Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SSOL 2 - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 9. 12. 2017

M 10 (1.5km / 10m / 12KT)

1Oskar FoškiOK Polaris 16:46+00:00
2Anže KölnerOK Komenda 18:08+01:22
3Ištvan ValičOK SG 31:03+14:17
Enej ŠucOK Komenda DNS+ --:--
David SedejOK Azimut DNS+ --:--
Andraž MiheljakOK SG DNS+ --:--
Jakob KurinčičOK Komenda DNS+ --:--

M 12 (1.8km / 10m / 14KT)

1Jan CokanOK Komenda 19:50+00:00
2Tevž MiheljakOK SG 20:18+00:28
3Matevž ŠtifterOK SG 29:48+09:58
4Lev ŽižekOK Azimut 47:55+28:05

M 16 (3km / 15m / 19KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 21:06+00:00
2Tilen ZupanOK Komenda 28:48+07:42
Aljaž ČelikOK Azimut DNS+ --:--
Martin JevševarOK Brežice DNS+ --:--
Nejc ZorkoOK Brežice DNS+ --:--
Natan Maj PoženelPD Tolmin DNS+ --:--

M 18 (3.5km / 20m / 20KT)

1Tjaž GantarOK Azimut 22:42+00:00
2Jure KavčičOK Komenda 24:52+02:10

M 21 (4.1km / 20m / 23KT)

1Mark BogatajOK Azimut 23:19+00:00
2Gregor HvalaOK Azimut 25:51+02:32
3Žiga AndrejcOK SG 27:32+04:13
4Matic BlažOK Komenda 27:48+04:29
5Blaž PetrovičOK Polaris 29:24+06:05
6Elio GoljaOK Polaris 29:57+06:38
7Aleš BalekOK SG 30:34+07:15
8Blaž MarotOK SG 32:12+08:53
9Gašper PetrovičOK Polaris 32:24+09:05
10Klemen AndrejcOK SG 38:44+15:25
11Aljoša ReboljOK Polaris 39:35+16:16
Bojan JevševarOK Brežice DNS+ --:--
Tone Krnc DNF+ --:--
Simon StanonikOK Azimut MP+ --:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut DNS+ --:--

M 35 (4.1km / 20m / 23KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 26:23+00:00
2Tihomir SalopekOK Azimut 27:37+01:14
3Dušan PetrovičOK Polaris 28:15+01:52
4Oleksandr Ievstaiev 28:18+01:55
5Miran KolmanKamniški OK 29:35+03:12
6Marko DudicOK SG 31:09+04:46
7Tomaž PustOK Komenda 31:42+05:19
8Herwig AllwingerMOK 31:43+05:20
9Valter FoškiOK Polaris 33:14+06:51
10Valentin ErženOK Azimut 33:27+07:04
11Klemen KendaOK Azimut 35:02+08:39
12Samo CokanOK SG 40:03+13:40
13Tomaž PritržnikOK SG 40:19+13:56
14David ValičOK SG 42:13+15:50
15Rok SušnikOK Azimut 49:22+22:59
Gregor ZupanOK Komenda MP+ --:--
Marko PahorOK Komenda MP+ --:--
Igor GavrilovPolzela DNS+ --:--
Matej SedejOK Azimut DNS+ --:--
Jožko JazbarOK Azimut DNS+ --:--
Metod KeberOK SG DNS+ --:--
Alessio RozziPD Ajdovščina DNS+ --:--
Rok OrličnikOK SG DNS+ --:--
Primož PogorelčnikOK SG MP+ --:--
Grega AndrejcOK SG DNS+ --:--
Blaž MiheljakOK SG DNS+ --:--

M 50 (3.5km / 20m / 20KT)

1Aleš ZupanOK Polaris 28:25+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli 31:28+03:03
3Igor BončinaOK Azimut 34:14+05:49
4Vlado SedejOK Azimut 44:38+16:13
5Mirko VodovnikOK SG 72:02+43:37
Miha ŠkarabotOK Polaris MP+ --:--

OPEN (3km / 15m / 19KT)

