Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP šprint štafete - štafeta

Orientacijski klub Brežice, Brežice, 21. 10. 2018

MW21

1 OK Azimut
3.1 Simon Stanonik [17:50]
3.2 Nuša Jeram [17:54]
3.3 Mark Bogataj [16:35]
52:19+00:00
2 OK Azimut
4.1 Peter Tušar [17:09]
4.2 Nika Poljanšek [21:10]
4.3 Gregor Hvala [17:51]
56:10+03:51
3 OK Bjelovar
13.1 Vedran Bijelić [19:20]
13.2 Antonija Orlić [17:45]
13.3 Robert Orehoci [19:23]
56:28+04:09
4 OK Komenda
18.1 Žan Ravnikar [17:11]
18.2 Ajda Flašker [19:40]
18.3 Tomaž Pust [20:01]
56:52+04:33
5 OK Kapela
22.1 Davor Čapeta [19:51]
22.2 Olga Jerković Perić [17:13]
22.3 Luka Filetin [19:51]
56:55+04:36
6 OK Kapela
23.1 Dražen Gadžić [21:33]
23.2 Vinka Vukmanović [18:49]
23.3 Goran Vodopija [18:46]
59:08+06:49
7 Japetic
9.1 Branimir Pongrac [21:50]
9.2 Mirja Pavić [18:25]
9.3 Edi Ocvirk [19:14]
59:29+07:10
8 OK Azimut
7.1 Tibor Mrak [18:21]
7.2 Deja Razpet [21:40]
7.3 Tjaž Gantar [19:36]
59:37+07:18
9 OK Polaris
28.1 Iztok Rojc [19:29]
28.2 Tajda Foški [21:38]
28.3 Blaž Petrovič [19:04]
1:00:11+07:52
10 OK Komenda
16.1 Matic Blaž [18:19]
16.2 Monika Ravnikar [25:52]
16.3 Žan Luka Šumečki [17:45]
1:01:56+09:37
11 OK Slovenj Gradec
32.1 Grogor Raj [23:02]
32.2 Petja Balažič [21:46]
32.3 Marko Dudic [22:30]
1:07:18+14:59
12 OK Polaris
30.1 Valter Foški [21:38]
30.2 Mojca Foški [25:31]
30.3 Elio Golja [21:35]
1:08:44+16:25
13 OK Polaris
31.1 Dušan Petrovič [20:27]
31.2 Lana Štrumbelj [26:50]
31.3 Peter Zupan [21:33]
1:08:50+16:31
14 OK Maksimir
24.1 Gerrit Van De Riet [22:57]
24.2 Dunja Van De Riet [24:36]
24.3 Tomislav Kaniški [21:25]
1:08:58+16:39
15 OK Vihor
35.1 Damir Gobec [21:58]
35.2 Dora Težak [26:42]
35.3 Tomislav Varnica [21:21]
1:10:01+17:42
16 OK Tivoli
26.1 Andrej Borštnik [20:55]
26.2 Andreja Anžur [24:07]
26.3 Matevž Kunc [27:39]
1:12:41+20:22
17 OK Tivoli
25.1 Aleš Borštnik [27:07]
25.2 Ana Pribakovič Borštnik [22:43]
25.3 Robert Kunc [24:26]
1:14:16+21:57
18 OK Ivan Merz
12.1 Petar Gojmerac [24:57]
12.2 Lucija Gojmerac [27:41]
12.3 Dario Štambuk [24:05]
1:16:43+24:24
19 No Club
1.1 Igor Bončina [27:18]
1.2 Abigael Vanessa Bončina [26:11]
1.3 Borut Seljak [26:55]
1:20:24+28:05
20 ŠOK
2.1 Matjaž Draksler [27:22]
2.2 Ana Plavčak [28:30]
2.3 Boris Eržen [25:57]
1:21:49+29:30
21 OK Azimut
6.1 Tomaž Groff [23:40]
6.2 Maja Zaman Groff [33:26]
6.3 Boštjan Bogataj [26:16]
1:23:22+31:03
22 OK Slovenj Gradec
33.1 Blaž Marot [30:17]
33.2 Nastja Raj [23:00]
33.3 Urška Miheljak Kordiš [35:23]
1:28:40+36:21
23 OK Azimut
8.1 Klemen Kenda [27:02]
8.2 Maja Istenič [41:07]
8.3 Valentin Eržen [22:33]
1:30:42+38:23
24 OK Komenda
17.1 Petra Paradiž [41:44]
17.2 Špela Trunk [25:03]
17.3 Simon Kurinčič [24:34]
1:31:21+39:02
25 OK Kapela
20.1 Vedran Kaldi [21:16]
20.2 Ines Kos [40:29]
20.3 Višnja Dukić [33:49]
1:35:34+43:15
26 Japetic
10.1 Luka Kosić [26:59]
10.2 Ivana Kuzmanić [32:52]
10.3 Borna Kuzmanić [36:28]
1:36:19+44:00
27 OK Komenda
15.1 Maja Prosen [37:15]
15.2 Petra Stojan [27:32]
15.3 Marko Pahor [35:29]
1:40:16+47:57
28 OK Komenda
14.1 Timotej Šuc [36:21]
14.2 Irena Hacin Kolner [25:45]
14.3 Alenka Vuga Seljak [42:22]
1:44:28+52:09
29 OK Azimut
5.1 Matej Sedej [23:31]
5.2 Katarina Sedej [59:29]
5.3 Vlado Sedej [40:39]
2:03:39+71:20
30 OK Kapela
21.1 Dasović Hrvoje [32:39]
21.2 Aida Krkić Drobić [44:16]
21.3 Ivana Mahečić [50:37]
2:07:32+75:13
OK Ivan Merz
11.1 Mario Štambuk [20:20]
11.2 Iva Štambuk [18:35]
11.3 Andro Vladimir Štambuk [MP]
MP+ --:--
OK Kapela
19.1 Tomislav Meštrović [25:47]
19.2 Irena Meštrović [25:25]
19.3 Ivan Bublić [MP]
MP+ --:--
OK Polaris
27.1 Matej Škarabot [19:34]
27.2 Brina Foški [MP]
27.3 Gašper Petrovič [23:36]
MP+ --:--
OK Polaris
29.1 Aleš Zupan [23:46]
29.2 Damjana Jerše [29:19]
29.3 Dušan Smole [MP]
MP+ --:--
OK Vihor
34.1 Jura Kukec [MP]
34.2 Paula Pavlin [16:57]
34.3 Jan Gobec [21:09]
MP+ --:--
Kamniški OK
36.1 Mojca Flerin Drevenšek [21:14]
36.2 Barbara Kmetec [25:55]
36.3 Tina Zagorc [MP]
MP+ --:--

