Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Bubo Cup 2. dan - srednja

Ursus Outdoor, Cres, 2. 8. 2017

BEGINNERS (2.45km / 70m / 7KT)

1Agnes LiwellSNO 32:42+00:00
2Jonas VeljacikSCP 61:43+29:01
3Agata PribikovaPGP 62:00+29:18
4Deni Pongrac 94:53+62:11
5Patrik Keršić 95:03+62:21

M10 (1.79km / 45m / 6KT)

1Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 17:11+00:00
2Lukas MühlbacherNF 19:57+02:46
3Herman EliassonSUOK 21:45+04:34
4Gaspard RuizBOA 23:30+06:19
5Hugo ZetterbergVSOK 30:51+13:40
6Matej FerlugaGAJA 33:35+16:24
Jack Millar DNS+ --:--

M10-shadowed (1.79km / 45m / 6KT)

1Timo Schnyderomström 21:23+00:00
2Elias MühlbacherNF 21:40+00:17
3Egor VasilevUfa-united 27:41+06:18
4Oskar LiwellSNO 30:55+09:32
5Maxence CluzelSNPC09 66:59+45:36

M12 (2.45km / 70m / 7KT)

1Theo PietschNF Wien 20:07+00:00
2Antoine LesquerRaidlinks07 20:11+00:04
3Jonas KnaupBSer MTV 20:15+00:08
4Noa FenechBOA 24:38+04:31
5Elia Schnyderomström 28:20+08:13
6Julian Lüdtkeol norska 33:51+13:44
7Ivan RampOLK Rafzerfeld 92:34+72:27
Luka GojmeracIME DNS+ --:--

M14 (2.91km / 80m / 11KT)

1Tihon SalopekRIS 26:39+00:00
2Max PietschNF Wien 28:04+01:25
3Oliver CalvetOW 30:13+03:34
4Flurin Schnyderomström 31:15+04:36
5Olivier ChampignyACA 32:24+05:45
6Louis BerrienMARCO 33:37+06:58
7Viktor SoneAttunda OK 34:31+07:52
8Maxime FerrandAMSO34 35:46+09:07
9David RapotzASKÖ Austria 36:32+09:53
10Tomáš BaldrianPGP 37:09+10:30
11Greg SchneiderASO Sillery 73:49+47:10
Yanik RampOLK Rafzerfeld MP+ --:--
Igor MarteUNTS DNS+ --:--

M16 (4.42km / 110m / 14KT)

1Jan NechanickyOSN 40:58+00:00
2Emil SoneAttunda OK 55:14+14:16
3Leon EbsterASKÖ Austria 58:40+17:42
4Korad GesslASKÖ Austria 61:29+20:31
5Ebster PeterASKÖ Austria 63:37+22:39
6Jonas KönigstorferASKÖ Austria 75:03+34:05
Lukas NowakASKÖ Austria MP+ --:--
Henrik HallbergFAIK OK MP+ --:--

M18 (4.79km / 150m / 17KT)

1David BorgSNO 38:21+00:00
2Mattia GründlerS-JKL 42:31+04:10
3Erik WigleSNO 44:57+06:36
4Martin RambliereFiNO 46:41+08:20
5Vít HorčičkaSTE 51:14+12:53
6Thomas KohlbacherASKÖ Austria 53:14+14:53
7Stefano De EccherFriuli MTB 56:44+18:23
8Samuel MarkelASKÖ Austria 63:12+24:51
9Martin BygdénSNO 64:25+26:04
10Dávid Márk MáriásMCB 70:20+31:59
11Guillaume FerrandAMSO34 76:19+37:58
12Hugo CavarrocCOORE 76:44+38:23
13Ingo AchillesASKÖ Austria 79:30+41:09
14Valentin KollenbachSki-Club Helsa 94:20+55:59
Gustav HeldtSNO DNS+ --:--
Žan RavnikarDROT DNS+ --:--

M20 (5.17km / 175m / 17KT)

1Andrin GründlerVaajte 42:46+00:00
2Mathias BlaiseCA Rose 43:04+00:18
3Arved PfeilBerliner Turnerschaft 98:29+55:43

