Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Ekipno prvenstva osnovnih in srednjih šol Ljubljane v orientacijskem teku - srednja

Orientacijski klub Polaris, Tivoli, Ljubljana, 19. 4. 2019


Dijaki (4.31km / m / 23KT)

1ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA 1 Kavčič, Šimenc, BraniseljŠOLSKI CENTER LJUBLJANA 31:46+00:00
2GIMNAZIJA BEŽIGRAD 1 Zupan, Močnik, DebevcGIMNAZIJA BEŽIGRAD 34:34+02:48
3GIMNAZIJA LEDINA 2 Smole, Čeh, NovakGIMNAZIJA LEDINA 37:30+05:44
4ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 5 Kavčič, Poklukar, SitarŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 37:51+06:05
5EKONOMSKA ŠOLA 1 Pestotnik, Deržič, MačekEKONOMSKA ŠOLA 42:23+10:37
6GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 Zalar, Tinta, PlankoGIMNAZIJA ŠIŠKA 58:57+27:11
7GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 Zabukovnik, Ciuha, TrškanGIMNAZIJA ŠIŠKA 89:20+57:34
EKONOMSKA ŠOLA 2 Djelovci, Kočevar, OkornEKONOMSKA ŠOLA MP+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 1 Verovšek, Kralj, KušarŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--
GIMNAZIJA ŠENTVID 2 Arčon, Gradišek, Vraz GIMNAZIJA ŠENTVID DNS+ --:--
GIMNAZIJA LEDINA 1 Veber, Smole, FurlanGIMNAZIJA LEDINA MP+ --:--
GIMNAZIJA ŠENTVID 1 Gašparič, Kajič, ŠoncGIMNAZIJA ŠENTVID DNS+ --:--
GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 Jurak, Rotar, Rugelj GIMNAZIJA ŠIŠKA DNS+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 Peterka, Škerbec, MagisterŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 6 Grad, Čižman, UrhŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--
BIOTEHNIŠKA ŠOLA ŠC NOVA GORICA 1 Faganel, Skok, PoženelBIOTEHNIŠKA ŠOLA ŠC NOVA GORICA DNS+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3 Merše, Pavc, JerinaŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 4 Mali, Humar, EkarŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--

Dijakinje (4.07km / m / 18KT)

1GIMNAZIJA BEŽIGRAD 1 Zavrl, Tušek Oklobdžija, ŠtrumbeljGIMNAZIJA BEŽIGRAD 34:36+00:00
2GIMNAZIJA LEDINA 4 Kern, Čuček, JovandičGIMNAZIJA LEDINA 35:27+00:51
3GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 Bačak, Dovjak, PollackGIMNAZIJA ŠIŠKA 54:05+19:29
4GIMNAZIJA LEDINA 5 Kaplja, Bizilj, TrčekGIMNAZIJA LEDINA 58:47+24:11
5GIMNAZIJA LEDINA 2 Bavdek, Hillmayr, AvguštinGIMNAZIJA LEDINA 59:05+24:29
6GIMNAZIJA LEDINA 6 Zakonjšek, Vidergar, SazonovGIMNAZIJA LEDINA 60:22+25:46
7ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 Pelicon, Oven, ZajcŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 60:38+26:02
8WALDORFSKA GIMNAZIJA 2 Leskošek Lampič, Boughazi, AzinovićWALDORFSKA GIMNAZIJA 63:40+29:04
9GIMNAZIJA LEDINA 1 Juhart, Umek, OjsteršekGIMNAZIJA LEDINA 68:54+34:18
10GIMNAZIJA LEDINA 3 Pust, Zajšek, BohGIMNAZIJA LEDINA 71:57+37:21
EKONOMSKA ŠOLA 1 Banožič, Marolt, FerfoljaEKONOMSKA ŠOLA MP+ --:--
EKONOMSKA ŠOLA 2 Fuleki, Bergant, FilipičEKONOMSKA ŠOLA DNS+ --:--
GIMNAZIJA ŠENTVID 1 Ahačič, Smole, PustGIMNAZIJA ŠENTVID DNS+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 1 Dežman, Cindro, PrelesnikŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3 Hajdinjak, Novak, BobičŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA DNS+ --:--

Mešana OŠ (2.15km / m / 14KT)

