Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Italian style O-race ZL15 - srednja

Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre, Duino - Villaggio del Pescatore, 3. 2. 2019

A (4.5km / 60m / KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Azimut 0:37:31+00:00
2Peter TušarOK Azimut 0:42:09+04:38
3Natan Maj PoženelOK Komenda 0:52:04+14:33
4Alessandro RivettaSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:53:12+15:41
5Stefano CollodetFRIULI MTB & OR. 0:55:41+18:10
6Andrea MargioreCRAL TRIESTE TRASPORTI 0:58:55+21:24
7Urban GregorcPlaninsko društvo Ajdovščina 0:59:51+22:20
8Andrea FoschianSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:00:03+22:32
9Alessandro PacassoFRIULI MTB & OR. 1:00:07+22:36
10Valentin ErženOK Azimut 1:00:18+22:47
11Andreas WeitlanerHAUNOLD OR. TEAM 1:02:00+24:29
12Alessandro GaspariSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:02:06+24:35
13Matej SedejOK Azimut 1:04:16+26:45
14Nadai Mauro DeOR. TARZO 1:05:39+28:08
15Matteo MiroloSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:06:46+29:15
16Piero GiudiciOR. TRIESTE 1:06:59+29:28
17Tomaž PustOK Komenda 1:08:54+31:23
18Nastja FerlugaSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:08:56+31:25
19Clizia ZambiasiSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:09:13+31:42
20Stella CigniniPUNTO K OR. 1:09:30+31:59
21Elia OleottoFRIULI MTB & OR. 1:11:33+34:02
22Paolo PizzamusSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:12:31+35:00
23Maurizio MarussigFRIULI MTB & OR. 1:12:37+35:06
24Emanuele RebuliOR. MIANE '87 1:13:34+36:03
25Anka KuzminSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:13:37+36:06
26Denis MitriFRIULI MTB & OR. 1:14:00+36:29
27Mauro ClementeSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:14:12+36:41
28Walter ZanattaOR. TARZO 1:15:38+38:07
29Andrea RivettaSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:16:11+38:40
30Marta CanalFRIULI MTB & OR. 1:16:23+38:52
31Chiara SepinSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:19:32+42:01
32Gianluca LeoniSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:20:01+42:30
33Marirosa HechichSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:20:02+42:31
34Paolo PradolinSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:20:10+42:39
35Luca FontanotPUNTO K OR. 1:20:15+42:44
36Karin CesconPUNTO K OR. 1:21:00+43:29
37Maurizio FicurSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:21:43+44:12
38Roberto LarotellaOR. TRIESTE 1:22:24+44:53
39Cankar UrošSOK 1:23:14+45:43
40Davor Pobegaind. 1:25:22+47:51
Roman Sladic?SOK DNF+ --:--
Enrico CimadorGR. OR. CAI XXX OTTOBRE DNF+ --:--
Franz HappacherHAUNOLD OR. TEAM DNF+ --:--
Jakob ValičPlaninsko društvo Ajdovščina DNF+ --:--
Elena SnideroSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO MP+ --:--
Stefano ZonatoLESSINIA OR. BOSCO CHIESANUOVA MP+ --:--
Igor DućakOK Komenda DNF+ --:--

B (3.9km / 50m / KT)

1Simon KurinčičOK Komenda 0:48:09+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut 0:48:34+00:25
3Carlo PilatOR. MIANE '87 0:48:57+00:48
4Guglielmo FondaUWC ADRIATIC OR. CLUB 0:49:18+01:09
5Teja TušarOK Azimut 0:50:27+02:18
6Massimo MoscaGR. OR. CAI XXX OTTOBRE 0:55:25+07:16
7Kenda KlemenOK Azimut 0:56:29+08:20
8Fabrizio MosoloFRIULI MTB & OR. 0:57:59+09:50
9Yoshiyuki IshikawaUWC ADRIATIC OR. CLUB 0:58:44+10:35
10Lisa RivettaSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:59:54+11:45
11Daniel TrlifajUWC ADRIATIC OR. CLUB 1:00:00+11:51
12Karin PustOK Komenda 1:00:49+12:40
13Aliaž ČelikOK Azimut 1:01:18+13:09
14Stefano SossiGR. OR. CAI XXX OTTOBRE 1:02:20+14:11
15Marina LovisottoFRIULI MTB & OR. 1:04:37+16:28
16Ursa StanfelOK Azimut 1:06:38+18:29
17Cristina RuiniPUNTO K OR. 1:07:29+19:20
18Luna HenrySSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:07:33+19:24
19Filippo FacchinSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:08:21+20:12
20Monica FrappaFRIULI MTB & OR. 1:13:21+25:12
21Marie-Christine HappacherHAUNOLD OR. TEAM 1:14:00+25:51
22Ilaria RochelliSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:14:57+26:48
23Mauro FelcheroFRIULI MTB & OR. 1:15:06+26:57
24Elisabetta TadinaOR. TRIESTE 1:15:07+26:58
25Anne BrearleyUWC ADRIATIC OR. CLUB 1:17:12+29:03
26Buuren Nadia VanOR. TRIESTE 1:18:14+30:05
27Camillo BalanzinGR. OR. CAI XXX OTTOBRE 1:18:29+30:20
28Luca AmbrosioOR. TRIESTE 1:20:06+31:57
29Gabriele TiveronSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:23:05+34:56
30Enrico SossiGR. OR. CAI XXX OTTOBRE 1:23:41+35:32
31Camilla LeoneSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:25:22+37:13
32Michela DegrassiPUNTO K OR. 1:27:52+39:43
Anna ZoldanPUNTO K OR. DNF+ --:--
Torgeir Olav FurnessUWC ADRIATIC OR. CLUB DNF+ --:--
Vlado SedejOK Azimut DNF+ --:--
Franca CrevatinPUNTO K OR. DNF+ --:--
Davide ChioccaGRUPPO OR. CAI MONFALCONE DNF+ --:--
Dragan KrivičićOK Stražilovo DNF+ --:--
Nikolina Ugrinind. DNF+ --:--
Sonia PredanFRIULI MTB & OR. MP+ --:--
Alessandro CirianiFRIULI MTB & OR. MP+ --:--
Stefano PasquiniGR. OR. CAI XXX OTTOBRE DNF+ --:--

