Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP šolsko - srednja

OZS, Maribor, 3. 10. 2019

Dijaki D (2.82km / m / 14KT)

1Julijan KAVČIČZAVOD SV. STANISLAVA 22:10+00:00
2Martin JEVŠEVARŠOLSKI CENTER KRŠKO SEVNICA 24:50+02:40
3Natan Maj POŽENELŠC NOVA GORICA - BIOTEHNIŠKA ŠOLA 25:10+03:00
4Aljaž LUZNARŠOLSKI CENTER KRANJ (SGIM) 25:38+03:28
5Anže MALIZAVOD SV. STANISLAVA 26:16+04:06
6Matevž KUNCGIMNAZIJA BEŽIGRAD 26:31+04:21
7Manuel Alberto MONTESŠPORTNA GIMNAZIJA NOVA GORICA 26:57+04:47
8Brin TOMCGIMNAZIJA LEDINA 34:52+12:42
9Jože PESTOTNIKEKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA 38:35+16:25
10Aljaž OBIDGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 42:25+20:15
11Žiga ERJAVECGIMNAZIJA PTUJ 44:28+22:18
12Semen KRAVČUKGIMNAZIJA ŠIŠKA 52:38+30:28
13Jani BRATOŽŠC NOVA GORICA - BIOTEHNIŠKA ŠOLA 53:57+31:47
14Žiga PODGORŠEKGIMNAZIJA ŠIŠKA 57:43+35:33
15Martin TRAJBARIČZAVOD SV. STANISLAVA 59:25+37:15
16Timotej HRIBARGIMNAZIJA BREŽICE 61:09+38:59
Jan VEROVŠEKZAVOD SV. STANISLAVA DNS+ --:--
Ožbej PAVCZAVOD SV. STANISLAVA DNS+ --:--
Rok MERŠEZAVOD SV. STANISLAVA DNS+ --:--
Tilen ULČARGIMNAZIJA ŠIŠKA MP+ --:--
David FURLANGIMNAZIJA LEDINA DNS+ --:--

Dijaki E (3.12km / m / 14KT)

1Jošt ROVTARGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 47:44+00:00
2Benjamin ČIŽMANZAVOD SV. STANISLAVA 59:57+12:13
Brin SMOLEGIMNAZIJA LEDINA DNS+ --:--
Nal JURAKGIMNAZIJA ŠIŠKA DNS+ --:--

Dijakinje D (2.57km / m / 13KT)

1Katja BABIČGIMNAZIJA ŠIŠKA 18:51+00:00
2Ana Pia POGAČARZAVOD SV. STANISLAVA 21:23+02:32
3Tina KERNGIMNAZIJA LEDINA 23:41+04:50
4Karin PUSTGIMNAZIJA ŠIŠKA 25:55+07:04
5Zala ŠPENKOGIMNAZIJA KRANJ 33:43+14:52
6Nika RAVNIKARGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 33:52+15:01
6Karmen PIVKGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 33:52+15:01
8Lea Ana JUHARTGIMNAZIJA LEDINA 37:56+19:05
9Zala FERENCGIMNAZIJA LEDINA 37:59+19:08
10Zala SERŽENTA SELJAKGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 42:10+23:19
11Angelika VOLARIČZAVOD SV. STANISLAVA 42:35+23:44
12Ajda OJSTERŠEKGIMNAZIJA LEDINA 45:15+26:24
13Maša HAJDINJAKZAVOD SV. STANISLAVA 45:37+26:46
14Nika NOVAKZAVOD SV. STANISLAVA 51:44+32:53
15Ema RAZINGERZAVOD SV. STANISLAVA 58:26+39:35
16Julija ŠPORNGIMNAZIJA LEDINA 91:19+72:28
17Živa MAČEKZAVOD SV. STANISLAVA 93:20+74:29
Sara KERNZAVOD SV. STANISLAVA MP+ --:--
Teja TUŠARGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA DNS+ --:--
Brina BREGANTZAVOD SV. STANISLAVA DNS+ --:--
Lucija KAVČIČZAVOD SV. STANISLAVA DNS+ --:--

Dijakinje E (2.84km / m / 13KT)

