Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO Cup 5.dan - srednja

DROT, Ljubljana - Rakitna, 28. 7. 2017

BEGINNERS (2.32km / 85m / 9KT)

1Janez Suhadolnik 21:53+00:00
2Jernej Suhadolnik 25:44+03:51
3Lucas GrangeB en Forez 31:09+09:16
4Tobias ZollnerSPUK 35:41+13:48
5Janez Suhadolnik 41:00+19:07
6Louna VialardOPA Avignon 53:46+31:53
7Klara Levec 61:49+39:56
8Eva Šuštar 63:55+42:02
9Eva Levec 67:25+45:32
10Léonie ChasselinB en Forez 68:45+46:52
11Karin Brunnerbussola ok 71:31+49:38
12Karin Kradischnig 86:47+64:54
13Martina KržičDROT 100:25+78:32
14Marielle ChasselinB en Forez 101:51+79:58
Denise KaufmannOLV BL DNS+ --:--
Rosina WackernagelOLV BL DNS+ --:--

M10 (2.25km / 55m / 9KT)

1Jonas PtacekTBM 20:45+00:00
2Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 25:18+04:33
3Péter OrmayZEM 26:09+05:24
4Nils OkleOLKPH 29:26+08:41
5Gaspard RuizBOA 30:10+09:25
6Mae ChatelonOE42 34:47+14:02
Juan Francisco Sanchez DNS+ --:--
Cristobal Fernandez Liria DNS+ --:--

M10-shadowed (2.25km / 55m / 9KT)

1Voitto BackmanKangSK 22:31+00:00
2Hugo ZetterbergVSOK 25:05+02:34
3Matthias ProniniGOLD 26:20+03:49
4David SedejOK Azimut 32:13+09:42
5Egor VasilevUfa-united 32:20+09:49
6Felix ZollnerSPUK 41:44+19:13
Tobias AngermannSPUK MP+ --:--

M12 (2.32km / 85m / 9KT)

1Olivier ChampignyACA 19:55+00:00
2Márton VeszelszkiAlpokalja SK 20:54+00:59
3Titouan ChatelonOE42 21:37+01:42
4Dominic HohlWislig 21:53+01:58
5Antoine LesquerRaidlinks07 22:17+02:22
6Matteo BertozziGOLD 22:35+02:40
6Antonin ChasselinB en Forez 22:35+02:40
8Andrin HohlWislig 24:35+04:40
9Cyrill ZehnderSwiss O Tours 27:37+07:42
10Louis Vuillemard8812 30:06+10:11
11Julian LüdtkeOL Norska 31:53+11:58
12Nuutti VenneläKangSK 36:58+17:03
13Rostislav HerashchenkoPeleng 38:20+18:25
14Nazar TomashevskiySever 38:22+18:27
15Théo DegandB en Forez 41:08+21:13
16Noa FenechBOA 68:23+48:28
Marko UranjekOK Brežice MP+ --:--

M14 (2.95km / 105m / 11KT)

1Péter GöncziTTE 26:44+00:00
2Péter MolnárAlpokalja SK 27:35+00:51
3Eric Loré AmigoFEDO TEAM 29:33+02:49
4Adomas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 30:31+03:47
5András CsontosBSC 30:33+03:49
6Márk KovácsBSC 31:27+04:43
7Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SK 34:13+07:29
8Aaron Gonzalez PenaFEDO TEAM 34:21+07:37
9Gonzalo Fernandez OrtegaFEDO TEAM 34:47+08:03
10Alberto Garcia RomoFEDO TEAM 34:53+08:09
11Alexander Rezzonico BlancoFEDO TEAM 36:03+09:19
12Oliver CalvetOW 36:25+09:41
13Marco Anselmo Di StefanoPolbes 36:37+09:53
14Ole WittiberSC Bonn 37:17+10:33
15Manuel Saz RobaFEDO TEAM 37:24+10:40
16Jonas JansenOmega 37:52+11:08
17Csanád GaálBSC 38:34+11:50
18Jakob Backer-tellnesAsker SK 38:37+11:53
18Miguel Sabariego MongeFEDO TEAM 38:37+11:53
20Andreu Grau OliveFEDO TEAM 38:41+11:57
21Javier Garcia JimenezFEDO TEAM 38:43+11:59
22Jakob SteinwenderSPUK 39:32+12:48
23Samuel Diaz FernandezFEDO TEAM 39:58+13:14
24Tomáš BaldrianPGP 40:30+13:46
25Natan Maj PoženelOK Azimut 40:35+13:51
26Ákos MarosiAlpokalja SK 41:07+14:23
27Noe Vuillemard8812 41:08+14:24
28Jose Antonio Villar GorrizFEDO TEAM 41:33+14:49
29Louis BerrienMARCO 42:25+15:41
30Febo CorsiGOLD 43:29+16:45
31Martin Faure GarciaFEDO TEAM 43:54+17:10
32Nicolas Velez MunozFEDO TEAM 50:46+24:02
33Maxime FerrandAMSO34 50:56+24:12
34Marcos Bernabeu CarbonellFEDO TEAM 52:13+25:29
35Sergio Villanueva MunozFEDO TEAM 53:18+26:34
36Arvid WittiberSC Bonn 60:11+33:27
37Mykhailo TatarnikovSLAV 63:38+36:54
38Martin JevševarOK Brežice 71:16+44:32
Manuel Martinez BarcelóFEDO TEAM DNS+ --:--
Bernat Ledesma BuscartFEDO TEAM DNS+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice MP+ --:--
Carlos Diaz CalatayudFEDO TEAM MP+ --:--

M16 (4.02km / 160m / 15KT)

