Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 10. 3. 2019

Beginners (2.22km / 80m / 7KT)

1Jana VorlickovaOLCG 21:21+00:00
2Martin StrykKVS Šumperk 21:58+00:37
3Tito RomanelliPunto K 25:38+04:17
4Claus HoferLAC 26:29+05:08
5Kristina Vuilova Maša MacedoniOK Tivoli 30:46+09:25
6Veronika BielikováKVS Šumperk 31:25+10:04
7Katharina ZotterOCFF 32:43+11:22
8Helene ScheiklOCFF 33:39+12:18
9Jakob ReisingerOCFF 34:24+13:03
10Ana Maja AnderluhOK Polaris 35:16+13:55
11Leire DelgadoOk Variopintos 35:27+14:06
12Helena Mrčun 35:28+14:07
13Gabriele Tobler-eggerSUSO 35:49+14:28
14Marcella PoggioliSemiperdo 35:59+14:38
15Tanja SolvaSCM 39:28+18:07
16Rafael SolvaSCM 39:43+18:22
17Sebaastian NeuhauserSCM 39:46+18:25
18Noa KolarekVihor 39:52+18:31
19Maria HenryGAJA 40:24+19:03
20Maximilian KollerOCFF 40:46+19:25
21Tina HudaxOCFF 41:05+19:44
22Theresa KapperOCFF 41:32+20:11
23Giorgia SessiORIENTEERING TRIESTE 41:43+20:22
24Marlene AnhausOCFF 42:57+21:36
25Letizia StögerOCFF 43:10+21:49
26Gyorgyi DalosTTE 43:25+22:04
27Vera WaschnigLAC 43:34+22:13
28Darja Gorjup PoženelOK Komenda 45:07+23:46
29Mija JerajOK Komenda 45:12+23:51
30Nizzy BončinaOK Azimut 47:01+25:40
31Maja Ugrin 50:03+28:42
32Gertraud HolzerSUSO 51:30+30:09
33Lorenz HolzerSUSO 51:34+30:13
34Isabel IurkicORIENTEERING TRIESTE 52:15+30:54
35Ilvy DöhrnSUSO 52:16+30:55
36Volker DöhrnSUSO 52:21+31:00
37Marco RomanelliPunto K 53:09+31:48
38Dagmar SmolkováSTE 53:29+32:08
39Carina KapperOCFF 56:02+34:41
40Michele BenettiLessinia 60:30+39:09
41Manfred ZapfOCFF 61:52+40:31
42Pietro BavcarPunto K 68:51+47:30
43Žiga SedejOK Azimut 69:14+47:53
44Vit BinarSCM HO 69:38+48:17
45Mauro PuriniPunto K 69:47+48:26
46Nedvídková JitkaRUM 71:41+50:20
47Rosemarie StrackeSUSO 74:12+52:51
48Annika StrackeSUSO 74:22+53:01
49Elena Karpenkovacustoms 79:39+58:18
Lara ZupanOK Komenda DNS+ --:--
Tobias AngermannSPUK MP+ --:--
Michael RaimannSUSO DNS+ --:--
Bernard LieberHSV OL Villach MP+ --:--
Paula KundörferSUSO DNS+ --:--
Alvina VenhauerOLCU Viktring DNS+ --:--
Rudolf Lohnauer DNF+ --:--
Rudolf LohnauerHSV OL Villach DNF+ --:--

M10 (1.95km / 65m / 6KT)

1Jakob KurinčičOK Komenda 16:24+00:00
2Vilem DousekTBM 17:31+01:07
3Lorinc BiroBIM 18:05+01:41
4Enej ŠucOK Komenda 20:45+04:21
5Martin FerencOK Tivoli 20:47+04:23
6Matěj RůžičkaKVS Šumperk 22:46+06:22
7Drejc MalusOK Komenda 23:41+07:17
8Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE 25:47+09:23
9Norbert NagySPA 30:45+14:21
10Berci BiroBIM 31:08+14:44
11Rok SedejOK Azimut 33:15+16:51
12Jáchym MátlKVS Šumperk 35:40+19:16
13Anže KölnerOK Komenda 36:38+20:14
14Adam MátlKVS Šumperk 40:29+24:05
15Raffaele BoneccherGronlait OT 65:10+48:46

M12 (2.22km / 80m / 7KT)

1Jonas PtacekTBM 17:43+00:00
2Jiri RacanskyTBM 18:33+00:50
3David SedejOK Azimut 19:52+02:09
4Matyas PavlovicsPVSK 20:34+02:51
5Rok BogatajOK Azimut 21:12+03:29
6Artur BiroBIM 21:20+03:37
7Matej FerlugaGAJA 21:37+03:54
8Filip SchwabTBM 22:26+04:43
9Zsolt GárdonyiMOM 23:30+05:47
10Filip MarekZBM 25:26+07:43
11Ožbej MalusOK Komenda 26:43+09:00
12Rado KalcGAJA 27:46+10:03
13Jakob RinnerbergerOrK 29:07+11:24
14Florijan KremžarOK Komenda 29:12+11:29
15Vid FaganelPD Ajdovščina 30:04+12:21
16Yurii BessonovBSE Novgorod 32:26+14:43
17Božo BizjakOK Azimut 32:53+15:10
18Oskar FoškiOK Polaris 33:18+15:35
19Martin MilkovitsOCFF 33:23+15:40
20Borut GantarOK Azimut 35:43+18:00
21Oliver SchnepfOCFF 39:45+22:02
22Jaka SeljakOK Komenda 40:33+22:50
23Moritz GruberOCFF 51:48+34:05
24Jan MikoskaSCM HO 66:09+48:26
Jakob PečenkoPD Ajdovščina DNS+ --:--
Jacopo CernigojPunto K MP+ --:--

M14 (3.95km / 150m / 11KT)

1Elias MonsbergerOCFF 37:24+00:00
2Jan ŠtěpánekTBM 39:25+02:01
3Patrik ŠtáblKVS Šumperk 41:24+04:00
4Thomas MaierOCFF 43:22+05:58
5Nejc TurkOK Komenda 43:54+06:30
6Márton CsobothSPA 45:38+08:14
7Filip BukovácFBA 46:28+09:04
8Kuba SmolkaŤAP 46:43+09:19
9Jan MelišíkŤAP 49:36+12:12
10Radan CechTBM 50:23+12:59
11Mihály CsobothSPA 50:46+13:22
12Otto AllwingerLAC 50:48+13:24
13Márk BujdosóSPA 51:55+14:31
14Pietro SergasPunto K 53:29+16:05
15Márton VeszelszkiAlpokalja SK 53:55+16:31
16Tomáš KaszaFBA 56:50+19:26
17Kilian DegenHSV-P 57:35+20:11
18Elia OleottoRun Using Brain 57:49+20:25
19Luka SeljakOK Komenda 59:07+21:43
20Chris FranceschinelG.S. Pavione 60:05+22:41
21Tobiaš VedraTBM 60:08+22:44
22Alexandr JordánKVS Šumperk 61:20+23:56
23Eduard VojvodikMOV 62:37+25:13
24Jakub RacanskyTBM 63:27+26:03
25Diego ScaletG.S. Pavione 63:38+26:14
26Jakub BerčíkFBA 65:29+28:05
27Primož GantarOK Azimut 66:04+28:40
28Sebastiano Akira CavagnisFONZASO (BL) 66:19+28:55
29Andras-Ugor KovácsTRS 68:28+31:04
30Matouš ČernyŤAP 71:14+33:50
31Tilen ZupanOK Komenda 72:06+34:42
32Jonas Leo SölvaSCM 72:39+35:15
33Florian Pfeifer-WilfingerOCFF 75:57+38:33
34Ervin VíghTRS 89:39+52:15
35Martin BettegaG.S. Pavione 90:17+52:53
36Roland RochOCFF 91:49+54:25
37Markus GrasisAuseklis 96:20+58:56
38Noa KelcOK Jelen 109:06+71:42
39Edoardo BoneccherGronlait OT 113:36+76:12
40Maximilian KerteszOCFF 113:53+76:29
41Lukáš TomanekKVS Šumperk 135:55+98:31
42Klaus ScheidlSUSO 153:50+116:26
Viktor PavićVihor DNS+ --:--
Jonatan SvirakTBM MP+ --:--
Jakob NovakPD Ajdovščina MP+ --:--
Jakub DvořákBBM MP+ --:--
Adam ZridkaveselyZBM DNS+ --:--
Iusef AbdelbakyPunto K MP+ --:--
Gabriele PozzaViorteam DNS+ --:--
Laurenz EggerOCFF MP+ --:--
Toby SchmidOCFF MP+ --:--

M16 (5.04km / 180m / 11KT)

