslundSkogslöparna 40:10+02:42
6Jesper LidmarSnättringe 40:12+02:44
7Benedek BálintVHS 45:51+08:23
8Dominique SchmidZESOLNAK 46:02+08:34
9Johan CallebergSnättringe 48:28+11:00
10Gian-Andri MüllerZESOLNAK 51:13+13:45
11Matyas SieglMFP 52:27+14:59
12Simon RüeggZESOLNAK 56:04+18:36
13Erik Lidström LauriSnättringe 57:34+20:06
14Lucas FredmanOKÄÖ 61:10+23:42
15Etlinger AndrásVHS 64:01+26:33
16Ermanno ZerrilloASCO Lugano 69:32+32:04
17John WolgastSnättringe 74:35+37:07
18Seba BrazzolaASCO Lugano 75:07+37:39
19Federico CrivelliASCO Lugano 85:04+47:36
20Jacob WolgastSnättringe 91:23+53:55
21Kristjan KalcFVG Junior Team 100:18+62:50
Johan KarlssonOKÄÖ MP+ --:--
Florin WeyZESOLNAK MP+ --:--
Luca FontanotFVG Junior Team MP+ --:--
Albin HainkeSnättringe MP+ --:--
Filippo AntoniniASCO Lugano MP+ --:--
Andreas BorängSnättringe MP+ --:--

M18 (3.82km / 125m / 18KT)

1Mattia GründlerS-JKL 30:34+00:00
2Silvan KöpfliZESOLNAK 35:10+04:36
3Mattias KallhaugeSnättringe 36:15+05:41
4Tobias KarlssonSnättringe 39:16+08:42
5Tjaž GantarOK Azimut 39:55+09:21
6Alex Del FedeleASCO Lugano 40:01+09:27
7Herwig Jr. AllwingerMOK 40:30+09:56
8Corsin BoosZESOLNAK 41:16+10:42
9Žan RavnikarOK Komenda 43:16+12:42
10Luca RizziASCO Lugano 43:28+12:54
11Matej ŠkarabotOK Polaris 43:47+13:13
12Marco BirrerZESOLNAK 44:42+14:08
13Ivar Lidström LauriSnättringe 45:59+15:25
14Patrick WürstenZESOLNAK 46:04+15:30
15Stefano De EccherFVG Junior Team 55:58+25:24
16Carlo PatiniFVG Junior Team 61:05+30:31
17Tokai-kiss BálintVHS 61:33+30:59
18Leonardo BonfiglioliFVG Junior Team 68:11+37:37
Iztok HadalinOK Azimut DNS+ --:--
Matic BlažOK Komenda DNS+ --:--

M20 (4.23km / 135m / 18KT)

1Georg GroellOLCG 32:17+00:00
2Sandro SchmidZESOLNAK 34:08+01:51
3Nicolas KastnerNF Wien - OL-Team 36:01+03:44
4Sven PüntenerZESOLNAK 37:37+05:20
5Noel BoosZESOLNAK 38:23+06:06
6Adrian KöpfliZESOLNAK 45:17+13:00
7Manuel WalssZESOLNAK 45:20+13:03
8Korbinian LangeSV Mietraching 49:56+17:39
9Emanuel NäslundSkogslöparna 72:54+40:37
Christian RedtzerAttunda OK MP+ --:--

M21A (3.82km / 125m / 16KT)

1Nicolo LivaFVG Junior Team 36:57+00:00
2Jonas GründlerOLG Pfäffikon 40:28+03:31
3Elio GoljaOK Polaris 52:22+15:25
4Arvid StrandbergSkogslöparna 53:05+16:08
5Tihomir DespetovićBJE 55:33+18:36
6Jakub KuriakRKYS 56:41+19:44
7Nik Schneiderz 58:18+21:21
8Pau Curriu GiménezCOB 69:05+32:08
9Lars WidmerOLGZ 69:30+32:33
Ivan Boyadzhiev ml.MOK DNS+ --:--
Lorenzo BartulovichGAJA DNS+ --:--
Petr HanovecPGP DNF+ --:--
Alessandro CeconFVG Junior Team MP+ --:--

M21B (3.13km / 100m / 13KT)

1Martin NilssonSnättringe 31:26+00:00
2Jonas RinnbäckRavinen 36:07+04:41
3Roland VoglSV Mietraching 54:54+23:28
4Georg Biller jun.SV Mietraching 55:25+23:59
5Vladimír TřebickýCirkus Kotlarka 56:05+24:39
6Mátyás PaskujMCB 65:47+34:21
7Luka PlavčakŠOK 72:00+40:34
8Janez ZavrlOK Komenda 81:18+49:52
9Alessio RozziPD Ajdovščina 100:39+69:13
Silvo BabičOK Komenda MP+ --:--

