Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Dummy Race 5 - srednja

Orientacijski klub Polaris, , 5. 2. 0000

BEGINNERS (1.93km / 40m / 17KT)

1Grete SaueMercury 39:11+00:00
2Nedvídková JitkaRUM 54:35+15:24
Angela CoxWato DNS+ --:--
Bettina Reiterernordic sports-Wechselland DNS+ --:--
Martin BrantnerHSV WN DNS+ --:--
Dianne SearleBGV DNS+ --:--
Elvira HerreriaEKO DNS+ --:--
Anja Reiterernordic sports-Wechselland DNS+ --:--
Kristian Reiterernordic sports-Wechselland DNS+ --:--

M10 (1.34km / 25m / 14KT)

1Marek SkorpilTJ Jiskra Horice 09:40+00:00
2Matej CeckaSHK 11:49+02:09
3Vilem DousekTBM 12:06+02:26
4Anže KölnerOK Komenda 12:55+03:15
5Loic BargeO'Jura 13:10+03:30
6Štěpán HolasOBO 18:18+08:38
7Timotejs JanovsSiguldas Takas 18:54+09:14
8Max Straube-RothOD 22:36+12:56
9Jeremi PułczyńskiWKS Wawel Kraków 23:09+13:29
10Léo RuizBOA 30:07+20:27
11Patrik KubanTBM 45:29+35:49
Oleg Vokulov DNS+ --:--
Rok SedejOK Azimut DNS+ --:--
Kevin GregorDOR DNS+ --:--
Ondrej BasusSCP DNF+ --:--

M10-SHADOWED (1.34km / 25m / 14KT)

1Samuel SaranenPihkan 13:04+00:00
2John AnanaPihkan 13:13+00:09
3Elias MühlbacherNFS 14:42+01:38
4Erik LauensteinANCO 14:46+01:42
5Kobe Defermhamok 14:47+01:43
6Jens Defermhamok 20:15+07:11
7Hugh BrowneGEN 45:33+32:29
8Thomas Divanac'hS B O 22 51:11+38:07
Oskar FuhrmannEKO DNS+ --:--

M12 (1.93km / 40m / 17KT)

1Titouan BargeO'Jura 13:04+00:00
2Jules HamelANCO 13:48+00:44
3Kaspar Mathias KorrolMercury 16:37+03:33
4Gerry BrowneGEN 16:39+03:35
5Ondřej ŠtěpánekTBM 17:01+03:57
6Filip SchwabTBM 17:41+04:37
7Ethan CuperusGCOG 18:24+05:20
8Lukas MühlbacherNFS 19:20+06:16
9Rado KalcGAJA 19:41+06:37
10Titouan Andrieux7305RA 20:19+07:15
11Sebastians JanovsSiguldas Takas 20:32+07:28
12Célestin DupuyBCCO 20:52+07:48
13Mikael SaranenHS 21:17+08:13
14Martin BouchetBCCO 23:11+10:07
15Raphaël GonetLOV 24:11+11:07
16Felix ZollnerSPUK 25:07+12:03
17Ivan SkopinskiOMG RUS 26:36+13:32
18Danila GalejevsOK Kapa 30:43+17:39
19Raul Puche HerreroGODIH 31:50+18:46
20Gaspard RuizBOA 42:55+29:51
21Martin MeštrovićKAP 52:04+39:00
Matej FerlugaGAJA MP+ --:--
David SedejOK Azimut DNS+ --:--
Egor VasilevUfa-united DNS+ --:--

M14 (2.13km / 70m / 19KT)

