Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 5. 5. 2019

BEGINNERS / FAMILIES (3.9km / 165m / KT)

1Elena Gombač ŠucOK Komenda 46:54
2Herwig HierzeggerWATV 58:11+11:17
Hugo FrasOK SG DNS--:--
Johanna Zebedin DNS--:--
Frida MezgaOK SG DNS--:--
Aljoša AndrejcOK SG DNS--:--
Bine in Nace Goršek DNS--:--
Jan BruketaOK SG DNS--:--
Kaja VitežnikOK SG DNS--:--
Marco TomanHSV OL WN DNS--:--
Gašper Kleč DNS--:--
Simon Zebedin DNS--:--

E-bike (21.9km / 725m / KT)

Andreas RauniggHSV OL WN DNS--:--
Michael GaudernakOLT Transdanubien MP--:--
Francesca GuaratoEREBUS VICENZA DNS--:--

M 14 (4.5km / 170m / KT)

1Tilen ZupanOK Komenda 33:23
2Louis WaltherOLT Transdanubien 35:25+02:02
3Eduard TolochGIG 40:27+07:04
4Tevž MiheljakOK SG 49:39+16:16
5Staš SvetecOK SG 69:47+36:24

M 15-17 (13.1km / 470m / KT)

1Benjamin GaudernakOLT Transdanubien 80:27
2Tin KlančnikOK SG 91:22+10:55
3Botond MolnárMTHUN 95:09+14:42
4Hannes HnilicaOLT Transdanubien 98:37+18:10
5Merse Márk KindeMTHUN 138:48+58:21
6Andraž SmrtnikOK SG 143:05+62:38
Clemens HeindlO Klosterneuburg MP--:--
Elias DobnikOLCU Viktring DNS--:--

M 18-20 (21.9km / 725m / KT)

Gašper PetrovičOK Polaris MP--:--

M 21 SHORT (18.9km / 605m / KT)

1Diego CosnerG.S. Pavione 120:01
2Zoltán HidasMTHUN 128:39+08:38
3Klemen AndrejcOK SG 146:32+26:31
4Jaka CesarOK SG 153:50+33:49
5Bernhard ReschGO Harzberg 169:55+49:54
6Péter VajdaÖTK Wien 171:37+51:36
7Daniel BalazsHSV OL WN 175:02+55:01
8Attila MolnárMTHUN 182:27+62:26
Mario DanningerHSV Graz MP--:--
Jan ŠalamunOK Polaris DNS--:--
Uroš CankarŠOK DNS--:--
Bernhard FinderHSV Graz DNF--:--
Kornél CsordásMTHUN MP--:--
Attila MolnárMTHUN DNF--:--
David AndrejcOK SG DNS--:--
Jörg TomanHSV OL WN DNF--:--

M 35 WMS (25.1km / 845m / KT)

1Primož PogorelčnikOK SG 255:05
Ivica BertolVihor MP--:--
Zeljko KaicBK Ciklus DNS--:--
Boško OpalićVihor DNF--:--

M 40 (25.1km / 845m / KT)

1Dietmar DörflerGO Harzberg 129:18
2Alexandre FalqB en Forez 155:21+26:03
3Hans BorsitzkyHSV OL WN 158:19+29:01
4Ágoston EmberMTHUN 176:26+47:08
Marko ZanoškarOK SG DNS--:--
Martin ThorwartPreetzer TSV DNF--:--
Alexandr TolochGIG DNF--:--
Milan RovenskýOLT Transdanubien DNS--:--
Samo CokanOK SG DNS--:--
Pierre KaltenbacherHSV OL WN MP--:--
Julijan KlančnikOK SG DNS--:--
Gignac PhilippeBOL D'AIR DNF--:--
Mikael NolakersKGoIF OK DNS--:--

M 50 (21.9km / 725m / KT)

