Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica OPEN - SOL 1 - dolga

DROT, Lokev, 11. 3. 2018

Beginners (2.09km / 40m / 10KT)

1Julian TorgglerSUSO 18:29+00:00
2Malena HespingLAC 23:35+05:06
3Nika ErženOK Azimut 25:16+06:47
4Martin StrykKVS Sumperk 25:31+07:02
5Johanna ThomanSPUK 27:29+09:00
5Nicole WinklerSPUK 27:29+09:00
7Tobias ZollnerSPUK 28:13+09:44
8Theresa BerghoferOCFF 29:22+10:53
9Katharina ZotterOCFF 29:23+10:54
10Lisa-Marie Schrey 30:59+12:30
11Michele BenettiLessinia 31:31+13:02
12Nina BrunnerOCFF 35:27+16:58
13Verena BraunOCFF 35:35+17:06
14Anna SternOCFF 36:28+17:59
15Jáchym MátlKVS Sumperk 37:15+18:46
16Irena PetrášováBBM 37:23+18:54
17Tracey LyonDARLO 37:48+19:19
18Rok SedejOK Azimut 38:37+20:08
19Lara ZupanOK Komenda 38:44+20:15
20Michele CarolloViorteam 38:51+20:22
21Paula KundörferSUSO 41:02+22:33
22Matěj RůžičkaKVS Sumperk 41:16+22:47
23Barbara ČibejOK Azimut 41:50+23:21
24Ivett TóthSPA 41:58+23:29
25Ana DelićMaksimir 42:39+24:10
26Matteo VedoatoPunto K 43:20+24:51
27Beáta VölgyesiSPA 48:05+29:36
28Georg HolzerSUSO 50:25+31:56
29Daniela OndrejkováECZT 51:47+33:18
30Andrej ErjavecOK Azimut 54:04+35:35
31Gertraud HolzerSUSO 56:08+37:39
32Maike HolzerSUSO 56:09+37:40
33Zuzanna OsakUKS Traper 57:46+39:17
34Lorenz HolzerSUSO 58:07+39:38
35Eva MonsbergerSUSO 61:09+42:40
36Gerald MonsbergerSUSO 61:13+42:44
37Gernot VabicSPUK 63:38+45:09
38Katja KavčičOK Komenda 64:03+45:34
39Nedvídková JitkaRUM 67:47+49:18
Franz WinklerSPUK DNF+ --:--
Nizzy BončinaOK Azimut DNF+ --:--
Alvina VenhauerOLCU Viktring DNF+ --:--
Györgyi DalosTTE DNF+ --:--
Ondřej MíkaKVS Sumperk DNF+ --:--
Ilaria SossiOr30Ottobre DNF+ --:--
Simone HrusvarPunto K DNF+ --:--
Fiammetta BertoliPunto K DNF+ --:--
Darja VodlanOK Polaris DNF+ --:--
Tina HudaxOCFF DNF+ --:--
Margherita ManciniORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--
Jerca KurinčičOK Komenda DNF+ --:--
Adriana DoniniGAJA DNF+ --:--
Rok KacinOK Azimut DNF+ --:--
Ivana TežakVihor DNF+ --:--

M10 (1.37km / 25m / 9KT)

1Matej FerlugaGAJA 10:03+00:00
2Max DenemarekBBM 11:16+01:13
3Anže KölnerOK Komenda 12:38+02:35
4Rado KalcGAJA 14:08+04:05
5Jeremi PułczyńskiWKS WAWEL 14:46+04:43
6David SedejOK Azimut 16:19+06:16
7Jakob KurinčičOK Komenda 16:28+06:25
8Martin FerencOK Tivoli 17:30+07:27
9Ožbej MalusOK Komenda 17:58+07:55
10Jaka SeljakOK Komenda 18:00+07:57
11Artur BiroBIM 18:09+08:06
12Lorinc BiroBIM 18:11+08:08
13Oskar FoškiOK Polaris 24:33+14:30
14Drejc MalusOK Komenda 28:05+18:02
15Ištvan ValičOK SG 34:13+24:10
Raffaele BoneccherGronlait OT DNF+ --:--
Felix ZollnerSPUK DNF+ --:--
Tobias AngermannSPUK DNF+ --:--
Enej ŠucOK Komenda DNF+ --:--

M12 (2.09km / 40m / 10KT)

1Jonas PtacekTBM 13:50+00:00
2Patrik ŠtáblKVS Sumperk 15:49+01:59
3Filip SchwabTBM 16:59+03:09
4Radan CechTBM 17:25+03:35
5Bartosz KotkowiakKOS BnO Szczecin 17:26+03:36
6Rok BogatajOK Azimut 19:56+06:06
7Jan UrvalekTBM 20:34+06:44
8Luka SeljakOK Komenda 20:46+06:56
9Tobias VedraTBM 20:48+06:58
10Jonas MeizerSPUK 21:42+07:52
11Mateusz GradekUKS Traper 22:56+09:06
12Jan CokanOK Komenda 29:09+15:19
13Jan BeltrambaTOL 30:05+16:15
14Chris FranceschinelG.S. Pavione 31:50+18:00
15Simon Erik JerebičOK Komenda 35:31+21:41
16Matteo KrachlerOCFF 35:36+21:46
17Edoardo BoneccherGronlait OT 36:15+22:25
18Laurenz EggerOCFF 36:28+22:38
19Nejc TrunkOK Komenda 47:44+33:54
Diego ScaletG.S. Pavione DNF+ --:--
Matyáš FolprechtTBM DNF+ --:--
Borut GantarOK Azimut DNF+ --:--
Maximilian KerteszOCFF MP+ --:--
Blaž Šorli CkPD Tolmin DNF+ --:--
Marius GeierOCFF MP+ --:--

M14 (4.12km / 80m / 12KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 35:04+00:00
2Ondřej Ehl TBM 36:59+01:55
3Elias MonsbergerOCFF 37:18+02:14
4Goran PolojazRun Using Brain 39:19+04:15
5Joel PrutschOCFF 39:52+04:48
6Bořivoj PilátKAM 40:33+05:29
7Marek BejvlKAM 43:25+08:21
8Nejc TurkOK Komenda 45:00+09:56
9Adam ŠtáblKVS Sumperk 45:38+10:34
10Aljaž ČelikOK Azimut 46:14+11:10
11Alessandro RivettaRun Using Brain 48:10+13:06
12Jakub JedličkaKAM 48:33+13:29
13Thomas MaierOCFF 49:29+14:25
14Martin JevševarOK Brežice 49:32+14:28
15Márton VeszelszkiAlpokalja SK 50:37+15:33
16Alessandro BedinJVT 52:54+17:50
17Kilian DegenHSV-P 53:44+18:40
18Mark BujdosóSPA 55:29+20:25
19Otto AllwingerLAC 55:55+20:51
20Rok KernOK Komenda 56:40+21:36
21Manuel BenettiLessinia 58:02+22:58
22Jakub MilotaKAM 66:27+31:23
23Roland RochOCFF 69:51+34:47
24Piotr KotkowiakKOS BnO Szczecin 75:56+40:52
25Nejc ZorkoOK Brežice 78:42+43:38
26Jakub DvořákBBM 81:20+46:16
27Gabriele PozzaViorteam 81:53+46:49
28Tilen ZupanOK Komenda 87:46+52:42
29Olaf KwiatkowskiKOS BnO Szczecin 100:59+65:55
30Šimon MartinkovičBBM 116:09+81:05
31Timotej HribarOK Brežice 122:04+87:00
Luka AnderluhOK Polaris DNF+ --:--
Primož GantarOK Azimut DNF+ --:--
Sebastjan PečarGAJA DNF+ --:--
Enrico SossiOr30Ottobre MP+ --:--
Lukáš TomanekKVS Sumperk DNF+ --:--
Barnabás Attila HargitaiAlpokalja SK DNF+ --:--
Pietro SergasPunto K MP+ --:--
Jani BratožPD Ajdovščina DNF+ --:--
Ondrej GrycTBM MP+ --:--
Jakub MilanTBM DNF+ --:--
Florian Pfeifer-WilfingerOCFF MP+ --:--

M16 (5.63km / 110m / 17KT)

