Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO Cup 2.dan - srednja

DROT, Ljubljana - Rakitna, 25. 7. 2017

BEGINNERS (2.48km / 25m / 10KT)

1Jernej Suhadolnik 19:44+00:00
2Janez Suhadolnik 29:35+09:51
3Denise HölzerX-OL 44:27+24:43
4Louna VialardOPA Avignon 46:29+26:45
5Marielle ChasselinB en Forez 56:40+36:56
6Janez Suhadolnik 61:26+41:42
7Léonie ChasselinB en Forez 65:18+45:34
8Karin Kradischnig 68:40+48:56
9Karin Brunnerbussola ok 87:01+67:17
10Boido Stefania 159:51+140:07
11Paola Barbaro 159:52+140:08
Rosina WackernagelOLV BL DNS+ --:--
Denise KaufmannOLV BL DNS+ --:--
Vid Grimšič DNF+ --:--

M10 (2.39km / 10m / 10KT)

1Gaspard RuizBOA 24:00+00:00
2Jonas PtacekTBM 26:47+02:47
3Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 27:32+03:32
4Mae ChatelonOE42 33:07+09:07
5Nils OkleOLKPH 41:42+17:42
6Péter OrmayZEM 42:34+18:34
Cristobal Fernandez Liria DNS+ --:--
Juan Francisco Sanchez DNS+ --:--

M10-shadowed (2.39km / 10m / 10KT)

1Voitto BackmanKangSK 24:56+00:00
2Hugo ZetterbergVSOK 32:17+07:21
3Egor VasilevUfa-united 33:41+08:45
4David SedejOK Azimut 37:35+12:39
5Matthias ProniniGOLD 38:06+13:10
6Tobias AngermannSPUK 39:55+14:59
7Felix ZollnerSPUK 40:00+15:04

M12 (2.48km / 25m / 10KT)

1Matteo BertozziGOLD 17:53+00:00
2Olivier ChampignyACA 19:44+01:51
3Antoine LesquerRaidlinks07 20:58+03:05
4Márton VeszelszkiAlpokalja SK 23:41+05:48
5Noa FenechBOA 25:52+07:59
6Andrin HohlWislig 25:53+08:00
7Dominic HohlWislig 26:54+09:01
8Louis Vuillemard8812 29:47+11:54
9Antonin ChasselinB en Forez 32:08+14:15
10Julian LüdtkeOL Norska 41:04+23:11
11Nuutti VenneläKangSK 41:31+23:38
12Rostislav HerashchenkoPeleng 47:10+29:17
13Nazar TomashevskiySever 48:39+30:46
14Lucas GrangeB en Forez 69:52+51:59
15Théo DegandB en Forez 78:18+60:25
Márk BujdosóSPA DNS+ --:--
Marko UranjekOK Brežice MP+ --:--
Titouan ChatelonOE42 MP+ --:--

M14 (3.29km / 80m / 13KT)

1Adomas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 24:31+00:00
2Jose Antonio Villar GorrizFEDO TEAM 31:14+06:43
3Péter GöncziTTE 31:28+06:57
4Péter MolnárAlpokalja SK 33:06+08:35
5Aaron Gonzalez PenaFEDO TEAM 33:34+09:03
6András CsontosBSC 33:53+09:22
7Martin Faure GarciaFEDO TEAM 38:19+13:48
8Manuel Saz RobaFEDO TEAM 39:47+15:16
9Ákos MarosiAlpokalja SK 40:00+15:29
10Csanád GaálBSC 40:58+16:27
11Martin JevševarOK Brežice 41:20+16:49
12Nicolas Velez MunozFEDO TEAM 41:39+17:08
13Alberto Garcia RomoFEDO TEAM 42:03+17:32
14Natan Maj PoženelOK Azimut 43:08+18:37
15Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SK 44:05+19:34
16Carlos Diaz CalatayudFEDO TEAM 45:07+20:36
17Manuel Martinez BarcelóFEDO TEAM 46:41+22:10
18Gonzalo Fernandez OrtegaFEDO TEAM 47:43+23:12
19Febo CorsiGOLD 48:52+24:21
20Mykhailo TatarnikovSLAV 49:30+24:59
21Alexander Rezzonico BlancoFEDO TEAM 50:28+25:57
22Jakob SteinwenderSPUK 52:27+27:56
23Noe Vuillemard8812 53:56+29:25
24Jonas JansenOmega 54:53+30:22
25Oliver CalvetOW 56:06+31:35
26Sergio Villanueva MunozFEDO TEAM 58:43+34:12
27Javier Garcia JimenezFEDO TEAM 58:51+34:20
28Bernat Ledesma BuscartFEDO TEAM 61:52+37:21
29Tomáš BaldrianPGP 66:09+41:38
30Andreu Grau OliveFEDO TEAM 67:43+43:12
31Marco Anselmo Di StefanoPolbes 73:04+48:33
32Samuel Diaz FernandezFEDO TEAM 75:22+50:51
33Miguel Sabariego MongeFEDO TEAM 86:44+62:13
Louis BerrienMARCO MP+ --:--
Eric Loré AmigoFEDO TEAM DNS+ --:--
Jakob Backer-tellnesAsker SK MP+ --:--
Márk KovácsBSC MP+ --:--
Marcos Bernabeu CarbonellFEDO TEAM DNS+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--

M16 (4.27km / 95m / 19KT)

1Daniel Bentien SchmidtPAN 33:09+00:00
2Florencio Garcia GomezFEDO TEAM 34:13+01:04
3Gustav Wiren GonzalezFEDO TEAM 37:02+03:53
4Oleksii KonovalovSever 37:36+04:27
5Keve GöncziTTE 40:55+07:46
6Maxim GavrilyukNW 40:57+07:48
7Reto CorsiGOLD 44:51+11:42
8Zoltán BognárAlpokalja SK 45:28+12:19
9Bálint SzeleAlpokalja SK 46:25+13:16
10Bendegúz WernerPVSK 46:41+13:32
11Severin HohlWislig 49:34+16:25
12Tom Vuillemard8812 51:06+17:57
13Maximilian SteinwenderSPUK 51:08+17:59
14Pablo Morinigo AlvarezFEDO TEAM 53:03+19:54
15Tibo GilletOmega 54:04+20:55
16Javier Saz BasantaFEDO TEAM 54:36+21:27
17Lou Durocher7707IF 54:49+21:40
18András BaloghAlpokalja SK 55:48+22:39
19Erik BryschMSParma 63:04+29:55
20Pascual Pardo CuestaFEDO TEAM 67:19+34:10
21Romain AmroucheVSAO 69:01+35:52
22Robi BernardoniGOLD 70:47+37:38
23Tim DebyserOmega 72:56+39:47
24Axel RichardB en Forez 131:29+98:20
Lucas StangegaardFEDO TEAM DNS+ --:--
Adrian Tamarit RoyoFEDO TEAM MP+ --:--

