Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Easter4 - 4. dan - srednja

Društvo za razvoj orientacijskega teka, Ajdovščina, 17. 4. 2017

Beginners (2.21km / 60m / 8KT)

1Dominik OttoRKYS 29:34+00:00
2Ellen FlordalSnättringe 30:10+00:36
3Luka HaložanOK Azimut 34:33+04:59
4Peo AdenstedtOrK 38:55+09:21
5Giulio ChiodoniASCO Lugano 40:10+10:36
6Lorena ChiodoniASCO Lugano 40:19+10:45
7David SedejOK Azimut 40:30+10:56
8Daphne GuglielminiASCO Lugano 41:42+12:08
9Jakob NovakPD Ajdovščina 55:01+25:27
10Anej RemecPD Ajdovščina 65:15+35:41
11Gašper SamecPD Ajdovščina 65:22+35:48
12Lucie KozinovaPolbes 69:41+40:07
13Marija KovačPD Ajdovščina 83:39+54:05
14Rok SedejOK Azimut 86:54+57:20
15Hana MamičPD Ajdovščina 87:11+57:37
16Sara FučkaPD Ajdovščina 87:12+57:38
17Zala LozarPD Ajdovščina 87:13+57:39
18Anas Fadil ZapataEster Manfrin 89:19+59:45

M10 (1.92km / 55m / 8KT)

1Marc GathercoleZESOLNAK 25:26+00:00
2Anže KölnerOK Komenda 62:21+36:55
Kai BreckleBTG MP+ --:--

M12 (2.21km / 60m / 8KT)

1Gergő BálintVHS 26:25+00:00
2Martino CastelliASCO Lugano 27:21+00:56
3Lavio MüllerOLG Galgenen 27:45+01:20
4Joël GuglielminiASCO Lugano 31:42+05:17
5Gioele ChiodoniASCO Lugano 32:01+05:36
6Jachym BulirTAP 34:02+07:37
7Otto AllwingerMOK 38:27+12:02

M14 (3.06km / 110m / 14KT)

1Dániel AngyalVHS 33:40+00:00
2Jan BurkhardtZESOLNAK 36:36+02:56
3Corsin MüllerOLG Galgenen 39:32+05:52
4Noé MoserASCO Lugano 40:51+07:11
5Matyáš KolářPGP 41:09+07:29
6Ádám BálintVHS 48:58+15:18
7Martin JevševarOK Brežice 51:36+17:56
8Natan Maj PoženelOK Azimut 60:00+26:20
9Victor FredmanOKÄÖ 62:11+28:31
10Bence VassVHS 77:34+43:54
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--
Jakob TedhamreSnättringe MP+ --:--

M16 (3.6km / 125m / 16KT)

1Sven WeyZESOLNAK 33:12+00:00
2Jesper LidmarSnättringe 34:11+00:59
3Simon RüeggZESOLNAK 37:42+04:30
4Benjamin NäslundSkogslöparna 37:43+04:31
5Tomáš JanovskýPGP 37:45+04:33
6Lucas FredmanOKÄÖ 39:18+06:06
7Erik Lidström LauriSnättringe 45:48+12:36
8Fabio BirrerZESOLNAK 45:49+12:37
9Gian-Andri MüllerZESOLNAK 46:28+13:16
10Matyas SieglMFP 48:06+14:54
11Florin WeyZESOLNAK 48:33+15:21
12Dominique SchmidZESOLNAK 49:48+16:36
13Benedek BálintVHS 50:32+17:20
14Filippo AntoniniASCO Lugano 59:00+25:48
15Johan KarlssonOKÄÖ 61:11+27:59
16Ermanno ZerrilloASCO Lugano 64:56+31:44
17Etlinger AndrásVHS 71:39+38:27
18Albin HainkeSnättringe 73:40+40:28
19Seba BrazzolaASCO Lugano 76:06+42:54
20Federico CrivelliASCO Lugano 79:06+45:54
21Jacob WolgastSnättringe 89:43+56:31
22Andreas BorängSnättringe 93:38+60:26
Johan CallebergSnättringe MP+ --:--
John WolgastSnättringe MP+ --:--
Pascal SchmidZESOLNAK DNS+ --:--