1Maja IsteničOK Azimut 51:44+00:00
Katja FišerOK SG DNS+ --:--
Maja Gostenčnik MP+ --:--
Timotej ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Sandi LovrečičOKPT DNS+ --:--

Otroci / kids (1.5km / 10m / 12KT)

1Manca PahorOK Komenda 21:54+00:00
2Nika ErženOK Azimut 27:27+05:33
3Nizzy BončinaOK Azimut 28:37+06:43
4Aljoša AndrejcOK SG 31:08+09:14
5Špela FrajdlOK SG 41:26+19:32
6Frida MezgaOK SG 46:39+24:45
Miša AndrejcOK SG DNS+ --:--
Teja ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Jerca KurinčičOK Komenda DNS+ --:--
Žiga SedejOK Azimut DNS+ --:--
Inga MarkovičOK SG DNS+ --:--
Rok SedejOK Azimut DNS+ --:--
Klemen ŠtifterOK SG MP+ --:--
Tin ŠucOK Komenda DNS+ --:--

Začetniki / beginners (1.8km / 10m / 14KT)

1Timothy Box 66:46+00:00
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNS+ --:--

Ž 10 (1.5km / 10m / 12KT)

1Brina KölnerOK Komenda 15:51+00:00
2Ema Pika RajOK SG 17:47+01:56
Lili Ivana RajOK SG MP+ --:--

Ž 12 (1.8km / 10m / 14KT)

1Dorja SalopekOK Azimut 14:16+00:00
2Nea ErženOK Azimut 18:21+04:05

Ž 16 (3km / 15m / 19KT)

1Katja BabičOK Komenda 26:11+00:00
2Nika RavnikarOK Komenda 31:15+05:04
3Karin PustOK Komenda 31:35+05:24
Larisa ErlahOK SG DNS+ --:--
Aleksandra BiličOK SG DNS+ --:--
Zala Serženta SeljakOK Azimut DNS+ --:--

Ž 18 (3.5km / 20m / 20KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 26:21+00:00
2Deja RazpetOK Azimut 30:12+03:51
3Ana Pia PogačarOK Komenda 33:02+06:41
4Lara ZupanOK Komenda 47:20+20:59
Arlina LetonjaOK Azimut DNS+ --:--

Ž 21 (3.5km / 20m / 20KT)

1Nuša JeramOK Azimut 25:17+00:00
2Tajda BogatajOK Azimut 25:24+00:07
3Nika PoljanšekOK Azimut 25:55+00:38
4Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 27:25+02:08
5Tajda FoškiOK Polaris 27:58+02:41
6Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 28:07+02:50
7Brina FoškiOK Polaris 32:58+07:41
8Monika RavnikarOK Komenda 34:56+09:39
9Barbara KmetecKamniški OK 39:23+14:06
10Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 40:29+15:12
Anica HribarOK Brežice DNS+ --:--
Urša TomažinOK Azimut DNS+ --:--

Ž 35 (3.5km / 20m / 20KT)

1Petja BalažičOK SG 29:42+00:00
2Nastja RajOK SG 29:54+00:12
3Mojca FoškiOK Polaris 30:30+00:48
4Saša ŽižekOK Azimut 34:38+04:56
5Katja KobentarKamniški OK 35:01+05:19
6Romana ZupanOK Komenda 35:26+05:44
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 36:20+06:38
8Lena DolarOK SG 40:39+10:57
9Petra StojanOK Komenda 40:45+11:03
10Abigael BoncinaOK Azimut 46:11+16:29
11Maja Visinski AndrejcOK SG 53:47+24:05
12Ksenija ŠtifterOK SG 54:05+24:23
Petra ParadižOK Komenda DNS+ --:--
Urška Kordiš MiheljakOK SG DNS+ --:--
Lorenza PravatoPD Ajdovščina DNS+ --:--

Ž 45 (3km / 15m / 19KT)

1Damjana JeršeOK Polaris 37:56+00:00
2Irena BalažičOK SG 38:04+00:08
Maja ProsenOK Komenda MP+ --:--
Marjanca PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Olga PogorevčnikOK SG DNS+ --:--