1Péter GöncziTTE 47:46+00:00
2Martin ŠimšaTSM 48:01+00:15
3Martin GajdaTSM 48:37+00:51
4Vit SkachaTSM 53:20+05:34
5David RapotzYOUTH 53:25+05:39
6Eduard SterbakZBM 53:40+05:54
7Sebestyén KovácsPVSK 54:41+06:55
8Natan Maj PoženelOK Komenda 54:53+07:07
9Peter BrabekOCFF 55:18+07:32
10Matouš PetrilákTSM 55:25+07:39
11Tihon SalopekOK Azimut 55:51+08:05
12Jakub JandaTSM 56:18+08:32
13Fülöp JacsevAlpokalja SK 57:39+09:53
14Ondrej GrycTBM 58:19+10:33
15Lukas WieserHSV-P 59:13+11:27
16Martin JevševarOK Brežice 60:08+12:22
17Marek BejvlTSM 60:26+12:40
18Vojtech MarekZBM 60:43+12:57
19Pavel NovosadTSM VAL 61:10+13:24
20Martin KabátTSM 62:07+14:21
21Ondrej EhlTBM 63:05+15:19
22Matěj HnízdilKAS 63:09+15:23
23Márton SzékelyTTE 63:44+15:58
24Alessandro RivettaRun Using Brain 64:19+16:33
25Francesco OgnibeneItalia National Team 66:22+18:36
26Joel PrutschOCFF 66:26+18:40
27Adam ŠtáblKVS Šumperk 66:52+19:06
28Péter MolnárAlpokalja SK 67:00+19:14
29Anton Buscheknfwien 67:12+19:26
30Maximilián KubíkRBA 67:36+19:50
31Máté BartaSZVSE 67:40+19:54
32Nándor CsisTRS 69:02+21:16
33Davide De BonaItalia National Team 69:23+21:37
34Aljaž ČelikOK Azimut 70:23+22:37
35Stepan KožinaTSM 71:55+24:09
36Simon ToblerLAC 73:38+25:52
37Oliver Calvetnfwien 75:10+27:24
38Viktor KotuliakFBA 75:20+27:34
39Štěpán StrykKVS Šumperk 77:47+30:01
40Goran PolojazItalia National Team 78:58+31:12
41Ádám VörösTRS 79:45+31:59
42Simone MancassolaEREBUS VICENZA 85:11+37:25
43Gustav GreinerSUSO 85:14+37:28
44Ambrus SchubertSZVSE 85:45+37:59
45Matevž KuncOK Tivoli 85:56+38:10
46Ruben TičGAJA 85:58+38:12
47Antonín ČernýTSM 86:30+38:44
48Rudi FrisonEREBUS VICENZA 88:27+40:41
49Jakob ZrimOCFF 90:38+42:52
50Rok KernOK Komenda 90:46+43:00
51Marco Anselmo Di StefanoItalia National Team 91:21+43:35
52Matteo MiroloRun Using Brain 92:25+44:39
53Julijan KavčičOK Azimut 93:28+45:42
54Aljaž ObidOK Azimut 97:07+49:21
55Manuel BenettiLessinia 108:27+60:41
56Jakub Hummel 109:07+61:21
57Jan ŠperlichKVS Šumperk 109:12+61:26
58Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 110:55+63:09
59Matej Demovič 118:26+70:40
60Luka AnderluhOK Polaris 125:42+77:56
61Enrico SossiOr30Ottobre 125:49+78:03
Florian VovesOCFF MP+ --:--
Jani BratožPD Ajdovščina DNS+ --:--
Milán SztojkaNYVSC DNS+ --:--
Ákos MarosiAlpokalja SK MP+ --:--
Žan SlejkoPD Ajdovščina DNS+ --:--
Timotej HribarOK Brežice MP+ --:--
Massimiliano FurlanGAJA MP+ --:--
Francesco PozzaViorteam MP+ --:--
Janoš KrkočPD Ajdovščina MP+ --:--
Josef RacekZBM MP+ --:--

M18 (7.34km / 230m / 12KT)

1Zoltán BujdosóSPA 57:52+00:00
2Marcell SzabóSZVSE 59:57+02:05
3Tomáš JanovskýTSM 60:09+02:17
4Áron SzuromiPVSK 61:44+03:52
5Sebastian ŠafkaTSM 64:16+06:24
6Barnabás SchauermannPVSK 64:21+06:29
7Martin MelišíkTSM 64:26+06:34
8Alberto BazanItalia National Team 65:28+07:36
9Milan MalačkaTSM 65:55+08:03
10Jakub BilyLoko Teplice 67:23+09:31
11Tamás NédaTTE 67:40+09:48
12Augusts VeldeAzuolas 67:55+10:03
13Peter NagySPA 68:27+10:35
14Keve GöncziTTE 68:32+10:40
15Petr JanasTSM 69:13+11:21
16Francesco MarianiItalia National Team 69:14+11:22
16Balazs EgeiSPA 69:14+11:22
18Ondřej JandaTSM 70:03+12:11
19Marco OrlerItalia National Team 71:31+13:39
20Kelén KlementSPA 71:59+14:07
21Leon EbsterASKÖ Henndorf 72:55+15:03
22Vojtech GrycTBM 74:49+16:57
23Jan GajdaTSM 74:56+17:04
24Domen KavčičOK Komenda 75:32+17:40
25Frantisek DostalSCM HO 75:38+17:46
26Martin ŠafářKVS Šumperk 76:10+18:18
27Erik Boneknfwien 76:12+18:20
28Ondrej MěšťanŤAP 76:13+18:21
29Csongor SzikszaiTRS 77:33+19:41
30Soma GárdonyiMOM 78:17+20:25
31Pietro PalumboItalia National Team 78:32+20:40
32Zoltán BognárAlpokalja SK 78:57+21:05
33Loránd VíghTRS 82:14+24:22
34Samuele RizzaGronlait OT 82:41+24:49
35František HeclKVS Šumperk 83:16+25:24
36Tomas MilanZBM 83:19+25:27
37Bálint SzeleAlpokalja SK 83:41+25:49
38Matyas JirkaSCM HO 86:24+28:32
39Kilian ZapfOCFF 86:45+28:53
40Jan GobecVihor 87:44+29:52
41Jura KukecVihor 93:17+35:25
42Matej KukurugyaSKS 95:54+38:02
43Lukas PostulkaSCM HO 100:59+43:07
44Antonín ŠvarcTSM 106:33+48:41
45Bendegúz WernerPVSK 108:15+50:23
46Aljaž LuznarOK Azimut 114:51+56:59
47Elias DobnikOLCU Viktring 116:03+58:11
48Tommaso BariEREBUS VICENZA 130:16+72:24
49Antonín BabištaKVS Šumperk 141:37+83:45
Maximilian SteinwenderSPUK DNS+ --:--
András BaloghAlpokalja SK MP+ --:--
Guglielmo FondaUWCAd MP+ --:--
Ebster PeterASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Johannes PrastSCM MP+ --:--
Ruggero Schiavi CappelloGronlait OT MP+ --:--

M20 (8.2km / 245m / 13KT)

1Enrico MannocciItalia National Team 67:42+00:00
2Krystof PanovecTSM VAL 70:49+03:07
3Matěj MatoušekKVS Šumperk 72:15+04:33
4Giorgio TondaItalia National Team 73:12+05:30
5Jonáš MüllerKVS Šumperk 73:46+06:04
6Levente SzalayAlpokalja SK 74:00+06:18
7Attila SzőcsOTM 75:08+07:26
8Lukas PatscheiderOLCG 77:40+09:58
9Péter Knobloch-EsztergárTRS 78:27+10:45
10Luca LibardoniOr. Crea Rossa 81:09+13:27
11Giacomo GuardaEREBUS VICENZA 84:21+16:39
12Angelo OcchiPolbes 84:33+16:51
13Tiziano BettegaG.S. Pavione 84:34+16:52
14Mátyás VozárPVSK 86:26+18:44
15Georg GröllOLCG 87:08+19:26
16Marcello LambertiniItalia National Team 88:11+20:29
17Ondřej ŠrámekKVS Šumperk 90:56+23:14
18Elias WachmannOCFF 93:51+26:09
19Tjaž GantarOK Azimut 96:45+29:03
Matic BlažOK Komenda MP+ --:--
Leo HolperOCFF DNS+ --:--

M21A (7.12km / 225m / 12KT)

1Lauri LinnainmaaKoovee 64:56+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml.MOK 65:03+00:07
3Michal HenekECZT 66:48+01:52
4Zdeněk Janů J.KVS Šumperk 66:55+01:59
5Radim HošekŤAP 68:05+03:09
6Luděk FinstrleZBM 68:55+03:59
7Jiri MartanVLI 70:04+05:08
8Zdenek VoštaŤAP 72:43+07:47
9Ondřej JílekKVS Šumperk 73:26+08:30
10Kuba VlášekŤAP 76:18+11:22
11Libor ZridkaveselyZBM 76:19+11:23
12Zdeněk StachoňECZT 76:56+12:00
13Petr PrikrylZBM 77:07+12:11
14Šimon MižúrZBM 77:35+12:39
15Lorenzo Pinna 78:26+13:30
16Axel KoppertOLCG 80:20+15:24
17Martin JandaŤAP 82:25+17:29
18Ante JovićOKM 82:27+17:31
19Martin ČernyŤAP 82:32+17:36
20Matej ŠkarabotOK Polaris 83:19+18:23
21Silvano DavesTrent-O 83:31+18:35
22Jiri ZichaTJ Slovan Luhacovice 83:46+18:50
23Luca RosatoGalilei 85:50+20:54
24Matteo ZoppePanda O Vals. 86:26+21:30
25Bartłomiej MazanWKS Śląsk 86:28+21:32
26Nikolaus Euler-rollenfwien 87:32+22:36
27Pavel KořánECZT 89:49+24:53
28Federico NavarraPolbes 90:36+25:40
29Gašper PetrovičOK Polaris 91:00+26:04
30Szabolcs BojtorHDSF 91:32+26:36
31Paolo GaioG.S. Pavione 92:06+27:10
32Fabio RonzaniEREBUS VICENZA 92:29+27:33
33Edoardo De VallierEREBUS VICENZA 92:50+27:54
34Fanda PašekŤAP 93:54+28:58
35Vit KasalZBM 94:21+29:25
36Tomaž PustOK Komenda 97:56+33:00
37Aljaž ČerneOK Tivoli 98:56+34:00
38Dražen HencOKM 99:50+34:54
39Elio GoljaOK Polaris 99:57+35:01
40Imre BorosHDSF 100:32+35:36
41Wolfgang GindlOLGDK 103:25+38:29
42Jure KavčičOK Komenda 103:59+39:03
43Andrei BessonovBSE Novgorod 107:17+42:21
44Jan UrbanECZT 107:48+42:52
45Nejc MočnikOK Azimut 116:51+51:55
46Ivan Šeperić-GrdišaOK Jelen 124:32+59:36
47Jacek WieszaczewskiOrientop 167:18+102:22
48Jakob ValičPD Ajdovščina 174:54+109:58
Davide GarufiPolbes MP+ --:--
Pavel PtáčekBBM DNS+ --:--

