Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOM 2019 - ultra dolga

Orientacijski klub Polaris, Duplek v Slovenskih goricah, 16. 11. 2019

SOM dolga (19.7km / 700m / 12KT)

1Gregor ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda198:49+00:00
1Blaž KölnerOK Komenda Orientacijski klub Komenda198:49+00:00
3Stanko ČuferPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina201:24+02:35
3Matija ČuferPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina201:24+02:35
5Bojan JevševarOK Brežice OK Brežice222:04+23:15
5Anica HribarOK Brežice OK Brežice222:04+23:15
7Boris ErženŠOK Škofjeloški orientacijski klub250:41+51:52
7Uroš CankarŠOK Škofjeloški orientacijski klub250:41+51:52
9Davor PobegaOK Tivoli OK Tivoli265:21+66:32
9Aljaž ČerneOK Tivoli OK Tivoli265:21+66:32
11Janez KorošecRajd Pustolovec Rajd299:30+100:41
11Katja RutarRajd Pustolovec Rajd299:30+100:41
13Valter FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris299:31+100:42
13Mojca FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris299:31+100:42
15Rafko AtelšekRajd Pustolovec Rajd299:36+100:47
15Aleš OsaničRajd Pustolovec Rajd299:36+100:47

SOM dolga solo (19.7km / 700m / 12KT)

1Žan RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda174:52+00:00
2Roberto LarotellaOrienteering Trieste Orienteering Trieste255:42+80:50
3Nataša AljančičRajd Pustolovec Rajd299:28+124:36

SOM kratka (3.6km / 0m / 5KT)

1Matej FerlugaRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia32:38+00:00
1Gaia HenryRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia32:38+00:00
3Enej ŠucOK Komenda Orientacijski klub Komenda33:09+00:31
4Maria HenryRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia40:16+07:38
4Gabriele GiudiciRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia40:16+07:38
6Lucija KremžarOK Komenda Orientacijski klub Komenda41:44+09:06
7Vlado SedejOK Azimut OK Azimut44:32+11:54
7Rok SedejOK Azimut OK Azimut44:32+11:54
9Matej BratožPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina51:20+18:42
9Rok CigojPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina51:20+18:42
11Nea ErženOK Azimut OK Azimut51:47+19:09
11Jana MočnikOK Azimut OK Azimut51:47+19:09
Matija BovconPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaMP+ --:--
Gal NemečekPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaMP+ --:--

SOM kratka solo (3.6km / 0m / 5KT)

1Jan Patrick Kariž 26:41+00:00
2Marija AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris41:02+14:21
3Elena MargioreRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia47:59+21:18

SOM srednja (12.1km / 350m / 7KT)

1Franc MalusOK Komenda Orientacijski klub Komenda111:09+00:00
1Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda111:09+00:00
3Elia OleottoRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia118:27+07:18
3Goran PolojazRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia118:27+07:18
5Nejc TurkOK Komenda Orientacijski klub Komenda134:55+23:46
5Luka SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda134:55+23:46
7Dušan SmoleOK Polaris Orientacijski Klub Polaris136:14+25:05
7Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris136:14+25:05
9Peter FerlugaRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia144:07+32:58
9Gregor PavlicRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia144:07+32:58
11Chiara SepinRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia152:24+41:15
11Elena SnideroRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia152:24+41:15
13Igor GavrilovPolzela Polzela155:47+44:38
13Sanchez GastonPolzela Polzela155:47+44:38
15Timotej ŠucOK Komenda Orientacijski klub Komenda158:34+47:25
15Tomaž KremžarOK Komenda Orientacijski klub Komenda158:34+47:25
17Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli159:50+48:41
17Janez ŠumečkiOK Tivoli OK Tivoli159:50+48:41
19Pietro SergasRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia164:54+53:45
19Mauro SergasRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia164:54+53:45
21David Lajevec 172:14+61:05
21Matevž KuncOK Tivoli OK Tivoli172:14+61:05
23Clizia ZambiasiRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia179:30+68:21
23Piero GiudiciRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia179:30+68:21
25Martin FerencOK Tivoli OK Tivoli182:40+71:31
25Ales FerencOK Tivoli OK Tivoli182:40+71:31
27Tine NovakPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina183:37+72:28
27Aljaž KerševanPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina183:37+72:28
29Massimiliano FurlanRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia185:44+74:35
29Ruben TicRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia185:44+74:35
31Silvo BabičOK Komenda Orientacijski klub Komenda188:39+77:30
31Andrej KorelcOK Komenda Orientacijski klub Komenda188:39+77:30
33Iris PecorariRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia188:44+77:35
33Luna HenryRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia188:44+77:35
35David SedejOK Azimut OK Azimut198:37+87:28
35Matej SedejOK Azimut OK Azimut198:37+87:28
37Darja ČuferPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina201:14+90:05
37Ivo KetePD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina201:14+90:05
39Filip ŠtorPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina205:03+93:54
39Jakob NovakPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina205:03+93:54
41Zoltán MihácziTTE Tipo Orienteering Club206:22+95:13
41Antónia HolperTTE Tipo Orienteering Club206:22+95:13
43Katarina Eva AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris207:50+96:41
43Gregor AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris207:50+96:41
45Sebastian RomanoOrienteering Trieste Orienteering Trieste224:36+113:27
45Sara GaionRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia224:36+113:27
47Maja HorvatXI SNOUB XI SNOUB237:06+125:57
47Tomaž HorvatXI SNOUB XI SNOUB237:06+125:57
49Stella CigniniRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia240:41+129:32
49Nastja FerlugaRun Using Brain Team Friuli Venezia Giulia240:41+129:32
51Katerina Sotošek 256:37+145:28
51Saša ŽižekOK Azimut OK Azimut256:37+145:28
53Gorazd Sotosek 256:39+145:30
53Rok ŽižekOK Azimut OK Azimut256:39+145:30
55Marta MalusOK Komenda Orientacijski klub Komenda260:13+149:04
55Vita MalusOK Komenda Orientacijski klub Komenda260:13+149:04
57Tinka FerencOK Tivoli OK Tivoli263:01+151:52
57Zala FerencOK Tivoli OK Tivoli263:01+151:52
59Romana ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda263:04+151:55
59Tilen ZupanOK Komenda Orientacijski klub Komenda263:04+151:55
Darja VodlanOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--

SOM srednja solo (12.1km / 350m / 7KT)

1Boris BaumanMOK Mariborski OK122:43+00:00
2Dalibor RadovanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris175:39+52:56
3Miha KorenjakOK Komenda Orientacijski klub Komenda175:54+53:11
4Zdenko PavličGAJA SSD-AŠZ GAJA255:40+132:57