1Antonin ChasselinGL LAURACO 22:03+00:00
2Arthur PerrinGL LAURACO 22:22+00:19
3Yann ChabanceGL LAURACO 23:01+00:58
4Millian AviasGL LAURACO 23:42+01:39
5Daniel CionoiuTVN 24:03+02:00
6Jan ŠtěpánekTBM 25:11+03:08
7Martins DzenitisARONA 27:49+05:46
8Luka SeljakOK Komenda 29:02+06:59
9Antoine LesquerGL LAURACO 30:11+08:08
10Rasmus KoponenEsLy 30:25+08:22
11Pietro SergasPunto K 30:55+08:52
12Bogdan YutkinOMG RUS 33:31+11:28
13Simon DechavanneGL LAURACO 35:53+13:50
14Kordian PisarekWKS Wawel Kraków 37:05+15:02
15Eduard VojvodikMOV 37:22+15:19
16Zach MurphyLVO 39:30+17:27
17Jakub ZeslawskiWKS Wawel Kraków 43:23+21:20
18Piotr BublikWKS Wawel Kraków 43:47+21:44
19Julian WengerOLG Thun 44:04+22:01
20Oscar RoweGEN 50:48+28:45
21Dan MurphyLVO 69:13+47:10
22Bruno Mena LaneroADOL 69:27+47:24
23Sébastien Vergé 78:52+56:49
24Eero SalmiHS 87:53+65:50
25Vanessa Vergé 101:42+79:39
James DohertyLVO MP+ --:--
Alex Farenfield DNS+ --:--

M16 (2.34km / 80m / 20KT)

1Filip ŠauliCzech West O-team 17:30+00:00
2Péter GöncziTTE 18:24+00:54
3Matias KoponenEsLy 19:19+01:49
4Šimon StehlíkCzech West O-team 20:58+03:28
5Tautvydas RimkusAzuolas 21:23+03:53
6Tihon SalopekOK Azimut 21:57+04:27
7Oldřich KohoutekCzech West O-team 21:58+04:28
8Baptiste DuverneyGL LAURACO 22:08+04:38
9Radim TokárCzech West O-team 22:25+04:55
10Kende KovácsTTE 22:27+04:57
11Léandre MagatGL LAURACO 22:45+05:15
12David RapotzNF Villach 23:49+06:19
13Ondřej ValentaJIL 23:53+06:23
14Baptistoun AudouinGL LAURACO 24:14+06:44
15Natan Maj PoženelOK Komenda 24:15+06:45
16Ondrej GrycTBM 25:18+07:48
17Gaspar GinerGL LAURACO 25:29+07:59
18Martin RossiGL LAURACO 25:54+08:24
19Ondrej EhlTBM 26:14+08:44
20Costin AndreGL LAURACO 26:23+08:53
21Martin JevševarOK Brežice 27:19+09:49
22Tatu AaltonenLynx 27:35+10:05
23Marton SzekelyTTE 27:50+10:20
24Máté JurásTTE 28:07+10:37
25Nathan ArondeauGL LAURACO 29:00+11:30
26Lorenzo CadinuGL LAURACO 29:03+11:33
27Valentin SkowronekASQ'O 29:30+12:00
28Anatol GonetLOV 29:34+12:04
29Guilhem ChiffletGL LAURACO 29:41+12:11
30Thomas AuberteinGL LAURACO 29:49+12:19
31Elouan BontronGL LAURACO 30:01+12:31
32Marco Anselmo Di StefanoPolbes 33:53+16:23
33Jakob SteinwenderSPUK 34:03+16:33
34Gustav GreinerSUSO 34:27+16:57
35Jan LauensteinANCO 34:56+17:26
36Eliott PoivertPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 35:32+18:02
37Mattis AraujoGL LAURACO 36:10+18:40
38Paulis JanovsSiguldas Takas 37:22+19:52
39Mateusz ZeslawskiWKS Wawel Kraków 37:29+19:59
40Tobias ZollnerSPUK 38:02+20:32
41Lucas HublartASQ'O 40:07+22:37
42Matej BudínskySlovak ARDF team 40:22+22:52
43Jules BoutinetCOF 40:31+23:01
44Jose Mena LaneroADOL 46:24+28:54
45Kevin Markus KorrolMercury 48:01+30:31
46Virgile SkowronekASQ'O 48:11+30:41
47Vratko PravňanSlovak ARDF team 60:35+43:05
48Timotej HribarOK Brežice 67:11+49:41
49Noe Vuillemard8812 68:01+50:31
50Azamat AkhmetzianovRB United 71:05+53:35
Lucas GillardBalise 77 MP+ --:--
Jiří DondaCzech West O-team MP+ --:--
Tomáš JurčíkSlovak ARDF team MP+ --:--
Elie ReboulletGL LAURACO MP+ --:--
Armel BerthaudO'Bugey DNS+ --:--
Tomáš DoušekTBM DNS+ --:--
Jonas LangeIHW Alex DNS+ --:--
Maxime FerrandAMSO34 DNS+ --:--
Hugo CoduriGL LAURACO MP+ --:--