M18 (5.06km / 130m / 22KT)

1Denis LebedevNW 36:51+00:00
2Juan Diego Marin BarazaFEDO TEAM 40:24+03:33
3Pedro Stangegaard PérezFEDO TEAM 41:32+04:41
4Vyacheslav MartinovskyNW 43:06+06:15
5Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti 43:18+06:27
6Barnabás VeszelszkiAlpokalja SK 46:50+09:59
7Manuel Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 50:20+13:29
8Christian GafnerOLK WIGGERTAL 50:27+13:36
9Hector Hugo De La Torre DiazFEDO TEAM 51:03+14:12
10Francisco Cuartero NavarroFEDO TEAM 51:07+14:16
11Clément AmroucheVSAO 51:12+14:21
12Marius PoirsonWAT 52:51+16:00
13Thierry OdermattOLG Basel Oberwil 52:58+16:07
14Vincent Peker7707IF 55:14+18:23
15Valentin KollenbachSki-Club Helsa 55:51+19:00
16Hugo RichardB en Forez 56:40+19:49
17Jan ZandaCTB 57:01+20:10
18Jose David Cano MellinasFEDO TEAM 57:03+20:12
19Jesus Armas IbanezFEDO TEAM 58:59+22:08
20Noé Durocher7707IF 63:33+26:42
21Noe Bermejo GallegoFEDO TEAM 69:36+32:45
Tjaž GantarOK Azimut DNS+ --:--
Guilhem EliasACA DNS+ --:--

M20 (5.78km / 145m / 25KT)

1Joris HochstetterUSV Jena 46:19+00:00
2Daniil KashinNW 49:22+03:03
3Mark BogatajDROT 50:36+04:17
4Vitaliy FedorovNW 51:14+04:55
5Brian OdermattOLG Basel Oberwil 52:19+06:00
6Žan RavnikarDROT 54:34+08:15
7Arved PfeilBerliner Turnerschaft 109:47+63:28

M21 ULTIMATE (5.91km / 145m / 25KT)

1Tobia PezzatiSCOM 37:39+00:00
2Siro CorsiGOLD 44:42+07:03
3Gianni GuglielmettiGOLD 45:49+08:10
4Zakariás ErősdiVSK 58:08+20:29
5Levente SzalayAlpokalja SK 64:05+26:26
6Daniel BichlWAT 67:42+30:03
7Ondrej HruskaOSN 67:56+30:17
8Simon BlumASO Sillery 70:08+32:29
Zoltán BujdosóSPA DNS+ --:--

M21A LONG (5.78km / 145m / 25KT)

1Adrian BrändliOLCW 46:05+00:00
2Michael NaefOLG Bern 47:28+01:23
3Lukas ReichmuthOLCW 48:27+02:22
4Vid BogovičOK Brežice 49:02+02:57
5Manuel BrogliOLV BL 52:56+06:51
6Julien DumontASO Sillery 53:06+07:01
7Maksim SkachkovTroy 53:23+07:18
8Christoph Eglibussola ok 56:22+10:17
9Tomi LehtolaKoovee 58:15+12:10
10Zdenek MazalMVD 58:23+12:18
11Dieter CoenTROL 61:29+15:24
12Rafael Röösli 69:07+23:02
13David Veleda DíazCOC Catalunya 79:19+33:14
14Ayoze Infante ConejoCocan 92:24+46:19
Po-feng ChiangMOK MP+ --:--

M21A SHORT (4.6km / 115m / 21KT)

1Oleksandr SheremetSLAV 40:39+00:00
2Johan HerbstVSOK 44:45+04:06
3Serhii RaievskiySever 44:47+04:08
4Vitalii PavlenkoSever 45:01+04:22
5Giuliano BalmelliGOLD 46:38+05:59
6Oscar HernaizFEDO TEAM 48:40+08:01
7Jakub StraszewskiOLG Basel 48:57+08:18
8Diego BarattiGOLD 50:17+09:38
9Roman StoianSLAV 51:48+11:09
10Michael HohlWislig 56:03+15:24
11Clément HeryASO Sillery 56:43+16:04
12Stefan HohlWislig 58:44+18:05
13Tarjei VollsetHeming 75:25+34:46
14Mathias LüscherMLü 77:27+36:48
15Sandro CorsiGOLD 82:01+41:22
16Raphael Meierbussola ok 88:23+47:44
17Silvano BertozziGOLD 91:53+51:14
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--

M21B (4.27km / 95m / 19KT)

1Anton KupriietsSLAV 43:20+00:00
2Roland VoglSV Mietraching 49:15+05:55
3Vadym KolesnykSLAV 51:55+08:35
4Oleksandr BekshaievSLAV 55:38+12:18
5Patrick BergerNF Linz 55:40+12:20
6Stefan RuchSwiss O Tours 60:28+17:08
7Oleksii SeredaSLAV 82:46+39:26
8Heinz FeuchtOLG Schaffhausen 88:42+45:22
9Oleksii NovokshonovOLCG 122:11+78:51
Jan KvakaKOB Kysak DNS+ --:--
Jirka HrazdilZBM DNS+ --:--
Mikko-jussi BackmanEräp DNS+ --:--
Michal PavlikKOB Kysak MP+ --:--
Janez ZavrlOK Komenda DNS+ --:--

M21E (6.6km / 170m / 26KT)