MW17

1 OK Komenda
43.1 Zala Zavrl [20:29]
43.2 Ana Pia Pogačar [19:19]
43.3 Katja Babič [18:41]
58:29+00:00
2 OK Azimut
41.1 Aljaž Čelik [20:36]
41.2 Teja Tušar [21:59]
41.3 Manja Leban [22:24]
1:04:59+06:30
3 OK Komenda
42.1 Tina Kern [20:38]
42.2 Nika Ravnikar [22:11]
42.3 Karin Pust [25:21]
1:08:10+09:41
4 OK Brežice
45.1 Martin Jevševar [20:16]
45.2 Jedert Jevševar [30:25]
45.3 Timotej Hribar [26:07]
1:16:48+18:19
5 OK Polaris
44.1 Katarina Anderluh [41:29]
44.2 Neža Zupan [37:46]
44.3 Anja Škarabot [27:36]
1:46:51+48:22

MŽ16

1 OK Merz
52.1 Luka Gojmerac [26:47]
52.2 Zdenka Petra Štambuk [23:43]
50:30+00:00
2 OK Maksimir
56.1 Vibor Strmečki [34:27]
56.2 Hanna Fejzić [35:11]
1:09:38+19:08
3 OK Kapela
55.1 Melissa Drobić [40:00]
55.2 Petra Dasović [45:50]
1:25:50+35:20
4 OK Merz
51.1 Jakov Boban [45:00]
51.2 Rea Boban [41:10]
1:26:10+35:40
5 OK Kapela
54.1 Majda Vidaković [39:53]
54.2 Martin Meštrović [53:04]
1:32:57+42:27
6 OK Merz
53.1 Lucija Marijela Štambuk [1:11:30]
53.2 Jelena Gojmerac [35:27]
1:46:57+56:27

MW12

1 OK Komenda
69.1 Jaka Seljak [11:51]
69.2 Delania Hoelzer [12:17]
69.3 Tamino Hoelzer [12:48]
36:56+00:00
2 OK Komenda
65.1 Jakob Kurinčič [20:16]
65.2 Neža Trunk [14:57]
65.3 Nejc Trunk [11:45]
46:58+10:02
3 OK Azimut
62.1 Božo Bizjak [16:09]
62.2 Jana Močnik [12:12]
62.3 Aljaž Škvarča [22:19]
50:40+13:44
OK Azimut
61.1 Rok Bogataj [8:57]
61.2 Neža Obid [MP]
61.3 Nea Eržen [7:21]
MP+ --:--
OK Azimut
63.1 David Sedej [11:15]
63.2 Nika Eržen [MP]
63.3 Rok Sedej [MP]
MP+ --:--
OK Komenda
64.1 Anže Kolner [9:40]
64.2 Naja Lončar [MP]
64.3 Enej Šuc [24:35]
MP+ --:--
OK Komenda
66.1 Luka Seljak [MP]
66.2 Brina Kolner [8:48]
66.3 Jan Cokan [8:35]
MP+ --:--
OK Tivoli
67.1 Mojca Kunc [10:05]
67.2 Nikolina Ugrin [13:54]
67.3 Brina Hernec [MP]
MP+ --:--
OK Slovenj Gradec
68.1 Tevž Miheljak [MP]
68.2 Ema Pika Raj [12:56]
68.3 Ištvan Valič [31:17]
MP+ --:--
ŠOK
70.1 Izabela Eržen Plavčak [MP]
70.2 N.N. [DNS]
70.3 N.N. [DNS]
MP+ --:--

MŽ45

1 OK Maksimir
72.1 Petar Strmečki [22:37]
72.2 Mirka Jakšić [28:56]
51:33+00:00
2 OK Vihor
73.1 Maja Cvitković [32:07]
73.2 Josip Matjašić [37:40]
1:09:47+18:14
OK Kapela
71.1 Krešo Špoljar [33:27]
71.2 Srebrenka Vuk [MP]
MP+ --:--
No Club
74.1 Andrej Žnidarič [MP]
74.2 N.N. [DNS]
MP+ --:--