Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOM - Slovenski O-maraton (ZL1) - drugo

Orientacijski klub Azimut, Voglje - Repen(Italija), 18. 11. 2018

A/nero (17.85km / m / 13KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Azimut 185:14+00:00
1Peter TušarOK Azimut 185:14+00:00
3Sergiy MuchidinovFriuli MTB 196:35+11:21
4Thomas PolsterHSV Spittal 206:01+20:47
5Felix HartliebLAC 206:49+21:35
6Boštjan ČerinOK Tivoli 253:12+67:58
7Gregor ZupanOK Komenda 254:42+69:28
8Blaž KölnerOK Komenda 254:43+69:29
9Alessandro GaspariSemiperdo 280:11+94:57
10Marko DudicOK SG 347:59+162:45
10Matej Arnuš 347:59+162:45
12Stanko ČuferPD Ajdovščina 359:53+174:39
13Darja ČuferPD Ajdovščina 359:55+174:41
Domen KavčičOK Komenda MP+ --:--
Bojan JevševarOK Brežice MP+ --:--
Anica HribarOK Brežice MP+ --:--
Emanuele Rebuliormiane87 DNF+ --:--
Carlo Lamonatoormiane87 DNF+ --:--
Denis MirkovicSRK PULS DNS+ --:--
Natan Maj PoženelOK Komenda MP+ --:--
Aljaž ČerneOK Tivoli MP+ --:--
Boris ErženŠkofjeloški OK MP+ --:--
Aleš VeseličOK Komenda MP+ --:--
Matej ČerinOK Tivoli DNF+ --:--
Aleš Rink MP+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda DNF+ --:--
Davor LoštrekŠkofjeloški OK MP+ --:--

B/rosso (12.69km / m / 10KT)

1Marco SeppiAgorosso 124:59+00:00
2Janez PretnarKamniški OK 167:27+42:28
3Dušan PetrovičOK Polaris 175:51+50:52
3Blaž PetrovičOK Polaris 175:51+50:52
5Gregor PavličGAJA 191:07+66:08
6Christoph WendnerSUSO 196:04+71:05
7Roberto LarotellaOrienteering Trieste 196:16+71:17
8Hannes PacherSUSO 200:33+75:34
9Katja BabičOK Komenda 203:15+78:16
10Ana Pia PogačarOK Komenda 203:16+78:17
11Marko ObidOK Azimut 211:40+86:41
12Peter FerlugaGAJA 211:54+86:55
13Chiara SepinGAJA 211:56+86:57
14Mauro ClementeGAJA 215:17+90:18
15Tina KernOK Komenda 218:25+93:26
16Zala ZavrlOK Komenda 218:26+93:27
17Clizia ZambiasiSemiperdo 219:01+94:02
17Valentina GramacciaSemiperdo 219:01+94:02
19Piero GiudiciOrienteering Trieste 219:05+94:06
20Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 224:22+99:23
21Aleš BorštnikOK Tivoli 224:25+99:26
22Valter FoškiOK Polaris 236:48+111:49
22Mojca FoškiOK Polaris 236:48+111:49
24Guglielmo FondaUWCAd 238:13+113:14
25Paolo PradolinSemiperdo 238:17+113:18
26Luca PatiniSemiperdo 238:23+113:24
26Denis GribinceaUWCAd 238:23+113:24
28Elena SnideroGAJA 242:42+117:43
29Xavier HenryGAJA 242:44+117:45
30Karin PustOK Komenda 262:10+137:11
31Tomaž PustOK Komenda 262:16+137:17
32Katarina AnderluhOK Polaris 275:22+150:23
33Francesca RovereGAJA 284:48+159:49
34Gianfranco SiegaGAJA 284:49+159:50
35Cristina GrabarUS Primiero 284:58+159:59
36Marco OngaroUS Primiero 285:01+160:02
37Dušan SmoleOK Polaris 290:31+165:32
37Brin SmoleOK Polaris 290:31+165:32
39Davor PobegaOK Tivoli 293:22+168:23
40Mark SylvesterUWCAd 322:58+197:59
41Ivo KetePD Ajdovščina 347:43+222:44
42Tinkara StresPD Ajdovščina 347:51+222:52
43Ema GregorčičPD Ajdovščina 347:52+222:53
44Jakob NovakPD Ajdovščina 350:06+225:07
Silvo BabičOK Komenda DNF+ --:--
Michela GuizzardiCUSB-O DNS+ --:--
Franc MalusOK Komenda DNS+ --:--
Špela TrunkOK Komenda DNS+ --:--
Tadej ŽaucerŠD Amfibija DNF+ --:--
Blaž UrbanijaŠD Amfibija DNF+ --:--
Katerina Sotošek DNF+ --:--
Jan KundörferSUSO DNF+ --:--
32Gregor AnderluhOK Polaris 275:22+150:23
Andrej KorelcOK Komenda DNF+ --:--
Gorazd Sotosek DNF+ --:--
Rok ŽižekOK Azimut DNF+ --:--
Primož VerbičŠD Amfibija DNF+ --:--
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNF+ --:--
Klemen KendaOK Azimut DNS+ --:--
Saša ŽižekOK Azimut DNF+ --:--

C/giallo (7.5km / m / 6KT)

