Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL14 - drugo

DROT, Podpeško Jezero, 20. 1. 2018

A (5km / 260m / 17KT)

1Jan DovčOK Tivoli 43:01+00:00
2Peter TušarOK Azimut 45:51+02:50
3Žan RavnikarOK Komenda 45:55+02:54
4Gregor HvalaOK Azimut 46:05+03:04
5Igor GavrilovPolzela 46:29+03:28
6Blaž KölnerOK Komenda 47:58+04:57
7Boštjan ČerinOK Tivoli 50:26+07:25
8Bojan JevševarOK Brežice 57:38+14:37
9Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 59:39+16:38
10Ajda FlaškerOK Komenda 59:41+16:40
11Simon KurinčičOK Komenda 60:40+17:39
12Zala ZavrlOK Komenda 63:32+20:31
13Tomaž KremžarOK Komenda 65:41+22:40
14Matej SedejOK Azimut 66:47+23:46
15Klemen KendaOK Azimut 66:59+23:58
16Anica HribarOK Brežice 71:35+28:34
17Tomaž PustOK Komenda 80:04+37:03
18Gregor ZupanOK Komenda 80:06+37:05
19Monika RavnikarOK Komenda 80:42+37:41
20Matej Čerin 80:46+37:45
21Boris ErženŠOK 92:43+49:42
22Primož PodobnikOK Azimut 94:26+51:25
Tihomir SalopekOK Azimut DNF+ --:--

B (3.8km / 190m / 13KT)

1Martin JevševarOK Brežice 43:32+00:00
2Katja BabičOK Komenda 43:51+00:19
3Tina KernOK Komenda 43:53+00:21
4Ana Pia PogačarOK Komenda 44:07+00:35
5Andrea RivettaSemiperdo 44:17+00:45
6Alessandro RivettaSemiperdo 44:25+00:53
7Aljaž Luznar 49:18+05:46
8Miha ŠkarabotOK Azimut 49:34+06:02
9Marko ObidOK Azimut 49:48+06:16
10Valentin ErženOK Azimut 49:59+06:27
11Aleš Čerin 56:07+12:35
12Natan Maj PoženelPD Tolmin 58:01+14:29
13Rok KernOK Komenda 58:58+15:26
14Gregor PavličGAJA 62:05+18:33
15Vlado SedejOK Azimut 62:34+19:02
16Karin PustOK Komenda 63:58+20:26
17Igor BončinaOK Azimut 66:41+23:09
18Maria Elena SimonelliSemiperdo 67:10+23:38
19Roman SladičŠOK 68:55+25:23
20Andrej KorelcOK Komenda 71:49+28:17
21Romana ZupanOK Komenda 78:32+35:00
22Irena Hacin KölnerOK Komenda 78:33+35:01
23Timotej ŠucOK Komenda 78:35+35:03
24Janez ZavrlOK Komenda 92:50+49:18
25Zdenko PavličGAJA 102:19+58:47
Petra ParadižOK Komenda DNF+ --:--
Silvo BabičOK Komenda MP+ --:--
Ana PlavčakŠOK MP+ --:--
Tilen ZupanOK Komenda DNF+ --:--
Abigael BoncinaOK Azimut MP+ --:--
Sandi LovrecicOK Komenda DNF+ --:--

C (1.7km / 60m / 7KT)

1Nejc ZorkoOK Brežice 29:42+00:00
2Lucija KremžarOK Komenda 32:11+02:29
3Enej ŠucOK Komenda 32:58+03:16
4Brina KölnerOK Komenda 33:42+04:00
5Jakob KurinčičOK Komenda 34:25+04:43
6David SedejOK Azimut 35:58+06:16
7Maja ObidOK Azimut 37:08+07:26
8Maja IsteničOK Azimut 39:05+09:23
9Benjamin Repnik 39:45+10:03
10Rok SedejOK Azimut 43:59+14:17
11Florijan KremžarOK Komenda 45:50+16:08
12Lara ZupanOK Komenda 46:03+16:21
13Žiga SedejOK Azimut 62:26+32:44
14Teja ŠucOK Komenda 63:24+33:42
15Tin ŠucOK Komenda 63:35+33:53
Anže KölnerOK Komenda DNF+ --:--
Dorja SalopekOK Azimut DNF+ --:--