Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 4. 5. 2019

BEGINNERS / FAMILIES (3.5km / 40m / 12KT)

1Marco TomanHSV OL WN 42:08+00:00
2Frida MezgaOK SG 44:55+02:47
3Elena Gombač ŠucOK Komenda 48:38+06:30
4Simon Zebedin 49:28+07:20
5Johanna Zebedin 50:40+08:32
6Gašper Kleč 62:40+20:32
7Bine in Nace Goršek 75:45+33:37
8Hugo FrasOK SG 87:34+45:26
9Jan BruketaOK SG 88:38+46:30
Herwig HierzeggerWATV MP+ --:--
Aljoša AndrejcOK SG DNS+ --:--

E-bike (12.9km / 130m / 20KT)

1Andreas RauniggHSV OL WN 86:40+00:00
Francesca GuaratoEREBUS VICENZA MP+ --:--
Michael GaudernakOLT Transdanubien MP+ --:--

M 14 (3.9km / 40m / 14KT)

1Eduard TolochGIG 30:11+00:00
2Louis WaltherOLT Transdanubien 34:58+04:47
3Tevž MiheljakOK SG 36:39+06:28
Staš SvetecOK SG MP+ --:--
Tilen ZupanOK Komenda MP+ --:--

M 15-17 (11.8km / 125m / 17KT)

1Benjamin GaudernakOLT Transdanubien 61:17+00:00
2Hannes HnilicaOLT Transdanubien 67:07+05:50
3Botond MolnárMTHUN 76:05+14:48
4Enrico BettegaG.S. Pavione 99:20+38:03
5Merse Márk KindeMTHUN 135:00+73:43
6Tin KlančnikOK SG 158:31+97:14
7Clemens HeindlO Klosterneuburg 160:11+98:54
Elias DobnikOLCU Viktring DNS+ --:--
Andraž SmrtnikOK SG DNF+ --:--

M 18-20 (12.9km / 130m / 20KT)

1Gašper PetrovičOK Polaris 86:01+00:00

M 21 SHORT (12km / 130m / 18KT)

1Bernhard FinderHSV Graz 79:19+00:00
2Klemen AndrejcOK SG 84:11+04:52
3Mario DanningerHSV Graz 84:16+04:57
4Diego CosnerG.S. Pavione 90:31+11:12
5Péter VajdaÖTK Wien 94:56+15:37
6Zoltán HidasMTHUN 96:48+17:29
7Attila MolnárMTHUN 98:23+19:04
8Jörg TomanHSV OL WN 113:39+34:20
9Jaka CesarOK SG 115:22+36:03
10Daniel BalazsHSV OL WN 135:54+56:35
Jan ŠalamunOK Polaris DNF+ --:--
David AndrejcOK SG MP+ --:--
Attila MolnárMTHUN MP+ --:--
Bernhard ReschGO Harzberg MP+ --:--
Kornél CsordásMTHUN MP+ --:--

M 35 WMS (13.2km / 140m / 22KT)

1Ivica BertolVihor 96:47+00:00
2Primož PogorelčnikOK SG 118:45+21:58
3Boško OpalićVihor 121:51+25:04
Zeljko KaicBK Ciklus DNS+ --:--

M 40 (13.2km / 140m / 22KT)

1Alexandr TolochGIG 59:51+00:00
2Dietmar DörflerGO Harzberg 62:43+02:52
3Pierre KaltenbacherHSV OL WN 63:35+03:44
4Hans BorsitzkyHSV OL WN 65:07+05:16
5Alexandre FalqB en Forez 74:19+14:28
6Gignac PhilippeBOL D'AIR 78:11+18:20
7Mikael NolakersKGoIF OK 85:15+25:24
8Marko ZanoškarOK SG 100:13+40:22
9Ágoston EmberMTHUN 104:47+44:56
10Gregor ZupanOK Komenda 105:52+46:01
Julijan KlančnikOK SG DNS+ --:--
Samo CokanOK SG DNF+ --:--
Milan RovenskýOLT Transdanubien DNS+ --:--
Martin ThorwartPreetzer TSV MP+ --:--

M 50 (12.9km / 130m / 20KT)

