Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 - 3. dan - dolga

Društvo za razvoj orientacijskega teka, Hrušica - Podgrad, 16. 4. 2017

Beginners (1.73km / 45m / 7KT)

1Ellen FlordalSnättringe 37:12+00:00
2Giulio ChiodoniASCO Lugano 42:40+05:28
3Lorena ChiodoniASCO Lugano 42:52+05:40
4Lucie KozinovaPolbes 45:13+08:01
Peter ThierOC München DNF+ --:--
Camilla KarlssonOKÄÖ DNF+ --:--
Anas Fadil ZapataEster Manfrin MP+ --:--
Dominik OttoRKYS MP+ --:--
Peo AdenstedtOrK DNS+ --:--
Lara ZupanOK Komenda MP+ --:--

M10 (1.54km / 10m / 7KT)

1Marc GathercoleZESOLNAK 28:18+00:00
2Kai BreckleBTG 34:57+06:39

M12 (1.73km / 45m / 7KT)

1Otto AllwingerMOK 19:02+00:00
2Tilen ZupanOK Komenda 22:07+03:05
3Gioele ChiodoniASCO Lugano 22:42+03:40
4Lavio MüllerOLG Galgenen 29:37+10:35
5Jachym BulirTAP 32:17+13:15
6Martino CastelliASCO Lugano 38:33+19:31
7Gergő BálintVHS 41:26+22:24

M14 (3.6km / 95m / 13KT)

1Dániel AngyalVHS 36:23+00:00
2Jakob TedhamreSnättringe 48:33+12:10
3Corsin MüllerOLG Galgenen 48:34+12:11
4Ádám BálintVHS 55:00+18:37
5Noé MoserASCO Lugano 55:20+18:57
6Victor FredmanOKÄÖ 59:33+23:10
7Jan BurkhardtZESOLNAK 59:39+23:16
8Martin JevševarOK Brežice 67:21+30:58
9Matyáš KolářPGP 76:21+39:58
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--
Bence VassVHS MP+ --:--

M16 (5.57km / 165m / 17KT)

1Jesper LidmarSnättringe 46:13+00:00
2Benjamin NäslundSkogslöparna 46:43+00:30
3Lucas FredmanOKÄÖ 49:11+02:58
4Sven WeyZESOLNAK 50:52+04:39
5Johan CallebergSnättringe 52:05+05:52
6Tomáš JanovskýPGP 54:55+08:42
7Pascal SchmidZESOLNAK 57:56+11:43
8Matyas SieglMFP 60:03+13:50
9Gian-Andri MüllerZESOLNAK 61:08+14:55
10Simon RüeggZESOLNAK 63:03+16:50
11Florin WeyZESOLNAK 63:17+17:04
12Dominique SchmidZESOLNAK 66:38+20:25
13Fabio BirrerZESOLNAK 71:35+25:22
14Benedek BálintVHS 72:50+26:37
15Jacob WolgastSnättringe 92:07+45:54
16John WolgastSnättringe 98:06+51:53
17Ermanno ZerrilloASCO Lugano 101:30+55:17
18Seba BrazzolaASCO Lugano 105:40+59:27
19Filippo AntoniniASCO Lugano 119:40+73:27
20Albin HainkeSnättringe 139:06+92:53
Erik Lidström LauriSnättringe MP+ --:--
Andreas BorängSnättringe MP+ --:--
Federico CrivelliASCO Lugano DISQ+ --:--
Etlinger AndrásVHS MP+ --:--
Johan KarlssonOKÄÖ DNS+ --:--

M18 (6.59km / 230m / 21KT)

