Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO Cup 3.dan - srednja

DROT, Ljubljana - Rakitna, 26. 7. 2017

BEGINNERS (2.17km / 90m / 7KT)

1Janez Suhadolnik 17:51+00:00
2Jernej Suhadolnik 21:24+03:33
3Matevž Pušler 22:10+04:19
4Léonie ChasselinB en Forez 29:54+12:03
5Luka SeljakOK Komenda 30:16+12:25
6Tobias ZollnerSPUK 30:40+12:49
7Denise HölzerX-OL 32:58+15:07
8Janez Suhadolnik 34:13+16:22
9Kristina Suhadolnik 39:53+22:02
10Louna VialardOPA Avignon 44:24+26:33
11Karin Brunnerbussola ok 45:31+27:40
12Domen Primšar 57:46+39:55
Denise KaufmannOLV BL DNS+ --:--
Rosina WackernagelOLV BL DNS+ --:--
Karin Kradischnig MP+ --:--
Marielle ChasselinB en Forez +-18:09

M10 (1.38km / 45m / 6KT)

1Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 10:39+00:00
2Jonas PtacekTBM 10:44+00:05
3Gaspard RuizBOA 12:53+02:14
4Péter OrmayZEM 14:41+04:02
5Nils OkleOLKPH 15:30+04:51
6Mae ChatelonOE42 18:53+08:14
Juan Francisco Sanchez DNS+ --:--
Cristobal Fernandez Liria DNS+ --:--

M10-shadowed (1.38km / 45m / 6KT)

1Voitto BackmanKangSK 12:29+00:00
1Felix ZollnerSPUK 12:29+00:00
3Tobias AngermannSPUK 12:35+00:06
4Hugo ZetterbergVSOK 12:38+00:09
5Jaka SeljakOK Komenda 17:33+05:04
6Matthias ProniniGOLD 18:14+05:45
7Egor VasilevUfa-united 27:18+14:49
David SedejOK Azimut MP+ --:--

M12 (2.17km / 90m / 7KT)

1Cyrill ZehnderSwiss O Tours 16:19+00:00
2Olivier ChampignyACA 17:18+00:59
3Antoine LesquerRaidlinks07 17:58+01:39
4Titouan ChatelonOE42 18:26+02:07
5Andrin HohlWislig 18:36+02:17
6Nuutti VenneläKangSK 19:03+02:44
7Dominic HohlWislig 19:09+02:50
8Matteo BertozziGOLD 20:51+04:32
9Antonin ChasselinB en Forez 21:45+05:26
10Noa FenechBOA 22:54+06:35
11Nazar TomashevskiySever 25:57+09:38
12Julian LüdtkeOL Norska 28:17+11:58
13Louis Vuillemard8812 28:43+12:24
14Théo DegandB en Forez 30:00+13:41
15Tamino HölzerOK Komenda 30:26+14:07
16Márton VeszelszkiAlpokalja SK 34:45+18:26
17Marko UranjekOK Brežice 41:44+25:25
18Rostislav HerashchenkoPeleng 54:58+38:39

M14 (2.89km / 105m / 10KT)

1Adomas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 24:07+00:00
2Marcos Bernabeu CarbonellFEDO TEAM 25:08+01:01
3Péter GöncziTTE 28:37+04:30
4Aaron Gonzalez PenaFEDO TEAM 29:05+04:58
5Jose Antonio Villar GorrizFEDO TEAM 29:52+05:45
6Javier Garcia JimenezFEDO TEAM 29:55+05:48
7Alberto Garcia RomoFEDO TEAM 30:27+06:20
8Alexander Rezzonico BlancoFEDO TEAM 31:54+07:47
9Bernat Ledesma BuscartFEDO TEAM 32:05+07:58
10Marco Anselmo Di StefanoPolbes 32:15+08:08
11András CsontosBSC 34:01+09:54
12Manuel Saz RobaFEDO TEAM 36:03+11:56
13Márk KovácsBSC 36:19+12:12
14Péter MolnárAlpokalja SK 38:50+14:43
15Oliver CalvetOW 38:53+14:46
16Natan Maj PoženelOK Azimut 40:12+16:05
17Manuel Martinez BarcelóFEDO TEAM 40:52+16:45
17Carlos Diaz CalatayudFEDO TEAM 40:52+16:45
19Andreu Grau OliveFEDO TEAM 40:55+16:48
20Martin Faure GarciaFEDO TEAM 40:56+16:49
21Nicolas Velez MunozFEDO TEAM 41:13+17:06
22Martin JevševarOK Brežice 41:15+17:08
23Jonas JansenOmega 42:04+17:57
24Jakob Backer-tellnesAsker SK 42:57+18:50
25Ákos MarosiAlpokalja SK 42:58+18:51
26Gonzalo Fernandez OrtegaFEDO TEAM 43:27+19:20
27Louis BerrienMARCO 45:27+21:20
28Noe Vuillemard8812 49:06+24:59
29Tomáš BaldrianPGP 49:19+25:12
30Samuel Diaz FernandezFEDO TEAM 50:27+26:20
31Maxime FerrandAMSO34 50:46+26:39
32Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SK 51:47+27:40
33Mykhailo TatarnikovSLAV 52:22+28:15
34Jakob SteinwenderSPUK 52:36+28:29
35Csanád GaálBSC 54:15+30:08
36Miguel Sabariego MongeFEDO TEAM 55:01+30:54
37Febo CorsiGOLD 62:10+38:03
38Sergio Villanueva MunozFEDO TEAM 64:20+40:13
Ole WittiberSC Bonn MP+ --:--
Arvid WittiberSC Bonn MP+ --:--
Eric Loré AmigoFEDO TEAM MP+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--

M16 (4.32km / 145m / 16KT)