1Jakub ChaloupskyTSM Kralovehradecko 34:22+00:00
2Áron SzuromiPVSK 36:58+02:36
3David FaberaTSM Kralovehradecko 40:39+06:17
4Jan RuckerTSM Kralovehradecko 40:57+06:35
5Péter MolnárAlpokalja SK 42:39+08:17
6Tamás NédaTTE 43:32+09:10
7Mateusz KulaKOS BnO Szczecin 44:25+10:03
8Soma GárdonyiMOM 44:51+10:29
9Leon EbsterASKÖ Henndorf 46:09+11:47
10Kelén KlementSPA 48:03+13:41
11Kilian ZapfOCFF 48:28+14:06
12Peter BergerBerger-C 48:33+14:11
13Tiziano BettegaItalia National Team 48:46+14:24
14Bartosz SmykUKS Traper 50:40+16:18
15Jan GobecVihor 51:07+16:45
16Kende KovácsTTE 52:04+17:42
17Jakub KondysKOS BnO Szczecin 52:30+18:08
18František HeclKVS Sumperk 54:55+20:33
19Ebster PeterASKÖ Henndorf 55:14+20:52
20Ákos MarosiAlpokalja SK 55:25+21:03
21Simon KolarTSM Kralovehradecko 55:42+21:20
22Peter BrabekOCFF 55:56+21:34
23Emil BeltrambaTOL 59:25+25:03
24Jakob ZrimOCFF 59:41+25:19
25Alessandro CitronOrTarzo 60:24+26:02
26Tobias TeichmannSUSO 60:40+26:18
27Domen KavčičOK Komenda 61:09+26:47
28Ilian AngeliItalia National Team 62:13+27:51
29Julijan KavčičOK Azimut 62:48+28:26
30Pietro FraccaItalia National Team 64:42+30:20
31Nils DöhrnSUSO 66:40+32:18
32Kristjan KalcGAJA 69:59+35:37
33Gerald TinklerSPUK 70:38+36:16
33Matteo BernardiOrTarzo 70:48+36:26
34Fülöp JacsevAlpokalja SK 71:04+36:42
35Natan Maj PoženelPD Tolmin 71:11+36:49
36Tobia MusolaLessinia 72:19+37:57
37Laszlo PocsiSiralyok 74:03+39:41
38Giacomo BracescoEREBUS VICENZA 75:30+41:08
39Francesco PozzaViorteam 78:41+44:19
40Jozef PelessoniRun Using Brain 80:20+45:58
41Aljaž LuznarOK Azimut 80:38+46:16
42Matteo MiroloSemiperdo 80:59+46:37
43Massimiliano FurlanGAJA 92:58+58:36
44Giovanni NicolisEREBUS VICENZA 93:23+59:01
45Simone MancassolaEREBUS VICENZA 113:36+79:14
Aljaž ObidOK Azimut DNF+ --:--
Andreas TinklerSPUK MP+ --:--
Fabio NardoEREBUS VICENZA DNF+ --:--
Lorenzo BrunetItalia National Team MP+ --:--
Uroš TozanPD Ajdovščina DNF+ --:--
Felix AnnererOCFF MP+ --:--
Štěpán StrykKVS Sumperk MP+ --:--

M18 (7.77km / 205m / 20KT)

1Emil AuseliusBSOK 46:01+00:00
2Gustav RuneforsVOK 46:40+00:39
3Joar HertinIKHP 47:41+01:40
4Jonas SoldiniEksjö SOK 48:43+02:42
5Simon HardenFK Boken 50:24+04:23
6Zoltán BujdosóSPA 52:49+06:48
7Isac EricssonVOK 54:00+07:59
8Jakob WolframEksjö SOK 54:06+08:05
9Damiano BettegaItalia National Team 54:30+08:29
10Ondrej MetelkaTSM Kralovehradecko 54:40+08:39
11Viktor WaernqvistNais OK 54:47+08:46
12Erik WigleSNO 55:01+09:00
13Olof LjunggrenLinköpings OK 56:22+10:21
14Hugo JakobssonEksjö SOK 57:23+11:22
15Medard Féder Nml.PEZ 57:35+11:34
16Mattia ScopelItalia National Team 58:01+12:00
17Žan RavnikarOK Komenda 58:03+12:02
18Leo HolperOCFF 58:43+12:42
19Vojtech GrycTBM 58:58+12:57
20Zoltán BognárAlpokalja SK 59:15+13:14
21Balazs EgeiSPA 59:43+13:42
22Mattis PerssonEksjö SOK 60:56+14:55
23Lukas NovakLAC 63:32+17:31
24Daniel PompuraTBB 67:33+21:32
25Alberto BazanItalia National Team 70:44+24:43
26Simon SvahnEksjö SOK 71:21+25:20
27Tomas ZalabaTSM Kralovehradecko 71:28+25:27
28András BaloghAlpokalja SK 71:54+25:53
29Lőrinc PályiMOM 71:55+25:54
30Emanuel HerberthsonLinköpings OK 71:58+25:57
31Pietro ScalzottoEREBUS VICENZA 73:37+27:36
32Gašper ČopiPD Tolmin 77:14+31:13
33Giacomo GuardaJVT 78:35+32:34
34Gergely BartaSPA 79:00+32:59
35Ambrož RupnikOK Azimut 80:21+34:20
36Jure KavčičOK Komenda 80:49+34:48
37Bálint SzeleAlpokalja SK 81:29+35:28
38Elias WachmannOCFF 84:09+38:08
39Krystian PetersburskiKOS BnO Szczecin 84:34+38:33
40Mátyás VozárPVSK 85:03+39:02
41Tommaso BariEREBUS VICENZA 86:04+40:03
42Žiga TaljatPD Tolmin 86:17+40:16
43Karlo TežakVihor 88:38+42:37
44Pietro PalumboItalia National Team 92:32+46:31
45Riccardo PavettaOrTarzo 102:47+56:46
Oskar SvahnEksjö SOK DNF+ --:--
Gregor KuncOK Tivoli DNF+ --:--
Albin KronkvistÖFK MP+ --:--
Tomas MilanTBM DNF+ --:--
Stefano VielOrTarzo DNF+ --:--
Matic BlažOK Komenda DNF+ --:--
Hugo DjurstedtEksjö SOK MP+ --:--
Tjaž GantarOK Azimut MP+ --:--
Mattia GambiniEREBUS VICENZA MP+ --:--

M20 (8.29km / 245m / 23KT)

1Felix AxelssonMARKBYGDENS OK 49:29+00:00
2August MollénDenseln 50:34+01:05
3Axel GranqvistRavinen 50:36+01:07
4Georg GroellEksjö SOK 50:58+01:29
5Nicolas Kastnernfwien 51:36+02:07
6Albin AnderssonTSK 52:26+02:57
7Hugo LillieströmRoxen 52:29+03:00
8Filip TrofastBSOK 55:37+06:08
9Oscar JohanssonKSOK 56:14+06:45
10Emil BjörnlingerIKHP 57:22+07:53
11Erik KálmánSPA 58:32+09:03
12Enrico MannocciItalia National Team 61:52+12:23
13Cesare MattiroliPolbes 61:54+12:25
14Isak HertinIKHP 64:10+14:41
15Francesco MagenesItalia National Team 65:05+15:36
16Fabio BrunetItalia National Team 65:33+16:04
17Marcello LambertiniItalia National Team 66:01+16:32
18Giorgio TondaJVT 67:54+18:25
19Levente SzalayAlpokalja SK 69:25+19:56
20Herwig Jun. AllwingerLAC 70:43+21:14
21Maurizio CastellazG.S. Pavione 77:26+27:57
22Angelo OcchiPolbes 78:13+28:44
23Lorenzo BazanItalia National Team 79:02+29:33
24Roman SchuhOrK 96:40+47:11
25Alessandro De BiasiOrTarzo 102:07+52:38
Niklas BrantnerHSV WN DNF+ --:--

M21A (8.12km / 195m / 21KT)

1Vladan HenekECZT 59:32+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml.MOK 60:27+00:55
3Felix HartliebLAC 60:41+01:09
4Michal HenekECZT 61:28+01:56
5Jiri MartanVLI 65:42+06:10
6Ondřej ŠrámekKVS Sumperk 66:36+07:04
7Ondřej JílekKVS Sumperk 66:51+07:19
8Luca RosatoGalilei 68:04+08:32
9Leif SvenssonTisaren 68:14+08:42
10Klavs StipraisMezmalas 68:37+09:05
11Michael TanzerSUSO 68:41+09:09
12Bartłomiej MazanWKS Śląsk 69:27+09:55
13Matej ŠkarabotOK Polaris 70:05+10:33
14Pavel PtáčekBBM 70:36+11:04
15Zdeněk Janů J.KVS Sumperk 71:00+11:28
16Zdeněk StachoňECZT 71:30+11:58
17Péter GyörgyiMOM 72:22+12:50
18Gašper PetrovičOK Polaris 74:01+14:29
19Adam HajekKAM 75:11+15:39
20Jeroen LiefrinkMOT NL 75:47+16:15
21Pavel KořánECZT 76:40+17:08
22Tomas HanzlSJC 78:03+18:31
23Iztok HadalinOK Azimut 82:05+22:33
24Matteo ZoppePanda O Vals. 83:10+23:38
25Artsiom HaroshkaBerestie 83:32+24:00
26Sylvain GruCOPV 84:03+24:31
27Daniel GotthardtHSV Spittal 86:55+27:23
28Matthis GrienerSUSO 87:08+27:36
29Leon KropivšekMOK 87:10+27:38
30Davy HeesakkersMOT NL 87:31+27:59
31Jan UrbanECZT 87:33+28:01
32Nejc MočnikOK Azimut 87:59+28:27
33Elio GoljaOK Polaris 88:37+29:05
34Aljaž ČerneOK Tivoli 90:22+30:50
35Andraž De LuisaOK Azimut 91:23+31:51
36Jakub JílekKVS Sumperk 91:52+32:20
37Simon KurinčičOK Komenda 92:49+33:17
38Gregor ZupanOK Komenda 94:15+34:43
39Matej ČerinOK Tivoli 96:00+36:28
40Remco HereijgersMOT NL 97:49+38:17
41Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 100:29+40:57
42Federico NavarraPolbes 101:06+41:34
43Dr Gergely Sarközy 104:08+44:36
44Jacek WieszaczewskiOrientop 114:12+54:40
45Roelof PosthouwerMOT NL 118:17+58:45
46Jakob ValičPD Ajdovščina 143:13+83:41
Alvise RumorJVT DNF+ --:--
Matteo CivilliniPolbes DNF+ --:--
Edoardo De VallierEREBUS VICENZA DNF+ --:--
Nicolas Langeneggerol.biel.seeland DNF+ --:--