1Mattia GründlerS-JKL 56:09+00:00
2Marco BirrerZESOLNAK 62:07+05:58
3Corsin BoosZESOLNAK 66:21+10:12
4Tobias KarlssonSnättringe 68:14+12:05
5Ivar Lidström LauriSnättringe 71:56+15:47
6Silvan KöpfliZESOLNAK 75:55+19:46
7Matej ŠkarabotOK Polaris 77:59+21:50
8Luca RizziASCO Lugano 79:19+23:10
9Alex Del FedeleASCO Lugano 82:23+26:14
10Patrick WürstenZESOLNAK 83:02+26:53
11Tjaž GantarOK Azimut 86:54+30:45
12Mattias KallhaugeSnättringe 91:27+35:18
13Tokai-kiss BálintVHS 98:52+42:43
14Herwig Jr. AllwingerMOK 105:13+49:04
Matic BlažOK Komenda DNS+ --:--

M20 (6.82km / 240m / 18KT)

1Timo SuterSwiss Junior Team 50:14+00:00
2Tino PolsiniSwiss Junior Team 54:05+03:51
3Chamuel ZbindenSwiss Junior Team 57:45+07:31
4Silvan UllmannSwiss Junior Team 58:29+08:15
5Sandro SchmidZESOLNAK 59:07+08:53
6Pascal BuchsSwiss Junior Team 59:08+08:54
7Nick GebertSwiss Junior Team 59:32+09:18
8Nicolas KastnerNF Wien - OL-Team 60:33+10:19
9Manuel WalssZESOLNAK 60:42+10:28
10Oreste GarbaniSwiss Junior Team 61:05+10:51
11Andrin GründlerSwiss Junior Team 61:37+11:23
12Georg GroellOLCG 63:25+13:11
13Noel BoosZESOLNAK 64:16+14:02
14Andrin BieriSwiss Junior Team 66:25+16:11
15Joey HadornSwiss Junior Team 67:20+17:06
16Adrian KöpfliZESOLNAK 69:06+18:52
17Christian RedtzerAttunda OK 78:12+27:58
18Korbinian LangeSV Mietraching 79:07+28:53
19Emanuel NäslundSkogslöparna 106:29+56:15
Nicola MüllerSwiss Junior Team DNS+ --:--
Sven PüntenerZESOLNAK MP+ --:--

M21A (6.69km / 235m / 16KT)

1Arvid StrandbergSkogslöparna 73:07+00:00
2Nik Schneiderz 77:17+04:10
3Lars WidmerOLGZ 86:43+13:36
4Tihomir DespetovićBJE 86:59+13:52
5Jakub KuriakRKYS 96:43+23:36
6Pau Curriu GiménezCOB 129:30+56:23
Jonas GründlerOLG Pfäffikon MP+ --:--
Petr HanovecPGP DNF+ --:--

M21B (4.9km / 135m / 15KT)

1Martin NilssonSnättringe 46:01+00:00
2Roland VoglSV Mietraching 57:18+11:17
3Jonas RinnbäckRavinen 59:02+13:01
4Vladimír TřebickýCirkus Kotlarka 60:34+14:33
5Georg Biller jun.SV Mietraching 63:15+17:14
6Mátyás PaskujMCB 125:58+79:57
7Alessio RozziPD Ajdovščina 129:04+83:03
Piero ZogliaORIENTEERING TRIESTE DNS+ --:--
Silvo BabičOK Komenda MP+ --:--
Luka PlavčakŠOK MP+ --:--

M21E (7.86km / 330m / 23KT)

1Yves AschwandenZESOLNAK 66:05+00:00
2Matthias LeonhardtSwiss Junior Team 66:46+00:41
3Stefan SjölundSkogslöparna 71:18+05:13
4Matija RazumJAP 72:38+06:33
5Marco SeppiCUSB-O 76:03+09:58
6Andreas StalderZESOLNAK 76:05+10:00
7Stefan KubelkaLAC 76:17+10:12
8Mikael NilssonSnättringe 80:04+13:59
9David HectorSnättringe 85:27+19:22
10Silvio VassalliASCO Lugano 87:27+21:22
11Reto MüllerOLG Galgenen 88:20+22:15
12Markus BieriOLG Pfäffikon 106:38+40:33
Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O DNS+ --:--
Federico VenezianOrTarzo DNF+ --:--
Erik NielsenOrTarzo DNF+ --:--