1Florencio Garcia GomezFEDO TEAM 33:13+00:00
2Daniel Bentien SchmidtPAN 38:58+05:45
3Oleksii KonovalovSever 41:25+08:12
4Keve GöncziTTE 41:39+08:26
5Severin HohlWislig 43:04+09:51
6Reto CorsiGOLD 45:09+11:56
7Bendegúz WernerPVSK 45:43+12:30
8Maxim GavrilyukNW 46:28+13:15
9Lou Durocher7707IF 48:03+14:50
10Adrian Tamarit RoyoFEDO TEAM 49:17+16:04
11Romain AmroucheVSAO 49:23+16:10
12Zoltán BognárAlpokalja SK 50:08+16:55
13Maximilian SteinwenderSPUK 55:11+21:58
14Tom Vuillemard8812 57:42+24:29
15Bálint SzeleAlpokalja SK 58:38+25:25
16Javier Saz BasantaFEDO TEAM 64:03+30:50
17András BaloghAlpokalja SK 66:43+33:30
18Pascual Pardo CuestaFEDO TEAM 67:34+34:21
19Axel RichardB en Forez 69:59+36:46
20Tibo GilletOmega 72:34+39:21
21Erik BryschMSParma 73:04+39:51
22Pablo Morinigo AlvarezFEDO TEAM 77:43+44:30
23Tim DebyserOmega 78:31+45:18
Gustav Wiren GonzalezFEDO TEAM DNS+ --:--
Robi BernardoniGOLD DNS+ --:--
Lucas StangegaardFEDO TEAM MP+ --:--

M18 (4.94km / 200m / 18KT)

1Pedro Stangegaard PérezFEDO TEAM 46:02+00:00
2Clément AmroucheVSAO 47:35+01:33
3Vyacheslav MartinovskyNW 50:42+04:40
4Barnabás VeszelszkiAlpokalja SK 52:18+06:16
5Christian GafnerOLK WIGGERTAL 52:27+06:25
6Marius PoirsonWAT 54:07+08:05
7Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti 54:15+08:13
8Juan Diego Marin BarazaFEDO TEAM 54:50+08:48
9Denis LebedevNW 57:47+11:45
10Manuel Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 59:37+13:35
11Noé Durocher7707IF 60:21+14:19
12Guillaume FerrandAMSO34 72:38+26:36
13Thierry OdermattOLG Basel Oberwil 73:15+27:13
14Jan ZandaCTB 76:17+30:15
15Francisco Cuartero NavarroFEDO TEAM 78:55+32:53
16Hugo RichardB en Forez 79:19+33:17
17Finn WittiberSC Bonn 82:30+36:28
18Hector Hugo De La Torre DiazFEDO TEAM 84:40+38:38
19Vincent Peker7707IF 88:11+42:09
20Noe Bermejo GallegoFEDO TEAM 90:13+44:11
21Valentin KollenbachSki-Club Helsa 106:19+60:17
Jose David Cano MellinasFEDO TEAM DNF+ --:--
Jesus Armas IbanezFEDO TEAM DNS+ --:--
Guilhem EliasACA DNS+ --:--
Tjaž GantarOK Azimut DNS+ --:--

M20 (5.78km / 235m / 20KT)

1Daniil KashinNW 54:33+00:00
2Mark BogatajDROT 62:59+08:26
3Joris HochstetterUSV Jena 64:00+09:27
4Brian OdermattOLG Basel Oberwil 64:09+09:36
5Vitaliy FedorovNW 74:45+20:12
6Arved PfeilBerliner Turnerschaft 90:56+36:23
Žan RavnikarDROT DNS+ --:--

M21 ULTIMATE (5.74km / 235m / 23KT)

1Tobia PezzatiSCOM 54:41+00:00
2Siro CorsiGOLD 56:24+01:43
3Levente SzalayAlpokalja SK 59:41+05:00
4Gianni GuglielmettiGOLD 66:25+11:44
5Zakariás ErősdiVSK 69:51+15:10
6Simon BlumASO Sillery 74:40+19:59
7Daniel BichlWAT 80:45+26:04
8Ondrej HruskaOSN 106:36+51:55

M21A LONG (5.78km / 235m / 20KT)

1Lukas ReichmuthOLCW 60:55+00:00
2Vid BogovičOK Brežice 61:41+00:46
3Michael NaefOLG Bern 61:48+00:53
4Tomi LehtolaKoovee 62:36+01:41
5Zdenek MazalMVD 63:08+02:13
6Maksim SkachkovTroy 63:14+02:19
7Manuel BrogliOLV BL 65:20+04:25
8Adrian BrändliOLCW 66:02+05:07
9Rafael Röösli 75:03+14:08
10Christoph Eglibussola ok 84:32+23:37
11Dieter CoenTROL 85:17+24:22
12David Veleda DíazCOC Catalunya 85:21+24:26
13Ayoze Infante ConejoCocan 93:00+32:05
14Julien DumontASO Sillery 97:08+36:13
Po-feng ChiangMOK MP+ --:--
Aljaž ČerneOK Tivoli DNS+ --:--

M21A SHORT (4.44km / 170m / 19KT)

1Tarjei VollsetHeming 44:11+00:00
2Vitalii PavlenkoSever 49:38+05:27
3Oleksandr SheremetSLAV 50:17+06:06
4Serhii RaievskiySever 53:52+09:41
5Johan HerbstVSOK 56:10+11:59
6Clément HeryASO Sillery 61:03+16:52
7Giuliano BalmelliGOLD 63:02+18:51
8Roman StoianSLAV 63:05+18:54
9Michael HohlWislig 63:35+19:24
10Jakub StraszewskiOLG Basel 64:08+19:57
11Diego BarattiGOLD 71:05+26:54
12Stefan HohlWislig 77:19+33:08
13Oscar HernaizFEDO TEAM 81:19+37:08
14Sandro CorsiGOLD 89:19+45:08
15Silvano BertozziGOLD 92:54+48:43
16Raphael Meierbussola ok 126:46+82:35
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNS+ --:--
Luka PlavčakŠOK DNS+ --:--
Mathias LüscherMLü DNS+ --:--

M21B (4.02km / 160m / 15KT)

1Roland VoglSV Mietraching 42:06+00:00
2Anton KupriietsSLAV 44:36+02:30
3Patrick BergerNF Linz 53:38+11:32
4Vadym KolesnykSLAV 71:56+29:50
5Heinz FeuchtOLG Schaffhausen 73:48+31:42
6Oleksii SeredaSLAV 74:11+32:05
7Mikko-jussi BackmanEräp 80:51+38:45
8Oleksii NovokshonovOLCG 81:41+39:35
9Oleksandr BekshaievSLAV 86:44+44:38
10Stefan RuchSwiss O Tours 87:32+45:26
Jan KvakaKOB Kysak DNS+ --:--
Michal PavlikKOB Kysak DNS+ --:--
Jirka HrazdilZBM DNS+ --:--

