Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Dummy Race 4 - srednja

Orientacijski klub Polaris, , 4. 2. 0000

BEGINNERS (2.26km / 75m / 11KT)

1Moritz GreinerSUSO 22:26+00:00
2Anja Reiterernordic sports-Wechselland 36:28+14:02
3Kristian Reiterernordic sports-Wechselland 36:31+14:05
4Karin KradischnigNF Linz 41:25+18:59
5Anton GreinerSUSO 45:53+23:27
6Dianne SearleBGV 46:14+23:48
7Aoife DonaghyGEN 50:52+28:26
8Uroš CankarŠOK 54:39+32:13
9Nedvídková JitkaRUM 75:00+52:34
10Angela CoxWato 90:38+68:12
Bettina Reiterernordic sports-Wechselland DNS+ --:--
Martin BrantnerHSV WN DNS+ --:--
Elvira HerreriaEKO DNS+ --:--

M10 (1.47km / 55m / 9KT)

1Matej CeckaSHK 11:35+00:00
2Vilem DousekTBM 11:37+00:02
3Anže KölnerOK Komenda 12:56+01:21
4Loic BargeO'Jura 13:27+01:52
5Rok SedejOK Azimut 13:51+02:16
6Marek SkorpilTJ Jiskra Horice 15:02+03:27
7Max Straube-RothOD 15:24+03:49
8Jeremi PułczyńskiWKS Wawel Kraków 15:59+04:24
9Timotejs JanovsSiguldas Takas 16:16+04:41
10Patrik KubanTBM 16:44+05:09
11Štěpán HolasOBO 16:50+05:15
12Ondrej BasusSCP 16:55+05:20
13Léo RuizBOA 17:28+05:53
Oleg Vokulov DNS+ --:--
Kevin GregorDOR DNS+ --:--

M10-SHADOWED (1.47km / 55m / 9KT)

1Elias MühlbacherNFS 13:43+00:00
2Samuel SaranenPihkan 15:17+01:34
3Kobe Defermhamok 15:30+01:47
4Erik LauensteinANCO 17:28+03:45
5John AnanaPihkan 18:39+04:56
7Mattis Wegner 43:05+29:22
8Jaro Wegner 43:07+29:24
9Thomas Divanac'hS B O 22 47:39+33:56
10Jens Defermhamok 56:17+42:34
11Hugh BrowneGEN 57:35+43:52
Oskar FuhrmannEKO DNS+ --:--

M12 (2.26km / 75m / 11KT)

1Jules HamelANCO 15:43+00:00
2Titouan BargeO'Jura 15:44+00:01
3Ondřej ŠtěpánekTBM 16:08+00:25
4Titouan Andrieux7305RA 16:49+01:06
5Filip SchwabTBM 16:50+01:07
6Lukas MühlbacherNFS 17:08+01:25
7Gerry BrowneGEN 17:12+01:29
8Célestin DupuyBCCO 17:37+01:54
9Raul Puche HerreroGODIH 18:02+02:19
10Martin BouchetBCCO 18:20+02:37
11David SedejOK Azimut 18:32+02:49
12Raphaël GonetLOV 18:39+02:56
13Matej FerlugaGAJA 18:59+03:16
14Mikael SaranenHS 19:04+03:21
15Ethan CuperusGCOG 19:10+03:27
16Simon VitecekKotlarka 19:39+03:56
17Rado KalcGAJA 20:23+04:40
18Ivan SkopinskiOMG RUS 21:50+06:07
19Danila GalejevsOK Kapa 22:25+06:42
20Felix ZollnerSPUK 23:18+07:35
21Egor VasilevUfa-united 24:15+08:32
22Gaspard RuizBOA 24:45+09:02
23Kaspar Mathias KorrolMercury 27:03+11:20
24Martin MeštrovićKAP 46:28+30:45
25Sebastians JanovsSiguldas Takas 51:16+35:33

M14 (3.08km / 90m / 14KT)

1Arthur PerrinGL LAURACO 27:25+00:00
2Antoine LesquerGL LAURACO 31:38+04:13
3Antonin ChasselinGL LAURACO 33:13+05:48
4Yann ChabanceGL LAURACO 35:06+07:41
5Simon DechavanneGL LAURACO 35:18+07:53
6Daniel CionoiuTVN 37:17+09:52
7Rasmus KoponenEsLy 37:26+10:01
8Pietro SergasPunto K 37:28+10:03
9Jan ŠtěpánekTBM 39:22+11:57
10Kordian PisarekWKS Wawel Kraków 40:32+13:07
11Bogdan YutkinOMG RUS 40:34+13:09
12Martins DzenitisARONA 40:40+13:15
13Eduard VojvodikMOV 42:18+14:53
14Millian AviasGL LAURACO 42:45+15:20
15Luka SeljakOK Komenda 45:12+17:47
16Alex Farenfield 47:45+20:20
17Jakub ZeslawskiWKS Wawel Kraków 48:03+20:38
18Oscar RoweGEN 50:43+23:18
19Piotr BublikWKS Wawel Kraków 52:31+25:06
20Julian WengerOLG Thun 56:39+29:14
21Zach MurphyLVO 61:37+34:12
22Dan MurphyLVO 67:51+40:26
23Bruno Mena LaneroADOL 109:36+82:11
James DohertyLVO MP+ --:--
Eero SalmiHS DNF+ --:--

M16 (3.91km / 140m / 15KT)

1Radim TokárCzech West O-team 33:43+00:00
2Filip ŠauliCzech West O-team 34:04+00:21
3Nathan ArondeauGL LAURACO 34:48+01:05
4Jiří DondaCzech West O-team 35:29+01:46
5Matias KoponenEsLy 35:31+01:48
6Péter GöncziTTE 36:08+02:25
7Tatu AaltonenLynx 36:39+02:56
8Gaspar GinerGL LAURACO 38:02+04:19
9David RapotzNF Villach 38:24+04:41
10Baptiste DuverneyGL LAURACO 38:47+05:04
11Lorenzo CadinuGL LAURACO 39:45+06:02
12Ondrej GrycTBM 40:05+06:22
13Kende KovácsTTE 40:14+06:31
14Martin JevševarOK Brežice 41:07+07:24
15Ondrej EhlTBM 41:30+07:47
16Jan LauensteinANCO 41:49+08:06
17Natan Maj PoženelOK Komenda 41:58+08:15
18Šimon StehlíkCzech West O-team 43:17+09:34
19Baptistoun AudouinGL LAURACO 43:44+10:01
20Marton SzekelyTTE 45:15+11:32
21Thomas AuberteinGL LAURACO 45:30+11:47
22Marco Anselmo Di StefanoPolbes 45:38+11:55
23Oldřich KohoutekCzech West O-team 46:50+13:07
24Gustav GreinerSUSO 47:40+13:57
25Elie ReboulletGL LAURACO 48:10+14:27
26Jakob SteinwenderSPUK 48:58+15:15
27Máté JurásTTE 49:27+15:44
28Valentin SkowronekASQ'O 49:38+15:55
29Martin RossiGL LAURACO 50:53+17:10
30Eliott PoivertPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 52:10+18:27
31Ondřej ValentaJIL 52:30+18:47
32Costin AndreGL LAURACO 52:55+19:12
33Elouan BontronGL LAURACO 55:35+21:52
34Benjamin MoyonGSO 55:50+22:07
35Lucas GillardBalise 77 56:11+22:28
36Guilhem ChiffletGL LAURACO 56:56+23:13
37Tautvydas RimkusAzuolas 57:13+23:30
38Virgile SkowronekASQ'O 62:34+28:51
39Aljaž ObidOK Azimut 64:43+31:00
40Azamat AkhmetzianovRB United 67:08+33:25
41Mattis AraujoGL LAURACO 67:24+33:41
42Mateusz ZeslawskiWKS Wawel Kraków 71:13+37:30
43Tobias ZollnerSPUK 71:52+38:09
44Hugo CoduriGL LAURACO 72:47+39:04
45Tomáš JurčíkSlovak ARDF team 74:41+40:58
46Paulis JanovsSiguldas Takas 76:23+42:40
47Matej BudínskySlovak ARDF team 82:47+49:04
48Anatol GonetLOV 83:10+49:27
49Jose Mena LaneroADOL 83:30+49:47
50Kevin Markus KorrolMercury 90:11+56:28
51Timotej HribarOK Brežice 91:26+57:43
52Jules BoutinetCOF 91:41+57:58
53Vratko PravňanSlovak ARDF team 107:44+74:01
Tomáš DoušekTBM DNS+ --:--
Lucas HublartASQ'O DNS+ --:--
Léandre MagatGL LAURACO MP+ --:--
Maxime FerrandAMSO34 DNS+ --:--
Noe Vuillemard8812 DNS+ --:--
Armel BerthaudO'Bugey MP+ --:--
Jonas LangeIHW Alex DNS+ --:--