1WALDORFSKA ŠOLA 1 Rotar, Rotar, RotarWALDORFSKA ŠOLA 18:09+00:00
2OŠ NOVE JARŠE 11 Kirasič, Šurbek, Mrežar, TurkOŠ NOVE JARŠE 18:53+00:44
3OŠ KAŠELJ 1 Kunc, Hawlina, GlavicaOŠ KAŠELJ 19:43+01:34
4OŠ NOVE JARŠE 5 Zindović, Likar, ZindovićOŠ NOVE JARŠE 19:59+01:50
5OŠ VIČ1 Janezic, Lah, MagusarOŠ VIČ 28:31+10:22
6OŠ NOVE JARŠE 10 Naumoski, Kozin, Posavec, TršanOŠ NOVE JARŠE 30:47+12:38
7OŠ NOVE JARŠE 22 Basej, Benovič, TisajOŠ NOVE JARŠE 31:06+12:57
8OŠ NOVE JARŠE 4 Marković, Sivka, TomincOŠ NOVE JARŠE 31:28+13:19
9OŠ NOVE JARŠE 3 Babij, Podlipnik, Sevšek, StepišnikOŠ NOVE JARŠE 33:20+15:11
10OŠ NOVE JARŠE 1 Bonić, Servan, TomićOŠ NOVE JARŠE 37:03+18:54
11OŠ NOVE JARŠE 12 Bonić, Jurjevič, Cej, Giacomelli, ZabukovecOŠ NOVE JARŠE 39:14+21:05
12OŠ NOVE JARŠE 8 Šahinović, Šlogar, ZafirovskaOŠ NOVE JARŠE 43:53+25:44
13OŠ FRS 4 Volavšek, Zalaznik, ZimicOŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 44:31+26:22
OŠ NOVE JARŠE 6 Mulec, Jernejc, KremenšekOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 17 Čirković, Koderman, RistićOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 2 Porić, Škrabl, Korošec, MićićOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 7 Biberović, Kordić, PorčićOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 1 Mujčić, Šurbek, NusdorferOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 9 Marn, Smerajc, PosavecOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
WALDORFSKA ŠOLA 2 Berčič, Selivonik, Janković WALDORFSKA ŠOLA DNS+ --:--

Mešana SŠ (4.07km / m / 18KT)

1GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 Žnidaršič, Siročič, Brezovec GIMNAZIJA ŠIŠKA 31:41+00:00
2GIMNAZIJA LEDINA 7 Šalamun, Zupan, FerencGIMNAZIJA LEDINA 33:00+01:19
3GIMNAZIJA ŠIŠKA 1 Avanzo, Teržan, BochlGIMNAZIJA ŠIŠKA 40:36+08:55
4GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 Jurak, Pugelj, VelkavrhGIMNAZIJA ŠIŠKA 47:42+16:01
5WALDORFSKA GIMNAZIJA 1 Peterca, Žefran, PotecinWALDORFSKA GIMNAZIJA 75:31+43:50

Učenci (2.6km / m / 16KT)

1OŠ KAŠELJ 3 Kunc, Otoničar, StojničOŠ KAŠELJ 15:33+00:00
2OŠ VRHOVCI 1 Doljšak, Stanisavljević, Sedej OŠ VRHOVCI 20:51+05:18
3OŠ Kašelj 4 Zgonec, Konjajev, GrabecOŠ KAŠELJ 25:01+09:28
4OŠ VALENTINA VODNIKA 1 Foški, Krajnc, BožičOŠ VALENTINA VODNIKA 25:20+09:47
5OŠ NOVE JARŠE 18 Jozić, Markič, Triler, ZupančičOŠ NOVE JARŠE 25:31+09:58
6OŠ NOVE JARŠE 20 Hodžić, Ključanin, ŠistekOŠ NOVE JARŠE 26:16+10:43
7OŠ MAKSA PEČARJA 1 Jevšenak, Žižek, BoxOŠ MAKSA PEČARJA 28:32+12:59
8OŠ KAŠELJ 1 Koder, Dobravec, MalnarOŠ KAŠELJ 31:48+16:15
9OŠ KAŠELJ 2 Bostič, Knez, ZupančičOŠ KAŠELJ 33:08+17:35
10OŠ POLJE 2 Ferenc, Sinanovič, GrmekOŠ POLJE 36:44+21:11
11OŠ NOVE JARŠE 4 Pavlič, Trampuš, TrampušOŠ NOVE JARŠE 43:43+28:10
12OŠ POLJE 1 Rutar, Novinec, MitevskiOŠ POLJE 44:09+28:36
13OŠ NOVE JARŠE 11 Kovač, Papić, Preradović, SojkićOŠ NOVE JARŠE 44:18+28:45
14OŠ FRS 3 Rizvanovski, Pohar, SpasovOŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 44:54+29:21
15OŠ NOVE JARŠE 13 Kapić, Ramić, Sisan GroseljOŠ NOVE JARŠE 45:50+30:17
16OŠ NOVE JARŠE 21 Djenić, Koderman, LebičOŠ NOVE JARŠE 46:29+30:56
17OŠ NOVE JARŠE 8 Dragar, Plaznik, PlaznikOŠ NOVE JARŠE 46:36+31:03
18OŠ NOVE JARŠE 6 Jagodič, Kenig, TrampušOŠ NOVE JARŠE 55:14+39:41
19OŠ NOVE JARŠE 10 Aničič, Črne, VidrihOŠ NOVE JARŠE 56:10+40:37
20OŠ NOVE JARŠE 5 Birčaković, Stojanoski, StojanovićOŠ NOVE JARŠE 59:55+44:22
21OŠ NOVE JARŠE 2 Cimerman, Kramer, MikacOŠ NOVE JARŠE 61:49+46:16
22OŠ FRS 1 Cvetrežnik Božič, Malkoč, CafnikOŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 63:01+47:28
23OŠ NOVE JARŠE 12 Goranović, Handanović, KostićOŠ NOVE JARŠE 72:30+56:57
24OŠ FRS 2 Porenta Rozman, Stanonik, CunjakOŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 81:50+66:17
25OŠ NOVE JARŠE 15 Letić, Vaupotič, ZavrlOŠ NOVE JARŠE 88:46+73:13
OŠ NOVE JARŠE 1 Aničić, Geder, Jakupović, PrpičOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 3 Begović, Kolak, Mahmutović, VučkovićOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
WALDORFSKA ŠOLA 1 Štrukelj Kreč, Suhadolnik, JakiWALDORFSKA ŠOLA DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 19 Burzić, Gashi, MaletićOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 14 Avmedoski, Kolmančič, ŠmitOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 16 Pliverič, Servan, Šturm, ŽenOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
WALDORFSKA ŠOLA 2 Kunstič, Ostan, GantarWALDORFSKA ŠOLA DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 7 Holy, Jusufi, NedičOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 9 Melinc, Podboršek, SivacOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--