1Petr HorvátSeverka Šumperk 40:57+00:00
2Nitsan YasurE.I 42:01+01:04
3Lukas DienerOLG Bern 42:06+01:09
4Luca Zinggbussola ok 43:25+02:28
5Jouni KujalaPohjant 43:31+02:34
6Xander BergerNF Linz 43:53+02:56
7Dmitrii PoliakovNW 44:03+03:06
8Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 44:36+03:39
9Thomas NipenBSK 47:48+06:51
10Matija RazumDROT 49:33+08:36
11Rasmus SvantessonPAN Kr. 49:40+08:43
12Mathis LegrandOPA Montigny 51:25+10:28
13Sandro BrogliOLV BL 51:41+10:44
14Timothée LegrandOPA Montigny 52:42+11:45
15Josep Morla VanrellNavaleno 54:19+13:22
16Maxim SimakovBNT 57:15+16:18
17Jerome Kaeserbussola ok 57:38+16:41
18Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O 58:00+17:03
19Jan Felix ToppTSV Worpswede 58:16+17:19
20Urtzi IglesiasNonStop Aventura 58:22+17:25
21Vicente LopezFEDO TEAM 65:33+24:36
22Kilian LiljeTSV Worpswede 66:17+25:20
23Leon KollenbachSki-Club Helsa 66:37+25:40
24Paul LeidingerPost SV Dresden 67:05+26:08
25Peng Hsien TsaiMOK 79:55+38:58
26Antoine Trottier7707IF 86:45+45:48
27Kuan-yu LinMOK 103:39+62:42
28Lucas LegrandOPA Montigny 106:45+65:48
Fabien PasquasyH.O.C DNS+ --:--

M35 (5.78km / 145m / 25KT)

1Saku AsikainenFIN-Hiisirasti 40:34+00:00
2Shane LynchCork-O 42:06+01:32
3Jostein TellnesAsker SK 45:16+04:42
4Lluís FerrerBO 46:51+06:17
5Renato WintelerOLG Welsikon 49:31+08:57
6Ludovic RuizBOA 50:09+09:35
7Blaž KölnerOK Komenda 51:23+10:49
8Alexander KuryshevUfa-united 52:50+12:16
9Ronny KrügerBerliner Turnerschaft 61:19+20:45
10Stephan HaeneltIHW Alex 70:43+30:09
11Frederic PuelASO Sillery 75:09+34:35
12Jan BrunnerOLG Basel 75:54+35:20
13Alexey RoztoptannyyUfa-united 79:57+39:23
14Guillaume DegandB en Forez 83:24+42:50
15Leopold KühschelmBerliner Turnerschaft 106:14+65:40
jose luis Garcia rodriguezCocan DNS+ --:--
Toni PerezERMASSETS MP+ --:--
Sylvain FenechBOA MP+ --:--
Stefano BrambillaCO2 MP+ --:--

M35 ULTIMATE (5.48km / 130m / 21KT)

1Stefano MaddalenaO-92 41:01+00:00
2Eduard KhrennikovSOKOL 41:58+00:57
3Ihor TrimboiSLAV 45:15+04:14
4Michael Eglinbussola ok 47:33+06:32
5Hannes PacherOOG 53:26+12:25
6Tomasz PabichAzymut Pabianice 54:06+13:05
7Bojan JevševarOK Brežice 54:21+13:20
8Alex OdermattOLG Basel Oberwil 56:45+15:44
9Martin BrantnerHSV WN 57:57+16:56
10Ondrej PtacekTBM 60:31+19:30
11Jeremy Vuillemard8812 63:56+22:55
12Róbert GöncziTTE 68:07+27:06
13Thomas RewigTU Dresden 68:24+27:23
14Roman FiedlerOCFF 76:06+35:05
15Boris ErženŠOK 78:07+37:06
16Anthony Covey-crumpJOK 89:42+48:41
Herfried TrummerOCFF MP+ --:--

M40 (5.41km / 140m / 23KT)

1Sami LevijokiHiKi 44:00+00:00
2David LesquerRaidlinks07 45:18+01:18
3David ChatelonOE42 45:57+01:57
4Kiyoshi KogureES 47:12+03:12
5Péter WernerPVSK 49:37+05:37
6Laurent ChampignyACA 52:29+08:29
7Mikhail MalishevNW 55:31+11:31
8Oleksandr MurzinSK SIRIUS 55:49+11:49
9Jindřich HouskaDOR 57:26+13:26
10Joaquín González PérezFEDO TEAM 57:29+13:29
11Marek ŠestákVLI 66:27+22:27
12Mazan ChristopheAOC 68:04+24:04
13Lorant Farkas 74:21+30:21
14Eric ChasselinB en Forez 74:37+30:37
15Nicolas RichardB en Forez 76:46+32:46
16Patrice LombetBalise 10 77:42+33:42
17Serhii SobchukSobchuks 97:52+53:52
18Yun Chuan LaiMOK 104:38+60:38

M45 (5.06km / 130m / 22KT)

1Johan SundénVSOK 40:05+00:00
2Petr BaldrianPGP 45:38+05:33
3Darrell HighCare-Vevey 48:31+08:26
4Vialard JérômeOPA Avignon 48:37+08:32
5Sergey CherniavskyOC München 49:14+09:09
6Salvador Martinez CanovasFEDO TEAM 49:59+09:54
7Oleksandr Ievstafiev 51:05+11:00
8Ramunas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 51:20+11:15
9Jean-marc GilletOmega 53:32+13:27
10Alberto GrilliPPN 54:17+14:12
11Csaba VíziBSC 62:21+22:16
12Franz UneggSPUK 67:38+27:33
13Markus ThomanSPUK 67:51+27:46
14Olivier BerrienMARCO 68:52+28:47
15Kim Birkmose SchmidtHerning O-Klub 71:10+31:05
16Didier AmroucheVSAO 101:29+61:24
17Geert DebyserOmega 111:10+71:05

M50 (4.92km / 130m / 22KT)