M18 (4.61km / 220m / 24KT)

2Vojtech GrycTBM 47:01+00:00
3Basile BassetGL LAURACO 49:54+02:53
4Jekabs JanovsSiguldas Takas 51:00+03:59
5Dorian BenoitGL LAURACO 51:35+04:34
6Keve GöncziTTE 52:46+05:45
7Tamás NédaTTE 53:01+06:00
8Jonáš GottsteinJIL 54:07+07:06
9Mathis ReboulGL LAURACO 59:19+12:18
10David GéryGL LAURACO 59:42+12:41
11Corentin RochePoitiers CO 65:57+18:56
12Antoine ParigotASQ'O 67:29+20:28
13Maximilian SteinwenderSPUK 68:44+21:43
14Matouš VlastníkJIL 70:03+23:02
15Jan GobecVihor 71:26+24:25
16Tom Vuillemard8812 90:18+43:17
17Elias DobnikOLCU Viktring 94:51+47:50
Vacant +-48:59
Oscar HealyAWOL DNS+ --:--
Mathis SellierGL LAURACO MP+ --:--

M20 (4.97km / 240m / 23KT)

1Jakub ChupekSlavia ZU Zilina 47:17+00:00
2Csongor HorváthTTE 51:57+04:40
3Clement CoulonO'Bugey 57:53+10:36
4Vít JežekJIL 63:03+15:46
5Gautier TavelO'Bugey 66:15+18:58
Arnault BestelCOLE DNS+ --:--
Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti DNS+ --:--
Guillaume FerrandAMSO34 DNS+ --:--

M21 ULTIMATE (5.58km / 265m / 29KT)

1Jonas Vytautas GvildysMedeina 44:28+00:00
2Santeri SilvennoinenKR 46:58+02:30
3Julien VuittonGL LAURACO 50:02+05:34
4Antoine BecaertGL LAURACO 50:51+06:23
5Ben MitchellAWOL 51:43+07:15
6Quentin AndrieuxGL LAURACO 53:55+09:27
7Victor GonetGL LAURACO 56:14+11:46
8Juuso MetsäläLynx 56:54+12:26
9Oskari SilvennoinenKR 57:29+13:01
10Lukáš RichtrCzech West O-team 57:37+13:09
11Wolfgang SiegertWAT 58:06+13:38
12Jiří ValešCzech West O-team 59:02+14:34
13Anders KonringFIF Hillerod 60:13+15:45
14Šimon MayerCzech West O-team 61:45+17:17
15Lukas SchubnellOLCW 64:39+20:11
16Morten SchouOK SNAB 65:29+21:01
17Pierrick MerinoGL LAURACO 69:00+24:32
18Marijonas GipasMedeina 69:56+25:28
19Rafael DobnikOLCU Viktring 70:39+26:11
20Jan BenesSBTJ 71:17+26:49
21Duncan BirtwistleOD 72:21+27:53
22Vojtěch SpěváčekCzech West O-team 85:54+41:26
23Zoltán MihácziTTE 103:39+59:11
Ádám MihácziTTE DNF+ --:--

M21A LONG (4.97km / 240m / 23KT)

1Michael ImhofOL Regio Wil 47:46+00:00
2David StarkOL Regio Wil 50:47+03:01
3Pavel KosarekPGP 55:09+07:23
4Ondrej PokornyPGP 58:49+11:03
5Jaakko RissanenLapVe 60:05+12:19
6Matěj HroudaJIL 61:22+13:36
7Jérôme FavreANCO 61:32+13:46
8Adrian BrändliOLCW 62:51+15:05
9Lukas ReichmuthOLCW 65:00+17:14
10Luzian CaduffOLG Basel 66:12+18:26
11Tomoki KoizumiIruma 68:09+20:23
12Philipp TschannenOLZ 73:26+25:40
13Pierre BordetANNECY SO 73:53+26:07
14Nuno SantosADFA 73:54+26:08
15Colas GintzburgerGL LAURACO 99:32+51:46
16Sonny WesselsArgus 101:19+53:33
17Hugo VelhinhoCPOC 105:01+57:15
18Tomas HolasOBO 152:46+105:00

M21A SHORT (3.79km / 150m / 22KT)

1Philipp ErmachenkovIskatel Ph 36:55+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml.MOK 40:30+03:35
3Kalvis KalvaTeam Garie 43:07+06:12
4Ondrej StehlikST 43:38+06:43
5James TurtonSVO 55:53+18:58
6Juraj HorniakBBA 56:34+19:39
7Janne SyrjäläKeU 58:04+21:09
8Jakub KuriakRKYS 58:10+21:15
9Janis SalinsOK Kapa 60:19+23:24
10Adam KrálSlovak ARDF team 63:26+26:31
11Martin FaccinelliSUSO 66:01+29:06
12Michal StaszBBA 69:02+32:07
13Roman SchuhOrK 69:34+32:39
14Stuart HanstockSVO 74:03+37:08
15Viljar VainolaMercury 76:28+39:33
16Jan VodickaTUR 76:29+39:34
17Peter KarchSPE 83:21+46:26
18Christopher ImmervollSUSO 85:07+48:12
19Uwe KelharSUSO 94:03+57:08
Shunsuke SagaIruma MP+ --:--

M21B (3.91km / 140m / 15KT)

1Anton Kupriiets 40:44+00:00
2Laurent Mouchettecoamberieu 53:00+12:16
3Patrick BergerNF Linz 54:53+14:09
4Julien MouchetteTAF Fameck 55:01+14:17
5Roland VoglSV Mietraching 55:49+15:05
6Mark HeikoopOLifant 56:54+16:10
7Vadym KolesnykOdessa 61:19+20:35
8Marko ObidOK Azimut 65:23+24:39
9Maurizio FicurGAJA 66:38+25:54
10Marc WagenaarOLifant 67:04+26:20
11Dmytro KolesnykOdessa 75:04+34:20
12Alex BekshaevOdessa 75:27+34:43
13Samuël TonneauOLVE 77:51+37:07
14William TonneauOLVE 78:25+37:41
15Oleksii NovokshonovOLCG 90:05+49:21
16Domagoj PavlinVihor 92:11+51:27
17Povilas Kazimieras GvildysMedeina 102:24+61:40
18Carsten FinkSUSO 123:31+82:47
Andrei Korytinbr MP+ --:--
Simas Armolaitis DNS+ --:--

M21E (5.62km / 280m / 25KT)

1Kaspar HäglerBLANCO 46:55+00:00
2Rasmus SvantessonPAN Kr. 47:03+00:08
3Duncan CoombsAROS 48:34+01:39
4Valters ReneslacisTeam Garie 50:53+03:58
5Damien BerguerreGL LAURACO 51:33+04:38
6Xander BergerNF Linz 52:25+05:30
7Timo MähönenIFK Lidingö 53:30+06:35
8Aleksandr SeleznevKuzmolovo 54:12+07:17
9Fabio AlfieriSCOM 54:52+07:57
10Tom FellbaumMDOC 54:59+08:04
11Théo FleurentGL LAURACO 55:52+08:57
12Nicolas GiresGARDE REP. 55:59+09:04
13Martin JonášBBA 56:00+09:05
14Ainars LupikisOK Kapa 57:19+10:24
15Lasse Falck WeberFTOK 58:12+11:17
16Christian ReneveyCA Rosé 59:40+12:45
17Stéphane ReneveyCA Rosé 59:42+12:47
18Nikolai ZnoevKuzmolovo 60:18+13:23
19Matija RazumDROT 62:10+15:15
20Aapo LaihoVeVe 62:50+15:55
21Clément BattistaSAGC 63:20+16:25
22Sergiy MuchidinovOK Azimut 64:48+17:53
23Jonas Falck WeberFTOK 68:33+21:38
24Edgars UstinovsTeam Garie 68:53+21:58
25Yasha ChechikSLOW 75:28+28:33
26Damien RochePoitiers CO 75:53+28:58
27Erik HajduTTE 78:46+31:51
28Manuel Pereira LopesADFA 80:50+33:55
29Chi Kin ManHKIOF 86:30+39:35
30François TonneauOLVE 91:13+44:18
Corentin TonneauOLVE DNS+ --:--
Raivo KivlenieksRehns Bk DNS+ --:--
Vyacheslav MukhidinovVaregg DNS+ --:--
Daniel StansfieldFVO MP+ --:--