1Zala ZAVRLGIMNAZIJA BEŽIGRAD 30:35+00:00
2Deja RAZPETGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 31:59+01:24
3Nika OVENZAVOD SV. STANISLAVA 35:30+04:55
4Urša PELICONZAVOD SV. STANISLAVA 51:26+20:51
5Nika KOBETIČGIMNAZIJA BEŽIGRAD 55:14+24:39
6Nina PUGELJGIMNAZIJA ŠIŠKA 59:11+28:36
7Lara TUŠEK OKLOBDŽIJAGIMNAZIJA BEŽIGRAD 65:12+34:37
8Tina NOVAKZAVOD SV. STANISLAVA 85:03+54:28
Ula PETERMANGIMNAZIJA ŠIŠKA DNS+ --:--

Invalidi (1.61km / m / 8KT)

1Aleks SLOKARCIRIUS Vipava 74:08+00:00
Andrej KORENCIRIUS Vipava DNS+ --:--
Lenka RAZINGERCIRIUS Vipava DNS+ --:--
Dominik ČESNIKCIRIUS Vipava DNS+ --:--

Učenci A (1.61km / m / 8KT)

1Jakob KURINČIČOŠ TOMA BREJCA 18:43+00:00
2Enej ŠUCOSNOVNA ŠOLA VIČ 20:44+02:01
3Aljoša ANDREJCPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 29:38+10:55
4Vitja KITOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 30:21+11:38
5Ožbej MALUSOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 30:38+11:55
6Anže KOLNEROŠ DAVORINA JENKA 32:37+13:54
7Patrik SMILJANOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 33:44+15:01
8Rok SEDEJOSNOVNA ŠOLA VRHOVCI 35:18+16:35
9Maks PUČKOOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 36:57+18:14
10Miha VALIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 37:02+18:19
11Gal ERCEOSNOVNA ŠOLA VODICE 38:11+19:28
12Mark KEBEROSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 40:56+22:13
13Drejc MALUSOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 43:39+24:56
14Žan GOLOBOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 47:20+28:37
15Aljaž RESNIKOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 51:32+32:49
16Ožbej STANONIKOSNOVNA ŠOLA VODICE 53:47+35:04
17Rok ZAVRŠNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 56:52+38:09
18Jakob SLEMCOŠ DAVORINA JENKA 57:46+39:03
19Vidjan LENARTDRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC 68:44+50:01
20Maks ŠTOROSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 70:07+51:24
21Marko KURUZOVIĆOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 74:19+55:36
22Aljaž FUČKAOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 78:19+59:36
23Gregor HEBAROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 91:29+72:46
24Andraž MIHELJAKPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 96:46+78:03
25Niko MUNDAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 105:35+86:52
26Lovro Bor ŠTEFANČIČOŠ DAVORINA JENKA 112:02+93:19
27Miha VIHEROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 152:16+133:33
Tim PEČANACOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNF+ --:--
Joan TIBOR GUTIERREZ KODRIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Jan VODOPIVECOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Matic PERŠOLJAOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Tadej ILCOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE MP+ --:--
Marsel ZVEROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ MP+ --:--
Urban BRECELJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Gašper CURKOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Tej PLOHL STRNADOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ DNS+ --:--
Grega DEOTTO BATOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Adnan ADILOVIĆOSNOVNA ŠOLA VODICE DNS+ --:--
Miha KRAJNCOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR MP+ --:--
Mark SIRECOSNOVNA ŠOLA VODICE MP+ --:--
Martin FERENCOŠ POLJE MP+ --:--

Učenci B (2.66km / m / 15KT)

