Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SEEOC - relay - štafeta

Orientacijski klub Azimut, , 26. 8. 2018

M16

1SEEOC Team Bulgaria
113.1 Nikolay Nedkov [40:50]
113.2 Preslav Shterev [33:56]
113.3 Aleksandar Ivanov [33:26]
1:48:12+00:00
2SEEOC Team Slovenia
116.1 Domen Kavčič [46:36]
116.2 Natan Maj Poženel [40:29]
116.3 Martin Jevševar [32:24]
1:59:29+11:17
3SEEOC Team Romania
115.1 Adrian Iacob [43:19]
115.2 Catalin Vadean [42:06]
115.3 Alexandru Catana [39:29]
2:04:54+16:42
4SEEOC Team Moldova
114.1 Vladimir Iordatii [41:27]
114.2 Iaroslal Davidov [34:47]
114.3 Maxim Virtan [50:25]
2:06:39+18:27
5SEEOC Team Serbia
117.1 Nikola Kostić [52:45]
117.2 Đorđe Milekić [57:31]
117.3 Milan Najdanović [1:17:15]
3:07:31+79:19

M18

1SEEOC Team Slovenia
70.1 Žan Ravnikar [41:41]
70.2 Tjaž Gantar [34:12]
70.3 Matic Blaž [27:36]
1:43:29+00:00
2SEEOC Team Bulgaria
65.1 Volentin Neykov [32:11]
65.2 Toma Kotkov [44:17]
65.3 Boyan Ivandzhikov [31:18]
1:47:46+04:17
3SEEOC Team Romania
68.1 Ionut Crisan [41:30]
68.2 Lorand Vigh [34:49]
68.3 Peter Knobloch Esztergar [31:44]
1:48:03+04:34
4SEEOC Team Serbia
69.1 Marko Radovanović [54:08]
69.2 Dušan Marković [31:52]
69.3 Aleksa Nikodijević [1:17:31]
2:43:31+60:02
5SEEOC Team Croatia
66.1 Jura Kukec [1:01:46]
66.2 Jan Gobec [49:07]
66.3 Juran Vukelić [1:18:02]
3:08:55+85:26
6SEEOC Team Moldova
67.1 Dmitrii Gladchin [49:39]
67.2 Murius Macari [57:52]
67.3 Evgherii Spataru [1:49:36]
3:37:07+113:38

M20

1SEEOC Team Bulgaria
33.1 Plamen Georgiev [33:48]
33.2 Petar Borisov [44:56]
33.3 Stefan Yordanov [30:35]
1:49:19+00:00
2SEEOC Team Romania
36.1 Alexandru Biro [47:30]
36.2 Csongor Szikszai [43:05]
36.3 George Minoiu [38:01]
2:08:36+19:17
3SEEOC Team Slovenia
37.1 Matej Škarabot [46:28]
37.2 Gašper Petrovič [47:48]
37.3 Iztok Hadalin [46:37]
2:20:53+31:34
4SEEOC Team Moldova
35.1 Constantin Buzuc [58:36]
35.2 Nicita Iurichin [59:18]
35.3 Vladimir Cabis [35:36]
2:33:30+44:11
5SEEOC Team Macedonia
34.1 Mario Koteski [49:31]
34.2 Jovan Todorovski [1:36:54]
34.3 David Trajskovski [1:12:37]
3:39:02+109:43

M21

1SEEOC Team Slovenia
7.1 Simon Stanonik [39:16]
7.2 Peter Tušar [40:05]
7.3 Mark Bogataj [34:39]
1:54:00+00:00
2SEEOC Team Bulgaria
1.1 Apostol Atanosov [39:09]
1.2 Teodor Yordanov [41:14]
1.3 Ivan Sirakov [40:13]
2:00:36+06:36
3SEEOC Team Serbia
6.1 Stefan Bilić [39:11]
6.2 Slobodan Ivković [48:12]
6.3 Željko Ćorić [38:26]
2:05:49+11:49
4SEEOC Team Romania
5.1 Simion Suciu [57:53]
5.2 Daniel Barkasz [37:20]
5.3 Roman Ciobanu [36:21]
2:11:34+17:34
5SEEOC Team Croatia
2.1 Matija Razum [41:11]
2.2 Davor Čapeta [59:03]
2.3 Lobel Horvat [1:06:41]
2:46:55+52:55
SEEOC Team Macedonia
3.1 Jane Draginov [MP]
3.2 Aleksandor Taleski [DNF]
3.3 Hristijan Veleski [DNS]
MP+ --:--
SEEOC Team Moldova
4.1 Vasilii Fomiciov [MP]
4.2 Anatolii Fomiciov [32:52]
4.3 Ivan Fomiciov [36:23]
MP+ --:--