M35 (4.97km / 240m / 23KT)

1Oleg VokulovKR 50:40+00:00
2Edvardas ŠčerbavičiusFortuna 51:10+00:30
3Jiri EhlTBM 53:40+03:00
4Evgeniy PopovRB United 57:08+06:28
5Joona OjapaloLynx 58:14+07:34
6Ludovic RuizBOA 58:32+07:52
7Evaldas JadenkusAzuolas 61:14+10:34
8Juha LassilaVetU 62:04+11:24
9Francois HanzenCO Liege 62:28+11:48
10Ruslan AkhmetzianovRB United 62:36+11:56
11Aleksei RoztoptannyjUfa-united 63:09+12:29
12Alexey AfanasyevMagnit 65:25+14:45
13Alexander KuryshevUfa-united 74:13+23:33
14Luka FiletinKAP 77:48+27:08
15Kari KokkinenLaTa 79:45+29:05
16Christophe DantinTOM 104:56+54:16
17Julien BialouNORD58 116:22+65:42
william BouvierBCCO DNS+ --:--
Artur FankidejskiWLOCZYKIJ DNS+ --:--
Erik FuhrmannEKO DNS+ --:--

M35 ULTIMATE (4.87km / 230m / 26KT)

1Stefan LauensteinANCO 57:18+00:00
2Alfonso Bustillo RuizCRON 63:33+06:15
3Edi OcvirkJAP 66:22+09:04
4Pierre ScioraC.S.PERTUIS 67:56+10:38
5Michal VoracekOSN 70:55+13:37
6Bojan JevševarOK Brežice 71:02+13:44
7Martin BambousekDOR 71:20+14:02
8Sergey YutkinOMG RUS 76:53+19:35
9Richard BaxterSYO 77:57+20:39
10Robert DousekTBM 81:14+23:56
11Iván Antonio Gálvez MunozCOMA 82:22+25:04
12Róbert GöncziTTE 83:13+25:55
13Jeremy Vuillemard8812 86:40+29:22
14Blaž KölnerOK Komenda 92:27+35:09
15Boris ErženŠOK 95:13+37:55
16Herfried TrummerOCFF 131:40+74:22

M40 (4.59km / 220m / 21KT)

1Mantas RimkusAzuolas 53:55+00:00
2Martin ŠtěpánekTBM 54:24+00:29
3Sami LevijokiJyry 55:19+01:24
4Juris DzenitisARONA 56:29+02:34
5Sam Defermhamok 58:39+04:44
6Hannes WenzelOLCU Viktring 59:48+05:53
7Oleksandr MurzinSK SIRIUS 61:20+07:25
8Petr ŠevčíkCzech West O-team 65:35+11:40
9Tomas ZemlaKAM 68:11+14:16
10Michel Dongen, VanOLifant 68:13+14:18
11Igor GavrilovOK Komenda 70:26+16:31
12Mati KorrolMercury 71:06+17:11
13Javier Montiel BonmatiUniversidad Alicante 72:02+18:07
14Danilo PihtMercury 72:18+18:23
15Nicolas Roche7305RA 72:30+18:35
16Valdis JanovsSiguldas Takas 73:25+19:30
17Jiri CeckaSHK 75:06+21:11
18Petr SedlarTBM 75:09+21:14
19Margus KlementsovMercury 75:24+21:29
20Stefaan Schutjeshamok 81:16+27:21
21Peter FerlugaGAJA 82:37+28:42
22Raül Porta CalandreXXO-O 82:48+28:53
23Benjamin VariotCO Ambérieu 87:01+33:06
24David HamelANCO 87:08+33:13
25Jakub ForstDOR 91:47+37:52
26Tomislav MeštrovićKAP 96:58+43:03
27Jose Puche MadridGODIH 103:54+49:59
28Tanel SaueMercury 120:42+66:47
Antti SalmiHS DNS+ --:--
Radek GregorDOR DNS+ --:--
Anders Hedberg DNS+ --:--
Ville KoponenEsLy DNS+ --:--
David LesquerGL LAURACO DNS+ --:--
Mathieu PottierGO78 DNS+ --:--

M45 (4.61km / 220m / 24KT)

1Francis DupuyBCCO 48:56+00:00
2Mikko SalonenHS 51:11+02:15
3Xavier Andrieux7305RA 55:06+06:10
4Martin HajduTTE 55:36+06:40
5István NagyTSE 56:41+07:45
6Dmitrii Sychevbr 57:11+08:15
7Tero AaltonenLynx 58:35+09:39
8Jozef ChupekSlavia ZU Zilina 58:44+09:48
9Thierry BestelCOLE 59:44+10:48
10Valerii MaznyiO-Kompas 61:38+12:42
11Udo LangeIHW Alex 64:41+15:45
12Oleksandr Ievstafiev 65:17+16:21
13Jan GrycTBM 65:27+16:31
14Peter AdorjanBTSC 68:17+19:21
15Zdeněk VlastníkJIL 68:30+19:34
16Damir GobecVihor 72:00+23:04
17Franz UneggSPUK 72:09+23:13
18Scott SimsonNSW 72:41+23:45
19Sergey SkopinskiOMG RUS 72:45+23:49
20Bruno BargeO'Jura 73:29+24:33
21Christophe BarbierHermathenae 75:09+26:13
22Damien VouillonASCO 81:07+32:11
23Michael SteinwenderSPUK 81:28+32:32
24Serge DudoutCOBS 85:29+36:33
25Markus ThomanSPUK 85:41+36:45
26Juli Serrat GranéUEVic-O 87:26+38:30
27Thomas AigmüllerSUSO 88:04+39:08
28Csaba VíziBSC 88:11+39:15
29Gergő KovácsTTE 90:13+41:17
30Ugis KulinšOK Kapa 90:31+41:35
31Johan CuperusGCOG 96:28+47:32
32Martin KubákSJH 106:25+57:29
33Robert SzajnaWKS Wawel Kraków 127:00+78:04
34Benoît DudoutACA 127:47+78:51
Benoit GennaroDUD GE DNS+ --:--
Brendan HealyAWOL DNS+ --:--
Petr BasusSCP MP+ --:--
Jean-marc Selliercoamberieu MP+ --:--
Vladimir TrivunovićOK Sova DNS+ --:--
Sébastien HarelQuimper MP+ --:--
Ludovic DudoignonDUD GE DNS+ --:--
Joachim StamerMTK DNS+ --:--

M50 (3.99km / 195m / 21KT)

1Tim Falck WeberFTOK 46:00+00:00
2Pierre EliasACA 46:13+00:13
3Darrell HighCare-Vevey 47:03+01:03
4Peter JordiOLG Hondrich 47:34+01:34
5Roberto TettamantiSCOM 47:58+01:58
6Takanori ArataIruma 48:07+02:07
7Stefano BrambillaCO2 48:20+02:20
8Raphael Le Cam3502 49:55+03:55
9Petri SavilahtiLynx 50:15+04:15
10Boris BaumanMOK 50:23+04:23
11Tomas RayOK77 55:43+09:43
12Tomas GrycTBM 55:59+09:59
13Albert MingaleevMagnit 56:03+10:03
14Marco GiovanniniOK Trzin 56:07+10:07
15Samu MartonHSP 56:17+10:17
16Grégoire PerretANCO 56:43+10:43
17Herwig AllwingerMOK 57:45+11:45
18Bruno CottretCahors 59:01+13:01
19Sándor HorváthTTE 59:05+13:05
20Priit ÖverusMercury 59:45+13:45
21Jan PeckaEKP 63:45+17:45
22Bruno MoyonGSO 63:49+17:49
23Jean-marc PoivertPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 63:51+17:51
24Fernando Checa BlasCOA 64:02+18:02
25Alain RoulleauxCOLE 64:14+18:14
26Marek SłońskiWKS Wawel Kraków 64:24+18:24
27Andrea RivettaSemiperdo 64:58+18:58
28Jozef KrálSlovak ARDF team 66:17+20:17
29Brian RoweGEN 68:53+22:53
30François Touliercrapahut 69:37+23:37
31Anders KnudsenHG 70:07+24:07
32Urs WengerOLG Thun 73:33+27:33
33Thomas MühlbacherNFS 74:53+28:53
34Pascal ThomasO2 75:33+29:33
35Honza HolecMOV 77:26+31:26
36Wojciech ZeslawskiWKS Wawel Kraków 88:02+42:02
37Piotr PisarekWKS Wawel Kraków 88:18+42:18
38Frédéric DesserePERIGORD ORIENTATION PLAISIR 106:57+60:57
39Didier BoutinetCOF 108:02+62:02
40Denis Collombcoamberieu 114:12+68:12
41Ladislav MikaTBM 114:39+68:39
42Jean FleuretPoitiers CO 116:39+70:39
43François Cardineaucoamberieu 118:01+72:01
Evgeny ChernenkoAKFA DNS+ --:--
Heigo PoldAKFA DNS+ --:--
Tonu TanavAKFA DNS+ --:--
Bruno MaesCOL 5604BR MP+ --:--