M21B (4.73km / 175m / 10KT)

1Herwig Jun. AllwingerLAC 43:05+00:00
2Herwig AllwingerLAC 52:19+09:14
3Armin MariacherSUSO 53:37+10:32
4Roland VoglSV Mietraching 55:40+12:35
5Kristóf GyőrffyAlpokalja SK 57:55+14:50
6Joergen DeubelNaturfreunde Wien 58:39+15:34
7Rok MočnikOK Azimut 60:33+17:28
8Simon KurinčičOK Komenda 61:23+18:18
9Klemen Zibelniksmucka.com 62:14+19:09
10Roman SchuhOrK 62:47+19:42
11Marko ObidOK Azimut 63:13+20:08
12Tobias TeichmannSUSO 63:23+20:18
13Christoph WendnerSUSO 65:23+22:18
14Klemen KendaOK Azimut 65:37+22:32
15Miha KorenjakOK Komenda 66:20+23:15
16Thomas AigmüllerSUSO 66:22+23:17
17Jirka HrazdilZBM 66:31+23:26
18Hannes PacherSUSO 66:32+23:27
19Marius AnghelUnirea 68:32+25:27
20Valentin ErženOK Azimut 69:07+26:02
21Boštjan BogatajOK Azimut 69:18+26:13
22Johannes RenzSUSO 69:59+26:54
23Jan KundörferSUSO 71:18+28:13
24Tomas PostulkaSCM HO 72:01+28:56
25Florian VacekBerger-C 73:45+30:40
26Márk GárdonyiMOM 74:08+31:03
27Matej VidičOK Azimut 80:10+37:05
28Borut SeljakOK Komenda 80:16+37:11
29Fabio Dalla RivaG.S. Pavione 81:02+37:57
30Christopher ImmervollSUSO 82:06+39:01
31Franc MalusOK Komenda 82:08+39:03
32Jakub VaníkKVS Šumperk 82:47+39:42
33Kristjan GantarOK Azimut 84:06+41:01
34Nils DöhrnSUSO 84:28+41:23
35Timotej ŠucOK Komenda 87:39+44:34
36Luka PlavčakŠOK 87:48+44:43
37Luca IennacoPolbes 89:35+46:30
38Gerald PischingerSUSO 94:07+51:02
39Carsten FinkSUSO 95:16+52:11
40Oleksii NovokshonovOLCG 95:20+52:15
41Dalibor StankovskiOK Jelen 97:20+54:15
42Jörg TomanHSV WRN 97:22+54:17
43Giulio SavelliPolbes 97:37+54:32
44Emil KacinOK Azimut 98:30+55:25
45Uroš CankarŠOK 100:11+57:06
46Herwig StützOLGDK 101:47+58:42
47Janez ZavrlOK Komenda 102:14+59:09
48Markus GreinerSUSO 105:28+62:23
49Miran KoščicaOK Jelen 106:59+63:54
50Flavio MattioniSemiperdo 117:18+74:13
51Stefano SossiOr30Ottobre 119:43+76:38
52Dragutin MuligOK Jelen 129:41+86:36
53Rainer KundörferSUSO 137:55+94:50
Reinhold LuegerSUSO MP+ --:--
Marko PahorOK Komenda MP+ --:--
Matjaž KoprivcOK Azimut MP+ --:--
Helmut SteinerSUSO MP+ --:--
Akos SzaboPVM DNS+ --:--

M21E (11.45km / 405m / 13KT)

1Olexander KratovKoovee 71:56+00:00
2Timo SildKoovee 74:08+02:12
3Robert MerlASKÖ Henndorf 74:23+02:27
4Mathias PeterOLCG 75:14+03:18
5Joni HirvikallioKoovee 75:19+03:23
6Áron BakóSPA 75:39+03:43
7Florian Kurznfwien 77:43+05:47
8Nicolas KastnerNF Wien - Orienteering-Team 77:59+06:03
9Jan FlasarTSM 78:34+06:38
10Erik Nilsson SimkovicsOLC 79:16+07:20
11Ivan SirakovBUL O-Team 79:19+07:23
12Arturs PaulinsLAT NAF 79:22+07:26
13Matjaž ŠtanfelOK Azimut 79:26+07:30
14Marco Seppi 80:01+08:05
15Fryderyk PryjmaKoovee 80:07+08:11
16Máté BaumholczerHNT 80:18+08:22
17Levente TugyiHNT 81:03+09:07
18Raul FerraKoovee 82:50+10:54
19Samuele TaitGronlait OT 82:51+10:55
20Michele Caraglio 83:30+11:34
21Artjoms RekunenkoLAT NAF 83:33+11:37
22Philipp von ArxOLCG 83:40+11:44
23Jakob PauserHSV WRN 84:43+12:47
24Kuba VeselýTSM 85:54+13:58
25Stanislav MokryZBM 86:42+14:46
26Olivier Blanc TranchantO'Jura 86:45+14:49
27Tamas BogyaUnirea 87:01+15:05
28Lauri SildKoovee 87:24+15:28
29Márk PorgányiHNT 87:45+15:49
30Martins SirmaisLAT NAF 87:48+15:52
31Benjamin AnciauxBMOT 87:51+15:55
32Giacomo Barbone 88:11+16:15
33Simon StanonikOK Azimut 88:52+16:56
34Apostol AtanasovBUL O-Team 89:10+17:14
35Rafael DobnikOLCU Viktring 89:19+17:23
36Dániel PeregiSPA 89:23+17:27
37Peter TušarOK Azimut 89:26+17:30
38Kuba MakovskyŤAP 89:39+17:43
39Zdeněk RajnošekKVS Šumperk 91:51+19:55
40Vit HorcickaSCM HO 92:19+20:23
41Felix HartliebLAC 92:21+20:25
42Dimitar ZhelyazkovBUL O-Team 92:29+20:33
43Máté DalosTTE 92:35+20:39
44Jakub LandovskýTSM 94:28+22:32
45Petr TurczerKVS Šumperk 94:47+22:51
46Peter DivinSPA 94:56+23:00
47Matija RazumOK Brežice 95:11+23:15
48Maroš BukovácFBA 95:15+23:19
49Szabolcs GyörgyTRS 95:21+23:25
50Vit BravenyZBM 95:23+23:27
51Zoltán RáczHNT 95:26+23:30
52Philipp SchielOLCG 95:29+23:33
53Fabiano BettegaG.S. Pavione 95:32+23:36
54Dániel FehérváriHNT 96:18+24:22
55Ákos KisvölcseyMOM 96:33+24:37
56Viktor MorandiniSPA 97:34+25:38
57Jure ZmrzlikarOK Komenda 97:39+25:43
58Tomáš LandovskýTSM 98:04+26:08
59Tamás TölgyesiHNT 98:15+26:19
60Juho WesterlundKoovee 99:31+27:35
61Juraj BencurOrientacni beh Opava 100:23+28:27
62Joris HochstetterUSV Jena 100:41+28:45
63Henrik EklundOLCG 101:44+29:48
64Gregor HvalaOK Azimut 101:51+29:55
65Jan ZháňalZBM 101:58+30:02
66Serge DuszaBMOT 102:44+30:48
67Niklas BrantnerHSV WRN 103:12+31:16
68Piero TurraG.S. Pavione 104:15+32:19
69Walter BettegaG.S. Pavione 104:36+32:40
70Tommaso Civera 105:52+33:56
71Ferenc MihályiHDSF 107:51+35:55
72Tomy JanssensBMOT 107:57+36:01
73Aaron GaioG.S. Pavione 109:05+37:09
74Daniel TomanekKVS Šumperk 109:48+37:52
75Ronny NathoDBT 111:27+39:31
76Žan RavnikarOK Komenda 113:15+41:19
77Simon RuneforsOLCG 114:10+42:14
78Michael CampioneBMOT 116:05+44:09
79Peter WeinigDBT 118:36+46:40
80Rajko KračunKamniški OK 120:08+48:12
81Lobel HorvatMaksimir 121:31+49:35
82Michel Dongen, VanMOT NL 122:51+50:55
83Jo LintenBMOT 124:32+52:36
84Tom DobraBOK 124:47+52:51
85Ákos HortobágyiSPA 125:23+53:27
86Patrik EgeiSPA 125:46+53:50
87Roelof PosthouwerMOT NL 126:13+54:17
88Pezze GiacomoGronlait OT 129:44+57:48
89Michele BertelleFONZASO (BL) 131:37+59:41
90Matthias PoellOLC 138:18+66:22
91Andrej BorštnikOK Tivoli 142:35+70:39
92Thomas PolsterHSV Spittal 143:45+71:49
93Sébastien DaelsBMOT 143:59+72:03
94Ábel GyörgyiMOM 145:47+73:51
95Sylvain SterckxBMOT 156:16+84:20
96Dieter WolfOLG Davos 161:12+89:16
97Jani Bizjak 165:23+93:27
Martin PoklopSCM HO MP+ --:--
Simone BettegaG.S. Pavione DNS+ --:--
Ivano BettegaG.S. Pavione DNS+ --:--
Marek CahelTSM VAL MP+ --:--
Björn KramerDBT DNF+ --:--
Gert ClaesBMOT DNS+ --:--
Sandro GrassoBMOT DNS+ --:--
Stefan KubelkaLAC DNS+ --:--
Cesare MattiroliPolbes MP+ --:--
Stefan YordanovBUL O-Team DNS+ --:--
Edgars ApinisLAT NAF DNF+ --:--
Pim Nouwelant, Van DenMOT NL MP+ --:--
Denis KokeljKamniški OK DNS+ --:--
Giacomo ZagonelUS Primiero Orienteering DNS+ --:--
Šimon NavrátilTSM DNS+ --:--