1Rok BOGATAJOSNOVNA ŠOLA CERKNO 22:50+00:00
2David SEDEJOSNOVNA ŠOLA VRHOVCI 27:08+04:18
3David KRIŽNAROSNOVNA ŠOLA POLJANE 27:57+05:07
4Matej BRATOŽOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 30:43+07:53
5Oskar FOŠKIOSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA 31:04+08:14
6Rok ILOVAROŠ KAŠELJ 31:44+08:54
7Jan COKANOŠ VIŽMARJE BROD 33:01+10:11
8Aljaž ŠKVARČAOSNOVNA ŠOLA CERKNO 33:10+10:20
9Jaka SELJAKOŠ DAVORINA JENKA 34:56+12:06
10Tibor VEZENIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 36:30+13:40
11Florjan KREMŽAROSNOVNA ŠOLA VODICE 36:41+13:51
12Borut GANTAROSNOVNA ŠOLA IDRIJA 36:51+14:01
13Staš SVETECOSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU 40:11+17:21
14Ajd HODŽAROSNOVNA ŠOLA VODICE 40:16+17:26
15Maj BOMBEKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 41:11+18:21
16Dominik PISKOSNOVNA ŠOLA POLJANE 42:17+19:27
17Rok CIGOJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 43:21+20:31
18Grega JORDANOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA 44:01+21:11
19Aljaž KERŠEVANOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 45:18+22:28
20Nik GREŠAKOSNOVNA ŠOLA VODICE 45:42+22:52
21Matic MUNDAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 46:01+23:11
22Božo BIZJAKOSNOVNA ŠOLA CERKNO 46:20+23:30
23Tai POROPATOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 46:33+23:43
24Filip KLINCVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA 47:09+24:19
25Jakob PEČENKOOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 48:33+25:43
26Nejc DOBRAVECOŠ KAŠELJ 49:43+26:53
27Dan KAVČIČOSNOVNA ŠOLA VODICE 50:47+27:57
28Janez SIRCOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 51:03+28:13
29Aljaž EICHMAJEROSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 51:08+28:18
30Enej ČESNIKOSNOVNA ŠOLA IDRIJA 57:08+34:18
31Jan DEMŠAROSNOVNA ŠOLA POLJANE 57:11+34:21
32Nejc TRUNKOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 58:08+35:18
33Ištvan VALIČPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 59:40+36:50
34Luka MATUŠANOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 61:56+39:06
35Teodor PELEMIŠOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 62:17+39:27
36Žan PEVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 63:25+40:35
37Dominik KAVČIČOSNOVNA ŠOLA VODICE 63:57+41:07
38Jakob ZUPANČIČOŠ KAŠELJ 65:59+43:09
39Miha DOLENCOSNOVNA ŠOLA POLJANE 66:17+43:27
40Klemen GLAVICAOŠ KAŠELJ 66:52+44:02
41Lovro RINGOSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU 66:56+44:06
42Matic MLAKAROSNOVNA ŠOLA VODICE 68:21+45:31
42Aljaž REPOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 68:21+45:31
44Luka MOREOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA 72:13+49:23
45Oskar ŠTRUKELJOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA 72:18+49:28
46Jakob FERJANČIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 75:30+52:40
47Tobija CIGOJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 76:13+53:23
48Nejc ŠKERLAKVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA 78:10+55:20
49Enej MISLEJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 79:07+56:17
50Job BIRSAOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 80:56+58:06
51Simon SLANAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 82:26+59:36
52Tristan BOŽIČOSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA 84:21+61:31
53Simon ŠTUHECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 86:05+63:15
54Urban ŽIGONOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 87:04+64:14
55Filip ŠAVLIOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 88:53+66:03
56Jure RAJHOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 89:08+66:18
57Nik VODLANOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 89:33+66:43
58Patrik BELTRAMOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 90:55+68:05
59Jakob KRAJNCOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 97:34+74:44
60Martin ŠUBELJOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 107:28+84:38
61Timotej KOSOSNOVNA ŠOLA POLJANE 110:29+87:39
62Andraž MIHELIČOSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU 112:52+90:02
63Rok VAVKANOSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU 122:26+99:36
Mark GUBANCOSNOVNA ŠOLA VODICE DNS+ --:--
Tim BOHINCOSNOVNA ŠOLA VODICE DNS+ --:--
Sani ROBARVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA DNS+ --:--
Simon ŽAMUTVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA DNS+ --:--
Vid FAGANELOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE MP+ --:--
Anej ZAJECOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Luka ŠINIGOJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Jure URATNIK KRANJCOSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA DNF+ --:--
Simon Erik JEREBIČOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE DNS+ --:--
Alban BYTYCHIOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE MP+ --:--
Aljaž PODKRIŽNIKOSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU DNS+ --:--
Val VIDIC MITROVOSNOVNA ŠOLA SOSTRO MP+ --:--
Svit HOČEVAROSNOVNA ŠOLA SOSTRO DNS+ --:--
Maj KLANČIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE MP+ --:--
Svit KODEROŠ KAŠELJ DNS+ --:--
Gašper SUŠECOSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU DNF+ --:--
Tevž MIHELJAKPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC MP+ --:--

Učenci C (2.77km / m / 12KT)