M18 (2.82km / 110m / 24KT)

1Dorian BenoitGL LAURACO 24:02+00:00
2Medo FederDROT 24:39+00:37
3Jonáš GottsteinJIL 24:41+00:39
4Basile BassetGL LAURACO 25:02+01:00
5Tamás NédaTTE 26:16+02:14
6Jekabs JanovsSiguldas Takas 28:05+04:03
6Vojtech GrycTBM 28:05+04:03
8Keve GöncziTTE 28:28+04:26
9Antoine ParigotASQ'O 31:16+07:14
10Matouš VlastníkJIL 31:57+07:55
11David GéryGL LAURACO 33:16+09:14
12Mathis ReboulGL LAURACO 33:23+09:21
13Corentin RochePoitiers CO 35:43+11:41
14Jan GobecVihor 38:35+14:33
15Mathis SellierGL LAURACO 39:55+15:53
16Maximilian SteinwenderSPUK 42:22+18:20
17Tom Vuillemard8812 47:04+23:02
18Elias DobnikOLCU Viktring 80:59+56:57
Oscar HealyAWOL DNS+ --:--
Vacant +-25:58

M20 (2.92km / 115m / 25KT)

1Jakub ChupekSlavia ZU Zilina 28:18+00:00
2Csongor HorváthTTE 30:24+02:06
3Clement CoulonO'Bugey 36:20+08:02
4Gautier TavelO'Bugey 38:18+10:00
5Vít JežekJIL 51:27+23:09
Arnault BestelCOLE DNS+ --:--
Guillaume FerrandAMSO34 DNS+ --:--
Roope RuuhialaFIN-Hiisirasti DNS+ --:--

M21 ULTIMATE (3.17km / 120m / 28KT)

1Santeri SilvennoinenKR 22:14+00:00
2Antoine BecaertGL LAURACO 23:12+00:58
3Julien VuittonGL LAURACO 23:52+01:38
4Duncan BirtwistleOD 24:12+01:58
5Quentin AndrieuxGL LAURACO 25:06+02:52
6Jonas Vytautas GvildysMedeina 25:58+03:44
7Wolfgang SiegertWAT 26:03+03:49
8Victor GonetGL LAURACO 26:36+04:22
9Oskari SilvennoinenKR 28:46+06:32
10Lukas SchubnellOLCW 29:02+06:48
11Ben MitchellAWOL 29:27+07:13
12Lukáš RichtrCzech West O-team 29:38+07:24
13Šimon MayerCzech West O-team 32:00+09:46
14Rafael DobnikOLCU Viktring 33:38+11:24
15Marijonas GipasMedeina 34:24+12:10
16Pierrick MerinoGL LAURACO 35:02+12:48
17Morten SchouOK SNAB 35:07+12:53
18Vojtěch SpěváčekCzech West O-team 41:24+19:10
19Zoltán MihácziTTE 50:27+28:13
20Ádám MihácziTTE 62:39+40:25
Anders KonringFIF Hillerod MP+ --:--
Jiří ValešCzech West O-team MP+ --:--
Jan BenesSBTJ DNS+ --:--

