Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP štafete - štafeta

Orientacijski klub Azimut, Črni vrh - Blegoš, 13. 10. 2019

M12

OK Azimut
60.1 Rok Bogataj [17:46]
60.2 David Sedej [21:14]
39:00+00:00
OK Komenda
59.1 Jaka Seljak [24:31]
59.2 Anže Kölner [17:11]
41:42+02:42
OK Azimut
62.1 Rok Sedej [27:44]
62.2 Kevin Kerčmar [37:17]
1:05:01+26:01
OK Azimut
61.1 Božo Bizjak [19:51]
61.2 Mihej Prezelj [MP]
MP+ --:--

Ž12

OK Azimut
71.1 Neža Obid [19:41]
71.2 Nea Eržen [18:30]
38:11+00:00
OK Komenda
69.1 Brina Kölner [18:18]
69.2 Naja Lončar [28:10]
46:28+08:17
OK Azimut
70.1 Jana Močnik [26:24]
70.2 Špela Majdič [25:30]
51:54+13:43
OK Tivoli
68.1 Nikolina Ugrin [25:55]
68.2 Mojca Kunc [26:07]
52:02+13:51
OK Azimut
72.1 Nika Eržen [26:48]
72.2 Ajda Škvarča [42:55]
1:09:43+31:32

M16

OK Komenda
37.1 Natan Maj Poženel [24:11]
37.2 Nejc Turk [23:40]
47:51+00:00
OK Brežice
34.1 Martin Jevševar [23:02]
34.2 Timotej Hribar [32:05]
55:07+07:16
OK Komenda
36.1 Tilen Zupan [36:04]
36.2 Luka Seljak [27:06]
1:03:10+15:19
OK Tivoli
35.1 Matevž Kunc [27:55]
35.2 David Lajevec [41:40]
1:09:35+21:44

Ž18

OK Komenda
43.1 Tina Kern [31:41]
43.2 Zala Zavrl [34:10]
1:05:51+00:00
OK Azimut
46.1 Zala Serženta Seljak [34:17]
46.2 Tajda Razpet [35:10]
1:09:27+03:36
OK Azimut
45.1 Teja Tušar [28:11]
45.2 Manja Leban [42:22]
1:10:33+04:42
OK Komenda
44.1 Nika Ravnikar [34:04]
44.2 Karin Pust [37:09]
1:11:13+05:22

M21

1 OK Azimut
3.1 Simon Stanonik [31:07]
3.2 Peter Tušar [31:35]
3.3 Mark Bogataj [30:38]
1:33:20+00:00
2 OK Komenda
2.1 Jure Zmrzlikar [37:37]
2.2 Domen Kavčič [38:21]
2.3 Ludvik Matyaš [35:45]
1:51:43+18:23
3 OK Brežice
1.1 Bojan Jevševar [40:42]
1.2 Jaka Piltaver [34:56]
1.3 Andraž Hribar [39:04]
1:54:42+21:22

Ž21

OK Komenda
13.1 Ana Pia Pogačar [44:20]
13.2 Katja Babič [29:02]
1:13:22+00:00
OK Azimut
15.1 Nika Poljanšek [43:06]
15.2 Nuša Jeram [33:41]
1:16:47+03:25
OK Komenda
14.1 Monika Ravnikar [45:11]
14.2 Barbara Jolič [42:54]
1:28:05+14:43
OK Brežice
11.1 Anica Hribar [42:04]
11.2 Jedert Jevševar [1:10:50]
1:52:54+39:32
OK Komenda
12.1 Romana Zupan [1:04:32]
12.2 Irena Hacin Kölner [53:00]
1:57:32+44:10
OK Azimut
16.1 Maja Obid [1:47:00]
16.2 Maja Istenič [1:30:13]
3:17:13+123:51

M35

OK Komenda
23.1 Gregor Zupan [38:54]
23.2 Blaž Kölner [29:35]
1:08:29+00:00
OK Azimut
25.1 Aleš Poljanšek [33:54]
25.2 Jožko Jazbar [36:35]
1:10:29+02:00
OK Komenda
24.1 Tomaž Pust [39:10]
24.2 Tomaž Kremžar [37:17]
1:16:27+07:58
OK Tivoli
22.1 Aljaž Černe [36:08]
22.2 Ana Pribaković Borštnik [43:09]
1:19:17+10:48
OK Tivoli
21.1 Davor Pobega [41:21]
21.2 Aleš Borštnik [41:48]
1:23:09+14:40
OK Azimut
26.1 Silvij Močnik [40:48]
26.2 Janko Lapajne [58:11]
1:38:59+30:30