M21B (5.68km / 175m / 16KT)

1Armin MariacherSUSO 47:30+00:00
2Valentin ErženOK Azimut 48:56+01:26
3Filip HulecECZT 48:57+01:27
4Herwig AllwingerLAC 49:50+02:20
5Thomas HudaxOCFF 50:57+03:27
6Simon MizurFBA 51:16+03:46
7Roland FesslhoferOCFF 52:23+04:53
8Marko ObidOK Azimut 53:15+05:45
9Hannes PacherSUSO 53:39+06:09
10Jirka HrazdilZBM 55:46+08:16
11Rok MočnikOK Azimut 56:09+08:39
12Kristóf GyőrffyAlpokalja SK 56:29+08:59
13Jernej VidaliGAJA 58:45+11:15
14Johannes RenzSUSO 60:56+13:26
15Roland VoglSV Mietraching 63:01+15:31
16Aleš BalekOK SG 64:18+16:48
17Franc MalusOK Komenda 67:06+19:36
18Christoph WendnerSUSO 69:08+21:38
19Thomas AigmüllerSUSO 70:33+23:03
20Stefan RuchSwiss O Tours 70:48+23:18
21Emil KacinOK Azimut 71:21+23:51
22Christopher ImmervollSUSO 71:57+24:27
23Leonardo ScapinOrTarzo 73:17+25:47
24Silvo BabičOK Komenda 77:02+29:32
25Borut Seljak 77:56+30:26
26Boštjan BogatajOK Azimut 79:42+32:12
27Luka PlavčakŠOK 80:59+33:29
28Luca IennacoPolbes 81:03+33:33
29Jakub VaníkKVS Sumperk 85:11+37:41
30Blaž MarotOK SG 85:46+38:16
31Fabio Dalla RivaG.S. Pavione 86:13+38:43
32Matej VidičOK Azimut 87:16+39:46
33Stefano SossiOr30Ottobre 87:34+40:04
34Marko GermaniGAJA 95:46+48:16
35Domagoj PavlinVihor 97:09+49:39
36David ValičOK SG 99:46+52:16
37Matjaž KoprivcOK Azimut 120:58+73:28
Aleš VeseličOK Komenda DNF+ --:--
Sandi LovrečičOK Komenda MP+ --:--
Jan KundörferSUSO DNF+ --:--
Jiri RydelKAM MP+ --:--
Marco ManciniORIENTEERING TRIESTE DNF+ --:--
Alexey AfanasyevMagnit DNF+ --:--
Rainer KundörferSUSO MP+ --:--
Edi GrbacTOR DNF+ --:--
Christian BarelOrTarzo MP+ --:--
Loris D'erricoOrTarzo DNF+ --:--
Kristjan GantarOK Azimut DNF+ --:--
Marko PahorOK Komenda DNF+ --:--
Martin FaccinelliSUSO DNF+ --:--

M21E (10.96km / 280m / 28KT)

1Bartosz PawlakPMT 61:59+00:00
2Tim RobertsonKoovee 64:24+02:25
3Wojciech KowalskiPMT 64:38+02:39
4Mathias PeterOLCG 64:45+02:46
5Arturs PaulinsLAT NAF 65:46+03:47
6Matjaž ŠtanfelOK Azimut 66:15+04:16
7Michal OlejnikPMT 66:38+04:39
8Marcin RichertPMT 67:30+05:31
9Martin BinderSPUK 68:21+06:22
10Xander BergerBerger-C 68:29+06:30
11Andris JubelisLAT NAF 68:32+06:33
12Mattia DebertolisUS Primiero 68:36+06:37
13Eduardo GilTjalve 69:17+07:18
14Andris KivlenieksLAT NAF 69:18+07:19
14Remo RuchSwiss O Tours 69:18+07:19
16Andraz HribarOK Brežice 69:45+07:46
17Sebastian Inderstasd PWT Italia 70:22+08:23
18Florian Kurznfwien 70:48+08:49
19Bogya TamasUnirea 70:59+09:00
20Christian WartbichlerHSV WRN 71:28+09:29
21Michele Caraglio 72:08+10:09
22Alessio TenaniPol.Masi 72:15+10:16
23Áron BakóSPA 72:30+10:31
24Martin SmelikKAM 72:57+10:58
25Artjoms RekunenkoLAT NAF 73:12+11:13
26Mate BaumholczerPVSK 73:48+11:49
26Fabiano BettegaG.S. Pavione 73:55+11:56
27Jan FlasarPGP 74:10+12:11
28Joakim HederskogIKHP 74:48+12:49
29Marco SeppiAgorosso 74:58+12:59
30Guntis MalinšLAT NAF 75:26+13:27
31Jakob PauserHSV WRN 75:43+13:44
32Richard GremmelHSV-P 75:44+13:45
33Erik Nilsson SimkovicsOLC 76:23+14:24
34Ondrej PijákBBA 76:34+14:35
35Zdeněk RajnošekKVS Sumperk 77:32+15:33
36Stefan KubelkaLAC 77:38+15:39
37István ZsebeházyPSS 77:59+16:00
38Simon ChvatilTSM Kralovehradecko 78:14+16:15
39Peter TušarOK Azimut 79:37+17:38
40Sergiy MuchidinovFriuli MTB 79:50+17:51
41Aaron GaioG.S. Pavione 80:06+18:07
42Samuele CurzioPol.Masi 80:17+18:18
43Henrik SulzOLC 82:20+20:21
44Pavol BukovacFBA 83:02+21:03
45Lorenzo Pinna 84:10+22:11
46Matija RazumOK Brežice 84:45+22:46
47Simon StanonikOK Azimut 84:49+22:50
48Julien Le BorgneQuimper 85:13+23:14
49Jure ZmrzlikarOK Komenda 85:42+23:43
50Giacomo Barbone 85:45+23:46
51Simone BettegaG.S. Pavione 85:56+23:57
52Matej HrabošHBB 85:57+23:58
53Tomas KamarytVPM 87:36+25:37
54Luigi GiulianiPolbes 88:22+26:23
55Adrian BachmannOLG Pfani 88:54+26:55
56Gergely BugárSPA 91:09+29:10
57Daniel TomanekKVS Sumperk 91:14+29:15
58Tommaso Civera 91:43+29:44
59Paride GravaJVT 94:25+32:26
60Ronny NathoOC München 98:34+36:35
61Ivano BettegaG.S. Pavione 98:59+37:00
62Filip KubinaSKS 101:11+39:12
63Marco Della Vedova 105:32+43:33
64Szabolcs TornaiSPA 105:45+43:46
65Peter WeinigOC München 108:11+46:12
66Kristian LiszkaSPA 108:36+46:37
67Blaž PetrovičOK Polaris 114:12+52:13
68Denis KokeljKamniški OK 114:40+52:41
69Matthias PoellOLC 121:12+59:13
70Agostino BernardiOrTarzo 137:37+75:38
Jan BendakTSM Kralovehradecko DNF+ --:--
Björn KramerTSG Creidlitz DNF+ --:--
Jacob LindstamRavinen DNF+ --:--
Urban GregorcPD Ajdovščina DNF+ --:--
Ákos KisvölcseyMOM MP+ --:--
Balázs MiaveczMOM DNF+ --:--
Rafal PodzinskiPMT MP+ --:--
Matthias LeonhardtOCFF DNF+ --:--
Jachym KavalirTSM Kralovehradecko DNF+ --:--
Nikita AsoyanDYUSASH DNF+ --:--
Samuele Tait DNF+ --:--
Boštjan ČerinOK Tivoli MP+ --:--
Thomas PolsterHSV Spittal MP+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut DNF+ --:--
Petr TurczerKVS Sumperk DNF+ --:--
Mark BogatajOK Azimut DNF+ --:--
Emanuel (jun) BraunHSV WRN DNF+ --:--