M21E (4.67km / 145m / 20KT)

1Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O 40:33+00:00
2Yves AschwandenZESOLNAK 40:52+00:19
3Matija RazumJAP 41:09+00:36
4Marco SeppiCUSB-O 41:20+00:47
5Stefan SjölundSkogslöparna 41:48+01:15
6Stefan KubelkaLAC 42:28+01:55
7Andreas StalderZESOLNAK 43:13+02:40
8Federico VenezianOrTarzo 47:37+07:04
9David HectorSnättringe 47:52+07:19
10Reto MüllerOLG Galgenen 51:09+10:36
11Silvio VassalliASCO Lugano 51:50+11:17
12Markus BieriOLG Pfäffikon 70:49+30:16
Mikael NilssonSnättringe DNS+ --:--
Humpty DumptyDROT DNS+ --:--
Erik NielsenOrTarzo DNF+ --:--

M35 (4.23km / 135m / 18KT)

1Stefano CastelliASCO Lugano 43:36+00:00
2Gigi PedriniASCO Lugano 44:52+01:16
3Bojan JevševarOK Brežice 48:39+05:03
4Kenneth SmedsNOK 48:50+05:14
5Stefano BrambillaCO2 50:24+06:48
6Kristian BosisioOK Trzin 57:02+13:26
7Simone RoccaPolbes 64:52+21:16
8Fabrizio BerniPolbes 71:06+27:30
9Andrea ChiodoniASCO Lugano 71:12+27:36
Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE DNS+ --:--

M40 (3.82km / 125m / 18KT)

1Hugo FlordalSnättringe 37:53+00:00
2Edi OcvirkJAP 40:41+02:48
3Niklaus Moserol norska 46:05+08:12
4Bence BálintVHS 60:22+22:29
5Boris ErženŠOK 65:27+27:34
6Gregor PavličGAJA 73:03+35:10
Peter FerlugaGAJA DNS+ --:--
Gregor ZupanOK Komenda DNS+ --:--
Norbert DeixlerOC München DNF+ --:--
Rico LandefeldOC München MP+ --:--

M45 (3.47km / 110m / 14KT)

1Tiziano BoianiO-92 35:43+00:00
2Tibor VassVHS 37:13+01:30
3Libor FilipSRK 39:25+03:42
4Johan LidmarSnättringe 42:12+06:29
5Aleš PoljanšekOK Azimut 42:27+06:44
6Mark StodgellWCH 43:55+08:12
7Markus BianchiLKI 45:17+09:34
8Alberto GrilliPPN 48:44+13:01
9Richard GathercoleZESOLNAK 51:25+15:42
10Hans BreckleBTG 54:13+18:30
11Mats HainkeSnättringe 59:42+23:59
12Tomaž PustOK Komenda 67:25+31:42
13Boris Kastner-JirkaNF Wien - OL-Team 68:41+32:58
14Joerg UlverTGV Horn 74:26+38:43
15Jiri BulirTAP 77:33+41:50
16Björn FredmanOKÄÖ 80:39+44:56
17Thomas KarlssonOKÄÖ 80:56+45:13
18Igor BončinaOK Azimut 82:04+46:21
Valter FoškiOK Polaris MP+ --:--
Marcel BurkhardtZESOLNAK MP+ --:--

M50 (3.47km / 110m / 14KT)

1Leo PyymäkiEsSu 30:36+00:00
2Peter Gehrigerol.biel.seeland 35:41+05:05
3Daniel HanselmannOLG W-N 35:43+05:07
4Janez PretnarKamniški OK 37:26+06:50
5Siegfried OpetnikHSV-Klagenfurt 40:10+09:34
6Miha ŠkarabotOK Polaris 40:44+10:08
7Herwig AllwingerMOK 40:46+10:10
8Tomáš JanovskýPGP 42:55+12:19
9Anders KarlssonSnättringe 47:26+16:50
10Markus GründlerOLG Pfäffikon 52:19+21:43
11Bo LauriSnättringe 53:33+22:57
12Timo WidmerOLGZ 55:45+25:09
13Torgny NäslundSkogslöparna 57:09+26:33
14Per KallhaugeSnättringe 57:35+26:59
15Roman SieglMFP 57:59+27:23
16Nicholas EvansOK Notts 58:41+28:05
17Matti AronenClub Iisalmen Visa 59:47+29:11
18Jürgen KohlerUSC Magdeburg 62:39+32:03
19Per WolgastSnättringe 66:38+36:02
20Nikolaus AdenstedtOrK 68:26+37:50
21Gerrit Van De RietOLifant 71:09+40:33
22Michael Steinauerol.biel.seeland 76:44+46:08
23Zsolt NémethVHS 81:29+50:53
24Noldi Schneiderz 117:02+86:26
Jorgen HectorSnättringe DNS+ --:--
Paolo PizzamusGAJA DNS+ --:--
Anders GustafssonUddevalla OK MP+ --:--
Stephan ZuegerOLG Thun DNS+ --:--