1Nejc TURKOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 21:53+00:00
2Luka SELJAKOŠ DAVORINA JENKA 21:56+00:03
3Jan Luka MAJHENIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 24:40+02:47
4Primož GANTAROSNOVNA ŠOLA IDRIJA 26:14+04:21
5Jakob NOVAKOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 26:54+05:01
6Žan GNEZDAOSNOVNA ŠOLA IDRIJA 27:18+05:25
7Petja KONJAJEVOŠ KAŠELJ 28:29+06:36
8Tilen ZUPANOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 28:46+06:53
9Gašper ZGONECOŠ KAŠELJ 29:24+07:31
10Nace HUMAROSNOVNA ŠOLA VODICE 31:49+09:56
11Jakob PISKOSNOVNA ŠOLA POLJANE 32:51+10:58
12Valentin KAVČIČOSNOVNA ŠOLA IDRIJA 33:48+11:55
13Matija KAVČIČOSNOVNA ŠOLA VODICE 34:32+12:39
14Leonardo JOZIĆOŠ NOVE JARŠE 34:55+13:02
15David KOSOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 35:06+13:13
16An PRIMOŽIČOSNOVNA ŠOLA CERKNO 35:25+13:32
17Denis PREMRNOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 35:42+13:49
18Luka PALMEROSNOVNA ŠOLA VODICE 36:24+14:31
19Matic RAJTEROSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 39:20+17:27
20Matic MARINIČOSNOVNA ŠOLA VODICE 39:37+17:44
21Matevž ŠTIFTARDRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC 40:31+18:38
22Aljoša FAŠUNOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 40:56+19:03
23Rok KATARIČOSNOVNA ŠOLA CERKNO 41:25+19:32
24Nejc ŠPIKOSNOVNA ŠOLA CERKNO 41:34+19:41
25Jure BOŽIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 43:25+21:32
26Luka BEVKOSNOVNA ŠOLA CERKNO 44:05+22:12
27Gašper SAMECOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 44:44+22:51
28Tibor KUKOVECOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 44:45+22:52
29Žan ŠTRUKELJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 45:43+23:50
30Nejc ZAVRATNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 47:49+25:56
31Lev ŽIŽEKOSNOVNA ŠOLA N. H. MAKSA PEČARJA 52:04+30:11
32Rok GREGORIČOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA 52:48+30:55
33Sašo KONDIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 53:10+31:17
34Kevin KLANČIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 56:37+34:44
35Mihael JOBOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 56:44+34:51
36Erik CIZERLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 58:12+36:19
37Samo WALANDOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 62:00+40:07
38Klemen TOMANIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 63:59+42:06
39Arti BRUČIOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 71:28+49:35
40Nikola DIZDAREVIČOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 75:33+53:40
41Žan OBRANOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 75:49+53:56
42Alen KLASINCOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 83:20+61:27
43Rok KORENJAK GEORGIEVOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 95:27+73:34
44Jaka MIRNIKOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 97:21+75:28
Tarik DUROVIĆOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR DNS+ --:--
Rok STANONIKOSNOVNA ŠOLA POLJANE DNS+ --:--
Domen LEBANOSNOVNA ŠOLA IDRIJA DNS+ --:--
Tadej LIKAROSNOVNA ŠOLA CERKNO MP+ --:--
Matija MILOSAVLJEVIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR MP+ --:--
Ariton DJEMAILIOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Laan DOBAJOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR DNS+ --:--
Jon KOŠATOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR DNS+ --:--
Gašper MARKIČOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
Eric RODOŠEKOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Tristan HERIČOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Gašper ČADEŽOSNOVNA ŠOLA POLJANE DNS+ --:--
Valentin ŽMAKVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA MP+ --:--
Amar SEDIĆOSNOVNA ŠOLA SOSTRO DNS+ --:--
Blaž ŠUBICOSNOVNA ŠOLA POLJANE MP+ --:--
Kevin PERKOOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ MP+ --:--

Učenke A (1.57km / m / 8KT)