M35 (8.29km / 245m / 23KT)

1Radovan CechTBM 53:13+00:00
2Emiliano CoronaItalia National Team 57:14+04:01
3Markus PlohnHSV WRN 59:44+06:31
4Jiri EhlTBM 59:53+06:40
5Blaž KölnerOK Komenda 69:21+16:08
6Petar DelićMaksimir 71:00+17:47
7Ingemar NeuhauserSCM 72:07+18:54
8Tihomir SalopekOK Azimut 72:50+19:37
9Ondrej PtacekTBM 73:44+20:31
10Attila TóthPSS 74:55+21:42
11Bojan JevševarOK Brežice 77:16+24:03
12Ralph KörnerOLV Landshut 77:24+24:11
13Thomas VeitsbergerOCFF 82:19+29:06
14Aleš PoljanšekOK Azimut 82:36+29:23
15Dušan PetrovičOK Polaris 83:42+30:29
16Giovanni SonnaGS MONTE GINER A.S.D. 84:10+30:57
17Gregor AnderluhOK Polaris 85:21+32:08
18Gregor RajOK SG 87:47+34:34
19Klemen KendaOK Azimut 88:33+35:20
20Miran KolmanKamniški OK 93:27+40:14
21Marián MiklušRBA 95:55+42:42
22Matej SedejOK Azimut 99:32+46:19
23Gregor PavličGAJA 99:46+46:33
24Andrej CimermanOK Polaris 101:03+47:50
25Marko DudicOK SG 121:29+68:16
26Alessio RozziPD Ajdovščina 152:14+99:01
Boris BaumanMOK DNF+ --:--
Tomaž KremžarOK Komenda MP+ --:--
Erik LogarOK Azimut DNF+ --:--
Dušan FuruczFBA DNF+ --:--

M40 (7.77km / 205m / 20KT)

1Bernhard FinkASKÖ Henndorf 58:56+00:00
2Michael StockmayerHSV WRN 59:32+00:36
3Edi OcvirkJAP 60:13+01:17
4Martin VeitsbergerOJE Wappler 63:27+04:31
5Bernhard VenhauerOLCU Viktring 65:41+06:45
6Klaus DegenHSV-P 66:17+07:21
7Michel Dongen, VanMOT NL 70:55+11:59
8Hannes WenzelOLCU Viktring 74:11+15:15
9Lukáš RůžičkaKVS Sumperk 76:45+17:49
10Petr BlazekSJH 77:32+18:36
11Tomas ZemlaKAM 78:22+19:26
12Miloš HeclKVS Sumperk 81:34+22:38
13Tomislav VarnicaVihor 81:46+22:50
14Vladimir TkalecOKM 82:12+23:16
15Kristian BosisioOK Trzin 83:02+24:06
16Silvio ŠafranOKM 85:34+26:38
17Aron BiroBIM 90:14+31:18
18Herfried TrummerOCFF 91:57+33:01
19Adam JedlickaKAM 99:48+40:52
20Željko KoščakOKM 102:40+43:44
21Peter FerlugaGAJA 106:02+47:06
22Jiří SvobodaROZ 113:37+54:41
Pavel MilanTBM DNF+ --:--

M45 (6.93km / 185m / 21KT)

1Michal JedlickaTSM Kralovehradecko 51:29+00:00
2Igor GavrilovOK Komenda 52:40+01:11
3Jan GrycTBM 57:25+05:56
4Janusz PorzyczPMT 58:09+06:40
5Andrea CiprianiGronlait OT 60:09+08:40
6Pavel MátlKVS Sumperk 60:23+08:54
7Nicolas Greffcoamberieu 61:18+09:49
8Ludek VandasTSM Kralovehradecko 61:31+10:02
9Sergey CherniavskyOC München 61:57+10:28
10Jan NetukaTSM Kralovehradecko 64:32+13:03
11Miha ŠkarabotOK Polaris 65:03+13:34
12Oleksandr Ievstafiev 66:19+14:50
13Martin KunzBBM 66:42+15:13
14Martin BogenspergerASKÖ Henndorf 67:36+16:07
15Alexander SrbOJE Wappler 67:58+16:29
16Damir GobecVihor 68:27+16:58
17Martin MarksteinerWAT 68:58+17:29
18Stephan PucheggerOJE Wappler 69:25+17:56
19Antonín ProcházkaKAM 69:47+18:18
20Stanislav KustecMOK 70:03+18:34
21Jožko JazbarOK Azimut 70:53+19:24
22Peter Ebster Sen.ASKÖ Henndorf 71:06+19:37
23Arno HussSPUK 71:51+20:22
24Fabrizio BoneccherGronlait OT 72:33+21:04
25Petr KunzECZT 75:26+23:57
26Boris ErženŠOK 76:33+25:04
27Markus ThomanSPUK 77:04+25:35
28Tomaž PustOK Komenda 79:30+28:01
29Péter KálmánBEAC 79:40+28:11
30Jaroslav KašparKVS Sumperk 83:18+31:49
31Franz UneggSPUK 85:29+34:00
32Robert KuncOK Tivoli 85:47+34:18
33Robert KalcherHSV-P 87:03+35:34
34Milan MatoušekKVS Sumperk 87:51+36:22
35Valter FoškiOK Polaris 88:28+36:59
36Medard Féder str.PEZ 88:36+37:07
37Damjan ČelikOK Azimut 91:08+39:39
38Nicolas Arranz RodriguezCORZO 98:28+46:59
39Gábor KlementSPA 99:56+48:27
40Jarosław GradekUKS Traper 121:43+70:14
41László IvánPSS 125:12+73:43
42François Cardineaucoamberieu 145:22+93:53
Zdeněk Janů S.KVS Sumperk DNF+ --:--
Jaroslav FolprechtTBM DNF+ --:--
Zsolt RadnaiPVSK DNF+ --:--
Albert MingaleevMagnit DNF+ --:--
Tomislav KaniškiMaksimir DNF+ --:--

M50 (6.93km / 185m / 21KT)

1Stefano MaddalenaO-92 49:31+00:00
2Gábor PavlovicsPVSK 54:24+04:53
3Dennis Dalla SantaG.S. Pavione 55:04+05:33
4Leif HaajanenOK Raseborg 56:21+06:50
5Peter Gehrigerol.biel.seeland 56:50+07:19
6Werner PietschNF Wien 58:27+08:56
7Pataki GáborPVSK 62:10+12:39
8Laurent Astrade7305RA 64:42+15:11
9Alastair MackenzieDARLO 67:09+17:38
10Michael Steinauerol.biel.seeland 67:10+17:39
11Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 68:10+18:39
12Detlef RichterLVB 69:02+19:31
13Martin GruenbergerOrK 70:07+20:36
14Wolfgang PietschNF Wien 70:14+20:43
15Andrea RivettaSemiperdo 72:02+22:31
16Pavel PtáčekBBM 73:23+23:52
17Helmut LercheggerLAC 73:55+24:24
18Roland ReisenbergerOrK 74:37+25:06
19Attila DalosTTE 76:35+27:04
20Gottfried ScheiklOCFF 77:20+27:49
21Marco GiovanniniOK Trzin 77:33+28:02
22Silvij MočnikOK Azimut 78:35+29:04
23David RichesDARLO 81:29+31:58
24Martin BraendliOLGZ 81:32+32:01
25Phill BattsDARLO 82:01+32:30
26Aleš BorštnikOK Tivoli 84:31+35:00
27Reinhard KasperHSV-P 85:17+35:46
28Igor BončinaOK Azimut 85:22+35:51
29Ivo TišljarORI 85:48+36:17
30Andrej KorelcOK Komenda 86:27+36:56
31Stefan RöhlOLV Ost 86:58+37:27
32Franz GuselNFSOLG 87:24+37:53
33Jurg NiggliO'Jura 90:59+41:28
34Olivier BassetASUL 91:25+41:54
35István BujdosóSPA 93:04+43:33
36Aleš ZupanOK Polaris 93:30+43:59
37Pierantonio PrettoEREBUS VICENZA 94:04+44:33
38Robert BenkoOK Polaris 96:24+46:53
39Roland BernerSSV H.-N. 100:25+50:54
40Dušan SmoleOK Polaris 103:11+53:40
41Simon ČopiPD Tolmin 107:33+58:02
42Jürgen SchubertLVB 109:34+60:03
43Andrea MaccaViorteam 110:27+60:56
44Marko De LuisaGAJA 111:47+62:16
45Vojko KacinOK Azimut 113:56+64:25
46Honza HolecMOV 113:58+64:27
47Markus SterbaOrK 118:09+68:38
48Pavel RejecOK Azimut 126:59+77:28
49Denis Collombcoamberieu 129:52+80:21
50Janez ZavrlOK Komenda 129:59+80:28
Martin SchaffnerOLKPH DNF+ --:--
Dario BeltrambaTOL DNF+ --:--
Paolo PizzamusGAJA DNF+ --:--
Raimo LindHyRa MP+ --:--
Janez PretnarKamniški OK DNF+ --:--
Roland KohlbacherASKÖ Henndorf MP+ --:--
Enrico CasagrandeOrienteering Pergine DNF+ --:--
Jari NokkalaHyRa DNF+ --:--

