Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL2 - sodniška - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kalce, 11. 11. 2017

A (4.28km / 200m / 12KT)

1Matjaž Štanfel OK Azimut0:31:00+00:00
2Jaka Piltaver OK Brežice0:34:46+03:46
3Jernej Zorman OK Komenda0:34:56+03:56
4Iztok Rojc OK Polaris0:41:02+10:02
5Matic Blaž OK Komenda0:41:05+10:05
6Gregor Zupan OK Komenda0:43:52+12:52
7Tomaž Kremžar OK Komenda0:44:46+13:46
8Dušan Petrovič OK Polaris0:46:06+15:06
9Janez Pretnar Kamniški OK0:46:31+15:31
10Bojan Jevševar OK Brežice0:47:02+16:02
11Matej Čerin Posamezniki/brez kluba0:47:09+16:09
12Miha Škarabot OK Polaris0:50:44+19:44
13Stanko Čufer PD Ajdovščina0:51:01+20:01
14Blaž Kölner OK Komenda0:51:30+20:30
15Anica Hribar OK Brežice0:52:37+21:37
16Igor Gavrilov Polzela0:54:14+23:14
17Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli0:54:55+23:55
18Tomaž Pust OK Komenda0:56:28+25:28
19Jožko Jazbar OK Azimut0:57:33+26:33
20Boris Eržen ŠOK0:58:27+27:27
21Marko Obid OK Azimut1:00:36+29:36
22Simon Kurinčič OK Komenda1:07:15+36:15
23Aleš Čerin OK Tivoli1:12:38+41:38
24Zala Zavrl OK Komenda1:13:40+42:40
Tjaž Gantar OK AzimutMP+ --:--
Aleš Borštnik OK TivoliMP+ --:--
Franc Malus OK KomendaDNF+ --:--

B (2.87km / 120m / 7KT)

1Cristina Grabar U.S. Primiero A.S.D0:37:42+00:00
2Natan Maj Poženel PD Tolmin0:37:55+00:13
3Nejc Turk OK Komenda0:39:44+02:02
4Emil Kacin OK Azimut0:40:09+02:27
5Kristjan Gantar OK Azimut0:42:39+04:57
6Karin Pust OK Komenda0:43:19+05:37
7Manja Leban OK Azimut0:43:33+05:51
8Urša Tomažin OK Azimut0:43:44+06:02
9Vojko Kacin OK Azimut0:46:32+08:50
10Tilen Zupan OK Komenda0:46:59+09:17
11Charles Nelson OK Azimut0:47:46+10:04
12Jošt Rovtar OK Azimut0:48:15+10:33
13Roman Sladič ŠOK 0:48:55+11:13
14Petra Paradiž OK Komenda0:49:05+11:23
15Petra Stojan OK Komenda0:51:38+13:56
16Damjana Gantar OK Azimut0:53:03+15:21
17Marco Ongaro U.S. Primiero A.S.D0:54:34+16:52
18Špela Trunk OK Komenda0:54:52+17:10
19Maja Istenič OK Azimut0:57:01+19:19
20Ana Pia Pogačar OK Komenda0:57:22+19:40
21Janko Lapajne OK Azimut0:57:32+19:50
22Tanja Pretnar Kamniški OK0:58:51+21:09
23Irena Hacin Kölner OK Komenda1:01:13+23:31
24Romana Zupan OK Komenda1:01:13+23:31
25Matej Vidič OK Azimut1:01:41+23:59
26Vlado Sedej OK Azimut1:02:46+25:04
27Andraž Rupnik OK Azimut1:09:08+31:26
28Irma Pretnar Kamniški OK1:25:18+47:36
29Nataša Bogataj OK Azimut1:35:59+58:17
Lara Zupan OK KomendaMP+ --:--
Elena Gombač Šuc Posamezniki/brez klubaDNF+ --:--
Timotej Šuc Posamezniki/brez klubaDNF+ --:--

C (1.46km / 40m / 6KT)

1Aljaž Obid OK Azimut0:18:15+00:00
2Neža Obid OK Azimut0:19:53+01:38
3Rok Bogataj OK Azimut0:21:36+03:21
4Jan Cokan OK Komenda0:21:53+03:38
5Primož Gantar OK Azimut0:24:13+05:58
6Neža Trunk OK Komenda0:25:39+07:24
7Nejc Trunk OK Komenda0:28:45+10:30
8Ožbej Malus OK Komenda0:29:23+11:08
9Lucija Kremžar OK Komenda0:30:01+11:46
10Nea Eržen OK Azimut0:30:06+11:51
11Borut Gantar OK Azimut0:30:35+12:20
12David Sedej OK Azimut0:30:36+12:21
13Rok Sedej OK Azimut0:30:42+12:27
14Maja Obid OK Azimut0:32:33+14:18
15Jakob Kurinčič OK Komenda0:32:59+14:44
16Zala Serženta Seljak OK Azimut0:34:12+15:57
17Patricija Kern OK Komenda0:35:56+17:41
18Arlina Letonja OK Azimut0:36:08+17:53
19Enej Šuc Posamezniki/brez kluba0:37:09+18:54
20Drejc Malus OK Komenda0:37:21+19:06
21Florijan Kremžar Posamezniki/brez kluba0:45:02+26:47
22Još Korenčan Posamezniki/brez kluba0:52:59+34:44
Abigael Boncina OK AzimutMP+ --:--