M21A LONG (2.92km / 115m / 25KT)

1Michael ImhofOL Regio Wil 27:14+00:00
2David StarkOL Regio Wil 29:19+02:05
3Ondrej PokornyPGP 32:06+04:52
4Pavel KosarekPGP 32:20+05:06
5Jérôme FavreANCO 33:19+06:05
6Jaakko RissanenLapVe 34:08+06:54
7Adrian BrändliOLCW 35:27+08:13
8Lukas ReichmuthOLCW 35:43+08:29
9Colas GintzburgerGL LAURACO 37:21+10:07
10Luzian CaduffOLG Basel 39:32+12:18
11Matěj HroudaJIL 42:29+15:15
12Pierre BordetANNECY SO 46:04+18:50
13Hugo VelhinhoCPOC 48:32+21:18
14Sonny WesselsArgus 49:58+22:44
15Philipp TschannenOLZ 51:26+24:12
16Nuno SantosADFA 53:14+26:00
17Tomas HolasOBO 75:29+48:15

M21A SHORT (2.44km / 90m / 22KT)

1Philipp ErmachenkovIskatel Ph 23:02+00:00
2Kalvis KalvaTeam Garie 25:45+02:43
3Ondrej StehlikST 26:21+03:19
4James TurtonSVO 31:23+08:21
5Janis SalinsOK Kapa 31:32+08:30
6Janne SyrjäläKeU 32:01+08:59
7Jakub KuriakRKYS 33:20+10:18
8Adam KrálSlovak ARDF team 34:45+11:43
9Martin FaccinelliSUSO 35:23+12:21
10Michal StaszBBA 40:53+17:51
11Juraj HorniakBBA 42:14+19:12
12Viljar VainolaMercury 44:06+21:04
13Roman SchuhOrK 46:47+23:45
14Uwe KelharSUSO 61:03+38:01
15Christopher ImmervollSUSO 70:31+47:29
Stuart HanstockSVO MP+ --:--
Jan VodickaTUR DNS+ --:--
Peter KarchSPE DNS+ --:--
Ivan Boyadzhiev ml.MOK DNS+ --:--

M21B (2.34km / 80m / 20KT)

1Anton Kupriiets 22:49+00:00
2Laurent Mouchettecoamberieu 25:29+02:40
3Vadym KolesnykOdessa 29:23+06:34
4Mark HeikoopOLifant 29:49+07:00
5Marko ObidOK Azimut 30:25+07:36
6Dmytro KolesnykOdessa 33:26+10:37
7Andrei Korytinbr 34:20+11:31
8William TonneauOLVE 37:10+14:21
9Povilas Kazimieras GvildysMedeina 38:39+15:50
10Alex BekshaevOdessa 43:11+20:22
11Samuël TonneauOLVE 43:13+20:24
12Marc WagenaarOLifant 43:30+20:41
13Maurizio FicurGAJA 44:23+21:34
14Carsten FinkSUSO 44:31+21:42
15Julien MouchetteTAF Fameck 44:37+21:48
16Domagoj PavlinVihor 62:36+39:47
Oleksii NovokshonovOLCG DNS+ --:--
Patrick BergerNF Linz DNS+ --:--
Roland VoglSV Mietraching MP+ --:--
Simas Armolaitis DNS+ --:--

M21E (3.2km / 125m / 29KT)