M35 (8.2km / 245m / 13KT)

1Markus PlohnHSV WRN 60:03+00:00
2Radovan CechTBM 65:29+05:26
3Pavel DittrichTSM VAL 69:32+09:29
4Jiri EhlTBM 71:32+11:29
5Davide MartignagoOK Montello 73:48+13:45
6Blaž KölnerOK Komenda 73:55+13:52
7Michele FrancoEREBUS VICENZA 74:13+14:10
8Petar DelićMaksimir 74:24+14:21
9Igor GavrilovOK Komenda 83:54+23:51
10Bojan JevševarOK Brežice 86:13+26:10
11Daniele MartignagoOK Montello 86:26+26:23
12Tomaž KremžarOK Komenda 87:48+27:45
13Marco Della Vedova 87:55+27:52
14Dušan PetrovičOK Polaris 89:00+28:57
15Ondrej PtacekTBM 91:58+31:55
16Robert DousekTBM 92:11+32:08
17Geir Myhr OienROK 93:49+33:46
18Thomas HudaxOCFF 100:38+40:35
19Andrej CimermanOK Polaris 100:53+40:50
20Miran KolmanKamniški OK 101:49+41:46
21Janko BačnarOK Azimut 102:25+42:22
22Guenther Kroupanfwien 102:26+42:23
23Gregor PavličGAJA 103:39+43:36
24David SmekalSCM HO 108:50+48:47
25Daniel FabijanićOK Jelen 111:55+51:52
26Matej SedejOK Azimut 117:08+57:05
27Zdravko NovoselOK Jelen 136:29+76:26
Alexey AfanasyevMagnit DNS+ --:--
Dietmar HoferSUSO DNS+ --:--
Michael HoferOLGA DNS+ --:--

M40 (7.34km / 230m / 12KT)

1Michael StockmayerHSV WRN 63:40+00:00
2Bernhard FinkASKÖ Henndorf 68:01+04:21
3Markus KönigASKÖ Henndorf 69:16+05:36
4Jürgen EggerSUSO 74:34+10:54
5Klaus DegenHSV-P 76:47+13:07
6Norbert BozsóTTE 79:00+15:20
7Ingemar NeuhauserSCM 80:02+16:22
8Miloš HeclKVS Šumperk 83:08+19:28
9Roman DaněkECZT 90:38+26:58
10Pavel JandaTSM 93:21+29:41
11Jiří SvobodaROZ 93:46+30:06
12Ingus GrasisAuseklis 94:05+30:25
13Vladimir TkalecOKM 94:58+31:18
14Tomislav VarnicaVihor 96:36+32:56
15Hannes WenzelOLCU Viktring 102:01+38:21
16Herfried TrummerOCFF 102:54+39:14
17Radek BednarikTSM VAL 104:44+41:04
18Lukáš RůžičkaKVS Šumperk 107:10+43:30
19Aron BiroBIM 111:59+48:19
20Kristian BosisioOK Trzin 116:50+53:10
21Željko KoščakOKM 125:30+61:50
22Diego MilaniOrient-Express Verona 127:28+63:48
23Martin Vojvodik 150:50+87:10
24Mihaly KovacsTRS 169:31+105:51
25Alessio RozziPD Ajdovščina 174:59+111:19
Miklós KorenSPA DNS+ --:--

M45 (6.04km / 205m / 11KT)

1Róbert GöncziTTE 55:34+00:00
2Ivaylo IvanovBUL O-Team 58:19+02:45
3Andrea CiprianiPanda O Vals. 60:20+04:46
4Audrius Smilgius 63:21+07:47
5Fabrizio BoneccherGronlait OT 65:54+10:20
6Tihomir SalopekOK Azimut 66:28+10:54
7Szabolcs TornaiSzSE 68:56+13:22
8Nicolas Greffcoamberieu 69:21+13:47
9Gregor AnderluhOK Polaris 69:28+13:54
10Sergey CherniavskyOC München 70:50+15:16
11Gregor ZupanOK Komenda 70:53+15:19
12Janez PretnarKamniški OK 70:56+15:22
13Alain Beguinotcoamberieu 73:29+17:55
14Aleš PoljanšekOK Azimut 73:48+18:14
15Gunther Defermehamok 74:53+19:19
16Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 76:50+21:16
17Alexander LebedevBelye Nochi 76:51+21:17
18Jan HnizdilKAS 77:05+21:31
19Jan GrycTBM 79:50+24:16
20Valter FoškiOK Polaris 87:19+31:45
21Petr KunzBBM 87:28+31:54
22Jožko JazbarOK Azimut 88:06+32:32
23Gábor KlementSPA 88:21+32:47
24Damir GobecVihor 89:37+34:03
25Uwe RöhnerOLV Ost 90:42+35:08
26Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE 91:21+35:47
27Franz UneggSPUK 91:55+36:21
28Helmuth SölvaSCM 92:53+37:19
29Robert KuncOK Tivoli 93:12+37:38
30Martin MarksteinerSUSO 94:31+38:57
31Martin SmolkaSTE 95:37+40:03
32Boris ErženŠOK 99:04+43:30
33Zdenek PostulkaSCM HO 102:39+47:05
34Stefano CavagnisFONZASO (BL) 108:15+52:41
35Eman MikoskaSCM HO 108:42+53:08
36József NagySPA 115:27+59:53
37Daniel ČernyŤAP 121:50+66:16
38Ladislav KaszaFBA 123:49+68:15
39Davor PobegaOK Tivoli 133:45+78:11
Martin KunzBBM DNS+ --:--
Markus ThomanSPUK MP+ --:--
Gerhard LangHSV-P DNS+ --:--
Petr SkyvaSCM HO MP+ --:--

M50 (6.04km / 205m / 11KT)

1Gábor PavlovicsPVSK 57:46+00:00
2Tomáš JanovskýTSM 58:59+01:13
3Stefano MaddalenaO-92 60:55+03:09
4Jurg NiggliO'Jura 61:12+03:26
5Andreas GroteSKOG 64:41+06:55
6Matti YliluikkiSusi 64:58+07:12
7Miha ŠkarabotOK Polaris 65:25+07:39
8Stefano BrambillaCO2 65:55+08:09
9Pataki GaborPVSK 67:58+10:12
10Christophe Le GlandANNECY SO 70:36+12:50
11Andrej ZeleninUSG Chemnitz 70:42+12:56
12Werner PietschYOUTH 70:45+12:59
13Pavel MátlKVS Šumperk 71:12+13:26
14Laurent Astrade7305RA 71:32+13:46
15Roland KohlbacherASKÖ Henndorf 71:39+13:53
16Helmut LercheggerLAC 72:22+14:36
17Emanuel BraunHSV WRN 73:16+15:30
18Martin GruenbergerOrK 75:35+17:49
19Marek SłońskiWKS Wawel Kraków 75:50+18:04
20Zoltán MihácziTTE 76:01+18:15
21Thomas TäuberOLTT 76:52+19:06
22Zsolt WeilerSPA 77:26+19:40
23Pavel PtáčekBBM 77:32+19:46
24Jyrki NieminenLHR 77:34+19:48
25Attila SzenczSZVSE 78:32+20:46
26Marco GiovanniniOK Trzin 78:49+21:03
27Robert KalcherHSV-P 79:57+22:11
28Ferenc ViniczaiPVSK 80:15+22:29
29Andrea RivettaSemiperdo 80:36+22:50
30Dalos AttilaTTE 82:05+24:19
31Roland ReisenbergerOrK 82:43+24:57
32Peter Ebster Sen.ASKÖ Henndorf 83:43+25:57
33Gerhard JöbstlOLCG 83:45+25:59
34Fabrizio DonadiniVAO 88:57+31:11
35Rainer EschlboeckNF Linz 92:15+34:29
36Olivier BassetASUL 93:44+35:58
37Alastair MackenzieDARLO 98:04+40:18
38Silvestre Eric7305RA 98:22+40:36
39Nikolaus AdenstedtOrK 102:13+44:27
40Anders KnudsenHG 105:15+47:29
41Harald Lipphart-kirchmeirHSV WRN 105:33+47:47
42Igor BončinaOK Azimut 106:52+49:06
43Zdeněk Janů S.KVS Šumperk 108:11+50:25
44Roland BernerSSV H.-N. 108:27+50:41
45Robert BenkoOK Polaris 111:27+53:41
46Markus SterbaOrK 112:05+54:19
47Sergey BessonovBSE Novgorod 112:21+54:35
48Vojko KacinOK Azimut 112:30+54:44
49Robert LinesSO 113:23+55:37
50Josef Hilbertnfwien 115:22+57:36
51Michal Elias 125:07+67:21
52Marijan BogovićOK Jelen 126:14+68:28
53Henrik MathiesenHG 126:16+68:30
54Denis Collombcoamberieu 131:24+73:38
55Andrej KorelcOK Komenda 146:09+88:23
Albert MingaleevMagnit DNS+ --:--
Ivo TišljarORI MP+ --:--
Pierantonio PrettoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Jan KabátTSM DNS+ --:--
Phill BattsDARLO DNS+ --:--
Aleš ZupanOK Polaris DNS+ --:--