1Tim Falck WeberTHOK 39:25+00:00
2Boris BaumanMOK 40:14+00:49
3Thomas EggerOL Norska 43:51+04:26
4Jens StruckmannBSer MTV 45:28+06:03
5Stephan BernhardOLVH 45:49+06:24
6Mats AnderssonOrion 45:53+06:28
7Siegfried OpetnikHSVK 46:04+06:39
8Martin SchaffnerOLKPH 46:09+06:44
9Wolfgang KradischnigNF Linz 47:56+08:31
10Martin OkleOLKPH 50:35+11:10
11Matthias MüllerPost SV Dresden 52:08+12:43
12Serhii StoianSLAV 55:37+16:12
13Martin EggerOLVH 56:18+16:53
14Martin BlattnerBVB 56:36+17:11
15Andrey RazmetovVesta SPb 58:03+18:38
16Gianluca Di StefanoPolbes 59:02+19:37
17Erich GöschlOW 60:17+20:52
18Marco RancanOLG Pfäffikon 60:21+20:56
19Peter Kaeserbussola ok 62:08+22:43
20Marco GiovanniniOK Trzin 63:29+24:04
21Markus GründlerOLG Pfäffikon 63:52+24:27
22Peter KollenbachSki-Club Helsa 64:19+24:54
23Jan ŽandaCTB 72:40+33:15
24Alexandr DobritskiyVesta SPb 77:30+38:05
25Yves Peker7707IF 89:53+50:28
26Anders KnudsenHG 94:39+55:14
27Martin Stangegaard BjergbyCOMA 94:40+55:15
28Jose Antonio MilvaquesFEDO TEAM 103:44+64:19
29Zsolt NémethVHS 112:45+73:20
István BujdosóSPA DNS+ --:--
Pierre EliasACA DNS+ --:--
Oleksii KolmychekSever MP+ --:--
Jussi Rankiskvuoksi DNS+ --:--
Markus Gerberbussola ok MP+ --:--
Martin HerzogOLGO MP+ --:--
Martin BurkhardOLGC MP+ --:--
Jorge BaltazarGDU Azoia MP+ --:--
Albert MingaleevMagnit DNS+ --:--
Lars SvantessonHjärnarps GHOL MP+ --:--

M50 ULTIMATE (5.02km / 125m / 19KT)

1Jiri HlavacTBM 46:32+00:00
2Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 52:24+05:52
3Arto MuhonenKR 62:50+16:18
4André WirzSwiss O Tours 64:45+18:13
5Zbynek KrejcikWIT 85:38+39:06
6Andras ZempleniZEM 97:28+50:56
7Roman SladičŠOK 113:12+66:40
Günther RosenkranzOLA DNS+ --:--

M55 (4.6km / 115m / 21KT)

1Mudarisov MaratUfa-united 42:18+00:00
2Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 42:54+00:36
3Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 46:20+04:02
4Jens Olav KlovrudLOL 47:59+05:41
5Patrik MächlerOLV Luzern 49:15+06:57
6Jari KymäläinenTP 50:19+08:01
7René HaasOLG Schaffhausen 51:09+08:51
8Andreas LuescherKapreolo 51:36+09:18
9Valerii HerashchenkoPeleng 52:02+09:44
10Alex BorTitan 52:24+10:06
11Alberto PuraO-92 55:26+13:08
12Rolf WettsteinOLZ 58:14+15:56
13Yavuz Kurtulus AnilIOG 58:30+16:12
14Esko JalantoESK OC 58:54+16:36
15Jari ToivonenESK OC 61:29+19:11
16Martin GafnerOLK WIGGERTAL 62:41+20:23
17Franck GuerinGO78 63:53+21:35
18Pierre TerziASQ 64:34+22:16
19Ivan BoyadzhievMOK 75:23+33:05
20Filippo PezzatiSCOM 76:52+34:34
21Don SkantzeTYRVING 78:14+35:56
22Antonio BiscegliaAget 94:00+51:42
23László SomogyiBSC 102:56+60:38
24Davide PontiGOLD 185:14+142:56
Christian LegrandOPA Montigny DNF+ --:--
Mark CollinsDFOK MP+ --:--
Antti LamminpääHU-46 MP+ --:--

M60 (4.08km / 85m / 17KT)

1Per Kristian EkebergTYRVING 35:48+00:00
2Francesco GuglielmettiGOLD 36:25+00:37
3Alain JuanANCO 38:05+02:17
4Ted Van GeldermalsenYarra Valley 41:23+05:35
5Dénes KerényiHSE 42:35+06:47
6Ilkka OjapaloRR O 42:36+06:48
7Peter AndresOLBO 47:51+12:03
8Hannu KottonenLynx 48:09+12:21
9Stefano BisoffiCUS TORINO 48:27+12:39
10Michel Dubocco colmar 49:03+13:15
11Ruedi LaisGOLD 49:16+13:28
12Sergey Movkokd39 50:00+14:12
13Nick CampbellGO78 53:34+17:46
14Kari PapinsaariESK OC 53:47+17:59
15Klaus WolsingMariager 53:55+18:07
16Roberto PoggiatiAget 58:15+22:27
17Jens ChristensenMariager 58:51+23:03
18Lajos SomogyiBSC 61:59+26:11
19Mikhail Solovevkd39 62:04+26:16
20Andy RobinsonSLOW 64:15+28:27
21Konrad TonnPlaneta Radebeul 64:43+28:55
22Jose Font GarciaValencia-O 65:40+29:52
23Paul AlleSCAPA NANCY 66:15+30:27
24Victor Mirochnichenkokd39 68:22+32:34
25Valentin Brunnerbussola ok 70:13+34:25
26Gavin Wyatt-MairBay Area OC 72:09+36:21
27Geoff HudsonNEV 74:11+38:23
28Jean-claude SutyASQ 74:54+39:06
29Ofer YodfatModiin 75:24+39:36
30Keld OestergaardMariager 78:51+43:03
31Jean - Luc BoelleCOOL 81:05+45:17
32Vincenzo PellegriniAget 84:30+48:42
33Thomas BrogliOLV BL 88:24+52:36
34Joern BlomMariager 97:22+61:34
Roch PrendergastEU MP+ --:--
Daniel SecklerMARCO MP+ --:--
David RoachLuxOC DNS+ --:--

M65 (3.92km / 80m / 19KT)