M21 ULTIMATE (5.22km / 175m / 16KT)

1Daniel PekSHK 44:18+00:00
2Simon BlumASO Sillery 46:27+02:09
3Josef PodmolíkSHK 58:33+14:15

M21A LONG (5.17km / 175m / 17KT)

1Kimmo PajulaTuMe 49:12+00:00
2Ayoze Infante ConejoCocan 60:52+11:40
3Louis ManiereNCO - 6008 PI 60:54+11:42
4Maciej GędziorowskiWAT Warszawa 63:23+14:11
5Julien DumontASO Sillery 64:17+15:05
6Dieter CoenTROL 64:40+15:28
7Jérémy CavantouFiNO 90:47+41:35
8Dmytro KrysenkoFEA 118:19+69:07

M21A SHORT (4.1km / 105m / 15KT)

1Sami HämälistöTuMe 36:39+00:00
2Hannes PacherSUSO 43:02+06:23
3Juha SuntilaTuMe 44:47+08:08
4Johan HerbstVSOK 45:18+08:39
5Bence Dániel MáriásMCB 49:59+13:20
6Clément HeryASO Sillery 52:21+15:42
7Ronny KrügerBerliner Turnerschaft 57:22+20:43
Paul PacherSUSO DNS+ --:--

M21B (4.42km / 110m / 14KT)

1Matic BlažDROT 49:33+00:00
2Erno PuupponenEsSu 65:42+16:09
3Stanislav IagupovEkaterinburg 78:49+29:16
4Mátyás PaskujMCB 93:34+44:01
5Janez ZavrlOK Komenda 95:10+45:37
6Oleksii NovokshonovOLCG 103:05+53:32

M21E (5.7km / 200m / 19KT)

1Nitsan YasurEYY 41:38+00:00
2Christian TingströmGMOK 42:35+00:57
3Noah ZbindenOLV BL 44:29+02:51
4Henry McnultyLOST 45:38+04:00
5Ondrej PijákKobra 45:45+04:07
6Mark BogatajDROT 46:51+05:13
7Josep Morla VanrellNavaleno 51:23+09:45
8Sergii ZaikaFEA 56:07+14:29
9Leon KollenbachSki-Club Helsa 61:13+19:35
10Zdenek SabatkaSHK 67:39+26:01
11Arthur DelaporteASO Sillery 72:55+31:17
12Dominique L'HumeauASKÖ Austria 81:12+39:34
13Wing Chung TamHKIOF 84:43+43:05
14Ondra SvobodaSHK 95:37+53:59
15Kuan-yu LinMOK 98:31+56:53
Peng Hsien TsaiMOK MP+ --:--
Loke AgmarkenHOK MP+ --:--

M35 (4.99km / 170m / 16KT)

1Markus KönigASKÖ Austria 44:33+00:00
2Ruiz LudovicBOA 46:39+02:06
3Alexey RoztoptannyyUfa-united 47:12+02:39
4Renato WintelerOLG Welsikon 50:07+05:34
5Alexander KuryshevUfa-united 58:27+13:54
6Frederic PuelASO Sillery 78:15+33:42
7Sylvain FenechBOA 93:08+48:35
8Vladimir JecmenSKOB Ostrov 98:55+54:22
9Cluzel PaulSNPC09 108:49+64:16
10Leopold KühschelmBerliner Turnerschaft 179:57+135:24

M35 ULTIMATE (4.65km / 125m / 17KT)

1Vlastimil PolákVRL 46:28+00:00
2Michal MarteWAT Warszawa 49:47+03:19
3Herfried TrummerOCFF 64:42+18:14
4Stanislav SkorbEkaterinburg 65:01+18:33

M40 (4.79km / 150m / 17KT)