1Manfred StockmayerHSV OL WN 112:29
2Christer MorellOK Kare 132:36+20:07
3Klaus KramerGO Harzberg 137:15+24:46
4Boris BaumanMariborski OK 138:50+26:21
5Magnus AasaOKKF 145:00+32:31
6Miro ŠalamunOK Polaris 147:07+34:38
7Günter KradischnigOLC Graz 148:01+35:32
8Herwig AllwingerLAC 148:22+35:53
9Laurenz ForstingerHSV Aigen 148:40+36:11
10Dušan PetrovičOK Polaris 156:58+44:29
11Ewald GlatzOLC Graz 160:11+47:42
12Danilo GramacciaSEMP 179:54+67:25
13Miklós MetsÖTK Wien 191:35+79:06
14István DankóMTHUN 193:40+81:11
15Walter ReinerNF Villach 216:43+104:14
16Helmut TannerOLCU Viktring 257:43+145:14
François Lorangco colmar DNS--:--
Jean-charles LaleveeYcone DNS--:--
Michael MelcherNF Steiermark MP--:--
Harald Lipphart-KirchmeirHSV OL WN MP--:--
Erich GöschlOLC Wienerwald MP--:--
Stefan KillbergKGoIF OK DNF--:--
Kálmán KindeMTHUN MP--:--
Per LeidevallDGoIF DNF--:--
Slobodan SokolovićBJE DNS--:--
Zoran PešićSK DMB DNS--:--

M 60 (12.9km / 465m / KT)

1Peter MüllerBike-O NWS 80:11
2Tamas JankoHSV Pinkafeld 83:48+03:37
3Bruno Legrand7305RA 84:12+04:01
4Johann LuttenbergerHSV Feldbach 88:36+08:25
5Walter DravetzOLC Graz 88:55+08:44
6Rudolf SchwarzHSV Feldbach 89:44+09:33
7Esbjörn AndrénKGoIF OK 91:55+11:44
8Walter RahmOLG Pfäffikon 92:09+11:58
9Keith DawsonOLT Transdanubien 95:38+15:27
10Valentin PindnerHSV OL WN 103:28+23:17
11Karl ThierHSV Feldbach 105:25+25:14
12Steffen BreitwieserSV WQ 107:44+27:33
13Paul GrünOLZ Union Waldviertel 111:00+30:49
14Andreas HochreiterHSV OL WN 114:18+34:07
15Christian WendlerSV WQ 119:07+38:56
16Hartwig RoglNF Seekirchen 122:19+42:08
17Wolfgang GartlgruberHSV Pinkafeld 126:35+46:24
18Mirko VodovnikOK SG 132:43+52:32
Zoltán KissMTHUN DNS--:--
Stuart NormanBAOC Bandits DNS--:--
Helmut Grassinger DNS--:--
Silvano TonoloEREBUS VICENZA DNS--:--
Peter FandlLZ OMAHA DNS--:--
Siegfried SeinerO Klosterneuburg DNS--:--

M 70 (12.9km / 465m / KT)

1Karl FinkOLC Graz 107:26
2Curt MaierASKOE OLC E.i.KTN. 118:07+10:41
Sándor HidasMTHUN DNS--:--

M ELITE (29km / 1100m / KT)

1Riccardo RosettoMTBO ITA 127:45
2Kevin HaselsbergerNF Villach 128:22+00:37
3Luca DallavalleMTBO ITA 131:47+04:02
4Andreas WaldmannOLT Transdanubien 140:27+12:42
5Tobias Breitschädel ASKÖ– Henndorf 141:32+13:47
6Piero TurraMTBO ITA 143:55+16:10
7Antonio MarianiMTBO ITA 154:32+26:47
8Jakob FlachbergerGO Harzberg 158:23+30:38
9Georg KofflerNF Villach 159:17+31:32
10Nicolas PinsardBOL D'AIR 166:08+38:23
11Zoltan TothMTHUN 174:24+46:39
12Blaž MarotOK SG 182:18+54:33
13Marko DudicOK SG 187:46+60:01
14Christof HaingartnerOLC Graz 193:44+65:59
15Joc KoprivnikarOK SG 217:39+89:54
Csaba BedőMTHUN DNS--:--
Tomaž PritržnikOK SG DNF--:--
Martin FuernkranzNF LINZ DNS--:--
Florian ExlerOLT Transdanubien DNS--:--
Igor DoroticVihor DNS--:--
Rafael DobnikOLCU Viktring DNS--:--
Žiga AndrejcOK SG MP--:--
Fabianno BettegaMTBO ITA DNS--:--
Blaž PetrovičOK Polaris MP--:--

