Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP štafete - štafeta

Orientacijski klub Polaris, Rakitna, 13. 5. 2018

M21

1 OK Brežice
2.1 Andraz Hribar [32:24]
2.2 Jaka Piltaver [31:42]
2.3 Matija Razum [28:43]
1:32:49+00:00
2 OK Azimut
1.1 Simon Stanonik [29:38]
1.2 Gregor Hvala [36:49]
1.3 Mark Bogataj [26:36]
1:33:03+00:14
3 Orientacijski Klub Polaris
4.1 Matej Škarabot [41:26]
4.2 Gašper Petrovič [41:37]
4.3 Blaž Petrovič [37:06]
2:00:09+27:20
4 Orientacijski Klub Polaris
3.1 Iztok Rojc [37:33]
3.2 Elio Golja [45:32]
3.3 Andrej Cimerman [1:07:58]
2:31:03+58:14
5 Škofjeloški orientacijski klub
5.1 Ana Plavčak [1:09:35]
5.2 Roman Sladič [1:23:09]
5.3 Boris Eržen [52:12]
3:24:56+112:07
DROT
6.1 Ivan Nagy [44:58]
6.2 N.N. [MP]
6.3 N.N. []
MP+ --:--

Ž21

1 OK Azimut
11.1 Nuša Jeram [30:12]
11.2 Tajda Bogataj [42:14]
1:12:26+00:00
2 Orientacijski klub Komenda
12.1 Ajda Flašker [36:06]
12.2 Monika Ravnikar [38:36]
1:14:42+02:16
3 OK Azimut
17.1 Lara Gantar [33:22]
17.2 Urša Tomažin [42:36]
1:15:58+03:32
4 Kamniški Orientacijski Klub
14.1 Suzana Flerin Drevenšek [49:16]
14.2 Mojca Flerin Drevenšek [30:15]
1:19:31+07:05
5 Orientacijski Klub Polaris
16.1 Brina Foški [46:14]
16.2 Tajda Foški [33:39]
1:19:53+07:27
6 OK Tivoli
15.1 Ana Pribaković Borštnik [47:56]
15.2 Andreja Anžur [53:18]
1:41:14+28:48
7 OK Brežice
13.1 Anica Hribar [45:35]
13.2 Jedert Jevševar [1:04:25]
1:50:00+37:34

M18

1 Orientacijski klub Komenda
27.1 Žan Ravnikar [26:21]
27.2 Matic Blaž [27:52]
54:13+00:00
2 Orientacijski klub Komenda
21.1 Jure Kavčič [40:06]
21.2 Domen Kavčič [33:43]
1:13:49+19:36
OK Azimut
22.1 Tjaž Gantar [MP]
22.2 Ambrož Rupnik [MP]
MP+ --:--

M16

1 Orientacijski klub Komenda
23.1 Nejc Turk [40:08]
23.2 Rok Kern [47:09]
1:27:17+00:00
2 PD Tolmin
29.1 Natan Maj Poženel [40:30]
29.2 Aljaž Obid [52:57]
1:33:27+06:10
3 OK Azimut
28.1 Aljaž Luznar [45:00]
28.2 Aljaž Čelik [49:09]
1:34:09+06:52
4 OK Brežice
24.1 Timotej Hribar [58:41]
24.2 Martin Jevševar [47:33]
1:46:14+18:57
Orientacijski Klub Polaris
25.1 Enej Smole [MP]
25.2 Luka Anderluh [56:28]
MP+ --:--
Škofjeloški orientacijski klub
26.1 Žiga Podrekar [54:55]
26.2 Anže Podrekar [MP]
MP+ --:--

M35

1 Orientacijski klub Komenda
37.1 Igor Gavrilov [26:33]
37.2 Tomaž Pust [36:26]
1:02:59+00:00
2 OK Azimut
32.1 Aleš Poljanšek [31:33]
32.2 Valentin Eržen [31:43]
1:03:16+00:17
3 OK Azimut
33.1 Klemen Kenda [34:42]
33.2 Marko Obid [41:06]
1:15:48+12:49
4 OK Azimut
34.1 Tomaž Groff [35:34]
34.2 Boštjan Bogataj [45:13]
1:20:47+17:48
5 Orientacijski Klub Polaris
31.1 Valter Foški [43:36]
31.2 Dušan Smole [1:04:34]
1:48:10+45:11
6 OK Azimut
39.1 Vlado Sedej [53:29]
39.2 Charles Nelson [55:06]
1:48:35+45:36
7 OK Tivoli
36.1 Aleš Čerin [50:58]
36.2 Robert Kunc [58:04]
1:49:02+46:03
8 OK Azimut
35.1 Črtomir Knap [1:14:21]
35.2 Janko Lapajne [1:06:24]
2:20:45+77:46
SPORTUNION Klagenfurt
38.1 Robert Mandl [35:32]
38.2 Regina Habenicht [MP]
MP+ --:--

Ž18

1 Orientacijski klub Komenda
41.1 Ana Pia Pogačar [23:37]
41.2 Zala Zavrl [25:10]
48:47+00:00
2 OK Azimut
42.1 Deja Razpet [31:59]
42.2 Nika Poljanšek [28:24]
1:00:23+11:36
3 Orientacijski Klub Polaris
43.1 Lana Štrumbelj [38:33]
43.2 Ana Šalamun [32:26]
1:10:59+22:12

Ž16

1 Orientacijski klub Komenda
44.1 Katja Babič [22:26]
44.2 Tina Kern [39:07]
1:01:33+00:00
2 OK Azimut
46.1 Teja Tušar [32:39]
46.2 Manja Leban [34:03]
1:06:42+05:09
3 Orientacijski klub Komenda
45.1 Karin Pust [35:13]
45.2 Nika Ravnikar [40:58]
1:16:11+14:38
4 Orientacijski Klub Polaris
47.1 Katarina Eva Anderluh [38:49]
47.2 Anja Škarabot [43:55]
1:22:44+21:11

MŽ12

1 OK Azimut
63.1 Neža Obid [15:57]
63.2 Nea Eržen [12:45]
28:42+00:00
2 Orientacijski klub Komenda
66.1 Luka Seljak [14:59]
66.2 Jan Cokan [13:50]
28:49+00:07
OK Azimut
65.1 Aljaž Škvarča [MP]
65.2 Rok Bogataj [17:18]
MP+ --:--
Orientacijski Klub Polaris
61.1 Oskar Foški [40:15]
61.2 N.N. [DNS]
DNF+ --:--
OK Azimut
64.1 Ema Groff [DNS]
64.2 N.N. [DNS]
DNS+ --:--

Ž35

1 OK Azimut
51.1 Nataša Bogataj [1:00:13]
51.2 Abigael Bončina [56:02]
1:56:15+00:00
2 Orientacijski Klub Polaris
53.1 Darja Vodlan [1:10:30]
53.2 Alenka Škarabot [1:15:05]
2:25:35+29:20
OK Azimut
52.1 Maja Istenič [1:04:16]
52.2 Maja Obid [MP]
MP+ --:--