1Gunnar Grue-sorensenKoge OK 40:38+00:00
2Juhani NippalaJyry 42:40+02:02
3Arne TiltnesTYRVING 46:36+05:58
4Luc HeuninckxK.O.L. 48:11+07:33
5Vesa TervoRR 49:42+09:04
6Wolfgang GermNF Kühnsdorf 57:48+17:10
7Torben IsenHerning O-Klub 60:50+20:12
8Carl MallingROK 63:27+22:49
9Charles NelsonOK Azimut 66:06+25:28
10Günther PrommerNF Villach 77:04+36:26
11Vlado SedejOK Azimut 88:01+47:23
12Warren GreenHasharon 92:19+51:41
13Ricardo IniguezFEDO TEAM 127:19+86:41
14Janko LapajneOK Azimut 132:13+91:35
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--
Franz WyssOLregioolten MP+ --:--

M70 (3.79km / 75m / 16KT)

1Alex TarrYarra Valley 47:24+00:00
2Kjell RokkeTYRVING 47:59+00:35
3Heikki KyyrönenKS 48:38+01:14
4Kjell StenstadvoldTYRVING 49:32+02:08
5Roland EggliFUERSTEN 50:31+03:07
6Konrad BeckerSwiss O Tours 50:59+03:35
7Kurt HuberSPOBO 54:26+07:02
8Hasse BergstromTYRVING 54:57+07:33
9Ernst SpirgiOLV Zug Freaks 57:42+10:18
10Edi BaumannSwiss O Tours 59:59+12:35
11Röbi Grimmbussola ok 63:07+15:43
12Peter Eglinbussola ok 63:27+16:03
13Willi StreuliSäntis 64:54+17:30
14Pierangelo BellottiOrientalp 70:00+22:36
15Serge DeryOLVE 79:00+31:36
16Klaus HugglerStäfa 82:53+35:29
17Christian StuderOLG M 82:58+35:34
18Sergey Myasnikovkd39 84:19+36:55
19Peter DobosStars 95:41+48:17
20Ernst MoosOLV Zug Freaks 97:54+50:30
21Rusanov PavelPARUS 102:39+55:15
22Lucio CereattiOrientalp 111:23+63:59
23Walter BieriOLV Zug-I 127:11+79:47
Josef PfulgOLV Zug Freaks DNF+ --:--
Jorgen HolmboeTYRVING DNS+ --:--

OPEN A (5.06km / 130m / 22KT)

1Rasmus Thrane HansenSollerod OK 32:52+00:00
2Martin SchaelliBSK 38:34+05:42
3Neil DobbsWO 38:53+06:01
4Tihomir SalopekOK Azimut 41:39+08:47
5Emma KlingenbergFaaborg OK 41:42+08:50
6Edi OcvirkJAP 51:46+18:54
7Ita KlingenbergFaaborg OK 53:06+20:14
8Klemen KendaOK Azimut 56:28+23:36
9Ajda FlaškerOK Komenda 57:17+24:25
10Jonatan Byggmästar 58:41+25:49
11Georgi DalakovS Gora 63:19+30:27
12Stanko ČuferPD Ajdovščina 69:00+36:08
13Gregor PavličGAJA 78:22+45:30
14Soren KlingenbergFaaborg OK 88:18+55:26
15Ivo KetePD Ajdovščina 99:21+66:29
Lauri LamminpääHU-46 MP+ --:--
Jouni VidquistTuMe MP+ --:--

OPEN B (4.52km / 120m / 20KT)

1Gunter KradischnigOLCG 49:27+00:00
2Anastasiia PesegovaNW 60:35+11:08
3Igor BončinaOK Azimut 69:28+20:01
4Anna Luukkonen 82:47+33:20
5Tanja Aittoniemi 88:40+39:13
6Anna KlingenbergFaaborg OK 95:30+46:03
7Ethna CavanaghFaaborg OK 102:18+52:51
8Skaidrite KrastinaValmiera 103:25+53:58
9Leena HeikkinenSotkamon Jyry 110:49+61:22
10Marco GarbaniO-92 112:15+62:48
11Marina DalakovaS Gora 120:05+70:38
12Eszter VíziBSC 133:35+84:08
13Sandrine FenechBOA 157:19+107:52
Klara HruskovaOSN DNF+ --:--
Mihkel Reimaaseiklusporr DNS+ --:--

OPEN C (2.71km / 35m / 12KT)

1July FioriO-92 38:31+00:00
2Noah BertholdOLG M 46:18+07:47
3Doris OchsnerOLG Schaffhausen 56:31+18:00
4Peter KisslingOLG Schaffhausen 58:26+19:55
5Boris DalakovS Gora 58:29+19:58
6Belinda BustiniO-92 60:00+21:29
7Monika HouskováDOR 69:32+31:01
8Jesper Bech TanderupFaaborg OK 69:33+31:02
9Maksym LabazovSever 69:47+31:16
10Coline Piloquet 72:25+33:54
10Léo Creuse 72:25+33:54
12Oskar Farkas 89:20+50:49
13Zdenko PavličGAJA 92:47+54:16
14Barbora HouskovaDOR 96:27+57:56
15Thor VollsetHeming 96:43+58:12
16Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 102:51+64:20
17Jonas HerzogOLGO 114:19+75:48
Maegi Meierbussola ok DNS+ --:--
Hui Yu LinMOK DNS+ --:--
Stefania PoggiatiAget DNS+ --:--
Renske GoossensTROL DNS+ --:--
Iris CeulemansTROL DNS+ --:--
Emma HerbstVSOK MP+ --:--
Ruslan MingaleevMagnit DNS+ --:--

W10 (2.39km / 10m / 10KT)

1Eva BaldrianováPGP 20:15+00:00
2Sarina OkleOLKPH 33:45+13:30
3MAZAN EstelleAOC 59:28+39:13

W10-shadowed (2.39km / 10m / 10KT)

1Silvia Di StefanoPolbes 23:19+00:00
2Sereda DariaSLAV 28:27+05:08
3Frida HerbstVSOK 32:59+09:40
4Hanna PabichAzymut Pabianice 36:24+13:05
5Mazan ClémenceAOC 39:41+16:22
6Jule StreibertTU Dresden 40:16+16:57
7Johana ŠestákováVLI 53:15+29:56
8Siiri ToiviainenJyry 57:54+34:35

W12 (2.48km / 25m / 10KT)

