Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO Cup 4.dan - srednja

DROT, Ljubljana - Rakitna, 27. 7. 2017

BEGINNERS (1.83km / 55m / 7KT)

1Jernej Suhadolnik 13:43+00:00
2Janez Suhadolnik 15:21+01:38
3Janez Suhadolnik 25:34+11:51
4Angelika BrantnerHSV WN 33:53+20:10
5Karin Kradischnig 34:11+20:28
6Martina KržičDROT 34:34+20:51
7Louna VialardOPA Avignon 36:40+22:57
8Klara Levec 36:53+23:10
9Marielle ChasselinB en Forez 40:13+26:30
10Karin Brunnerbussola ok 53:26+39:43
11Boido Stefania 69:24+55:41
12Paola Barbaro 69:25+55:42
13Léonie ChasselinB en Forez 73:32+59:49
14Domen Primšar 120:05+106:22
15Karin Rogelj 120:14+106:31
Rosina WackernagelOLV BL DNS+ --:--
Denise KaufmannOLV BL DNS+ --:--

M10 (1.59km / 45m / 8KT)

1Jonas PtacekTBM 11:40+00:00
2Mae ChatelonOE42 15:29+03:49
3Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 20:19+08:39
4Péter OrmayZEM 21:50+10:10
5Nils OkleOLKPH 25:36+13:56
6Gaspard RuizBOA 30:12+18:32
Cristobal Fernandez Liria DNS+ --:--
Juan Francisco Sanchez DNS+ --:--

M10-shadowed (1.59km / 45m / 8KT)

1Hugo ZetterbergVSOK 14:53+00:00
2Egor VasilevUfa-united 15:32+00:39
3Felix ZollnerSPUK 16:36+01:43
4Tobias AngermannSPUK 16:42+01:49
5David SedejOK Azimut 17:32+02:39
6Voitto BackmanKangSK 21:12+06:19
7Matthias ProniniGOLD 26:52+11:59

M12 (1.83km / 55m / 7KT)

1Olivier ChampignyACA 14:03+00:00
2Márton VeszelszkiAlpokalja SK 14:29+00:26
3Matteo BertozziGOLD 15:05+01:02
4Titouan ChatelonOE42 17:30+03:27
5Andrin HohlWislig 17:49+03:46
6Dominic HohlWislig 19:12+05:09
7Louis Vuillemard8812 20:07+06:04
8Antoine LesquerRaidlinks07 20:18+06:15
9Antonin ChasselinB en Forez 20:21+06:18
10Nuutti VenneläKangSK 20:59+06:56
11Cyrill ZehnderSwiss O Tours 22:21+08:18
12Julian LüdtkeOL Norska 22:45+08:42
13Noa FenechBOA 24:30+10:27
14Lucas GrangeB en Forez 24:49+10:46
15Théo DegandB en Forez 25:14+11:11
16Nazar TomashevskiySever 25:43+11:40
17Rostislav HerashchenkoPeleng 28:36+14:33
18Marko UranjekOK Brežice 34:09+20:06

M14 (2.89km / 75m / 12KT)

1Adomas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 22:58+00:00
2Marcos Bernabeu CarbonellFEDO TEAM 24:05+01:07
3Péter GöncziTTE 24:22+01:24
4Péter MolnárAlpokalja SK 24:23+01:25
5Manuel Saz RobaFEDO TEAM 26:02+03:04
6Bernat Ledesma BuscartFEDO TEAM 26:26+03:28
7Nicolas Velez MunozFEDO TEAM 27:26+04:28
8Alexander Rezzonico BlancoFEDO TEAM 29:21+06:23
9Miguel Sabariego MongeFEDO TEAM 29:41+06:43
10Samuel Diaz FernandezFEDO TEAM 30:02+07:04
11Jakob Backer-tellnesAsker SK 31:11+08:13
12Jonas JansenOmega 31:17+08:19
13András CsontosBSC 31:27+08:29
14Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SK 32:21+09:23
15Marco Anselmo Di StefanoPolbes 32:38+09:40
16Javier Garcia JimenezFEDO TEAM 33:29+10:31
17Márk KovácsBSC 34:04+11:06
18Febo CorsiGOLD 35:36+12:38
18Louis BerrienMARCO 35:36+12:38
20Martin JevševarOK Brežice 35:42+12:44
21Oliver CalvetOW 38:52+15:54
22Jakob SteinwenderSPUK 39:30+16:32
23Martin Faure GarciaFEDO TEAM 39:57+16:59
24Ákos MarosiAlpokalja SK 40:55+17:57
25Mykhailo TatarnikovSLAV 41:26+18:28
26Tomáš BaldrianPGP 44:18+21:20
27Alberto Garcia RomoFEDO TEAM 45:00+22:02
28Maxime FerrandAMSO34 45:46+22:48
29Ole WittiberSC Bonn 46:47+23:49
30Noe Vuillemard8812 47:35+24:37
31Carlos Diaz CalatayudFEDO TEAM 52:36+29:38
32Csanád GaálBSC 55:17+32:19
33Arvid WittiberSC Bonn 63:28+40:30
Natan Maj PoženelOK Azimut MP+ --:--
Andreu Grau OliveFEDO TEAM DNS+ --:--
Eric Loré AmigoFEDO TEAM DNS+ --:--
Aaron Gonzalez PenaFEDO TEAM MP+ --:--
Gonzalo Fernandez OrtegaFEDO TEAM DNS+ --:--
Jose Antonio Villar GorrizFEDO TEAM DNS+ --:--
Sergio Villanueva MunozFEDO TEAM MP+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--
Manuel Martinez BarcelóFEDO TEAM DNS+ --:--

M16 (3.69km / 105m / 13KT)