1David LesquerRaidlinks07 39:05+00:00
2Fredrik SoneAttunda OK 39:29+00:24
3Mats LiwellSNO 42:39+03:34
4Lars BygdénSNO 45:16+06:11
5Tobias EliassonSUOK 45:37+06:32
6Sven-anders MelinSNO 48:26+09:21
7Johan SundénVSOK 50:21+11:16
8Tihomir SalopekRIS 51:51+12:46
9Markus BuchteleOLCU Viktring 52:45+13:40
10Laurent ChampignyACA 54:34+15:29
11Stefan AgmarkenHOK 59:25+20:20
12Mats HeldtSNO 64:05+25:00
13Jan KnaupBSer MTV 66:04+26:59
14Jerome CavarrocCOORE 76:27+37:22
15Serhii SobchukSobchuks 97:32+58:27
16Cheung Kang Kai ???SOC 161:44+122:39
17Lau Chi Chuen ???SOC 173:00+133:55
Peter FerlugaGAJA MP+ --:--
Lennart BorgSNO +-40:55

M45 (4.49km / 130m / 20KT)

1Petr BaldrianPGP 44:33+00:00
2Vialard JérômeOPA 50:34+06:01
3Adrian Schnyderomström 50:52+06:19
4Gabor PatakiIcebug Team 51:42+07:09
5Rupert HoferOLC Graz 54:34+10:01
6Pavel NechanickýOSN 57:10+12:37
7Christophe SchneiderASO Sillery 66:06+21:33
8Olivier BerrienMARCO 68:42+24:09
9Gabriel SeitlingerASKÖ Austria 93:54+49:21
10Peter Ebster Sen.ASKÖ Austria 168:42+124:09
Martin LejsekASKÖ Austria MP+ --:--
Tomislav GojmeracIME DNS+ --:--

M50 (4.28km / 110m / 16KT)

1Daniel HanselmannOLV BL 36:17+00:00
2Thomas Eggerol norska 41:16+04:59
3Reto ZbindenOLV BL 42:48+06:31
4Bo HallbergFAIK OK 43:49+07:32
5Rune LindströmOK Nolaskogsarna 48:14+11:57
6Wolfgang PietschNF Wien 48:35+12:18
7Jorge BaltazarGDU Azoia 48:38+12:21
8Roland KohlbacherASKÖ Austria 54:55+18:38
9André WirzSwiss O Tours 54:59+18:42
10Pavel VeljacikSCP 56:44+20:27
11Erich GöschlOW 58:54+22:37
12Hansjörg RampOLK Rafzerfeld 59:01+22:44
13Markus GründlerOLG Pfäffikon 60:57+24:40
14Peter KollenbachSki-Club Helsa 61:53+25:36
15Ewald GlatzOLCG 63:57+27:40
16Jens StruckmannBSer MTV 64:48+28:31
17Alberto AlbarelloEREBUS VICENZA 68:30+32:13
18Jan PribikPGP 71:18+35:01
19Frederic RambliereFiNO 76:46+40:29
Blaise MarclayCA Rose MP+ --:--
Mats AnderssonOrion DNS+ --:--

M55 (4.1km / 105m / 15KT)

1Rikard ImarkTSK 36:02+00:00
2Maths CarlssonToleredUtby 39:46+03:44
3Tapio MannilaRasKa 44:11+08:09
4Alex BorTitan 44:18+08:16
5Kent OlssonOrion 44:50+08:48
6Mudarisov MaratUfa-united 48:55+12:53
7Patrik MächlerOLV Luzern 49:08+13:06
8Peter KarlbergSnättringe 51:26+15:24
9André PierlotC.O.Liege 53:37+17:35
10Pierre TerziASQ 57:03+21:01
11Jaroslav PijakSPE 60:30+24:28
12Mauro ClementeGAJA 62:14+26:12
13Rolf WettsteinOLZ 63:59+27:57
14Pierre FerrandAMSO34 65:59+29:57
15Felipe Martos SanchezH.O.C 96:50+60:48
16Markku MäkeläRasKa 97:31+61:29
17Jacques FlorinC.O.Liege 168:13+132:11
Don SkantzeTYRVING MP+ --:--

M60 (3.67km / 85m / 16KT)