M21E (6.7km / 275m / 27KT)

1Dmitrii PoliakovNW 52:30+00:00
2Xander BergerNF Linz 53:20+00:50
3Petr HorvátSeverka Šumperk 54:29+01:59
4Nitsan YasurE.I 55:18+02:48
5Rasmus SvantessonPAN Kr. 56:35+04:05
6Lukas DienerOLG Bern 59:21+06:51
7Sergiy MuchidinovFriuli Mtb&O 59:54+07:24
8Mathis LegrandOPA Montigny 65:53+13:23
9Timothée LegrandOPA Montigny 66:11+13:41
10Jouni KujalaPohjant 66:31+14:01
11Luca Zinggbussola ok 68:30+16:00
12Sandro BrogliOLV BL 68:49+16:19
13Bryan Russell-keelyIFK Lidingö 69:04+16:34
14Thomas NipenBSK 72:32+20:02
15Urtzi IglesiasNonStop Aventura 73:34+21:04
16Jan Felix ToppTSV Worpswede 76:05+23:35
17Jerome Kaeserbussola ok 77:35+25:05
18Maxim SimakovBNT 77:36+25:06
19Peter TušarDROT 77:39+25:09
20Vicente LopezFEDO TEAM 85:09+32:39
21Leon KollenbachSki-Club Helsa 87:20+34:50
22Lucas LegrandOPA Montigny 92:37+40:07
23Paul LeidingerPost SV Dresden 96:31+44:01
24Kilian LiljeTSV Worpswede 96:49+44:19
25Antoine Trottier7707IF 99:59+47:29
Peng Hsien TsaiMOK MP+ --:--
Josep Morla VanrellNavaleno MP+ --:--
Kuan-yu LinMOK MP+ --:--

M35 (5.78km / 235m / 20KT)

1Renato WintelerOLG Welsikon 49:10+00:00
2Shane LynchCork-O 54:09+04:59
3Lluís FerrerBO 57:13+08:03
4Saku AsikainenFIN-Hiisirasti 58:49+09:39
5Ludovic RuizBOA 60:31+11:21
6Alexander KuryshevUfa-united 63:39+14:29
7Alexey RoztoptannyyUfa-united 65:23+16:13
8Stefano BrambillaCO2 69:36+20:26
9Blaž KölnerOK Komenda 83:48+34:38
10Guillaume DegandB en Forez 93:17+44:07
11Sylvain FenechBOA 95:56+46:46
12Stephan HaeneltIHW Alex 99:45+50:35
13Jan BrunnerOLG Basel 99:59+50:49
14Ronny KrügerBerliner Turnerschaft 127:27+78:17
15Leopold KühschelmBerliner Turnerschaft 132:37+83:27
16Toni PerezERMASSETS 148:56+99:46
Jostein TellnesAsker SK DNS+ --:--
jose luis Garcia rodriguezCocan DNS+ --:--
Frederic PuelASO Sillery DNS+ --:--

M35 ULTIMATE (5.33km / 190m / 23KT)

1Eduard KhrennikovSOKOL 50:55+00:00
2Stefano MaddalenaO-92 51:19+00:24
3Michael Eglinbussola ok 59:50+08:55
4Ihor TrimboiSLAV 64:36+13:41
5Hannes PacherOOG 68:34+17:39
6Alex OdermattOLG Basel Oberwil 68:35+17:40
7Martin BrantnerHSV WN 76:43+25:48
8Ondrej PtacekTBM 77:44+26:49
9Roman FiedlerOCFF 78:09+27:14
10Tomasz PabichAzymut Pabianice 78:58+28:03
11Dušan PetrovičOK Polaris 81:15+30:20
12Bojan JevševarOK Brežice 83:08+32:13
13Boris ErženŠOK 85:07+34:12
14Thomas RewigTU Dresden 88:19+37:24
15Jeremy Vuillemard8812 90:52+39:57
16Róbert GöncziTTE 97:54+46:59
17Anthony Covey-crumpJOK 106:18+55:23
18Herfried TrummerOCFF 117:54+66:59

M40 (5.66km / 220m / 19KT)

1David ChatelonOE42 53:20+00:00
2Sami LevijokiHiKi 58:05+04:45
3David LesquerRaidlinks07 60:47+07:27
4Mikhail MalishevNW 64:06+10:46
5Oleksandr MurzinSK SIRIUS 68:41+15:21
6Laurent ChampignyACA 68:56+15:36
7Kiyoshi KogureES 69:31+16:11
8Marek ŠestákVLI 81:33+28:13
9Péter WernerPVSK 84:30+31:10
10Joaquín González PérezFEDO TEAM 88:40+35:20
11Patrice LombetBalise 10 95:33+42:13
12Serhii SobchukSobchuks 97:21+44:01
13Nicolas RichardB en Forez 97:58+44:38
14Eric ChasselinB en Forez 101:59+48:39
15Lorant Farkas 109:31+56:11
Mazan ChristopheAOC MP+ --:--

M45 (4.94km / 200m / 18KT)

1Johan SundénVSOK 50:23+00:00
2Petr BaldrianPGP 52:07+01:44
3Darrell HighCare-Vevey 52:43+02:20
4Ramunas CasasPerkunas OK - Azuolas OK 58:53+08:30
5Sergey CherniavskyOC München 64:39+14:16
6Jean-marc GilletOmega 66:21+15:58
7Alberto GrilliPPN 66:27+16:04
8Vialard JérômeOPA Avignon 66:43+16:20
9Csaba VíziBSC 66:57+16:34
10Oleksandr Ievstafiev 76:02+25:39
11Franz UneggSPUK 84:59+34:36
12Markus ThomanSPUK 85:01+34:38
13Kim Birkmose SchmidtHerning O-Klub 88:32+38:09
14Olivier BerrienMARCO 94:09+43:46
15Didier AmroucheVSAO 99:04+48:41
16Geert DebyserOmega 123:52+73:29
Salvador Martinez CanovasFEDO TEAM MP+ --:--
Ivan MillarLVO DNS+ --:--