M55 (4.46km / 150m / 16KT)

1Per SvenssonFinspangs SOK 47:28+00:00
2Nils Harald StaffOLTT 47:56+00:28
3Erwin KoeckHSV WRN 48:07+00:39
4Herwig ProskeOCFF 48:36+01:08
5Siegfried OpetnikHSVK 49:02+01:34
6Jürg WälchliCH 49:03+01:35
7Ulu AeschlimannCH 50:13+02:45
8Robert MandlSPUK 54:07+06:39
9Erik BlakeYOA 57:15+09:47
10Christian GotthardtHSV Spittal 58:18+10:50
11Mark CollinsDFOK 59:34+12:06
12Cesare TarabocchiaOK Azimut 60:26+12:58
13Josef PolsterHSV Spittal 61:07+13:39
14Andreas CartOLC 61:10+13:42
15Georg BillrothBerger-C 61:22+13:54
16Piotr NiessnerWKS WAWEL 61:30+14:02
17Alex BorTitan 62:05+14:37
18Armin FriessnigOCFF 63:38+16:10
19Zdeněk BlablaECZT 64:32+17:04
20Jaroslav KorpasLBM 65:19+17:51
21Miro ŠalamunOK Polaris 67:22+19:54
22Horst MayerSSV H.-N. 67:36+20:08
23Ivan BoyadzhievMOK 85:40+38:12
24Mauro VecellioViorteam 92:29+45:01
25Georg PregartnerOLGDK 93:12+45:44
26Vinko PernekMOK 102:44+55:16
27Helmut TannerOLCU Viktring 105:56+58:28
28Mauro ClementeGAJA 118:03+70:35
29Valentino NicolisEREBUS VICENZA 136:45+89:17
Martin Sacherkilroy DNF+ --:--
Darko MerunkaMaksimir DNF+ --:--
Raimund ScheiberHSV Spittal DNF+ --:--

M60 (4.13km / 110m / 11KT)

1Jaromír ŠrámekKVS Sumperk 39:38+00:00
2Christian BilandOLG CO 40:10+00:32
3Joachim FriessnigOCFF 40:57+01:19
4Jean DermineF-3801RA 41:02+01:24
5Bruno ScherrNFSOLG 42:16+02:38
6Kjell Magne NordviATN 46:53+07:15
7Dénes KerényiHSE 48:24+08:46
8Peter KaeserCH 49:11+09:33
9Bernt JohanssonOLC Stubai 49:31+09:53
10Vladimir JohnECZT 50:30+10:52
11Adriano BettegaG.S. Pavione 51:23+11:45
12Eugen KainrathHSV-P 51:45+12:07
13Stefano ZonatoLessinia 52:19+12:41
14Stanko ČuferPD Ajdovščina 52:23+12:45
15Gyula KógerPVM 52:48+13:10
16Arnfinn PedersenATN 54:03+14:25
17Otti BisangFUERSTEN 54:36+14:58
18Erik GrondalenATN 54:50+15:12
19Kristian LeonhardtOCFF 54:51+15:13
20Ivo KetePD Ajdovščina 55:15+15:37
21Tor SolbergseterATN 55:48+16:10
22Conci AlessandroOr. Crea Rossa 57:16+17:38
23Sergey Movkokd39 58:01+18:23
24Franz PonweiserHSV WRN 58:03+18:25
25Erik HaugenATN 59:34+19:56
26Ewald MayerHSV WRN 62:17+22:39
27Jan SveenATN 63:08+23:30
28Valentin PidnerHSV WRN 64:28+24:50
29Mauro NardiSemiperdo 69:03+29:25
30Janko LapajneOK Azimut 73:31+33:53
31Gianfranco SiegaGAJA 75:55+36:17
32Vlado SedejOK Azimut 77:56+38:18
33Jan IvanssonOLC Stubai 81:13+41:35
34Mikhail Solovevkd39 82:18+42:40
35Charles NelsonOK Azimut 84:49+45:11
36Črtomir KnapOK Azimut 90:10+50:32
Fulvio PacorGAJA DNF+ --:--
Albertino ParnigottoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Ari TertsunenTVV DNF+ --:--

M65 (3.01km / 90m / 13KT)

1Alain JuanSCOM 31:28+00:00
2Ola BroxATN 32:10+00:42
3Terje WikstromATN 32:51+01:23
4Franz HartingerLAC 34:31+03:03
5Achim BaderOLV Ost 41:39+10:11
6Ludwig GenderjahnOLV Ost 41:55+10:27
7Juergen ZiescheOLV Ost 42:41+11:13
8Babicky TomasRUM 44:30+13:02
9Michael FrenzelOLV Ost 45:20+13:52
10Wolfgang GermNF Kühnsdorf 45:38+14:10
11Gábor MolnárHSE 46:20+14:52
12Hubert LukasederHSV Langenlebarn 47:44+16:16
13Renzo BernabeOrienteering Pergine 49:14+17:46
14Valerio LesoLessinia 49:32+18:04
15Robert MayrhoferOII 49:45+18:17
16Gianluca GobbiOrienteering Pergine 50:53+19:25
17Erwin SchweiferHSV WRN 51:07+19:39
18Giorgio BernasconiSCOM 55:36+24:08
19Knut HaugATN 57:30+26:02
20István FluckPVM 59:52+28:24
21Christian KremerOLV Ost 62:54+31:26
22Oldřich DenemarekBBM 63:26+31:58
23Günther PrommerNF Brückl 63:38+32:10
24Sergio CaveggionViorteam 66:33+35:05
25Knut Mikal MalmoATN 68:15+36:47
26Guido ParteliFONZASO (BL) 72:16+40:48
27Silvano BernardiOrTarzo 77:23+45:55
28Denis JaouenQuimper 81:13+49:45
Karl PongratzHSV-P MP+ --:--
Bugar JozsefBÖF DNF+ --:--
Srečo PirmanŠOK DNF+ --:--

M70 (2.62km / 70m / 10KT)

1Franz WyssOLregioolten 27:54+00:00
2Knut SkjesetATN 32:15+04:21
3Roy DawsonGAFANHORI 33:28+05:34
4Erich SchaffnerOLG Cord 35:14+07:20
5Otto VenhauerOLCU Viktring 37:23+09:29
6Roland EggliFUERSTEN 38:46+10:52
7Heinz Kellerol.biel.seeland 41:15+13:21
8Harald Bertoldior.mez 41:21+13:27
9Franz KäferOCFF 41:27+13:33
10Ivan LuxBAC 41:53+13:59
11Leif BillingsoATN 41:56+14:02
12Matti LindKiimU 45:56+18:02
13Josef GrafHSV-P 46:11+18:17
14Gino VivianOrienteering Pergine 47:16+19:22
15Wilhelm GrabenhoferHSV-P 47:39+19:45
16Robert BenedekHSV-P 48:05+20:11
17Corrado MiniottiCRAL GTT 60:32+32:38
18Paul ZiermannHSV-P 60:38+32:44
19Trond FeiringATN 63:00+35:06
20Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 76:17+48:23
Hans A. TingvoldATN DNF+ --:--