1Heather HighCare-Vevey 24:48+00:00
2Louna ChatelonOE42 28:44+03:56
3Louisa KollenbachSki-Club Helsa 30:31+05:43
4Zsuzsa GöncziTTE 33:39+08:51
5Lucie HlavacovaTBM 35:58+11:10
6MAZAN FanniAOC 47:26+22:38
7Elena UneggSPUK 49:44+24:56
8Annika WirzSwiss O Tours 50:13+25:25
9Annika WinklerSPUK 57:55+33:07
Nicole WinklerSPUK MP+ --:--

W14 (2.71km / 35m / 12KT)

1Annina HohlWislig 26:46+00:00
2Vladyslava SyerikovaSLAV 32:33+05:47
3Katja BabičOK Komenda 33:25+06:39
4Olha SeredaSLAV 34:47+08:01
5Giulia MaddalenaO-92 36:31+09:45
6Marta Martinez BarcelóFEDO TEAM 38:41+11:55
7Kristina Pash?henkoSever 39:46+13:00
8Teja TušarOK Azimut 41:05+14:19
9Julia KhrennikovaSOKOL 41:37+14:51
10Fabienne HohlWislig 43:57+17:11
11Teresa Murcia PerezFEDO TEAM 45:35+18:49
12Matveiva IrinaSLAV 45:36+18:50
13Julia Pecina CorralFEDO TEAM 50:19+23:33
14Giulia BertozziGOLD 52:07+25:21
15Katerina PikhovkinaSever 54:30+27:44
16Alina VecseyO-92 55:03+28:17
17Nika RavnikarOK Komenda 55:12+28:26
18Carlota Sempere UrenaFEDO TEAM 60:08+33:22
19Océane FenechBOA 63:29+36:43
20Marlene UneggSPUK 64:03+37:17
21Kolmychek DariaSever 65:58+39:12
22Anna AngermannSPUK 72:53+46:07
23Anna SobchukSobchuks 72:59+46:13
24Marie ŠestákováVLI 84:48+58:02
25Johanna ThomanSPUK 88:03+61:17
Karin PustOK Komenda MP+ --:--

W16 (3.29km / 80m / 13KT)

1Romane LesquerRaidlinks07 27:25+00:00
2Nerea Gonzalez PenaFEDO TEAM 31:27+04:02
3Lilla ZempleniZEM 31:35+04:10
4Maria SeninaNW 32:29+05:04
5Anezka HlavacovaTBM 32:46+05:21
6Ana Defez CerchinaroFEDO TEAM 35:02+07:37
7Boróka WernerPVSK 36:26+09:01
8Klara AnderssonOrion 39:16+11:51
9Laura Fidalgo CasaresFEDO TEAM 40:31+13:06
10Lucia Misas BernardinoFEDO TEAM 44:01+16:36
11Kika Basaran Van HamFEDO TEAM 45:50+18:25
12Sara BertozziGOLD 46:46+19:21
13Xénia Ledesma BuscartFEDO TEAM 47:28+20:03
14Ana Caro-paton PerezFEDO TEAM 49:01+21:36
15Mila ValliO-92 49:46+22:21
16Anja HohlWislig 51:18+23:53
17Camille GrangeB en Forez 51:57+24:32
18Sofia CalvetOW 53:58+26:33
19Beatriz Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 54:43+27:18
20Alicia Claramunt MoragaFEDO TEAM 59:55+32:30
21Raquel Marquez Martin-tesoreroFEDO TEAM 65:01+37:36
22Lidia Gonzalez ManteconFEDO TEAM 67:02+39:37
23Anna UneggSPUK 78:06+50:41
24Diana Alonso RuizFEDO TEAM 81:15+53:50
25Guadalupe Losada MorenoFEDO TEAM 85:08+57:43
26Sescún Sevil MartinFEDO TEAM 85:15+57:50
Kateryna TrimboiSLAV MP+ --:--
Hulda Magrethe TellnesAsker SK MP+ --:--
Sophie LüscherMLü DNS+ --:--

W18 (4.46km / 110m / 18KT)

1Elisa BertozziGOLD 38:56+00:00
2Polona JezeršekOK Komenda 46:21+07:25
3Olga VasilevaNW 47:44+08:48
4Zala ZavrlOK Komenda 49:28+10:32
5Vilma SvantessonPAN Kr. 51:25+12:29
6Olga LudanovaNW 51:41+12:45
7Anna Illa CampsFEDO TEAM 51:46+12:50
8Polina ZaytsevaNW 52:08+13:12
9Ana Isabel Toledo NavarroFEDO TEAM 53:25+14:29
10Angeles Lopez RuizFEDO TEAM 54:45+15:49
11Emma CorengiaGOLD 54:47+15:51
12Marta Garnacho VelazcoFEDO TEAM 57:09+18:13
13Janina BlattnerBVB 58:30+19:34
14Magalie GilletOmega 59:48+20:52
15Franziska HochstetterUSV Jena 61:27+22:31
16Ana Rodriguez DiazFEDO TEAM 66:27+27:31
17Alba Martinez IbanezFEDO TEAM 66:43+27:47
18Patricija PrimožičOK Komenda 68:59+30:03
19Alexandra Solis MirandaFEDO TEAM 74:53+35:57
20Laura Andres ArnaizFEDO TEAM 76:18+37:22
21Claudia Gomez RodriguezFEDO TEAM 82:27+43:31
22Nerea Madoz De VidalFEDO TEAM 83:09+44:13
23Alba Serra ReyesFEDO TEAM 83:28+44:32
24Alicia Lorenzo CalvoFEDO TEAM 86:50+47:54
Hedvig VollsetHeming MP+ --:--
Ainara Flores-estrada FerreroFEDO TEAM MP+ --:--

W20 (4.52km / 120m / 20KT)

1Zlata MalyshevaNW 36:45+00:00
2Daria PanchenkoNW 40:14+03:29
3Hana HorvátováSeverka Šumperk 46:49+10:04
4Anna VolkovaNW 56:11+19:26
5Olena VorchyloSLAV 61:25+24:40
6Marion ValetteTOAC 69:02+32:17
Sara DebyserOmega MP+ --:--

W21 ULTIMATE (5.02km / 125m / 19KT)

1Pia OcvirkJAP 58:07+00:00
2Marie KrejcikovaWIT 64:45+06:38

W21A LONG (4.52km / 120m / 20KT)