1Gustav Wiren GonzalezFEDO TEAM 36:05+00:00
2Reto CorsiGOLD 36:51+00:46
3Daniel Bentien SchmidtPAN 37:18+01:13
4Lucas StangegaardFEDO TEAM 40:47+04:42
5Maxim GavrilyukNW 43:20+07:15
6Adrian Tamarit RoyoFEDO TEAM 44:51+08:46
7Lou Durocher7707IF 48:06+12:01
8Keve GöncziTTE 49:11+13:06
9Severin HohlWislig 52:06+16:01
10Maximilian SteinwenderSPUK 52:28+16:23
11Zoltán BognárAlpokalja SK 53:20+17:15
12Bendegúz WernerPVSK 56:16+20:11
13Pablo Morinigo AlvarezFEDO TEAM 59:11+23:06
14Pascual Pardo CuestaFEDO TEAM 59:18+23:13
15András BaloghAlpokalja SK 59:19+23:14
16Bálint SzeleAlpokalja SK 59:29+23:24
17Tom Vuillemard8812 60:16+24:11
18Tibo GilletOmega 63:52+27:47
19Tim DebyserOmega 64:31+28:26
20Oleksii KonovalovSever 64:47+28:42
21Javier Saz BasantaFEDO TEAM 68:12+32:07
22Romain AmroucheVSAO 68:54+32:49
23Robi BernardoniGOLD 77:40+41:35
24Erik BryschMSParma 85:08+49:03
25Axel RichardB en Forez 103:40+67:35
Florencio Garcia GomezFEDO TEAM MP+ --:--

M18 (5.39km / 170m / 22KT)

1Denis LebedevNW 42:08+00:00
2Pedro Stangegaard PérezFEDO TEAM 44:57+02:49
3Clément AmroucheVSAO 49:01+06:53
4Christian GafnerOLK WIGGERTAL 49:25+07:17
5Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti 49:49+07:41
6Marius PoirsonWAT 50:00+07:52
7Vyacheslav MartinovskyNW 50:19+08:11
8Barnabás VeszelszkiAlpokalja SK 54:49+12:41
9Juan Diego Marin BarazaFEDO TEAM 55:35+13:27
10Tjaž GantarOK Azimut 56:17+14:09
11Francisco Cuartero NavarroFEDO TEAM 58:52+16:44
12Noé Durocher7707IF 59:47+17:39
13Vincent Peker7707IF 60:33+18:25
14Jesus Armas IbanezFEDO TEAM 60:41+18:33
15Jan ZandaCTB 63:12+21:04
16Hugo RichardB en Forez 63:40+21:32
17Finn WittiberSC Bonn 74:17+32:09
18Thierry OdermattOLG Basel Oberwil 74:43+32:35
19Hector Hugo De La Torre DiazFEDO TEAM 78:45+36:37
20Noe Bermejo GallegoFEDO TEAM 79:40+37:32
21Jose David Cano MellinasFEDO TEAM 83:36+41:28
22Guillaume FerrandAMSO34 84:43+42:35
23Valentin KollenbachSki-Club Helsa 106:50+64:42
Guilhem EliasACA DNS+ --:--
Manuel Gonzalo CarvajalFEDO TEAM MP+ --:--

M20 (5.61km / 190m / 20KT)

1Mark BogatajDROT 42:46+00:00
2Daniil KashinNW 42:53+00:07
3Žan RavnikarDROT 45:24+02:38
4Joris HochstetterUSV Jena 50:45+07:59
5Brian OdermattOLG Basel Oberwil 52:17+09:31
6Vitaliy FedorovNW 55:50+13:04
7Arved PfeilBerliner Turnerschaft 105:45+62:59

M21 ULTIMATE (5.95km / 195m / 23KT)

1Tobia PezzatiSCOM 46:05+00:00
2Gianni GuglielmettiGOLD 53:22+07:17
3Siro CorsiGOLD 55:44+09:39
4Simon BlumASO Sillery 58:45+12:40
5Levente SzalayAlpokalja SK 61:14+15:09
6Daniel BichlWAT 65:07+19:02
7Michal PavlikKOB Kysak 68:46+22:41
8Zakariás ErősdiVSK 78:31+32:26
9Ondrej HruskaOSN 89:19+43:14

M21A LONG (5.61km / 190m / 20KT)

1Michael NaefOLG Bern 47:09+00:00
2Vid BogovičOK Brežice 49:13+02:04
3Zdenek MazalMVD 53:06+05:57
4Manuel BrogliOLV BL 53:25+06:16
5Tomi LehtolaKoovee 54:57+07:48
6Maksim SkachkovTroy 54:58+07:49
7Adrian BrändliOLCW 56:38+09:29
8Lukas ReichmuthOLCW 59:03+11:54
9Julien DumontASO Sillery 59:54+12:45
10Christoph Eglibussola ok 63:25+16:16
11Rafael Röösli 77:28+30:19
12Dieter CoenTROL 79:09+32:00
13David Veleda DíazCOC Catalunya 83:36+36:27
14Ayoze Infante ConejoCocan 98:08+50:59
Po-feng ChiangMOK MP+ --:--

M21A SHORT (4.61km / 150m / 18KT)

1Oleksandr SheremetSLAV 46:11+00:00
2Vitalii PavlenkoSever 47:04+00:53
3Roman StoianSLAV 48:57+02:46
4Serhii RaievskiySever 51:31+05:20
5Michael HohlWislig 53:09+06:58
6Oscar HernaizFEDO TEAM 54:01+07:50
7Jakub StraszewskiOLG Basel 55:25+09:14
8Diego BarattiGOLD 55:53+09:42
9Clément HeryASO Sillery 60:31+14:20
10Johan HerbstVSOK 61:30+15:19
11Stefan HohlWislig 67:31+21:20
12Tarjei VollsetHeming 71:09+24:58
13Mathias LüscherMLü 81:14+35:03
14Sandro CorsiGOLD 83:07+36:56
15Silvano BertozziGOLD 91:15+45:04
16Giuliano BalmelliGOLD 96:41+50:30
17Raphael Meierbussola ok 106:12+60:01
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--

M21B (4.32km / 145m / 16KT)

1Anton KupriietsSLAV 43:21+00:00
2Roland VoglSV Mietraching 50:06+06:45
3Vadym KolesnykSLAV 53:44+10:23
4Patrick BergerNF Linz 55:09+11:48
5Oleksandr BekshaievSLAV 67:04+23:43
6Stefan RuchSwiss O Tours 77:41+34:20
7Heinz FeuchtOLG Schaffhausen 83:28+40:07
8Oleksii NovokshonovOLCG 88:06+44:45
9Oleksii SeredaSLAV 100:41+57:20
Jirka HrazdilZBM DNS+ --:--
Jan KvakaKOB Kysak DNS+ --:--
Mikko-jussi BackmanEräp DNS+ --:--