M18 (3.95km / 145m / 17KT)

1Mattia GründlerS-JKL 38:42+00:00
2Žan RavnikarOK Komenda 39:00+00:18
3Patrick WürstenZESOLNAK 39:29+00:47
4Corsin BoosZESOLNAK 39:49+01:07
5Luca RizziASCO Lugano 45:15+06:33
6Herwig Jr. AllwingerMOK 47:10+08:28
7Tobias KarlssonSnättringe 47:41+08:59
8Ivar Lidström LauriSnättringe 48:32+09:50
9Marco BirrerZESOLNAK 49:16+10:34
10Alex Del FedeleASCO Lugano 50:15+11:33
11Mattias KallhaugeSnättringe 54:40+15:58
12Matic BlažOK Komenda 56:02+17:20
13Ambrož RupnikOK Azimut 57:14+18:32
14Tjaž GantarOK Azimut 69:15+30:33
15Tokai-kiss BálintVHS 81:19+42:37
Silvan KöpfliZESOLNAK MP+ --:--

M20 (4.09km / 150m / 20KT)

1Nicolas KastnerNF Wien - OL-Team 37:53+00:00
2Noel BoosZESOLNAK 43:44+05:51
3Manuel WalssZESOLNAK 43:45+05:52
4Sandro SchmidZESOLNAK 47:17+09:24
5Adrian KöpfliZESOLNAK 47:20+09:27
6Georg GroellOLCG 48:04+10:11
7Sven PüntenerZESOLNAK 48:10+10:17
8Emanuel NäslundSkogslöparna 57:25+19:32
9Korbinian LangeSV Mietraching 58:21+20:28
10Christian RedtzerAttunda OK 61:15+23:22

M21A (4.05km / 150m / 18KT)

1Arvid StrandbergSkogslöparna 59:14+00:00
2Lars WidmerOLGZ 64:50+05:36
3Tihomir DespetovićBJE 66:03+06:49
4Nik Schneiderz 69:41+10:27
5Jakub KuriakRKYS 71:20+12:06
6Pau Curriu GiménezCOB 85:46+26:32
Petr HanovecPGP MP+ --:--
Jonas GründlerOLG Pfäffikon MP+ --:--

M21B (3.16km / 115m / 16KT)

1Jonas RinnbäckRavinen 38:31+00:00
2Georg Biller jun.SV Mietraching 44:21+05:50
3Roland VoglSV Mietraching 44:31+06:00
4Martin NilssonSnättringe 50:42+12:11
5Vladimír TřebickýCirkus Kotlarka 58:40+20:09
6Janez ZavrlOK Komenda 67:31+29:00
7Mátyás PaskujMCB 88:48+50:17
8Alessio RozziPD Ajdovščina 100:36+62:05
Silvo BabičOK Komenda DNS+ --:--

M21E (4.48km / 165m / 20KT)

1Yves AschwandenZESOLNAK 44:31+00:00
2Andreas StalderZESOLNAK 46:09+01:38
3Matija RazumJAP 47:24+02:53
4Marco SeppiCUSB-O 49:24+04:53
5Stefan KubelkaLAC 49:51+05:20
6Stefan SjölundSkogslöparna 51:51+07:20
7Reto MüllerOLG Galgenen 55:34+11:03
8David HectorSnättringe 57:56+13:25
9Silvio VassalliASCO Lugano 63:22+18:51
10Markus BieriOLG Pfäffikon 71:55+27:24
11Mikael NilssonSnättringe 74:17+29:46

M35 (4.09km / 150m / 20KT)

