Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Državno univerzitetno prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 16. 5. 2018

OPEN (5.6km / m / 12KT)

1Ajda FlaškerOK Komenda 48:25+00:00
2Jure ČesnikOK Polaris 54:44+06:19
3Samo VodopivecOK Azimut 55:21+06:56
4Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 56:01+07:36
5Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 58:40+10:15
6Valter FoškiOK Polaris 60:47+12:22
7Andrej HlišOrientacijski Klub Polaris 60:54+12:29
8Manja LebanOK Azimut 70:15+21:50
9Dalibor RadovanOK Polaris 73:44+25:19
10Saša ŽižekOK Azimut 85:57+37:32
11Janez Jaka CerarOrientacijski Klub Polaris 98:43+50:18
Klemen KendaOK Azimut DNS+ --:--
Franc MalusOK Komenda DNS+ --:--
Timotej ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Abigael Vanessa BoncinaOK Azimut MP+ --:--
David SedejOK Azimut DNS+ --:--
Karin PustOK Komenda DNF+ --:--
Tomaž PustOK Komenda MP+ --:--
Boris ErženŠOK DNF+ --:--
Ana PlavčakŠOK DNF+ --:--
Vlado SedejOK Azimut DNS+ --:--
Petra StojanOK Komenda MP+ --:--

Študenti Rekreatvno (3.36km / m / 8KT)

1Martin Rafael GulinFKKT 22:59+00:00
2Jaša SaražinBF 24:40+01:41
3Žiga Kebe25:30+02:31
4Klemen Furlan26:03+03:04
5Matic MočnikFE 27:07+04:08
6Gašper Kovač27:18+04:19
7Blaž SlabajnaFKKT 27:49+04:50
8Lenart Lesar28:54+05:55
9Tomaž Senčar28:55+05:56
10Urban SuhadolnikFRI 29:05+06:06
11Jaka Kaplan29:09+06:10
12Filip Vodenik29:51+06:52
13Andrej Kumin29:53+06:54
14Sašo Brec30:13+07:14
15Andraž ErčuljFGG 30:15+07:16
16Mitja ŠadlFMF 30:17+07:18
17Nejc SlemenšemFGG 30:23+07:24
18Anej Lenart30:25+07:26
19Grega Guld33:50+10:51
20Aleš Germič33:54+10:55
21Rok AnderleFS 34:29+11:30
22Luka Lazar34:36+11:37
23Florjan Božič34:45+11:46
24Patrik Čujec35:22+12:23
25Jan Žnidaršič36:01+13:02
26Milan Preskar36:11+13:12
27Matic Fatur36:39+13:40
28Nejc HVala36:41+13:42
29Andrej Črepinšek36:44+13:45
30Nejc Zabukovnik37:39+14:40
31Mark Maraž38:06+15:07
32David Škrbec38:14+15:15
33Gal Pristovnik38:38+15:39
34Niko Testen38:42+15:43
35Vid Lukman38:56+15:57
36Aljoša Stropnik39:35+16:36
37Rok Klobučar39:45+16:46
38Jernej GlavičFGG 40:03+17:04
39Amadej Brecl40:37+17:38
39Žiga Brozovič40:37+17:38
41Tilen Petrič40:39+17:40
41Aleksander Pinoza40:39+17:40
43Nejc Konda41:19+18:20
44Miha Javornik42:40+19:41
45Jan VodnikFE 43:30+20:31
46Blaž Ritonja43:33+20:34
47Martin Cesar43:40+20:41
48Domen Bauman43:50+20:51
49Jan Zorn44:23+21:24
50Mitja Majcenovič45:03+22:04
51Jani Afrič45:44+22:45
52Nejc Bertoncelj47:46+24:47
53Jan MustavarFGG 48:20+25:21
Blaž VižintinDNS+ --:--
Janez ObersnelDNS+ --:--
Matjaž ŠerkeziDNS+ --:--
Janko KočevarBF DNS+ --:--
Luka SvetBF DNS+ --:--
Tilen KreftFMF DNS+ --:--
Jure ŠavcDNS+ --:--
Martin BergantDNS+ --:--
Toni NagodeFKKT DNS+ --:--
Luka KrižajDNS+ --:--
Oskar Maj TomanDNS+ --:--
Gašper MargučDNS+ --:--
Anže ŠpeharDNS+ --:--