M21E (6.53km / 205m / 25KT)

1Rasmus SvantessonPAN Kr. 44:42+00:00
2Dmitrii PoliakovNW 45:31+00:49
3Petr HorvátSeverka Šumperk 45:37+00:55
4Nitsan YasurE.I 47:37+02:55
5Jouni KujalaPohjant 47:40+02:58
6Lukas DienerOLG Bern 48:33+03:51
7Thomas NipenBSK 48:57+04:15
8Luca Zinggbussola ok 49:12+04:30
9Xander BergerNF Linz 49:26+04:44
10Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O 52:35+07:53
11Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 53:12+08:30
12Timothée LegrandOPA Montigny 59:14+14:32
13Jerome Kaeserbussola ok 62:20+17:38
14Vicente LopezFEDO TEAM 62:56+18:14
15Mathis LegrandOPA Montigny 63:55+19:13
16Maxim SimakovBNT 64:13+19:31
17Josep Morla VanrellNavaleno 65:40+20:58
18Leon KollenbachSki-Club Helsa 65:47+21:05
19Urtzi IglesiasNonStop Aventura 65:52+21:10
20Jan Felix ToppTSV Worpswede 77:12+32:30
21Paul LeidingerPost SV Dresden 79:17+34:35
22Antoine Trottier7707IF 117:09+72:27
23Kuan-yu LinMOK 128:06+83:24
24Lucas LegrandOPA Montigny 152:02+107:20
Peng Hsien TsaiMOK MP+ --:--
Kilian LiljeTSV Worpswede MP+ --:--
Sandro BrogliOLV BL DNS+ --:--

M35 (5.61km / 190m / 20KT)

1Renato WintelerOLG Welsikon 43:14+00:00
2Ludovic RuizBOA 47:13+03:59
3Saku AsikainenFIN-Hiisirasti 48:20+05:06
4Jostein TellnesAsker SK 48:26+05:12
5Lluís FerrerBO 49:20+06:06
6Shane LynchCork-O 50:25+07:11
7Alexander KuryshevUfa-united 50:27+07:13
8Stefano BrambillaCO2 51:49+08:35
9Alexey RoztoptannyyUfa-united 57:02+13:48
10Frederic PuelASO Sillery 64:03+20:49
11Blaž KölnerOK Komenda 66:17+23:03
12Stephan HaeneltIHW Alex 73:52+30:38
13Jan BrunnerOLG Basel 79:07+35:53
14Sylvain FenechBOA 80:34+37:20
15Toni PerezERMASSETS 96:34+53:20
16Leopold KühschelmBerliner Turnerschaft 140:26+97:12
jose luis Garcia rodriguezCocan DNS+ --:--
Ronny KrügerBerliner Turnerschaft DNS+ --:--
Guillaume DegandB en Forez MP+ --:--

M35 ULTIMATE (5.08km / 160m / 20KT)

1Stefano MaddalenaO-92 43:58+00:00
2Eduard KhrennikovSOKOL 45:07+01:09
3Ihor TrimboiSLAV 48:43+04:45
4Martin BrantnerHSV WN 51:31+07:33
5Michael Eglinbussola ok 52:26+08:28
6Tomasz PabichAzymut Pabianice 53:47+09:49
7Ondrej PtacekTBM 54:25+10:27
8Hannes PacherOOG 58:27+14:29
9Alex OdermattOLG Basel Oberwil 58:38+14:40
10Roman FiedlerOCFF 60:45+16:47
11Bojan JevševarOK Brežice 63:05+19:07
12Thomas RewigTU Dresden 63:46+19:48
13Boris ErženŠOK 70:42+26:44
14Jeremy Vuillemard8812 72:01+28:03
15Herfried TrummerOCFF 86:02+42:04
16Róbert GöncziTTE 86:07+42:09
17Anthony Covey-crumpJOK 99:09+55:11

M40 (5.27km / 170m / 21KT)

1Sami LevijokiHiKi 43:36+00:00
2David ChatelonOE42 46:53+03:17
2David LesquerRaidlinks07 46:53+03:17
4Laurent ChampignyACA 50:12+06:36
5Mikhail MalishevNW 51:53+08:17
6Oleksandr MurzinSK SIRIUS 54:33+10:57
7Kiyoshi KogureES 58:45+15:09
8Nicolas RichardB en Forez 64:22+20:46
9Péter WernerPVSK 66:19+22:43
10Marek ŠestákVLI 66:28+22:52
11Jindřich HouskaDOR 68:11+24:35
12Lorant Farkas 69:14+25:38
13Joaquín González PérezFEDO TEAM 77:04+33:28
14Patrice LombetBalise 10 82:00+38:24
15Serhii SobchukSobchuks 84:25+40:49
16Mazan ChristopheAOC 99:55+56:19
17Yun Chuan LaiMOK 102:53+59:17
Eric ChasselinB en Forez MP+ --:--

M45 (5.39km / 170m / 22KT)

1Petr BaldrianPGP 48:03+00:00
2Johan SundénVSOK 49:45+01:42
3Salvador Martinez CanovasFEDO TEAM 50:43+02:40
4Sergey CherniavskyOC München 56:33+08:30
5Ramunas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 56:47+08:44
6Jean-marc GilletOmega 58:15+10:12
7Vialard JérômeOPA Avignon 58:20+10:17
8Oleksandr Ievstafiev 63:32+15:29
9Darrell HighCare-Vevey 63:35+15:32
10Kim Birkmose SchmidtHerning O-Klub 69:28+21:25
11Alberto GrilliPPN 69:32+21:29
12Franz UneggSPUK 69:58+21:55
13Csaba VíziBSC 70:28+22:25
14Markus ThomanSPUK 74:31+26:28
15Olivier BerrienMARCO 83:15+35:12
16Didier AmroucheVSAO 106:46+58:43
17Geert DebyserOmega 107:45+59:42

M50 (4.99km / 155m / 21KT)