1Lisa PacherSUSO 83:09+00:00
2Joachim FriessnigOCFF 89:04+05:55
3Goran PolojazGAJA 92:28+09:19
4Günter KradischnigOLC Graz 102:15+19:06
5Malena HespingLAC 103:15+20:06
6Massimiliano FurlanGAJA 104:00+20:51
7Massimo MoscaOr30Ottobre 110:07+26:58
8Gloria BisaroSemiperdo 111:56+28:47
9Matteo MiroloSemiperdo 111:57+28:48
10Nea ErženOK Azimut 112:24+29:15
11Valentin ErženOK Azimut 112:28+29:19
12Ruben TičGAJA 118:20+35:11
13Zala Serženta SeljakOK Azimut 118:21+35:12
14Teja TušarOK Azimut 118:22+35:13
15Iris Aurora PecorariSemiperdo 119:56+36:47
16Renato BettinSWALLOWS 124:43+41:34
17Jani BratožPD Ajdovščina 125:45+42:36
17Aljaž ObidOK Azimut 125:45+42:36
19Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 125:49+42:40
20Sara GaionOrienteering Trieste 128:46+45:37
20Nadia van BuurenOrienteering Trieste 128:46+45:37
22Miha KorenjakOK Komenda 131:10+48:01
24Dalibor RadovanOK Polaris 132:35+49:26
24Duška Radovan 132:41+49:32
25Stella CigniniPunto K 136:29+53:20
26Nastja FerlugaGAJA 136:32+53:23
27Simone FrappaFriuli MTB 137:48+54:39
28David SedejOK Azimut 140:05+56:56
29Matej SedejOK Azimut 140:07+56:58
30Christopher ImmervollSUSO 143:43+60:34
31Monica FrappaFriuli MTB 146:43+63:34
32Ana PlavčakŠkofjeloški OK 146:47+63:38
32Gašper PetrovičOK Polaris 146:47+63:38
34Urša ŠtanfelOK Azimut 146:48+63:39
35Julita PetrovičOK Polaris 146:57+63:48
36Serena StoccoPunto K 147:01+63:52
37Michela DegrassiPunto K 147:04+63:55
38Janko LapajneOK Azimut 148:36+65:27
39Barbara ČibejOK Azimut 158:59+75:50
40Karmen PivkOK Azimut 159:02+75:53
41Zdenko PavličGAJA 164:40+81:31
42Vita MalusOK Komenda 183:22+100:13
43Nejc TrunkOK Komenda 183:25+100:16
43Neža TrunkOK Komenda 183:25+100:16
45Marta MalusOK Komenda 183:32+100:23
46Ožbej MalusOK Komenda 184:09+101:00
47Drejc MalusOK Komenda 184:18+101:09
48Rok SedejOK Azimut 185:32+102:23
49Vlado SedejOK Azimut 185:35+102:26
50Tilen ZupanOK Komenda 216:29+133:20
51Brina/Anže KölnerOK Komenda 216:31+133:22
51Irena Hacin KölnerOK Komenda 216:31+133:22
53Romana ZupanOK Komenda 216:35+133:26
54Darja VodlanOK Polaris 228:00+144:51
54Alenka ŠkarabotOK Polaris 228:00+144:51
Nika MočnikOK Azimut DNS+ --:--
Jakob KurinčičOK Komenda DNS+ --:--
Martin JevševarOK Brežice DNS+ --:--
Irma PretnarKamniški OK MP+ --:--
Carsten FinkSUSO DNF+ --:--
Livio PredonzaniOr30Ottobre DNS+ --:--
Hannah WinklerSUSO DNF+ --:--
Petra ParadižOK Komenda DNS+ --:--
Laura KönigSUSO DNF+ --:--
Josef PolsterHSV Spittal DNS+ --:--

D/bianco (3.35km / m / 4KT)

1Elia OleottoFriuli MTB 29:23+00:00
2Pietro SergasPunto K 29:29+00:06
3Neža ObidOK Azimut 35:08+05:45
4Božo BizjakOK Azimut 35:26+06:03
5Rado KalcGAJA 42:09+12:46
6Matej FerlugaGAJA 42:10+12:47
7Timotej HribarOK Brežice 43:13+13:50
8Matej BratožPD Ajdovščina 45:46+16:23
9Gabriele GiudiciOrienteering Trieste 51:38+22:15
10Eric MiroloSemiperdo 64:40+35:17
11Denis PremrnPD Ajdovščina 65:01+35:38
12Vid FaganelPD Ajdovščina 73:05+43:42
13Aljaž KerševanPD Ajdovščina 73:17+43:54
14Miha KočevarPD Ajdovščina 73:29+44:06
15Helena Mrčun 93:22+63:59
16Hana MamičPD Ajdovščina 94:31+65:08
17Zala LozarPD Ajdovščina 94:38+65:15
18Nika ErženOK Azimut 96:19+66:56
19Maja ObidOK Azimut 97:30+68:07
20Noam LenarduzziOS Friuli 101:16+71:53
21Fulvio LenarduzziOS Friuli 101:37+72:14
22Sabrina BelottiCAIXXXOttobre 102:10+72:47
23Nicolo CarboniOrienteering Trieste 103:31+74:08
24Natan LenarduzziOS Friuli 109:10+79:47
25Nikolina UgrinOK Tivoli 111:34+82:11
25Maja Ugrin 111:34+82:11
Fiorella OleottoFriuli MTB DNS+ --:--
Žan ŠtrukeljPD Ajdovščina DNS+ --:--
Hana HočevarPD Ajdovščina DNF+ --:--
Saraja SamecPD Ajdovščina DNF+ --:--