Učenke (2.15km / m / 14KT)

1OŠ KAŠELJ 3 Bostič, Popovski, KoderOŠ KAŠELJ 21:33+00:00
2OŠ KAŠELJ 2 Macedoni, Mauko, SernecOŠ KAŠELJ 23:51+02:18
3WALDORFSKA ŠOLA 3 Rus, Tričkovič, PodlesnikWALDORFSKA ŠOLA 26:12+04:39
4OŠ KAŠELJ 1 Vuilova, Hernec, LešnjakOŠ KAŠELJ 26:50+05:17
5OŠ NOVE JARŠE 11 Kazić, Mramor, MrežarOŠ NOVE JARŠE 30:15+08:42
6OŠ NOVE JARŠE 12 Mihelič, Halilović, HorvatOŠ NOVE JARŠE 30:18+08:45
7WALDORFSKA ŠOLA 1 Tozon, Ostan, IsoskiWALDORFSKA ŠOLA 30:56+09:23
8OŠ FRS 2 Kunaver, Imeraj, MuhičOŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 34:03+12:30
9OŠ NOVE JARŠE 7 Kompara, Preda, PestotnikOŠ NOVE JARŠE 38:39+17:06
10OŠ NOVE JARŠE 20 Gorkič, Mitrović, TršanOŠ NOVE JARŠE 39:14+17:41
11OŠ NOVE JARŠE 9 Čolić, Lavtar, Ramaj, TisajOŠ NOVE JARŠE 40:00+18:27
12OŠ FRS 3 Amon, Rahne, OrgoličOŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 42:25+20:52
13OŠ NOVE JARŠE 14 Nalić, Oku, PrelićOŠ NOVE JARŠE 46:47+25:14
14OŠ NOVE JARŠE 17 Delić, Šević, TomašičOŠ NOVE JARŠE 48:22+26:49
15OŠ NOVE JARŠE 4 Kandžić, Mićić, MihaljOŠ NOVE JARŠE 48:50+27:17
16OŠ FRS 1 Kantarević, Bricelj Grmovšek, Gorički OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 55:14+33:41
17OŠ VIČ 2 Torkar, Cerlini, ŽitkoOŠ VIČ 60:34+39:01
18OŠ NOVE JARŠE 10 Liđan, RadonjićOŠ NOVE JARŠE 61:24+39:51
19OŠ NOVE JARŠE 19 Gudžulić, Ramaj, Vasiljević, ZagorcOŠ NOVE JARŠE 63:03+41:30
20OŠ NOVE JARŠE 8 Hameršak, Šistek, ŠtublerOŠ NOVE JARŠE 63:50+42:17
21OŠ NOVE JARŠE 23 Majetić, Pašagić, Podobnik, ŠtefaničOŠ NOVE JARŠE 66:26+44:53
22OŠ NOVE JARŠE 13 Mijatović, Petrič, Urankar OŠ NOVE JARŠE 80:16+58:43
23OŠ NOVE JARŠE 18 Petje, Praznik, JežOŠ NOVE JARŠE 88:59+67:26
OŠ NOVE JARŠE 3 Balčinović, Barišić, Šišič-LokarOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 2 Bonić, Marš, MišurićOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 5 Iskra, Mlakar, TisajOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 6 Avmedoska, Džaferović, LapanjeOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 21 Dizdarević, Kahrimanović, TošićOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 22 Andonova, Gorenc, KalabićOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ VIČ 1 Škerlak, Sarkič, LucignanoOŠ VIČ MP+ --:--
WALDORFSKA ŠOLA 2 Draž, Petrovič Duret, KapusWALDORFSKA ŠOLA DNS+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 15 Husnjak, Jozić, MesarOŠ NOVE JARŠE MP+ --:--
OŠ NOVE JARŠE 16 Milenković, Petrič, SretenovićOŠ NOVE JARŠE DNS+ --:--