C (3km / 35m / KT)

1Seljak Zala SeržentaOK Azimut 0:34:51+00:00
2Matej FerlugaSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 0:44:36+09:45
3Nea ErženOK Azimut 0:45:02+10:11
4Michael WildHAUNOLD OR. TEAM 0:49:36+14:45
5Marta SpinelliPUNTO K OR. 0:53:19+18:28
6Tommaso MusajSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:53:50+18:59
7Matilde CirianiFRIULI MTB & OR. 0:54:07+19:16
8Alberto CazzanigaPUNTO K OR. 0:54:56+20:05
9Božo BizjakOK Azimut 0:55:36+20:45
10Jana MočnikOK Azimut 0:56:18+21:27
11Niklas WeitlanerHAUNOLD OR. TEAM 0:58:14+23:23
12David SedejOK Azimut 0:59:06+24:15
13Alice LeoneSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:59:48+24:57
14Jakob KurinčičOK Komenda 0:59:49+24:58
15Adele SpinelliPUNTO K OR. 1:00:30+25:39
16Felix MairHAUNOLD OR. TEAM 1:01:37+26:46
17Alessio SenesiPUNTO K OR. 1:02:26+27:35
18Hanna TalviojaRastihaukat 1:04:31+29:40
19Maja IsteničOK Azimut 1:08:10+33:19
20Gaia HenrySSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:09:06+34:15
21Špela MajdičOK Azimut 1:10:07+35:16
22Vlasta JarcGRUPPO OR. CAI MONFALCONE 1:12:48+37:57
23Ginevra CescaOR. TRIESTE 1:18:09+43:18
24Chiara RajgeljSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 1:20:04+45:13
25Masellis Giovanna DeSEMIPERDO OR. MANIAGO 1:22:27+47:36
26Luca VascottoPUNTO K OR. 1:25:21+50:30
Marisa FerroSEMIPERDO OR. MANIAGO DNF+ --:--
Maria Cristina D'orlandoFRIULI MTB & OR. DNF+ --:--
Pierpaolo PoldrugoGR. OR. CAI XXX OTTOBRE DNF+ --:--
Raffaella StrainPUNTO K OR. DNF+ --:--
Lucrezia CescaOR. TRIESTE DNF+ --:--
Maja Ugrinind. DNF+ --:--
Karmen PivkOK Azimut MP+ --:--
Serena CanovaPUNTO K OR. DNF+ --:--
Fausto FranzFRIULI MTB & OR. DNF+ --:--
Marina DeliseOR. TRIESTE DNF+ --:--

D (1.6km / 15m / KT)

1Marek HlavacUWC ADRIATIC OR. CLUB 0:17:19+00:00
2Rok SedejOK Azimut 0:18:26+01:07
3Gabriele GiudiciOR. TRIESTE 0:20:29+03:10
4Nika ErženOK Azimut 0:24:42+07:23
5Mauro PuriniPUNTO K OR. 0:25:49+08:30
6Jerca KurinčičOK Komenda 0:27:44+10:25
7Latra DemaciUWC ADRIATIC OR. CLUB 0:29:17+11:58
8Benavides Erick GullockUWC ADRIATIC OR. CLUB 0:31:12+13:53
9Siria SandrinSSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 0:32:55+15:36
10Maria HenrySSD GAJA - SEZIONE ORIENTAMENTO 0:39:57+22:38
11Erik BozzattoGR. OR. CAI XXX OTTOBRE 0:40:05+22:46

Družine (km / m / KT)

1Giulia FaustoferriSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:13:43+00:00
2Jonas WeitlanerHAUNOLD OR. TEAM 0:16:39+02:56
3Margherita SturniOR. TRIESTE 0:16:55+03:12
4Giovanni SturniOR. TRIESTE 0:17:57+04:14
5Isabel IurkicOR. TRIESTE 0:21:49+08:06
6Samuel DardiPUNTO K OR. 0:22:45+09:02
7Davide RossinPUNTO K OR. 0:23:41+09:58
8Raffaele CescaOR. TRIESTE 0:24:40+10:57
9Gabriele CafagnaOR. TRIESTE 0:25:12+11:29
10Leila Ema PoženelOK Komenda 0:25:42+11:59
11Lorenzo CocianiPUNTO K OR. 0:27:37+13:54
12Adriano FantiniPUNTO K OR. 0:30:27+16:44
13Samuele DegrassiPUNTO K OR. 0:30:46+17:03
14Tom FoschianSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:37:26+23:43
15Emma LeoneSEMIPERDO OR. MANIAGO 0:37:41+23:58
16Franco Garoniind. 0:37:45+24:02
17Massimo TiberioPUNTO K OR. 0:37:53+24:10
18Federico GnechPUNTO K OR. 0:45:47+32:04
19Stefano TozziPUNTO K OR. 0:46:46+33:03
20Žiga SedejOK Azimut 0:56:05+42:22
21Francesca CodigliaOR. TRIESTE 0:57:22+43:39
Jacopo CernigojPUNTO K OR. DNF+ --:--
Carlo DefendiOR. TRIESTE MP+ --:--