Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL15 - "Brez meja" - srednja

Gaja, Trst, 28. 1. 2018

D (1.6km / m / KT)

1Brina Kölner 0:14:32+00:00
2Emma Bressi 0:20:09+05:37
3Pierpaolo Poldrugo 0:28:25+13:53
4Anže Kölner 0:29:46+15:14
5Izabela Plavčak 0:30:06+15:34
6Giancarlo Pasquotto 0:35:03+20:31
7Nicolo' Coretti 0:39:48+25:16
8Maria Henry 0:58:15+43:43

A (5.0km / m / KT)

1Matjaž Štanfel 0:28:38+00:00
2Blaž Kölner 0:35:43+07:05
3Janko Bačnar 0:39:54+11:16
4Urban Gregorc 0:40:36+11:58
5Mojca Flerin Drevenšek 0:40:59+12:21
6Roberto Larotella 0:41:18+12:40
7Goran Polojaz 0:41:54+13:16
8Michael Tremul 0:42:02+13:24
9Valentin Eržen 0:42:20+13:42
10Mauro Sergas 0:42:28+13:50
11Gregor Pavlič 0:42:53+14:15
12Gregor Zupan 0:42:55+14:17
13Chiara Dalla Santa 0:43:48+15:10
14Alessandro Pacasso 0:43:50+15:12
15Stanko Čufer 0:44:05+15:27
16Andrea Margiore 0:44:27+15:49
17Diego Roveri 0:44:41+16:03
17Paolo Pizzamus 0:44:41+16:03
19Mauro Clemente 0:45:03+16:25
20Fulvio Fabris 0:45:43+17:05
21Andrea Rivetta 0:45:50+17:12
22Carlo Giacometti 0:46:09+17:31
23Tomaž Pust 0:46:31+17:53
24Cesare Tarabocchia 0:46:32+17:54
25Boris Eržen 0:47:25+18:47
26Stefano De Eccher 0:48:22+19:44
27Nejc Močnik 0:48:25+19:47
28Chiara Sepin 0:49:30+20:52
29Denis Mitri 0:51:28+22:50
30Diego Ruzzier 0:52:12+23:34
31Michele Cafagna 0:52:32+23:54
32Marirosa Hechich 0:52:33+23:55
33Kristjan Kalc 0:54:32+25:54
34Maurizio Marussig 0:55:22+26:44
35Matej Čerin 0:55:42+27:04
36Gianluca Leoni 0:56:59+28:21
37Ivo Kete 0:57:09+28:31
38Marko De Luisa 0:57:58+29:20
39Maddalena Zupin 0:58:57+30:19
40Sara Gaion 0:59:12+30:34
41Luca Fontanot 1:00:52+32:14
42Aleš Čerin 1:01:02+32:24
43Roman Sladič 1:04:08+35:30
44Jernej Vidali 1:05:01+36:23
45Marko Germani 1:06:50+38:12
46Oliver Butterley 1:07:51+39:13

B (4.1km / m / KT)