1Markus Gerberbussola ok 42:28+00:00
2Tim Falck WeberTHOK 45:53+03:25
3Martin SchaffnerOLKPH 47:29+05:01
4Lars SvantessonHjärnarps GHOL 48:01+05:33
5Matthias MüllerPost SV Dresden 48:16+05:48
6Boris BaumanMOK 51:04+08:36
7Siegfried OpetnikHSVK 53:18+10:50
8Martin OkleOLKPH 55:58+13:30
9Wolfgang KradischnigNF Linz 56:14+13:46
10Jens StruckmannBSer MTV 56:18+13:50
11Marco GiovanniniOK Trzin 58:42+16:14
12Mats AnderssonOrion 60:21+17:53
13Serhii StoianSLAV 63:51+21:23
14Martin EggerOLVH 64:15+21:47
15Martin BlattnerBVB 66:36+24:08
16Erich GöschlOW 66:40+24:12
17Gianluca Di StefanoPolbes 68:47+26:19
17Martin HerzogOLGO 68:47+26:19
19Andrey RazmetovVesta SPb 69:09+26:41
20Markus GründlerOLG Pfäffikon 73:38+31:10
21Martin BurkhardOLGC 74:28+32:00
22Peter KollenbachSki-Club Helsa 75:16+32:48
23Yves Peker7707IF 80:08+37:40
24Jan ŽandaCTB 84:58+42:30
25Martin Stangegaard BjergbyCOMA 85:08+42:40
26Oleksii KolmychekSever 92:34+50:06
27Marco RancanOLG Pfäffikon 93:03+50:35
28Peter Kaeserbussola ok 95:39+53:11
29Jose Antonio MilvaquesFEDO TEAM 96:22+53:54
30Zsolt NémethVHS 133:05+90:37
Thomas EggerOL Norska MP+ --:--
Stephan BernhardOLVH MP+ --:--
Anders KnudsenHG MP+ --:--
Alexandr DobritskiyVesta SPb DNS+ --:--
Jorge BaltazarGDU Azoia MP+ --:--
Jussi Rankiskvuoksi DNS+ --:--
Albert MingaleevMagnit DNS+ --:--
Pierre EliasACA DNS+ --:--

M50 ULTIMATE (4.93km / 150m / 20KT)

1Jiri HlavacTBM 48:11+00:00
2Arto MuhonenKR 55:28+07:17
3Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 55:36+07:25
4Ralf WittiberSC Bonn 61:44+13:33
5André WirzSwiss O Tours 66:50+18:39
6Andras ZempleniZEM 75:21+27:10
7Zbynek KrejcikWIT 75:43+27:32
8Roman SladičŠOK 110:04+61:53
Günther RosenkranzOLA DNS+ --:--

M55 (4.61km / 150m / 18KT)

1Valerii HerashchenkoPeleng 45:53+00:00
2René HaasOLG Schaffhausen 49:30+03:37
3Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 49:33+03:40
4Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 49:48+03:55
5Jens Olav KlovrudLOL 51:57+06:04
6Andreas LuescherKapreolo 54:45+08:52
7Robert Mandl 54:55+09:02
8Jari KymäläinenTP 58:55+13:02
9Alex BorTitan 60:27+14:34
10Esko JalantoESK OC 60:39+14:46
11Pierre TerziASQ 61:27+15:34
12Alberto PuraO-92 62:16+16:23
13Mudarisov MaratUfa-united 63:06+17:13
14Mark CollinsDFOK 66:25+20:32
15Antti LamminpääHU-46 69:50+23:57
16Jari ToivonenESK OC 70:25+24:32
17Franck GuerinGO78 71:57+26:04
18Rolf WettsteinOLZ 73:58+28:05
19Pierre FerrandAMSO34 74:18+28:25
20Filippo PezzatiSCOM 77:31+31:38
21Martin GafnerOLK WIGGERTAL 80:01+34:08
22Yavuz Kurtulus AnilIOG 80:29+34:36
23Antonio BiscegliaAget 97:27+51:34
24Davide PontiGOLD 178:21+132:28
Christian LegrandOPA Montigny DNF+ --:--
Don SkantzeTYRVING DNF+ --:--
Ivan BoyadzhievMOK MP+ --:--
László SomogyiBSC DNF+ --:--
Patrik MächlerOLV Luzern MP+ --:--

M60 (4.07km / 115m / 15KT)

1Per Kristian EkebergTYRVING 39:38+00:00
2Ted Van GeldermalsenYarra Valley 43:21+03:43
3Francesco GuglielmettiGOLD 44:00+04:22
4Sergey Movkokd39 47:45+08:07
5Peter AndresOLBO 48:38+09:00
6Ilkka OjapaloRR O 51:12+11:34
7Michel Dubocco colmar 52:25+12:47
8Konrad TonnPlaneta Radebeul 52:28+12:50
9Ruedi LaisGOLD 53:19+13:41
10Paul AlleSCAPA NANCY 55:34+15:56
11Roch PrendergastEU 56:17+16:39
12Klaus WolsingMariager 56:28+16:50
13Jean-claude SutyASQ 56:39+17:01
14Hannu KottonenLynx 57:23+17:45
14Dénes KerényiHSE 57:23+17:45
16Alain JuanANCO 59:22+19:44
17Mikhail Solovevkd39 60:12+20:34
18Andy RobinsonSLOW 63:19+23:41
19Daniel SecklerMARCO 64:41+25:03
20Stefano BisoffiCUS TORINO 66:09+26:31
21Keld OestergaardMariager 68:17+28:39
22Kari PapinsaariESK OC 69:00+29:22
23Lajos SomogyiBSC 69:09+29:31
24Jens ChristensenMariager 69:54+30:16
25Nick CampbellGO78 72:11+32:33
26Ofer YodfatModiin 78:48+39:10
27Valentin Brunnerbussola ok 79:28+39:50
28Vincenzo PellegriniAget 80:42+41:04
29Gavin Wyatt-MairBay Area OC 85:38+46:00
30Geoff HudsonNEV 92:33+52:55
31Roberto PoggiatiAget 92:58+53:20
32Jean - Luc BoelleCOOL 100:31+60:53
33Jose Font GarciaValencia-O 103:42+64:04
34Joern BlomMariager 107:04+67:26
35Victor Mirochnichenkokd39 114:35+74:57
Thomas BrogliOLV BL DNS+ --:--
David RoachLuxOC DNS+ --:--

M65 (3.92km / 110m / 18KT)

