Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO Cup 1.dan - dolga

DROT, Ljubljana - Rakitna, 24. 7. 2017

BEGINNERS (1.83km / 40m / 7KT)

1Jernej Suhadolnik 21:44+00:00
2Denise HölzerX-OL 28:14+06:30
3Tobias ZollnerSPUK 29:18+07:34
4Rosina WackernagelOLV BL 34:15+12:31
5Louna VialardOPA Avignon 42:49+21:05
6Léonie ChasselinB en Forez 53:04+31:20
7Karin Brunnerbussola ok 91:33+69:49
Janez Suhadolnik MP+ --:--
Denise KaufmannOLV BL DNS+ --:--

M10 (1.43km / 25m / 6KT)

1Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 12:45+00:00
2Gaspard RuizBOA 19:20+06:35
3Jonas PtacekTBM 20:26+07:41
4Péter OrmayZEM 28:07+15:22
5Nils OkleOLKPH 36:51+24:06
6Mae ChatelonOE42 39:30+26:45
Juan Francisco Sanchez DNS+ --:--
Cristobal Fernandez Liria DNS+ --:--

M10-shadowed (1.43km / 25m / 6KT)

1Voitto BackmanKangSK 17:59+00:00
2Tobias AngermannSPUK 25:24+07:25
3Felix ZollnerSPUK 25:35+07:36
4Egor VasilevUfa-united 26:59+09:00
5David SedejOK Azimut 28:45+10:46
Hugo ZetterbergVSOK DNF+ --:--

M12 (1.83km / 40m / 7KT)

1Antoine LesquerRaidlinks07 15:34+00:00
2Dominic HohlWislig 18:12+02:38
3Andrin HohlWislig 18:45+03:11
4Olivier ChampignyACA 20:08+04:34
5Márton VeszelszkiAlpokalja SK 28:50+13:16
6Tamino HölzerOK Komenda 30:58+15:24
7Louis Vuillemard8812 31:50+16:16
8Noa FenechBOA 33:21+17:47
9Titouan ChatelonOE42 34:21+18:47
10Matteo BertozziGOLD 35:28+19:54
11Lucas GrangeB en Forez 37:41+22:07
12Nazar TomashevskiySever 37:46+22:12
13Julian LüdtkeOL Norska 39:50+24:16
14Nuutti VenneläKangSK 47:48+32:14
15Antonin ChasselinB en Forez 48:31+32:57
16Théo DegandB en Forez 53:45+38:11
17Rostislav HerashchenkoPeleng 73:07+57:33
18Marko UranjekOK Brežice 92:10+76:36
Márk BujdosóSPA DNS+ --:--

M14 (2.87km / 85m / 11KT)

1Péter GöncziTTE 26:03+00:00
2Adomas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 26:56+00:53
3Péter MolnárAlpokalja SK 28:48+02:45
4Márk KovácsBSC 34:43+08:40
5Tihon SalopekOK Azimut 35:36+09:33
6Natan Maj PoženelOK Azimut 37:23+11:20
7Jonas JansenOmega 38:47+12:44
8András CsontosBSC 39:08+13:05
9Ákos MarosiAlpokalja SK 41:13+15:10
10Csanád GaálBSC 44:36+18:33
11Noe Vuillemard8812 45:33+19:30
12Jakob SteinwenderSPUK 47:01+20:58
13Tomáš BaldrianPGP 47:51+21:48
14Louis BerrienMARCO 48:44+22:41
15Oliver CalvetOW 49:50+23:47
16Mykhailo TatarnikovSLAV 52:37+26:34
17Jakob Backer-tellnesAsker SK 54:00+27:57
18Febo CorsiGOLD 63:03+37:00
19Martin JevševarOK Brežice 73:29+47:26
Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SK MP+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--
Marco Anselmo Di StefanoPolbes MP+ --:--

M16 (3.57km / 125m / 19KT)

1Daniel Bentien SchmidtPAN 31:10+00:00
2Maxim GavrilyukNW 44:02+12:52
3Reto CorsiGOLD 44:24+13:14
4Bálint SzeleAlpokalja SK 44:39+13:29
5Severin HohlWislig 48:31+17:21
6Robi BernardoniGOLD 49:23+18:13
7Oleksii KonovalovSever 51:03+19:53
8Lou Durocher7707IF 54:01+22:51
9András BaloghAlpokalja SK 61:30+30:20
10Maximilian SteinwenderSPUK 62:14+31:04
11Zoltán BognárAlpokalja SK 63:03+31:53
12Keve GöncziTTE 68:22+37:12
13Erik BryschMSParma 72:05+40:55
14Tibo GilletOmega 77:02+45:52
15Tim DebyserOmega 87:49+56:39
16Tom Vuillemard8812 93:16+62:06
17Romain AmroucheVSAO 94:57+63:47
18Axel RichardB en Forez 129:28+98:18
Bendegúz WernerPVSK MP+ --:--

M18 (3.83km / 145m / 20KT)

1Denis LebedevNW 39:19+00:00
2Vyacheslav MartinovskyNW 43:07+03:48
3Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti 43:38+04:19
4Barnabás VeszelszkiAlpokalja SK 44:39+05:20
5Noé Durocher7707IF 50:07+10:48
6Christian GafnerOLK WIGGERTAL 51:03+11:44
7Marius PoirsonWAT 53:06+13:47
8Clément AmroucheVSAO 54:20+15:01
9Hugo RichardB en Forez 60:24+21:05
10Thierry OdermattOLG Basel Oberwil 61:08+21:49
11Vincent Peker7707IF 72:59+33:40
12Valentin KollenbachSki-Club Helsa 74:43+35:24
13Jan ZandaCTB 77:57+38:38
Tjaž GantarOK Azimut DNS+ --:--
Guilhem EliasACA DNS+ --:--