OPEN (5.63km / 110m / 17KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 42:16+00:00
2Gábor VellnerSPA 48:01+05:45
3Alberto GrilliPPN 52:54+10:38
4Remo MadellaPPN 54:53+12:37
5Michael TremulPunto K 57:56+15:40
6Stefano CollodetFriuli MTB 59:52+17:36
7Luca FontanotPunto K 60:44+18:28
8Mauro SergasPunto K 62:35+20:19
9Fanni KocsisTTE 65:02+22:46
9Erik HajduTTE 65:02+22:46
11Maurizio MarussigFriuli MTB 65:16+23:00
12Denis MitriFriuli MTB 67:02+24:46
13Maddalena ZupinPunto K 74:04+31:48
14Antal Bence AcsSiralyok 85:55+43:39
15Zoltan KovacsSiralyok 86:18+44:02
15Orsolya TabacsikSiralyok 86:18+44:02
17Gergo FarkasSiralyok 86:19+44:03
18Cintia RafaelSiralyok 86:47+44:31
19Miroslav BuřtECZT 88:39+46:23
20Cristina RuiniPunto K 90:50+48:34
21Aletta BiróBIM 90:57+48:41
22Irene CibinPunto K 91:51+49:35
23Giuliana ZoppePanda O Vals. 92:15+49:59
24Timotej ŠucOK Komenda 92:16+50:00
25Marta CanalFriuli MTB 93:14+50:58
26Fulvio FabrisPunto K 97:58+55:42
27László HerterHSE 99:13+56:57
28Fabrizio MosoloFriuli Mtb&O 103:03+60:47
29Michela DegrassiPunto K 104:51+62:35
30Zdenko PavličGAJA 108:49+66:33
31Sonia PredanFriuli Mtb&O 110:40+68:24
32Jurjen BlokzijlMOT NL 116:31+74:15
33Ronald PoulissenMOT NL 138:48+96:32
34Federica BrugnoliLessinia 143:35+101:19
35Paola RovisPunto K 169:00+126:44
36Franca ScardoniLessinia 203:10+160:54
Bernadette KalcherHSV-P MP+ --:--
Maciej OsakUKS Traper MP+ --:--
Erika NáhlíkováKAM MP+ --:--
Ildiko HentesSPA DNF+ --:--
Franco VaccariOTIS Trieste DNF+ --:--
Luca RuiniPunto K DNF+ --:--
Donatella GrattonOr30Ottobre DNF+ --:--
Pavel KrizPZR MP+ --:--
Zdenka KrizovaPZR MP+ --:--
Jan DresslerECZT DNF+ --:--
Dirk DeubelNaturfreunde Wien DNF+ --:--
Simone FrappaFriuli MTB DNF+ --:--
Catherine MayerSCOM DNF+ --:--
Christina PetterssonSjövalla FK MP+ --:--
Renato PelessoniGAJA DNF+ --:--
Margareta PavličGAJA DNF+ --:--

W10 (1.37km / 25m / 9KT)

1Brina KölnerOK Komenda 11:32+00:00
2Sara Szakal-biroBIM 12:48+01:16
3Celeste PrettoEREBUS VICENZA 14:11+02:39
4Kornelia DudaUKS Traper 14:57+03:25
5Johana ČechováTBM 15:10+03:38
6Ema Pika RajOK SG 15:27+03:55
7Neža TrunkOK Komenda 25:58+14:26
8Lili Ivana RajOK SG 59:08+47:36

W12 (2.09km / 40m / 10KT)

1Elena SimionG.S. Pavione 17:18+00:00
2Dorja SalopekOK Azimut 17:38+00:20
3Lucie HlavacovaTBM 17:46+00:28
4Nea ErženOK Azimut 17:54+00:36
5Martina EhlovaTBM 17:59+00:41
6Lucie DvořákováBBM 19:29+02:11
7Tereza KubanovaTBM 19:36+02:18
8Lisa RivettaSemiperdo 20:17+02:59
9Ema FuchsovaTBM 21:16+03:58
10Katerina DouskovaTBM 22:22+05:04
11Neža ObidOK Azimut 23:10+05:52
12Maja KulaKOS BnO Szczecin 23:40+06:22
13Laura VenhauerOLCU Viktring 24:02+06:44
14Tinka FerencOK Tivoli 26:22+09:04
15Zala LozarPD Ajdovščina 26:56+09:38
16Gaia HenryGAJA 27:07+09:49
17Hana MamičPD Ajdovščina 30:31+13:13
18Anna DobrovolnaTBM 35:12+17:54
19Lucija KremžarOK Komenda 38:16+20:58
20Camilla AigmüllerSUSO 45:36+28:18
21Mojca KuncOK Tivoli 46:55+29:37
22Barbora ŽemlováKAM 53:04+35:46
23Tanja PeinsithSUSO 59:45+42:27
24Amelie StrackeSUSO 88:30+71:12
Anja De LuisaGAJA DNF+ --:--
Zala Mia ŠvigeljOK Komenda DNF+ --:--
Ana Maja AnderluhOK Polaris DNF+ --:--
Lucia RigoniG.S. Pavione MP+ --:--
Annika WinklerSPUK DNF+ --:--

W14 (3.93km / 90m / 13KT)

1Laura De HeijKAM 42:32+00:00
2Ema ČernáKAM 45:11+02:39
3Johana ChvatilovaTSM Kralovehradecko 45:25+02:53
4Julie BalejováKAM 49:13+06:41
5Ema PračkováKAM 50:40+08:08
6Lenka MikováTBM 51:31+08:59
7Stella CigniniRun Using Brain 53:50+11:18
8Giulia FignonRun Using Brain 55:18+12:46
9Alessia RigoniG.S. Pavione 57:44+15:12
10Karolína ŠvecováKAM 59:35+17:03
11Hanna PułczyńskaWKS WAWEL 59:47+17:15
12Viktoria OroszSiralyok 60:38+18:06
13Flora AigmüllerSUSO 60:46+18:14
14Ester SimionG.S. Pavione 60:48+18:16
15Aneta UrbanUKS Traper 63:20+20:48
16Teresa MonsbergerSUSO 63:46+21:14
17Karin PustOK Komenda 63:59+21:27
18Iris PecorariRun Using Brain 65:18+22:46
19Laura KönigSUSO 65:57+23:25
20Paulina SzczurkoUKS Traper 68:10+25:38
21Lea MartanovaVLI 71:53+29:21
22Verca BlazkovaSJH 75:50+33:18
23Anna AngermannSPUK 76:29+33:57
24Lucija KavčičOK Komenda 76:38+34:06
25Zala FerencOK Tivoli 78:57+36:25
26Giulia GobberG.S. Pavione 79:24+36:52
27Lena LuegerSUSO 80:39+38:07
28Nastja FerlugaGAJA 83:26+40:54
29Carlotta BaccaroSemiperdo 85:29+42:57
30Aileen JohnsonOCFF 86:11+43:39
31Barbora KotenováKAM 88:03+45:31
32Vita MalusOK Komenda 88:28+45:56
33Kateřina PetrášováBBM 96:42+54:10
34Pola NiessnerWKS WAWEL 99:33+57:01
35Kerstin HolzerSUSO 104:43+62:11
Lucie ČapkováKAM DNF+ --:--
Giorgia ResenSemiperdo DNF+ --:--
Magdalena TežakVihor MP+ --:--
Kristyna JedlickovaKAM MP+ --:--
Reserved DNF+ --:--
Réka DalosTTE MP+ --:--
Marie BispingSUSO DNF+ --:--
Patricia StögerOCFF DNF+ --:--
Natalie BalacovaTBM DNF+ --:--
Luna HenryGAJA DNF+ --:--
Nina NovákováKAM MP+ --:--

W16 (4.12km / 80m / 12KT)

1Adela VandasovaTSM Kralovehradecko 32:20+00:00
2Boglárka CzakóMOM 32:30+00:10
3Katja BabičOK Komenda 35:34+03:14
4Júlia NédaTTE 35:42+03:22
5Elin MartanovaVLI 35:45+03:25
6Tamara MiklušováRBA 36:45+04:25
7Katka BlazkovaSJH 37:32+05:12
8Pataki Virag LaraPVSK 37:37+05:17
9Zuzanna GradekUKS Traper 38:23+06:03
10Tamara KálmánMOM 39:20+07:00
11Lilla ZempléniMOM 42:06+09:46
12Annarita ScalzottoItalia National Team 42:26+10:06
13Giulia DissetteItalia National Team 45:15+12:55
14Szilvia TakacsSiralyok 47:05+14:45
15Nilla BogenspergerASKÖ Henndorf 47:21+15:01
16Leana Jete KorbSUSO 48:51+16:31
17Anežka ŠvecováKAM 49:12+16:52
18Martina ThynovaTSM Kralovehradecko 50:51+18:31
19Giulia GambiniItalia National Team 52:34+20:14
20Giulia RigoniItalia National Team 53:14+20:54
21Krisztina LengyelTTE 54:09+21:49
22Francesca BusatoJVT 56:46+24:26
23Iris ColomboRun Using Brain 56:57+24:37
24Hannah WinklerSUSO 57:07+24:47
25Debora DalfolloItalia National Team 57:22+25:02
26Teja TušarOK Azimut 58:38+26:18
27Paula PavlinVihor 60:05+27:45
28Marie KalcherHSV-P 61:43+29:23
29Hanna PrzeszłowskaUKS Traper 73:20+41:00
30Tina KernOK Komenda 73:27+41:07
31Zala Serženta SeljakOK Azimut 75:45+43:25
32Nika RavnikarOK Komenda 91:58+59:38
33Roberta BotinaGAJA 104:41+72:21
Anja ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--
Anna LöwensteinSUSO DNF+ --:--
Katarina Eva AnderluhOK Polaris DNF+ --:--

W18 (5.68km / 175m / 16KT)