1Maxim GavrilyukNW 27:57+00:00
2Daniel Bentien SchmidtPAN 28:02+00:05
3Reto CorsiGOLD 29:04+01:07
4Lucas StangegaardFEDO TEAM 30:14+02:17
5Bálint SzeleAlpokalja SK 33:31+05:34
6Bendegúz WernerPVSK 34:46+06:49
7Severin HohlWislig 35:07+07:10
8Zoltán BognárAlpokalja SK 36:49+08:52
9Pablo Morinigo AlvarezFEDO TEAM 37:15+09:18
10Keve GöncziTTE 39:18+11:21
11Maximilian SteinwenderSPUK 39:32+11:35
12Erik BryschMSParma 41:31+13:34
13András BaloghAlpokalja SK 41:37+13:40
14Adrian Tamarit RoyoFEDO TEAM 42:18+14:21
15Pascual Pardo CuestaFEDO TEAM 43:27+15:30
16Tim DebyserOmega 43:31+15:34
17Tibo GilletOmega 45:18+17:21
18Romain AmroucheVSAO 45:47+17:50
19Oleksii KonovalovSever 47:26+19:29
20Tom Vuillemard8812 50:49+22:52
21Lou Durocher7707IF 51:14+23:17
22Gustav Wiren GonzalezFEDO TEAM 51:59+24:02
Robi BernardoniGOLD MP+ --:--
Axel RichardB en Forez MP+ --:--
Javier Saz BasantaFEDO TEAM MP+ --:--
Florencio Garcia GomezFEDO TEAM MP+ --:--

M18 (4.48km / 145m / 19KT)

1Denis LebedevNW 35:47+00:00
2Clément AmroucheVSAO 39:17+03:30
3Pedro Stangegaard PérezFEDO TEAM 40:53+05:06
4Christian GafnerOLK WIGGERTAL 41:01+05:14
5Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti 41:52+06:05
6Barnabás VeszelszkiAlpokalja SK 42:56+07:09
7Vyacheslav MartinovskyNW 47:57+12:10
8Noé Durocher7707IF 48:02+12:15
9Marius PoirsonWAT 48:06+12:19
10Valentin KollenbachSki-Club Helsa 51:25+15:38
11Manuel Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 51:34+15:47
12Juan Diego Marin BarazaFEDO TEAM 51:58+16:11
13Vincent Peker7707IF 53:23+17:36
14Finn WittiberSC Bonn 54:29+18:42
15Jesus Armas IbanezFEDO TEAM 54:50+19:03
16Guillaume FerrandAMSO34 58:44+22:57
17Thierry OdermattOLG Basel Oberwil 61:45+25:58
18Hugo RichardB en Forez 69:27+33:40
19Jan ZandaCTB 71:16+35:29
Hector Hugo De La Torre DiazFEDO TEAM MP+ --:--
Tjaž GantarOK Azimut DNS+ --:--
Guilhem EliasACA DNS+ --:--
Jose David Cano MellinasFEDO TEAM DNS+ --:--
Noe Bermejo GallegoFEDO TEAM DNS+ --:--
Francisco Cuartero NavarroFEDO TEAM MP+ --:--

M20 (4.67km / 150m / 19KT)

1Daniil KashinNW 34:40+00:00
2Joris HochstetterUSV Jena 36:01+01:21
3Vitaliy FedorovNW 39:41+05:01
4Mark BogatajDROT 39:58+05:18
5Žan RavnikarDROT 40:43+06:03
6Brian OdermattOLG Basel Oberwil 45:45+11:05
7Arved PfeilBerliner Turnerschaft 84:43+50:03

M21 ULTIMATE (4.96km / 150m / 21KT)

1Tobia PezzatiSCOM 37:10+00:00
2Siro CorsiGOLD 42:02+04:52
3Gianni GuglielmettiGOLD 42:20+05:10
4Zakariás ErősdiVSK 43:57+06:47
5Daniel BichlWAT 46:10+09:00
6Levente SzalayAlpokalja SK 47:43+10:33
7Ondrej HruskaOSN 60:36+23:26
8Simon BlumASO Sillery 60:45+23:35

M21A LONG (4.67km / 150m / 19KT)

1Maksim SkachkovTroy 38:46+00:00
2Michael NaefOLG Bern 40:31+01:45
3Manuel BrogliOLV BL 43:42+04:56
4Vid BogovičOK Brežice 43:44+04:58
5Lukas ReichmuthOLCW 43:46+05:00
6Adrian BrändliOLCW 44:23+05:37
7Zdenek MazalMVD 45:44+06:58
8Christoph Eglibussola ok 51:24+12:38
9Julien DumontASO Sillery 56:26+17:40
10Dieter CoenTROL 57:35+18:49
11Ayoze Infante ConejoCocan 57:54+19:08
12Tomi LehtolaKoovee 58:51+20:05
13Rafael Röösli 68:55+30:09
14David Veleda DíazCOC Catalunya 74:34+35:48
15Po-feng ChiangMOK 98:26+59:40

M21A SHORT (3.62km / 115m / 19KT)

1Serhii RaievskiySever 35:09+00:00
2Roman StoianSLAV 35:57+00:48
3Oscar HernaizFEDO TEAM 37:07+01:58
4Johan HerbstVSOK 37:34+02:25
5Oleksandr SheremetSLAV 38:21+03:12
6Vitalii PavlenkoSever 38:22+03:13
7Diego BarattiGOLD 39:01+03:52
8Giuliano BalmelliGOLD 39:49+04:40
9Michael HohlWislig 44:19+09:10
10Clément HeryASO Sillery 46:39+11:30
11Stefan HohlWislig 53:58+18:49
12Sandro CorsiGOLD 54:37+19:28
13Jakub StraszewskiOLG Basel 54:43+19:34
14Tarjei VollsetHeming 60:17+25:08
15Silvano BertozziGOLD 61:48+26:39
16Raphael Meierbussola ok 72:59+37:50
Luka PlavčakŠOK DNS+ --:--
Mathias LüscherMLü MP+ --:--
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--

M21B (3.69km / 105m / 13KT)

1Roland VoglSV Mietraching 34:42+00:00
2Anton KupriietsSLAV 38:32+03:50
3Patrick BergerNF Linz 40:06+05:24
4Stefan RuchSwiss O Tours 42:21+07:39
5Vadym KolesnykSLAV 43:37+08:55
6Oleksii SeredaSLAV 50:40+15:58
7Oleksandr BekshaievSLAV 51:33+16:51
8Mikko-jussi BackmanEräp 58:56+24:14
9Heinz FeuchtOLG Schaffhausen 63:20+28:38
10Oleksii NovokshonovOLCG 86:12+51:30
Michal PavlikKOB Kysak DNS+ --:--
Jan KvakaKOB Kysak DNS+ --:--
Jirka HrazdilZBM DNS+ --:--