M20 (4.25km / 160m / 22KT)

1Daniil KashinNW 35:32+00:00
2Mark BogatajDROT 39:37+04:05
3Žan RavnikarDROT 39:42+04:10
4Brian OdermattOLG Basel Oberwil 42:50+07:18
5Joris HochstetterUSV Jena 43:49+08:17
6Vitaliy FedorovNW 52:58+17:26
7Arved PfeilBerliner Turnerschaft 97:24+61:52

M21 ULTIMATE (4.31km / 160m / 23KT)

1Siro CorsiGOLD 38:18+00:00
2Tobia PezzatiSCOM 40:13+01:55
3Gianni GuglielmettiGOLD 42:51+04:33
4Simon BlumASO Sillery 50:42+12:24
5Levente SzalayAlpokalja SK 57:43+19:25
6Ondrej HruskaOSN 60:52+22:34
7Zakariás ErősdiVSK 68:02+29:44
8Daniel BichlWAT 69:59+31:41
Zoltán BujdosóSPA DNS+ --:--

M21A LONG (4.25km / 160m / 22KT)

1Maksim SkachkovTroy 43:47+00:00
2Michael NaefOLG Bern 45:06+01:19
3Vid BogovičOK Brežice 46:15+02:28
4Zdenek MazalMVD 48:14+04:27
5Lukas ReichmuthOLCW 51:00+07:13
6Manuel BrogliOLV BL 52:11+08:24
7Julien DumontASO Sillery 53:43+09:56
8Adrian BrändliOLCW 55:18+11:31
9Christoph Eglibussola ok 59:57+16:10
10Dieter CoenTROL 61:43+17:56
11David Veleda DíazCOC Catalunya 65:41+21:54
12Tomi LehtolaKoovee 67:49+24:02
13Ayoze Infante ConejoCocan 73:54+30:07
14Rafael Röösli 85:11+41:24
15Po-feng ChiangMOK 118:47+75:00

M21A SHORT (3.32km / 125m / 18KT)

1Oleksandr SheremetSLAV 38:06+00:00
2Johan HerbstVSOK 43:17+05:11
3Roman StoianSLAV 46:19+08:13
4Serhii RaievskiySever 49:23+11:17
5Tarjei VollsetHeming 49:33+11:27
6Giuliano BalmelliGOLD 51:20+13:14
7Michael HohlWislig 53:07+15:01
8Jakub StraszewskiOLG Basel 54:52+16:46
9Clément HeryASO Sillery 55:26+17:20
10Diego BarattiGOLD 56:36+18:30
11Vitalii PavlenkoSever 59:37+21:31
12Stefan HohlWislig 64:25+26:19
13Sandro CorsiGOLD 68:47+30:41
14Raphael Meierbussola ok 83:17+45:11
15Silvano BertozziGOLD 86:37+48:31
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Mathias LüscherMLü DNS+ --:--

M21B (3.57km / 125m / 19KT)

1Anton KupriietsSLAV 39:35+00:00
2Roland VoglSV Mietraching 50:08+10:33
3Michal PavlikKOB Kysak 50:59+11:24
4Patrick BergerNF Linz 58:51+19:16
5Vadym KolesnykSLAV 70:18+30:43
6Oleksandr BekshaievSLAV 75:39+36:04
7Oleksii SeredaSLAV 85:32+45:57
8Heinz FeuchtOLG Schaffhausen 91:19+51:44
9Stefan RuchSwiss O Tours 97:37+58:02
10Mikko-jussi BackmanEräp 105:10+65:35
Janez ZavrlOK Komenda DNS+ --:--
Jirka HrazdilZBM DNS+ --:--
Oleksii NovokshonovOLCG DNS+ --:--
Jan KvakaKOB Kysak DNS+ --:--

M21E (4.65km / 180m / 24KT)

1Dmitrii PoliakovNW 34:31+00:00
2Petr HorvátSeverka Šumperk 35:55+01:24
3Luca Zinggbussola ok 38:34+04:03
4Xander BergerNF Linz 39:09+04:38
5Nitsan YasurE.I 39:25+04:54
6Lukas DienerOLG Bern 40:42+06:11
7Jouni KujalaPohjant 42:23+07:52
8Rasmus SvantessonPAN Kr. 42:55+08:24
9Mathis LegrandOPA Montigny 46:46+12:15
10Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 47:51+13:20
11Timothée LegrandOPA Montigny 48:55+14:24
12Jerome Kaeserbussola ok 49:23+14:52
13Sandro BrogliOLV BL 50:39+16:08
14Thomas NipenBSK 51:21+16:50
15Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O 53:53+19:22
16Maxim SimakovBNT 54:25+19:54
17Urtzi IglesiasNonStop Aventura 54:52+20:21
18Jan Felix ToppTSV Worpswede 54:54+20:23
19Leon KollenbachSki-Club Helsa 63:55+29:24
20Josep Morla VanrellNavaleno 67:20+32:49
21Paul LeidingerPost SV Dresden 70:40+36:09
22Peng Hsien TsaiMOK 76:16+41:45
23Kilian LiljeTSV Worpswede 77:48+43:17
24Antoine Trottier7707IF 79:05+44:34
25Kuan-yu LinMOK 109:09+74:38
26Lucas LegrandOPA Montigny 127:52+93:21
Ákos TölgyesiAULA MP+ --:--