M50 (4.61km / 180m / 17KT)

1Markus Gerberbussola ok 47:13+00:00
2Matthias MüllerPost SV Dresden 47:24+00:11
3Martin SchaffnerOLKPH 49:30+02:17
4Tim Falck WeberTHOK 49:34+02:21
5Siegfried OpetnikHSVK 51:02+03:49
6Thomas EggerOL Norska 52:59+05:46
7Martin OkleOLKPH 54:04+06:51
8Wolfgang KradischnigNF Linz 54:55+07:42
9Mats AnderssonOrion 56:24+09:11
10Gianluca Di StefanoPolbes 57:30+10:17
11Martin HerzogOLGO 57:39+10:26
12Stephan BernhardOLVH 58:13+11:00
13Lars SvantessonHjärnarps GHOL 60:03+12:50
14Marco GiovanniniOK Trzin 63:42+16:29
15Martin EggerOLVH 67:17+20:04
16Martin BlattnerBVB 67:29+20:16
17Martin BurkhardOLGC 69:37+22:24
18Jorge BaltazarGDU Azoia 75:21+28:08
19Erich GöschlOW 75:24+28:11
20Alexandr DobritskiyVesta SPb 75:29+28:16
21Helmut LercheggerLAC 76:40+29:27
22Yves Peker7707IF 79:04+31:51
23Andrey RazmetovVesta SPb 81:15+34:02
24Anders KnudsenHG 81:20+34:07
25Oleksii KolmychekSever 83:50+36:37
26Peter Kaeserbussola ok 84:40+37:27
27Jan ŽandaCTB 89:19+42:06
28Zsolt NémethVHS 95:35+48:22
29Marco RancanOLG Pfäffikon 96:01+48:48
30Peter KollenbachSki-Club Helsa 110:16+63:03
Jussi Rankiskvuoksi DNS+ --:--
Albert MingaleevMagnit DNS+ --:--
Markus GründlerOLG Pfäffikon MP+ --:--
Boris BaumanMOK DNS+ --:--
Serhii StoianSLAV MP+ --:--
Martin Stangegaard BjergbyCOMA DNF+ --:--
Jose Antonio MilvaquesFEDO TEAM MP+ --:--
Jens StruckmannBSer MTV MP+ --:--
Pierre EliasACA DNS+ --:--

M50 ULTIMATE (4.57km / 175m / 23KT)

1Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 52:50+00:00
2Jiri HlavacTBM 55:34+02:44
3Ralf WittiberSC Bonn 58:23+05:33
4Arto MuhonenKR 62:27+09:37
5André WirzSwiss O Tours 72:50+20:00
6Stanko ČuferPD Ajdovščina 76:01+23:11
7Zbynek KrejcikWIT 86:30+33:40
8Andras ZempleniZEM 92:16+39:26
9Ivo KetePD Ajdovščina 97:14+44:24
Günther RosenkranzOLA DNS+ --:--
Roman SladičŠOK DNS+ --:--

M55 (4.44km / 170m / 19KT)

1René HaasOLG Schaffhausen 52:50+00:00
2Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 53:47+00:57
3Valerii HerashchenkoPeleng 54:07+01:17
4Thomas DätwylerOLG Pfäffikon 54:12+01:22
5Jens Olav KlovrudLOL 54:24+01:34
6Patrik MächlerOLV Luzern 61:04+08:14
7Jari KymäläinenTP 61:37+08:47
8Mudarisov MaratUfa-united 62:11+09:21
9Josef PolsterHSV Spittal 62:16+09:26
10Yavuz Kurtulus AnilIOG 62:50+10:00
11Alberto PuraO-92 65:31+12:41
12Pierre TerziASQ 67:47+14:57
13Andreas LuescherKapreolo 69:06+16:16
14Alex BorTitan 70:34+17:44
15Franck GuerinGO78 75:55+23:05
16Antonio BiscegliaAget 75:58+23:08
17Antti LamminpääHU-46 80:02+27:12
18Rolf WettsteinOLZ 83:10+30:20
19Esko JalantoESK OC 83:28+30:38
20Filippo PezzatiSCOM 98:32+45:42
21Pierre FerrandAMSO34 98:56+46:06
22Martin GafnerOLK WIGGERTAL 100:30+47:40
23Don SkantzeTYRVING 103:32+50:42
24Davide PontiGOLD 191:20+138:30
Jari ToivonenESK OC DNF+ --:--
Christian LegrandOPA Montigny DNS+ --:--
László SomogyiBSC DNS+ --:--

M60 (3.9km / 155m / 13KT)

1Per Kristian EkebergTYRVING 39:49+00:00
2Alain JuanANCO 42:58+03:09
3Ted Van GeldermalsenYarra Valley 44:03+04:14
4Francesco GuglielmettiGOLD 50:20+10:31
5Dénes KerényiHSE 51:14+11:25
6Ruedi LaisGOLD 54:36+14:47
7Kari PapinsaariESK OC 55:01+15:12
8Peter AndresOLBO 55:42+15:53
9Sergey Movkokd39 56:31+16:42
10Ilkka OjapaloRR O 57:02+17:13
11Paul AlleSCAPA NANCY 57:18+17:29
12Michel Dubocco colmar 59:42+19:53
13Roch PrendergastEU 60:47+20:58
14Jens ChristensenMariager 63:18+23:29
15Jose Font GarciaValencia-O 64:06+24:17
16Lajos SomogyiBSC 65:10+25:21
17Nick CampbellGO78 67:06+27:17
18Hannu KottonenLynx 67:36+27:47
19Andy RobinsonSLOW 67:51+28:02
20Daniel SecklerMARCO 69:13+29:24
21Geoff HudsonNEV 69:21+29:32
22Stefano BisoffiCUS TORINO 69:57+30:08
23Mikhail Solovevkd39 71:11+31:22
24Roberto PoggiatiAget 71:12+31:23
25Vincenzo PellegriniAget 75:08+35:19
26Konrad TonnPlaneta Radebeul 76:48+36:59
27Gavin Wyatt-MairBay Area OC 76:50+37:01
28Jean - Luc BoelleCOOL 77:12+37:23
29Ofer YodfatModiin 79:05+39:16
30Valentin Brunnerbussola ok 81:13+41:24
31Victor Mirochnichenkokd39 85:20+45:31
32Jean-claude SutyASQ 94:48+54:59
33Keld OestergaardMariager 97:00+57:11
34Thomas BrogliOLV BL 117:22+77:33
35Joern BlomMariager 134:20+94:31
Klaus WolsingMariager MP+ --:--
David RoachLuxOC DNS+ --:--

