Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 1. 9. 2019

A (4.1km / m / 22KT)

1Peter TušarOK Azimut OK Azimut33:31+00:00
2Natan Maj PoženelOK Komenda Orientacijski klub Komenda40:32+07:01
3Valentin ErženOK Azimut OK Azimut44:52+11:21
4Gregor ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda45:41+12:10
5Aleš PoljanšekOK Azimut OK Azimut46:01+12:30
6Janko BačnarOK Azimut OK Azimut48:35+15:04
7Marko ObidOK Azimut OK Azimut52:17+18:46
8Uroš CankarŠOK Škofjeloški orientacijski klub53:39+20:08
9Aljaž ČerneOK Tivoli OK Tivoli55:14+21:43
10Tomaž PustOK Komenda Orientacijski klub Komenda55:27+21:56
11Boštjan BogatajOK Azimut OK Azimut58:06+24:35
12Igor BončinaOK Slovenske Konjice Orientacijski klub Slovenske Konjice60:33+27:02
13Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli62:54+29:23
14Kristjan GantarOK Azimut OK Azimut65:40+32:09
15Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli69:49+36:18
16Matej VidičOK Azimut OK Azimut70:36+37:05
Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Karin PustOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Igor DučakOKPT OK Perkmandeljc TrbovljeDNS+ --:--
Oleksandr Ievstafiev DNS+ --:--

B (2.99km / m / 18KT)

1Nea ErženOK Azimut OK Azimut38:11+00:00
2Klemen ZibelnikOK Polaris Orientacijski Klub Polaris41:33+03:22
3Primož GantarOK Azimut OK Azimut41:36+03:25
4Rok BogatajOK Azimut OK Azimut41:37+03:26
5David SedejOK Azimut OK Azimut42:38+04:27
6Neža ObidOK Azimut OK Azimut45:40+07:29
7Charles NelsonOK Azimut OK Azimut46:42+08:31
8Manja LebanOK Azimut OK Azimut47:18+09:07
9Damjana GantarOK Azimut OK Azimut49:40+11:29
10Nataša MlakarOK Azimut OK Azimut50:39+12:28
11Marijan LebanOK Azimut OK Azimut53:44+15:33
12Vlado SedejOK Azimut OK Azimut54:35+16:24
13Maja ObidOK Azimut OK Azimut56:15+18:04
14Janko LapajneOK Azimut OK Azimut57:17+19:06
15Maja IsteničOK Azimut OK Azimut57:30+19:19
16Roman SladičŠOK Škofjeloški orientacijski klub58:52+20:41
17Romana ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda59:51+21:40
18Petra StojanOK Komenda Orientacijski klub Komenda65:52+27:41
19Božo BizjakOK Azimut OK Azimut65:56+27:45
20Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice Orientacijski klub Slovenske Konjice70:12+32:01
21Borut GantarOK Azimut OK Azimut71:45+33:34
22Zdenko PavličGAJA SSD-AŠZ GAJA72:16+34:05
23Nataša BogatajOK Azimut OK Azimut77:17+39:06
24Jana MočnikOK Azimut OK Azimut97:14+59:03
Tilen ZupanOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Jan CokanOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Dragan KrivičićOKPT OK Perkmandeljc TrbovljeMP+ --:--

C (1.58km / m / 9KT)

1Rok SedejOK Azimut OK Azimut16:28+00:00
2Nika ErženOK Azimut OK Azimut22:58+06:30
3Leila Ema PoženelOK Komenda Orientacijski klub Komenda23:51+07:23
4Anze ObidOK Azimut OK Azimut26:56+10:28
Brina GantarOK Azimut OK AzimutMP+ --:--