1Gigi PedriniASCO Lugano 48:00+00:00
2Stefano CastelliASCO Lugano 50:58+02:58
3Kenneth SmedsNOK 53:58+05:58
4Bojan JevševarOK Brežice 55:20+07:20
5Stefano BrambillaCO2 60:10+12:10
6Simone RoccaPolbes 66:03+18:03
7Blaž KölnerOK Komenda 75:20+27:20
8Kristian BosisioOK Trzin 79:04+31:04
9Andrea ChiodoniASCO Lugano 86:01+38:01
10Fabrizio BerniPolbes 94:05+46:05
11Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 106:27+58:27

M40 (3.95km / 145m / 17KT)

1Hugo FlordalSnättringe 52:38+00:00
2Edi OcvirkJAP 53:44+01:06
3Niklaus Moserol norska 61:59+09:21
4Bence BálintVHS 66:00+13:22
5Boris ErženŠOK 68:44+16:06
6Rico LandefeldOC München 102:29+49:51
7Gregor PavličGAJA 115:11+62:33
Norbert DeixlerOC München DNS+ --:--

M45 (3.38km / 125m / 15KT)

1Tiziano BoianiO-92 37:58+00:00
2Libor FilipSRK 38:12+00:14
3Richard GathercoleZESOLNAK 41:49+03:51
4Tibor VassVHS 42:18+04:20
5Aleš PoljanšekOK Azimut 43:28+05:30
6Boris Kastner-JirkaNF Wien - OL-Team 49:27+11:29
7Hans BreckleBTG 50:27+12:29
8Mark StodgellWCH 52:31+14:33
9Mats HainkeSnättringe 58:17+20:19
10Markus BianchiLKI 60:00+22:02
11Alberto GrilliPPN 60:55+22:57
12Marcel BurkhardtZESOLNAK 62:36+24:38
13Björn FredmanOKÄÖ 63:59+26:01
14Johan LidmarSnättringe 64:31+26:33
15Tomaž PustOK Komenda 66:37+28:39
16Thomas KarlssonOKÄÖ 93:24+55:26
17Jiri BulirTAP 96:07+58:09
Joerg UlverTGV Horn MP+ --:--

M50 (3.38km / 125m / 15KT)

1Daniel HanselmannOLG W-N 34:10+00:00
2Anders GustafssonUddevalla OK 38:12+04:02
3Tomáš JanovskýPGP 38:51+04:41
4Leo PyymäkiEsSu 39:17+05:07
5Peter Gehrigerol.biel.seeland 40:24+06:14
6Janez PretnarKamniški OK 41:51+07:41
7Herwig AllwingerMOK 44:53+10:43
8Michael Steinauerol.biel.seeland 47:25+13:15
9Roman SieglMFP 47:42+13:32
10Anders KarlssonSnättringe 51:42+17:32
11Timo WidmerOLGZ 53:48+19:38
12Jürgen KohlerUSC Magdeburg 54:12+20:02
13Torgny NäslundSkogslöparna 56:56+22:46
14Gerrit Van De RietOLifant 57:09+22:59
15Nicholas EvansOK Notts 57:14+23:04
16Jorgen HectorSnättringe 57:16+23:06
17Markus GründlerOLG Pfäffikon 61:41+27:31
18Bo LauriSnättringe 68:06+33:56
19Nikolaus AdenstedtOrK 68:24+34:14
20Matti AronenClub Iisalmen Visa 71:44+37:34
21Zsolt NémethVHS 91:07+56:57
Per WolgastSnättringe MP+ --:--
Per KallhaugeSnättringe MP+ --:--
Noldi Schneiderz DNF+ --:--
Stephan ZuegerOLG Thun DNS+ --:--

M55 (3.16km / 115m / 16KT)

1Oystein RonningEvry 39:52+00:00
2Andreas HuberHamar 41:12+01:20
3Tapio MarkkiEsSu 43:17+03:25
4Luca BattistoniVAO 56:10+16:18
5Albino CampanaASCO Lugano 56:32+16:40
6Lennart StrandbergSkogslöparna 59:29+19:37
7Mauro ClementeGAJA 72:55+33:03
8Filippo PezzatiSCOM 75:29+35:37
9Roman SladičŠOK 76:20+36:28
Neil AdamsWCH MP+ --:--