1Rasmus SvantessonPAN Kr. 25:26+00:00
2Kaspar HäglerBLANCO 26:09+00:43
3Théo FleurentGL LAURACO 26:34+01:08
4Damien BerguerreGL LAURACO 26:47+01:21
5Aleksandr SeleznevKuzmolovo 27:57+02:31
5Edgars UstinovsTeam Garie 27:57+02:31
7Duncan CoombsAROS 27:59+02:33
8Jonas Falck WeberFTOK 28:23+02:57
9Xander BergerNF Linz 28:47+03:21
10Martin JonášBBA 29:51+04:25
11Aapo LaihoVeVe 30:21+04:55
12Lasse Falck WeberFTOK 32:05+06:39
13Stéphane ReneveyCA Rosé 32:58+07:32
14Timo MähönenIFK Lidingö 33:29+08:03
15Nikolai ZnoevKuzmolovo 33:54+08:28
16Valters ReneslacisTeam Garie 33:55+08:29
17Christian ReneveyCA Rosé 34:15+08:49
18Ainars LupikisOK Kapa 34:59+09:33
19Tom FellbaumMDOC 37:12+11:46
20Yasha ChechikSLOW 40:53+15:27
21Fabio AlfieriSCOM 43:28+18:02
22Chi Kin ManHKIOF 43:55+18:29
23Nicolas GiresGARDE REP. 45:41+20:15
24François TonneauOLVE 54:46+29:20
25Damien RochePoitiers CO 56:52+31:26
26Manuel Pereira LopesADFA 60:51+35:25
Vyacheslav MukhidinovVaregg DNS+ --:--
Sergiy MuchidinovOK Azimut DNS+ --:--
Clément BattistaSAGC MP+ --:--
Daniel StansfieldFVO DNF+ --:--
Corentin TonneauOLVE DNS+ --:--
Raivo KivlenieksRehns Bk DNS+ --:--
Erik HajduTTE MP+ --:--

M35 (2.92km / 115m / 25KT)

1Jiri EhlTBM 29:34+00:00
2Evgeniy PopovRB United 30:22+00:48
3Edvardas ŠčerbavičiusFortuna 30:27+00:53
4Alexey AfanasyevMagnit 30:58+01:24
5Oleg VokulovKR 31:12+01:38
6Ludovic RuizBOA 32:03+02:29
7Juha LassilaVetU 32:09+02:35
8Francois HanzenCO Liege 33:40+04:06
9Alexander KuryshevUfa-united 35:02+05:28
10Evaldas JadenkusAzuolas 35:18+05:44
11Aleksei RoztoptannyjUfa-united 35:31+05:57
12Joona OjapaloLynx 36:24+06:50
13Kari KokkinenLaTa 37:52+08:18
14Luka FiletinKAP 42:18+12:44
15Ruslan AkhmetzianovRB United 55:07+25:33
16Christophe DantinTOM 60:12+30:38
william BouvierBCCO DNS+ --:--
Artur FankidejskiWLOCZYKIJ DNS+ --:--
Erik FuhrmannEKO DNS+ --:--

M35 ULTIMATE (2.8km / 105m / 25KT)

1Stefan LauensteinANCO 25:26+00:00
2Blaž KölnerOK Komenda 31:04+05:38
3Michal VoracekOSN 33:21+07:55
4Pierre ScioraC.S.PERTUIS 33:36+08:10
5Edi OcvirkJAP 33:38+08:12
6Róbert GöncziTTE 34:51+09:25
7Jeremy Vuillemard8812 36:08+10:42
8Richard BaxterSYO 36:36+11:10
9Bojan JevševarOK Brežice 37:24+11:58
10Iván Antonio Gálvez MunozCOMA 38:16+12:50
11Sergey YutkinOMG RUS 40:29+15:03
12Robert DousekTBM 43:48+18:22
13Martin BambousekDOR 44:11+18:45
14Boris ErženŠOK 48:02+22:36
15Herfried TrummerOCFF 53:23+27:57

M40 (2.8km / 110m / 22KT)

