Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL16 - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 17. 2. 2019

A (3.77km / 120m / 14KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Azimut 32:55+00:00
2Matic BlažOK Komenda 37:35+04:40
3Žan RavnikarOK Komenda 37:41+04:46
4Gregor HvalaOK Azimut 43:51+10:56
5Janko BačnarOK Azimut 52:30+19:35
6Domen KavčičOK Komenda 52:47+19:52
7Stanko ČuferPD Ajdovščina 55:27+22:32
8Martin JevševarOK Brežice 56:50+23:55
9Valentin ErženOK Azimut 57:00+24:05
10Bojan JevševarOK Brežice 57:21+24:26
11Tomaž KremžarOK Komenda 58:47+25:52
12Jure KavčičOK Komenda 60:13+27:18
13Ana Pia PogačarOK Komenda 60:27+27:32
14Robert KuncOK Tivoli 60:47+27:52
15Klemen KendaOK Azimut 60:56+28:01
16Zala ZavrlOK Komenda 61:35+28:40
17Lara GantarOK Azimut 62:31+29:36
18Natan Maj PoženelOK Komenda 62:44+29:49
19Matevž KuncOK Tivoli 65:34+32:39
20Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 71:54+38:59
21Tomaž PustOK Komenda 74:16+41:21
22Marko ObidOK Azimut 76:20+43:25
23Kristjan GantarOK Azimut 78:08+45:13
24Anica HribarOK Brežice 83:09+50:14
25Davor PobegaOK Tivoli 107:51+74:56
Vacant +-33:05
Deja RazpetOK Azimut DNS+ --:--
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--
Vacant +-33:05
Vacant +-33:05
Vacant +-33:05
Ivo KetePD Ajdovščina DNF+ --:--
Andrea RivettaSemiperdo +-33:05
Roman SladičŠOK DNS+ --:--
Teja TušarOK Azimut DISQ+ --:--
Vacant +-33:05

B (2.76km / 80m / 11KT)

1Aljaž ČelikOK Azimut 28:58+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 32:54+03:56
3Nea ErženOK Azimut 37:32+08:34
4Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 39:48+10:50
5Boštjan BogatajOK Azimut 43:19+14:21
6Karin PustOK Komenda 44:02+15:04
7Barbara ČibejOK Azimut 44:16+15:18
8Zala Serženta SeljakOK Azimut 44:31+15:33
9Aljaž ObidOK Azimut 45:04+16:06
10Hanna Talvioja 45:16+16:18
11Uroš CankarŠOK 45:58+17:00
12Primož GantarOK Azimut 46:09+17:11
13Timotej ŠucOK Komenda 47:36+18:38
14Silvo BabičOK Komenda 48:07+19:09
15Petra ParadižOK Komenda 50:48+21:50
16Rok BogatajOK Azimut 51:28+22:30
17Matej VidičOK Azimut 52:25+23:27
18Neža ObidOK Azimut 52:48+23:50
19Jakob NovakPD Ajdovščina 54:54+25:56
20Charles NelsonOK Azimut 55:18+26:20
21Nadia van BuurenORIENTEERING TRIESTE 58:59+30:01
22Zala LozarPD Ajdovščina 59:30+30:32
23Janko LapajneOK Azimut 59:39+30:41
24Damjana GantarOK Azimut 59:45+30:47
25Hana MamičPD Ajdovščina 59:59+31:01
26Janoš KrkočPD Ajdovščina 61:10+32:12
27Nataša BogatajOK Azimut 61:38+32:40
28Maja ProsenOK Komenda 63:56+34:58
29Vlado SedejOK Azimut 65:51+36:53
30Božo BizjakOK Azimut 67:59+39:01
31Nikolina UgrinOK Tivoli 68:26+39:28
32Tajda RazpetOK Azimut 68:58+40:00
33Lucija KremžarOK Komenda 70:56+41:58
34Nika MočnikOK Azimut 71:50+42:52
35Petra StojanOK Komenda 76:20+47:22
36Maja IsteničOK Azimut 76:56+47:58
37Timotej HribarOK Brežice 78:08+49:10
38Jana MočnikOK Azimut 79:45+50:47
Miha KočevarPD Ajdovščina DNS+ --:--
Vacant +-29:02
Vacant +-29:02
Vacant +-29:02
Maja ObidOK Azimut DNS+ --:--
Vacant +-29:02
Marko PahorOK Komenda MP+ --:--
Karmen PivkOK Azimut +-29:02
Vacant +-29:02

C (1.61km / 40m / 7KT)

1Jakob KurinčičOK Komenda 21:41+00:00
2Saraja SamecPD Ajdovščina 25:50+04:09
3Mojca KuncOK Tivoli 27:34+05:53
4Borut GantarOK Azimut 29:48+08:07
5Jerca KurinčičOK Komenda 30:18+08:37
6Florijan KremžarOK Komenda 32:31+10:50
7Simon KotnikOK Komenda 35:32+13:51
8Klara MahkovecPD Ajdovščina 36:40+14:59
9Enej ŠucOK Komenda 37:03+15:22
10Nika ErženOK Azimut 40:48+19:07
11Silvester SeržentaOK Azimut 42:10+20:29
12Brina GantarOK Azimut 42:26+20:45
13Maja Ugrin 49:42+28:01
14Natalija Kunc RešekOK Tivoli 87:46+66:05
Vacant +-22:19
Vacant +-22:19
Meta VodopivecPD Ajdovščina MP+ --:--
Vid FaganelPD Ajdovščina DNS+ --:--
Vacant +-22:19
Vacant +-22:19
Vacant +-22:19