M60 (2.94km / 105m / 13KT)

1Hansruedi KohlerOLG Dachsen 34:49+00:00
2Sönke BandixenOLG Pfäffikon 37:52+03:03
3Stefano ZonatoPuoRy 41:59+07:10
4Jonny NilssonSnättringe 43:54+09:05
5Marco OngaroUS Primiero 47:03+12:14
6Peter AndresOLG Pfäffikon 52:20+17:31
7Rune RadeströmSnättringe 57:00+22:11
8Walter RahmOLG Pfäffikon 61:34+26:45
9Robert MayrhoferLKI 63:10+28:21
10Vlado SedejOK Azimut 65:33+30:44
11Kurt FischerOLG Pfäffikon 74:26+39:37
12Peter LangeSV Mietraching 75:33+40:44
Hansjörg GrafOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Stelvio ManfrinEster Manfrin DNF+ --:--
Zdenko PavličGAJA DNF+ --:--
Ivano BeniniPolbes MP+ --:--

OPEN (3.6km / 125m / 16KT)

1Simon KurinčičOK Komenda 55:20+00:00
2Stanko ČuferPD Ajdovščina 55:37+00:17
4Urban GregorcPD Ajdovščina 67:00+11:40
5Ivo KetePD Ajdovščina 68:42+13:22
6Fabio CattaneoPPN 72:58+17:38
7David ČuferPD Ajdovščina 77:12+21:52
8Pietro AlbertiniH.O.T. 85:52+30:32
9Samo VetrihPD Ajdovščina 89:48+34:28
10Urban KrkočPD Ajdovščina 94:32+39:12
11Yvonne NaslundSkogslöparna 103:23+48:03
12Johannes DreierOL Forstern 106:57+51:37
13Tilen ŽvanutPD Ajdovščina 124:04+68:44
14Minna AronenClub Iisalmen Visa 135:42+80:22
15Petra PradižOK Komenda 149:13+93:53
Niccolo' GiovannoniEster Manfrin DNS+ --:--
Ingemar TedhamreSnättringe DNF+ --:--
Andras ZempleniZEM MP+ --:--
Csilla HajasZEM MP+ --:--
Jernej KrkočPD Ajdovščina MP+ --:--
Nik GregoričPD Ajdovščina DNS+ --:--
Monika MüllerOL Forstern DNF+ --:--

W10 (1.92km / 55m / 8KT)

1Zofie BulirovaTAP 19:39+00:00
2Kim VassalliASCO Lugano 24:48+05:09
3Brina KölnerOK Komenda 30:10+10:31

W12 (2.21km / 60m / 8KT)

1Alva Lidström LauriSnättringe 22:30+00:00
2Hanna GathercoleZESOLNAK 40:22+17:52
Emily AdenstedtOrK DNF+ --:--

W14 (2.52km / 65m / 10KT)

1Katja BabičOK Komenda 28:43+00:00
2Emmi MarkkiEsSu 32:54+04:11
3Ema BulirovaTAP 37:18+08:35
4Iris PecorariFVG Junior Team 40:51+12:08
4Cecilia HectorSnättringe 40:51+12:08
6Maira GuglielminiASCO Lugano 47:28+18:45
7Elin WolgastSnättringe 51:30+22:47
8Sofia ChiodoniASCO Lugano 52:07+23:24
9Holly StodgellWCH 55:06+26:23
10Zala ŠpenkoOK Komenda 55:54+27:11
11Lisa KarlssonOKÄÖ 72:44+44:01

W16 (3.06km / 110m / 14KT)