1Ajda JERAJOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 15:58+00:00
2Nika ERŽENOSNOVNA ŠOLA CERKNO 21:04+05:06
3Brina GANTAROSNOVNA ŠOLA IDRIJA 23:09+07:11
4Miša ANDREJCPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 25:22+09:24
5Anika SENICAPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 29:19+13:21
6Ajda JARCOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 30:35+14:37
7Lucija CENTNER ŽIGEROSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 35:18+19:20
8Ajda ŠKVARČAOSNOVNA ŠOLA CERKNO 35:43+19:45
9Julija DEBELIČOSNOVNA ŠOLA VODICE 39:07+23:09
10Lili Ivana RAJPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 41:55+25:57
11Nika GORENJAKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 49:00+33:02
12Sania BALASOSNOVNA ŠOLA VODICE 50:10+34:12
13Ajda KOSOŠ DAVORINA JENKA 52:36+36:38
14Zala PLEVELOSNOVNA ŠOLA VODICE 56:04+40:06
15Ditka ABRAMOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 56:59+41:01
16Ana PURGOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 67:21+51:23
17Riana JAUŠOVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 82:32+66:34
18Glorija VOČANECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 88:08+72:10
19Lara LIPOVŠEKOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 88:36+72:38
20Nika KOVAČIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 92:08+76:10
21Larisa BALAŽIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 96:28+80:30
22Toja FUČKAOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 98:24+82:26
23Maja CIZERLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 100:36+84:38
24Sara KERŠEVANOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 108:09+92:11
25Gaja RAUŠLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 134:57+118:59
26Zala ČREPINKOOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 1498:09+1482:11
Pia OGRINCOŠ DAVORINA JENKA DNS+ --:--
Lili PERKOOSNOVNA ŠOLA VODICE DNS+ --:--
Eva GRABLJEVECOŠ DAVORINA JENKA DNS+ --:--
Leja KEKECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ DNS+ --:--
Vita MAMIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Lea KROJSOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Brina ŠTOLFAOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Mihaela PETROVČIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Tinkara STRMECKIOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR MP+ --:--
Iris SCHAFFOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Lana Gloria KOUSOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Zoja GORIČANOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Alisa PETRENAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ DNS+ --:--
Ivana VALIČPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC MP+ --:--

Učenke B (1.92km / m / 10KT)

1Nea ERŽENOSNOVNA ŠOLA CERKNO 17:49+00:00
2Neža OBIDOSNOVNA ŠOLA CERKNO 18:31+00:42
3Jana MOČNIKOSNOVNA ŠOLA CERKNO 24:58+07:09
4Patricija KERNOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 26:09+08:20
5Špela MAJDIČOSNOVNA ŠOLA CERKNO 27:21+09:32
6Klara MOČNIKOSNOVNA ŠOLA CERKNO 31:00+13:11
7Naja ŽELEZNIKAR-GAŠPERLINOŠ KAŠELJ 32:20+14:31
8Brina KOLNEROŠ DAVORINA JENKA 32:22+14:33
9Naja LONČAROSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 33:25+15:36
10Anjana RIBIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 35:28+17:39
11Maša ČUKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 39:20+21:31
12Nikolina UGRINOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 44:11+26:22
13Lana LEŠNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 44:59+27:10
14Brina FRLANOSNOVNA ŠOLA POLJANE 45:35+27:46
15Taja BERTALANIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 47:33+29:44
16Stela HEBAROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 48:21+30:32
17Kristina VUILOVAOŠ KAŠELJ 49:36+31:47
18Ilona CIZERLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 51:39+33:50
19Klara MAHKOVECOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 54:29+36:40
20Neža ZALETELJOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA 56:59+39:10
21Nika CIZERLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 58:57+41:08
22Ema Pika RAJPRVA OŠ SLOVENJ GRADEC 61:54+44:05
23Lučka FICKOOSNOVNA ŠOLA POLJANE 62:52+45:03
24Ajda DOVNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 67:38+49:49
25Mojca KUNCOŠ KAŠELJ 70:25+52:36
26Janja CVETKOOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 71:07+53:18
27Eva GRAD ROMEOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 72:54+55:05
28Zala MAJALVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA 74:06+56:17
29Tinka TOMANIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 74:28+56:39
30Pia Lucija KirbišOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 75:55+58:06
31Luna Nikolina ČERNEC DRAMLIĆOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 76:21+58:32
32Jana ERJAVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 84:32+66:43
33Maša MACEDONIOŠ KAŠELJ 86:40+68:51
34Gaja PIKLOŠ NOVE JARŠE 90:14+72:25
35Lana PREGLOŠ DAVORINA JENKA 95:25+77:36
36Maša BECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 99:49+82:00
37Katja SLANAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 103:40+85:51
38Larisa KOSIOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 123:25+105:36
39Brina HERNECOŠ KAŠELJ 126:57+109:08
40Klara PESTOTNIK SEDEJOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 129:51+112:02
41Kajaj ISKRAOŠ NOVE JARŠE 151:36+133:47
Ajda KODRIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Zara HECLVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA MP+ --:--
Marina VUKOVIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR MP+ --:--
Tija MOČNIKOSNOVNA ŠOLA CERKNO DNS+ --:--
Pika LOŽAROŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
Ema KŠELAOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Iva STAMENČIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR DNS+ --:--
Neža TRUNKOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE DNS+ --:--
Jelena CVETKOVIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Lara KNAFLIČOŠ DAVORINA JENKA DNS+ --:--
Eli MRAKOSNOVNA ŠOLA POLJANE DNS+ --:--
Melisa MREVLJEOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE DNS+ --:--
Nika KNEPOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA DNS+ --:--
Nina FOČIČOŠ KAŠELJ MP+ --:--