M55 (4.26km / 150m / 9KT)

1Peter Boneknfwien 39:02+00:00
2Wolfgang Pietschnfwien 44:32+05:30
3Siegfried OpetnikHSVK 46:20+07:18
4Eugenijus MiksysAzuolas 47:51+08:49
5Erwin KoeckHSV WRN 49:20+10:18
6Árpád TőkésTRS 49:35+10:33
7Günter KradischnigOLCG 50:00+10:58
8Gottfried ScheiklOCFF 52:10+13:08
9Gianluca Di StefanoPolbes 53:35+14:33
10Jürg WälchliOLG Skandia 54:46+15:44
11Herwig ProskeOCFF 55:23+16:21
12Miro ŠalamunOK Polaris 55:33+16:31
13Josef PolsterHSV Spittal 55:37+16:35
14Silvij MočnikOK Azimut 55:58+16:56
15Aleš BorštnikOK Tivoli 58:21+19:19
16Stanko ČuferPD Ajdovščina 59:58+20:56
17Jim Trueman 60:30+21:28
18Piotr NiessnerWKS Wawel Kraków 60:33+21:31
19Włodzimierz DyzioWKS Wawel Kraków 61:41+22:39
20Erik BlakeYOA 64:59+25:57
21Armin FriessnigOCFF 65:24+26:22
22Bernd GraumannLOK Berlin 65:34+26:32
23Darko MerunkaMaksimir 65:36+26:34
24Mauro ClementeGAJA 66:17+27:15
25Paolo PizzamusGAJA 66:55+27:53
26Andreas CartOLC 67:09+28:07
27Reinhard KasperHSV-P 67:12+28:10
28Georg PregartnerOLGDK 68:40+29:38
29Roman VolčičOK Tivoli 70:37+31:35
30Miroslav BuřtECZT 71:07+32:05
31Jukka NurmiVaaSu 71:15+32:13
32Jaroslav KorpasLBM 72:45+33:43
33Franz ChiusoleSCM 74:20+35:18
34Marijan LebanOK Azimut 76:41+37:39
35Aleš ČerinOK Tivoli 76:50+37:48
36Horst MayerSSV H.-N. 79:36+40:34
37Luca PatiniSemiperdo 82:55+43:53
38Silvo BabičOK Komenda 84:45+45:43
39Mauro VecellioViorteam 85:00+45:58
40Mike EdwardsDARLO 90:12+51:10
41Roman SladičŠOK 93:12+54:10
42István BujdosóSPA 93:27+54:25
43Helmut TannerOLCU Viktring 97:29+58:27
44Andrea MaccaViorteam 109:14+70:12
Danilo TrentinPanda O Vals. DNS+ --:--
Alex BorTitan DNS+ --:--

M60 (3.4km / 120m / 8KT)

1Jaromír ŠrámekKVS Šumperk 38:31+00:00
2Martin Sacherkilroy 38:47+00:16
3Christian BilandOLG CO 42:09+03:38
4Arnfinn PedersenATN 43:03+04:32
5Bernard PeissardSKOG 43:21+04:50
6Knut EngenATN 46:55+08:24
7Joachim FriessnigOCFF 47:16+08:45
8Patrick CapbernTOAC 48:09+09:38
9Ian DitchfieldMV 51:02+12:31
10Gregers JorgensenBOK 51:10+12:39
11Bard NatvigATN 51:23+12:52
12Stephan SchliebenerOLV Us 51:47+13:16
13Roland Gysslerkilroy 52:11+13:40
14Josef ZapletalNF Wien - Orienteering-Team 53:18+14:47
15Günther DobnikOLCU Viktring 53:29+14:58
16Fulvio PacorGAJA 54:54+16:23
16Franz HartingerLAC 54:54+16:23
18Vladimir JohnECZT 55:05+16:34
19Kristian LeonhardtOCFF 55:41+17:10
20Rudolf HochwarterHSV-P 56:36+18:05
21Zdeněk BlablaECZT 58:31+20:00
22Adriano BettegaG.S. Pavione 58:37+20:06
23Eugen KainrathHSV-P 58:45+20:14
24Mark SylvesterUWCAd 61:48+23:17
25Frederic Genevoisnfwien 66:25+27:54
26Valentin PidnerHSV WRN 70:26+31:55
27Erik HaugenATN 70:55+32:24
28Stefano ZonatoPuoRy 71:37+33:06
29Ivan BoyadzhievMOK 74:36+36:05
30Jiri GawelECZT 81:46+43:15
31Jan SveenATN 83:05+44:34
32Gyula KógerPVM 83:13+44:42
33Albertino ParnigottoEREBUS VICENZA 89:06+50:35
34Franz MagesSSV H.-N. 90:13+51:42
Cesare TarabocchiaOK Azimut DNS+ --:--
Dieter Sacherkilroy DNS+ --:--

M65 (3.19km / 110m / 8KT)

1Alain JuanANCO 30:37+00:00
2Tor SolberghseterATN 39:04+08:27
3Yurii VekshinBSE Novgorod 42:22+11:45
4Mark GlaisherSaxons 44:44+14:07
5Valerio LesoLessinia 47:45+17:08
6Tapani HuovilaS-JKL 49:11+18:34
7Babicky TomasRUM 50:03+19:26
8Wolfgang GermNF Kühnsdorf 50:44+20:07
9Robert MayrhoferOII 55:44+25:07
10Charles NelsonOK Azimut 58:01+27:24
11Juergen ZiescheOLV Ost 60:25+29:48
12???????? ???????Lytkarino 60:52+30:15
13István LudvigBÖF 63:42+33:05
14Victor TitovBSE Novgorod 64:25+33:48
15László HerterBÖF 66:40+36:03
16Vlado SedejOK Azimut 66:42+36:05
17Günther PrommerNF Brückl 66:56+36:19
18Gábor MolnárHSE 67:16+36:39
19Andrei EnyediTRS 67:22+36:45
20Ladislav PtáčekBBM 67:25+36:48
21Karl PongratzHSV-P 69:34+38:57
22István FluckPVM 72:18+41:41
23Janko LapajneOK Azimut 78:16+47:39
24Sergio CaveggionViorteam 79:08+48:31
25Črtomir KnapOK Azimut 84:38+54:01
26Manuel DiasANCO 86:56+56:19
27Christian KremerOLV Ost 90:37+60:00
28Ivica MesićVihor 94:06+63:29
29Josip MatijašićVihor 117:46+87:09
Bugar JozsefBÖF MP+ --:--

M70 (2.62km / 100m / 6KT)

1Knut SkjesetATN 30:55+00:00
2Franz WyssOLregioolten 32:03+01:08
3Roy DawsonGAFANHORI 33:27+02:32
4Ole Kristian SteinbekkenATN 38:30+07:35
5Jean-claude GuyotANCO 38:52+07:57
6Max MoosbergerOLregioolten 38:55+08:00
7Michael FrenzelOLV Ost 39:56+09:01
8Achim BaderOLV Ost 40:01+09:06
9Ivan LuxBAC 42:37+11:42
10Ivan KazantsevBSE Novgorod 42:42+11:47
11Leif BillingsoATN 42:53+11:58
12Helge RevhaugATN 43:38+12:43
13Otto VenhauerOLCU Viktring 44:46+13:51
14Terje MalmATN 46:54+15:59
15Robert BenedekHSV-P 48:43+17:48
16Ludwig GenderjahnOLV Ost 49:24+18:29
17Franz KäferOCFF 53:40+22:45
18Harald Bertoldior.mez 56:08+25:13
19Josef GrafHSV-P 59:30+28:35
20Wilhelm GrabenhoferHSV-P 61:59+31:04
21Paul ZiermannHSV-P 71:06+40:11
22Sigi GieldanowskiForest Friends 73:57+43:02
23Corrado MiniottiCRAL GTT 90:04+59:09
Endre Kiss Dr.PVM MP+ --:--
Nicolo ZuffiSemiperdo DNS+ --:--

OPEN (5.04km / 180m / 11KT)

1Hajdu ErikTTE 51:13+00:00
2Bernhard VenhauerOLCU Viktring 57:04+05:51
3Eddy SandriPanda O Vals. 73:41+22:28
4Mauro SergasPunto K 80:02+28:49
5Michael TremulPunto K 81:00+29:47
6Tibor TölgyesiNYVSC 81:51+30:38
7Peter FerlugaGAJA 82:33+31:20
8Dimitar DimitrovS Gora 92:04+40:51
9Marco DorigoPunto K 92:12+40:59
10Inessa CherniavskyOC München 95:46+44:33
11Robert Lorencon 98:09+46:56
12Paco DelgadoOk Variopintos 98:37+47:24
13Ivo KetePD Ajdovščina 101:54+50:41
14Chiara SepinGAJA 102:50+51:37
15Barbora StachoňováECZT 106:00+54:47
16Jarmila MakovskaŤAP 108:42+57:29
17Margareta PavličGAJA 109:47+58:34
18Xavier HenryGAJA 113:09+61:56
19Giuliana ZoppePanda O Vals. 113:35+62:22
20Tanya DimitrovaS Gora 114:09+62:56
21Zdeněk OlexaECZT 114:21+63:08
22Elena SnideroGAJA 114:25+63:12
23Adam Filip Niton 115:21+64:08
24Ronald PoulissenMOT NL 115:54+64:41
25Gianfranco SiegaGAJA 117:36+66:23
26Karin CesconPunto K 118:37+67:24
27Hanna Talvioja 118:57+67:44
28Emanuele Rebuli 121:38+70:25
29Antónia HolperTTE 130:08+78:55
30Zdenko PavličGAJA 136:34+85:21
31Aletta BiróBIM 144:05+92:52
32Jurjen BlokzijlMOT NL 145:52+94:39
33Paola RovisPunto K 154:28+103:15
34Irene GreinerSUSO 157:57+106:44
34Ivett TóthSzSE 159:15+108:02
35Carlo Lamonatoormiane87 165:37+114:24
Ildiko HentesSPA MP+ --:--
Sandra Bergant VidakovićKAP DNF+ --:--
Maurizio FicurGAJA MP+ --:--
Serena CanovaPunto K DNF+ --:--
Dirk DeubelNaturfreunde Wien MP+ --:--
Michela DegrassiPunto K DNF+ --:--
Julian TorgglerSUSO MP+ --:--
Judit GössweinBÖF MP+ --:--
Jan DresslerECZT DNS+ --:--
Barbara AngermannSPUK DNF+ --:--
Veronika DaňkováECZT DNS+ --:--
Gernot VabicSPUK DNF+ --:--
Lisa-Marie Schrey DNF+ --:--