M35 (4.25km / 160m / 22KT)

1Ludovic RuizBOA 38:07+00:00
2Shane LynchCork-O 42:07+04:00
3Saku AsikainenFIN-Hiisirasti 45:40+07:33
4Lluís FerrerBO 46:17+08:10
5Blaž KölnerOK Komenda 46:37+08:30
6Renato WintelerOLG Welsikon 48:30+10:23
7Alexander KuryshevUfa-united 49:04+10:57
8Stefano BrambillaCO2 49:05+10:58
9Alexey RoztoptannyyUfa-united 49:59+11:52
10Guillaume DegandB en Forez 61:34+23:27
11Ronny KrügerBerliner Turnerschaft 62:48+24:41
12Frederic PuelASO Sillery 67:08+29:01
13Jan BrunnerOLG Basel 72:29+34:22
14Stephan HaeneltIHW Alex 73:18+35:11
15Sylvain FenechBOA 78:51+40:44
16Toni PerezERMASSETS 112:50+74:43
17Leopold KühschelmBerliner Turnerschaft 115:49+77:42
Jostein TellnesAsker SK MP+ --:--
jose luis Garcia rodriguezCocan DNS+ --:--

M35 ULTIMATE (4.1km / 155m / 22KT)

1Stefano MaddalenaO-92 36:48+00:00
2Eduard KhrennikovSOKOL 40:51+04:03
3Ihor TrimboiSLAV 47:21+10:33
4Róbert GöncziTTE 49:44+12:56
5Ondrej PtacekTBM 54:10+17:22
6Alex OdermattOLG Basel Oberwil 54:52+18:04
7Hannes PacherOOG 55:51+19:03
8Tomasz PabichAzymut Pabianice 65:01+28:13
9Roman FiedlerOCFF 65:47+28:59
10Bojan JevševarOK Brežice 66:00+29:12
11Thomas RewigTU Dresden 69:23+32:35
12Michael Eglinbussola ok 71:16+34:28
13Jeremy Vuillemard8812 80:00+43:12
14Herfried TrummerOCFF 83:19+46:31
15Boris ErženŠOK 91:42+54:54
16Anthony Covey-crumpJOK 119:35+82:47

M40 (4.02km / 150m / 22KT)

1Sami LevijokiHiKi 43:33+00:00
2David ChatelonOE42 44:37+01:04
3Tihomir SalopekOK Azimut 46:10+02:37
4Laurent ChampignyACA 47:03+03:30
5Kiyoshi KogureES 48:53+05:20
6David LesquerRaidlinks07 52:06+08:33
7Péter WernerPVSK 54:36+11:03
8Mikhail MalishevNW 55:16+11:43
9Oleksandr MurzinSK SIRIUS 60:09+16:36
10Mazan ChristopheAOC 61:51+18:18
11Jindřich HouskaDOR 67:55+24:22
12Patrice LombetBalise 10 69:16+25:43
13Lorant Farkas 69:41+26:08
14Eric ChasselinB en Forez 71:09+27:36
15Marek ŠestákVLI 72:07+28:34
16Serhii SobchukSobchuks 82:38+39:05
17Yun Chuan LaiMOK 119:21+75:48
Nicolas RichardB en Forez MP+ --:--

M45 (3.83km / 145m / 20KT)

1Petr BaldrianPGP 45:43+00:00
2Johan SundénVSOK 48:26+02:43
3Nicolas Greffcoamberieu 51:42+05:59
4Sergey CherniavskyOC München 52:20+06:37
5Oleksandr Ievstafiev 53:58+08:15
6Darrell HighCare-Vevey 55:04+09:21
7Ramunas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 56:54+11:11
8Vialard JérômeOPA Avignon 58:34+12:51
9Franz UneggSPUK 59:34+13:51
10Jean-marc GilletOmega 59:37+13:54
11Csaba VíziBSC 63:54+18:11
12Markus ThomanSPUK 67:44+22:01
13Alberto GrilliPPN 68:39+22:56
14Didier AmroucheVSAO 74:24+28:41
15Kim Birkmose SchmidtHerning O-Klub 83:41+37:58
16Olivier BerrienMARCO 84:52+39:09
17Geert DebyserOmega 126:56+81:13

M50 (3.43km / 135m / 19KT)