1Juhani NippalaJyry 47:15+00:00
2Vesa TervoRR 49:16+02:01
3Franz WyssOLregioolten 51:36+04:21
4Arne TiltnesTYRVING 53:26+06:11
5Luc HeuninckxK.O.L. 57:27+10:12
6Carl MallingROK 60:22+13:07
7Wolfgang GermNF Kühnsdorf 65:42+18:27
8Charles NelsonOK Azimut 66:44+19:29
9Günther PrommerNF Villach 71:19+24:04
10Torben IsenHerning O-Klub 77:18+30:03
11Janko LapajneOK Azimut 80:55+33:40
12Warren GreenHasharon 103:14+55:59
13Ricardo IniguezFEDO TEAM 130:48+83:33
Vlado SedejOK Azimut MP+ --:--
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--
Gunnar Grue-sorensenKoge OK MP+ --:--

M70 (3.83km / 110m / 19KT)

1Heikki KyyrönenKS 51:57+00:00
2Alex TarrYarra Valley 54:48+02:51
3Kurt HuberSPOBO 56:50+04:53
4Roland EggliFUERSTEN 58:36+06:39
5Hasse BergstromTYRVING 60:42+08:45
6Kjell StenstadvoldTYRVING 71:54+19:57
7Röbi Grimmbussola ok 72:52+20:55
8Willi StreuliSäntis 74:14+22:17
9Kjell RokkeTYRVING 75:28+23:31
10Ernst SpirgiOLV Zug Freaks 76:01+24:04
11Konrad BeckerSwiss O Tours 79:40+27:43
12Rusanov PavelPARUS 80:47+28:50
13Edi BaumannSwiss O Tours 81:32+29:35
14Christian StuderOLG M 83:34+31:37
15Klaus HugglerStäfa 85:28+33:31
16Pierangelo BellottiOrientalp 86:05+34:08
17Ernst MoosOLV Zug Freaks 89:19+37:22
18Serge DeryOLVE 92:24+40:27
19Sergey Myasnikovkd39 103:19+51:22
20Josef PfulgOLV Zug Freaks 113:17+61:20
21Walter BieriOLV Zug-I 118:09+66:12
22Lucio CereattiOrientalp 119:25+67:28
23Peter DobosStars 158:53+106:56
Peter Eglinbussola ok MP+ --:--
Jorgen HolmboeTYRVING DNS+ --:--

OPEN A (5.39km / 170m / 22KT)

1Rasmus Thrane HansenSollerod OK 35:36+00:00
2Emma KlingenbergFaaborg OK 43:57+08:21
3Ita KlingenbergFaaborg OK 49:35+13:59
4Neil DobbsWO 50:21+14:45
5Jonatan Byggmästar 64:00+28:24
6Georgi DalakovS Gora 69:57+34:21
7Stanko ČuferPD Ajdovščina 75:58+40:22
8Lauri LamminpääHU-46 80:36+45:00
9Gregor PavličGAJA 80:39+45:03
10Ivo KetePD Ajdovščina 91:41+56:05
Conor KlingenbergFaaborg OK +-36:24
Soren KlingenbergFaaborg OK MP+ --:--
Edi OcvirkJAP +-36:24

OPEN B (4.81km / 160m / 17KT)

1Thomas HölzerX-OL 66:00+00:00
2Anastasiia PesegovaNW 69:20+03:20
3Borut SeljakOK Komenda 70:47+04:47
4Tanja Aittoniemi 93:20+27:20
5Anna KlingenbergFaaborg OK 99:25+33:25
6Ethna CavanaghFaaborg OK 108:32+42:32
7Marco GarbaniO-92 112:58+46:58
8Irena Hacin KolnerOK Komenda 114:55+48:55
9Anna Luukkonen 123:02+57:02
10Skaidrite KrastinaValmiera 156:22+90:22
11Eszter VíziBSC 159:18+93:18
12Sandrine FenechBOA 175:10+109:10
13Marina DalakovaS Gora 179:01+113:01

OPEN C (2.5km / 100m / 10KT)

1Jonas HerzogOLGO 33:27+00:00
2July FioriO-92 35:32+02:05
3Noah BertholdOLG M 41:46+08:19
4Emma HerbstVSOK 46:00+12:33
5Maria BergFaaborg OK 47:33+14:06
6Léo Creuse 48:33+15:06
7Coline Piloquet 48:34+15:07
8Peter KisslingOLG Schaffhausen 49:36+16:09
9Oskar Farkas 49:52+16:25
10Alenka Vuga SeljakOK Komenda 50:00+16:33
11Belinda BustiniO-92 50:08+16:41
12Klara HruskovaOSN 55:20+21:53
13Monika HouskováDOR 56:10+22:43
14Maksym LabazovSever 58:36+25:09
15Doris OchsnerOLG Schaffhausen 59:13+25:46
16Zdenko PavličGAJA 64:17+30:50
17Hui Yu LinMOK 69:33+36:06
18Thor VollsetHeming 81:37+48:10
19Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 107:16+73:49
Boris DalakovS Gora DNS+ --:--
Ruslan MingaleevMagnit DNS+ --:--
Stefania PoggiatiAget DNS+ --:--
Iris CeulemansTROL DNS+ --:--
Maegi Meierbussola ok MP+ --:--
Jesper Bech TanderupFaaborg OK MP+ --:--
Renske GoossensTROL DNS+ --:--

W10 (1.38km / 45m / 6KT)

1Eva BaldrianováPGP 10:13+00:00
2Sarina OkleOLKPH 15:35+05:22
3MAZAN EstelleAOC 18:11+07:58

W10-shadowed (1.38km / 45m / 6KT)

1Silvia Di StefanoPolbes 11:45+00:00
2Sereda DariaSLAV 12:09+00:24
3Johana ŠestákováVLI 15:42+03:57
4Hanna PabichAzymut Pabianice 16:32+04:47
5Jule StreibertTU Dresden 16:54+05:09
6Frida HerbstVSOK 17:21+05:36
7Adéla HouskováDOR 19:47+08:02
8Siiri ToiviainenJyry 25:59+14:14
Mazan ClémenceAOC +-12:15

W12 (2.17km / 90m / 7KT)