M21E (5.35km / 165m / 23KT)

1Dmitrii PoliakovNW 36:07+00:00
2Xander BergerNF Linz 36:29+00:22
3Petr HorvátSeverka Šumperk 36:30+00:23
4Rasmus SvantessonPAN Kr. 36:55+00:48
5Nitsan YasurE.I 38:50+02:43
6Lukas DienerOLG Bern 39:40+03:33
7Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 40:13+04:06
8Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O 41:13+05:06
9Timothée LegrandOPA Montigny 41:47+05:40
10Luca Zinggbussola ok 41:53+05:46
11Mathis LegrandOPA Montigny 43:27+07:20
12Jouni KujalaPohjant 44:35+08:28
13Sandro BrogliOLV BL 46:34+10:27
14Thomas NipenBSK 47:39+11:32
15Fabien PasquasyH.O.C 47:44+11:37
16Urtzi IglesiasNonStop Aventura 48:44+12:37
17Maxim SimakovBNT 50:18+14:11
18Jerome Kaeserbussola ok 51:19+15:12
19Leon KollenbachSki-Club Helsa 51:35+15:28
20Paul LeidingerPost SV Dresden 52:04+15:57
21Kilian LiljeTSV Worpswede 52:28+16:21
22Vicente LopezFEDO TEAM 53:37+17:30
23Jan Felix ToppTSV Worpswede 54:03+17:56
24Josep Morla VanrellNavaleno 56:21+20:14
25Antoine Trottier7707IF 67:02+30:55
26Peng Hsien TsaiMOK 70:47+34:40
27Kuan-yu LinMOK 77:37+41:30
28Lucas LegrandOPA Montigny 90:00+53:53

M35 (4.67km / 150m / 19KT)

1Renato WintelerOLG Welsikon 37:32+00:00
2Shane LynchCork-O 38:20+00:48
3Lluís FerrerBO 39:09+01:37
4Ludovic RuizBOA 41:40+04:08
5Saku AsikainenFIN-Hiisirasti 42:12+04:40
6Alexey RoztoptannyyUfa-united 44:29+06:57
7Stefano BrambillaCO2 44:37+07:05
8Jostein TellnesAsker SK 45:01+07:29
9Alexander KuryshevUfa-united 48:27+10:55
10Blaž KölnerOK Komenda 50:45+13:13
11Ronny KrügerBerliner Turnerschaft 61:25+23:53
12Stephan HaeneltIHW Alex 62:06+24:34
13Guillaume DegandB en Forez 68:51+31:19
14Toni PerezERMASSETS 73:01+35:29
15Sylvain FenechBOA 78:34+41:02
16Jan BrunnerOLG Basel 85:05+47:33
17Leopold KühschelmBerliner Turnerschaft 103:00+65:28
jose luis Garcia rodriguezCocan DNS+ --:--
Frederic PuelASO Sillery MP+ --:--

M35 ULTIMATE (4.55km / 140m / 22KT)

1Eduard KhrennikovSOKOL 37:08+00:00
2Stefano MaddalenaO-92 37:09+00:01
3Martin BrantnerHSV WN 39:35+02:27
4Ihor TrimboiSLAV 40:42+03:34
5Tomasz PabichAzymut Pabianice 42:40+05:32
6Ondrej PtacekTBM 44:48+07:40
7Hannes PacherOOG 45:36+08:28
8Michael Eglinbussola ok 46:47+09:39
9Alex OdermattOLG Basel Oberwil 47:40+10:32
10Roman FiedlerOCFF 50:18+13:10
11Róbert GöncziTTE 52:07+14:59
12Thomas RewigTU Dresden 53:08+16:00
13Jeremy Vuillemard8812 56:42+19:34
14Bojan JevševarOK Brežice 58:56+21:48
15Boris ErženŠOK 60:08+23:00
16Herfried TrummerOCFF 63:51+26:43
17Anthony Covey-crumpJOK 80:35+43:27

M40 (4.49km / 145m / 20KT)

1David ChatelonOE42 38:58+00:00
2David LesquerRaidlinks07 40:52+01:54
3Oleksandr MurzinSK SIRIUS 41:52+02:54
4Sami LevijokiHiKi 42:07+03:09
5Laurent ChampignyACA 45:34+06:36
6Mikhail MalishevNW 45:40+06:42
7Joaquín González PérezFEDO TEAM 49:40+10:42
8Kiyoshi KogureES 49:56+10:58
9Mazan ChristopheAOC 53:02+14:04
10Nicolas RichardB en Forez 60:03+21:05
11Lorant Farkas 61:39+22:41
12Serhii SobchukSobchuks 61:40+22:42
13Marek ŠestákVLI 62:40+23:42
14Péter WernerPVSK 63:39+24:41
15Jindřich HouskaDOR 65:04+26:06
16Eric ChasselinB en Forez 72:41+33:43
17Patrice LombetBalise 10 75:30+36:32

M45 (4.48km / 145m / 19KT)

1Petr BaldrianPGP 41:17+00:00
2Ramunas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 43:46+02:29
3Darrell HighCare-Vevey 45:02+03:45
4Sergey CherniavskyOC München 45:37+04:20
5Dušan PetrovičOK Polaris 46:44+05:27
6Johan SundénVSOK 47:13+05:56
7Csaba VíziBSC 51:29+10:12
8Olivier BerrienMARCO 51:43+10:26
9Franz UneggSPUK 52:04+10:47
10Vialard JérômeOPA Avignon 52:09+10:52
11Alberto GrilliPPN 53:34+12:17
12Markus ThomanSPUK 55:18+14:01
13Kim Birkmose SchmidtHerning O-Klub 56:00+14:43
14Oleksandr Ievstafiev 67:39+26:22
15Didier AmroucheVSAO 77:43+36:26
16Geert DebyserOmega 87:07+45:50
Jean-marc GilletOmega MP+ --:--
Salvador Martinez CanovasFEDO TEAM DNS+ --:--

M50 (4.1km / 130m / 16KT)