1Markus Gerberbussola ok 32:23+00:00
2Siegfried OpetnikHSVK 34:27+02:04
3Martin SchaffnerOLKPH 34:46+02:23
4Tim Falck WeberTHOK 37:37+05:14
5Lars SvantessonHjärnarps GHOL 38:56+06:33
6Mats AnderssonOrion 41:07+08:44
7Jens StruckmannBSer MTV 42:51+10:28
8Wolfgang KradischnigNF Linz 43:06+10:43
9Stephan BernhardOLVH 43:44+11:21
10Thomas EggerOL Norska 43:45+11:22
11Martin BlattnerBVB 46:05+13:42
12Matthias MüllerPost SV Dresden 46:56+14:33
13Gianluca Di StefanoPolbes 47:02+14:39
14Martin OkleOLKPH 47:10+14:47
15Martin HerzogOLGO 49:35+17:12
16Marco GiovanniniOK Trzin 50:13+17:50
17Martin EggerOLVH 51:15+18:52
18Anders KnudsenHG 55:08+22:45
19Serhii StoianSLAV 55:57+23:34
20Jan ŽandaCTB 58:19+25:56
21Andrey RazmetovVesta SPb 58:42+26:19
22Erich GöschlOW 59:57+27:34
23Alexandr DobritskiyVesta SPb 60:21+27:58
24Markus GründlerOLG Pfäffikon 60:22+27:59
25Jorge BaltazarGDU Azoia 61:22+28:59
26Martin BurkhardOLGC 63:50+31:27
27Peter Kaeserbussola ok 64:18+31:55
28Yves Peker7707IF 66:57+34:34
29Marco RancanOLG Pfäffikon 68:05+35:42
30Peter KollenbachSki-Club Helsa 73:58+41:35
31Andrea MargioreORIENTEERING TRIESTE 74:27+42:04
32Oleksii KolmychekSever 75:19+42:56
33Martin Stangegaard BjergbyCOMA 98:41+66:18
34Zsolt NémethVHS 103:12+70:49
Pierre EliasACA DNS+ --:--
Albert MingaleevMagnit DNS+ --:--
Boris BaumanMOK DNS+ --:--
Jussi Rankiskvuoksi DNS+ --:--
István BujdosóSPA DNS+ --:--

M50 ULTIMATE (3.72km / 145m / 20KT)

1Jiri HlavacTBM 48:40+00:00
2André WirzSwiss O Tours 63:27+14:47
3Arto MuhonenKR 66:26+17:46
4Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 66:34+17:54
5Zbynek KrejcikWIT 72:54+24:14
6Andras ZempleniZEM 93:13+44:33
Roman SladičŠOK DNS+ --:--
Günther RosenkranzOLA DNS+ --:--

M55 (3.32km / 125m / 18KT)

1Jens Olav KlovrudLOL 37:21+00:00
2René HaasOLG Schaffhausen 38:45+01:24
3Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 43:40+06:19
4Valerii HerashchenkoPeleng 45:41+08:20
5Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 46:17+08:56
6Franck GuerinGO78 46:56+09:35
7Patrik MächlerOLV Luzern 48:15+10:54
8Jari KymäläinenTP 51:16+13:55
9Alex BorTitan 52:09+14:48
10Andreas LuescherKapreolo 52:58+15:37
11Mudarisov MaratUfa-united 54:15+16:54
12Pierre TerziASQ 54:46+17:25
13Robert Mandl 55:38+18:17
14Christian LegrandOPA Montigny 55:50+18:29
15Rolf WettsteinOLZ 56:23+19:02
16Antti LamminpääHU-46 57:22+20:01
17Jari ToivonenESK OC 58:48+21:27
18Alberto PuraO-92 61:18+23:57
19Esko JalantoESK OC 61:22+24:01
20Martin GafnerOLK WIGGERTAL 65:38+28:17
21Mark CollinsDFOK 66:45+29:24
22Yavuz Kurtulus AnilIOG 68:32+31:11
23Ivan BoyadzhievMOK 92:10+54:49
24Antonio BiscegliaAget 98:52+61:31
25Filippo PezzatiSCOM 103:35+66:14
26László SomogyiBSC 103:39+66:18
27Don SkantzeTYRVING 103:50+66:29
Davide PontiGOLD DNF+ --:--

M60 (3.2km / 95m / 17KT)

1Francesco GuglielmettiGOLD 32:53+00:00
2Dénes KerényiHSE 37:45+04:52
3Alain JuanANCO 40:01+07:08
4Ted Van GeldermalsenYarra Valley 40:19+07:26
5Per Kristian EkebergTYRVING 42:00+09:07
6Ilkka OjapaloRR O 43:33+10:40
7Michel Dubocco colmar 46:26+13:33
8Ruedi LaisGOLD 47:03+14:10
9Stefano BisoffiCUS TORINO 49:30+16:37
10Roch PrendergastEU 50:50+17:57
11Paul AlleSCAPA NANCY 51:20+18:27
12Nick CampbellGO78 51:28+18:35
13Sergey Movkokd39 51:56+19:03
14Lajos SomogyiBSC 52:02+19:09
15Valentin Brunnerbussola ok 52:21+19:28
16Jens ChristensenMariager 55:06+22:13
17Kari PapinsaariESK OC 55:27+22:34
18Jean-claude SutyASQ 55:32+22:39
19Konrad TonnPlaneta Radebeul 57:08+24:15
20Peter AndresOLBO 58:41+25:48
21Andy RobinsonSLOW 58:50+25:57
22Mikhail Solovevkd39 59:44+26:51
23Roberto PoggiatiAget 63:57+31:04
24Klaus WolsingMariager 65:49+32:56
25Daniel SecklerMARCO 67:32+34:39
26Victor Mirochnichenkokd39 75:18+42:25
27Geoff HudsonNEV 77:34+44:41
28Gavin Wyatt-MairBay Area OC 78:02+45:09
29Thomas BrogliOLV BL 80:07+47:14
30Jose Font GarciaValencia-O 81:06+48:13
31Keld OestergaardMariager 83:49+50:56
32Joern BlomMariager 91:52+58:59
33Ofer YodfatModiin 106:16+73:23
34Jean - Luc BoelleCOOL 110:57+78:04
Vincenzo PellegriniAget MP+ --:--
Hannu KottonenLynx DNS+ --:--
David RoachLuxOC DNS+ --:--

M65 (3.02km / 85m / 17KT)