MW35

1SEEMOC Team Croatia
135.1 Petar Delić [39:51]
135.2 Ana Beblek [54:12]
135.3 Branwir Pongrac [50:31]
2:24:34+00:00
2SEEMOC Team Croatia
134.1 Edi Ocvirk [44:19]
134.2 Antonija Orlić [55:57]
134.3 Robert Orehoci [55:02]
2:35:18+10:44
3SEEMOC Team Romania
138.1 Relu Tamas [44:50]
138.2 Anca Stupu [1:12:29]
138.3 Petru Stupu [47:59]
2:45:18+20:44
4SEEMOC Team Slovenia
140.1 Blaž Kolner [39:40]
140.2 Romana Zupan [1:36:08]
140.3 Andraž Hribar [30:12]
2:46:00+21:26
5SEEMOC Team Slovenia
141.1 Tomaž Pust [55:42]
141.2 Irena Hacin Kolner [1:19:47]
141.3 Gregor Zupan [48:10]
3:03:39+39:05
6SEEMOC Team Croatia
133.1 Tomislav Vuk [1:00:10]
133.2 Sabina Korper Seražin [1:26:14]
133.3 Tomislav Varnica [49:11]
3:15:35+51:01
7SEEMOC ŠOK
129.1 Boris Eržen [1:01:16]
129.2 Ana Plavček [1:12:20]
129.3 Roman Sladič [1:15:49]
3:29:25+64:51
8SEEMOC Team Serbia
139.1 Slobodan Radovanović [1:02:23]
139.2 Nataša Petrović [1:22:53]
139.3 Slobodan Veljović [1:07:24]
3:32:40+68:06
9SEEMOC Team Croatia
136.1 Daniel Fabijanović [56:02]
136.2 Sanda Berženji [1:29:31]
136.3 Ivan Šeperić Gradiša [1:09:59]
3:35:32+70:58
10SEEMOC Team Bulgaria
131.1 Violeta Penkova [1:15:42]
131.2 Milena Krasteva [1:02:01]
131.3 Miglena Gateva [1:32:26]
3:50:09+85:35
SEEMOC Team Croatia
137.1 Irena Čorko Meštrović [1:16:10]
137.2 Beata Gliska [MP]
137.3 Tomislav Meštrović []
MP+ --:--
SEEMOC Team Bulgaria
130.1 Nikolay Halachev [1:11:22]
130.2 Mariana Dimitrova [DNS]
130.3 Nikolina Topalova [DNS]
DNF+ --:--
SEEMOC Team Bulgaria
132.1 Boyko Rachev [44:48]
132.2 Julia Kaynakchieva [1:42:02]
132.3 Plamen Jordanov [DNS]
DNF+ --:--