1Barbora BaldrianováPGP 41:41+00:00
2Amanda Pons PerezCORZO 56:39+14:58
3Marisa MengottiGOLD 65:10+23:29
4Vanessa Van BreedamTROL 69:21+27:40
5Yiching HuangMOK 74:57+33:16
6Ariane SchilligerOLV Luzern 75:23+33:42
7Peichi ChuangMOK 79:36+37:55
8Jelena ToppTSV Worpswede 84:15+42:34
Wan-jyun SieMOK MP+ --:--
Line WotquenneASO Sillery DNF+ --:--
Chu-hsien WangMOK DNF+ --:--

W21A SHORT (4.03km / 80m / 16KT)

1Mariya PolishchukSLAV 33:55+00:00
2Olena DotsenkoSever 42:40+08:45
3Louise OramBSK 45:06+11:11
4Maura ProniniGOLD 46:52+12:57
5Katarzyna StraszewskaOLG Basel 47:48+13:53
6Oleksandra NovokshonovaOLCG 52:21+18:26
7Anicó KulowBerliner Turnerschaft 54:08+20:13
8Nina NembriniAget 55:08+21:13
9Noa NoimanLHM O'club 61:41+27:46
10Liubov SergeevaNW 65:15+31:20
11Carmen Martinez VillanuevaFEDO TEAM 67:21+33:26
12Andrea Gerberbussola ok 70:18+36:23
13Maurizia CorsiGOLD 71:53+37:58
14Elena BertozziGOLD 73:12+39:17
15Giorgia GuglielmettiGOLD 77:14+43:19
16Martina InderstGOLD 78:49+44:54
17Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 79:43+45:48
18Alexandra StuderOLG M 80:58+47:03
19Juliana Venemabussola ok 84:26+50:31
20Eloise Louvet7707IF 85:29+51:34
21Laura StreibertTU Dresden 85:34+51:39
22Barbara AngermannSPUK 93:37+59:42
23Wan-ru SieMOK 127:55+94:00
Sandra PalmerERMASSETS MP+ --:--
Cornelia OkleOLKPH MP+ --:--

W21B (2.71km / 35m / 12KT)

1Monika PekárkováMVD 29:37+00:00
2Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 39:35+09:58
3Tora VollsetHeming 45:47+16:10
4Ganna SeredaSLAV 46:09+16:32
5Tiina Ala-NissiläMSParma 50:16+20:39
6Ingela AnderssonOrion 53:17+23:40
7Laura MatitzSPUK 58:56+29:19
8Maria ZollnerSPUK 62:24+32:47
9Christine UneggSPUK 65:39+36:02
10Danni ZhenYcone 104:09+74:32
11Martina FeuchtOLG Schaffhausen 105:49+76:12
12Laura LüscherMLü 147:23+117:46
Anastasiia PushkinaSever DNS+ --:--
Karin VoglSV Mietraching DNS+ --:--
Gerhild PacherOOG DNS+ --:--
Marina SikerinaFriuli Mtb&O DNS+ --:--
Helga M. BackerAsker SK MP+ --:--

W21E (5.41km / 140m / 23KT)

1Paula GrossOLZ 41:02+00:00
2Anina Brunnerbussola ok 41:06+00:04
3Miia NiittynenKoovee 41:16+00:14
4Rahela Brunnerbussola ok 44:16+03:14
5Laura DienerOLG Bern 44:42+03:40
6Maria PabichAzymut Pabianice 50:07+09:05
7Tatiana BevzaNW 51:38+10:36
8Aislinn PrendergastEU 51:43+10:41
9Réka ZempléniZEM 55:58+14:56
10Regula Müllerbussola ok 56:57+15:55
11Nadja BeelerOLG Basel 57:32+16:30
12Dianora Herashchenko 58:42+17:40
13Rebeka VinczeAlpokalja SK 91:29+50:27

W35 (4.52km / 120m / 20KT)

1Lucile ChatelonOE42 48:26+00:00
2Ana PlavčakŠOK 60:26+12:00
3Céline RuizBOA 60:30+12:04
4Ieva KrastinaValmiera 62:00+13:34
5Olha SobchukSobchuks 63:57+15:31
6Barbara GiuganinoCO2 69:13+20:47
7Friedrich AndreaOLG Welsikon 69:58+21:32
8Krisztina Árné MolnárAlpokalja SK 77:36+29:10
9Cécile DegandB en Forez 94:11+45:45
Cristina RicoNonStop Aventura MP+ --:--
Anica HribarOK Brežice MP+ --:--
Inessa CherniavskyOC München MP+ --:--

W35 ULTIMATE (5.02km / 125m / 19KT)

1Veronika PtackovaTBM 51:37+00:00
2Irene Eglinbussola ok 59:01+07:24
3Tatyana KhrenikovaSOKOL 59:54+08:17
4Barbara WinklerSPUK 60:49+09:12
5Kateryna KolesnykSLAV 64:18+12:41
6Zsoltné NémethVHS 68:45+17:08
7Marie Vuillemard8812 69:03+17:26

W40 (4.46km / 110m / 18KT)

1Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 53:35+00:00
2Alison HighCare-Vevey 57:12+03:37
3Eva OcvirkJAP 64:29+10:54
4Miia HoviJyry 65:03+11:28
5Madoka KogureES 65:21+11:46
6Octobre ValerieRaidlinks07 71:02+17:27
7Mazan CélineAOC 89:47+36:12
8Marianne RichardB en Forez 98:12+44:37
Annabelle LiegeoisBalise 10 MP+ --:--
Claire GrangeB en Forez MP+ --:--
Caia MaddalenaO-92 MP+ --:--