1Sami LevijokiJyry 27:35+00:00
2Mantas RimkusAzuolas 28:22+00:47
3Juris DzenitisARONA 29:29+01:54
4Mati KorrolMercury 31:47+04:12
5Raül Porta CalandreXXO-O 33:45+06:10
6Igor GavrilovOK Komenda 34:20+06:45
7Valdis JanovsSiguldas Takas 34:34+06:59
8Tomas ZemlaKAM 35:11+07:36
9Sam Defermhamok 35:55+08:20
10Oleksandr MurzinSK SIRIUS 36:18+08:43
11Michel Dongen, VanOLifant 36:38+09:03
12David HamelANCO 38:48+11:13
13Hannes WenzelOLCU Viktring 39:17+11:42
14Danilo PihtMercury 39:55+12:20
15Nicolas Roche7305RA 43:01+15:26
16Margus KlementsovMercury 43:05+15:30
17Jiri CeckaSHK 43:37+16:02
18Petr SedlarTBM 44:58+17:23
19Stefaan Schutjeshamok 45:21+17:46
20Petr ŠevčíkCzech West O-team 47:12+19:37
21Antti SalmiHS 48:53+21:18
22Pierre-marie Vergé 50:26+22:51
23Tomislav MeštrovićKAP 53:14+25:39
24Javier Montiel BonmatiUniversidad Alicante 53:53+26:18
25Peter FerlugaGAJA 54:43+27:08
26Jakub ForstDOR 57:48+30:13
27Jose Puche MadridGODIH 62:01+34:26
Martin ŠtěpánekTBM DNS+ --:--
Ville KoponenEsLy DNS+ --:--
Radek GregorDOR DNS+ --:--
David LesquerGL LAURACO MP+ --:--
Mathieu PottierGO78 DNS+ --:--
Anders Hedberg DNS+ --:--
Tanel SaueMercury DNS+ --:--

M45 (2.82km / 110m / 24KT)

1István NagyTSE 27:06+00:00
2Mikko SalonenHS 27:51+00:45
3Xavier Andrieux7305RA 30:13+03:07
4Francis DupuyBCCO 31:00+03:54
5Tihomir SalopekOK Azimut 31:18+04:12
6Martin HajduTTE 32:31+05:25
7Dmitrii Sychevbr 32:33+05:27
8Tero AaltonenLynx 33:26+06:20
9Thierry BestelCOLE 33:28+06:22
10Jozef ChupekSlavia ZU Zilina 35:55+08:49
11Valerii MaznyiO-Kompas 36:25+09:19
12Scott SimsonNSW 37:07+10:01
13Peter AdorjanBTSC 37:09+10:03
14Zdeněk VlastníkJIL 38:38+11:32
15Sergey SkopinskiOMG RUS 38:51+11:45
16Oleksandr Ievstafiev 41:02+13:56
17Damir GobecVihor 41:12+14:06
18Serge DudoutCOBS 42:55+15:49
19Juli Serrat GranéUEVic-O 44:50+17:44
20Franz UneggSPUK 46:13+19:07
21Ugis KulinšOK Kapa 47:21+20:15
22Udo LangeIHW Alex 47:57+20:51
23Michael SteinwenderSPUK 48:31+21:25
24Martin KubákSJH 51:03+23:57
25Johan CuperusGCOG 51:04+23:58
26Gergő KovácsTTE 52:05+24:59
27Damien VouillonASCO 52:16+25:10
28Jean-marc Selliercoamberieu 52:29+25:23
29Christophe BarbierHermathenae 53:04+25:58
30Markus ThomanSPUK 53:07+26:01
31Jan GrycTBM 54:32+27:26
32Bruno BargeO'Jura 54:59+27:53
33Thomas AigmüllerSUSO 55:32+28:26
34Benoît DudoutACA 57:11+30:05
35Csaba VíziBSC 57:27+30:21
36Benoit GennaroDUD GE 57:54+30:48
37Robert SzajnaWKS Wawel Kraków 73:52+46:46
Ludovic DudoignonDUD GE DNS+ --:--
Brendan HealyAWOL DNS+ --:--
Sébastien HarelQuimper MP+ --:--
Petr BasusSCP DNS+ --:--
Vladimir TrivunovićOK Sova DNS+ --:--
Joachim StamerMTK DNS+ --:--