M50 ULTIMATE (3.99km / 170m / 24KT)

1Ben StansfieldFVO 52:23+00:00
2Jussi SilvennoinenKR 53:19+00:56
3Gilles ClouzeauCOF 54:00+01:37
4Jiri HlavacTBM 54:35+02:12
5Kjell WestinPOL 56:30+04:07
6Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 60:02+07:39
7Jaromír ŠrámekKVS Šumperk 60:40+08:17
8Hannes PacherSUSO 62:02+09:39
9Pierre MarchalC.O.Liege 62:59+10:36
10Mark SaundersAWOL 63:05+10:42
11Karol HierwegBBA 65:56+13:33
12Sönke BandixenOLG Pfäffikon 68:03+15:40
13Roger ZimmermannANCO 70:57+18:34
14Hugues GillardBalise 77 77:04+24:41
15Jiri HruškaOSN 80:13+27:50
16Gerrit Van De RietMaksimir 81:23+29:00
17Henning SchouOK SNAB 99:01+46:38
18Stefan RöhlOLV Ost 105:04+52:41
19Alain WatheletC.O.Liege 107:31+55:08
20Bruno VandermeulenC.O.Liege 111:28+59:05
21Juergen ZiescheOLV Ost 116:30+64:07
Kilian ImhofOL Regio Wil DNS+ --:--

M55 (3.79km / 150m / 22KT)

1Lars SvantessonHjärnarps OL 42:43+00:00
2Ivo Novak 48:21+05:38
3Raimo ItkonenS-JKL 48:44+06:01
4Siegfried OpetnikHSVK 50:25+07:42
5Jari KymäläinenTP 50:44+08:01
6Phil MurrayBOK 51:15+08:32
7Wolfgang KradischnigNF Linz 51:30+08:47
8Dirk Deijgershamok 53:20+10:37
9Alex BorTitan 54:15+11:32
10Jonas Gediminas GvildysMedeina 54:45+12:02
11Pertti SyrjäläKeU 55:23+12:40
12Tomas SochorHAV 58:05+15:22
13Tamás Mohácsy Dr.SDS 60:38+17:55
14Frédéric GibiatC.S.PERTUIS 60:41+17:58
15Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 61:59+19:16
16Nikolay TikhonovOMG RUS 63:13+20:30
17Włodzimierz DyzioWKS Wawel Kraków 63:24+20:41
18Gianluca Di StefanoPolbes 65:28+22:45
19Niall ReynoldsAWOL 68:05+25:22
20Mudarisov MaratUfa-united 71:10+28:27
21Olivier BassetGL LAURACO 71:51+29:08
22Dave RichardsonFIN 76:10+33:27
23Risto UuttuS-JKL 76:20+33:37
24Andy RimesQO 76:44+34:01
25Marc Van De MaeleK.O.L. 78:05+35:22
26Jozef ŠimečekROB Martin 83:46+41:03
27Filippo PezzatiSCOM 84:14+41:31
28Jean René NédélecQuimper 89:22+46:39
29Ivan BoyadzhievMOK 97:16+54:33
30Ciaran DonaghyGEN 111:32+68:49
31Jacques FlorinC.O.Liege 162:42+119:59
Andreas LuescherKapreolo MP+ --:--
Kimmo MäättäOH MP+ --:--
Pierre TerziASQ MP+ --:--
Martin BagnessWAROC DNS+ --:--
Piotr NiessnerWKS Wawel Kraków MP+ --:--
Pierre FerrandAMSO34 DNS+ --:--

M60 (3.51km / 120m / 18KT)

1Per Kristian EkebergTYRVING 45:03+00:00
2Jean François BattistaSAGC 50:26+05:23
3Martin SkorpilTJ Jiskra Horice 51:01+05:58
4Raffaele CrivelliSCOM 54:22+09:19
5Mats StrandhagenGMOK 55:06+10:03
6Paul AlleSCAPA NANCY 56:06+11:03
7Ilkka OjapaloRR 56:52+11:49
8Dénes KerényiHSE 57:09+12:06
9Alf PettersenTYRVING 57:36+12:33
10David PolandBushflyers 59:52+14:49
11André PierlotC.O.Liege 60:39+15:36
12Josef BenesSBTJ 61:56+16:53
13Aarno TervonenNAVI 61:59+16:56
14Rais BayburinUfa-united 62:21+17:18
15Ross BurnettVICO 62:44+17:41
16Carlos MonteiroCOC - Portugal 68:11+23:08
17Jean Claude SutyASQ 70:25+25:22
18Roland ReneveyCA Rosé 70:29+25:26
19Zdenek JakobiHAV 77:14+32:11
20Don SkantzeTYRVING 77:23+32:20
21François CoulierC.S.PERTUIS 78:11+33:08
22Günther DobnikOLCU Viktring 79:06+34:03
23David MitchellAWOL 79:18+34:15
24David HanstockSVO 80:13+35:10
25António MatiasCLAC 88:43+43:40
26Jean-jacques PicazoC.S.PERTUIS 90:30+45:27
27Victor Mirochnichenkokd39 90:55+45:52
28Denis MurphyLVO 91:17+46:14
29Per LindJOK 92:02+46:59
30Stefan SundeliusJOK 97:35+52:32
31Felipe Martos SanchezH.O.C 109:32+64:29
32Antonín JavůrekESO 117:34+72:31
33Ofer YodfatModiin 121:02+75:59
34Igor Pokotilo?????? 153:11+108:08
Vladimir Korytinbr MP+ --:--
Hannu LaitinenLynx DNS+ --:--
Bruno ScherrNFSOLG MP+ --:--
Johan Claeshamok DNS+ --:--
Andrew CoxWato MP+ --:--

M65 (3.4km / 115m / 18KT)

1Stefano BisoffiCUS TORINO 45:54+00:00
2Vesa TervoRR 48:10+02:16
3Alain JuanANCO 51:50+05:56
4Peter AndresOLBO 52:56+07:02
5Arne TiltnesTYRVING 63:15+17:21
6Konrad TonnPlaneta Radebeul 64:21+18:27
7Manuel DiasLisboa OK 65:04+19:10
8Wolfgang GermNF Kühnsdorf 67:33+21:39
9Emil OlesenFIF Hillerod 68:47+22:53
10Brian JohnsonWIM 69:29+23:35
11Babicky TomasRUM 74:10+28:16
12Thibaud CoullonVSAO 76:23+30:29
13Dario CittericoPolisportiva Castello 76:51+30:57
14David JukesBKO 77:21+31:27
15Daniel SecklerMARCO 78:27+32:33
16Jean-Pierre KellensK.O.L. 79:31+33:37
17Russell CreedTFO 84:03+38:09
18Paul PrudhoeCCN 86:14+40:20
19Dominique Schutjeshamok 93:24+47:30
20Vlado SedejOK Azimut 94:30+48:36
21Milan HenekRBK 95:21+49:27
22Alain MouchetteTAF Fameck 137:48+91:54
Janko LapajneOK Azimut DNS+ --:--
Martin WilsonBKO MP+ --:--
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--

M70 (2.68km / 90m / 13KT)