MW45

1SEEMOC Team Italy
176.1 Alberto Grilli [52:18]
176.2 Tzretznka Vassileva [43:34]
176.3 Stefano Brambilla [36:12]
2:12:04+00:00
2SEEMOC Team Slovenia
181.1 Aleš Poljanšek [52:00]
181.2 Ana Pribakovič Borštnik [49:27]
181.3 Dušan Petrovič [40:42]
2:22:09+10:05
3SEEMOC Team Bulgaria
172.1 Milen Dragoev [1:26:12]
172.2 Elenora Nikolova [47:40]
172.3 Todor Pedev [40:27]
2:54:19+42:15
4SEEMOC Team Croatia
175.1 Bojan Vukelić [1:39:29]
175.2 Ivana Gobec [55:51]
175.3 Damir Gobec [40:24]
3:15:44+63:40
5SEEMOC Team Moldova
177.1 Ruslan Iurichin [57:08]
177.2 Olga Cecan [1:16:22]
177.3 Veaceslav Isacov [1:11:52]
3:25:22+73:18
6SEEMOC Team Bulgaria
173.1 Kamen Kamenarov [57:51]
173.2 Tzvetelina Kamenarova [1:36:14]
173.3 Krasimir Koev [58:44]
3:32:49+80:45
7SEEMOC Team Slovenia
180.1 Aleš Čerin [51:10]
180.2 Marjanca Poljanšek [1:42:19]
180.3 Aleš Borštnik [1:05:34]
3:39:03+86:59
SEEMOC Team Bulgaria
170.1 Ivaylo Kabadzhov [1:23:58]
170.2 Elvina Ivanova [MP]
170.3 Krasimir Kolev [1:07:15]
MP+ --:--
SEEMOC Team Bulgaria
171.1 Konstantin Koynov [MP]
171.2 Mariana Atanasova [50:25]
171.3 Aleksandar Atanasova [36:35]
MP+ --:--
SEEMOC Team Romania
178.1 Robert Kalm Raduly [1:08:30]
178.2 Cristina Stefan [1:27:45]
178.3 Daniel Stefan [MP]
MP+ --:--
SEEMOC Team Bulgaria
174.1 Margarita Todorova [2:27:11]
174.2 Hristo Nikolaev [DNS]
174.3 N.N [DNS]
DNF+ --:--
SEEMOC Team Serbia
179.1 Dragan Krstić [2:07:27]
179.2 Irina Juhas [DNS]
179.3 Radovan Marković [DNS]
DNF+ --:--

MW55

1SEEMOC Team Slovenia
201.1 Bojan Jevševar [26:17]
201.2 Anica Hribar [36:18]
201.3 Silvij Močnik [28:21]
1:30:56+00:00
2SEEMOC Team Bulgaria
192.1 Stoyan Dachev [27:57]
192.2 Mariana Zhecheva [47:49]
192.3 Dimitar Dimitrov [42:08]
1:57:54+26:58
3SEEMOC Team Romania
197.1 Sorin Botos [34:41]
197.2 Natalia Deconescu [49:56]
197.3 Arpad Tokes [39:21]
2:03:58+33:02
4SEEMOC Team Moldova
194.1 Pavel Cerescu [27:15]
194.2 Elena Marusceac [54:40]
194.3 Vladimir Vorobiov [52:08]
2:14:03+43:07
5SEEMOC Team Romania
198.1 Gheorghe Urdea [34:16]
198.2 Niculina Maiorescu [1:19:13]
198.3 Gabriel Maiorescu [33:14]
2:26:43+55:47
6SEEMOC Team Serbia
199.1 Dragan Nikolić [52:02]
199.2 Ljubica Bačanac [47:44]
199.3 Milan Cvetković [47:26]
2:27:12+56:16
7SEEMOC Team Romania
202.1 Ion Dodonu [40:10]
202.2 Cornelia Bors [56:56]
202.3 Georghe Dinu [51:10]
2:28:16+57:20
8SEEMOC Team Moldova
195.1 Alexei Sitnic [52:04]
195.2 Natalia Cretu [1:06:19]
195.3 Petru Cretu [54:44]
2:53:07+82:11
9SEEMOC Team Croatia
193.1 Darko Merunka [34:24]
193.2 Maja Cvitković [1:04:51]
193.3 Ivica Mesić [1:20:36]
2:59:51+88:55
10SEEMOC Team Bulgaria
191.1 Pavel Mihalev [1:31:09]
191.2 Krasimira Marinova [41:06]
191.3 Toncho Neychev [1:23:52]
3:36:07+125:11
SEEMOC Team Serbia
200.1 Zoran Milovanović [1:14:48]
200.2 Jelena Babić [MP]
200.3 Djordje Zagorac [1:09:17]
MP+ --:--
SEEMOC Team Bulgaria
190.1 Zhivka Frangova [1:31:07]
190.2 Radi Ganev [1:30:10]
190.3 Marusya Danailova [DNS]
DNF+ --:--
SEEMOC Team Moldova
196.1 Gheorghe Balmus [52:11]
196.2 Olga Vorobiova [DNS]
196.3 Vladimir Degteariov [DNS]
DNF+ --:--

