Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga

Škofjeloški orientacijski klub, Pevno, 8. 4. 2018

M10 (2.13km / 60m / 7KT)

1Oskar FoškiOK Polaris 19:16+00:00
2Jakob KurinčičOK Komenda 20:10+00:54
3Ožbej MalusOK Komenda 21:43+02:27
4Anže KölnerOK Komenda 22:54+03:38
5Martin FerencOK Tivoli 23:08+03:52
6Enej ŠucOK Komenda 27:04+07:48
7David SedejOK Azimut 27:05+07:49
Drejc MalusOK Komenda MP+ --:--
Jaka SeljakOK Komenda MP+ --:--

M12 (2.45km / 120m / 8KT)

1Luka SeljakOK Komenda 24:08+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 25:58+01:50
3Nejc TrunkOK Komenda 41:27+17:19
4Aljaž ŠkvarčaOK Azimut 46:47+22:39
Jan CokanOK Komenda DNF+ --:--

M14 (3.32km / 140m / 9KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 26:48+00:00
2Martin JevševarOK Brežice 35:58+09:10
3Nejc TurkOK Komenda 38:03+11:15
4Rok KernOK Komenda 44:17+17:29
5Timotej HribarOK Brežice 46:32+19:44
6Tilen ZupanOK Komenda 48:22+21:34
7Žiga Podrekar 59:58+33:10
8Nejc ZorkoOK Brežice 65:59+39:11

M16 (5.17km / 250m / 12KT)

1Natan Maj PoženelPD Tolmin 64:46+00:00
2Anže Podrekar 103:49+39:03
Martin TrajbaričOK Tivoli MP+ --:--
Enej SmoleOK Polaris DNF+ --:--
Aljaž ObidOK Azimut DNF+ --:--

M18 (7.94km / 350m / 15KT)

1Jure KavčičOK Komenda 102:18+00:00

M21A (7.94km / 350m / 15KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 62:38+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris 74:11+11:33
3Gašper PetrovičOK Polaris 78:08+15:30
4Valentin ErženOK Azimut 82:50+20:12
5Gregor ZupanOK Komenda 83:49+21:11
6Simon KurinčičOK Komenda 87:18+24:40
7Nejc MočnikOK Azimut 91:03+28:25
Matjaž DrakslerŠOK DNF+ --:--

M21B (4.19km / 210m / 9KT)

1Franc MalusOK Komenda 55:33+00:00
2Borut SeljakOK Azimut 61:22+05:49
3Matej VidičOK Azimut 62:11+06:38
4Timotej ŠucOK Komenda 71:06+15:33
5Jernej Šavli 78:24+22:51
6Boštjan BogatajOK Azimut 92:57+37:24
7Denis Mikuz 93:32+37:59
Matjaž Skvarča MP+ --:--

M21E (16.84km / 550m / 30KT)

1Andraz HribarOK Brežice 121:27+00:00
2Jan DovčOK Tivoli 123:24+01:57
3Peter TušarOK Azimut 124:12+02:45
4Matic BlažOK Komenda 143:15+21:48
5Boštjan ČerinOK Tivoli 145:39+24:12
6Bojan JevševarOK Brežice 152:03+30:36
7Denis KokeljKamniški OK 177:26+55:59
8Matej ČerinOK Tivoli 237:27+116:00

M35 (7.94km / 350m / 15KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 63:31+00:00
2Petar DelićMaksimir 63:41+00:10
3Tihomir SalopekOK Azimut 66:45+03:14
4Tomaž KremžarOK Komenda 74:53+11:22
5Aleš PoljanšekOK Azimut 75:39+12:08
6Dušan PetrovičOK Polaris 75:47+12:16
7Gregor AnderluhOK Polaris 85:26+21:55
8Matej SedejOK Azimut 95:29+31:58
Igor GavrilovOK Komenda MP+ --:--

M45 (6.39km / 290m / 13KT)

1Miha ŠkarabotOK Polaris 70:22+00:00
2Robert KuncOK Tivoli 76:00+05:38
3Tomaž PustOK Komenda 78:56+08:34
4Valter FoškiOK Polaris 85:54+15:32
Francisco DelgadoOK Variopintos ZG DNF+ --:--

M50 (5.17km / 250m / 12KT)