1Franz WyssOLregioolten 39:20+00:00
2Achim BaderOLF Mainz 43:40+04:20
3Rob RapkinsTFO 47:08+07:48
4Freddy SillienPégase CO 51:02+11:42
5Ludwig GenderjahnOLV Ost 52:23+13:03
6Ross BarrGON 52:36+13:16
7Willi StreuliSäntis 55:19+15:59
8Heikki KyyrönenKS 55:22+16:02
9Thomas StöhrOLV Ost 55:43+16:23
10Jouko AndelinLaTa 61:30+22:10
11Ron McGrailSollerod OK 67:37+28:17
12Michael FrenzelOLV Ost 70:04+30:44
13Pierangelo BellottiOrientalp 71:39+32:19
14Reinhard SiegertWAT 75:41+36:21
15Lucio CereattiOrientalp 84:39+45:19
16Roland Dieudonné7808IF 119:51+80:31
Carl MallingROK DNS+ --:--
Willi StreuliA-O DNS+ --:--

M75 (2.44km / 80m / 11KT)

1Otto VenhauerOLCU Viktring 41:59+00:00
2Alex TarrBGV 47:38+05:39
3Edi BaumannSwiss O Tours 52:11+10:12
4Kurt HuberSPOBO 56:53+14:54
5Osmo PeitsalaHS-Espoo 63:16+21:17
6Peter SearleBGV 69:59+28:00
7Lucien TonneauOLVE 79:37+37:38
8Giorgio TettamantiSCOM 94:36+52:37
9Peter DobosStars 101:29+59:30
10Guy CoupeyCOBS 117:53+75:54
11Joseph Le GuenS B O 22 127:11+85:12
Tauno HämäläinenKR DNS+ --:--

OPEN A (4.61km / 220m / 24KT)

1Felix HartliebLAC 49:58+00:00
2Lucie RothauerASKÖ Austria 51:53+01:55
3Franz HelmingerHSV 56:36+06:38
4Bernhard VenhauerOLCU Viktring 57:23+07:25
5Milan Seitler 64:22+14:24
6Gabor BaracsiTTE 67:30+17:32
7Michal VasicekOOL 75:15+25:17
8Mauro SergasPunto K 80:18+30:20
9Sebastian MoraweckSG Zittau-Süd 80:56+30:58
10Gavan DohertyLVO 84:50+34:52
11Dimitar DimitrovS Gora 85:05+35:07
12Morten Fenger-GronSOK 87:01+37:03
13Kirti RebaneMercury 88:18+38:20
14Jan VitecekKotlarka 90:05+40:07
15Malena HespingLAC 95:24+45:26
16Reimund HouskaOLCW 98:30+48:32
17Gregor PavličGAJA 104:28+54:30
18Eoin BrowneGEN 110:45+60:47
19Markus GreinerSUSO 112:56+62:58
20Gheorghe CionoiuTVN 151:43+101:45
Asbjorn Faber Fenger-GronSOK MP+ --:--

OPEN B (3.83km / 150m / 21KT)

1Kalle RantalaHS 42:01+00:00
2Katja BabičOK Komenda 43:45+01:44
3Yves Adler 53:51+11:50
4Aki SaranenPihkan 58:37+16:36
5Tobias SchwartzBTSC 59:41+17:40
6Borut SeljakOK Komenda 62:15+20:14
7Nicolas CasteelsC.O.Liege 63:22+21:21
8Lena StrombergerBerger-C 63:39+21:38
9Karolin MoraweckSG Zittau-Süd 70:19+28:18
10Alenka Vuga SeljakOK Komenda 81:55+39:54
11Rainer KallianySUSO 82:47+40:46
12Silvo BabičOK Komenda 83:26+41:25
13Irene Greiner-LoesehniggSUSO 84:51+42:50
14Tanya DimitrovaS Gora 92:48+50:47
15Margareta PavličGAJA 98:00+55:59
16Mägi Meierbull 98:07+56:06
17Irena Hacin KölnerOK Komenda 98:14+56:13
18Markus SterbaOrK 99:12+57:11
19Helmut TannerOLCU Viktring 103:27+61:26
20Oldřich TomíčekESO 106:01+64:00
21Daniel RothOD 108:40+66:39
22Bernardica StipićVihor 131:29+89:28
23Antónia HolperTTE 134:41+92:40
24Roman SladičŠOK 160:21+118:20
25Susanne KallianySUSO 172:39+130:38
Dominik KatkinSlovak ARDF team DNS+ --:--
Gunther KradischnigOLCG DNS+ --:--
Violeta ČalićVihor MP+ --:--
Julian TorgglerSUSO DNS+ --:--
Maja KuštVihor MP+ --:--
Mattéo Reydant MP+ --:--
Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring MP+ --:--
Zdenko PavličGAJA MP+ --:--
Olena StrugalovaVaregg DNS+ --:--

OPEN C (3.91km / 140m / 15KT)

1Andrea Handlová 63:00+00:00
2Fanni MatheTTE 65:28+02:28
3Martin Farenfield 69:16+06:16
4Betlem Polo BardésXXO-O 77:46+14:46
5Jose Mena RaposoADOL 81:28+18:28
6Janez ŠumečkiOK Tivoli 82:44+19:44
7Daniel ŠevčíkCzech West O-team 87:06+24:06
8Vincent BouchetBCCO 93:20+30:20
9Romain DespouxPoitiers CO 100:58+37:58
10Aurelie PremaudBCCO 103:21+40:21
11Iris EggelsArgus 106:02+43:02
12Barbara VojvodikovaSokol Vitkovice 108:35+45:35
13Zdenka HruškovaOSN 112:01+49:01
14Cservény JuditHSP 113:20+50:20
15Franca CrevatinPunto K 134:47+71:47
16David CornelMOK 138:05+75:05
17Elisa Aguirre CasasCRON 169:55+106:55
Beata Gerseyne Botka DNS+ --:--
Heidi NurminenLynx DNF+ --:--
Wolfgang Reiterernordic sports-Wechselland MP+ --:--
Brigitta GerseyLuxOC DNS+ --:--
Ester TothTTE MP+ --:--
Michaela CionoiuTVN DNS+ --:--

OPEN D (2.7km / 80m / 12KT)

1Pia OcvirkJAP 42:51+00:00
2Anne-Laure MouchetteTAF Fameck 49:13+06:22
3Aila Rantala 55:32+12:41
4Gabriela BuzekWKS Wawel Kraków 65:57+23:06
5Astrid Faber Fenger-GronSOK 66:18+23:27
6Georg BillerSV Mietraching 66:20+23:29
7Erminia Farenfield 67:26+24:35
8Žaneta KubákováSJH 67:43+24:52
8Marina SikerinaFriuli MTB 67:43+24:52
10Matej ZemlaKAM 78:11+35:20
11Marton EmeseHSP 80:49+37:58
12Maria PanfilovaKuzmolovo 86:10+43:19
13Pui Ling LiHKIOF 88:26+45:35
14Christiana SendlhoferSPUK 94:51+52:00
15Anne PecheurH.O.C 101:54+59:03
16Ingrid UlfstedtJOK 106:11+63:20
17Mia-Ly LaanesaarMercury 108:03+65:12
18Grete SaueMercury 108:04+65:13
19Annika SildeMercury 108:07+65:16
20Eli RandMercury 108:12+65:21
21Ruth NativModiin 108:46+65:55
22Lars GuttlerTAF Fameck 111:58+69:07
23Stefania BoidoOrientalp 114:11+71:20
24Riitta KoponenEsLy 119:19+76:28
25Agnieszka PułczyńskaWKS Wawel Kraków 126:54+84:03
26Catherine Ancian Touliercrapahut 131:08+88:17
27Marion SouillardASCO 140:55+98:04
Pentti KoponenEsLy MP+ --:--
Gerhild PacherSUSO DNS+ --:--
Petra KocsisTTE MP+ --:--
Paola BarbaroOrientalp DNS+ --:--

W10 (1.47km / 55m / 9KT)

1Ella BaxterSYO 13:36+00:00
2Evgeniya KolesnykOdessa 14:09+00:33
3Elana Roche7305RA 15:25+01:49
4Larke Konring LarsenFIF Hillerod 16:33+02:57
5Fionnuala RoweGEN 18:12+04:36
6Magdalena ZemlovaKAM 20:12+06:36
7Niamh BrowneGEN 20:44+07:08
8Lenke KovácsTTE 23:12+09:36
9Małgorzata BiskupskaWKS Wawel Kraków 25:12+11:36
10Ema PokornaPGP 26:37+13:01
11Eliška TomíčkováESO 26:40+13:04
12Clémentine BouchetBCCO 27:21+13:45
Sania StamerMTK DNS+ --:--