1Katja Babič 0:30:52+00:00
2Alessandro Rivetta 0:33:59+03:07
3Natan Maj Poženel 0:34:37+03:45
4Fulvio Pacor 0:35:25+04:33
5Matej Vidič 0:37:23+06:31
6Stella Cignini 0:38:20+07:28
7Stefano Pasquini 0:38:31+07:39
8Andrea Foschian 0:39:39+08:47
9Boštjan Bogataj 0:40:12+09:20
10Kristjan Gantar 0:40:22+09:30
11Ana Plavčak 0:41:43+10:51
12Abigael Boncina 0:41:52+11:00
13Sebastijan Pečar 0:42:58+12:06
14Jozef Pelessoni 0:43:28+12:36
15Tilen Zupan 0:43:33+12:41
16Emil Kacin 0:43:34+12:42
17Nastja Ferluga 0:43:36+12:44
18Mauro Felchero 0:43:40+12:48
19Stefano Sossi 0:43:43+12:51
20Anka Kuzmin 0:45:12+14:20
21Cristina Ruini 0:45:36+14:44
22Giorgio Ghersi 0:45:37+14:45
23Camilla Leone 0:45:42+14:50
24Ruben Tic 0:45:52+15:00
25Giovanni Angellotti 0:45:58+15:06
26Urša Tomažin 0:46:02+15:10
27Karin Pust 0:47:18+16:26
28Vojko Kacin 0:47:27+16:35
29Igor Bončina 0:47:35+16:43
30Romana Zupan 0:47:45+16:53
31Fabrizio Mosolo 0:48:25+17:33
32Massimiliano Furlan 0:48:27+17:35
33Raffaele Venir 0:48:32+17:40
34Daniele Murador 0:50:13+19:21
35Veronica De Eccher 0:51:04+20:12
36Chiara De Cristini 0:51:23+20:31
37Valentina Zammattio 0:51:47+20:55
37Irena Hacin Kölner 0:51:47+20:55
39Luna Henry 0:52:42+21:50
40Leonardo Angellotti 0:54:40+23:48
41Enrico Sossi 0:54:48+23:56
42Roberto Cereatti 0:59:28+28:36
43Sandi Lovrecic 0:59:45+28:53
44Zdenko Pavlič 1:00:03+29:11
45Roberta Botina 1:01:42+30:50
46Mattia Mazzocut 1:04:07+33:15
47Sonia Predan 1:07:36+36:44
48Michela Degrassi 1:08:53+38:01
49Chiara Rajgelj 1:12:32+41:40
50Andraž Samec 1:12:54+42:02
51Paola Rovis 1:17:11+46:19
52Donatella Gratton 1:19:57+49:05
Nataša Bogataj DISQ+ --:--

C (2.5km / m / KT)

1Rok Bogataj 0:21:18+00:00
2Matej Ferluga 0:22:02+00:44
3Nea Eržen 0:25:35+04:17
4Lisa Rivetta 0:25:38+04:20
5Monica Frappa 0:29:03+07:45
6Pietro Sergas 0:29:15+07:57
7Primož Gantar 0:30:01+08:43
8Mario Bertoni 0:33:57+12:39
9Elia Oleotto 0:35:08+13:50
10Borut Gantar 0:35:42+14:24
11Maja Istenič 0:42:17+20:59
12Tinkara Stres 0:44:04+22:46
13Anja De Luisa 0:48:16+26:58
14Ilaria Sossi 0:51:05+29:47
15Alberto Felchero 0:51:27+30:09
16Matteo Paro 0:56:23+35:05
17Lara Simonič 0:59:01+37:43
18Gaia Henry 1:01:24+40:06
19Ema Gregorčič 1:04:05+42:47
Ermes Bonzanini DISQ+ --:--

Skupine (1.6km / m / KT)

1Leila Ema Pozenel 0:22:07+00:00
2Nizzy Bončina 0:23:10+01:03
3Margareta Pavlič 0:24:44+02:37
4Nika Eržen 0:25:09+03:02
5Franko Pečar 0:27:04+04:57
6Luca Ruini 0:27:10+05:03
7Matteo Murador 0:31:27+09:20
8Nadia Bertocchi 0:43:50+21:43
9Pietro Bavcar 0:44:18+22:11
10Zeno Giovanni Atzori 0:47:08+25:01
11Emma Leone 0:51:50+29:43
12Alice Leone 0:57:28+35:21
13Fortuna Zaccaria 0:57:38+35:31
14Federico Gnech 1:02:52+40:45
15Stefano Tozzi 1:04:53+42:46
16Federica Visintin 1:07:00+44:53
Samuele Roveri DISQ+ --:--
Anita Guček MP+ --:--
Simone Bonzanini DNF+ --:--
Antonella Sinigaglia DNF+ --:--