Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL6 - drugo

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 9. 12. 2018

A (km / m / KT)

1ëan RavnikarOrientacijski klub Komenda 0:32:10+00:00
2Domen Kav‹i‹Orientacijski klub Komenda 0:32:42+00:32
3Igor GavrilovOrientacijski klub Komenda 0:39:02+06:52
4Stanko ‰uferPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina 0:39:16+07:06
5Tomaě KreměarOrientacijski klub Komenda 0:39:37+07:27
6Franc MalusOrientacijski klub Komenda 0:42:02+09:52
7Natan Maj PoěenelOrientacijski klub Komenda 0:42:46+10:36
8Katja Babi‹Orientacijski klub Komenda 0:44:51+12:41
9Tina KernOrientacijski klub Komenda 0:44:52+12:42
10Zala ZavrlOrientacijski klub Komenda 0:44:53+12:43
11Ana Pia Poga‹arOrientacijski klub Komenda 0:44:59+12:49
12Ajda FlaäkerOrientacijski klub Komenda 0:45:48+13:38
13Mojca Flerin DrevenäekKamniäki orientacijski klub 0:59:36+27:26
14Gregor ZupanOrientacijski klub Komenda 1:16:35+44:25
Ivo KetePlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina DNS+ --:--
Janez PretnarKamniäki orientacijski klub DNS+ --:--
Blaz UrbanijaAmfibija DNS+ --:--
Jernej ZormanOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Tomaě PustOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Boris Erěenákofjeloäki orientacijski klub DNF+ --:--

B (km / m / KT)

1Rok KernOrientacijski klub Komenda 0:22:06+00:00
2Nejc TurkOrientacijski klub Komenda 0:22:09+00:03
3Luka SeljakOrientacijski klub Komenda 0:22:14+00:08
4Klemen Zibelniksmucka.com 0:25:28+03:22
5Vita MalusOrientacijski klub Komenda 0:26:43+04:37
6Alenka Vuga SeljakOrientacijski klub Komenda 0:28:37+06:31
7Borut SeljakOrientacijski klub Komenda 0:29:07+07:01
8Simon Kurin‹i‹Orientacijski klub Komenda 0:30:23+08:17
9Nika RavnikarOrientacijski klub Komenda 0:30:25+08:19
10David SedejOK Azimut 0:30:30+08:24
11Tina Mo‹nikOrientacijski klub Komenda 0:31:57+09:51
12Marta MalusOrientacijski klub Komenda 0:31:58+09:52
13Matej SedejOK Azimut 0:33:32+11:26
14Janez ZavrlOrientacijski klub Komenda 0:40:04+17:58
15Zala FerencOK Tivoli 0:40:47+18:41
16Rok SedejOK Azimut 0:41:30+19:24
17Timotej áucOrientacijski klub Komenda 0:41:33+19:27
18ëiva KoderOK Tivoli 0:41:41+19:35
19Tinka FerencOK Tivoli 0:41:42+19:36
20Vlado SedejOK Azimut 0:42:08+20:02
21Petra ParadiěOrientacijski klub Komenda 0:45:56+23:50
22Ana Plav‹akákofjeloäki orientacijski klub 0:50:52+28:46
23Romana ZupanOrientacijski klub Komenda 0:51:13+29:07
24Elena Gomba‹ áucOrientacijski klub Komenda 0:51:14+29:08
25Uroä Cankarákofjeloäki orientacijski klub 1:07:55+45:49
26Jani BratoěPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina 1:15:55+53:49
27Tinkara StresPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina 1:22:09+60:03
28ëan SlejkoPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina 1:22:10+60:04
Hana Mami‹Planinsko Druätvo Ajdovä‹ina MP+ --:--
Zala LozarPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina MP+ --:--
Janoä Krko‹Planinsko Druätvo Ajdovä‹ina DNS+ --:--
Ema Gregor‹i‹Planinsko Druätvo Ajdovä‹ina DNS+ --:--
Irma PretnarKamniäki orientacijski klub DNS+ --:--
ápela TrunkOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Karin PustOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
Tilen ZupanOrientacijski klub Komenda MP+ --:--
Igor Bon‹inaOK Azimut DNS+ --:--
Irena Hacin KšlnerOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--

C (km / m / KT)

1Aněe KšlnerOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
2Nejc TrunkOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
3Jakob Kurin‹i‹Orientacijski klub Komenda DNS+ --:--
4Brina KšlnerOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
5Drejc MalusOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
6Enej áucOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
7Ajda JerajOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
8Oěbej MalusOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
9Martin FerencOK Tivoli DNS+ --:--
10Saraja SamecPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina DNS+ --:--
11Jakob NovakPlaninsko Druätvo Ajdovä‹ina DNS+ --:--
12Patricija KernOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
13Neěa TrunkOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
14Jonas Tomi‹ DNS+ --:--
15Lucija KreměarOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
16Tin áucOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
17Lara ZupanOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
18Florijan KreměarOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
19Ajda JarcOrientacijski klub Komenda DNS+ --:--
20Jerca Kurin‹i‹Orientacijski klub Komenda DNS+ --:--
21Marija in Sre‹ko Gradiäar DNS+ --:--
Jaka SeljakOrientacijski klub Komeda MP+ --:--

D (km / m / KT)

1Leila Ema PoěenelOrientacijski klub Komenda 0:17:57+00:00
2Ajda Kos 0:19:33+01:36
3Mija JerajOrientacijski klub Komenda 0:27:02+09:05