M50 (2.7km / 105m / 24KT)

1Samu MartonHSP 30:03+00:00
2Tim Falck WeberFTOK 30:57+00:54
3Roberto TettamantiSCOM 30:59+00:56
4Darrell HighCare-Vevey 33:14+03:11
5Tomas RayOK77 34:40+04:37
6Stefano BrambillaCO2 34:46+04:43
7Herwig AllwingerMOK 35:34+05:31
8Sándor HorváthTTE 36:12+06:09
9Bruno MaesCOL 5604BR 36:45+06:42
10Grégoire PerretANCO 38:46+08:43
11Jozef KrálSlovak ARDF team 38:50+08:47
12Tomas GrycTBM 39:26+09:23
13Petri SavilahtiLynx 40:07+10:04
14Jan PeckaEKP 40:39+10:36
15Albert MingaleevMagnit 41:15+11:12
16Fernando Checa BlasCOA 41:35+11:32
17Priit ÖverusMercury 43:42+13:39
18Jean-marc PoivertPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 44:04+14:01
19Pierre EliasACA 44:33+14:30
20Brian RoweGEN 45:55+15:52
21Marek SłońskiWKS Wawel Kraków 48:33+18:30
22Thomas MühlbacherNFS 48:53+18:50
23François Touliercrapahut 48:57+18:54
24Piotr PisarekWKS Wawel Kraków 49:45+19:42
25Alain RoulleauxCOLE 55:00+24:57
26Andrea RivettaSemiperdo 56:03+26:00
27Peter JordiOLG Hondrich 59:48+29:45
28Wojciech ZeslawskiWKS Wawel Kraków 59:54+29:51
29Urs WengerOLG Thun 60:18+30:15
30Honza HolecMOV 62:16+32:13
31Pascal ThomasO2 64:18+34:15
32Marco GiovanniniOK Trzin 68:07+38:04
33Ladislav MikaTBM 73:09+43:06
34Didier BoutinetCOF 79:35+49:32
35François Cardineaucoamberieu 81:56+51:53
36Jean FleuretPoitiers CO 91:25+61:22
37Frédéric DesserePERIGORD ORIENTATION PLAISIR 108:12+78:09
Bruno CottretCahors MP+ --:--
Heigo PoldAKFA DNS+ --:--
Denis Collombcoamberieu DNS+ --:--
Evgeny ChernenkoAKFA DNS+ --:--
Raphael Le Cam3502 DNS+ --:--
Anders KnudsenHG MP+ --:--
Boris BaumanMOK DNS+ --:--
Tonu TanavAKFA DNS+ --:--

M50 ULTIMATE (2.54km / 90m / 22KT)

1Jussi SilvennoinenKR 28:21+00:00
2Kjell WestinPOL 28:44+00:23
3Ben StansfieldFVO 28:56+00:35
4Kilian ImhofOL Regio Wil 31:01+02:40
5Hannes PacherSUSO 31:25+03:04
6Roger ZimmermannANCO 32:48+04:27
7Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 37:01+08:40
8Mark SaundersAWOL 37:25+09:04
9Jaromír ŠrámekKVS Šumperk 37:40+09:19
10Jiri HlavacTBM 37:57+09:36
11Hugues GillardBalise 77 38:10+09:49
12Gilles ClouzeauCOF 41:55+13:34
13Henning SchouOK SNAB 43:45+15:24
14Karol HierwegBBA 50:44+22:23
15Pierre MarchalC.O.Liege 50:46+22:25
16Bruno VandermeulenC.O.Liege 52:52+24:31
17Gerrit Van De RietMaksimir 53:58+25:37
18Alain WatheletC.O.Liege 54:02+25:41
19Stefan RöhlOLV Ost 56:52+28:31
Sönke BandixenOLG Pfäffikon MP+ --:--
Juergen ZiescheOLV Ost DNF+ --:--