1Markus Gerberbussola ok 30:42+00:00
2Matthias MüllerPost SV Dresden 35:36+04:54
3Tim Falck WeberTHOK 35:54+05:12
4Lars SvantessonHjärnarps GHOL 37:08+06:26
5Martin OkleOLKPH 39:25+08:43
6Wolfgang KradischnigNF Linz 40:41+09:59
7Siegfried OpetnikHSVK 41:39+10:57
8Gianluca Di StefanoPolbes 42:15+11:33
9Thomas EggerOL Norska 42:43+12:01
10Boris BaumanMOK 42:51+12:09
11Martin HerzogOLGO 43:04+12:22
12Mats AnderssonOrion 43:16+12:34
13Martin SchaffnerOLKPH 43:29+12:47
14Stephan BernhardOLVH 43:34+12:52
15Helmut LercheggerLAC 44:46+14:04
16Marco GiovanniniOK Trzin 46:14+15:32
17Erich GöschlOW 48:11+17:29
18Martin EggerOLVH 48:55+18:13
19Martin BlattnerBVB 49:52+19:10
20Martin Stangegaard BjergbyCOMA 51:23+20:41
21Anders KnudsenHG 53:52+23:10
22Serhii StoianSLAV 54:12+23:30
23Martin BurkhardOLGC 54:39+23:57
24Markus GründlerOLG Pfäffikon 55:09+24:27
25Andrey RazmetovVesta SPb 58:39+27:57
26Peter Kaeserbussola ok 59:32+28:50
27Jan ŽandaCTB 60:00+29:18
28Yves Peker7707IF 60:40+29:58
29Marco RancanOLG Pfäffikon 61:48+31:06
30Jose Antonio MilvaquesFEDO TEAM 62:47+32:05
31Jens StruckmannBSer MTV 65:03+34:21
32Oleksii KolmychekSever 68:50+38:08
33Peter KollenbachSki-Club Helsa 87:22+56:40
34Zsolt NémethVHS 95:11+64:29
35Jorge BaltazarGDU Azoia 101:46+71:04
Pierre EliasACA DNS+ --:--
Alexandr DobritskiyVesta SPb DNS+ --:--
Albert MingaleevMagnit DNS+ --:--
Jussi Rankiskvuoksi DNS+ --:--

M50 ULTIMATE (4.14km / 125m / 19KT)

1Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 41:24+00:00
2Jiri HlavacTBM 43:11+01:47
3Arto MuhonenKR 44:22+02:58
4Ralf WittiberSC Bonn 45:17+03:53
5André WirzSwiss O Tours 56:41+15:17
6Stanko ČuferPD Ajdovščina 64:59+23:35
7Andras ZempleniZEM 72:24+31:00
8Ivo KetePD Ajdovščina 73:21+31:57
9Zbynek KrejcikWIT 90:07+48:43
Roman SladičŠOK DNS+ --:--
Günther RosenkranzOLA DNS+ --:--

M55 (3.62km / 115m / 19KT)

1Mudarisov MaratUfa-united 33:51+00:00
2Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 35:30+01:39
3Valerii HerashchenkoPeleng 35:40+01:49
4Alex BorTitan 36:26+02:35
5Jens Olav KlovrudLOL 36:33+02:42
6Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 37:48+03:57
7Mark CollinsDFOK 39:07+05:16
8Josef PolsterHSV Spittal 39:47+05:56
9Franck GuerinGO78 40:49+06:58
10Jari KymäläinenTP 42:07+08:16
11René HaasOLG Schaffhausen 43:19+09:28
12Esko JalantoESK OC 43:48+09:57
13Antti LamminpääHU-46 44:40+10:49
14Patrik MächlerOLV Luzern 44:52+11:01
15Andreas LuescherKapreolo 45:18+11:27
16Pierre TerziASQ 45:48+11:57
17Jari ToivonenESK OC 45:52+12:01
18Alberto PuraO-92 48:47+14:56
19Yavuz Kurtulus AnilIOG 48:57+15:06
20Rolf WettsteinOLZ 50:24+16:33
21Martin GafnerOLK WIGGERTAL 53:28+19:37
22Filippo PezzatiSCOM 60:14+26:23
23Pierre FerrandAMSO34 60:54+27:03
24Antonio BiscegliaAget 70:17+36:26
25Don SkantzeTYRVING 83:57+50:06
26Christian LegrandOPA Montigny 96:12+62:21
László SomogyiBSC DNS+ --:--
Davide PontiGOLD MP+ --:--

M60 (3.59km / 105m / 18KT)

1Per Kristian EkebergTYRVING 32:49+00:00
2Francesco GuglielmettiGOLD 32:51+00:02
3Dénes KerényiHSE 35:16+02:27
4Alain JuanANCO 35:41+02:52
5Ted Van GeldermalsenYarra Valley 35:59+03:10
6Michel Dubocco colmar 36:52+04:03
7Roch PrendergastEU 42:55+10:06
8Stefano BisoffiCUS TORINO 43:26+10:37
9Konrad TonnPlaneta Radebeul 43:27+10:38
10Peter AndresOLBO 44:00+11:11
11Nick CampbellGO78 44:17+11:28
12Kari PapinsaariESK OC 44:24+11:35
13Hannu KottonenLynx 44:28+11:39
14Mikhail Solovevkd39 46:16+13:27
15Sergey Movkokd39 47:11+14:22
16Klaus WolsingMariager 47:56+15:07
17Ilkka OjapaloRR O 48:21+15:32
18Jose Font GarciaValencia-O 48:24+15:35
19Lajos SomogyiBSC 49:56+17:07
20Jens ChristensenMariager 50:12+17:23
21Jean-claude SutyASQ 50:15+17:26
22Paul AlleSCAPA NANCY 52:59+20:10
23Roberto PoggiatiAget 53:05+20:16
24Andy RobinsonSLOW 54:13+21:24
25Vincenzo PellegriniAget 55:36+22:47
26Daniel SecklerMARCO 55:50+23:01
27Geoff HudsonNEV 56:28+23:39
28Valentin Brunnerbussola ok 60:45+27:56
29Ofer YodfatModiin 61:14+28:25
30Jean - Luc BoelleCOOL 67:12+34:23
31Victor Mirochnichenkokd39 67:51+35:02
32Thomas BrogliOLV BL 74:41+41:52
33Joern BlomMariager 77:56+45:07
34Keld OestergaardMariager 103:30+70:41
Ruedi LaisGOLD MP+ --:--
Gavin Wyatt-MairBay Area OC MP+ --:--
David RoachLuxOC DNS+ --:--