Učenke C (2.32km / m / 11KT)

1Vita MALUSOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE 27:30+00:00
2Tinka FERENCOŠ POLJE 28:31+01:01
3Sara NAMESTNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 30:40+03:10
4Timea KAZIĆOŠ NOVE JARŠE 32:42+05:12
5Lucija KREMŽAROSNOVNA ŠOLA VODICE 34:04+06:34
6Arabela KEKECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 34:43+07:13
7Zala LOZAROSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 40:04+12:34
8Iva PURGOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 40:18+12:48
9Ema ERJAVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 40:20+12:50
10Anja LUZNAROSNOVNA ŠOLA POLJANE 42:04+14:34
11Ana Lenka BEDRAČOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 42:21+14:51
12Manca STANONIKOSNOVNA ŠOLA POLJANE 44:19+16:49
13Tinkara BOSTIČOŠ KAŠELJ 44:25+16:55
14Sara PUNČECOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 44:53+17:23
15Lucija HOČEVAROSNOVNA ŠOLA VODICE 45:37+18:07
16Ela KRUŠECOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 48:24+20:54
17Nika LJESKOVACOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 48:55+21:25
18Lola RAMOTOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 50:15+22:45
19Hana MAMIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 52:29+24:59
20Minea LIPOVŠEKOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 52:43+25:13
21Maša VUJAKLIJAOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 53:00+25:30
22Zoja LIKAROŠ NOVE JARŠE 54:23+26:53
23Živa KODEROŠ KAŠELJ 55:22+27:52
24Larisa ŠKERLAKVIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA 58:25+30:55
25Teodora IVANOVIĆOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 60:13+32:43
26Manja KELEMINAOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 60:27+32:57
27Špela TOMANIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 60:37+33:07
28Lea KOSIOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 62:09+34:39
29Kaja FUČKAOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE 62:45+35:15
30Tamara REICHTOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR 62:57+35:27
31Alanya KOSIOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 64:39+37:09
32Ela PIBERLOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 66:12+38:42
33Zarja VERKOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 71:45+44:15
34Sara KOSIOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 72:32+45:02
35Natalija ZINDOVIĆOŠ NOVE JARŠE 75:13+47:43
36Metka ŠMID JOSKAOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 75:45+48:15
37Klara HEBAROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 76:28+48:58
38Sanela ŠERUGAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ 78:08+50:38
39Zarja LEHNEROSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 79:38+52:08
40Mojca HABIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO 80:16+52:46
41Ela ŽAGAROSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA 82:33+55:03
42Pina AUDIČ KOVAČIČOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 84:30+57:00
43Lejla LEMEŠOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR 88:28+60:58
Tonja ČibejOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE MP+ --:--
Tinkara KREKOSNOVNA ŠOLA POLJANE DNS+ --:--
Katja ŠAJHER KOVAČIČOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Maruša PEŠUTOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Anastasja VITORMIROSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Zara GLAVNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR MP+ --:--
Tia BERTALANIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO DNS+ --:--
Nina PEKOVIĆOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR DNS+ --:--
Lara BERIŠA ZORECOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Astrid STANEK REHEROSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Sabina KERANOVIĆOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--
Katja PESTOTNIKOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
Taja MERKUŠOSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR MP+ --:--