Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP dolge, SOL 4 - dolga

Orientacijski klub Polaris, Rakitna, 12. 5. 2018

M10 (1.85km / 40m / 8KT)

1David SedejOK Azimut 14:54+00:00
2Oskar FoškiOK Polaris 14:55+00:01
3Enej ŠucOK Komenda 16:50+01:56
4Jakob KurinčičOK Komenda 17:13+02:19
5Ožbej MalusOK Komenda 18:41+03:47
6Drejc MalusOK Komenda 26:53+11:59
7Florijan KremžarOK Komenda 27:21+12:27

M12 (2.15km / 55m / 9KT)

1Luka SeljakOK Komenda 22:55+00:00
2Rok BogatajOK Azimut 24:49+01:54
3Lev ŽižekOK Azimut 28:40+05:45
4Nejc TrunkOK Komenda 32:12+09:17
5Jan CokanOK Komenda 34:03+11:08
Jaka SeljakOK Komenda MP+ --:--

M14 (3.14km / 80m / 12KT)

1Tihon SalopekOK Azimut 28:37+00:00
2Martin JevševarOK Brežice 32:00+03:23
3Aljaž ČelikOK Azimut 38:34+09:57
4Rok KernOK Komenda 38:54+10:17
5Tilen ZupanOK Komenda 52:54+24:17
6Nejc ZorkoOK Brežice 77:10+48:33
Timotej HribarOK Brežice DNF+ --:--
Nejc TurkOK Komenda DNS+ --:--
Luka AnderluhOK Polaris DNS+ --:--
Fedja MočnikOK Polaris MP+ --:--

M16 (4.45km / 135m / 11KT)

1Natan Maj PoženelPD Tolmin 48:10+00:00
2Domen KavčičOK Komenda 51:45+03:35
3Aljaž ObidOK Azimut 97:10+49:00
Enej SmoleOK Polaris DNF+ --:--

M18 (7.09km / 225m / 18KT)

1Tjaž GantarOK Azimut 86:18+00:00
2Ambrož RupnikOK Azimut 93:06+06:48
3Gašper ČopiPD Tolmin 94:12+07:54

M20 (7.09km / 225m / 18KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 79:10+00:00
2Jan ŠalamunOK Polaris 88:26+09:16
3Gašper PetrovičOK Polaris 117:40+38:30

M21A (7.09km / 225m / 18KT)

1Nejc MočnikOK Azimut 88:27+00:00
2Simon KurinčičOK Komenda 105:43+17:16
3Aleš ZobavnikKamniški OK 116:28+28:01
Aljaž ČerneOK Tivoli DNS+ --:--
Elio GoljaOK Polaris MP+ --:--
Leon KropivšekMOK DNS+ --:--

M21B (4.23km / 130m / 12KT)

1Borut Seljak 51:28+00:00
2Franc MalusOK Komenda 51:53+00:25
3Emil KacinOK Azimut 55:02+03:34
4Boštjan BogatajOK Azimut 59:04+07:36
5Silvo BabičOK Komenda 59:05+07:37
6Jernej Šavli 66:14+14:46
7Luka PlavčakŠOK 67:07+15:39
8Matej VidičOK Azimut 71:05+19:37
9Matjaž Skvarča 76:42+25:14
10Timotej ŠucOK Komenda 82:11+30:43
Griša MočnikOK Polaris DNS+ --:--
Denis MikužOK Azimut MP+ --:--

M21E (10.81km / 335m / 25KT)

1Andraz HribarOK Brežice 88:44+00:00
2Matija RazumOK Brežice 91:08+02:24
3Gregor HvalaOK Azimut 93:48+05:04
4Peter TušarOK Azimut 94:52+06:08
5Matic BlažOK Komenda 94:55+06:11
6Jaka PiltaverOK Brežice 96:03+07:19
7Rajko KračunKamniški OK 123:19+34:35
Simon StanonikOK Azimut MP+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda MP+ --:--
Blaž PetrovičOK Polaris MP+ --:--
Mark BogatajOK Azimut MP+ --:--

M35 (7.22km / 220m / 16KT)

1Tihomir SalopekOK Azimut 68:10+00:00
2Bojan JevševarOK Brežice 68:42+00:32
3Tomaž KremžarOK Komenda 80:50+12:40
4Valentin ErženOK Azimut 82:28+14:18
5Herwig AllwingerMOK 86:21+18:11
6Marko ObidOK Azimut 89:00+20:50
7Iztok RojcOK Polaris 89:40+21:30
8Klemen KendaOK Azimut 92:15+24:05
9Matej SedejOK Azimut 93:33+25:23
10Igor GavrilovOK Komenda 93:50+25:40
11Andrej CimermanOK Polaris 115:25+47:15
Miran KolmanKamniški OK DNS+ --:--
Janez CimermanOK Azimut DNS+ --:--

M45 (5.24km / 190m / 16KT)

1Siegfried OpetnikHSV Klagenfurt 56:23+00:00
2Aleš PoljanšekOK Azimut 61:22+04:59
3Tomaž PustOK Komenda 65:03+08:40
4Boris ErženŠOK 69:24+13:01
5Robert KuncOK Tivoli 75:27+19:04
6Dalibor RadovanOK Polaris 83:33+27:10
7Stanislav KustecMOK 84:45+28:22
8Davor Pobega 107:39+51:16
Valter FoškiOK Polaris MP+ --:--
Robert MandlSPUK MP+ --:--

M50 (4.45km / 135m / 11KT)