1Dominika MérőVHS 33:24+00:00
2Mirjam WürstenZESOLNAK 35:29+02:05
3Zala ZavrlOK Komenda 37:32+04:08
4Lilla ZempleniZEM 39:26+06:02
5Delia GiezendannerZESOLNAK 39:49+06:25
6Maya KastnerNF Wien - OL-Team 41:01+07:37
7Andrea HessZESOLNAK 41:16+07:52
8Flurina MüllerZESOLNAK 41:32+08:08
9Lara GislerZESOLNAK 47:06+13:42
10Julia WipfliZESOLNAK 47:16+13:52
11Ella KarlssonSnättringe 48:40+15:16
12Clarissa CammarataASCO Lugano 52:14+18:50
13Emelie WibergSkogslöparna 53:23+19:59
14Clarissa GuscettiASCO Lugano 58:13+24:49
15Giada PedriniASCO Lugano 100:21+66:57
Aline BrazzolaASCO Lugano MP+ --:--

W18 (3.6km / 125m / 16KT)

1Eliška SieglováMFP 42:09+00:00
2Flurina BieriOLG Pfäffikon 44:43+02:34
3Lea WidmerOLGZ 45:09+03:00
4Frida HectorSnättringe 45:49+03:40
5Lea StäubleZESOLNAK 46:30+04:21
6Katerina SkarkovaPGP 49:28+07:19
6Pia OcvirkJAP 49:28+07:19
8Vilma KarlssonSnättringe 50:48+08:39
9Elena SchulerZESOLNAK 52:55+10:46
10Hanna LagerbergOKS 54:30+12:21
11Kristina TedhamreSnättringe 55:21+13:12
12Emma WibergSkogslöparna 61:08+18:59
13Sofia FurebySnättringe 61:26+19:17
14Tereza FilipováLPU 62:43+20:34
15Patricija PrimožičOK Komenda 63:55+21:46
16Sofia ZillingOKS 76:14+34:05
17Ursina ChristenASCO Lugano 100:59+58:50
18Evelina SöderlundSkogslöparna 101:08+58:59
Nika PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Ylvi KastnerNF Wien - OL-Team MP+ --:--
Polona JezeršekOK Komenda DNS+ --:--

W20 (3.61km / 130m / 19KT)

1Antonia ErhartOLCG 59:48+00:00
2Andrea SchulerZESOLNAK 60:41+00:53
3Kateřina JanovskáPGP 63:24+03:36

W21A (3.61km / 130m / 19KT)

1Sofia PerssonSnättringe 59:25+00:00
2Zuzana SukeníkováRKYS 64:35+05:10
3Mojca FlerinKamniški OK 68:06+08:41
4Anni TanskanenClub Iisalmen Visa 70:47+11:22
5Heidi SmedsNOK 71:01+11:36
6Katarína KošutováRKYS 80:54+21:29
7Kerttu AronenClub Iisalmen Visa 102:36+43:11
Virág NagySZVSE MP+ --:--

W21B (2.94km / 105m / 13KT)

1Julia PenzkoferSV Mietraching 53:24+00:00
2Karin VoglSV Mietraching 61:48+08:24
3Karin BianchiLKI 65:11+11:47
4Aura CarusoASCO Lugano 75:12+21:48
5Petra LangeSV Mietraching 77:37+24:13
6Meritxell Badia ComasFARRA-O 77:50+24:26
7Marjanca PoljanšekOK Azimut 94:49+41:25
8Lorenza PravatoPD Ajdovščina 138:47+85:23
Abigael BoncinaOK Azimut DNS+ --:--

W21E (4.05km / 150m / 18KT)

1Vanessa RoundZESOLNAK 51:06+00:00
2Seline StalderZESOLNAK 51:56+00:50
3Linnea GustafssonUddevalla OK 56:14+05:08
4Ildikó SzerencsiSZVSE 57:29+06:23
5Maria LangeSV Mietraching 61:10+10:04
6Moa GustafssonUddevalla OK 75:26+24:20
7Šárka SvobodnáCirkus Kotlarka 78:30+27:24
Mariya PerepelytsyaOK Azimut MP+ --:--
Elis MasopustovaPGP MP+ --:--
Michela GuizzardiCUSB-O DNF+ --:--