1Zsuzsa GöncziTTE 18:50+00:00
2Heather HighCare-Vevey 21:47+02:57
3Annika WirzSwiss O Tours 22:31+03:41
4Louna ChatelonOE42 22:41+03:51
5Louisa KollenbachSki-Club Helsa 24:28+05:38
6Lucie HlavacovaTBM 27:05+08:15
7Elena UneggSPUK 29:32+10:42
8Annika WinklerSPUK 33:10+14:20
9MAZAN FanniAOC 43:31+24:41
10Barbora HouskováDOR 45:36+26:46
11Nicole WinklerSPUK 54:35+35:45

W14 (2.5km / 100m / 10KT)

1Annina HohlWislig 26:50+00:00
2Katja BabičOK Komenda 27:35+00:45
3Julia KhrennikovaSOKOL 28:15+01:25
4Teja TušarOK Azimut 30:45+03:55
5Marta Martinez BarcelóFEDO TEAM 31:22+04:32
6Nika RavnikarOK Komenda 34:01+07:11
7Giulia MaddalenaO-92 34:09+07:19
8Marie ŠestákováVLI 36:18+09:28
9Carlota Sempere UrenaFEDO TEAM 37:54+11:04
10Alina VecseyO-92 38:14+11:24
11Olha SeredaSLAV 38:32+11:42
12Teresa Murcia PerezFEDO TEAM 38:53+12:03
13Fabienne HohlWislig 39:01+12:11
14Katerina PikhovkinaSever 39:03+12:13
15Anna AngermannSPUK 39:07+12:17
16Julia Pecina CorralFEDO TEAM 40:34+13:44
17Giulia BertozziGOLD 41:04+14:14
18Océane FenechBOA 42:23+15:33
19Matveiva IrinaSLAV 45:04+18:14
20Anna SobchukSobchuks 46:45+19:55
21Marlene UneggSPUK 48:33+21:43
22Johanna ThomanSPUK 51:22+24:32
23Kolmychek DariaSever 56:15+29:25
24Kristina Pash?henkoSever 59:52+33:02
25Vladyslava SyerikovaSLAV 61:52+35:02

W16 (2.89km / 105m / 10KT)

1Lilla ZempleniZEM 28:18+00:00
2Romane LesquerRaidlinks07 29:19+01:01
3Maria SeninaNW 30:44+02:26
4Lucia Misas BernardinoFEDO TEAM 31:21+03:03
5Boróka WernerPVSK 31:24+03:06
6Kika Basaran Van HamFEDO TEAM 33:33+05:15
7Ana Defez CerchinaroFEDO TEAM 34:49+06:31
8Sofia CalvetOW 37:24+09:06
9Nerea Gonzalez PenaFEDO TEAM 38:30+10:12
10Sara BertozziGOLD 39:07+10:49
11Anezka HlavacovaTBM 39:16+10:58
12Klara AnderssonOrion 40:12+11:54
13Laura Fidalgo CasaresFEDO TEAM 41:50+13:32
14Ana Caro-paton PerezFEDO TEAM 42:50+14:32
15Hulda Magrethe TellnesAsker SK 43:02+14:44
16Beatriz Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 44:26+16:08
17Xénia Ledesma BuscartFEDO TEAM 46:01+17:43
18Lidia Gonzalez ManteconFEDO TEAM 47:22+19:04
19Anja HohlWislig 47:54+19:36
20Mila ValliO-92 49:54+21:36
21Alicia Claramunt MoragaFEDO TEAM 52:50+24:32
22Diana Alonso RuizFEDO TEAM 59:47+31:29
23Raquel Marquez Martin-tesoreroFEDO TEAM 60:07+31:49
24Sescún Sevil MartinFEDO TEAM 60:14+31:56
25Anna UneggSPUK 69:27+41:09
26Kateryna TrimboiSLAV 89:00+60:42
27Guadalupe Losada MorenoFEDO TEAM 110:12+81:54
Sophie LüscherMLü DNS+ --:--

W18 (4.28km / 130m / 17KT)

1Elisa BertozziGOLD 49:05+00:00
2Ana Rodriguez DiazFEDO TEAM 54:39+05:34
3Olga VasilevaNW 56:27+07:22
4Anna Illa CampsFEDO TEAM 57:40+08:35
5Vilma SvantessonPAN Kr. 57:48+08:43
6Polona JezeršekOK Komenda 58:43+09:38
7Angeles Lopez RuizFEDO TEAM 62:58+13:53
8Zala ZavrlOK Komenda 63:51+14:46
9Laura Andres ArnaizFEDO TEAM 72:17+23:12
10Magalie GilletOmega 74:29+25:24
11Janina BlattnerBVB 76:21+27:16
12Polina ZaytsevaNW 78:16+29:11
13Emma CorengiaGOLD 79:25+30:20
14Alicia Lorenzo CalvoFEDO TEAM 80:57+31:52
15Franziska HochstetterUSV Jena 82:33+33:28
16Ana Isabel Toledo NavarroFEDO TEAM 83:06+34:01
17Patricija PrimožičOK Komenda 83:48+34:43
18Alba Serra ReyesFEDO TEAM 85:25+36:20
19Olga LudanovaNW 90:36+41:31
20Marta Garnacho VelazcoFEDO TEAM 91:39+42:34
21Claudia Gomez RodriguezFEDO TEAM 92:13+43:08
22Alba Martinez IbanezFEDO TEAM 103:31+54:26
23Nerea Madoz De VidalFEDO TEAM 124:12+75:07
24Ainara Flores-estrada FerreroFEDO TEAM 125:41+76:36
Hedvig VollsetHeming MP+ --:--
Alexandra Solis MirandaFEDO TEAM DNF+ --:--

W20 (4.81km / 160m / 17KT)

1Daria PanchenkoNW 47:04+00:00
2Zlata MalyshevaNW 47:58+00:54
3Anna VolkovaNW 59:17+12:13
4Hana HorvátováSeverka Šumperk 62:15+15:11
5Olena VorchyloSLAV 72:38+25:34
6Marion ValetteTOAC 73:03+25:59
7Sara DebyserOmega 132:11+85:07

W21 ULTIMATE (4.93km / 150m / 20KT)

1Marie KrejcikovaWIT 65:10+00:00
2Pia OcvirkJAP 72:28+07:18

W21A LONG (4.81km / 160m / 17KT)