M65 (3.19km / 90m / 17KT)

1Franz WyssOLregioolten 37:28+00:00
2Vesa TervoRR 37:58+00:30
3Arne TiltnesTYRVING 46:27+08:59
4Gunnar Grue-sorensenKoge OK 47:15+09:47
5Juhani NippalaJyry 49:18+11:50
6Carl MallingROK 50:34+13:06
7Luc HeuninckxK.O.L. 51:14+13:46
8Wolfgang GermNF Kühnsdorf 51:57+14:29
9Janko LapajneOK Azimut 58:17+20:49
10Torben IsenHerning O-Klub 65:31+28:03
11Vlado SedejOK Azimut 75:28+38:00
12Ricardo IniguezFEDO TEAM 79:35+42:07
Günther PrommerNF Villach MP+ --:--
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--

M70 (3.04km / 80m / 14KT)

1Heikki KyyrönenKS 42:57+00:00
2Kurt HuberSPOBO 43:14+00:17
3Willi StreuliSäntis 44:06+01:09
4Ernst SpirgiOLV Zug Freaks 44:56+01:59
5Hasse BergstromTYRVING 45:56+02:59
6Roland EggliFUERSTEN 46:23+03:26
7Alex TarrYarra Valley 46:30+03:33
8Röbi Grimmbussola ok 49:18+06:21
9Konrad BeckerSwiss O Tours 49:47+06:50
10Peter Eglinbussola ok 50:46+07:49
11Walter BieriOLV Zug-I 54:01+11:04
12Christian StuderOLG M 60:45+17:48
13Rusanov PavelPARUS 62:23+19:26
14Lucio CereattiOrientalp 63:32+20:35
15Kjell StenstadvoldTYRVING 65:15+22:18
16Sergey Myasnikovkd39 65:26+22:29
17Ernst MoosOLV Zug Freaks 66:30+23:33
18Pierangelo BellottiOrientalp 69:16+26:19
19Kjell RokkeTYRVING 71:08+28:11
20Klaus HugglerStäfa 71:10+28:13
21Serge DeryOLVE 78:30+35:33
22Peter DobosStars 81:09+38:12
23Josef PfulgOLV Zug Freaks 99:25+56:28
Jorgen HolmboeTYRVING DNS+ --:--
Edi BaumannSwiss O Tours DNF+ --:--

OPEN A (4.94km / 200m / 18KT)

1Neil DobbsWO 48:59+00:00
2Erik BengtssonFK Asen 51:24+02:25
3Georgi DalakovS Gora 69:21+20:22
4Robert KalcherHSV Pinkafeld 69:49+20:50
5Jonatan Byggmästar 84:15+35:16
6Gregor PavličGAJA 93:15+44:16
7Lauri LamminpääHU-46 103:26+54:27

OPEN B (4.8km / 185m / 16KT)

1Anastasiia PesegovaNW 65:03+00:00
2Jernej Suhadolnik 74:53+09:50
3Janez Suhadolnik 84:17+19:14
4Leo Creuse 96:49+31:46
5Coline Piloquet 96:52+31:49
6Igor BončinaOK Azimut 98:23+33:20
7Tanja Aittoniemi 110:58+45:55
8Sandrine FenechBOA 126:57+61:54
9Skaidrite KrastinaValmiera 140:54+75:51
10Eszter VíziBSC 142:06+77:03
11Anna Luukkonen 142:24+77:21
12Marco GarbaniO-92 147:10+82:07
13Marina DalakovaS Gora 195:47+130:44

OPEN C (2.45km / 80m / 11KT)

1Noah BertholdOLG M 27:23+00:00
2July FioriO-92 34:31+07:08
3Maksym LabazovSever 38:41+11:18
4Klara HruskovaOSN 40:41+13:18
5Boris DalakovS Gora 42:27+15:04
6Emma HerbstVSOK 46:13+18:50
7Belinda BustiniO-92 49:08+21:45
8Peter KisslingOLG Schaffhausen 49:56+22:33
9Doris OchsnerOLG Schaffhausen 54:31+27:08
10Thor VollsetHeming 58:47+31:24
11Irene SchmidtHerning O-Klub 65:26+38:03
12Zdenko PavličGAJA 71:05+43:42
13Jonas HerzogOLGO 78:13+50:50
14Veronika DätwylerOLG Pfäffikon 83:25+56:02
15Oskar Farkas 84:18+56:55
16Paola Barbaro 158:01+130:38
17Stefania Boido 158:06+130:43
Stefania PoggiatiAget DNS+ --:--
Bernadette KalcherHSV Pinkafeld MP+ --:--
Maegi Meierbussola ok MP+ --:--
Marie KalcherHSV Pinkafeld MP+ --:--
Ruslan MingaleevMagnit DNS+ --:--

W10 (2.25km / 55m / 9KT)

1Eva BaldrianováPGP 19:19+00:00
2Sarina OkleOLKPH 39:44+20:25
3MAZAN EstelleAOC 41:13+21:54

W10-shadowed (2.25km / 55m / 9KT)

1Sereda DariaSLAV 22:14+00:00
2Silvia Di StefanoPolbes 23:39+01:25
3Johana ŠestákováVLI 29:46+07:32
4Frida HerbstVSOK 30:24+08:10
5Jule StreibertTU Dresden 39:48+17:34
6Siiri ToiviainenJyry 53:08+30:54
Mazan ClémenceAOC DNS+ --:--
Hanna PabichAzymut Pabianice MP+ --:--

W12 (2.32km / 85m / 9KT)

