Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2018 - Šprint - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, , 21. 4. 2018

BEGINNERS / FAMILIES (2.63km / m / 8KT)

1Nika ErženOK Azimut 23:41+00:00
2Frida MezgaOK SG 28:31+04:50
3Aljoša AndrejcOK SG 33:13+09:32
4Tejo Gaber RajOK SG 44:36+20:55
Ida Antonija RajOK SG MP+ --:--
Familija VitežnikOK SG DNS+ --:--
Gašper Kleč DNS+ --:--
Domen JurharOK SG MP+ --:--

M 14 (3.43km / m / 10KT)

1Tilen ZupanOK Komenda 21:42+00:00
2Andraž SmrtnikOK SG 22:38+00:56
3Tevž MiheljakOK SG 24:14+02:32
4Jan BruketaOK SG 42:35+20:53

M 15-17 (5.6km / m / 20KT)

1Hannes HnilicaMBO-Jun-AUT 34:14+00:00
2Enrico BettegaG.S. Pavione 41:26+07:12
3Tin KlančnikOK SG 55:00+20:46
Matthew Aldo BettegaG.S. Pavione DNF+ --:--

M 18-20 (6.2km / m / 21KT)

1Žiga AndrejcOK SG 35:14+00:00
2Georg KofflerNF Villach 43:46+08:32
3Gašper PetrovičOK Polaris 53:29+18:15

M 21 SHORT (5.6km / m / 20KT)

1David AndrejcOK SG 36:34+00:00
2Robi VidovičOK SG 41:45+05:11
3Valentin ErženOK Azimut 44:05+07:31
4Boško OpalićVihor 46:10+09:36
5Ivica BertolVihor 47:13+10:39
6Stefan RanitovićPSKB 53:33+16:59
7Primož PogorelčnikOK SG 57:50+21:16
8Ksenija ŠtifterOK SG 87:48+51:14
Diego CosnerG.S. Pavione DISQ+ --:--
Klemen AndrejcOK SG DNF+ --:--

M 40 (6.2km / m / 21KT)

1Blaž MiheljakOK SG 35:19+00:00
2Vasja JercicPustolovec RAJD 48:24+13:05
3Gregor ZupanOK Komenda 54:12+18:53
4Julijan KlančnikOK SG 59:56+24:37
Dušan PetrovičOK Polaris MP+ --:--
Marko ZanoškarOK SG DNS+ --:--

M 50 (5.6km / m / 20KT)

1Herwig AllwingerMOK 37:07+00:00
2Hans LuttenbergerHSV Feldbach 39:19+02:12
3Silvano TonoloEREBUS VICENZA 42:40+05:33
4Zoran PešićDMB 48:49+11:42
5Slobodan SokolovićBJE 61:30+24:23
Jože KnezOK SG MP+ --:--
Igor BončinaOK Azimut MP+ --:--

M 60 (5.02km / m / 17KT)

1Hinko AndrejcOK SG 30:05+00:00
2Života TasićDIF 38:11+08:06
3Mirko VodovnikOK SG 40:45+10:40

M 70 (4.58km / m / 16KT)

Wolf EberleHSV Aigen DNS+ --:--

M ELITE (7.2km / m / 24KT)

1Luca DallavalleMTB-O ITA 31:06+00:00
2Piero TurraMTB-O ITA 33:16+02:10
3Florian ExlerOLTT 33:56+02:50
4Riccardo RossettoMTB-O ITA 35:05+03:59
5Grega AndrejcOK SG 39:00+07:54
6Matej PistorOK SG 40:11+09:05
7Joc KoprivnikarOK SG 40:29+09:23
8Blaž PetrovičOK Polaris 40:31+09:25
9Marko DudicOK SG 40:43+09:37
10Iztok VidovičOK SG 40:56+09:50
11Blaž MarotOK SG 41:15+10:09
12Tamás JankóHSE 41:21+10:15
13Dietmar Doerfler 46:32+15:26
14Keith DawsonINT 51:06+20:00
15Tomaž PritržnikOK SG 55:38+24:32
Kevin HaselsbergerNF Villach MP+ --:--
Thomas KlimoOLTT MP+ --:--

MŽ 10 (2.63km / m / 8KT)

1Louis WaltherOLTT 21:19+00:00
2Andraž MiheljakOK SG 23:24+02:05
3Lili Ivana RajOK SG 36:12+14:53
Miša AndrejcOK SG MP+ --:--
Ema Pika RajOK SG MP+ --:--

OPEN (3.91km / m / 13KT)

Kaja VitežnikOK SG DNS+ --:--
Abigael BoncinaOK Azimut DNS+ --:--
Marijana VitežnikOK SG DNS+ --:--

W 14 (3.43km / m / 10KT)

1Nea ErženOK Azimut 26:55+00:00

W 21 SHORT (4.58km / m / 16KT)

1Ina KuhelnikOK SG 29:53+00:00
2Lena DolarOK SG 47:49+17:56
3Alida SokolovićBJE 53:58+24:05

W 40 (4.58km / m / 16KT)

1Urška Kordiš MiheljakOK SG 35:07+00:00
2Romana ZupanOK Komenda 38:50+03:43
3Tina FrasOK SG 40:39+05:32
4Tanja MezgaOK SG 48:17+13:10

W 50 (3.91km / m / 13KT)

1Olga PogorevčnikOK SG 27:37+00:00
2Irena BalažičOK SG 30:42+03:05
Marie-Luise LuttenbergerHSV Feldbach MP+ --:--

W ELITE (6.2km / m / 21KT)

1Michaela GigonOLTT 35:23+00:00
2Jana HnilicaMBO-Jun-AUT 38:25+03:02
3Marina ReinerNF Villach 43:09+07:46
4Maja Visinski AndrejcOK SG 47:44+12:21
5Katja WaltherOLTT 50:18+14:55
6Eva Berger-PrimusNF Villach 51:22+15:59
7Petja BalažičOK SG 52:07+16:44
8Nastja RajOK SG 54:30+19:07
Špela StrasserOK SG MP+ --:--