W10-SHADOWED (1.47km / 55m / 9KT)

1Emma SalmiHS 22:09+00:00
2Olga BasusovaSCP 23:05+00:56
3Olivia OjapaloLynx 23:26+01:17
4Marja NagyDROT 23:39+01:30
5Lise MouchetteTAF Fameck 23:42+01:33
6Alvina VenhauerOLCU Viktring 24:16+02:07
7Siiri ToiviainenJyry 25:41+03:32
8Silke Konring LarsenFIF Hillerod 26:03+03:54
9Biskupska MariaWKS Wawel Kraków 30:04+07:55
10Eva MenaADOL 36:21+14:12
11Ivana TomíčkováESO 36:35+14:26
12Hannah MoraweckSG Zittau-Süd 39:22+17:13
13Laura KubákováSJH 42:56+20:47
14Chloe MouchetteTAF Fameck 43:12+21:03
15Marie Divanac'hS B O 22 46:40+24:31
16Daniela DouskovaTBM 55:00+32:51

W12 (2.26km / 75m / 11KT)

1Pola NiessnerWKS Wawel Kraków 15:58+00:00
2Tereza KubanovaTBM 17:03+01:05
3Neža ObidOK Azimut 17:05+01:07
4Jaśmina OlejnikWKS Wawel Kraków 17:20+01:22
5Antonina SłońskaWKS Wawel Kraków 17:41+01:43
6Brina KölnerOK Komenda 18:54+02:56
7Silvia Di StefanoPolbes 19:20+03:22
8Emma RothauerASKÖ Austria 19:39+03:41
9Amaia Roche7305RA 19:41+03:43
10Elvire PierlotC.O.Liege 20:49+04:51
11Julia BiskupskaWKS Wawel Kraków 21:27+05:29
12Lauenstein WilmaANCO 21:38+05:40
13Kinga Paskucz-szathmáryTTE 22:37+06:39
14Barbora ZemlovaKAM 23:55+07:57
15Zille KovácsTTE 24:37+08:39
16Katja HelmingerASKÖ Austria 26:20+10:22
17Giulia DohertyLVO 50:33+34:35

W14 (2.7km / 80m / 12KT)

1Justine HamelANCO 27:09+00:00
2Lucie HlavacovaTBM 28:57+01:48
3Violette DupuyBCCO 30:09+03:00
4Julie BambouskováDOR 32:50+05:41
5Barbora HolasováOBO 34:03+06:54
6Katerina DouskovaTBM 34:44+07:35
7Martina EhlovaTBM 36:37+09:28
8Lise PelissierGL LAURACO 38:03+10:54
9Karolina CeckovaSHK 39:37+12:28
10Zsuzsa GöncziTTE 39:53+12:44
11Valentine PagesGL LAURACO 41:06+13:57
12Heather HighCare-Vevey 41:11+14:02
13Camilla AigmüllerSUSO 43:09+16:00
14Lola ColleGL LAURACO 43:14+16:05
15Enola BardineGL LAURACO 43:49+16:40
16Nelli AaltonenLynx 45:29+18:20
17Laura VenhauerOLCU Viktring 47:28+20:19
18Julie FomasiSCOM 48:34+21:25
19Hanna PułczyńskaWKS Wawel Kraków 49:06+21:57
20Emily RoweGEN 49:15+22:06
21Annika WinklerSPUK 49:43+22:34
22Henrietta Paskucz-szathmáryTTE 53:13+26:04
23Zuzanna ZawadaWKS Wawel Kraków 65:57+38:48
24Nicole WinklerSPUK 67:30+40:21
25Anežka ŠevčíkováCzech West O-team 70:09+43:00
26Elena UneggSPUK 73:36+46:27
Hana DouškováTBM DNS+ --:--
Manon LeroyGL LAURACO MP+ --:--

W16 (3.08km / 90m / 14KT)

1Anna KarlováJIL 30:17+00:00
2Sarah GhibaudoGL LAURACO 30:58+00:41
3Diane BodyGL LAURACO 34:26+04:09
4Rita SárközyTTE 34:29+04:12
5Justine PelissierGL LAURACO 34:31+04:14
6Klára AdámkováJIL 36:51+06:34
7Ema GottsteinováJIL 37:03+06:46
8Flora AigmüllerSUSO 37:52+07:35
9Mahaut PlagnolGL LAURACO 38:21+08:04
10Vendula JanovskáJIL 38:37+08:20
11Liv CharbonnierGL LAURACO 39:05+08:48
12Lucine GintzburgerGL LAURACO 39:28+09:11
13Kateřina ŠauliCzech West O-team 39:42+09:25
14Tina KernOK Komenda 40:20+10:03
15Marie BartošováCzech West O-team 40:32+10:15
16Gabriela ŘehákováCzech West O-team 42:04+11:47
17Marion Andrieux7305RA 42:15+11:58
18Nela KubákováSJH 43:09+12:52
19Kris Jette PihtMercury 43:28+13:11
20Lenka MikováTBM 44:12+13:55
21Zoé TcherkachineGL LAURACO 44:16+13:59
22Lana ForgeGL LAURACO 50:11+19:54
23Fanni KocsisTTE 50:34+20:17
24Anna AngermannSPUK 58:40+28:23
25Paula PavlinVihor 60:45+30:28
26Laura KönigSUSO 60:52+30:35
27Anastasiia Kordonska 61:00+30:43
28Clarisse PaggiASQ'O 76:05+45:48
29Marlene UneggSPUK 88:37+58:20
30Johanna ThomanSPUK 94:38+64:21
31Heidi RochePoitiers CO 95:02+64:45
Lilou ParigotASQ'O DNS+ --:--
Enora BouvierBCCO DNS+ --:--

W18 (3.68km / 140m / 19KT)

1Anezka HlavacovaTBM 38:12+00:00
2Kamila RichtrováCzech West O-team 39:36+01:24
3Lizzie StansfieldFVO 41:38+03:26
4Evie ConwayWYO 44:03+05:51
5Nelli HajduTTE 46:20+08:08
6Boglárka CzakóTTE 46:50+08:38
7Kateřina ČernáCzech West O-team 47:09+08:57
8Yona JacqueminGL LAURACO 47:20+09:08
9Júlia NédaTTE 48:06+09:54
10Magdalena TopórWKS Wawel Kraków 48:18+10:06
11Antonie PitrmucováJIL 52:15+14:03
12Camille GrangeGL LAURACO 54:36+16:24
13Lou ColléGL LAURACO 54:43+16:31
14Cliodhna DonaghyGEN 54:48+16:36
15Ana Pia PogačarOK Komenda 56:24+18:12
16Zofia SłońskaWKS Wawel Kraków 58:03+19:51
17Zala ZavrlOK Komenda 58:20+20:08
18Rose-Lou DupuyBCCO 59:43+21:31
19Melle ChiffletGL LAURACO 60:48+22:36
20Szilvia TakácsTTE 61:00+22:48
21Lois Toulier AncianGL LAURACO 67:03+28:51
22Barbora PišovaDROT 74:24+36:12
23Eléa FieujeanO'Bugey 78:57+40:45
24Terézia KuriakováSlovak ARDF team 81:00+42:48
25Axelle PoivertPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 86:40+48:28
26Anna UneggSPUK 88:00+49:48
Romane LesquerGL LAURACO DNS+ --:--

W20 (3.83km / 150m / 21KT)

1Cécile CalandryGL LAURACO 38:57+00:00
2Katerina GrycovaTBM 40:06+01:09
3Lisa ChristenOLVH 55:13+16:16
4Vilma SvantessonPAN Kr. 58:07+19:10
5Loane DudoutCOBS 59:36+20:39
6Polona JezeršekOK Komenda 60:05+21:08
7Tetiana Husak 64:48+25:51
8Rozenn MoyonGSO 73:34+34:37
9Elise VanelTAF Fameck 85:20+46:23
10Sandie AlarySAGC 91:46+52:49
11Esmee Van De MaeleK.O.L. 92:58+54:01
Marine DudoignonDUD GE DNS+ --:--

W21 ULTIMATE (3.99km / 170m / 24KT)

