Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL5 - Score - srednja

Orientacijski klub Komenda, Vodice, 2. 12. 2017

A (km / m / KT)

1Žan RavnikarOK Komenda 0:31:37+00:00
2Blaž KolnerOK Komenda 0:31:54+00:17
3Polona JezeršekOK Komenda 0:43:25+11:48
4Matej SedejOK Azimut 0:44:31+12:54
5Zala ZavrlOK Komenda 0:45:05+13:28
6Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 0:53:22+21:45
7Aleš ZupanOK Polaris 0:55:00+23:23
8Tomaž KremžarOK Komenda 0:58:26+26:49

B (km / m / KT)

1Natan Maj PožanelOK Tolmin 0:29:04+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 0:30:58+01:54
3Tilen ZupanOK Komenda 0:31:19+02:15
4Katja BabičOK Komenda 0:33:38+04:34
5Ana Pia Pogačar OK Komenda 0:33:54+04:50
6Igor BončinaOK Azimut 0:35:08+06:04
7Andrej KorelcOK Komenda 0:45:22+16:18
8Silvo BabičOK Komenda 0:52:08+23:04
9Ana PlavčakŠkofjeloški OK 0:53:14+24:10
10Vlado SedejOK Azimut 0:54:12+25:08
11Janez ZavrlOK Komenda 0:56:52+27:48
12Karin PustOK Komenda 0:57:21+28:17
13Aleš VeseličPustolovec Rajd (-1KT) 0:53:19+24:15
14Dragan KrivičičOK Prekmandeljc Trbovlje (-14KT) 1:14:19+45:15

C (km / m / KT)

1Brina KolnerOK Komenda 0:11:46+00:00
2Zala Mia ŠvigeljOK Komenda 0:12:47+01:01
3David SedejOK Azimut 0:13:07+01:21
4Lucija KremžarOK Komenda 0:13:56+02:10
5Elena Gombač ŠucOK Komenda 0:14:20+02:34
6Pia IlovarOK Tivoli 0:14:50+03:04
7Anže KolnerOK Komenda 0:16:30+04:44
8Florjan Kremžar Invidual 0:18:26+06:40
9Ajda JerajOK Komenda 0:19:14+07:28
10Lara ZupanOK Komenda 0:20:44+08:58
11Enej ŠucOK Komenda 0:36:33+24:47
Sandi LovrečičOK Prekmandeljc Trbovlje DISQ+ --:--

D (km / m / KT)

1Rok SedejOK Azimut 0:14:25+00:00
2Mia JerajOK Komenda 0:15:54+01:29
3Cene HočevarInvidual 0:16:45+02:20
4Tine HočevarInvidual 0:16:47+02:22
5Teja ŠucOK Komenda 0:31:47+17:22
6Tin ŠucOK Komenda 0:32:03+17:38
7Matic PetekOK Komenda 0:32:18+17:53