1Barbora BaldrianováPGP 49:22+00:00
2Amanda Pons PerezCORZO 65:40+16:18
3Jelena ToppTSV Worpswede 68:29+19:07
4Marisa MengottiGOLD 76:00+26:38
5Yiching HuangMOK 82:13+32:51
6Peichi ChuangMOK 85:52+36:30
7Wan-jyun SieMOK 89:25+40:03
8Ariane SchilligerOLV Luzern 91:37+42:15
9Vanessa Van BreedamTROL 96:40+47:18
Line WotquenneASO Sillery DNS+ --:--
Chu-hsien WangMOK DNF+ --:--

W21A SHORT (3.91km / 115m / 16KT)

1Mariya PolishchukSLAV 37:58+00:00
2Louise OramBSK 45:24+07:26
3Olena DotsenkoSever 48:01+10:03
4Maura ProniniGOLD 51:47+13:49
5Oleksandra NovokshonovaOLCG 52:13+14:15
6Noa NoimanLHM O'club 55:30+17:32
7Elena BertozziGOLD 56:58+19:00
8Katarzyna StraszewskaOLG Basel 57:42+19:44
9Anicó KulowBerliner Turnerschaft 60:15+22:17
10Nina NembriniAget 63:28+25:30
11Liubov SergeevaNW 65:06+27:08
12Eloise Louvet7707IF 65:25+27:27
13Andrea Gerberbussola ok 65:38+27:40
14Juliana Venemabussola ok 69:58+32:00
15Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 71:01+33:03
16Martina InderstGOLD 75:20+37:22
17Alexandra StuderOLG M 76:29+38:31
18Maurizia CorsiGOLD 83:04+45:06
19Carmen Martinez VillanuevaFEDO TEAM 84:23+46:25
20Barbara AngermannSPUK 87:58+50:00
21Laura StreibertTU Dresden 99:43+61:45
21Wan-ru SieMOK 99:43+61:45
23Cornelia OkleOLKPH 107:09+69:11
24Sandra PalmerERMASSETS 134:32+96:34
Giorgia GuglielmettiGOLD MP+ --:--

W21B (2.5km / 100m / 10KT)

1Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 31:20+00:00
2Monika PekárkováMVD 32:01+00:41
3Tora VollsetHeming 36:36+05:16
4Karin VoglSV Mietraching 37:11+05:51
5Ingela AnderssonOrion 42:18+10:58
6Laura MatitzSPUK 43:28+12:08
7Tiina Ala-NissiläMSParma 48:57+17:37
8Marina SikerinaFriuli Mtb&O 59:42+28:22
9Maria ZollnerSPUK 60:36+29:16
10Martina FeuchtOLG Schaffhausen 62:05+30:45
11Christine UneggSPUK 82:04+50:44
12Danni ZhenYcone 85:46+54:26
13Laura LüscherMLü 128:48+97:28
Anastasiia PushkinaSever DNS+ --:--
Helga M. BackerAsker SK +-32:40
Gerhild PacherOOG DNS+ --:--
Ganna SeredaSLAV DNF+ --:--

W21E (5.27km / 170m / 21KT)

1Miia NiittynenKoovee 44:51+00:00
2Tatiana BevzaNW 45:30+00:39
3Paula GrossOLZ 47:31+02:40
4Anina Brunnerbussola ok 49:47+04:56
5Aislinn PrendergastEU 51:37+06:46
6Rahela Brunnerbussola ok 51:38+06:47
7Dianora Herashchenko 55:15+10:24
8Laura DienerOLG Bern 55:41+10:50
9Maria PabichAzymut Pabianice 57:07+12:16
10Réka ZempléniZEM 58:27+13:36
11Nadja BeelerOLG Basel 58:47+13:56
12Rebeka VinczeAlpokalja SK 62:54+18:03
Regula Müllerbussola ok MP+ --:--

W35 (4.81km / 160m / 17KT)

1Lucile ChatelonOE42 58:24+00:00
2Céline RuizBOA 66:30+08:06
3Anica HribarOK Brežice 70:29+12:05
4Friedrich AndreaOLG Welsikon 72:53+14:29
5Ieva KrastinaValmiera 74:42+16:18
6Olha SobchukSobchuks 77:09+18:45
7Barbara GiuganinoCO2 84:01+25:37
8Cristina RicoNonStop Aventura 89:51+31:27
9Ana PlavčakŠOK 94:40+36:16
10Cécile DegandB en Forez 100:49+42:25
11Inessa CherniavskyOC München 110:28+52:04
12Krisztina Árné MolnárAlpokalja SK 116:46+58:22

W35 ULTIMATE (4.93km / 150m / 20KT)

1Veronika PtackovaTBM 54:28+00:00
2Tatyana KhrenikovaSOKOL 55:43+01:15
3Marie Vuillemard8812 61:04+06:36
4Kateryna KolesnykSLAV 63:36+09:08
5Zsoltné NémethVHS 75:58+21:30
6Barbara WinklerSPUK 76:17+21:49
7Irene Eglinbussola ok 86:40+32:12

W40 (4.28km / 130m / 17KT)

1Caia MaddalenaO-92 51:37+00:00
2Miia HoviJyry 61:53+10:16
3Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 62:26+10:49
4Alison HighCare-Vevey 67:01+15:24
5Madoka KogureES 75:00+23:23
6Eva OcvirkJAP 81:12+29:35
7Octobre ValerieRaidlinks07 85:45+34:08
8Mazan CélineAOC 90:28+38:51
9Marianne RichardB en Forez 117:39+66:02
Annabelle LiegeoisBalise 10 DNS+ --:--

W45 (4.32km / 145m / 16KT)