M35 (6.82km / 240m / 18KT)

1Gigi PedriniASCO Lugano 71:47+00:00
2Stefano CastelliASCO Lugano 74:53+03:06
3Kenneth SmedsNOK 76:06+04:19
4Bojan JevševarOK Brežice 78:11+06:24
5Stefano BrambillaCO2 85:56+14:09
6Simone RoccaPolbes 89:07+17:20
7Kristian BosisioOK Trzin 91:04+19:17
8Andrea ChiodoniASCO Lugano 115:03+43:16
9Fabrizio BerniPolbes 143:04+71:17

M40 (6.59km / 230m / 21KT)

1Hugo FlordalSnättringe 65:29+00:00
2Edi OcvirkJAP 77:10+11:41
3Niklaus Moserol norska 77:12+11:43
4Bence BálintVHS 96:45+31:16
5Gregor ZupanOK Komenda 118:31+53:02
Norbert DeixlerOC München DNS+ --:--
Rico LandefeldOC München DNF+ --:--

M45 (5.61km / 155m / 13KT)

1Beat OkleSwiss Junior Team 52:36+00:00
2Tiziano BoianiO-92 57:38+05:02
3Tibor VassVHS 58:15+05:39
4Alberto GrilliPPN 62:57+10:21
5Aleš PoljanšekOK Azimut 67:07+14:31
6Libor FilipSRK 70:12+17:36
7Markus BianchiLKI 71:29+18:53
8Mark StodgellWCH 73:20+20:44
9Hans BreckleBTG 75:14+22:38
10Johan LidmarSnättringe 75:30+22:54
11Mats HainkeSnättringe 80:37+28:01
12Igor BončinaOK Azimut 89:39+37:03
13Marcel BurkhardtZESOLNAK 93:25+40:49
14Björn FredmanOKÄÖ 102:05+49:29
15Jiri BulirTAP 110:01+57:25
16Joerg UlverTGV Horn 124:26+71:50
17Thomas KarlssonOKÄÖ 145:41+93:05
Boris Kastner-JirkaNF Wien - OL-Team MP+ --:--
Richard GathercoleZESOLNAK MP+ --:--

M50 (5.61km / 155m / 13KT)

1Leo PyymäkiEsSu 50:23+00:00
2Daniel HanselmannOLG W-N 53:53+03:30
3Janez PretnarKamniški OK 56:32+06:09
4Tomáš JanovskýPGP 57:03+06:40
5Miha ŠkarabotOK Polaris 60:06+09:43
6Anders GustafssonUddevalla OK 60:31+10:08
7Anders KarlssonSnättringe 62:20+11:57
8Herwig AllwingerMOK 62:44+12:21
9Peter Gehrigerol.biel.seeland 67:14+16:51
10Michael Steinauerol.biel.seeland 69:09+18:46
11Per KallhaugeSnättringe 71:51+21:28
12Roman SieglMFP 77:25+27:02
13Gerrit Van De RietOLifant 78:56+28:33
14Jorgen HectorSnättringe 87:16+36:53
15Torgny NäslundSkogslöparna 92:37+42:14
16Per WolgastSnättringe 96:25+46:02
17Nikolaus AdenstedtOrK 97:05+46:42
18Markus GründlerOLG Pfäffikon 101:14+50:51
19Bo LauriSnättringe 102:04+51:41
20Matti AronenClub Iisalmen Visa 102:59+52:36
21Timo WidmerOLGZ 118:45+68:22
22Nicholas EvansOK Notts 126:25+76:02
23Zsolt NémethVHS 134:25+84:02
24Noldi Schneiderz 152:49+102:26
Stephan ZuegerOLG Thun DNS+ --:--

M55 (4.9km / 135m / 15KT)