W10 (1.95km / 65m / 6KT)

1Ajda JerajOK Komenda 22:29+00:00
2Dora DelićOK Jelen 23:10+00:41
3Celeste PrettoEREBUS VICENZA 23:41+01:12
4Julie PtackovaTBM 25:37+03:08
5Jerca KurinčičOK Komenda 25:43+03:14
6Klara KremžarOK Komenda 29:32+07:03
7Sara DelićOK Jelen 32:30+10:01
8Nika ErženOK Azimut 33:17+10:48
9Vaiva VeldeAzuolas 33:59+11:30
10Ajda JarcOK Komenda 36:22+13:53
11Brina GantarOK Azimut 49:48+27:19
12Thea DimitrovaS Gora 67:13+44:44

W12 (2.22km / 80m / 7KT)

1Silvia Di StefanoPolbes 18:01+00:00
2Tereza KubanovaTBM 18:33+00:32
3Lucie DvořákováBBM 21:06+03:05
4Nea ErženOK Azimut 21:36+03:35
4Anna DobrovolnaTBM 21:36+03:35
6Lucia RigoniG.S. Pavione 21:59+03:58
7Johana ČechováTBM 23:12+05:11
8Neža ObidOK Azimut 23:27+05:26
9Kristyna FinstrlovaZBM 23:29+05:28
10Brina KölnerOK Komenda 24:43+06:42
11Tanja PeinsithSUSO 29:29+11:28
12Eva MonsbergerSUSO 29:35+11:34
13Sara Szakal-biroBIM 31:04+13:03
14Špela MajdičOK Azimut 31:18+13:17
15Melissa DrobićKAP 32:57+14:56
16Brina HernecOK Tivoli 34:36+16:35
17Monika PavićVihor 40:10+22:09
18Nikolina UgrinOK Tivoli 48:13+30:12
19Klara MahkovecPD Ajdovščina 49:53+31:52
20Patricija KernOK Komenda 50:24+32:23
21Mojca KuncOK Tivoli 53:48+35:47
Julia BiskupskaWKS Wawel Kraków DNS+ --:--

W14 (3.03km / 100m / 10KT)

1Lucie DittrichovaTSM VAL 33:28+00:00
2Julie FinstrlovaZBM 37:27+03:59
3Alessia RigoniG.S. Pavione 38:23+04:55
4Dorja SalopekOK Azimut 40:06+06:38
5Pola NiessnerWKS Wawel Kraków 41:06+07:38
6Martina EhlovaTBM 43:26+09:58
7Antonina SłońskaWKS Wawel Kraków 43:58+10:30
8Emily AdenstedtOrK 44:01+10:33
9Katerina DouskovaTBM 44:27+10:59
10Giulia GobberG.S. Pavione 45:30+12:02
11Ema FuchsovaTBM 45:43+12:15
12Lucie HlavacovaTBM 45:45+12:17
13Lisa RivettaSemiperdo 46:29+13:01
14Nastja FerlugaRun Using Brain 47:23+13:55
15Camilla AigmüllerSUSO 49:00+15:32
16Theresa MonsbergerSUSO 49:09+15:41
17Marie BispingSUSO 50:20+16:52
18Aileen JohnsonOCFF 50:40+17:12
19Rebecca HernaFBA 51:28+18:00
20Natalie BalacovaTBM 52:07+18:39
21Paskucz-Szathmáry HenriettaTTE 52:54+19:26
22Elena SimionG.S. Pavione 56:28+23:00
23Zsuzsa GöncziTTE 57:45+24:17
24Lena LuegerSUSO 59:23+25:55
25Lucija KremžarOK Komenda 60:19+26:51
26Marie MikoskovaSCM HO 60:36+27:08
27Klara MikulovaTBM 63:59+30:31
28Daria MikulaKOS BnO Szczecin 69:19+35:51
29Laura VenhauerOLCU Viktring 70:26+36:58
30Réka RádulyTRS 72:36+39:08
31Iga MikulaKOS BnO Szczecin 74:19+40:51
32Vita MalusOK Komenda 75:15+41:47
33Gaia HenryGAJA 78:52+45:24
34Amelie StrackeSUSO 79:04+45:36
35Karolína StrykováKVS Šumperk 82:39+49:11
36Kerstin HolzerSUSO 107:24+73:56
Zala LozarPD Ajdovščina MP+ --:--
Hana MamičPD Ajdovščina MP+ --:--
Ema GregorčičPD Ajdovščina DNS+ --:--
Vacant +-34:32
Saraja SamecPD Ajdovščina DNS+ --:--
Tinkara StresPD Ajdovščina DNS+ --:--
Lilli RinnerbergerOrK MP+ --:--
Julie ZatloukalovaSCM HO MP+ --:--
Majda VidakovićKAP MP+ --:--
Helena BurdovaSCM HO MP+ --:--

W16 (3.95km / 150m / 11KT)

1Rita SárközyMOM 40:23+00:00
2Markéta MulíčkováZBM 40:45+00:22
3Emma BednarikovaZBM 41:12+00:49
4Lea MartanovaVLI 42:58+02:35
5Barbora SmolkováTSM 46:01+05:38
6Tina KernOK Komenda 48:04+07:41
7Teja TušarOK Azimut 48:48+08:25
8Anikó KorenSPA 49:06+08:43
9Boróka WernerPVSK 50:23+10:00
10Stella CigniniRun Using Brain 51:28+11:05
11Luna HenryGAJA 51:56+11:33
12Giulia GambiniItalia National Team 52:35+12:12
13Ema BulirovaTSM 52:53+12:30
14Dóra BerkeczSZVSE 53:38+13:15
15Ema PračkováTSM 54:04+13:41
16Eliska MudrakovaTSM VAL 55:47+15:24
17Flora AigmüllerSUSO 56:15+15:52
18Francesca BusatoEREBUS VICENZA 59:27+19:04
19Ester SimionG.S. Pavione 59:41+19:18
20Klara BarnatovaZBM 60:27+20:04
21Lenka MikováTBM 62:11+21:48
22Judit KézdyMOM 62:32+22:09
23Marketa BidovaSCM HO 63:16+22:53
24Laura KönigSUSO 63:21+22:58
25Viktorie SmekalovaSCM HO 63:29+23:06
26Hannah WinklerSUSO 63:32+23:09
27Iris PecorariItalia National Team 63:33+23:10
28Réka DalosTTE 64:12+23:49
29Rachele GaioItalia National Team 64:25+24:02
30Anna AngermannSPUK 65:54+25:31
31Adela BinarovaSCM HO 66:31+26:08
32Giulia FignonRun Using Brain 67:10+26:47
33Fanni KocsisTTE 68:14+27:51
34Karolina SmekalovaSCM HO 71:00+30:37
35Karin PustOK Komenda 72:12+31:49
36Patricia StögerOCFF 73:25+33:02
37Valéria MuszaSPA 74:04+33:41
38Nika RavnikarOK Komenda 76:17+35:54
39Manja LebanOK Azimut 77:24+37:01
40Camilla LeoneSemiperdo 80:24+40:01
41Anja ŠkarabotOK Polaris 82:57+42:34
42Marketa RotkovaZBM 83:36+43:13
43Katarina Eva AnderluhOK Polaris 86:33+46:10
44Tajda RazpetOK Azimut 132:50+92:27
45Christina DeutschOCFF 149:20+108:57
46Martina ScheidlSUSO 151:54+111:31
Karolína HovořákováZBM MP+ --:--
Ema ČernáTSM DNS+ --:--
Giada CorsoFONZASO (BL) DNS+ --:--
Marlene Hoffmannomaha DNS+ --:--

W18 (4.73km / 175m / 10KT)