1Siiri SilvennoinenKR 46:08+00:00
2Megan Carter-daviesAWOL 52:15+06:07
3Lisa PacherSUSO 54:29+08:21
4Lucie BenesovaSBTJ 56:36+10:28
5Veronika GrycovaTBM 58:01+11:53
6Kerria FavreANCO 58:17+12:09
7Louise AdamsWYO 67:51+21:43
8Barbora PijákováSPE 69:21+23:13
9Kjersti WestinPOL 70:17+24:09
10Tiina UotilaOrPo 72:51+26:43
Emilie WestinPOL MP+ --:--

W21A LONG (3.83km / 150m / 21KT)

1Merla KubliOLG Basel 47:02+00:00
2Marlies BergerBerger-C 48:20+01:18
3Maria ItkonenLapVe 49:18+02:16
4Sara LaxVetU 50:30+03:28
5Rebecca PeterOLG Basel 50:49+03:47
6Alexandra PeterOLG Basel 52:10+05:08
7Rahel BussOLG Basel 53:47+06:45
8Selma Frieda HardeggerOLCW 55:07+08:05
9Ronja FellBTSC 58:06+11:04
10Lenka JablonovskáSPE 58:28+11:26
11Sandra BestelCOLE 63:14+16:12
12Janine EggsOLCW 64:02+17:00
13Elodie DonnetASQ'O 64:28+17:26
14Emilia Msp RantanenKR 66:18+19:16
15Anne-lise DuboisANNECY SO 71:47+24:45
16Lara TemmermanRO Paris 88:01+40:59
17Léna BoutinetCOF 88:35+41:33

W21A SHORT (3.25km / 115m / 17KT)

1Amanda Falck WeberFTOK 42:12+00:00
2Lenka VorackovaOSN 43:06+00:54
3Zinaida LukianovaRB United 43:41+01:29
4Vilija GvildieneMedeina 45:56+03:44
5Helen HanstockSVO 48:41+06:29
6Iva KosarkovaPGP 49:44+07:32
7Katarína KošutováSlovak ARDF team 49:55+07:43
8Amalie TripaxFIF Hillerod 51:18+09:06
9Alžbeta StehlíkováST 51:40+09:28
10Andrea DékányGKS 53:30+11:18
11Szilvia DékányGKS 54:05+11:53
12Natalia SeleznevaKuzmolovo 54:13+12:01
13Ramona Akermarck-mähönenIFK Lidingö 54:14+12:02
14Ingrid PihtMercury 57:17+15:05
15Veronika VodickovaTUR 57:57+15:45
16Zuzana KuriakovaRKYS 58:26+16:14
17Heidi PritsMercury 61:45+19:33
18Eva Van BovenOLifant 62:48+20:36
19Barbara KmetecKamniški OK 64:08+21:56
20Andrea IngrisaniOLregioolten 66:48+24:36
21Nina Glentzer-SiegertWAT 74:55+32:43
22Sandra FaccinelliSUSO 75:43+33:31
23Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 77:30+35:18
24Ana PlavčakŠOK 79:47+37:35
25Kaori KoizumiIruma 79:56+37:44
26Liina JogisuMercury 83:39+41:27
27Yoko YoshidaIruma 89:12+47:00
28Malin SundebyCentrum OK 92:40+50:28
29Anna Galejeva-jefimovaOK Kapa 102:33+60:21
30Annica SundebyTMOK 123:29+81:17
Anna DettlaffWLOCZYKIJ DNS+ --:--

W21B (2.7km / 80m / 12KT)

1Sabrina Mouchettecoamberieu 39:54+00:00
2Terézia KopčíkováSPE 43:12+03:18
3Oleksandra NovokshonovaOLCG 44:36+04:42
4Miriam KrálováSlovak ARDF team 48:34+08:40
5Oriane MarconPoitiers CO 48:52+08:58
6Zoé BoutinetCOF 51:42+11:48
7Joanne Anana-saranenPihkan 51:45+11:51
8María Garrido OsunaCOMA 53:24+13:30
9Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 55:54+16:00
10Karin VoglSV Mietraching 57:18+17:24
11Marjaana AndelinLaTa 57:27+17:33
12Katka FujákováHAV 57:45+17:51
13Laurie GérardH.O.C 58:14+18:20
14Christine UneggSPUK 60:00+20:06
15Maria ZollnerSPUK 72:08+32:14
16Eszter VíziBSC 73:06+33:12
17Claudia FomasiSCOM 77:37+37:43
18Ines KosKAP 78:44+38:50
19Maja ObidOK Azimut 81:47+41:53
20Kerstin ThomanSPUK 88:56+49:02
21Marjaane KalfMercury 108:20+68:26
Elena ChernenkoAKFA DNS+ --:--
Larissa Van Der Houwen DNS+ --:--

W21E (4.59km / 220m / 21KT)

1Noëmi CernySCOM 53:18+00:00
2Zuzana JedličkováSHK 53:23+00:05
3Anais CattinBLANCO 54:48+01:30
4Kim BaxterSYO 59:09+05:51
5Susanna TervoIFK Lidingö 61:08+07:50
6Tekle Emilija GvildyteMedeina 62:38+09:20
7Chloe HainesAROS 63:57+10:39
8Beatriz SanguinoCPOC 67:20+14:02
9Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 72:35+19:17
Tjitske BreimerHOC'93 DNS+ --:--

W35 (3.83km / 150m / 21KT)

1Greet Oeyenhamok 43:40+00:00
2Linda TalbonenKR 47:51+04:11
3Sanna AndelinLaTa 51:21+07:41
4Kati KorhonenS-JKL 51:30+07:50
5Kristina MasevičiuteFortuna 51:54+08:14
6Dana TomíčkováESO 60:05+16:25
7Martina CeckovaSHK 60:59+17:19
8Anica HribarOK Brežice 61:24+17:44
9Anna Karnia-BiskupskaWKS Wawel Kraków 61:55+18:15
10Jana ForstereviczováDOR 63:35+19:55
11Noemie Variotcoamberieu 67:15+23:35
12Anna Elovaara-salmiHS 88:45+45:05
13Karina JanovaSiguldas Takas 93:43+50:03
14Šárka HolasováOBO 104:12+60:32
Barbora ŠimečkováROB Martin MP+ --:--

W35 ULTIMATE (3.99km / 170m / 24KT)

1Anna OjapaloLynx 62:02+00:00
2Marie Vuillemard8812 67:18+05:16
3Anne StraubeSV Lengefeld 69:48+07:46
4Marion MonjauzeC.S.PERTUIS 73:02+11:00
5Anna KrajOLV Ost 73:26+11:24
6Barbara WinklerSPUK 81:03+19:01
7Séverine VandermeulenC.O.Liege 91:08+29:06

W40 (3.68km / 140m / 19KT)

1Rasa IvanauskaiteAzuolas 46:45+00:00
2Petra GrycovaTBM 46:48+00:03
3Lucia LauensteinANCO 49:16+02:31
4Virginie ParigotASQ'O 50:21+03:36
5Elisabeth Schutjeshamok 52:07+05:22
6Lucie VlastníkováJIL 53:40+06:55
7Sophie HamelANCO 59:28+12:43
8Zaiga OzolinaOK Kapa 63:23+16:38
9Eva ZemlovaKAM 63:49+17:04
10Magdalena PokornaPGP 64:43+17:58
11Miia HoviJyry 66:06+19:21
12Ilze VanagaARONA 66:17+19:32
13Céline RuizBOA 68:22+21:37
14Chiara SepinGAJA 70:42+23:57
15Olga ŠevčíkováCzech West O-team 71:18+24:33
16Klara DouskovaTBM 79:16+32:31
17Sally CallandRSOC 84:21+37:36
18Nathalie CuperusGCOG 85:30+38:45
19Isabelle BroussePoitiers CO 88:52+42:07
20Ewa OlejnikWKS Wawel Kraków 93:35+46:50
21Irena Čorko MeštrovićKAP 95:08+48:23
22Bogusława SłońskaWKS Wawel Kraków 97:16+50:31
23Stéphanie POIVERTPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 104:33+57:48
Anne Konring LarsenFIF Hillerod DNS+ --:--
Adela Illamola ColomeUEVic-O DNF+ --:--
Esther StamerMTK DNS+ --:--
Alison HighCare-Vevey MP+ --:--
Sandrine NobleBCCO MP+ --:--