1Tapio MarkkiEsSu 44:51+00:00
2Andreas HuberHamar 52:36+07:45
3Oystein RonningEvry 60:36+15:45
4Lennart StrandbergSkogslöparna 71:40+26:49
5Luca BattistoniVAO 78:46+33:55
6Albino CampanaASCO Lugano 87:44+42:53
7Filippo PezzatiSCOM 108:30+63:39
8Mauro ClementeGAJA 111:31+66:40
9Roman SladičŠOK 117:00+72:09
10Neil AdamsWCH 172:36+127:45
Robert MandlSPUK DNS+ --:--

M60 (4.37km / 110m / 12KT)

1Sönke BandixenOLG Pfäffikon 50:51+00:00
2Hansruedi KohlerOLG Dachsen 50:59+00:08
3Jonny NilssonSnättringe 63:38+12:47
4Walter RahmOLG Pfäffikon 64:30+13:39
5Kurt FischerOLG Pfäffikon 73:23+22:32
6Peter AndresOLG Pfäffikon 74:40+23:49
7Stefano ZonatoPuoRy 78:31+27:40
8Charles NelsonOK Azimut 84:21+33:30
9Robert MayrhoferLKI 86:23+35:32
10Rune RadeströmSnättringe 86:34+35:43
11Peter LangeSV Mietraching 91:39+40:48
12Vlado SedejOK Azimut 95:27+44:36
13Ivano BeniniPolbes 147:08+96:17
14Stelvio ManfrinEster Manfrin 163:38+112:47
Marco OngaroUS Primiero MP+ --:--
Hansjörg GrafOLG Pfäffikon DNS+ --:--

OPEN (5.57km / 165m / 17KT)

1Fabio CattaneoPPN 80:52+00:00
3Andras ZempleniZEM 94:42+13:50
4Yvonne NaslundSkogslöparna 117:05+36:13
5Pietro AlbertiniH.O.T. 134:21+53:29
6Dragan Krivičić 209:43+128:51
Ingemar TedhamreSnättringe MP+ --:--
Minna AronenClub Iisalmen Visa MP+ --:--
Monika MüllerOL Forstern DNS+ --:--
Johannes DreierOL Forstern DNS+ --:--
Csilla HajasZEM MP+ --:--
Niccolo' GiovannoniEster Manfrin DNS+ --:--
Tanja PretnarKamniški OK DNS+ --:--
Tadej VengustKamniški OK DNS+ --:--

W10 (1.54km / 10m / 7KT)

1Kim VassalliASCO Lugano 29:04+00:00
2Zofie BulirovaTAP 33:06+04:02

W12 (1.73km / 45m / 7KT)

1Emily AdenstedtOrK 19:56+00:00
2Hanna GathercoleZESOLNAK 29:14+09:18
3Alva Lidström LauriSnättringe 30:41+10:45

W14 (2.34km / 80m / 7KT)

1Cecilia HectorSnättringe 33:03+00:00
2Emmi MarkkiEsSu 35:34+02:31
3Elin WolgastSnättringe 36:14+03:11
4Iris PecorariFVG Junior Team 37:34+04:31
5Anja ŠkarabotOK Polaris 38:54+05:51
6Sofia ChiodoniASCO Lugano 43:58+10:55
7Maira GuglielminiASCO Lugano 49:50+16:47
8Ema BulirovaTAP 52:17+19:14
9Holly StodgellWCH 53:38+20:35
Katja BabičOK Komenda MP+ --:--
Lisa KarlssonOKÄÖ MP+ --:--

W16 (3.6km / 95m / 13KT)

1Lilla ZempleniZEM 36:08+00:00
2Dominika MérőVHS 37:38+01:30
3Delia GiezendannerZESOLNAK 41:42+05:34
4Mirjam WürstenZESOLNAK 43:55+07:47
5Clarissa CammarataASCO Lugano 45:22+09:14
6Flurina MüllerZESOLNAK 45:24+09:16
7Maya KastnerNF Wien - OL-Team 49:47+13:39
8Emelie WibergSkogslöparna 50:11+14:03
9Lara GislerZESOLNAK 56:19+20:11
10Julia WipfliZESOLNAK 60:59+24:51
11Ella KarlssonSnättringe 62:42+26:34
12Giada PedriniASCO Lugano 66:27+30:19
13Andrea HessZESOLNAK 69:25+33:17
14Aline BrazzolaASCO Lugano 89:25+53:17
Clarissa GuscettiASCO Lugano MP+ --:--