1Vesa TervoRR 39:54+00:00
2Gunnar Grue-sorensenKoge OK 44:02+04:08
3Franz WyssOLregioolten 45:28+05:34
4Arne TiltnesTYRVING 46:10+06:16
5Juhani NippalaJyry 49:16+09:22
6Wolfgang GermNF Kühnsdorf 50:27+10:33
7Charles NelsonOK Azimut 62:10+22:16
8Torben IsenHerning O-Klub 65:33+25:39
9Janko LapajneOK Azimut 74:21+34:27
10Carl MallingROK 82:27+42:33
11Warren GreenHasharon 91:02+51:08
12Vlado SedejOK Azimut 95:23+55:29
13Günther PrommerNF Villach 98:10+58:16
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--
Luc HeuninckxK.O.L. MP+ --:--

M70 (2.71km / 80m / 16KT)

1Willi StreuliSäntis 41:35+00:00
2Alex TarrYarra Valley 42:39+01:04
3Kjell StenstadvoldTYRVING 43:50+02:15
4Ernst SpirgiOLV Zug Freaks 46:04+04:29
5Roland EggliFUERSTEN 46:39+05:04
6Kjell RokkeTYRVING 47:12+05:37
7Edi BaumannSwiss O Tours 52:18+10:43
8Konrad BeckerSwiss O Tours 53:10+11:35
9Peter Eglinbussola ok 53:47+12:12
10Heikki KyyrönenKS 56:27+14:52
11Röbi Grimmbussola ok 58:18+16:43
12Hasse BergstromTYRVING 58:34+16:59
13Sergey Myasnikovkd39 60:56+19:21
14Christian StuderOLG M 61:16+19:41
15Walter BieriOLV Zug-I 61:58+20:23
16Pierangelo BellottiOrientalp 65:57+24:22
17Klaus HugglerStäfa 66:06+24:31
18Lucio CereattiOrientalp 71:13+29:38
19Peter DobosStars 91:47+50:12
20Ernst MoosOLV Zug Freaks 93:09+51:34
21Josef PfulgOLV Zug Freaks 117:02+75:27
Jorgen HolmboeTYRVING DNS+ --:--
Serge DeryOLVE MP+ --:--
Rusanov PavelPARUS MP+ --:--
Kurt HuberSPOBO MP+ --:--

OPEN A (3.83km / 145m / 20KT)

1Stanko ČuferPD Ajdovščina 60:33+00:00
2Jonatan Byggmästar 61:50+01:17
3Georgi DalakovS Gora 71:38+11:05
4Lauri LamminpääHU-46 74:35+14:02
5Gregor PavličGAJA 86:48+26:15
Ivo KetePD Ajdovščina MP+ --:--

OPEN B (3.69km / 145m / 21KT)

1Anastasiia PesegovaNW 59:18+00:00
2Tanja Aittoniemi 71:06+11:48
3Silvo BabičOK Komenda 75:58+16:40
4Marco GarbaniO-92 91:05+31:47
5Anna Luukkonen 109:47+50:29
6Eszter VíziBSC 123:17+63:59
7Skaidrite KrastinaValmiera 126:54+67:36
8Rebeka KereszturyAULA 133:04+73:46
Marielle ChasselinB en Forez MP+ --:--
Klara HruskovaOSN DNS+ --:--
Sandrine FenechBOA MP+ --:--
Marina DalakovaS Gora MP+ --:--

OPEN C (2.15km / 60m / 9KT)

1Noah BertholdOLG M 31:51+00:00
2Jonas HerzogOLGO 47:26+15:35
3Stefania PoggiatiAget 49:50+17:59
4Thor VollsetHeming 55:45+23:54
5Kyhil DugganEU 56:47+24:56
6Coline Piloquet 57:07+25:16
6Léo Creuse 57:07+25:16
8Zdenko PavličGAJA 57:17+25:26
9July FioriO-92 61:42+29:51
10Monika HouskováDOR 62:03+30:12
11Oskar Farkas 78:49+46:58
12Belinda BustiniO-92 78:51+47:00
13Doris OchsnerOLG Schaffhausen 89:28+57:37
14Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 99:29+67:38
Renske GoossensTROL DNS+ --:--
Boris DalakovS Gora DNF+ --:--
Ruslan MingaleevMagnit DNS+ --:--
Hui Yu LinMOK DNF+ --:--
Emma HerbstVSOK DNS+ --:--
Peter KisslingOLG Schaffhausen MP+ --:--
Maegi Meierbussola ok DNS+ --:--
Maksym LabazovSever MP+ --:--
Iris CeulemansTROL DNS+ --:--

W10 (1.43km / 25m / 6KT)

1Eva BaldrianováPGP 12:20+00:00
2Sarina OkleOLKPH 24:36+12:16
3MAZAN EstelleAOC 55:40+43:20

W10-shadowed (1.43km / 25m / 6KT)

1Silvia Di StefanoPolbes 16:10+00:00
2Sereda DariaSLAV 20:43+04:33
3Hanna PabichAzymut Pabianice 28:44+12:34
4Frida HerbstVSOK 31:13+15:03
5Jule StreibertTU Dresden 32:04+15:54
6Siiri ToiviainenJyry 32:34+16:24
7Mazan ClémenceAOC 34:10+18:00
8Adéla HouskováDOR 39:30+23:20
Johana ŠestákováVLI DNS+ --:--

W12 (1.83km / 40m / 7KT)

