Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP3 - Predgriže - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 13. 10. 2018

A (5.86km / m / 12KT)

1Mark BogatajOK Azimut OK Azimut54:09+00:00
2Stanko ČuferPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina69:14+15:05
3Marko ObidOK Azimut OK Azimut74:56+20:47
4Ivo KetePD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina86:22+32:13
5Davor PobegaOK Tivoli OK Tivoli100:13+46:04
6Kristjan GantarOK Azimut OK Azimut101:19+47:10
7Dalibor RadovanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris102:11+48:02
Vacant +-55:51
Tomaž PustOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Vacant +-55:51
Gregor HvalaOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Simon StanonikOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Vacant +-55:51

B (3.82km / m / 11KT)

1Aljaž ČelikOK Azimut OK Azimut49:40+00:00
2Klemen Zibelniksmucka.com smucka.com50:13+00:33
3Primož GantarOK Azimut OK Azimut59:47+10:07
4Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina61:04+11:24
5Teja TušarOK Azimut OK Azimut62:45+13:05
6Petra StojanOK Komenda Orientacijski klub Komenda67:42+18:02
7Karin PustOK Komenda Orientacijski klub Komenda69:03+19:23
8Žan SlejkoPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina72:42+23:02
9Ana PlavčakŠOK Škofjeloški orientacijski klub77:26+27:46
10Janko LapajneOK Azimut OK Azimut79:16+29:36
11Zala Serženta SeljakOK Azimut OK Azimut80:48+31:08
12Jani BratožPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina85:18+35:38
13Damjana GantarOK Azimut OK Azimut93:57+44:17
14Zala LozarPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina100:24+50:44
15Filip ŠtorPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina102:24+52:44
16Uroš TozanPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina106:12+56:32
17David Sedej 126:06+76:26
18Vlado SedejOK Azimut OK Azimut128:10+78:30
Barbara ČibejOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Hana MamičPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaMP+ --:--
Boris ErženŠOK Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--
Vacant +-50:20
Vacant +-50:20
Vacant +-50:20
Igor BončinaOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

C (1.56km / m / 7KT)

1Benjamin JamšekOK Azimut OK Azimut22:17+00:00
2Miha KočevarPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina24:43+02:26
3Borut GantarOK Azimut OK Azimut26:34+04:17
4Karmen PivkOK Azimut OK Azimut28:17+06:00
5Patrik BeltramPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina29:25+07:08
6Nizzy BončinaOK Azimut OK Azimut29:59+07:42
7Jana MiklavičOK Azimut OK Azimut30:40+08:23
8Klara MahkovecPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina35:14+12:57
9Matej BratožPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina37:45+15:28
10Rok CigojPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina39:22+17:05
11Izabela Eržen PlavčakŠOK Škofjeloški orientacijski klub40:50+18:33
12David SedejOK Azimut OK Azimut42:21+20:04
13Adam BatageljPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina50:09+27:52
14Božo BizjakOK Azimut OK Azimut51:59+29:42
15Tonja ČibejPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina54:30+32:13
Jonatan ČukOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Vacant +-23:43
Maj KlančičPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaDNS+ --:--