1Alain JuanANCO 38:12+00:00
2Per Kristian EkebergTYRVING 41:36+03:24
3Mikhail Solovevkd39 47:02+08:50
4Konrad TonnPlaneta Radebeul 47:20+09:08
5Paul AlleSCAPA NANCY 50:12+12:00
6Stefano BisoffiCUS TORINO 52:58+14:46
7Sergey Movkokd39 53:15+15:03
8Gavin Wyatt-MairBay Area OC 64:35+26:23
9Ofer YodfatModiin 67:40+29:28
10Frederic Genevoisnfwien 68:09+29:57
11Jean-claude SutyASQ 74:30+36:18
12Victor Mirochnichenkokd39 75:08+36:56

M65 (3.31km / 75m / 14KT)

1Meinrad HuemerASKÖ Austria 47:05+00:00
2Arne TiltnesTYRVING 49:53+02:48

M70 (3.18km / 75m / 12KT)

1Kurt HuberSPOBO 39:34+00:00
2Roland EggliFUERSTEN 44:31+04:57
3Willi StreuliSäntis 47:22+07:48
4Christian StuderOLG M 51:09+11:35
5Edi BaumannSwiss O Tours 71:48+32:14
6Sergey Myasnikovkd39 72:41+33:07
7Klaus HugglerStäfa 75:37+36:03
8Peter DobosStars 79:51+40:17

OPEN A (4.49km / 130m / 20KT)

1Udo LangeIHW Alex 63:40+00:00
2Gregor PavličGAJA 66:06+02:26
Thomas MühlbacherNF DNF+ --:--
Erik BengtssonFK Asen DNS+ --:--
Thomas DatwylerOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Peter KarchSPE DNF+ --:--

OPEN B (4.28km / 110m / 16KT)

1Hans BorsitzkyHSV OL WN 57:36+00:00
2Sandrine FenechBOA 123:10+65:34
Laila MachlerOLV Luzern DNS+ --:--

OPEN C (3.18km / 75m / 12KT)

1Ida OlssonHG 51:47+00:00
2Emma HerbstVSOK 57:24+05:37
3Noah BertholdOLG M 59:41+07:54
4Lisa HeldtSNO 75:53+24:06
5Jutta Pietsch-GrabnerNF Wien 78:04+26:17
6Aurélie CluzelSNPC09 109:08+57:21
7Davorka SrebačićIME 110:31+58:44
8Senija Zadravec - KermekIME 110:36+58:49
9Barbara SchwederOLCU Viktring 143:08+91:21
Lisa PacherSUSO DNS+ --:--
Veronika DatwylerOLG Pfäffikon DNS+ --:--
Mirjana GojmeracIME DNS+ --:--
Lisa GlatzOLCG DNS+ --:--

W10 (1.79km / 45m / 6KT)

1Eva BaldrianováPGP 17:03+00:00
2Elvire PierlotC.O.Liege 17:52+00:49
3Jana KnaupBSer MTV 29:31+12:28
4Louna VialardOPA 30:55+13:52
5Lise CluzelSNPC09 65:32+48:29

W10-shadowed (1.79km / 45m / 6KT)

1Frida HerbstVSOK 22:54+00:00

W12 (2.45km / 70m / 7KT)

1Lovisa BorgSNO 18:16+00:00
2Stina BygdénSNO 21:19+03:03
3Annika WirzSwiss O Tours 23:40+05:24
4Nastja FerlugaGAJA 28:13+09:57
5Ella LiwellSNO 28:42+10:26
6Louisa KollenbachSki-Club Helsa 33:43+15:27
7Alva EliassonSUOK 36:38+18:22
8Dorja SalopekRIS 36:52+18:36
9Alexandra StalSNO 41:20+23:04
10Antoniea SeitlingerASKÖ Austria 52:03+33:47
11Lisa CavarrocCOORE 68:35+50:19
Jelena GojmeracIME DNS+ --:--

W14 (2.54km / 70m / 7KT)

1Klara BorgSNO 25:48+00:00
2Stella CigniniPunto K 30:05+04:17
3Océane FenechBOA 32:55+07:07
4Iris Aurora PecorariSemiperdo 33:41+07:53
5Veronica De EccherFriuli MTB 41:52+16:04
6Giorgia ResenSemiperdo 43:45+17:57
7Carlotta BaccaroSemiperdo 47:44+21:56
8Elsa SchneiderASO Sillery 56:56+31:08
Marta GojmeracIME DNS+ --:--
Anna SobchukSobchuks DNS+ --:--