1Zsuzsa GöncziTTE 17:37+00:00
2Lucie HlavacovaTBM 18:19+00:42
3Louna ChatelonOE42 21:03+03:26
4Louisa KollenbachSki-Club Helsa 22:17+04:40
5Annika WirzSwiss O Tours 22:34+04:57
6Dorja SalopekOK Azimut 30:14+12:37
7Annika WinklerSPUK 30:33+12:56
8Nicole WinklerSPUK 34:14+16:37
9Heather HighCare-Vevey 38:35+20:58
10Elena UneggSPUK 40:07+22:30
11MAZAN FanniAOC 47:04+29:27
12Barbora HouskováDOR 50:12+32:35

W14 (2.15km / 60m / 9KT)

1Giulia MaddalenaO-92 25:51+00:00
2Olha SeredaSLAV 26:33+00:42
3Giulia BertozziGOLD 26:39+00:48
4Annina HohlWislig 28:14+02:23
5Teja TušarOK Azimut 31:21+05:30
6Katja BabičOK Komenda 31:24+05:33
7Julia KhrennikovaSOKOL 32:20+06:29
8Anna AngermannSPUK 37:23+11:32
9Fabienne HohlWislig 38:34+12:43
10Nika RavnikarOK Komenda 40:55+15:04
11Kristina Pash?henkoSever 43:32+17:41
12Katerina PikhovkinaSever 47:12+21:21
13Vladyslava SyerikovaSLAV 47:20+21:29
14Karin PustOK Komenda 49:16+23:25
15Matveiva IrinaSLAV 49:50+23:59
16Océane FenechBOA 51:45+25:54
17Johanna ThomanSPUK 58:49+32:58
18Marlene UneggSPUK 60:23+34:32
19Alina VecseyO-92 61:37+35:46
20Kolmychek DariaSever 66:32+40:41
Anna SobchukSobchuks MP+ --:--
Marie ŠestákováVLI DNS+ --:--

W16 (2.87km / 85m / 11KT)

1Lilla ZempleniZEM 29:33+00:00
2Klara AnderssonOrion 29:42+00:09
3Anezka HlavacovaTBM 29:44+00:11
4Maria SeninaNW 31:23+01:50
5Boróka WernerPVSK 31:26+01:53
6Mila ValliO-92 40:20+10:47
7Sara BertozziGOLD 40:36+11:03
8Tifenn Greffcoamberieu 45:53+16:20
9Romane LesquerRaidlinks07 46:19+16:46
10Hulda Magrethe TellnesAsker SK 51:13+21:40
11Anja HohlWislig 52:43+23:10
12Anna UneggSPUK 53:57+24:24
13Camille GrangeB en Forez 65:47+36:14
14Sofia CalvetOW 67:52+38:19
15Kateryna TrimboiSLAV 73:19+43:46
Sophie LüscherMLü DNS+ --:--

W18 (3.44km / 135m / 18KT)

1Elisa BertozziGOLD 35:29+00:00
2Vilma SvantessonPAN Kr. 45:13+09:44
3Olga VasilevaNW 45:27+09:58
4Franziska HochstetterUSV Jena 48:30+13:01
5Polina ZaytsevaNW 49:02+13:33
6Emma CorengiaGOLD 53:05+17:36
7Polona JezeršekOK Komenda 55:18+19:49
8Zala ZavrlOK Komenda 55:52+20:23
9Patricija PrimožičOK Komenda 61:38+26:09
10Olga LudanovaNW 63:12+27:43
11Janina BlattnerBVB 68:47+33:18
12Hedvig VollsetHeming 71:17+35:48
13Magalie GilletOmega 73:36+38:07

W20 (3.69km / 145m / 21KT)

1Zlata MalyshevaNW 38:00+00:00
2Daria PanchenkoNW 48:36+10:36
3Hana HorvátováSeverka Šumperk 50:47+12:47
4Anna VolkovaNW 52:58+14:58
5Marion ValetteTOAC 55:28+17:28
6Olena VorchyloSLAV 71:49+33:49
7Sara DebyserOmega 96:31+58:31

W21 ULTIMATE (3.72km / 145m / 20KT)

1Pia OcvirkJAP 68:19+00:00
2Marie KrejcikovaWIT 68:55+00:36

W21A LONG (3.69km / 145m / 21KT)

1Barbora BaldrianováPGP 50:25+00:00
2Amanda Pons PerezCORZO 55:30+05:05
3Vanessa Van BreedamTROL 69:44+19:19
4Marisa MengottiGOLD 70:33+20:08
5Peichi ChuangMOK 76:10+25:45
6Ariane SchilligerOLV Luzern 76:37+26:12
7Jelena ToppTSV Worpswede 77:52+27:27
8Wan-jyun SieMOK 79:14+28:49
Line WotquenneASO Sillery DNS+ --:--
Chu-hsien WangMOK DNF+ --:--
Yiching HuangMOK MP+ --:--

W21A SHORT (3.3km / 130m / 19KT)

1Mariya PolishchukSLAV 38:22+00:00
2Olena DotsenkoSever 39:12+00:50
3Maura ProniniGOLD 46:54+08:32
4Oleksandra NovokshonovaOLCG 50:36+12:14
5Katarzyna StraszewskaOLG Basel 54:21+15:59
6Louise OramBSK 59:30+21:08
7Alexandra StuderOLG M 60:43+22:21
8Anicó KulowBerliner Turnerschaft 61:34+23:12
8Noa NoimanLHM O'club 61:34+23:12
10Elena BertozziGOLD 61:59+23:37
11Liubov SergeevaNW 62:47+24:25
12Nina NembriniAget 67:25+29:03
13Eloise Louvet7707IF 70:28+32:06
14Maurizia CorsiGOLD 73:41+35:19
15Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 74:31+36:09
16Martina InderstGOLD 75:35+37:13
17Giorgia GuglielmettiGOLD 78:58+40:36
18Juliana Venemabussola ok 82:09+43:47
19Laura StreibertTU Dresden 83:57+45:35
20Cornelia OkleOLKPH 87:45+49:23
21Andrea Gerberbussola ok 90:33+52:11
22Wan-ru SieMOK 104:06+65:44
Sandra PalmerERMASSETS MP+ --:--
Barbara AngermannSPUK MP+ --:--