M55 (3.13km / 100m / 13KT)

1Tapio MarkkiEsSu 30:16+00:00
2Andreas HuberHamar 36:29+06:13
3Lennart StrandbergSkogslöparna 44:22+14:06
4Luca BattistoniVAO 48:34+18:18
5Albino CampanaASCO Lugano 50:13+19:57
6Filippo PezzatiSCOM 63:06+32:50
7Roman SladičŠOK 68:20+38:04
8Mauro ClementeGAJA 71:23+41:07
9Neil AdamsWCH 85:27+55:11
Oystein RonningEvry MP+ --:--
Ivan BoyadzhievMOK DNS+ --:--
Robert MandlSPUK DNS+ --:--

M60 (2.94km / 105m / 12KT)

1Hansruedi KohlerOLG Dachsen 31:42+00:00
2Sönke BandixenOLG Pfäffikon 35:15+03:33
3Jonny NilssonSnättringe 41:57+10:15
4Stefano ZonatoPuoRy 46:24+14:42
5Kurt FischerOLG Pfäffikon 50:32+18:50
6Robert MayrhoferLKI 52:39+20:57
7Charles NelsonOK Azimut 53:17+21:35
8Peter AndresOLG Pfäffikon 58:04+26:22
9Walter RahmOLG Pfäffikon 59:38+27:56
10Rune RadeströmSnättringe 59:54+28:12
11Vlado SedejOK Azimut 67:36+35:54
12Marco OngaroUS Primiero 67:51+36:09
13Gianfranco SiegaGAJA 79:49+48:07
14Ivano BeniniPolbes 109:41+77:59
Stelvio ManfrinEster Manfrin DNF+ --:--
Zdenko PavličGAJA MP+ --:--
Peter LangeSV Mietraching DNS+ --:--
Fulvio PacorGAJA DNS+ --:--
Hansjörg GrafOLG Pfäffikon DNS+ --:--

OPEN (3.65km / 115m / 16KT)

1Ivo KetePD Ajdovščina 67:17+00:00
2Thomas HoelzerX-OL 68:43+01:26
3Fabio CattaneoPPN 79:02+11:45
4Johannes DreierOL Forstern 79:58+12:41
5Andras ZempleniZEM 87:03+19:46
6Urban GregorcPD Ajdovščina 90:48+23:31
7Yvonne NaslundSkogslöparna 101:21+34:04
8Minna AronenClub Iisalmen Visa 118:06+50:49
Marija KovačPD Ajdovščina DNS+ --:--
Ingemar TedhamreSnättringe MP+ --:--
Bernhardt LercheggerLAC MP+ --:--
Helmut LercheggerLAC MP+ --:--
Stanko ČuferPD Ajdovščina MP+ --:--
Csilla HajasZEM MP+ --:--
Tadej VengustKamniški OK DNS+ --:--
Niccolo' GiovannoniEster Manfrin MP+ --:--
Tanja PretnarKamniški OK DNS+ --:--
Tilen ŽvanutPD Ajdovščina DNS+ --:--
Renato PelessoniGAJA DNS+ --:--
Simone UnferFVG Junior Team MP+ --:--
Monika MüllerOL Forstern MP+ --:--

W10 (1.26km / 35m / 6KT)

1Zofie BulirovaTAP 11:33+00:00
2Kim VassalliASCO Lugano 15:25+03:52

W12 (1.95km / 45m / 8KT)

1Alva Lidström LauriSnättringe 21:20+00:00
2Nastja FerlugaFVG Junior Team 24:48+03:28
3Emily AdenstedtOrK 27:52+06:32
4Hanna GathercoleZESOLNAK 51:57+30:37

W14 (2.15km / 65m / 10KT)