1Manfred StockmayerHSV OL WN 60:42+00:00
2Magnus AasaOKKF 66:14+05:32
3Christer MorellOK Kare 68:53+08:11
4Stefan KillbergKGoIF OK 71:20+10:38
5Laurenz ForstingerHSV Aigen 82:44+22:02
6Danilo GramacciaSEMP 85:24+24:42
7Herwig AllwingerLAC 86:34+25:52
8Erich GöschlOLC Wienerwald 88:57+28:15
9Günter KradischnigOLC Graz 90:06+29:24
10Dušan PetrovičOK Polaris 90:13+29:31
11Miklós MetsÖTK Wien 90:44+30:02
12Michael MelcherNF Steiermark 96:33+35:51
13Per LeidevallDGoIF 98:35+37:53
14István DankóMTHUN 100:54+40:12
15Harald Lipphart-KirchmeirHSV OL WN 107:53+47:11
16Miro ŠalamunOK Polaris 109:35+48:53
17Kálmán KindeMTHUN 113:35+52:53
18Igor BončinaOK Slovenske Konjice 125:43+65:01
19Walter ReinerNF Villach 143:16+82:34
20Helmut TannerOLCU Viktring 215:53+155:11
François Lorangco colmar DNS+ --:--
Jean-charles LaleveeYcone DNS+ --:--
Zoran PešićSK DMB DNS+ --:--
Klaus KramerGO Harzberg MP+ --:--
Ewald GlatzOLC Graz DNS+ --:--

M 60 (11.1km / 105m / 16KT)

1Peter MüllerBike-O NWS 58:45+00:00
2Walter DravetzOLC Graz 67:10+08:25
3Johann LuttenbergerHSV Feldbach 70:10+11:25
4Esbjörn AndrénKGoIF OK 71:32+12:47
5Rudolf SchwarzHSV Feldbach 71:57+13:12
6Tamas JankoHSV Pinkafeld 75:26+16:41
7Keith DawsonOLT Transdanubien 78:38+19:53
8Paul GrünOLZ Union Waldviertel 80:11+21:26
9Bruno Legrand7305RA 80:51+22:06
10Valentin PindnerHSV OL WN 88:58+30:13
11Günther DobnikOLCU Viktring 101:21+42:36
12Christian WendlerSV WQ 105:01+46:16
13Karl ThierHSV Feldbach 106:49+48:04
14Zoltán KissMTHUN 106:55+48:10
15Stuart NormanBAOC Bandits 108:49+50:04
16Peter FandlLZ OMAHA 109:51+51:06
17Wolfgang GartlgruberHSV Pinkafeld 115:58+57:13
18Mirko VodovnikOK SG 116:57+58:12
19Hartwig RoglNF Seekirchen 123:08+64:23
20Andreas HochreiterHSV OL WN 125:10+66:25
21Silvano TonoloEREBUS VICENZA 130:44+71:59
22Steffen BreitwieserSV WQ 131:40+72:55
Siegfried SeinerO Klosterneuburg DNS+ --:--
Walter RahmOLG Pfäffikon MP+ --:--

M 70 (11.1km / 105m / 16KT)

1Karl FinkOLC Graz 103:01+00:00
2Sándor HidasMTHUN 193:30+90:29
Robert BenedekLZ OMAHA MP+ --:--
Curt MaierASKOE OLC E.i.KTN. MP+ --:--

M ELITE (15.8km / 160m / 25KT)

1Tobias Breitschädel ASKÖ– Henndorf 62:23+00:00
2Kevin HaselsbergerNF Villach 64:48+02:25
3Riccardo RosettoMTBO ITA 67:50+05:27
4Piero TurraMTBO ITA 70:22+07:59
5Nicolas PinsardBOL D'AIR 73:47+11:24
6Jakob FlachbergerGO Harzberg 79:00+16:37
7Luca DallavalleMTBO ITA 81:02+18:39
8Georg KofflerNF Villach 84:30+22:07
9Andreas WaldmannOLT Transdanubien 88:00+25:37
10Antonio MarianiMTBO ITA 88:24+26:01
11Marko DudicOK SG 89:03+26:40
12Tomaž PritržnikOK SG 96:55+34:32
13Zoltan TothMTHUN 98:33+36:10
14Rafael DobnikOLCU Viktring 101:12+38:49
15Joc KoprivnikarOK SG 118:07+55:44
Florian ExlerOLT Transdanubien DNS+ --:--
Žiga AndrejcOK SG MP+ --:--
Csaba BedőMTHUN DNS+ --:--
Blaž MarotOK SG MP+ --:--
Martin FuernkranzNF LINZ DNS+ --:--
Igor DoroticVihor DNS+ --:--
Christof HaingartnerOLC Graz DNF+ --:--
Blaž PetrovičOK Polaris MP+ --:--
Fabianno BettegaMTBO ITA DNS+ --:--