1Louna ChatelonOE42 22:50+00:00
2Annika WirzSwiss O Tours 24:05+01:15
3Zsuzsa GöncziTTE 24:29+01:39
4Lucie HlavacovaTBM 30:10+07:20
5Elena UneggSPUK 34:07+11:17
6Heather HighCare-Vevey 36:18+13:28
7Nicole WinklerSPUK 42:07+19:17
8MAZAN FanniAOC 45:32+22:42
9Louisa KollenbachSki-Club Helsa 50:08+27:18
10Annika WinklerSPUK 50:38+27:48

W14 (2.45km / 80m / 11KT)

1Julia KhrennikovaSOKOL 25:38+00:00
2Olha SeredaSLAV 26:28+00:50
3Teja TušarOK Azimut 27:03+01:25
4Annina HohlWislig 27:39+02:01
5Nika RavnikarOK Komenda 29:56+04:18
6Fabienne HohlWislig 30:07+04:29
7Katja BabičOK Komenda 30:51+05:13
8Giulia MaddalenaO-92 31:04+05:26
9Marie ŠestákováVLI 32:52+07:14
10Carlota Sempere UrenaFEDO TEAM 33:29+07:51
11Matveiva IrinaSLAV 34:02+08:24
12Océane FenechBOA 34:21+08:43
13Teresa Murcia PerezFEDO TEAM 36:34+10:56
14Vladyslava SyerikovaSLAV 36:50+11:12
15Katerina PikhovkinaSever 37:02+11:24
16Anna AngermannSPUK 44:55+19:17
17Kolmychek DariaSever 45:19+19:41
18Julia Pecina CorralFEDO TEAM 45:46+20:08
19Johanna ThomanSPUK 50:55+25:17
20Alina VecseyO-92 51:58+26:20
21Kristina Pash?henkoSever 54:15+28:37
22Marlene UneggSPUK 59:21+33:43
23Anna SobchukSobchuks 72:43+47:05
Marta Martinez BarcelóFEDO TEAM DNF+ --:--
Giulia BertozziGOLD DNS+ --:--

W16 (2.95km / 105m / 11KT)

1Romane LesquerRaidlinks07 28:21+00:00
2Lilla ZempleniZEM 28:36+00:15
3Klara AnderssonOrion 29:43+01:22
4Lucia Misas BernardinoFEDO TEAM 31:12+02:51
4Anezka HlavacovaTBM 31:12+02:51
6Maria SeninaNW 32:55+04:34
7Ana Defez CerchinaroFEDO TEAM 34:22+06:01
8Boróka WernerPVSK 34:40+06:19
9Nerea Gonzalez PenaFEDO TEAM 36:06+07:45
10Sofia CalvetOW 37:01+08:40
11Kika Basaran Van HamFEDO TEAM 38:46+10:25
12Raquel Marquez Martin-tesoreroFEDO TEAM 39:39+11:18
13Laura Fidalgo CasaresFEDO TEAM 41:06+12:45
14Sara BertozziGOLD 41:37+13:16
15Ana Caro-paton PerezFEDO TEAM 44:43+16:22
16Camille GrangeB en Forez 44:53+16:32
17Xénia Ledesma BuscartFEDO TEAM 45:25+17:04
18Mila ValliO-92 46:12+17:51
19Anna UneggSPUK 47:19+18:58
20Lidia Gonzalez ManteconFEDO TEAM 47:32+19:11
21Alicia Claramunt MoragaFEDO TEAM 48:22+20:01
22Diana Alonso RuizFEDO TEAM 51:41+23:20
23Kateryna TrimboiSLAV 55:34+27:13
24Beatriz Gonzalo CarvajalFEDO TEAM 58:49+30:28
25Guadalupe Losada MorenoFEDO TEAM 61:39+33:18
26Sescún Sevil MartinFEDO TEAM 68:05+39:44
27Hulda Magrethe TellnesAsker SK 71:57+43:36
Anja HohlWislig DNS+ --:--
Sophie LüscherMLü DNS+ --:--

W18 (4.58km / 175m / 21KT)

1Elisa BertozziGOLD 49:22+00:00
2Vilma SvantessonPAN Kr. 57:12+07:50
3Olga VasilevaNW 60:31+11:09
4Anna Illa CampsFEDO TEAM 60:54+11:32
5Polina ZaytsevaNW 61:31+12:09
6Franziska HochstetterUSV Jena 67:33+18:11
7Laura Andres ArnaizFEDO TEAM 69:25+20:03
8Polona JezeršekOK Komenda 69:55+20:33
9Emma CorengiaGOLD 74:25+25:03
10Patricija PrimožičOK Komenda 75:34+26:12
11Olga LudanovaNW 79:08+29:46
12Alba Martinez IbanezFEDO TEAM 80:35+31:13
13Marta Garnacho VelazcoFEDO TEAM 82:39+33:17
14Ana Isabel Toledo NavarroFEDO TEAM 82:49+33:27
15Alicia Lorenzo CalvoFEDO TEAM 83:42+34:20
16Janina BlattnerBVB 87:55+38:33
17Magalie GilletOmega 91:28+42:06
18Angeles Lopez RuizFEDO TEAM 94:05+44:43
19Alexandra Solis MirandaFEDO TEAM 130:57+81:35
Ana Rodriguez DiazFEDO TEAM MP+ --:--
Hedvig VollsetHeming DNS+ --:--
Alba Serra ReyesFEDO TEAM DNS+ --:--
Ainara Flores-estrada FerreroFEDO TEAM MP+ --:--
Claudia Gomez RodriguezFEDO TEAM MP+ --:--
Nerea Madoz De VidalFEDO TEAM MP+ --:--

W20 (4.8km / 185m / 16KT)

1Zlata MalyshevaNW 53:53+00:00
2Hana HorvátováSeverka Šumperk 59:51+05:58
3Anna VolkovaNW 60:57+07:04
4Daria PanchenkoNW 61:04+07:11
5Marion ValetteTOAC 89:49+35:56
6Sara DebyserOmega 140:32+86:39
Olena VorchyloSLAV MP+ --:--

W21 ULTIMATE (4.57km / 175m / 23KT)

1Marie KrejcikovaWIT 62:47+00:00
2Pia OcvirkJAP 65:30+02:43

W21A LONG (4.8km / 185m / 16KT)