1Katja BabičOK Komenda 25:51+00:00
2Iris PecorariFVG Junior Team 29:37+03:46
3Holly StodgellWCH 31:46+05:55
4Ema BulirovaTAP 31:49+05:58
5Giulia FignonFVG Junior Team 31:56+06:05
6Cecilia HectorSnättringe 34:49+08:58
7Stella CigniniFVG Junior Team 37:47+11:56
8Maira GuglielminiASCO Lugano 39:11+13:20
9Emmi MarkkiEsSu 41:32+15:41
10Elin WolgastSnättringe 42:53+17:02
11Sofia ChiodoniASCO Lugano 44:33+18:42
12Karin PustOK Komenda 45:26+19:35
13Lisa KarlssonOKÄÖ 54:55+29:04
14Veronica De EccherFVG Junior Team 55:45+29:54
Anja ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--
Zala ŠpenkoOK Komenda DNS+ --:--

W16 (2.74km / 105m / 13KT)

1Dominika MérőVHS 29:54+00:00
2Delia GiezendannerZESOLNAK 30:16+00:22
2Mirjam WürstenZESOLNAK 30:16+00:22
4Arianna PatiniFVG Junior Team 32:01+02:07
5Lilla ZempleniZEM 32:12+02:18
6Maya KastnerNF Wien - OL-Team 34:40+04:46
7Zala ZavrlOK Komenda 36:14+06:20
8Andrea HessZESOLNAK 37:29+07:35
9Julia WipfliZESOLNAK 42:21+12:27
10Lara GislerZESOLNAK 43:15+13:21
11Emelie WibergSkogslöparna 45:35+15:41
12Clarissa GuscettiASCO Lugano 51:47+21:53
13Flurina MüllerZESOLNAK 54:20+24:26
14Clarissa CammarataASCO Lugano 58:00+28:06
15Iris ColomboFVG Junior Team 71:05+41:11
16Aline BrazzolaASCO Lugano 75:44+45:50
17Giada PedriniASCO Lugano 87:50+57:56
Ella KarlssonSnättringe DNS+ --:--

W18 (3.65km / 115m / 16KT)

1Lea WidmerOLGZ 40:43+00:00
2Frida HectorSnättringe 41:56+01:13
3Tereza FilipováLPU 44:18+03:35
3Lea StäubleZESOLNAK 44:18+03:35
5Flurina BieriOLG Pfäffikon 46:53+06:10
6Ylvi KastnerNF Wien - OL-Team 47:34+06:51
7Pia OcvirkJAP 47:50+07:07
8Eliška SieglováMFP 51:22+10:39
9Kristina TedhamreSnättringe 52:41+11:58
10Vilma KarlssonSnättringe 53:01+12:18
11Katerina SkarkovaPGP 64:30+23:47
12Sofia ZillingOKS 72:54+32:11
13Elena SchulerZESOLNAK 78:58+38:15
14Emma WibergSkogslöparna 80:13+39:30
15Patricija PrimožičOK Komenda 89:26+48:43
16Ursina ChristenASCO Lugano 90:36+49:53
Nika PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Sofia FurebySnättringe MP+ --:--
Evelina SöderlundSkogslöparna MP+ --:--
Polona JezeršekOK Komenda DNS+ --:--
Hanna LagerbergOKS MP+ --:--

W20 (3.55km / 115m / 16KT)

1Kateřina JanovskáPGP 40:53+00:00
2Antonia ErhartOLCG 45:29+04:36
3Andrea SchulerZESOLNAK 45:48+04:55
4Brina FoškiOK Polaris 54:41+13:48

W21A (3.55km / 115m / 16KT)

1Sofia PerssonSnättringe 42:36+00:00
2Anni TanskanenClub Iisalmen Visa 51:10+08:34
3Mojca FlerinKamniški OK 52:30+09:54
4Zuzana SukeníkováRKYS 52:50+10:14
5Tajda FoškiOK Polaris 53:20+10:44
6Heidi SmedsNOK 53:51+11:15
7Katarína KošutováRKYS 59:21+16:45
8Virág NagySZVSE 66:40+24:04
9Kerttu AronenClub Iisalmen Visa 67:00+24:24

W21B (2.94km / 105m / 12KT)

1Karin VoglSV Mietraching 49:26+00:00
2Julia PenzkoferSV Mietraching 51:45+02:19
3Aura CarusoASCO Lugano 59:12+09:46
4Petra LangeSV Mietraching 60:05+10:39
5Karin BianchiLKI 73:25+23:59
6Meritxell Badia ComasFARRA-O 92:18+42:52
7Lorenza PravatoPD Ajdovščina 114:36+65:10
Marjanca PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Romana ZupanOK Komenda DNS+ --:--
Marina SikerinaFriuli Mtb&O DNS+ --:--