W16 (2.91km / 80m / 11KT)

1Romane LesquerRaidlinks07 28:54+00:00
2Sofia WigleSNO 29:59+01:05
3Katja BabičOK Komenda 30:56+02:02
4Amandine CavarrocCOORE 31:25+02:31
5Laura WiedemayerASKÖ Austria 32:15+03:21
6Sofia CalvetOW 32:54+04:00
7Virag Lara PatakiIcebug Team 33:24+04:30
8Anna PietschNF Wien 34:04+05:10
9Colombo IrisSemiperdo 35:48+06:54
10Klara AnderssonOrion 36:46+07:52
11Anna HoferOLC Graz 44:29+15:35
12Sophie DopplerASKÖ Austria 45:43+16:49
13Janina RampOLK Rafzerfeld 47:04+18:10
14Diána Nóra MáriásMCB 51:33+22:39
15Julie SchneiderASO Sillery 66:32+37:38
16Ana SrebačićIME 74:28+45:34
17Dora KermekIME 94:31+65:37
Lucija GojmeracIME DNS+ --:--

W18 (4.44km / 120m / 15KT)

1Flavia LehmannOLG M 47:02+00:00
2Klára NechanickáOSN 50:10+03:08
3Zala ZavrlOK Komenda 56:56+09:54

W21A LONG (4.1km / 105m / 15KT)

1Loreline FolTOAC 42:15+00:00
2Eva FarkašováSSN 45:13+02:58
3Lenka JablonovskáSPE 47:47+05:32
4Marie ManiereNCO - 6008 PI 56:25+14:10
5Vanessa Van BreedamTROL 58:18+16:03
6Hanna HemminkiTuMe 59:37+17:22
7Peichi ChuangMOK 67:01+24:46
8Yiching HuangMOK 70:32+28:17
9Amanda Pons PerezCORZO 73:25+31:10
10Mylene Da SilvaASIGN 75:29+33:14
11Chu-hsien WangMOK 88:27+46:12
Wan-jyun SieMOK +-43:45

W21A SHORT (3.45km / 80m / 11KT)

1Oleksandra NovokshonovaOLCG 46:04+00:00
2Anicó KulowBerliner Turnerschaft 47:18+01:14
3Noa NoimanLev Hasharon Menashe 49:11+03:07
4Diana GordonWAT Warszawa 58:37+12:33
5Aurélie FaureFiNO 62:37+16:33
6Katrin Remund Schnyderomström 69:25+23:21
7Sari VepsäläinenTuMe 69:36+23:32
8Wan-ru SieMOK 70:06+24:02
9Terhi KujalaTuMe 71:17+25:13
10Alexandra StuderOLG M 79:48+33:44
11Annika BusseASKÖ Austria 83:14+37:10

W21B (2.54km / 70m / 7KT)

1Ingela AnderssonOrion 32:58+00:00
2Natalie MarakhovskaiaEkaterinburg 36:43+03:45
3Katharina HinterhoferASKÖ Austria 38:54+05:56
4Lucie PolákováVRL 39:14+06:16

W21E (4.99km / 170m / 16KT)

1Viktoria ErnstssonGMOK 46:15+00:00
2Barbora BaldrianováPGP 51:57+05:42
3Vanda Hošeková 56:42+10:27
4Réka Dalida PatakiIcebug Team 65:23+19:08
5Andrea VetrickovaSHK 75:55+29:40
6Barbora PijákováSPE 76:28+30:13
7Katarína HrašnováSPE 83:15+37:00
8Monika MolnárováKobra 84:57+38:42
Adela CervenaSHK MP+ --:--

W35 (4.56km / 125m / 16KT)