M65 (3.1km / 85m / 16KT)

1Franz WyssOLregioolten 29:21+00:00
2Gunnar Grue-sorensenKoge OK 30:49+01:28
3Juhani NippalaJyry 33:18+03:57
4Vesa TervoRR 35:54+06:33
5Arne TiltnesTYRVING 37:01+07:40
6Carl MallingROK 37:14+07:53
7Luc HeuninckxK.O.L. 37:55+08:34
8Torben IsenHerning O-Klub 42:40+13:19
9Janko LapajneOK Azimut 44:27+15:06
10Günther PrommerNF Villach 56:16+26:55
11Vlado SedejOK Azimut 60:42+31:21
12Ricardo IniguezFEDO TEAM 79:11+49:50
Wolfgang GermNF Kühnsdorf MP+ --:--
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--
Warren GreenHasharon DNS+ --:--

M70 (2.91km / 80m / 14KT)

1Hasse BergstromTYRVING 35:46+00:00
2Kurt HuberSPOBO 37:09+01:23
3Heikki KyyrönenKS 37:48+02:02
4Alex TarrYarra Valley 38:15+02:29
5Roland EggliFUERSTEN 39:20+03:34
6Kjell StenstadvoldTYRVING 40:18+04:32
7Konrad BeckerSwiss O Tours 40:23+04:37
8Kjell RokkeTYRVING 40:26+04:40
9Willi StreuliSäntis 42:09+06:23
10Ernst SpirgiOLV Zug Freaks 43:19+07:33
11Röbi Grimmbussola ok 43:23+07:37
12Peter Eglinbussola ok 44:16+08:30
13Walter BieriOLV Zug-I 46:18+10:32
14Christian StuderOLG M 46:44+10:58
15Josef PfulgOLV Zug Freaks 47:39+11:53
16Serge DeryOLVE 50:20+14:34
17Rusanov PavelPARUS 50:42+14:56
18Sergey Myasnikovkd39 51:56+16:10
19Ernst MoosOLV Zug Freaks 72:22+36:36
20Lucio CereattiOrientalp 78:24+42:38
21Peter DobosStars 79:47+44:01
22Klaus HugglerStäfa 80:11+44:25
23Edi BaumannSwiss O Tours 91:46+56:00
Pierangelo BellottiOrientalp MP+ --:--
Jorgen HolmboeTYRVING DNS+ --:--

OPEN A (4.48km / 145m / 19KT)

1Neil DobbsWO 38:02+00:00
2Tihomir SalopekOK Azimut 39:33+01:31
4Erik BengtssonFK Asen 45:32+07:30
5Lauri LamminpääHU-46 51:31+13:29
6Jonatan Byggmästar 52:39+14:37
8Georgi DalakovS Gora 56:29+18:27
9Ajda FlaškerOK Komenda 57:52+19:50
Gregor PavličGAJA MP+ --:--

OPEN B (4.09km / 130m / 20KT)

1Anastasiia PesegovaNW 49:59+00:00
2Tanja Aittoniemi 65:57+15:58
3Sandrine FenechBOA 82:10+32:11
4Marco GarbaniO-92 89:46+39:47
5Anna Luukkonen 91:54+41:55
6Skaidrite KrastinaValmiera 97:56+47:57
7Eszter VíziBSC 104:30+54:31
8Marina DalakovaS Gora 129:39+79:40
Martina Brglez MP+ --:--

OPEN C (2.55km / 75m / 11KT)

1July FioriO-92 32:37+00:00
2Thor VollsetHeming 33:34+00:57
3Léo Creuse 38:48+06:11
4Noah BertholdOLG M 39:06+06:29
5Peter KisslingOLG Schaffhausen 47:30+14:53
6Emma HerbstVSOK 51:20+18:43
7Coline Piloquet 55:11+22:34
8Jonas HerzogOLGO 56:17+23:40
9Oskar Farkas 57:47+25:10
10Klara HruskovaOSN 60:42+28:05
11Monika HouskováDOR 64:23+31:46
12Zdenko PavličGAJA 66:34+33:57
13Doris OchsnerOLG Schaffhausen 69:45+37:08
14Maksym LabazovSever 71:59+39:22
15Boris DalakovS Gora 72:18+39:41
Maegi Meierbussola ok DNS+ --:--
Veronika DätwylerOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Renske GoossensTROL DNS+ --:--
Ruslan MingaleevMagnit DNS+ --:--
Belinda BustiniO-92 MP+ --:--
Iris CeulemansTROL DNS+ --:--
Stefania PoggiatiAget DNS+ --:--

W10 (1.59km / 45m / 8KT)

1Eva BaldrianováPGP 11:31+00:00
2Sarina OkleOLKPH 18:05+06:34
3MAZAN EstelleAOC 23:50+12:19

W10-shadowed (1.59km / 45m / 8KT)

1Silvia Di StefanoPolbes 12:33+00:00
2Jule StreibertTU Dresden 18:29+05:56
3Johana ŠestákováVLI 20:10+07:37
4Sereda DariaSLAV 21:19+08:46
5Frida HerbstVSOK 22:14+09:41
6Adéla HouskováDOR 28:39+16:06
7Mazan ClémenceAOC 30:33+18:00
8Siiri ToiviainenJyry 34:49+22:16
9Hanna PabichAzymut Pabianice 40:17+27:44

W12 (1.83km / 55m / 7KT)

1Heather HighCare-Vevey 18:49+00:00
2Louna ChatelonOE42 19:22+00:33
3Annika WirzSwiss O Tours 20:29+01:40
4Nicole WinklerSPUK 22:23+03:34
5Lucie HlavacovaTBM 22:36+03:47
6Louisa KollenbachSki-Club Helsa 22:43+03:54
7Barbora HouskováDOR 25:33+06:44
8Elena UneggSPUK 26:20+07:31
9Zsuzsa GöncziTTE 27:34+08:45
10MAZAN FanniAOC 53:44+34:55
Annika WinklerSPUK MP+ --:--