1Isa EnvallIKHP 40:04+00:00
2Amanda KleijnSNO 41:11+01:07
3Csilla GárdonyiMOM 41:47+01:43
4Erika Källvik LeufvénAmals OK 45:01+04:57
5Alma Holmqvist JohanssonIKHP 45:11+05:07
6Hanna JohannessonRonneby OK 45:14+05:10
7Alva SonessonFAIK OK 46:30+06:26
8Nikola ThynovaTSM Kralovehradecko 48:05+08:01
9Julia RangertIKHP 48:08+08:04
10Johanna Källvik LeufvénAmals OK 49:02+08:58
11Ebba HjertbergHestra IF 49:11+09:07
12Veronika SklibovaTSM Kralovehradecko 49:33+09:29
13Kamila ŠpringlováLBM 51:08+11:04
14Alma VilhelmssonFAIK OK 51:34+11:30
15Nelli HajduTTE 51:45+11:41
16Lucie KorpasováLBM 53:31+13:27
17Zala ZavrlOK Komenda 55:38+15:34
18Imola KálmánSPA 55:47+15:43
19Martina OpálkováBBM 56:13+16:09
20Alice SelemItalia National Team 56:16+16:12
21Anna LuegerSUSO 56:31+16:27
22Caterina DalleraItalia National Team 58:44+18:40
23Arianna PatiniRun Using Brain 59:15+19:11
24Roza VejrazkovaTSM Kralovehradecko 59:29+19:25
25Dorottya HajnalSPA 60:15+20:11
26Deja RazpetOK Azimut 60:40+20:36
27Caterina De NardisItalia National Team 62:21+22:17
28Nika PoljanšekOK Azimut 62:47+22:43
29Wilma BerganderEksjö SOK 63:25+23:21
30Anna CasagrandeOrienteering Pergine 63:26+23:22
31Nicol CanovaItalia National Team 64:07+24:03
32Ana Pia PogačarOK Komenda 64:23+24:19
33Eszter IvánMOM 65:43+25:39
34Klara HöglundEksjö SOK 66:52+26:48
35Magdalena StandhartingerSUSO 67:10+27:06
36Sara MondinJVT 69:43+29:39
37Barbora MatejkovaTSM Kralovehradecko 70:11+30:07
38Elisa De ColleJVT 74:40+34:36
39Ana TišljarORI 81:02+40:58
40Lana ŠtrumbeljOK Polaris 81:09+41:05
41Emese ŐszAlpokalja SK 92:19+52:15
Vera ChiusoleEksjö SOK MP+ --:--
Laura SladekSUSO MP+ --:--
Lovisa BlomgrenSOKA DNF+ --:--
Sara GranstedtIKHP DNF+ --:--
Ebba BerglinOrion MP+ --:--
Julija FerencOK Tivoli DNF+ --:--
Anna UneggSPUK MP+ --:--

W20 (6.18km / 175m / 16KT)

1Klara AxelssonEKSJO SOK 50:35+00:00
2Anni BergerBerger-C 50:56+00:21
3Fanny SundbladEksjö SOK 51:26+00:51
4Tereza KorpasováLBM 52:16+01:41
5Réka Dalida PatakiPVSK 54:44+04:09
6Rosa TrummerOLCG 61:00+10:25
7Andrea VetrickovaTSM Kralovehradecko 62:11+11:36
8Nikola ZlamalovaTSM Kralovehradecko 67:24+16:49
9Anastasia SheshikovaKAM 68:34+17:59
10Francesca De NardisItalia National Team 70:09+19:34
11Alena VoltrovaROZ 71:11+20:36
12Jana KubickovaTSM Kralovehradecko 72:40+22:05
13Agnes ScheiklOCFF 74:22+23:47
14Brina FoškiOK Polaris 75:53+25:18
15Monika RavnikarOK Komenda 85:09+34:34
16Hannah KalcherHSV-P 86:05+35:30
17Emy MichelinJVT 87:01+36:26
Jasmina Gassnernfwien MP+ --:--
Tinkara Cerar DNF+ --:--
Sanna FastEksjö SOK DNF+ --:--
Lisa Jonsson NordinSOL DNF+ --:--
Apolena MalinovaTSM Kralovehradecko DNF+ --:--

W21A (6.18km / 175m / 16KT)

1Borbála KézdyMOM 55:21+00:00
2Lisa PacherSUSO 57:38+02:17
3Soňa BeržinskáECZT 57:39+02:18
4Maria ZebeleEREBUS VICENZA 60:22+05:01
5Šárka HnilicováKVS Sumperk 61:00+05:39
6Marie BrezinovaVPM 61:54+06:33
7Jerca BernikŠOK 64:45+09:24
8Aleksandra MazanUKS Traper 65:14+09:53
9Marlies BergerBerger-C 66:28+11:07
10Karin LeonhardtOCFF 66:59+11:38
11Tajda FoškiOK Polaris 68:55+13:34
12Gudrun EnglmaierOLC 68:57+13:36
13Federica NegriPolbes 72:53+17:32
14Lena StrombergerBerger-C 73:18+17:57
15Gudrun PregartnerOLGDK 73:50+18:29
16Alice KozumplíkováECZT 73:54+18:33
17Gisa WartbichlerHSV WRN 75:00+19:39
18Katarína KotrlováSKS 75:46+20:25
19Tereza BialozytovaPGP 75:50+20:29
20Angelika RenzSUSO 75:56+20:35
21Barbora StachoňováECZT 77:37+22:16
22Andrea Müllerthurgorienta 78:37+23:16
23Marta ScapinGalilei 78:50+23:29
24Urša TomažinOK Azimut 84:07+28:46
25Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 93:38+38:17
26Lise ConielCOL BR5604 109:33+54:12
27Monika Martina Sipina HalperOK Jelen 116:02+60:41
28Nikolina MarjanovićOKM 122:28+67:07
Hana JanůKVS Sumperk DNF+ --:--
Ingrid Kurzol.biel.seeland MP+ --:--

W21B (3.93km / 90m / 13KT)

1Krisztina NagyPSS 43:46+00:00
2Inessa CherniavskyOC München 53:29+09:43
3Dora TežakVihor 53:37+09:51
4Doris WimmerBerger-C 58:01+14:15
5Maija CerukaMezmalas 60:47+17:01
6Elvin Alders-stelMOT NL 61:23+17:37
7Joanna PuternickaOrientop 61:53+18:07
8Ruta PutninaMezmalas 62:08+18:22
9Theresa BrunauerASKÖ Henndorf 62:54+19:08
10Iva LovrecVihor 65:48+22:02
11Katja PrezeljOK Azimut 67:54+24:08
12Maria ZollnerSPUK 75:02+31:16
13Julia ScheiberHSV Spittal 75:22+31:36
14Maja KuštVihor 75:37+31:51
15Katharina HinterhoferASKÖ Henndorf 77:01+33:15
16Therese Hohlol.biel.seeland 77:16+33:30
17Ieva CerukaMezmalas 77:44+33:58
18Viktoria ZachariasLAC 79:00+35:14
19Doris NesitkaWAT 84:33+40:47
20Martina AigmüllerSUSO 87:12+43:26
21Viktoria KnauderSUSO 89:53+46:07
22Bernardica StipicVihor 93:26+49:40
23Ingrid LuegerSUSO 96:52+53:06
24Petra StojanOK Komenda 103:10+59:24
25Rehab AbdelraoufOLV Landshut 109:40+65:54
26Jasmine AuerLAC 116:45+72:59
27Petra ParadižOK Komenda 117:14+73:28
28Marta MalusOK Komenda 122:59+79:13
29Vlatka StupaloVihor 132:10+88:24
30Barbara De SantisViorteam 142:31+98:45
31Maja IsteničOK Azimut 144:25+100:39
32Maja ObidOK Azimut 156:46+113:00
33Katharina ThomanSPUK 1498:29+1454:43
Damjana JeršeOK Polaris DNF+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--
Lucija JurkovičOK Komenda DNF+ --:--
Veronika De LuisaGAJA DNF+ --:--
Nataša BogatajOK Azimut MP+ --:--
Karin VoglSV Mietraching DNF+ --:--
Nola JandrečićJAP DNF+ --:--
Damjana GantarOK Azimut DNF+ --:--
Antonella SinigagliaGAJA MP+ --:--
Kerstin ThomanSPUK MP+ --:--
Monica BortoliniOrTarzo MP+ --:--
Abigael BoncinaOK Azimut DNF+ --:--

W21E (8.12km / 195m / 21KT)