1Maya KastnerNF Wien - Orienteering-Team 46:25+00:00
2Boglárka CzakóMOM 47:18+00:53
3Michaela DittrichovaTSM VAL 47:19+00:54
4Nelli HajduTTE 48:04+01:39
5Dorota SmelikovaTSM VAL 49:51+03:26
6Tamara MiklušováRBA 49:52+03:27
7Lilla ZempléniMOM 51:50+05:25
7Magdalena SkachovaTSM 51:50+05:25
9Elin MartanovaVLI 52:00+05:35
10Magdalena TopórWKS Wawel Kraków 52:41+06:16
10Lucie KorpasováLBM 52:41+06:16
12Dora ZeinerOLCG 53:00+06:35
13Karolína BejvlováTSM 54:39+08:14
14Zofia SłońskaWKS Wawel Kraków 55:35+09:10
15Pataki Virag LaraPVSK 58:17+11:52
16Arianna PatiniRun Using Brain 58:48+12:23
17Nilla BogenspergerASKÖ Henndorf 58:49+12:24
18Júlia NédaTTE 59:29+13:04
19Giiulia DisetteOrienteering club Appennino 60:29+14:04
20Nicol CanovaG.S. Pavione 60:54+14:29
21Ana Pia PogačarOK Komenda 61:12+14:47
22Ema MarkováSTE 62:05+15:40
23Giulia RigoniItalia National Team 62:42+16:17
24Dorottya LászlóMOM 64:32+18:07
25Vera ChiusoleItalia National Team 65:19+18:54
26Zala Serženta SeljakOK Azimut 66:55+20:30
27Zala ZavrlOK Komenda 66:59+20:34
28Zsófia NagySPA 68:06+21:41
29Hanna RiesingSZVSE 69:51+23:26
30Debora DalfolloGronlait OT 70:40+24:15
31Michaela PatassiováFBA 71:21+24:56
32Guenda ZaffanellaItalia National Team 71:34+25:09
33Deja RazpetOK Azimut 71:52+25:27
34Annarita ScalzottoItalia National Team 72:14+25:49
35Sara BednarikovaTSM VAL 73:00+26:35
36Caterina DalleraItalia National Team 73:09+26:44
37Eszter IvánMOM 73:21+26:56
38Tamara KálmánMOM 74:53+28:28
39Krisztina LengyelTTE 75:26+29:01
40Pia GruenbergerOrK 76:10+29:45
41Caterina De NardisItalia National Team 76:14+29:49
42Katerina NeverilovaTSM VAL 78:19+31:54
43Olga Jerković PerićKAP 83:38+37:13
44Julia GilardiSCM 86:51+40:26
45Karmen PivkOK Azimut 88:11+41:46
46Éva SigmondSZVSE 90:48+44:23
47Barbara ČibejOK Azimut 106:11+59:46
48Theresa BerghoferOCFF 113:56+67:31
Angela TrentinPanda O Vals. DNS+ --:--
Marie MaierOLCG DNS+ --:--
Katja BabičOK Komenda DNS+ --:--
Sabina SmolkováSTE MP+ --:--
Emese ŐszAlpokalja SK MP+ --:--
Sofie SafkovaTSM DNS+ --:--

W20 (5.67km / 190m / 11KT)

1Yasna PetrovaBUL O-Team 56:14+00:00
2Eliška SieglováTSM 61:16+05:02
3Anni BergerBerger-C 63:49+07:35
4Ylvi KastnerNF Wien - Orienteering-Team 64:04+07:50
5Tina Tiefenboecknfwien 65:23+09:09
6Jasmina Gassnernfwien 67:31+11:17
7Alice SelemItalia National Team 72:45+16:31
8Bianca ChiusiPolbes 84:14+28:00
9Alena VoltrovaROZ 85:32+29:18
10Magdalena KalcherHSV-P 93:01+36:47
11Erica CeresaItalia National Team 93:13+36:59
12Tímea VirágTRS 96:07+39:53
13Ana TišljarORI 97:40+41:26
14Zsófia MayerSZVSE 106:45+50:31
15Zsófia TakácsAlpokalja SK 114:59+58:45
Tereza RessovaTSM VAL DNS+ --:--
Silvia FaviaGalilei MP+ --:--
Serena RausItalia National Team DNS+ --:--
Martina OpálkováBBM DNS+ --:--
Valentina TrentinPanda O Vals. DNS+ --:--

W21A (5.67km / 190m / 11KT)

1Jerca BernikŠOK 71:57+00:00
2Henna YliluikkiAngA 72:00+00:03
3Maren HerrgesellOLCG 73:43+01:46
4Hana JanůKVS Šumperk 74:31+02:34
5Marlene BergerBerger-C 78:12+06:15
6Soňa BeržinskáECZT 78:20+06:23
7Federica NegriPolbes 81:12+09:15
8Anna HermannovaŤAP 81:57+10:00
9Maria ZebeleEREBUS VICENZA 83:01+11:04
10Marlies BergerBerger-C 83:57+12:00
11Alice Dal BelloEREBUS VICENZA 84:37+12:40
12Tajda FoškiOK Polaris 85:35+13:38
13Tereza HoškováŤAP 87:34+15:37
14Aleksandra MazanUKS Traper 87:44+15:47
15Zsófia RatinlandAlpokalja SK 88:49+16:52
16Alice KozumplíkováECZT 92:42+20:45
17Linda EngenATN 93:06+21:09
18Nevija FrajzmanOK Jelen 95:45+23:48
19Gisa WartbichlerHSV WRN 97:17+25:20
20Urša ŠtanfelOK Azimut 97:23+25:26
21Hannah Hoffmannomaha 97:26+25:29
22Malena HespingLAC 98:30+26:33
23Hannah KalcherHSV-P 103:23+31:26
24Barbara KmetecKamniški OK 105:01+33:04
25Rugiada De VallierEREBUS VICENZA 106:12+34:15
26Brina FoškiOK Polaris 107:59+36:02
27Gudrun PregartnerOLGDK 109:26+37:29
28Ana ŠalamunOK Polaris 119:26+47:29
29Monika Martina Sipina HalperOK Jelen 120:15+48:18
30Delilah PregartnerOLGDK 121:28+49:31
31Joanna PuternickaOrientop 124:12+52:15
32Lana ŠtrumbeljOK Polaris 127:13+55:16
33Melania TinelliGalilei 150:42+78:45

W21B (3.03km / 100m / 10KT)

1Julija FerencOK Tivoli 41:54+00:00
2Angelika RenzSUSO 44:20+02:26
3Jana SitteSUSO 45:15+03:21
4Monika MolnárováZBM 46:01+04:07
5Oleksandra NovokshonovaOLCG 46:52+04:58
6Martina AigmüllerSUSO 51:00+09:06
7Sára KógerPVM 53:34+11:40
8Tina MočnikOK Komenda 56:33+14:39
9Marie KalcherHSV-P 59:25+17:31
10Viktoria GrößLAC 60:42+18:48
11Damjana GantarOK Azimut 61:09+19:15
12Gerhild PacherSUSO 61:41+19:47
13Magdalena StandhartingerSUSO 62:01+20:07
14Elena Gombač ŠucOK Komenda 62:21+20:27
15Lisa-sophie FischerOrK 63:32+21:38
16Eliska VlachovaSCM HO 64:11+22:17
17Laura SladekSUSO 64:27+22:33
18Bernadette KalcherHSV-P 64:32+22:38
19Virág NagyHNT 69:57+28:03
20Alenka Vuga SeljakOK Komenda 71:16+29:22
21Nataša KolarekVihor 71:35+29:41
22Ana DelićOK Jelen 72:30+30:36
23Barbora VečeřováKVS Šumperk 75:35+33:41
24Spela BogatajOK Komenda 76:42+34:48
25Nika MočnikOK Azimut 88:21+46:27
26Nataša BogatajOK Azimut 89:45+47:51
27Paula PrpićVihor 91:33+49:39
28Helena DukićVihor 92:59+51:05
29Ingrid LuegerSUSO 95:38+53:44
30Johanna ThomanSPUK 95:55+54:01
31Maja IsteničOK Azimut 98:44+56:50
32Elena ShchaginaBSE Novgorod 101:12+59:18
33Kerstin ThomanSPUK 106:05+64:11
34Vedrana RadićVihor 112:12+70:18
35Sanja PencVihor 126:06+84:12
36Marta MalusOK Komenda 143:34+101:40
Aleksandra MiličevićVihor DNF+ --:--
Maja ObidOK Azimut MP+ --:--
Karin VoglSV Mietraching DNS+ --:--
Ana-Marija PavićVihor DNF+ --:--
Viktoria KnauderSUSO DNS+ --:--
Damjana JeršeOK Polaris DNS+ --:--
Franca ScardoniLessinia DNF+ --:--
Federica BrugnoliLessinia DNF+ --:--

W21E (7.12km / 225m / 12KT)