W14 (2.55km / 75m / 11KT)

1Annina HohlWislig 24:50+00:00
2Olha SeredaSLAV 28:24+03:34
3Teja TušarOK Azimut 29:07+04:17
4Giulia MaddalenaO-92 30:15+05:25
5Julia KhrennikovaSOKOL 33:29+08:39
6Fabienne HohlWislig 34:31+09:41
7Marie ŠestákováVLI 34:59+10:09
8Teresa Murcia PerezFEDO TEAM 35:26+10:36
9Matveiva IrinaSLAV 36:07+11:17
10Katja BabičOK Komenda 36:09+11:19
11Marta Martinez BarcelóFEDO TEAM 36:19+11:29
12Nika RavnikarOK Komenda 39:06+14:16
13Océane FenechBOA 39:20+14:30
14Alina VecseyO-92 40:19+15:29
15Vladyslava SyerikovaSLAV 42:11+17:21
16Julia Pecina CorralFEDO TEAM 43:06+18:16
17Carlota Sempere UrenaFEDO TEAM 45:24+20:34
18Anna AngermannSPUK 47:11+22:21
19Johanna ThomanSPUK 48:25+23:35
20Kristina Pash?henkoSever 54:07+29:17
21Anna SobchukSobchuks 54:41+29:51
22Katerina PikhovkinaSever 55:37+30:47
23Kolmychek DariaSever 56:07+31:17
24Giulia BertozziGOLD 57:17+32:27
25Marlene UneggSPUK 88:24+63:34

W16 (2.89km / 75m / 12KT)

1Romane LesquerRaidlinks07 25:36+00:00
2Lilla ZempleniZEM 26:59+01:23
3Anezka HlavacovaTBM 27:04+01:28
4Ana Caro-paton PerezFEDO TEAM 30:50+05:14
5Lucia Misas BernardinoFEDO TEAM 31:11+05:35
6Boróka WernerPVSK 32:33+06:57
7Laura Fidalgo CasaresFEDO TEAM 33:17+07:41
8Raquel Marquez Martin-tesoreroFEDO TEAM 34:23+08:47
9Maria SeninaNW 34:49+09:13
10Kika Basaran Van HamFEDO TEAM 36:24+10:48
11Ana Defez CerchinaroFEDO TEAM 36:57+11:21
12Klara AnderssonOrion 38:52+13:16
13Sofia CalvetOW 40:04+14:28
14Nerea Gonzalez PenaFEDO TEAM 40:16+14:40
15Lidia Gonzalez ManteconFEDO TEAM 42:30+16:54
16Anna UneggSPUK 45:49+20:13
17Beatriz Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 46:46+21:10
18Mila ValliO-92 48:25+22:49
19Xénia Ledesma BuscartFEDO TEAM 48:58+23:22
20Alicia Claramunt MoragaFEDO TEAM 53:22+27:46
21Guadalupe Losada MorenoFEDO TEAM 56:53+31:17
22Sara BertozziGOLD 60:31+34:55
23Kateryna TrimboiSLAV 69:14+43:38
24Sescún Sevil MartinFEDO TEAM 92:07+66:31
Diana Alonso RuizFEDO TEAM DNS+ --:--
Anja HohlWislig DNS+ --:--
Sophie LüscherMLü DNS+ --:--
Hulda Magrethe TellnesAsker SK DNF+ --:--
Camille GrangeB en Forez MP+ --:--

W18 (4.08km / 125m / 15KT)

1Elisa BertozziGOLD 39:31+00:00
2Polona JezeršekOK Komenda 45:48+06:17
3Vilma SvantessonPAN Kr. 47:30+07:59
4Olga VasilevaNW 47:35+08:04
5Ana Rodriguez DiazFEDO TEAM 47:54+08:23
6Polina ZaytsevaNW 47:57+08:26
7Janina BlattnerBVB 50:18+10:47
8Laura Andres ArnaizFEDO TEAM 51:27+11:56
9Emma CorengiaGOLD 52:50+13:19
10Patricija PrimožičOK Komenda 56:25+16:54
11Olga LudanovaNW 57:56+18:25
12Franziska HochstetterUSV Jena 64:24+24:53
13Alba Martinez IbanezFEDO TEAM 68:03+28:32
14Nerea Madoz De VidalFEDO TEAM 70:18+30:47
15Alicia Lorenzo CalvoFEDO TEAM 73:18+33:47
16Ana Isabel Toledo NavarroFEDO TEAM 77:28+37:57
17Marta Garnacho VelazcoFEDO TEAM 81:23+41:52
18Alba Serra ReyesFEDO TEAM 86:19+46:48
19Ainara Flores-estrada FerreroFEDO TEAM 122:08+82:37
Anna Illa CampsFEDO TEAM DNS+ --:--
Hedvig VollsetHeming DNS+ --:--
Alexandra Solis MirandaFEDO TEAM DNS+ --:--
Magalie GilletOmega MP+ --:--
Claudia Gomez RodriguezFEDO TEAM DNS+ --:--
Angeles Lopez RuizFEDO TEAM DNS+ --:--

W20 (4.09km / 130m / 20KT)

1Zlata MalyshevaNW 36:38+00:00
2Hana HorvátováSeverka Šumperk 46:17+09:39
3Daria PanchenkoNW 53:20+16:42
4Marion ValetteTOAC 63:00+26:22
5Olena VorchyloSLAV 63:32+26:54
6Sara DebyserOmega 88:17+51:39
Anna VolkovaNW MP+ --:--

W21 ULTIMATE (4.14km / 125m / 19KT)

1Pia OcvirkJAP 45:56+00:00
2Marie KrejcikovaWIT 48:36+02:40

W21A LONG (4.09km / 130m / 20KT)