1Barbora BaldrianováPGP 60:20+00:00
2Marisa MengottiGOLD 66:14+05:54
3Jelena ToppTSV Worpswede 76:26+16:06
4Yiching HuangMOK 81:30+21:10
5Amanda Pons PerezCORZO 82:36+22:16
6Vanessa Van BreedamTROL 92:48+32:28
7Wan-jyun SieMOK 96:46+36:26
8Ariane SchilligerOLV Luzern 99:34+39:14
9Peichi ChuangMOK 121:46+61:26
10Chu-hsien WangMOK 124:01+63:41
Line WotquenneASO Sillery DNS+ --:--

W21A SHORT (3.23km / 85m / 18KT)

1Mariya PolishchukSLAV 33:51+00:00
2Maura ProniniGOLD 39:42+05:51
3Olena DotsenkoSever 41:18+07:27
4Louise OramBSK 44:10+10:19
5Noa NoimanLHM O'club 44:55+11:04
6Elena BertozziGOLD 45:59+12:08
7Nina NembriniAget 49:54+16:03
8Oleksandra NovokshonovaOLCG 50:38+16:47
9Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 51:45+17:54
10Liubov SergeevaNW 55:27+21:36
11Laura StreibertTU Dresden 55:29+21:38
12Anicó KulowBerliner Turnerschaft 56:02+22:11
13Eloise Louvet7707IF 57:45+23:54
14Martina InderstGOLD 59:45+25:54
15Andrea Gerberbussola ok 60:05+26:14
16Alexandra StuderOLG M 60:51+27:00
17Maurizia CorsiGOLD 64:17+30:26
18Katarzyna StraszewskaOLG Basel 64:41+30:50
19Juliana Venemabussola ok 71:20+37:29
20Cornelia OkleOLKPH 74:31+40:40
21Wan-ru SieMOK 76:15+42:24
22Carmen Martinez VillanuevaFEDO TEAM 77:32+43:41
23Sandra PalmerERMASSETS 86:42+52:51
Barbara AngermannSPUK MP+ --:--
Giorgia GuglielmettiGOLD DNS+ --:--

W21B (2.45km / 80m / 11KT)

1Tora VollsetHeming 27:20+00:00
2Monika PekárkováMVD 28:55+01:35
3Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 29:21+02:01
4Laura MatitzSPUK 33:06+05:46
5Ingela AnderssonOrion 36:01+08:41
6Karin VoglSV Mietraching 37:18+09:58
7Gerhild PacherOOG 38:53+11:33
8Helga M. BackerAsker SK 49:18+21:58
9Maria ZollnerSPUK 51:48+24:28
10Tiina Ala-NissiläMSParma 52:31+25:11
11Christine UneggSPUK 57:29+30:09
12Danni ZhenYcone 79:21+52:01
Martina FeuchtOLG Schaffhausen DNF+ --:--
Ganna SeredaSLAV DNS+ --:--
Anastasiia PushkinaSever DNS+ --:--
Laura LüscherMLü MP+ --:--
Marina SikerinaFriuli Mtb&O DNS+ --:--

W21E (5.66km / 220m / 19KT)

1Paula GrossOLZ 52:22+00:00
2Miia NiittynenKoovee 60:49+08:27
3Nadja BeelerOLG Basel 66:18+13:56
4Anina Brunnerbussola ok 69:38+17:16
5Aislinn PrendergastEU 69:47+17:25
6Tatiana BevzaNW 78:08+25:46
7Rahela Brunnerbussola ok 78:52+26:30
8Maria PabichAzymut Pabianice 79:17+26:55
9Réka ZempléniZEM 79:27+27:05
10Rebeka VinczeAlpokalja SK 86:03+33:41
11Dianora Herashchenko 89:34+37:12
12Laura DienerOLG Bern 91:12+38:50
13Regula Müllerbussola ok 93:12+40:50

W35 (4.8km / 185m / 16KT)

1Lucile ChatelonOE42 68:08+00:00
2Ieva KrastinaValmiera 69:36+01:28
3Anica HribarOK Brežice 70:36+02:28
4Céline RuizBOA 71:59+03:51
5Cristina RicoNonStop Aventura 79:11+11:03
6Barbara GiuganinoCO2 81:33+13:25
7Krisztina Árné MolnárAlpokalja SK 104:49+36:41
8Olha SobchukSobchuks 107:41+39:33
9Ana PlavčakŠOK 116:53+48:45
10Cécile DegandB en Forez 126:24+58:16
Friedrich AndreaOLG Welsikon MP+ --:--
Inessa CherniavskyOC München DNF+ --:--

W35 ULTIMATE (4.57km / 175m / 23KT)

1Veronika PtackovaTBM 64:51+00:00
2Tatyana KhrenikovaSOKOL 65:48+00:57
3Marie Vuillemard8812 66:15+01:24
4Zsoltné NémethVHS 69:45+04:54
5Irene Eglinbussola ok 70:09+05:18
6Kateryna KolesnykSLAV 71:00+06:09
7Barbara WinklerSPUK 88:38+23:47

W40 (4.58km / 175m / 21KT)

1Caia MaddalenaO-92 53:47+00:00
2Miia HoviJyry 56:44+02:57
3Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 64:35+10:48
4Octobre ValerieRaidlinks07 66:37+12:50
5Eva OcvirkJAP 67:29+13:42
6Alison HighCare-Vevey 67:36+13:49
7Madoka KogureES 76:17+22:30
8Mazan CélineAOC 93:18+39:31
9Claire GrangeB en Forez 110:22+56:35
10Marianne RichardB en Forez 124:43+70:56
Annabelle LiegeoisBalise 10 MP+ --:--

W45 (4.02km / 160m / 15KT)