W45 (3.51km / 120m / 18KT)

1Silvia ChupekovaSlavia ZU Zilina 52:03+00:00
1Heidi SalonenHS 52:03+00:00
3Jana KubanovaTBM 56:50+04:47
4Tzvetanka VassilevaArco di carta 56:55+04:52
5Muriel Le Cam3502 57:50+05:47
6Jolanta BuraAuseklis IK 58:23+06:20
7Annamari TiitolaLynx 59:34+07:31
8Natasha ConwayWYO 61:16+09:13
9Anastasia SkopinskayaOMG RUS 64:23+12:20
10Ida Baluskova 64:35+12:32
11Valérie OctobreGL LAURACO 65:41+13:38
12Sarka HlavacovaTBM 69:43+17:40
13Šárka KašparováOBO 69:44+17:41
14Ivana GobecVihor 70:08+18:05
15Sylva VricanovaHAV 70:42+18:39
16Anne Françoise DenierGSO 72:10+20:07
17Ivana PeckovaEKP 73:21+21:18
18Barbara AngermannSPUK 74:42+22:39
19Janet AdamsWYO 74:44+22:41
20Salla LehtoLynx 75:25+23:22
21Caroline Clerc7305RA 77:33+25:30
22Eva OcvirkJAP 78:00+25:57
23Iva MikováTBM 78:28+26:25
24Orsolya MagyariTTE 82:46+30:43
25Natalia KunitskayaTitan 85:11+33:08
26Deirdre CoyleGEN 87:19+35:16
27Barbora KaderovaHAV 88:26+36:23
28Dóra ZelenaTTE 88:39+36:36
29Florence BestelCOLE 90:41+38:38
30Pascale Le GuenS B O 22 91:35+39:32
31Larissa RandOLifant 99:35+47:32
32Géraldine PujolSAGC 100:27+48:24
33Lenka WestinPOL 101:20+49:17
34Annie NoelO2 101:24+49:21
35Martina RoweGEN 125:05+73:02
Samantha HealyAWOL DNS+ --:--
Vlasta DouškováTBM DNS+ --:--
Martina AigmüllerSUSO DNF+ --:--
Janick GonetLOV MP+ --:--
Jana HubáčkováEKP MP+ --:--
Jane ExleyWAROC DNS+ --:--

W50 (3.25km / 115m / 17KT)

1Teresa KollanenLynx 50:17+00:00
2Silvia JordiOLG Hondrich 56:04+05:47
3Carola RayOK77 57:11+06:54
4Jana GrycovaTBM 57:18+07:01
5Karine MaesCOL 5604BR 58:27+08:10
6Josie StansfieldFVO 62:14+11:57
7Elena TikhonovaOMG RUS 63:23+13:06
8Sophie PicazoC.S.PERTUIS 64:11+13:54
9Agnes SegondyTAF Fameck 67:05+16:48
10Pascale PerraultCOF 73:09+22:52
11Joaquina Herrero VinaderGODIH 80:06+29:49
12Anne SvantessonHjärnarps OL 80:30+30:13
13Valérie ClouzeauCOF 83:28+33:11
14Satu MäättäOH 93:15+42:58
15Ann MitchellAWOL 107:36+57:19
16Anna DyzioWKS Wawel Kraków 111:11+60:54
17Emilia ArcaleniPolisportiva Castello 120:33+70:16
18Isabelle BauryPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 144:47+94:30
Jocelyne DudoignonDUD GE DNS+ --:--
Beatrice GennaroDUD GE DNS+ --:--
Christine FerrandAMSO34 DNS+ --:--
Laurence EliasACA DNS+ --:--
Regin ImhofOL Regio Wil MP+ --:--

W50 ULTIMATE (3.32km / 120m / 19KT)

1Alice BedwellAWOL 56:11+00:00
2sandra OLIVIERBalise 77 59:49+03:38
3Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 60:15+04:04
4Helle SchouOK SNAB 76:50+20:39
5Dunja Van De RietMaksimir 79:23+23:12

W55 (3.4km / 115m / 18KT)

1Barbara LüscherKapreolo 48:59+00:00
2Tarja SilvennoinenKR 49:12+00:13
3Maritta KymäläinenTP 58:42+09:43
4Margaret ReynoldsAWOL 60:06+11:07
5Toni BrownBushflyers 60:08+11:09
6Joli WehrliSwiss O Tours 61:58+12:59
7Tine Meyhoff PetersenHG 62:58+13:59
8Kjersti SkantzeTYRVING 63:55+14:56
9Gayle QuantockNSW 67:24+18:25
10Marita VääräläOH 67:37+18:38
11Marina Movkokd39 68:16+19:17
12Annie CombetGL LAURACO 78:10+29:11
13Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 80:34+31:35
14Isabelle Touzain RoulleauxCOLE 81:33+32:34
15Pascale MartinRO Paris 83:44+34:45
16Iva BenesovaSBTJ 90:33+41:34
17Catherine CoulierC.S.PERTUIS 92:06+43:07
18Isabel MonteiroCOC - Portugal 93:01+44:02
19Patricia MarchalC.O.Liege 95:12+46:13
20Hana SochorovaHAV 97:55+48:56
21Edith BridcutGEN 153:07+104:08
Nathalie Bouche DNS+ --:--
Anna ŠimečkováROB Martin MP+ --:--
Eunice CarterAWOL DNS+ --:--
Elisabeth StrandhagenGMOK MP+ --:--
Asa ÖströmJOK MP+ --:--

W60 (2.68km / 90m / 13KT)

1Berit DanielsenTYRVING 39:23+00:00
2Virginija GvildieneMedeina 41:51+02:28
3Maria-elena LiveraniCUS TORINO 44:27+05:04
4Gunilla CarlssonGMOK 48:30+09:07
5Iris AndresOLBO 49:48+10:25
6Iva JanskáLBM 53:32+14:09
7Marianne BandixenOLG Pfäffikon 55:24+16:01
8Ágota MuzsnaiHSE 56:29+17:06
9Randi NilstadTYRVING 62:18+22:55
10Ruth WüestSäntis 62:22+22:59
11Pokotilo Olga?????? 62:45+23:22
12Dilya BayburinaUfa-united 68:02+28:39
13Eva Konring OlesenFIF Hillerod 68:31+29:08
14Julia PrudhoeCCN 70:21+30:58
15Natalia Lazarevakd39 73:08+33:45
16Rosie WychQO 73:49+34:26
17Anneli OjapaloRR 79:55+40:32
18Sylvie BouchéCOLE 87:09+47:46
19Fiona HanstockSVO 87:36+48:13
20Irma CollienneOLVE 90:12+50:49
21Elena Mirochnichenkokd39 96:03+56:40
22Baerts Anitahamok 120:09+80:46
Tuija SoanjärviLynx DNS+ --:--
Bea ArnSCOM DNF+ --:--
Simonne SilviK.O.L. DNF+ --:--

W65 (2.44km / 80m / 11KT)

1Guyonne Petit7808IF 49:20+00:00
2Inger TiltnesTYRVING 50:03+00:43
3Tarja AndelinLaTa 53:34+04:14
4Gisela TonnPlaneta Radebeul 54:45+05:25
5Lisbeth DamsgaardSollerod OK 59:28+10:08
6Arja PajunenOrPo 59:59+10:39
7Bernadette VandermeulenC.O.Liege 63:36+14:16
8Régine MouchetteTAF Fameck 74:50+25:30
9Elizabeth BorchorstRold Skov OK 75:59+26:39
10Ursula WyssOLregioolten 80:48+31:28
11Danielle GIBIATC.S.PERTUIS 93:13+43:53
12Annick CoulonVSAO 113:39+64:19
13Mireille BarnierMARCO 123:26+74:06
14Maria Sao JoaoCLAC 123:27+74:07
Margitta StöhrOLV Ost DNS+ --:--
Svatava HenkovaRBK MP+ --:--

W70 (2.44km / 80m / 11KT)

1Ritva MononenJyry 67:09+00:00
2Madeleine Dieudonne7808IF 69:17+02:08
3Hilde BaderOLF Mainz 72:18+05:09
4Ilona DobosStars 89:23+22:14
5Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 94:31+27:22
6Daniëlle Nolenshamok 101:03+33:54
7Paula KyyrönenKS 106:29+39:20
8Maria Laj - BellottiOrientalp 119:22+52:13
Janet TarrBGV MP+ --:--