MW 10 (3.9km / 40m / 14KT)

1Otakar TolochGIG 37:06+00:00
2Enej ŠucOK Komenda 55:39+18:33
3Andraž MiheljakOK SG 103:38+66:32
4Lili Ivana RajOK SG 109:41+72:35
5Miša AndrejcOK SG 121:49+84:43

OPEN (11.8km / 125m / 17KT)

1Marco Höller 116:53+00:00
2Heimo BrennerO Klosterneuburg 139:35+22:42
3Marko Pritržnik 139:52+22:59
4Timotej ŠucOK Komenda 166:41+49:48

W 14 (3.9km / 40m / 14KT)

1Ema Pika RajOK SG 43:24+00:00
2Amelie WaltherOLT Transdanubien 52:15+08:51
3Amelie HeindlO Klosterneuburg 97:42+54:18

W 15-17 (7.6km / 80m / 14KT)

1Julia SixOLT Transdanubien 103:07+00:00
2Yolanda KirchmeirHSV OL WN 135:39+32:32

W 18-20 (11.8km / 125m / 17KT)

Maja VielgutNF Villach DNS+ --:--

W 21 SHORT (11.1km / 105m / 16KT)

1Franziska RoglASKÖ– Henndorf 81:54+00:00
2Gisa Wartbichler HSV OL WN 87:57+06:03
3Ágnes Vajda-KovácsÖTK Wien 185:18+103:24
4Eszter Hidas-MészárosMTHUN 200:44+118:50
Christina ZebedinNF Villach MP+ --:--

W 35 WMS (12km / 130m / 18KT)

1Petja BalažičOK SG 86:17+00:00
2Maja Visinski AndrejcOK SG 128:40+42:23
3Nastja RajOK SG 144:47+58:30
Anja Mihelič PogorelčnikOK SG MP+ --:--

W 40 (12km / 130m / 18KT)

1Michaela ChmelíkováGIG 78:00+00:00
2Eva BorsitzkyHSV OL WN 88:39+10:39
3Orsolya MarosffyMTHUN 99:55+21:55
4Alice MichalkovaGIG 100:39+22:39
5Christine CalvetNF Wien 101:57+23:57
6Urška Kordiš MiheljakOK SG 109:50+31:50
7Romana ZupanOK Komenda 145:45+67:45
8Tina FrasOK SG 147:50+69:50
9Tanja MezgaOK SG 163:42+85:42

W 50 (11.1km / 105m / 16KT)

1Sonja HnilicaOLT Transdanubien 88:41+00:00
2Elisabeth KirchmeirHSV OL WN 97:25+08:44
3Roswitha MickoGO Harzberg 113:36+24:55
4Gaby FinderNF Steiermark 120:20+31:39
5Irena BalažičOK SG 134:42+46:01
6Olga PogorevčnikOK SG 152:29+63:48
Marie Luise LuttenbergerHSV Feldbach DNF+ --:--
Monika HeindlO Klosterneuburg MP+ --:--
Sylvia GlatzOLC Graz DNS+ --:--
Marion Weber-JungoHSV OL WN DNF+ --:--

W 60 (7.6km / 80m / 14KT)

1Karin IrkNF Villach 71:42+00:00
2Traude FesselhoferHSV OL WN 73:05+01:23
Beatrice ZurcherANCO MP+ --:--
Johanna KienastOLT Transdanubien DNF+ --:--

W ELITE (13.2km / 140m / 22KT)

1Marina ReinerNF Villach 64:52+00:00
2Michaela GigonOLT Transdanubien 65:15+00:23
3Anna FüzyMTHUN 68:27+03:35
4Sonja ZinklLZ OMAHA 68:36+03:44
5Anke DannowskiPreetzer TSV 77:18+12:26
6Lea HnilicaOLT Transdanubien 80:08+15:16
7Julia RitterNF Steiermark 85:07+20:15
8Katja WaltherOLT Transdanubien 87:49+22:57
Ana RumihaVihor DNS+ --:--