W45 (4.27km / 95m / 19KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 45:43+00:00
2Júlia JuhászAlpokalja SK 47:08+01:25
3Sandra OlivierBalise 77 47:42+01:59
4Tzvetanka VassilevaArco di carta 47:43+02:00
5Anna ZetterbergVSOK 49:23+03:40
6Rahel Pfister HohlWislig 56:23+10:40
7Ursula OdermattOLG Basel Oberwil 61:11+15:28
8Pascale MiailheOPA Avignon 64:23+18:40
9Jatta HaapamäkiEräp 68:15+22:32
10Elena DobritskayaVesta SPb 71:41+25:58
11Natalia KunitskayaTitan 71:47+26:04
12Eleonora HerashchenkoPeleng 73:09+27:26
13Sarka HlavacovaTBM 74:38+28:55
14Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa 75:01+29:18
15Mirka Pfister HohlWislig 76:59+31:16
16Teresa Angeles Pérez RedondoCOMA 82:35+36:52
17Natalie BeenaertsOmega 86:49+41:06
18Isabelle BerrienMARCO 87:20+41:37
19Sandrine AmroucheVSAO 93:51+48:08
20Orsolya MagyariTTE 104:38+58:55
Priska MathysOLVH MP+ --:--
Laurence EliasACA DNS+ --:--
Eva LüscherMLü MP+ --:--
Christine CalvetOW MP+ --:--

W50 (4.03km / 80m / 16KT)

1Priska RingliOLG Schaffhausen 42:41+00:00
2Anke MuellerPost SV Dresden 49:08+06:27
3Maritta KymäläinenTP 52:40+09:59
4Liisa Rihko-StruckmannBSer MTV 53:12+10:31
5Iben MaagSollerod OK 55:01+12:20
6Joli WehrliSwiss O Tours 58:05+15:24
7Ruth RuchSwiss O Tours 64:14+21:33
8Anne SvantessonHjärnarps GHOL 72:17+29:36
9Barbara EggerOLVH 72:49+30:08
10Heidi GafnerOLK WIGGERTAL 73:00+30:19
11Valerie Peker7707IF 79:18+36:37
12Lilian KisslingOLG Schaffhausen 80:26+37:45
13Claudia WirzSwiss O Tours 81:12+38:31
14Barbara RancanOLG Pfäffikon 84:44+42:03
15Tine Meyhoff PetersenHG 85:55+43:14
16Kristel PalmansOmega 91:22+48:41
17Kaethi BurkhardOLGC 93:17+50:36
18Kolmychek IrinaSever 109:34+66:53
19Laurence ChampignyACA 118:38+75:57
20Catarina FélixGDU Azoia 123:02+80:21
Rosa CasadoFEDO TEAM MP+ --:--
Sandra MächlerOLV Luzern MP+ --:--

W50 ULTIMATE (4.09km / 100m / 17KT)

1Monika KrejcikovaWIT 76:39+00:00
2Csilla HajasZEM 125:34+48:55

W55 (3.92km / 80m / 19KT)

1Toril HallanLOL 45:25+00:00
2Annariitta KottonenLynx 45:54+00:29
3Berit DanielsenTYRVING 48:05+02:40
4Susanna LamminpääHU-46 52:21+06:56
5Kjersti SkantzeTYRVING 54:29+09:04
6Elena Mirochnichenkokd39 58:28+13:03
7Elena Solovevakd39 58:33+13:08
8Barbara LüscherKapreolo 59:43+14:18
9Marina Movkokd39 60:29+15:04
10Gitte IsenHerning O-Klub 62:01+16:36
11Terttu JalantoESK OC 63:49+18:24
12Vroni AkeretThurgorienta 63:52+18:27
13Daria LeporiGOLD 65:34+20:09
14Maria-elena LiveraniCUS TORINO 65:43+20:18
15Doris HaasOLG Schaffhausen 65:49+20:24
16Dagrun MelkildHeming 68:10+22:45
17Merja ToivonenESK OC 69:22+23:57
18Daniela GuglielmettiGOLD 72:35+27:10
19Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 73:41+28:16
20Susi DuppenthalerOLVH 78:21+32:56
21Sue KuestnerCOC 83:17+37:52
22Ruth NativModiin 119:41+74:16
23Anna BiscegliaAget 120:03+74:38
24Julie CollinsDFOK 128:18+82:53
Ulrike Gabriella WagnerOLA DNS+ --:--

W60 (3.79km / 75m / 16KT)

1Irene Müller-bucherbussola ok 47:36+00:00
2Iris AndresOLBO 51:14+03:38
3Ágota MuzsnaiHSE 56:33+08:57
4Christine RobinsonSLOW 60:57+13:21
5Bea ArnSCOM 63:26+15:50
6Margi FreemantleYarra Valley 64:35+16:59
7Ruth WüestSäntis 66:26+18:50
8Catherine BoelleCOOL 68:12+20:36
9Rita PellegriniAget 68:22+20:46
10Natalia Lazarevakd39 68:57+21:21
11Gisela TonnPlaneta Radebeul 69:57+22:21
12Jane CampbellGO78 71:55+24:19
13Sirpa PapinsaariESK OC 75:58+28:22
14Anita LaaksonenJyry 85:13+37:37
15Anneli OjapaloRR O 88:00+40:24
16Tetiana SolomichevaSLAV 90:22+42:46
17Judy PrendergastEU 115:00+67:24
Maggie RoachLuxOC DNS+ --:--
Esther Bohrer BrogliOLV BL MP+ --:--
Bente OestergaardMariager MP+ --:--
Mireille BarnierMARCO MP+ --:--

W65 (3.7km / 70m / 15KT)

1Elena RusanovaPARUS 65:13+00:00
2Gerda E. ChristiansenKoge OK 73:30+08:17
3Martha PrommerNF Villach 77:27+12:14
4Margrit EggliFUERSTEN 78:05+12:52
5Inger TiltnesTYRVING 78:47+13:34
6Edith Schaffertbussola ok 79:09+13:56
7Lidia NembriniAget 80:13+15:00
Marischon HudsonNEV MP+ --:--
Carmen Perona MoralesValencia-O MP+ --:--
Elizabeth BorchorstRold Skov OK DNS+ --:--

W70 (3.7km / 70m / 15KT)

1Erica HugglerStäfa 73:51+00:00
2Paula KyyrönenKS 89:08+15:17
3Ludmila Myasnikovakd39 91:13+17:22
4Ilona DobosStars 94:50+20:59
5Janet TarrYarra Valley 127:46+53:55
6Maria Laj - BellottiOrientalp 154:00+80:09
Annemarie Eglinbussola ok MP+ --:--
Ruth BieriOLV Zug-I MP+ --:--