W16

1SEEOC Team Slovenia
102.1 Katja Babič [26:06]
102.2 Teja Tušar [25:35]
102.3 Ana Pia Pogačar [25:06]
1:16:47+00:00
2SEEOC Team Bulgaria
97.1 Niya Georgleva [29:58]
97.2 Velina Koeva [38:08]
97.3 Jasna Petrova [21:08]
1:29:14+12:27
3SEEOC Team Romania
100.1 Daria Galateanu [34:22]
100.2 Alexandra Roman [38:24]
100.3 Judit Divin [32:06]
1:44:52+28:05
4SEEOC Team Croatia
98.1 Paula Pavlin [46:31]
98.2 Olga Jerković Perić [28:05]
98.3 Dora Vukelić [1:04:51]
2:19:27+62:40
SEEOC Team Moldova
99.1 Nicoletta Parascheva [43:35]
99.2 Iulua Eriomenco [1:15:16]
99.3 Olga Pisaniuc [MP]
MP+ --:--
SEEOC Team Serbia
101.1 Mia Krtinić [46:37]
101.2 Nina Stuparević [MP]
101.3 Nevena Najdanović [MP]
MP+ --:--

W18

1SEEOC Team Bulgaria
81.1 Mariya Dermendzhieva [31:22]
81.2 Evangelina Dyaksova [29:18]
81.3 Andreya Dyaksova [30:57]
1:31:37+00:00
2SEEOC Team Slovenia
86.1 Zala Zavrl [32:22]
86.2 Deja Razpet [31:34]
86.3 Nika Poljanšek [36:40]
1:40:36+08:59
3SEEOC Team Serbia
85.1 Lenka Cirić [34:47]
85.2 Jovana Talijan [43:22]
85.3 Jovana Grozdanić [40:27]
1:58:36+26:59
4SEEOC Team Romania
84.1 Reka Raduly [41:08]
84.2 Valentina Marcu [33:54]
84.3 Alina Teca [1:06:21]
2:21:23+49:46
5SEEOC Team Moldova
83.1 Anastasia Corostiliova [52:08]
83.2 Valeria Nadrag [35:06]
83.3 Ana Spinu [1:01:04]
2:28:18+56:41
SEEOC Team Macedonia
82.1 Marija Serafimovska [1:06:43]
82.2 Elena Jovanovska [DNS]
82.3 Hristina Serafimovska [DNS]
DNF+ --:--

W20

1SEEOC Team Romania
51.1 Timea Virag [40:01]
51.2 Adela Galatean [34:13]
51.3 Agnes Neda [34:12]
1:48:26+00:00
2SEEOC Team Bulgaria
49.1 Simona Ivanova [41:51]
49.2 Elitsa Atanasova [47:57]
49.3 Borislava Mitkova [33:29]
2:03:17+14:51
3SEEOC Team Slovenia
52.1 Brina Foški [49:40]
52.2 Lara Gantar [41:27]
52.3 Monika Ravnikar [40:15]
2:11:22+22:56
4SEEOC Team Moldova
50.1 Lucia Turcunu [46:36]
50.2 Daria Zacrevschi [1:18:53]
50.3 Adriana Staver [1:33:47]
3:39:16+110:50

W21

1SEEOC Team Slovenia
22.1 Mojca Flerin [41:02]
22.2 Ajda Flašker [51:34]
22.3 Nuša Jeram [40:00]
2:12:36+00:00
2SEEOC Team Bulgaria
17.1 Kristina Ivanova [56:48]
17.2 Antoaneta Dyaksova [48:29]
17.3 Iliana Ilieva [36:10]
2:21:27+08:51
3SEEOC Team Romania
20.1 Annamaria Raduly [1:03:51]
20.2 Veronica Minoiu [57:55]
20.3 Andra Anghel [41:20]
2:43:06+30:30
4SEEOC Team Moldova
19.1 Julua Naghifina [1:00:01]
19.2 Galina Ribediuc [40:15]
19.3 Natalia Bundarerco [1:15:52]
2:56:08+43:32
5SEEOC Team Macedonia
18.1 Meri Chkripesko [1:01:46]
18.2 Elenora Krzheska [59:30]
18.3 Talija Pekreska [1:07:17]
3:08:33+55:57
SEEOC Team Serbia
21.1 Sladana Perać [49:50]
21.2 Olga Stanojević [MP]
21.3 Dragana Dokmanović [DNS]
MP+ --:--