W21B (2.15km / 60m / 9KT)

1Monika PekárkováMVD 26:39+00:00
2Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 32:11+05:32
3Tora VollsetHeming 36:30+09:51
4Ingela AnderssonOrion 41:22+14:43
5Ganna SeredaSLAV 44:00+17:21
6Anastasiia PushkinaSever 46:02+19:23
7Christine UneggSPUK 46:54+20:15
8Tiina Ala-NissiläMSParma 53:38+26:59
9Laura MatitzSPUK 57:22+30:43
10Maria ZollnerSPUK 64:13+37:34
11Martina FeuchtOLG Schaffhausen 68:02+41:23
12Laura LüscherMLü 94:28+67:49
13Danni ZhenYcone 100:22+73:43
Karin VoglSV Mietraching DNS+ --:--
Helga M. BackerAsker SK MP+ --:--
Gerhild PacherOOG DNS+ --:--
Marina SikerinaFriuli Mtb&O DNS+ --:--

W21E (4.02km / 150m / 22KT)

1Paula GrossOLZ 35:57+00:00
2Miia NiittynenKoovee 39:58+04:01
3Anina Brunnerbussola ok 40:51+04:54
4Tatiana BevzaNW 41:08+05:11
5Rahela Brunnerbussola ok 47:32+11:35
6Dianora Herashchenko 47:46+11:49
7Nadja BeelerOLG Basel 48:34+12:37
8Laura DienerOLG Bern 48:37+12:40
9Regula Müllerbussola ok 53:19+17:22
10Aislinn PrendergastEU 57:08+21:11
11Réka ZempléniZEM 57:28+21:31
12Maria PabichAzymut Pabianice 58:52+22:55
13Rebeka VinczeAlpokalja SK 70:28+34:31

W35 (3.69km / 145m / 21KT)

1Ieva KrastinaValmiera 52:32+00:00
2Lucile ChatelonOE42 53:07+00:35
3Inessa CherniavskyOC München 59:11+06:39
4Friedrich AndreaOLG Welsikon 59:50+07:18
5Ana PlavčakŠOK 62:54+10:22
6Olha SobchukSobchuks 63:40+11:08
7Céline RuizBOA 64:41+12:09
8Barbara GiuganinoCO2 81:20+28:48
9Krisztina Árné MolnárAlpokalja SK 81:58+29:26
10Cristina RicoNonStop Aventura 85:39+33:07
11Cécile DegandB en Forez 103:16+50:44
Anica HribarOK Brežice DNS+ --:--

W35 ULTIMATE (3.72km / 145m / 20KT)

1Tatyana KhrenikovaSOKOL 58:17+00:00
2Barbara WinklerSPUK 61:08+02:51
3Irene Eglinbussola ok 67:58+09:41
4Marie Vuillemard8812 68:18+10:01
5Kateryna KolesnykSLAV 71:53+13:36
6Zsoltné NémethVHS 76:01+17:44
7Veronika PtackovaTBM 87:00+28:43

W40 (3.44km / 135m / 18KT)

1Caia MaddalenaO-92 43:31+00:00
2Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 50:40+07:09
3Miia HoviJyry 53:30+09:59
4Octobre ValerieRaidlinks07 53:51+10:20
5Alison HighCare-Vevey 54:03+10:32
6Madoka KogureES 58:16+14:45
7Eva OcvirkJAP 67:31+24:00
8Claire GrangeB en Forez 74:39+31:08
9Mazan CélineAOC 75:44+32:13
10Marianne RichardB en Forez 92:24+48:53
Annabelle LiegeoisBalise 10 MP+ --:--

W45 (3.57km / 125m / 19KT)

1Eva LüscherMLü 47:14+00:00
2Sandra OlivierBalise 77 53:56+06:42
3Priska MathysOLVH 54:56+07:42
4Sarka HlavacovaTBM 60:55+13:41
5Tzvetanka VassilevaArco di carta 62:56+15:42
6Rahel Pfister HohlWislig 63:44+16:30
7Júlia JuhászAlpokalja SK 63:52+16:38
8Anna ZetterbergVSOK 66:28+19:14
9Ursula OdermattOLG Basel Oberwil 68:23+21:09
10Jatta HaapamäkiEräp 68:58+21:44
11Mirka Pfister HohlWislig 73:51+26:37
12Elena DobritskayaVesta SPb 76:45+29:31
13Isabelle BerrienMARCO 80:41+33:27
14Christine CalvetOW 81:49+34:35
15Natalie BeenaertsOmega 82:14+35:00
16Natalia KunitskayaTitan 84:38+37:24
17Sandrine AmroucheVSAO 86:27+39:13
18Teresa Angeles Pérez RedondoCOMA 88:23+41:09
19Pascale MiailheOPA Avignon 91:17+44:03
20Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa 95:58+48:44
21Orsolya MagyariTTE 102:58+55:44
22Eleonora HerashchenkoPeleng 105:02+57:48
Laurence EliasACA DNS+ --:--
Mirjam GründlerOLG Pfäffikon DNS+ --:--