W35 (3.6km / 125m / 16KT)

1Christine GathercoleZESOLNAK 49:56+00:00
2Clizia ZambiasiSemiperdo 57:41+07:45
3Ivana FilipováSRK 57:55+07:59
4Ursina Mathysz 59:19+09:23
5Ana PlavčakŠOK 64:28+14:32
6Bettina Deixler-ThierOC München 66:10+16:14
7Barbara GiuganinoCO2 67:08+17:12
8Petra JanovskáPGP 70:58+21:02
9Anica HribarOK Brežice 71:25+21:29
10Metka UdovicOK Trzin 72:44+22:48
11Cuki VassalliASCO Lugano 73:19+23:23
12Stina BorängSnättringe 76:33+26:37
13Cath WilliamsWCH 78:30+28:34
14Anka KuzminSemiperdo 79:40+29:44
15Núria Badia ComasOC München 85:13+35:17
16Mátyásné PaskujMCB 91:59+42:03
17Irena Hacin KölnerOK Komenda 99:57+50:01
18Mérő EditVHS 117:49+67:53
Blanka BulirovaTAP DNF+ --:--

W45 (3.16km / 115m / 16KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 41:50+00:00
2Silvia Zemp CampanaASCO Lugano 51:10+09:20
3Ingrid AdenstedtOrK 52:01+10:11
4Barbara KastnerNF Wien - OL-Team 53:10+11:20
5Zsoltné NémethVHS 53:27+11:37
6Cristina TurollaPolbes 53:40+11:50
7Flavia SpinelliASCO Lugano 57:02+15:12
8Cristina GrabarUS Primiero 58:49+16:59
9Ester ManfrinEster Manfrin 60:05+18:15
10Gunilla KallhaugeSnättringe 60:22+18:32
11Dunja Van De RietOLifant 62:11+20:21
12Dagmar SieglovaMFP 62:35+20:45
13Franziska Müller-hotzOLG Galgenen 65:00+23:10
14Annelies Moserol norska 65:41+23:51
15Therese Hohlol.biel.seeland 70:45+28:55
16Sibylle BieriOLG Pfäffikon 72:29+30:39
17Böröczkyné Makai AnnaVHS 76:00+34:10
18Elena PoliPolbes 85:51+44:01
19Janet EvansOK Notts 85:53+44:03
20Mari-helen LidströmSnättringe 88:38+46:48
21Anneli FredmanOKÄÖ 90:55+49:05
22Pirjo PyymäkiEsSu 90:56+49:06
23Nives MontemezzaniASCO Lugano 94:07+52:17
24Maria Pia VirgoliniPolbes 107:57+66:07
25Irma PretnarKamniški OK 112:34+70:44
26Silke SchlüterUSC Magdeburg 135:55+94:05
Camilla KarlssonOKÄÖ DNF+ --:--
Elisabeth HectorSnättringe MP+ --:--
Marie-Anne Jungool.biel.seeland DNS+ --:--
Marjana RejecOK Azimut DNS+ --:--
Anna TedhamreSnättringe MP+ --:--

W55 (3.06km / 110m / 14KT)

1Kjersti RönningHamar 37:22+00:00
2Käthi KohlerOLG Dachsen 44:31+07:09
3Ellinor GustafssonUddevalla OK 52:16+14:54
4Bea ArnSCOM 53:14+15:52
5Marianne BandixenOLG Pfäffikon 55:54+18:32
6Daniela PutzuVAO 56:11+18:49
7Anna RivaPolbes 58:57+21:35
8Mary AdamsWCH 61:32+24:10
9Iris AndresOLG Pfäffikon 64:57+27:35
10Mepa ElfvingEsSu 68:59+31:37
11Silvia Baveri190 75:47+38:25
12Bea RahmOLG Pfäffikon 78:58+41:36
13Kalcich LiciaPolbes 93:35+56:13
Ines MayrhoferLKI MP+ --:--
Marianne GrafOLG Pfäffikon DNS+ --:--