1Aleš ČerinOK Tivoli 52:36+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 55:33+02:57
3Janez ZavrlOK Komenda 61:43+09:07
4Simon ČopiPD Tolmin 69:59+17:23
5Marijan LebanOK Azimut 76:30+23:54
6Igor BončinaOK Azimut 85:02+32:26
7Vojko KacinOK Azimut 88:01+35:25
8Andrej KorelcOK Komenda 91:33+38:57
9Dušan SmoleOK Polaris 95:55+43:19
10Pavel RejecOK Azimut 127:37+75:01
Aleš ZupanOK Polaris DNF+ --:--

M60 (4.23km / 130m / 12KT)

1Charles NelsonOK Azimut 69:32+00:00
2Vlado SedejOK Azimut 74:48+05:16
3Janko LapajneOK Azimut 79:19+09:47
4Črtomir KnapOK Azimut 81:40+12:08

OTR (1.85km / 40m / 8KT)

1Leila Ema PoženelPD Tolmin 21:02+00:00
2Zarja ŽižekOK Azimut 21:58+00:56
3Teja ŠucOK Komenda 36:25+15:23
4Tin ŠucOK Komenda 36:27+15:25
4Žiga SedejOK Azimut 36:27+15:25
6Manca PahorOK Komenda 87:27+66:25
Nizzy BončinaOK Azimut DNS+ --:--
Jerca KurinčičOK Komenda MP+ --:--

REK (4.45km / 135m / 11KT)

1Dragan KrivičićOKPT 135:52+00:00
2Žiga GroffOK Azimut 150:41+14:49
Eva Casagrande +-136:08

ZAČ (2.15km / 55m / 9KT)

1Elena Gombač ŠucOK Komenda 40:54+00:00
2Rok SedejOK Azimut 48:08+07:14
3Darja VodlanOK Polaris 65:08+24:14

Ž10 (1.85km / 40m / 8KT)

1Neža TrunkOK Komenda 17:56+00:00
2Nika ErženOK Azimut 30:57+13:01
Ana Maja AnderluhOK Polaris DNF+ --:--

Ž12 (2.15km / 55m / 9KT)

1Nea ErženOK Azimut 23:20+00:00
2Dorja SalopekOK Azimut 25:28+02:08
3Neža ObidOK Azimut 26:51+03:31
4Lucija KremžarOK Komenda 39:10+15:50
5Mojca KuncOK Tivoli 57:10+33:50
6Nikolina Ugrin 62:17+38:57

Ž14 (3.14km / 80m / 12KT)

1Karin PustOK Komenda 48:24+00:00
2Manja LebanOK Azimut 56:01+07:37
3Vita MalusOK Komenda 57:01+08:37
Lucija KavčičOK Komenda DNS+ --:--

Ž16 (4.23km / 130m / 12KT)

1Tina KernOK Komenda 54:23+00:00
2Katja BabičOK Komenda 56:39+02:16
3Nika RavnikarOK Komenda 59:50+05:27
4Anja ŠkarabotOK Polaris 77:28+23:05
5Teja TušarOK Azimut 78:04+23:41
6Zala Serženta SeljakOK Azimut 89:26+35:03
7Katarina Eva AnderluhOK Polaris 135:11+80:48

Ž18 (5.24km / 190m / 16KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda 62:57+00:00
2Zala ZavrlOK Komenda 72:46+09:49
3Nika PoljanšekOK Azimut 78:01+15:04
4Lana ŠtrumbeljOK Polaris 89:02+26:05
5Deja RazpetOK Azimut 104:44+41:47
6Jedert JevševarOK Brežice 135:33+72:36

Ž20 (5.24km / 190m / 16KT)

1Monika RavnikarOK Komenda 76:09+00:00
2Brina FoškiOK Polaris 95:47+19:38
Alja Tekavc UršičOK Polaris DNF+ --:--

Ž21B (3.67km / 135m / 10KT)

1Petra ParadižOK Komenda 61:01+00:00
2Maja IsteničOK Azimut 66:29+05:28
3Damjana JeršeOK Polaris 75:37+14:36
4Nataša BogatajOK Azimut 82:41+21:40
5Irma PretnarKamniški OK 86:22+25:21
6Marta MalusOK Komenda 86:35+25:34
7Abigael Vanessa BoncinaOK Azimut 97:32+36:31
Maja ObidOK Azimut MP+ --:--

Ž21E (7.22km / 220m / 16KT)

1Nuša JeramOK Azimut 71:45+00:00
2Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 78:39+06:54
3Ajda FlaškerOK Komenda 84:27+12:42
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 91:15+19:30
5Polona JezeršekOK Komenda 101:36+29:51
6Tajda BogatajOK Azimut 119:30+47:45
7Urša TomažinOK Azimut 126:36+54:51
Barbara KmetecKamniški OK MP+ --:--

Ž35 (4.45km / 135m / 11KT)

1Regina HabenichtSPUK 55:08+00:00
2Anica HribarOK Brežice 57:48+02:40
3Ana PlavčakŠOK 70:11+15:03
4Andreja AnžurOK Tivoli 80:51+25:43
5Saša ŽižekOK Azimut 82:29+27:21
6Romana ZupanOK Komenda 86:17+31:09
Špela TrunkOK Komenda DNS+ --:--
Katja KobentarKamniški OK MP+ --:--

Ž45 (3.67km / 135m / 10KT)

1Marjanca PoljanšekOK Azimut 70:42+00:00
2Maja Zaman GroffOK Azimut 77:43+07:01
3Maja ProsenOK Komenda 83:39+12:57
4Marjana RejecOK Azimut 91:22+20:40
5Alenka ŠkarabotOK Polaris 93:55+23:13
6Maruša DebeljakOK Polaris 98:54+28:12
Marija AnderluhOK Polaris DNF+ --:--