W18 (5.57km / 165m / 17KT)

1Eliška SieglováMFP 53:57+00:00
2Hanna LagerbergOKS 55:57+02:00
3Frida HectorSnättringe 58:44+04:47
4Lea WidmerOLGZ 58:48+04:51
5Ylvi KastnerNF Wien - OL-Team 59:01+05:04
6Lea StäubleZESOLNAK 64:43+10:46
7Flurina BieriOLG Pfäffikon 69:37+15:40
8Tereza FilipováLPU 72:42+18:45
9Pia OcvirkJAP 72:58+19:01
10Sofia ZillingOKS 87:08+33:11
11Vilma KarlssonSnättringe 88:25+34:28
12Emma WibergSkogslöparna 92:15+38:18
13Sofia FurebySnättringe 93:38+39:41
14Evelina SöderlundSkogslöparna 111:19+57:22
15Ursina ChristenASCO Lugano 115:36+61:39
16Elena SchulerZESOLNAK 116:05+62:08
Nika PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Patricija PrimožičOK Komenda DNS+ --:--
Kristina TedhamreSnättringe DNS+ --:--
Katerina SkarkovaPGP MP+ --:--

W20 (5.89km / 180m / 17KT)

1Simona AebersoldSwiss Junior Team 45:22+00:00
2Katrin MüllerSwiss Junior Team 57:34+12:12
3Siri NyfelerSwiss Junior Team 57:38+12:16
4Sofie BachmannSwiss Junior Team 57:53+12:31
5Valérie AebischerSwiss Junior Team 58:26+13:04
6Elena PezzatiSwiss Junior Team 63:04+17:42
7Deborah StadlerSwiss Junior Team 63:25+18:03
8Saskia BuchmüllerSwiss Junior Team 67:32+22:10
9Kateřina JanovskáPGP 70:24+25:02
10Andrea SchulerZESOLNAK 73:27+28:05
11Antonia ErhartOLCG 75:30+30:08
Marcia MürnerSwiss Junior Team DNS+ --:--

W21A (5.89km / 180m / 17KT)

1Sofia PerssonSnättringe 75:41+00:00
2Karin LeonhardtSwiss Junior Team 79:18+03:37
3Katarína KošutováRKYS 85:16+09:35
4Zuzana SukeníkováRKYS 93:11+17:30
5Anni TanskanenClub Iisalmen Visa 94:19+18:38
6Virág NagySZVSE 115:25+39:44
7Kerttu AronenClub Iisalmen Visa 118:47+43:06
Heidi SmedsNOK MP+ --:--

W21B (4.37km / 110m / 12KT)

1Renate WidmerSwiss Junior Team 59:53+00:00
2Petra LangeSV Mietraching 93:38+33:45
3Julia PenzkoferSV Mietraching 98:59+39:06
4Karin BianchiLKI 99:11+39:18
5Aura CarusoASCO Lugano 119:04+59:11
6Romana ZupanOK Komenda 123:17+63:24
Meritxell Badia ComasFARRA-O MP+ --:--
Marjanca PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Marina SikerinaFriuli Mtb&O MP+ --:--
Karin VoglSV Mietraching MP+ --:--
Lorenza PravatoPD Ajdovščina MP+ --:--

W21E (6.69km / 235m / 16KT)

1Vanessa RoundZESOLNAK 73:25+00:00
2Ildikó SzerencsiSZVSE 74:17+00:52
3Moa GustafssonUddevalla OK 74:28+01:03
4Seline StalderZESOLNAK 79:39+06:14
5Linnea GustafssonUddevalla OK 80:47+07:22
6Michela GuizzardiCUSB-O 87:44+14:19
7Maria LangeSV Mietraching 93:40+20:15
8Šárka SvobodnáCirkus Kotlarka 128:42+55:17
Mariya PerepelytsyaOK Azimut MP+ --:--
Elis MasopustovaPGP MP+ --:--