1Barbora ChaloupskaTSM Kralovehradecko 58:08+00:00
2Zdenek PrdelDROT 58:19+00:11
2Ursula KadanOCFF 59:56+01:48
3Aleksandra HornikPMT 60:05+01:57
4Carina PolzerSPUK 60:53+02:45
5Zsófia SárközyMOM 61:09+03:01
6Hanna WisniewskaPMT 62:19+04:11
7Andrea SvenssonTisaren 63:48+05:40
8Verena TroiTOL 64:23+06:15
9Anna Nilsson SimkovicsOLC 64:41+06:33
10Agata StankiewiczPMT 65:28+07:20
11Ewa GwozdzPMT 66:35+08:27
12Salla LaitinenEsAk 66:45+08:37
13Marie ProchazkovaKAM 68:03+09:55
14Zagonel ViolaUS Primiero 69:51+11:43
15Erica PetterssonIFK Göteborg 70:45+12:37
16Elina KarklinaLAT NAF 71:04+12:56
17Valerie KamererovaKAM 71:32+13:24
18Johanna TrummerOLCG 72:48+14:40
19Vanda HosekovaSlavia ZU Zilina 74:33+16:25
20Nuša JeramOK Azimut 75:22+17:14
21Tajda BogatajOK Azimut 77:08+19:00
22Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 78:27+20:19
23Tamara HochuliOLG Pfani 81:13+23:05
24Jessica LucchettaOrTarzo 82:25+24:17
25Mirja PavićJAP 82:44+24:36
26Anna CaglioPolbes 86:10+28:02
27Ajda FlaškerOK Komenda 87:24+29:16
28Chiara Dalla SantaG.S. Pavione 89:00+30:52
29Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 98:35+40:27
30Barbara KmetecKamniški OK 119:18+61:10
Yana BogyaTRS MP+ --:--
Eszter MantuanoSPA MP+ --:--
Kristýna HlubučkováKAM DNF+ --:--
Tina ZagorcKamniški OK MP+ --:--
Anika Gassnernfwien MP+ --:--
Christine KirchlechnerSCM DNF+ --:--
Martina PalumboTrent-O DNF+ --:--
Čermakova MagdalenaDROT DNF+ --:--
Michela GuizzardiCUSB-O DNF+ --:--
Lenka KociánováECZT MP+ --:--

W35 (5.63km / 110m / 17KT)

1Barbara BótorPSS 57:30+00:00
2Helga Bertoldior.mez 59:52+02:22
3Anica HribarOK Brežice 65:28+07:58
4Nikolett LadaBIM 68:27+10:57
5Mojca FoškiOK Polaris 70:28+12:58
6Fruzsina BiroBIM 73:43+16:13
7Clizia ZambiasiSemiperdo 74:45+17:15
8Ana PlavčakŠOK 75:29+17:59
9Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 76:35+19:05
10Romana ZupanOK Komenda 85:36+28:06
11Petja BalažičOK SG 89:52+32:22
12Irena Hacin KölnerOK Komenda 99:13+41:43
13Nastja RajOK SG 116:08+58:38
Lidija HribarKamniški OK DNF+ --:--
Saša ŽižekOK Azimut DNF+ --:--
Lenka MíkováKVS Sumperk DNF+ --:--
Špela TrunkOK Komenda DNF+ --:--

W40 (4.46km / 150m / 16KT)

1Annemarie SieberCH 47:19+00:00
2Jana KubanovaTBM 49:18+01:59
3Anne StraubeSV Lengefeld 51:15+03:56
4Pavlina ChaloupskaTSM Kralovehradecko 53:15+05:56
5Judit AllwingerLAC 54:14+06:55
6Marcela ČechováTBM 55:43+08:24
7Daria NiggliO'Jura 55:51+08:32
8Pavlina ChvatilovaTSM Kralovehradecko 60:34+13:15
9Petra GrycovaTBM 60:35+13:16
10Chiara SepinGAJA 65:25+18:06
11Daniela MartanovaVLI 72:11+24:52
12Ivana KorpasováLBM 72:12+24:53
13Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 87:34+40:15
14Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 99:12+51:53
15Marketa BlazkovaSJH 116:39+69:20
Linda NordinEksjö SOK DNF+ --:--
Metka UdovicOK Trzin DNF+ --:--
Jindriska MilanovaTBM DNF+ --:--

W45 (4.46km / 150m / 16KT)

1Marketa VandasovaTSM Kralovehradecko 55:19+00:00
2Šárka KašparováOBO 59:29+04:10
3Barbara WinklerSPUK 59:36+04:17
4Ivana GobecVihor 69:23+14:04
5Anka KuzminSemiperdo 69:42+14:23
6Aniko MadarassyBEAC 72:57+17:38
7Angelika AschacherHSV WRN 73:17+17:58
8Dagmar MiklušováRBA 73:51+18:32
9Ivana KunzováBBM 76:49+21:30
10Tünde AllwingerLAC 78:42+23:23
11Hélene Le VergeQuimper 80:01+24:42
12Christine GrünbergerOrK 83:22+28:03
13Hana BurianMOM 86:43+31:24
14Katiuscia SibigliaEREBUS VICENZA 94:45+39:26
15Helga TezarekOJE Wappler 96:18+40:59
16Angela LeonardelliOrienteering Pergine 101:56+46:37
17Marjanca PoljanšekOK Azimut 110:58+55:39
18Marjana RejecOK Azimut 117:43+62:24
19Irena BalažičOK SG 198:27+143:08
Jela FuruczovaFBA DNF+ --:--
Barbara AngermannSPUK DNF+ --:--
Irma PretnarKamniški OK DNF+ --:--
Maria Elena SimonelliSemiperdo DNF+ --:--
Maja ProsenOK Komenda DNF+ --:--

W50 (4.13km / 110m / 11KT)

1Hedi BergerBerger-C 48:34+00:00
2Johanna PurrerOLG CO 52:31+03:57
3Vanja StaffOLTT 52:41+04:07
3Guni PalmeOrK 52:41+04:07
5Gislind BergerBerger-C 57:20+08:46
6Marirosa HechichSemiperdo 67:43+19:09
7Susi VeitsbergerOJE Wappler 79:02+30:28
8Tine Meyhoff PetersenHG 82:23+33:49
9Brigitte MagetOLGDK 90:59+42:25
Ágnes Erika LukácsiPVSK DNF+ --:--
Irena PeřinkováBBM MP+ --:--
Gerhild PacherSUSO DNF+ --:--

W55 (4.13km / 110m / 11KT)

1Joli WehrliSwiss O Tours 54:15+00:00
2Marina Movkokd39 55:56+01:41
3Barbara Egger Kellerol.biel.seeland 64:03+09:48
4Ursula WolfCH 65:22+11:07
5Caroline MackenzieDARLO 69:14+14:59
6Mona Bugge HaugATN 69:55+15:40
7Lory Meri SavorgnanoViorteam 73:49+19:34
8Sabine SchweigerYOA 76:48+22:33
9Hannelore SchreiberHSV Langenlebarn 76:56+22:41
10Francesca GuaratoArces OK 77:42+23:27
11Turid Ragna GiilATN 80:01+25:46
12Maria Pia VirgoliniPolbes 87:04+32:49
13Julie CollinsDFOK 89:27+35:12
14Ulrika HaajanenOK Raseborg 97:40+43:25
15Maja CvitkovićVihor 106:05+51:50
16Silvia PietschNF Wien 106:54+52:39
Elisabeth SteinlechnerOCFF DNF+ --:--

W60 (3.01km / 90m / 13KT)

1Ágota MuzsnaiHSE 45:33+00:00
2Gabriella JenöváriHSE 46:56+01:23
3Margrete JorandliATN 48:54+03:21
4Tazia LorenzetUS Primiero 50:56+05:23
5Elena Solovevakd39 54:09+08:36
6Bea ArnSCOM 54:58+09:25
7Luise OswaldHSV-P 56:09+10:36
8Gertraud LeonhardtOCFF 58:40+13:07
9Bente Tangen WikstromATN 60:32+14:59
10Miluše ProcházkováKAM 62:48+17:15
11Éva MezőPVM 63:34+18:01
12Ines MayrhoferOII 63:47+18:14
13Jenei MargitBÖF 65:07+19:34
14Iva JanskáLBM 65:46+20:13
15Natalia Lazarevakd39 68:59+23:26
16Chiara RajgeljGAJA 158:32+112:59
Gunnel NilssonOLC MP+ --:--
Paola ViliottiOrienteering Pergine MP+ --:--
Lorraine BattsDARLO MP+ --:--
Sandra HofferOrienteering Pergine DNF+ --:--

W65 (2.62km / 70m / 10KT)

1Ruth WydenkellerCH 40:06+00:00
2Martha PrommerNF Brückl 45:03+04:57
3Cristina Chiettinior.mez 45:34+05:28
4Hilde BaderOLV Ost 47:43+07:37
5Caty DawsonGAFANHORI 47:55+07:49
6Gunvor SkjesetATN 54:17+14:11
7Liv FeiringATN 61:07+21:01
8Solveig BillingsoATN 65:00+24:54
9Annamaria AbramOr. Crea Rossa 78:16+38:10
10Gerti SchandorOCFF 80:19+40:13
11Edit KühnPVM 80:45+40:39
Dietlinde VenhauerOLCU Viktring DNF+ --:--