MW 10 (3.9km / 165m / KT)

1Otakar TolochGIG 42:36
2Enej ŠucOK Komenda 46:33+03:57
3Lili Ivana RajOK SG 64:18+21:42
4Miša AndrejcOK SG 70:11+27:35
Andraž MiheljakOK SG DNS--:--

OPEN (13.1km / 470m / KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 94:13
2Timotej ŠucOK Komenda 114:31+20:18
3Marko Pritržnik 115:40+21:27
Marco Höller DNS--:--
Anja Mihelič PogorevčnikOK SG MP--:--
Igor BončinaOK Slovenske Konjice DNS--:--
Tanja MezgaOK SG DNS--:--
Heimo BrennerO Klosterneuburg MP--:--
Romana Zupan OK Komenda MP--:--

W 14 (4.5km / 170m / KT)

1Ema Pika RajOK SG 56:52
2Amelie WaltherOLT Transdanubien 57:52+01:00
3Amelie HeindlO Klosterneuburg 62:05+05:13

W 15-17 (9.8km / 365m / KT)

1Julia SixOLT Transdanubien 92:23
Yolanda KirchmeirHSV OL WN DNF--:--

W 18-20 (13.1km / 470m / KT)

Maja VielgutNF Villach DNS--:--

W 21 SHORT (12.9km / 465m / KT)

1Franziska RoglASKÖ– Henndorf 116:58
2Gisa Wartbichler HSV OL WN 120:01+03:03
3Ágnes Vajda-KovácsÖTK Wien 237:36+120:38
Eszter Hidas-MészárosMTHUN DNF--:--
Christina ZebedinNF Villach MP--:--

W 35 WMS (18.9km / 605m / KT)

Maja Visinski AndrejcOK SG DNF--:--
Nastja RajOK SG MP--:--
Anja Mihelič PogorelčnikOK SG MP--:--

W 40 (18.9km / 605m / KT)

1Michaela ChmelíkováGIG 122:39
2Eva BorsitzkyHSV OL WN 133:13+10:34
3Orsolya MarosffyMTHUN 134:15+11:36
4Alice MichalkovaGIG 160:29+37:50
5Christine CalvetNF Wien 183:19+60:40
Urška Kordiš MiheljakOK SG MP--:--
Tina FrasOK SG DNS--:--

W 50 (12.9km / 465m / KT)

1Olga PogorevčnikOK SG 116:18
2Sylvia GlatzOLC Graz 121:57+05:39
3Elisabeth KirchmeirHSV OL WN 128:44+12:26
4Sonja HnilicaOLT Transdanubien 131:57+15:39
5Irena BalažičOK SG 138:48+22:30
Marie Luise LuttenbergerHSV Feldbach DNS--:--
Roswitha MickoGO Harzberg DNF--:--
Alida SokolovićBJE DNS--:--
Gaby FinderNF Steiermark MP--:--
Marion Weber-JungoHSV OL WN DNS--:--
Monika HeindlO Klosterneuburg DNF--:--

W 60 (9.8km / 365m / KT)

1Beatrice ZurcherANCO 91:44
Karin IrkNF Villach DNS--:--
Johanna KienastOLT Transdanubien DNS--:--
Traude FesselhoferHSV OL WN DNF--:--

W ELITE (25.1km / 845m / KT)

1Marina ReinerNF Villach 143:57
2Anna FüzyMTHUN 151:29+07:32
3Michaela GigonOLT Transdanubien 157:12+13:15
4Sonja ZinklLZ OMAHA 160:50+16:53
5Anke DannowskiPreetzer TSV 169:49+25:52
6Katja WaltherOLT Transdanubien 174:28+30:31
Ana RumihaVihor DNS--:--
Lea HnilicaOLT Transdanubien MP--:--
Petja BalažičOK SG DNF--:--
Julia RitterNF Steiermark MP--:--