W35 (5.57km / 165m / 17KT)

1Christine GathercoleZESOLNAK 64:29+00:00
2Clizia ZambiasiSemiperdo 73:35+09:06
3Ursina Mathysz 74:46+10:17
4Anica HribarOK Brežice 77:17+12:48
5Barbara GiuganinoCO2 81:12+16:43
6Metka UdovicOK Trzin 88:03+23:34
7Petra JanovskáPGP 93:13+28:44
8Anka KuzminSemiperdo 93:58+29:29
9Ivana FilipováSRK 95:01+30:32
10Mátyásné PaskujMCB 96:39+32:10
11Núria Badia ComasOC München 98:27+33:58
12Cuki VassalliASCO Lugano 98:35+34:06
13Cath WilliamsWCH 100:03+35:34
14Stina BorängSnättringe 107:05+42:36
15Bettina Deixler-ThierOC München 109:29+45:00
16Mérő EditVHS 150:32+86:03
Blanka BulirovaTAP DNF+ --:--

W45 (4.9km / 135m / 15KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 69:13+00:00
2Barbara KastnerNF Wien - OL-Team 69:51+00:38
3Ingrid AdenstedtOrK 72:29+03:16
4Silvia Zemp CampanaASCO Lugano 74:22+05:09
5Zsoltné NémethVHS 74:46+05:33
6Franziska Müller-hotzOLG Galgenen 75:14+06:01
7Dagmar SieglovaMFP 76:42+07:29
8Cristina GrabarUS Primiero 76:56+07:43
9Dunja Van De RietOLifant 82:06+12:53
10Gunilla KallhaugeSnättringe 83:57+14:44
11Flavia SpinelliASCO Lugano 85:12+15:59
12Sibylle BieriOLG Pfäffikon 86:27+17:14
13Böröczkyné Makai AnnaVHS 90:18+21:05
14Ester ManfrinEster Manfrin 91:36+22:23
15Pirjo PyymäkiEsSu 92:21+23:08
16Nives MontemezzaniASCO Lugano 92:42+23:29
17Anna TedhamreSnättringe 96:07+26:54
18Mari-helen LidströmSnättringe 102:36+33:23
19Elena PoliPolbes 108:15+39:02
20Therese Hohlol.biel.seeland 109:51+40:38
21Anneli FredmanOKÄÖ 111:34+42:21
22Cristina TurollaPolbes 116:05+46:52
23Janet EvansOK Notts 139:20+70:07
24Annelies Moserol norska 152:04+82:51
25Elisabeth HectorSnättringe 153:16+84:03
Alenka ŠkarabotOK Polaris MP+ --:--
Irma PretnarKamniški OK DNF+ --:--
Maria Pia VirgoliniPolbes MP+ --:--
Marie-Anne Jungool.biel.seeland DNS+ --:--
Marjana RejecOK Azimut DNS+ --:--

W55 (3.6km / 95m / 13KT)

1Käthi KohlerOLG Dachsen 45:11+00:00
2Kjersti RönningHamar 46:34+01:23
3Iris AndresOLG Pfäffikon 54:14+09:03
4Mary AdamsWCH 61:16+16:05
5Daniela PutzuVAO 68:21+23:10
6Bea ArnSCOM 71:30+26:19
7Ellinor GustafssonUddevalla OK 78:28+33:17
8Anna RivaPolbes 79:13+34:02
9Mepa ElfvingEsSu 89:23+44:12
10Bea RahmOLG Pfäffikon 92:03+46:52
11Silvia Baveri190 95:29+50:18
12Ines MayrhoferLKI 98:58+53:47
13Kalcich LiciaPolbes 100:28+55:17
Marianne GrafOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Marianne BandixenOLG Pfäffikon MP+ --:--