1Zsófia SárközyHNT 62:07+00:00
2Ursula KadanOCFF 62:52+00:45
3Svetlana MironovaKoovee 64:18+02:11
4Petra AschermannovaTSM 65:03+02:56
5Miia NiittynenKoovee 65:52+03:45
6Kristina IvanovaBUL O-Team 68:03+05:56
7Liliana GotsevaBUL O-Team 68:04+05:57
8Christine KirchlechnerSCM 68:15+06:08
9Hanga SzuromiHNT 68:19+06:12
10Ildikó SzerencsiHNT 68:22+06:15
11Enni JalavaTuS 68:52+06:45
12Chloé HaberkornO'Jura 69:15+07:08
13Csenge ViniczaiHNT 69:38+07:31
14Irene PozzebonPolbes 69:40+07:33
15Francesca TauferUS Primiero 72:15+10:08
16Annika RihmaEstonian Military Orienteering Team 72:22+10:15
17Elina KarklinaLAT NAF 72:33+10:26
18Kirsi NurmiIFK GBG 73:34+11:27
19Laura RamsteinOLCG 74:21+12:14
20Kristine BertukaLAT NAF 75:22+13:15
21Sanna KauppilaAngA 76:36+14:29
22Filoména KovácsPVSK 77:28+15:21
23Eleonora DonadiniPolbes 78:38+16:31
24Aneta VozdováKVS Šumperk 79:30+17:23
25Carlotta ScaletOLCG 80:36+18:29
26Viola ZagonelPol.Masi 81:30+19:23
27Evely KaasikuJOKA 82:15+20:08
28Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 82:40+20:33
29Gabriela ŠimůnkováŤAP 82:58+20:51
30Pia BlakeYOA 84:02+21:55
31Chiara Dalla SantaG.S. Pavione 85:16+23:09
32Yana BogyaTRS 85:26+23:19
33Tereza KorpasováLBM 85:54+23:47
34Luca SzuromiHNT 87:25+25:18
35Hanga MorandiniSPA 89:54+27:47
36Vanda VékonyHNT 90:35+28:28
37Šárka HnilicováKVS Šumperk 90:42+28:35
38Pavla HorovaSCM HO 94:14+32:07
39Martina PalumboTrent-O 94:29+32:22
40Véronique De BrieyBMOT 94:49+32:42
41Polona JezeršekOK Komenda 95:16+33:09
42Petra EgeiSPA 95:49+33:42
43Amandine MalengreauBMOT 98:02+35:55
44Kristína KrajčíkováTKE 99:23+37:16
45Tina ZagorcKamniški OK 100:00+37:53
46Linda SchraderMOT NL 101:51+39:44
47Aurélie DeschepperBMOT 105:18+43:11
48Nika PoljanšekOK Azimut 105:19+43:12
49Lisa PacherSUSO 106:58+44:51
50Ellen LaporteMOT NL 110:36+48:29
51Mijke MallekooteMOT NL 114:28+52:21
52Ana BeblekOK Jelen 123:36+61:29
53Monika RavnikarOK Komenda 126:56+64:49
54Marijke KlaassenMOT NL 133:07+71:00
55Barbara GiuganinoCO2 134:33+72:26
56Christel CravatteBMOT 135:41+73:34
Csilla GárdonyiMOM DNS+ --:--
Karoliina UkskoskiKoovee DNS+ --:--
Johanna HulkkonenKoovee DNS+ --:--
Arianna TauferUS Primiero DNS+ --:--
Anna Nilsson SimkovicsOLC DNF+ --:--

W35 (5.04km / 180m / 11KT)

1Michela GuizzardiCUSB-O 53:49+00:00
2Merike VanjukEstonian Military Orienteering Team 64:49+11:00
3Mirjam RotzlerOLGA 67:47+13:58
4Astrid RiisHG 73:13+19:24
5Anica HribarOK Brežice 73:48+19:59
6Reda VeldeAzuolas 75:12+21:23
7Clizia ZambiasiSemiperdo 76:12+22:23
8Helga Bertoldior.mez 79:32+25:43
9Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 82:56+29:07
10Lidija BenigarKamniški OK 83:45+29:56
11Nikolett LadaBIM 91:04+37:15
12Ana PlavčakŠOK 104:16+50:27
13Mojca FoškiOK Polaris 104:51+51:02
14Irena Hacin KölnerOK Komenda 116:33+62:44
15Petra ParadižOK Komenda 129:35+75:46
16Petra StojanOK Komenda 130:58+77:09
17Maja KuštVihor 137:13+83:24
18Vlatka StupaloVihor 146:27+92:38
Bernardica StipićVihor DNS+ --:--

W40 (4.26km / 150m / 9KT)

1Jana KubanovaTBM 51:48+00:00
2Judit AllwingerLAC 60:56+09:08
3Petra GrycovaTBM 61:59+10:11
4Nancy Wenderickxhamok 63:38+11:50
5Metka UdovicOK Trzin 69:49+18:01
6Daniela MartanovaVLI 76:38+24:50
7Daria NiggliO'Jura 78:01+26:13
8Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 87:12+35:24
9Andrea-Enikő KovácsTRS 89:51+38:03
10Iva MikováTBM 102:19+50:31
11Helena VranovaSCM HO 115:22+63:34
12Barbara De SantisViorteam 130:17+78:29
Cristina FaiferPanda O Vals. DNS+ --:--
Jana SmekalovaSCM HO MP+ --:--
Jasmine AuerLAC MP+ --:--

W45 (4.26km / 150m / 9KT)

1Barbara KastnerNF Wien - Orienteering-Team 49:35+00:00
2Tulla SpinelliSCOM 53:45+04:10
3Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 58:09+08:34
4Jekaterina ZeleninUSG Chemnitz 61:15+11:40
5Petra JanovskáTSM 62:13+12:38
6Fruzsina BiroBIM 67:15+17:40
7Lenka JohnováLoko Teplice 67:50+18:15
8Ivana KorpasováLBM 72:51+23:16
9Ivana GobecVihor 73:30+23:55
10Tünde AllwingerLAC 75:35+26:00
11Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 79:00+29:25
12Kristyna SkyvovaSCM HO 80:10+30:35
13Romana ZupanOK Komenda 81:45+32:10
14Hana BurianMOM 84:41+35:06
15Orsolya MagyariTTE 87:11+37:36
16Elena MargioreORIENTEERING TRIESTE 88:18+38:43
17Marija AnderluhOK Polaris 89:24+39:49
18Doris NesitkaSUSO 90:18+40:43
19Ivana KunzováBBM 90:25+40:50
20Júlia JuhászAlpokalja SK 90:26+40:51
21Anka KuzminSemiperdo 94:55+45:20
22Maja ProsenOK Komenda 107:40+58:05
23Ágnes Nagyné SimonSPA 109:37+60:02
24Iveta MikoskovaSCM HO 110:21+60:46
25Marjanca PoljanšekOK Azimut 116:08+66:33
26Alenka ŠkarabotOK Polaris 118:33+68:58
27Irma PretnarKamniški OK 135:46+86:11
Judit FüzyMOM MP+ --:--
Katiuscia SibigliaEREBUS VICENZA MP+ --:--
Katia RossettoFONZASO (BL) MP+ --:--

W50 (3.4km / 120m / 8KT)

1Mette FilskovHG 45:29+00:00
2Guni PalmeOrK 46:06+00:37
3Johanna PurrerOLG CO 51:14+05:45
4Hedi BergerBerger-C 51:19+05:50
5Annette BondeBOK 52:54+07:25
6Věra SlezáčkováKAS 57:37+12:08
7Gudrun EschlboeckNF Linz 67:39+22:10
8Gislind BergerBerger-C 68:46+23:17
9Elisabeth KirchmeirHSV WRN 75:09+29:40
10Cristina RuiniPunto K 76:48+31:19
11Katharina HinterhoferASKÖ Henndorf 83:03+37:34
12Sanne KolendaHG 84:28+38:59
13Marianna TóthPVM 87:46+42:17
14Tine Meyhoff PetersenHG 88:07+42:38
15Lykke Berg MathiesenHG 94:35+49:06
16Clare LinesSO 96:53+51:24
17Michaela EgarterOCFF 102:36+57:07
18Evelyn KraintzMaksimir 136:34+91:05
19Milada PostulkovaSCM HO 147:16+101:47
Natalija Kunc RešekOK Tivoli DNF+ --:--
Christine GrünbergerOrK MP+ --:--
Angelika AschacherHSV WRN MP+ --:--

W55 (3.4km / 120m / 8KT)

1Olena RudakovaMASTER 51:04+00:00
2Kati CejkaSKOG 52:49+01:45
3Valérie Berger-capbernTOAC 53:13+02:09
4Olga KhepinaBSE Novgorod 63:01+11:57
5Heidrun FinkeOLV Us 66:13+15:09
6Ágnes LudvigBÖF 69:00+17:56
7Heidi GraumannLOK Berlin 78:35+27:31
8Sabine SchweigerYOA 80:20+29:16
9Sabine Hilbertnfwien 86:18+35:14
10Lory Meri SavorgnanoViorteam 91:55+40:51
11Caroline MackenzieDARLO 94:11+43:07
12Gertraud Von LeonSCM 110:46+59:42
13Franca CrevatinPunto K 113:33+62:29
14Maja CvitkovićVihor 113:51+62:47
Brigitte MagetOLGDK DNF+ --:--

W60 (3.19km / 110m / 8KT)

1Sarah HowesSaxons 55:02+00:00
2Mona Bugge HaugATN 57:00+01:58
3Kari Elisabeth NatvigATN 57:01+01:59
4Gertraud LeonhardtOCFF 60:50+05:48
5Jenei MargitBÖF 63:03+08:01
6Gabriella JenöváriHSE 63:32+08:30
7Marirosa HechichSemiperdo 67:50+12:48
8Éva MezőPVM 69:25+14:23
9Bea ArnSCOM 69:52+14:50
10Ursula WolfOLG Davos 74:58+19:56
11Elisabeth SteinlechnerOCFF 76:58+21:56
12Ines MayrhoferOII 78:40+23:38
13Valentina DmitrievaBSE Novgorod 88:20+33:18
14Gunnel NilssonOLC 113:24+58:22
Luise OswaldHSV-P MP+ --:--
Esther MoosbergerOLregioolten MP+ --:--
Tiziana De MonteOr30Ottobre DNS+ --:--
Giovanna De MasellisSemiperdo DNS+ --:--

W65 (2.62km / 100m / 6KT)

1Anne BrearleyUWCAd 48:24+00:00
2Kari VikerhaugenATN 48:33+00:09
3Alina KazantsevaBSE Novgorod 50:29+02:05
4Traude FesselhoferHSV OL WN 56:07+07:43
5Caty DawsonGAFANHORI 57:38+09:14
6Martha PrommerNF Brückl 60:28+12:04
7Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 64:18+15:54
8Margrete JorandliATN 65:57+17:33
9Ruth RhodesMV 70:18+21:54
10Gerti SchandorOCFF 72:59+24:35
11Gunvor SkjesetATN 73:12+24:48
12Olga ChudakovaLytkarino 73:46+25:22
Edit KühnPVM DNS+ --:--
Licia KalcichPolbes DNF+ --:--