1Clizia ZambiasiSemiperdo 58:07+00:00
2Ivana KnaupovaBSer MTV 73:04+14:57
3Friedrich AndreaOLG Welsikon 77:57+19:50
4Céline RuizBOA 82:55+24:48
5Olha SobchukSobchuks 86:59+28:52
6Chiara SepinGAJA 95:30+37:23
Věra JečmenováSKOB Ostrov MP+ --:--

W35 ULTIMATE (4.53km / 120m / 19KT)

1Eva PonweiserHSV OL WN 50:45+00:00

W40 (4.44km / 120m / 15KT)

1Sara TimnerSUOK 49:39+00:00
2Daniela NechanickáOSN 59:15+09:36
3Valérie OctobreRaidlinks07 67:45+18:06
4Céline SchneiderASO Sillery 84:52+35:13
5Mátyásné PaskujMCB 97:58+48:19

W45 (3.67km / 85m / 16KT)

1Katarina BorgSNO 35:38+00:00
2Mirjam GründlerOLG Pfäffikon 38:40+03:02
3Maria JonssonTSK 40:25+04:47
4Anna ZetterbergVSOK 41:08+05:30
5Eva HorčičkováUOL 42:00+06:22
6Annika BygdénSNO 45:29+09:51
7Anna StrandAttunda OK 46:47+11:09
8Kerstin ImarkTSK 47:01+11:23
9Pascale MiailheOPA 52:33+16:55
10Sofia HeldtSNO 53:15+17:37
11Natalia KunitskayaTitan 56:20+20:42
12Anne-marie WigleSNO 56:44+21:06
13Isabelle BerrienMARCO 65:44+30:06
14Sonja WlcekASKÖ Austria 66:09+30:31
15Susanne StalSNO 67:40+32:02
16Christine CalvetOW 69:46+34:08
17Brigitte Dersch-KollenbachSki-Club Helsa 70:40+35:02
18Christine FerrandAMSO34 89:50+54:12
19Renate Thys MarclayCA Rose 94:00+58:22
20Monika PribikovaPGP 97:22+61:44
21Susanne RampOLK Rafzerfeld 106:06+70:28

W50 (3.45km / 80m / 11KT)

1Liisa Rihko-StruckmannBSer MTV 51:11+00:00
2Gerhild PacherSUSO 55:11+04:00
3Anna-Lena LindströmOK Nolaskogsarna 63:38+12:27
4Marketa VeljacikovaSCP 66:21+15:10
5Sylvia GlatzOLCG 67:42+16:31
6Laurence ChampignyACA 73:54+22:43
7Cristina RuiniPunto K 75:07+23:56
8Sandra MächlerOLV Luzern 75:12+24:01
9Catarina FélixGDU Azoia 75:29+24:18
10Claudia WirzSwiss O Tours 82:24+31:13

W55 (3.31km / 75m / 14KT)

1Iveta PijakovaSPE 42:45+00:00
2Tamara DenysenkoCardinal 44:04+01:19
3Marina Movkokd39 45:53+03:08
4Kjersti SkantzeTYRVING 46:25+03:40
5Ingalill OlssonOrion 48:05+05:20
6Berit DanielsenTYRVING 50:30+07:45
7Elena Mirochnichenkokd39 54:25+11:40
8Maya KarovicSPE 54:47+12:02
9Elena Solovevakd39 68:25+25:40
10Maria-elena LiveraniCUS TORINO 76:29+33:44
11Sue KuestnerCOC 77:17+34:32
12Ruth NativModiin 84:02+41:17
13Franca CrevatinPunto K 115:45+73:00

W60 (3.18km / 75m / 12KT)

1Gisela TonnPlaneta Radebeul 59:07+00:00
2Natalia Lazarevakd39 61:06+01:59
3Ruth WüestSäntis 66:59+07:52

W65 (3.18km / 75m / 12KT)

1Inger TiltnesTYRVING 49:28+00:00
2Margrit EggliFUERSTEN 68:43+19:15
3Soňa KaveckaSPE 76:53+27:25

W70 (3.18km / 75m / 12KT)

1Erica HugglerStäfa 67:19+00:00
2Ilona DobosStars 67:47+00:28
3Ludmila Myasnikovakd39 82:09+14:50