W50 (3.3km / 130m / 19KT)

1Priska RingliOLG Schaffhausen 46:21+00:00
2Regina Habenicht 50:37+04:16
2Maritta KymäläinenTP 50:37+04:16
4Anke MuellerPost SV Dresden 53:02+06:41
5Joli WehrliSwiss O Tours 55:06+08:45
6Iben MaagSollerod OK 61:34+15:13
7Liisa Rihko-StruckmannBSer MTV 63:14+16:53
8Anne SvantessonHjärnarps GHOL 65:41+19:20
9Ruth RuchSwiss O Tours 67:08+20:47
10Kristel PalmansOmega 69:49+23:28
11Heidi GafnerOLK WIGGERTAL 73:41+27:20
12Barbara EggerOLVH 78:24+32:03
13Tine Meyhoff PetersenHG 82:16+35:55
14Lilian KisslingOLG Schaffhausen 94:38+48:17
15Valerie Peker7707IF 103:33+57:12
16Laurence ChampignyACA 105:44+59:23
17Barbara RancanOLG Pfäffikon 106:51+60:30
18Kaethi BurkhardOLGC 117:07+70:46
19Claudia WirzSwiss O Tours 152:02+105:41
20Kolmychek IrinaSever 165:37+119:16
Catarina FélixGDU Azoia MP+ --:--
Sandra MächlerOLV Luzern MP+ --:--

W50 ULTIMATE (3.02km / 85m / 17KT)

1Monika KrejcikovaWIT 79:50+00:00
2Csilla HajasZEM 135:48+55:58

W55 (3.02km / 85m / 17KT)

1Dagrun MelkildHeming 43:07+00:00
2Toril HallanLOL 45:55+02:48
3Barbara LüscherKapreolo 46:43+03:36
4Susanna LamminpääHU-46 52:35+09:28
5Elena Solovevakd39 55:11+12:04
6Kjersti SkantzeTYRVING 56:02+12:55
7Anna BiscegliaAget 60:00+16:53
8Marina Movkokd39 61:20+18:13
9Berit DanielsenTYRVING 65:01+21:54
10Daria LeporiGOLD 65:59+22:52
11Merja ToivonenESK OC 66:36+23:29
12Gitte IsenHerning O-Klub 71:06+27:59
13Maria-elena LiveraniCUS TORINO 72:08+29:01
14Doris HaasOLG Schaffhausen 73:24+30:17
15Daniela GuglielmettiGOLD 76:26+33:19
16Susi DuppenthalerOLVH 76:30+33:23
17Elena Mirochnichenkokd39 76:35+33:28
18Terttu JalantoESK OC 78:25+35:18
19Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 78:43+35:36
20Vroni AkeretThurgorienta 96:30+53:23
21Sue KuestnerCOC 101:19+58:12
22Ruth NativModiin 111:45+68:38
23Julie CollinsDFOK 116:16+73:09
Annariitta KottonenLynx DNS+ --:--
Ulrike Gabriella WagnerOLA DNS+ --:--

W60 (2.71km / 80m / 16KT)

1Ágota MuzsnaiHSE 45:42+00:00
2Irene Müller-bucherbussola ok 49:44+04:02
3Christine RobinsonSLOW 53:24+07:42
4Catherine BoelleCOOL 55:04+09:22
5Anita LaaksonenJyry 55:35+09:53
6Rita PellegriniAget 55:37+09:55
7Jane CampbellGO78 57:12+11:30
8Bea ArnSCOM 58:33+12:51
9Gisela TonnPlaneta Radebeul 62:57+17:15
10Iris AndresOLBO 64:25+18:43
11Natalia Lazarevakd39 68:12+22:30
12Margi FreemantleYarra Valley 68:57+23:15
13Tetiana SolomichevaSLAV 73:57+28:15
14Sirpa PapinsaariESK OC 78:31+32:49
15Judy PrendergastEU 88:54+43:12
16Ruth WüestSäntis 96:31+50:49
17Anneli OjapaloRR O 98:48+53:06
18Esther Bohrer BrogliOLV BL 99:19+53:37
19Bente OestergaardMariager 100:00+54:18
Maggie RoachLuxOC DNS+ --:--
Mireille BarnierMARCO MP+ --:--

W65 (2.59km / 75m / 13KT)

1Martha PrommerNF Villach 57:34+00:00
2Inger TiltnesTYRVING 57:51+00:17
3Elena RusanovaPARUS 68:04+10:30
4Lidia NembriniAget 76:00+18:26
5Margrit EggliFUERSTEN 78:32+20:58
6Gerda E. ChristiansenKoge OK 88:08+30:34
7Carmen Perona MoralesValencia-O 98:32+40:58
8Edith Schaffertbussola ok 99:10+41:36
Elizabeth BorchorstRold Skov OK DNS+ --:--
Marischon HudsonNEV MP+ --:--

W70 (2.59km / 75m / 13KT)

1Paula KyyrönenKS 63:59+00:00
2Erica HugglerStäfa 66:08+02:09
3Ruth BieriOLV Zug-I 68:50+04:51
4Annemarie Eglinbussola ok 72:59+09:00
5Ludmila Myasnikovakd39 88:16+24:17
6Ilona DobosStars 98:13+34:14
7Maria Laj - BellottiOrientalp 100:16+36:17
Janet TarrYarra Valley DNS+ --:--