1Eva LüscherMLü 43:18+00:00
2Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 48:44+05:26
3Júlia JuhászAlpokalja SK 50:02+06:44
4Sandra OlivierBalise 77 50:31+07:13
5Pascale MiailheOPA Avignon 51:49+08:31
6Eva Zehnder-GilgenSwiss O Tours 52:15+08:57
7Anna ZetterbergVSOK 55:25+12:07
8Jatta HaapamäkiEräp 57:00+13:42
9Rahel Pfister HohlWislig 57:38+14:20
10Ursula OdermattOLG Basel Oberwil 58:31+15:13
11Sarka HlavacovaTBM 61:31+18:13
12Elena DobritskayaVesta SPb 64:02+20:44
13Tzvetanka VassilevaArco di carta 66:51+23:33
14Teresa Angeles Pérez RedondoCOMA 67:49+24:31
15Sandrine AmroucheVSAO 69:31+26:13
16Mirka Pfister HohlWislig 70:56+27:38
17Natalie BeenaertsOmega 73:41+30:23
18Natalia KunitskayaTitan 75:52+32:34
19Isabelle BerrienMARCO 78:29+35:11
20Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa 83:51+40:33
21Orsolya MagyariTTE 86:21+43:03
22Christine CalvetOW 86:59+43:41
23Eleonora HerashchenkoPeleng 101:39+58:21
24Christine FerrandAMSO34 108:34+65:16
Priska MathysOLVH MP+ --:--
Laurence EliasACA DNS+ --:--

W50 (3.23km / 85m / 18KT)

1Priska RingliOLG Schaffhausen 39:30+00:00
2Anke MuellerPost SV Dresden 44:11+04:41
3Maritta KymäläinenTP 46:52+07:22
4Liisa Rihko-StruckmannBSer MTV 50:50+11:20
5Iben MaagSollerod OK 51:18+11:48
6Joli WehrliSwiss O Tours 51:27+11:57
7Ruth RuchSwiss O Tours 53:36+14:06
8Anne SvantessonHjärnarps GHOL 58:37+19:07
9Valerie Peker7707IF 62:54+23:24
10Heidi GafnerOLK WIGGERTAL 66:08+26:38
11Barbara EggerOLVH 66:31+27:01
12Kristel PalmansOmega 68:51+29:21
13Kaethi BurkhardOLGC 70:07+30:37
14Lilian KisslingOLG Schaffhausen 72:59+33:29
15Claudia WirzSwiss O Tours 80:00+40:30
16Laurence ChampignyACA 82:27+42:57
17Barbara RancanOLG Pfäffikon 93:33+54:03
18Tine Meyhoff PetersenHG 96:17+56:47
19Catarina FélixGDU Azoia 99:30+60:00
20Kolmychek IrinaSever 109:33+70:03
Sandra MächlerOLV Luzern DNS+ --:--
Rosa CasadoFEDO TEAM DNF+ --:--

W50 ULTIMATE (3.43km / 150m / 15KT)

1Monika KrejcikovaWIT 74:09+00:00
2Csilla HajasZEM 93:29+19:20

W55 (3.19km / 90m / 17KT)

1Berit DanielsenTYRVING 42:19+00:00
2Dagrun MelkildHeming 42:38+00:19
3Toril HallanLOL 44:27+02:08
4Annariitta KottonenLynx 44:39+02:20
5Marina Movkokd39 44:59+02:40
6Daria LeporiGOLD 45:13+02:54
7Barbara LüscherKapreolo 48:03+05:44
8Doris HaasOLG Schaffhausen 48:55+06:36
9Kjersti SkantzeTYRVING 50:44+08:25
10Maria-elena LiveraniCUS TORINO 51:02+08:43
11Susanna LamminpääHU-46 51:58+09:39
12Gitte IsenHerning O-Klub 56:03+13:44
13Elena Mirochnichenkokd39 58:17+15:58
14Elena Solovevakd39 61:45+19:26
15Terttu JalantoESK OC 62:59+20:40
16Daniela GuglielmettiGOLD 64:40+22:21
17Vroni AkeretThurgorienta 67:06+24:47
18Anna BiscegliaAget 67:33+25:14
19Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 67:35+25:16
20Susi DuppenthalerOLVH 70:02+27:43
21Sue KuestnerCOC 70:26+28:07
22Ruth NativModiin 112:10+69:51
Merja ToivonenESK OC MP+ --:--
Ulrike Gabriella WagnerOLA DNS+ --:--

W60 (3.04km / 80m / 14KT)

1Irene Müller-bucherbussola ok 44:10+00:00
2Ágota MuzsnaiHSE 45:23+01:13
3Iris AndresOLBO 46:02+01:52
4Catherine BoelleCOOL 46:20+02:10
5Bea ArnSCOM 54:30+10:20
6Anita LaaksonenJyry 57:08+12:58
7Margi FreemantleYarra Valley 59:12+15:02
8Jane CampbellGO78 59:50+15:40
9Natalia Lazarevakd39 60:13+16:03
10Christine RobinsonSLOW 60:16+16:06
11Anneli OjapaloRR O 67:12+23:02
12Gisela TonnPlaneta Radebeul 68:40+24:30
13Rita PellegriniAget 69:57+25:47
14Tetiana SolomichevaSLAV 79:27+35:17
15Ruth WüestSäntis 84:02+39:52
16Esther Bohrer BrogliOLV BL 93:31+49:21
17Sirpa PapinsaariESK OC 96:23+52:13
Bente OestergaardMariager DNS+ --:--
Maggie RoachLuxOC DNS+ --:--
Judy PrendergastEU MP+ --:--
Mireille BarnierMARCO MP+ --:--

W65 (2.87km / 80m / 14KT)

1Inger TiltnesTYRVING 43:24+00:00
2Elena RusanovaPARUS 53:38+10:14
3Lidia NembriniAget 57:49+14:25
4Margrit EggliFUERSTEN 63:42+20:18
5Martha PrommerNF Villach 67:24+24:00
6Gerda E. ChristiansenKoge OK 73:24+30:00
7Edith Schaffertbussola ok 80:43+37:19
8Marischon HudsonNEV 192:17+148:53
Carmen Perona MoralesValencia-O MP+ --:--
Elizabeth BorchorstRold Skov OK DNS+ --:--

W70 (2.87km / 80m / 14KT)

1Erica HugglerStäfa 58:37+00:00
2Ruth BieriOLV Zug-I 62:13+03:36
3Paula KyyrönenKS 74:50+16:13
4Annemarie Eglinbussola ok 74:52+16:15
5Ludmila Myasnikovakd39 89:11+30:34
6Ilona DobosStars 89:58+31:21
7Maria Laj - BellottiOrientalp 115:50+57:13
Janet TarrYarra Valley MP+ --:--