1Barbora BaldrianováPGP 39:53+00:00
2Jelena ToppTSV Worpswede 56:06+16:13
3Amanda Pons PerezCORZO 57:45+17:52
4Yiching HuangMOK 57:46+17:53
5Marisa MengottiGOLD 59:11+19:18
6Ariane SchilligerOLV Luzern 59:38+19:45
7Vanessa Van BreedamTROL 62:23+22:30
8Wan-jyun SieMOK 68:55+29:02
9Peichi ChuangMOK 71:49+31:56
10Chu-hsien WangMOK 104:44+64:51
Line WotquenneASO Sillery +-40:07

W21A SHORT (3.53km / 105m / 17KT)

1Mariya PolishchukSLAV 32:08+00:00
2Louise OramBSK 36:43+04:35
3Olena DotsenkoSever 37:04+04:56
4Maura ProniniGOLD 38:14+06:06
5Oleksandra NovokshonovaOLCG 39:19+07:11
6Elena BertozziGOLD 43:19+11:11
7Nina NembriniAget 43:29+11:21
8Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 47:28+15:20
9Liubov SergeevaNW 47:47+15:39
10Noa NoimanLHM O'club 49:31+17:23
11Alexandra StuderOLG M 50:35+18:27
12Carmen Martinez VillanuevaFEDO TEAM 51:56+19:48
13Katarzyna StraszewskaOLG Basel 53:22+21:14
14Eloise Louvet7707IF 57:37+25:29
15Andrea Gerberbussola ok 60:19+28:11
16Laura StreibertTU Dresden 61:31+29:23
17Martina InderstGOLD 65:22+33:14
18Anicó KulowBerliner Turnerschaft 67:41+35:33
19Maurizia CorsiGOLD 68:42+36:34
20Wan-ru SieMOK 70:21+38:13
21Barbara AngermannSPUK 70:47+38:39
22Cornelia OkleOLKPH 75:36+43:28
23Juliana Venemabussola ok 76:05+43:57
24Sandra PalmerERMASSETS 93:10+61:02
Giorgia GuglielmettiGOLD DNS+ --:--

W21B (2.55km / 75m / 11KT)

1Monika PekárkováMVD 29:35+00:00
2Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 32:11+02:36
3Laura MatitzSPUK 37:41+08:06
4Gerhild PacherOOG 40:36+11:01
5Ingela AnderssonOrion 41:47+12:12
6Danni ZhenYcone 43:52+14:17
7Tiina Ala-NissiläMSParma 44:51+15:16
8Christine UneggSPUK 46:06+16:31
9Maria ZollnerSPUK 58:29+28:54
10Laura LüscherMLü 74:55+45:20
11Marina SikerinaFriuli Mtb&O 75:54+46:19
12Martina FeuchtOLG Schaffhausen 88:26+58:51
Karin VoglSV Mietraching DNS+ --:--
Anastasiia PushkinaSever DNS+ --:--
Helga M. BackerAsker SK DNF+ --:--
Ganna SeredaSLAV DNS+ --:--
Tora VollsetHeming MP+ --:--

W21E (4.49km / 145m / 20KT)

1Paula GrossOLZ 39:06+00:00
2Miia NiittynenKoovee 40:43+01:37
3Anina Brunnerbussola ok 43:55+04:49
4Rahela Brunnerbussola ok 46:07+07:01
5Laura DienerOLG Bern 46:33+07:27
6Nadja BeelerOLG Basel 46:49+07:43
7Tatiana BevzaNW 47:00+07:54
8Dianora Herashchenko 47:39+08:33
9Réka ZempléniZEM 49:12+10:06
10Aislinn PrendergastEU 53:09+14:03
11Maria PabichAzymut Pabianice 54:17+15:11
12Rebeka VinczeAlpokalja SK 55:13+16:07
Regula Müllerbussola ok MP+ --:--

W35 (4.09km / 130m / 20KT)

1Lucile ChatelonOE42 44:52+00:00
2Friedrich AndreaOLG Welsikon 52:21+07:29
3Ana PlavčakŠOK 53:05+08:13
4Anica HribarOK Brežice 54:55+10:03
5Ieva KrastinaValmiera 57:16+12:24
6Céline RuizBOA 58:41+13:49
7Cristina RicoNonStop Aventura 61:17+16:25
8Olha SobchukSobchuks 69:21+24:29
9Barbara GiuganinoCO2 69:55+25:03
10Krisztina Árné MolnárAlpokalja SK 79:37+34:45
11Cécile DegandB en Forez 93:42+48:50
Inessa CherniavskyOC München MP+ --:--

W35 ULTIMATE (4.14km / 125m / 19KT)

1Veronika PtackovaTBM 47:08+00:00
2Tatyana KhrenikovaSOKOL 48:19+01:11
3Marie Vuillemard8812 49:58+02:50
4Barbara WinklerSPUK 51:08+04:00
5Irene Eglinbussola ok 53:04+05:56
6Zsoltné NémethVHS 54:51+07:43
7Kateryna KolesnykSLAV 56:54+09:46

W40 (4.08km / 125m / 15KT)

1Caia MaddalenaO-92 38:35+00:00
2Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 51:56+13:21
3Alison HighCare-Vevey 52:43+14:08
4Miia HoviJyry 55:46+17:11
5Octobre ValerieRaidlinks07 56:12+17:37
6Eva OcvirkJAP 56:17+17:42
7Madoka KogureES 60:09+21:34
8Claire GrangeB en Forez 75:19+36:44
9Marianne RichardB en Forez 81:21+42:46
10Mazan CélineAOC 81:53+43:18
Annabelle LiegeoisBalise 10 DNS+ --:--

W45 (3.69km / 105m / 13KT)

1Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 36:36+00:00
2Anna ZetterbergVSOK 39:08+02:32
3Sandra OlivierBalise 77 39:32+02:56
4Eva LüscherMLü 39:55+03:19
5Eva Zehnder-GilgenSwiss O Tours 40:29+03:53
6Tzvetanka VassilevaArco di carta 41:46+05:10
7Ursula OdermattOLG Basel Oberwil 43:27+06:51
8Jatta HaapamäkiEräp 45:06+08:30
9Rahel Pfister HohlWislig 46:08+09:32
10Eleonora HerashchenkoPeleng 46:09+09:33
11Priska MathysOLVH 49:11+12:35
12Sarka HlavacovaTBM 49:17+12:41
13Pascale MiailheOPA Avignon 51:52+15:16
14Mojca FoškiOK Polaris 52:00+15:24
15Isabelle BerrienMARCO 53:43+17:07
16Mirka Pfister HohlWislig 54:13+17:37
17Christine CalvetOW 56:22+19:46
18Natalia KunitskayaTitan 56:59+20:23
19Elena DobritskayaVesta SPb 58:15+21:39
20Orsolya MagyariTTE 60:02+23:26
21Sandrine AmroucheVSAO 65:01+28:25
22Teresa Angeles Pérez RedondoCOMA 70:55+34:19
23Christine FerrandAMSO34 84:47+48:11
24Natalie BeenaertsOmega 89:17+52:41
25Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa 101:31+64:55
Júlia JuhászAlpokalja SK MP+ --:--
Laurence EliasACA DNS+ --:--

W50 (3.53km / 105m / 17KT)

1Priska RingliOLG Schaffhausen 37:45+00:00
2Anke MuellerPost SV Dresden 39:05+01:20
3Joli WehrliSwiss O Tours 39:23+01:38
4Iben MaagSollerod OK 44:50+07:05
5Maritta KymäläinenTP 46:17+08:32
6Anne SvantessonHjärnarps GHOL 48:41+10:56
7Ruth RuchSwiss O Tours 53:38+15:53
8Liisa Rihko-StruckmannBSer MTV 53:41+15:56
9Kristel PalmansOmega 54:39+16:54
10Kaethi BurkhardOLGC 60:20+22:35
11Laurence ChampignyACA 67:31+29:46
12Claudia WirzSwiss O Tours 73:47+36:02
13Lilian KisslingOLG Schaffhausen 74:12+36:27
14Barbara RancanOLG Pfäffikon 74:22+36:37
15Valerie Peker7707IF 75:20+37:35
16Tine Meyhoff PetersenHG 76:17+38:32
17Heidi GafnerOLK WIGGERTAL 77:37+39:52
18Kolmychek IrinaSever 91:13+53:28
19Sandra MächlerOLV Luzern 96:36+58:51
20Catarina FélixGDU Azoia 102:42+64:57
21Rosa CasadoFEDO TEAM 131:25+93:40
Barbara EggerOLVH DNS+ --:--

W50 ULTIMATE (3.01km / 90m / 14KT)

1Monika KrejcikovaWIT 51:55+00:00
2Csilla HajasZEM 83:10+31:15

W55 (3.1km / 85m / 16KT)

1Annariitta KottonenLynx 34:26+00:00
2Berit DanielsenTYRVING 35:22+00:56
3Daria LeporiGOLD 35:28+01:02
4Dagrun MelkildHeming 36:44+02:18
5Susanna LamminpääHU-46 36:51+02:25
6Toril HallanLOL 39:26+05:00
7Marina Movkokd39 39:42+05:16
8Barbara LüscherKapreolo 42:43+08:17
9Elena Solovevakd39 43:47+09:21
10Merja ToivonenESK OC 44:48+10:22
11Doris HaasOLG Schaffhausen 44:59+10:33
12Maria-elena LiveraniCUS TORINO 45:06+10:40
13Anna BiscegliaAget 45:49+11:23
14Terttu JalantoESK OC 47:29+13:03
15Daniela GuglielmettiGOLD 49:46+15:20
16Elena Mirochnichenkokd39 53:09+18:43
17Gitte IsenHerning O-Klub 57:51+23:25
18Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 60:04+25:38
19Kjersti SkantzeTYRVING 63:04+28:38
20Julie CollinsDFOK 66:37+32:11
21Sue KuestnerCOC 67:48+33:22
22Susi DuppenthalerOLVH 74:38+40:12
23Ruth NativModiin 96:44+62:18
Ulrike Gabriella WagnerOLA DNS+ --:--
Vroni AkeretThurgorienta +-35:34

W60 (2.91km / 80m / 14KT)

1Irene Müller-bucherbussola ok 37:19+00:00
2Ágota MuzsnaiHSE 37:50+00:31
3Iris AndresOLBO 38:37+01:18
4Anita LaaksonenJyry 44:40+07:21
5Jane CampbellGO78 45:14+07:55
6Bea ArnSCOM 48:04+10:45
7Margi FreemantleYarra Valley 49:18+11:59
8Natalia Lazarevakd39 51:26+14:07
9Gisela TonnPlaneta Radebeul 53:04+15:45
10Tetiana SolomichevaSLAV 53:36+16:17
11Christine RobinsonSLOW 54:17+16:58
12Rita PellegriniAget 57:28+20:09
13Sirpa PapinsaariESK OC 59:18+21:59
14Catherine BoelleCOOL 64:27+27:08
15Bente OestergaardMariager 65:31+28:12
16Anneli OjapaloRR O 69:15+31:56
17Ruth WüestSäntis 79:56+42:37
18Judy PrendergastEU 101:33+64:14
Maggie RoachLuxOC DNS+ --:--
Esther Bohrer BrogliOLV BL DNS+ --:--
Mireille BarnierMARCO MP+ --:--

W65 (2.76km / 70m / 13KT)

1Inger TiltnesTYRVING 35:01+00:00
2Gerda E. ChristiansenKoge OK 45:32+10:31
3Elena RusanovaPARUS 48:59+13:58
4Martha PrommerNF Villach 49:00+13:59
5Lidia NembriniAget 51:43+16:42
6Margrit EggliFUERSTEN 62:20+27:19
7Edith Schaffertbussola ok 67:06+32:05
8Carmen Perona MoralesValencia-O 83:00+47:59
9Marischon HudsonNEV 128:23+93:22
Elizabeth BorchorstRold Skov OK DNS+ --:--

W70 (2.76km / 70m / 13KT)

1Erica HugglerStäfa 59:48+00:00
2Ludmila Myasnikovakd39 61:35+01:47
3Paula KyyrönenKS 63:35+03:47
4Ruth BieriOLV Zug-I 64:06+04:18
5Ilona DobosStars 73:32+13:44
6Maria Laj - BellottiOrientalp 77:56+18:08
7Janet TarrYarra Valley 80:35+20:47
8Annemarie Eglinbussola ok 87:05+27:17