Študenti Tekmovalno (5.6km / m / 12KT)

1Gregor HvalaNTF 38:08+00:00
2Simon StanonikFS 41:42+03:34
3Peter TušarFS 42:00+03:52
4Blaž Petrovič48:02+09:54
5Jan ŠalamunFS 51:18+13:10
6Urban ŽnidaršičFS 52:54+14:46
7Jernej SuhadolnikBF 55:34+17:26
8Anže IvančičFKKT 63:34+25:26
9Milan CvejoskiMF 65:59+27:51
10Žiga AndrejcFE 67:19+29:11
Sandi KmetčFPP DISQ+ --:--
Miha KoplanFGG MP+ --:--
Nejc SmolejFRI DNS+ --:--

Študentke Rekreatvno (3.36km / m / 8KT)

1Manca Kržišnik29:03+00:00
2Monika Hodnik30:32+01:29
3Klara MeršeFKKT 30:49+01:46
4Andreja MeršePEF 31:15+02:12
5Lara JermanFMF 31:18+02:15
6Lucija JurkovičBF 32:36+03:33
7Marinka CimermamZF 32:39+03:36
8Katja Stišovič33:02+03:59
9Barbara ButaraFA 33:06+04:03
10Metka NovakUniverza na Primorskem 33:12+04:09
11Tjaša Šolar33:30+04:27
12Maja Udovič33:32+04:29
13Sara SečnikFGG 33:41+04:38
14Neža Smonkar33:58+04:55
15Urša Zelnik34:14+05:11
16Hana RemešováUniverza na Primorskem 34:15+05:12
17Kristina PahorFMF 34:22+05:19
18Aleksandra Kožar35:10+06:07
19Katarina Kumer35:31+06:28
20Katja Vrdjuka38:49+09:46
21Tanja Vončina39:05+10:02
22Klara Jagodic39:12+10:09
23Laura SieglFF 39:46+10:43
24Ivonne Doblekar Kreuzer44:13+15:10
25Mirjam Mercina44:34+15:31
26Dora Klobučar46:23+17:20
27Kiti Kovšca46:26+17:23
28Špela Mohar47:21+18:18
29Maruša Pinter47:48+18:45
30Iris VračarFGG 49:09+20:06
31Lana Pergovnik49:23+20:20
32Marta LipoglavšekFGG 49:33+20:30
33Zala FerlicFGG 49:46+20:43
34Lucija StanićFGG 50:00+20:57
35Eva Bonča50:10+21:07
36Zala Orešnik55:29+26:26
37Janja Jakob62:06+33:03
38Živa Jereb62:29+33:26
39Maja Kalin Kante64:28+35:25
40Marjeta Mavrič64:43+35:40
41Tina Puc67:59+38:56
42Anja Stopar68:36+39:33
43Barbara Moric70:36+41:33
44Kaja Skvarč Božič73:16+44:13
Sara KraguljDNS+ --:--
Natalia LončarDNS+ --:--
Maja MencinDNS+ --:--
Gaja MedvedFGG DNS+ --:--
Sergeja AnžičDNS+ --:--
Maša MušičNTF DNS+ --:--
Tjaša JančarDNS+ --:--
Urša UršičFMF DNS+ --:--
Ana BartolDNS+ --:--

Študentke Tekmovalno (5.6km / m / 12KT)

1Tajda BogatajBF 51:01+00:00
2Nuša Jeram56:24+05:23
3Tina ArhFMF 68:33+17:32
4Brina FoškiFF 70:19+19:18
5Eva CasagrandeMF 71:47+20:46
6Petra PavšičBF 101:18+50:17
Monika RavnikarPEF MP+ --:--

Zaposlene (3.36km / m / 8KT)

1Urška DreščekFGG 26:34+00:00
2Maja Zaman GroffEF 54:08+27:34

Zaposleni (5.6km / m / 12KT)

1Dušan PetrovičFGG 52:19+00:00
2Natan OstermanFMF 56:51+04:32
3Nejc BobovnikFF 64:13+11:54
4Vid AgrežFS 72:45+20:26
5Marijan LebanFE 80:24+28:05
Žiga KUŠARMF DNS+ --:--
Matej FisterNTF DNS+ --:--
Jure HenigsmanFA DNS+ --:--
Robert KuncFS DNS+ --:--