W21E (3.82km / 125m / 16KT)

1Vanessa RoundZESOLNAK 36:36+00:00
2Linnea GustafssonUddevalla OK 40:16+03:40
3Moa GustafssonUddevalla OK 42:17+05:41
4Seline StalderZESOLNAK 43:23+06:47
5Ildikó SzerencsiSZVSE 47:59+11:23
6Maria LangeSV Mietraching 50:46+14:10
7Michela GuizzardiCUSB-O 54:18+17:42
8Mariya PerepelytsyaOK Azimut 61:45+25:09
9Elis MasopustovaPGP 75:38+39:02
10Šárka SvobodnáCirkus Kotlarka 75:52+39:16
Namby PambyDROT DNS+ --:--

W35 (3.65km / 115m / 16KT)

1Ivana FilipováSRK 47:09+00:00
2Anica HribarOK Brežice 52:44+05:35
3Clizia ZambiasiSemiperdo 53:45+06:36
4Petra JanovskáPGP 55:00+07:51
5Christine GathercoleZESOLNAK 58:12+11:03
6Ursina Mathysz 63:36+16:27
7Barbara GiuganinoCO2 67:14+20:05
8Anka KuzminSemiperdo 73:04+25:55
9Bettina Deixler-ThierOC München 73:17+26:08
10Cath WilliamsWCH 77:53+30:44
11Stina BorängSnättringe 79:12+32:03
12Metka UdovicOK Trzin 82:14+35:05
13Núria Badia ComasOC München 98:56+51:47
14Mátyásné PaskujMCB 101:37+54:28
15Mérő EditVHS 124:46+77:37
Blanka BulirovaTAP DNS+ --:--
Cuki VassalliASCO Lugano DNF+ --:--
Chiara SepinGAJA DNF+ --:--

W45 (3.13km / 100m / 13KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 41:05+00:00
2Barbara KastnerNF Wien - OL-Team 42:50+01:45
3Ingrid AdenstedtOrK 48:19+07:14
4Silvia Zemp CampanaASCO Lugano 52:02+10:57
5Zsoltné NémethVHS 52:23+11:18
6Dunja Van De RietOLifant 55:31+14:26
7Cristina GrabarUS Primiero 56:14+15:09
8Gunilla KallhaugeSnättringe 59:04+17:59
9Franziska Müller-hotzOLG Galgenen 64:35+23:30
10Flavia SpinelliASCO Lugano 67:14+26:09
11Cristina TurollaPolbes 70:27+29:22
12Dagmar SieglovaMFP 73:46+32:41
13Sibylle BieriOLG Pfäffikon 78:44+37:39
14Ester ManfrinEster Manfrin 79:21+38:16
15Mari-helen LidströmSnättringe 81:00+39:55
16Pirjo PyymäkiEsSu 81:02+39:57
17Therese Hohlol.biel.seeland 82:52+41:47
18Irma PretnarKamniški OK 84:46+43:41
19Janet EvansOK Notts 88:03+46:58
20Maria Pia VirgoliniPolbes 89:22+48:17
21Annelies Moserol norska 89:59+48:54
22Böröczkyné Makai AnnaVHS 91:25+50:20
23Elena PoliPolbes 92:27+51:22
24Silke SchlüterUSC Magdeburg 95:14+54:09
25Nives MontemezzaniASCO Lugano 104:52+63:47
26Anneli FredmanOKÄÖ 117:55+76:50
Camilla KarlssonOKÄÖ MP+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--
Marie-Anne Jungool.biel.seeland DNS+ --:--
Elisabeth HectorSnättringe MP+ --:--
Anna TedhamreSnättringe DNF+ --:--
Marjana RejecOK Azimut DNS+ --:--

W55 (2.74km / 105m / 13KT)

1Kjersti RönningHamar 32:11+00:00
2Käthi KohlerOLG Dachsen 38:42+06:31
3Anna RivaPolbes 47:59+15:48
4Daniela PutzuVAO 50:00+17:49
5Iris AndresOLG Pfäffikon 51:47+19:36
6Marianne BandixenOLG Pfäffikon 54:38+22:27
7Mary AdamsWCH 57:04+24:53
8Bea RahmOLG Pfäffikon 67:50+35:39
9Bea ArnSCOM 68:20+36:09
10Ines MayrhoferLKI 69:39+37:28
11Kalcich LiciaPolbes 75:12+43:01
12Ellinor GustafssonUddevalla OK 82:43+50:32
Marianne GrafOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Mepa ElfvingEsSu DNS+ --:--