1Eva LüscherMLü 48:21+00:00
2Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 53:49+05:28
3Tzvetanka VassilevaArco di carta 54:36+06:15
4Pascale MiailheOPA Avignon 54:50+06:29
5Anna ZetterbergVSOK 56:39+08:18
6Sandra OlivierBalise 77 58:32+10:11
7Eva Zehnder-GilgenSwiss O Tours 59:38+11:17
8Ursula OdermattOLG Basel Oberwil 61:48+13:27
9Rahel Pfister HohlWislig 62:37+14:16
10Jatta HaapamäkiEräp 66:52+18:31
11Júlia JuhászAlpokalja SK 70:50+22:29
12Mirka Pfister HohlWislig 72:15+23:54
13Sarka HlavacovaTBM 74:39+26:18
14Elena DobritskayaVesta SPb 74:50+26:29
15Natalia KunitskayaTitan 77:30+29:09
16Teresa Angeles Pérez RedondoCOMA 78:36+30:15
17Orsolya MagyariTTE 84:08+35:47
18Natalie BeenaertsOmega 85:00+36:39
19Isabelle BerrienMARCO 89:10+40:49
20Eleonora HerashchenkoPeleng 89:35+41:14
21Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa 94:31+46:10
22Sandrine AmroucheVSAO 96:59+48:38
23Christine FerrandAMSO34 115:54+67:33
Laurence EliasACA DNS+ --:--
Christine CalvetOW MP+ --:--
Priska MathysOLVH MP+ --:--

W50 (3.91km / 115m / 16KT)

1Priska RingliOLG Schaffhausen 45:58+00:00
2Iben MaagSollerod OK 49:03+03:05
3Anke MuellerPost SV Dresden 49:44+03:46
4Maritta KymäläinenTP 54:49+08:51
5Liisa Rihko-StruckmannBSer MTV 58:14+12:16
6Joli WehrliSwiss O Tours 58:56+12:58
7Ruth RuchSwiss O Tours 64:06+18:08
8Anne SvantessonHjärnarps GHOL 71:33+25:35
9Claudia WirzSwiss O Tours 73:39+27:41
10Tine Meyhoff PetersenHG 75:07+29:09
11Heidi GafnerOLK WIGGERTAL 87:23+41:25
12Barbara EggerOLVH 89:04+43:06
13Kaethi BurkhardOLGC 92:19+46:21
14Lilian KisslingOLG Schaffhausen 98:54+52:56
15Valerie Peker7707IF 99:22+53:24
16Catarina FélixGDU Azoia 104:06+58:08
17Barbara RancanOLG Pfäffikon 109:08+63:10
18Laurence ChampignyACA 133:18+87:20
19Rosa CasadoFEDO TEAM 136:11+90:13
20Kolmychek IrinaSever 158:33+112:35
Sandra MächlerOLV Luzern MP+ --:--
Regina Habenicht MP+ --:--
Kristel PalmansOmega MP+ --:--

W50 ULTIMATE (4.21km / 130m / 17KT)

1Monika KrejcikovaWIT 75:37+00:00
2Csilla HajasZEM 129:54+54:17

W55 (3.92km / 110m / 18KT)

1Toril HallanLOL 45:26+00:00
2Susanna LamminpääHU-46 53:25+07:59
3Marina Movkokd39 55:08+09:42
4Dagrun MelkildHeming 57:10+11:44
5Berit DanielsenTYRVING 57:48+12:22
6Barbara LüscherKapreolo 61:35+16:09
7Daria LeporiGOLD 62:10+16:44
8Doris HaasOLG Schaffhausen 64:19+18:53
9Kjersti SkantzeTYRVING 65:39+20:13
10Gitte IsenHerning O-Klub 66:40+21:14
11Terttu JalantoESK OC 69:29+24:03
12Elena Solovevakd39 71:26+26:00
13Vroni AkeretThurgorienta 74:02+28:36
14Merja ToivonenESK OC 75:34+30:08
15Elena Mirochnichenkokd39 76:01+30:35
16Daniela GuglielmettiGOLD 77:49+32:23
17Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 79:07+33:41
18Maria-elena LiveraniCUS TORINO 84:54+39:28
19Anna BiscegliaAget 102:56+57:30
20Ruth NativModiin 105:09+59:43
21Susi DuppenthalerOLVH 109:40+64:14
22Julie CollinsDFOK 111:04+65:38
23Sue KuestnerCOC 112:56+67:30
Annariitta KottonenLynx MP+ --:--
Ulrike Gabriella WagnerOLA +-46:34

W60 (3.83km / 110m / 19KT)

1Iris AndresOLBO 59:13+00:00
2Irene Müller-bucherbussola ok 60:35+01:22
3Ágota MuzsnaiHSE 62:25+03:12
4Gisela TonnPlaneta Radebeul 73:33+14:20
5Catherine BoelleCOOL 79:25+20:12
6Bea ArnSCOM 83:28+24:15
7Margi FreemantleYarra Valley 84:47+25:34
8Jane CampbellGO78 86:19+27:06
9Anita LaaksonenJyry 91:13+32:00
10Rita PellegriniAget 95:05+35:52
11Anneli OjapaloRR O 95:45+36:32
12Sirpa PapinsaariESK OC 97:05+37:52
13Christine RobinsonSLOW 97:14+38:01
14Ruth WüestSäntis 109:27+50:14
15Judy PrendergastEU 127:52+68:39
16Bente OestergaardMariager 133:47+74:34
Mireille BarnierMARCO MP+ --:--
Maggie RoachLuxOC DNS+ --:--
Esther Bohrer BrogliOLV BL DNS+ --:--
Tetiana SolomichevaSLAV MP+ --:--
Natalia Lazarevakd39 MP+ --:--

W65 (3.71km / 105m / 16KT)

1Elena RusanovaPARUS 73:37+00:00
2Inger TiltnesTYRVING 79:04+05:27
3Lidia NembriniAget 82:44+09:07
4Gerda E. ChristiansenKoge OK 87:24+13:47
5Margrit EggliFUERSTEN 89:57+16:20
6Martha PrommerNF Villach 113:15+39:38
7Edith Schaffertbussola ok 115:11+41:34
8Carmen Perona MoralesValencia-O 115:18+41:41
Marischon HudsonNEV MP+ --:--
Elizabeth BorchorstRold Skov OK DNS+ --:--

W70 (3.71km / 105m / 16KT)

1Ruth BieriOLV Zug-I 84:11+00:00
2Erica HugglerStäfa 84:31+00:20
3Paula KyyrönenKS 93:57+09:46
4Annemarie Eglinbussola ok 93:59+09:48
5Ilona DobosStars 103:40+19:29
6Ludmila Myasnikovakd39 105:39+21:28
7Maria Laj - BellottiOrientalp 124:25+40:14
Janet TarrYarra Valley DNS+ --:--