1Aleš ČerinOK Tivoli 69:16+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli 74:16+05:00
3Vojko KacinOK Azimut 86:26+17:10
4Andrej KorelcOK Komenda 92:13+22:57
5Dušan SmoleOK Polaris 98:25+29:09
6Marijan LebanOK Azimut 101:12+31:56
7Janez ZavrlOK Komenda 101:21+32:05
Pavel RejecOK Azimut DNF+ --:--
Vinko PernekMOK DNF+ --:--

M60 (4.19km / 210m / 9KT)

1Vlado SedejOK Azimut 74:59+00:00
2Janko LapajneOK Azimut 80:22+05:23
3Črtomir KnapOK Azimut 137:50+62:51

Otroška (2.13km / 60m / 7KT)

1Rok SedejOK Azimut 28:42+00:00
2Jerca KurinčičOK Komenda 29:58+01:16
3Leila Ema PoženelPD Tolmin 37:43+09:01
4Nizzy BončinaOK Azimut 41:30+12:48
5Maks Sočič 48:52+20:10
6Anže ObidOK Azimut 49:55+21:13
7Sara Sočič 50:09+21:27
8Tin ŠucOK Komenda 51:59+23:17
9Žiga SedejOK Azimut 74:38+45:56
Izabela Eržen PlavčakŠOK DNF+ --:--

Začetniška (2.45km / 120m / 8KT)

1Martin TurkOK Komenda 37:20+00:00
2Darja VodlanOK Polaris 72:06+34:46

Ž10 (2.13km / 60m / 7KT)

1Brina KölnerOK Komenda 22:42+00:00
2Neža TrunkOK Komenda 26:45+04:03
3Nika ErženOK Azimut 33:25+10:43

Ž12 (2.45km / 120m / 8KT)

1Nea ErženOK Azimut 22:13+00:00
2Dorja SalopekOK Azimut 27:36+05:23
3Neža ObidOK Azimut 33:08+10:55
4Luna ŠmidŠOK 35:32+13:19
5Zala Mia ŠvigeljOK Komenda 36:08+13:55
6Lucija KremžarOK Komenda 41:22+19:09
7Tinka FerencOK Tivoli 43:25+21:12

Ž14 (3.32km / 140m / 9KT)

1Vita MalusOK Komenda 45:29+00:00
2Manja LebanOK Azimut 46:07+00:38
3Zala FerencOK Tivoli 50:24+04:55
4Karin PustOK Komenda 53:48+08:19

Ž16 (5.17km / 250m / 12KT)

1Tina KernOK Komenda 70:25+00:00
2Teja TušarOK Azimut 71:48+01:23
3Nika RavnikarOK Komenda 98:57+28:32
4Zala Serženta SeljakOK Azimut 100:38+30:13
5Katarina AnderluhOK Polaris 123:27+53:02

Ž18 (6.39km / 290m / 13KT)

1Nika PoljanšekOK Azimut 81:18+00:00
2Deja RazpetOK Azimut 99:54+18:36
3Tinkara CerarOK Tivoli 188:42+107:24

Ž21B (3.32km / 140m / 9KT)

1Petra StojanOK Komenda 67:00+00:00
2Nataša BogatajOK Azimut 71:31+04:31
3Abigael BoncinaOK Azimut 74:52+07:52
4Marta MalusOK Komenda 77:12+10:12
5Maja IsteničOK Azimut 79:14+12:14
6Maja ObidOK Azimut 95:06+28:06
7Petra ParadižOK Komenda 99:33+32:33

Ž21E (11.4km / 380m / 19KT)

1Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 114:02+00:00
2Ajda FlaškerOK Komenda 122:05+08:03
3Tajda BogatajOK Azimut 134:11+20:09
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 139:14+25:12
5Monika RavnikarOK Komenda 145:47+31:45
6Barbara KmetecKamniški OK 193:53+79:51

Ž35 (6.39km / 290m / 13KT)

1Anica HribarOK Brežice 74:49+00:00
2Ana PlavčakŠOK 98:59+24:10
3Romana ZupanOK Komenda 107:12+32:23
4Špela TrunkOK Komenda 107:37+32:48
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 112:07+37:18
6Saša ŽižekOK Azimut 125:29+50:40

Ž45 (4.19km / 210m / 9KT)

1Marjanca PoljanšekOK Azimut 83:04+00:00
2Marjana RejecOK Azimut 92:45+09:41
Alenka ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--