Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2018 - DP Srednje - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, , 22. 4. 2018

BEGINNERS / FAMILIES (3km / m / 11KT)

1Aljoša AndrejcOK SG 40:57+00:00
2Frida MezgaOK SG 44:05+03:08
3Nika ErženOK Azimut 58:18+17:21
4Familija VitežnikOK SG 64:25+23:28
Ida Antonija RajOK SG DNS+ --:--
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Tin ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Gašper Kleč DNS+ --:--
Tejo Gaber RajOK SG DNS+ --:--

M 14 (4.07km / m / 13KT)

1Tilen ZupanOK Komenda 46:43+00:00
2Tevž MiheljakOK SG 58:12+11:29
3Andraž SmrtnikOK SG 63:31+16:48
Jan BruketaOK SG DNF+ --:--

M 15-17 (8.3km / m / 19KT)

1Hannes HnilicaMBO-Jun-AUT 66:28+00:00
2Tin KlančnikOK SG 91:49+25:21
3Enrico BettegaG.S. Pavione 107:57+41:29
Matthew Aldo BettegaG.S. Pavione MP+ --:--

M 18-20 (9.38km / m / 19KT)

1Georg KofflerNF Villach 63:37+00:00
2Žiga AndrejcOK SG 68:47+05:10
3Gašper PetrovičOK Polaris 88:06+24:29

M 21 SHORT (8.3km / m / 19KT)

1David AndrejcOK SG 73:43+00:00
2Valentin ErženOK Azimut 79:44+06:01
3Klemen AndrejcOK SG 85:44+12:01
4Robi VidovičOK SG 86:59+13:16
5Diego CosnerG.S. Pavione 90:01+16:18
6Boško OpalićVihor 90:44+17:01
7Ivica BertolVihor 93:19+19:36
8Stefan RanitovićPSKB 116:21+42:38
9Primož PogorelčnikOK SG 121:27+47:44
Timotej ŠucOK Komenda DNF+ --:--

M 40 (9.38km / m / 19KT)

1Blaž MiheljakOK SG 74:13+00:00
2Dušan PetrovičOK Polaris 76:49+02:36
3Gregor ZupanOK Komenda 98:58+24:45
4Valter FoškiOK Polaris 101:03+26:50
5Vasja JercicPustolovec RAJD 103:33+29:20
6Julijan KlančnikOK SG 111:52+37:39
Marko ZanoškarOK SG DNS+ --:--

M 50 (8.3km / m / 19KT)

1Michael MelcherMBO-Jun-AUT 73:12+00:00
2Herwig AllwingerMOK 73:43+00:31
3Silvano TonoloEREBUS VICENZA 80:23+07:11
4Zoran PešićDMB 89:42+16:30
5Igor BončinaOK Azimut 99:32+26:20
6Slobodan SokolovićBJE 114:55+41:43
7Jože KnezOK SG 153:29+80:17
Hans LuttenbergerHSV Feldbach MP+ --:--

M 60 (8.03km / m / 18KT)

1Hinko AndrejcOK SG 57:56+00:00
2Života TasićDIF 76:22+18:26
3Mirko VodovnikOK SG 106:46+48:50

M 70 (7.13km / m / 17KT)

Wolf EberleHSV Aigen DNS+ --:--

M ELITE (11.11km / m / 24KT)

1Luca DallavalleMTB-O ITA 63:09+00:00
2Florian ExlerOLTT 66:16+03:07
3Riccardo RossettoMTB-O ITA 71:06+07:57
4Kevin HaselsbergerNF Villach 72:24+09:15
5Iztok VidovičOK SG 73:02+09:53
6Matej PistorOK SG 75:14+12:05
7Thomas KlimoOLTT 75:33+12:24
8Grega AndrejcOK SG 77:44+14:35
9Tomaž PritržnikOK SG 85:49+22:40
10Dietmar Doerfler 85:56+22:47
11Marko DudicOK SG 86:56+23:47
12Blaž PetrovičOK Polaris 87:22+24:13
13Tamás JankóHSE 90:47+27:38
14Blaž MarotOK SG 101:22+38:13
15Keith DawsonINT 106:59+43:50
Piero TurraMTB-O ITA MP+ --:--
Aleš BalekOK SG DNS+ --:--
Joc KoprivnikarOK SG MP+ --:--

MŽ 10 (3km / m / 11KT)

1Louis WaltherOLTT 43:17+00:00
2Ema Pika RajOK SG 46:37+03:20
3Enej ŠucOK Komenda 58:28+15:11
4Lili Ivana RajOK SG 72:13+28:56
5Miša AndrejcOK SG 78:20+35:03
Andraž MiheljakOK SG DNF+ --:--

OPEN (5.74km / m / 13KT)

1Abigael BoncinaOK Azimut 117:08+00:00
Marijana VitežnikOK SG DNF+ --:--
Kaja VitežnikOK SG DNF+ --:--

W 14 (4.07km / m / 13KT)

1Nea ErženOK Azimut 59:33+00:00

W 21 SHORT (7.13km / m / 17KT)

1Ina KuhelnikOK SG 79:03+00:00
2Alida SokolovićBJE 113:53+34:50
Anja MiheličOK SG MP+ --:--

W 40 (7.13km / m / 17KT)

1Urška Kordiš MiheljakOK SG 73:04+00:00
2Romana ZupanOK Komenda 86:21+13:17
3Tina FrasOK SG 88:40+15:36
4Tanja MezgaOK SG 110:31+37:27

W 50 (5.74km / m / 13KT)

1Irena BalažičOK SG 64:49+00:00
2Marie-Luise LuttenbergerHSV Feldbach 84:09+19:20
Olga PogorevčnikOK SG MP+ --:--

W ELITE (9.38km / m / 19KT)

1Marina ReinerNF Villach 55:21+00:00
2Michaela GigonOLTT 60:45+05:24
3Jana HnilicaMBO-Jun-AUT 82:16+26:55
4Katja WaltherOLTT 87:12+31:51
5Petja BalažičOK SG 88:20+32:59
6Nastja RajOK SG 93:20+37:59
7Eva Berger-PrimusNF Villach 94:16+38:55
8Maja Visinski AndrejcOK SG 100:21+45:00
9Špela StrasserOK SG 126:48+71:27