M55 (2.44km / 90m / 22KT)

1Lars SvantessonHjärnarps OL 25:47+00:00
2Ivo Novak 26:29+00:42
3Kimmo MäättäOH 28:24+02:37
4Raimo ItkonenS-JKL 28:52+03:05
5Siegfried OpetnikHSVK 30:27+04:40
6Włodzimierz DyzioWKS Wawel Kraków 30:50+05:03
7Pertti SyrjäläKeU 31:14+05:27
8Phil MurrayBOK 31:44+05:57
9Nikolay TikhonovOMG RUS 32:02+06:15
10Jari KymäläinenTP 32:38+06:51
11Wolfgang KradischnigNF Linz 32:51+07:04
12Alex BorTitan 33:53+08:06
13Niall ReynoldsAWOL 36:07+10:20
14Marc Van De MaeleK.O.L. 37:40+11:53
15Mika RuuhialaFIN-Hiisirasti 39:08+13:21
16Jonas Gediminas GvildysMedeina 40:14+14:27
17Olivier BassetGL LAURACO 40:20+14:33
18Piotr NiessnerWKS Wawel Kraków 40:48+15:01
19Frédéric GibiatC.S.PERTUIS 42:57+17:10
20Andreas LuescherKapreolo 44:00+18:13
21Andy RimesQO 44:32+18:45
22Tomas SochorHAV 46:28+20:41
23Jozef ŠimečekROB Martin 48:12+22:25
24Mudarisov MaratUfa-united 49:04+23:17
25Dave RichardsonFIN 49:26+23:39
26Tamás Mohácsy Dr.SDS 49:30+23:43
27Risto UuttuS-JKL 50:09+24:22
28Filippo PezzatiSCOM 52:13+26:26
29Pierre TerziASQ 54:50+29:03
30Jacques FlorinC.O.Liege 77:34+51:47
31Ciaran DonaghyGEN 85:45+59:58
Dirk Deijgershamok DNS+ --:--
Pierre FerrandAMSO34 DNS+ --:--
Jean René NédélecQuimper MP+ --:--
Martin BagnessWAROC DNS+ --:--
Gianluca Di StefanoPolbes DNS+ --:--

M60 (2.28km / 75m / 20KT)

1Martin SkorpilTJ Jiskra Horice 26:17+00:00
2Per Kristian EkebergTYRVING 28:43+02:26
3André PierlotC.O.Liege 34:07+07:50
4Alf PettersenTYRVING 37:19+11:02
5David PolandBushflyers 37:27+11:10
6Ilkka OjapaloRR 38:35+12:18
7Andrew CoxWato 38:45+12:28
8Paul AlleSCAPA NANCY 39:12+12:55
9Dénes KerényiHSE 39:26+13:09
10Raffaele CrivelliSCOM 40:37+14:20
11Rais BayburinUfa-united 41:45+15:28
12Vladimir Korytinbr 43:43+17:26
13António MatiasCLAC 44:51+18:34
14Ross BurnettVICO 45:35+19:18
15Mats StrandhagenGMOK 47:43+21:26
16Zdenek JakobiHAV 49:12+22:55
17Günther DobnikOLCU Viktring 51:29+25:12
18Roland ReneveyCA Rosé 51:53+25:36
19David MitchellAWOL 52:22+26:05
20Aarno TervonenNAVI 52:59+26:42
21Jean François BattistaSAGC 53:42+27:25
22David HanstockSVO 58:13+31:56
23Igor Pokotilo?????? 60:15+33:58
24François CoulierC.S.PERTUIS 60:23+34:06
25Don SkantzeTYRVING 64:07+37:50
26Jean Claude SutyASQ 64:14+37:57
27Stefan SundeliusJOK 64:48+38:31
28Victor Mirochnichenkokd39 64:54+38:37
29Denis MurphyLVO 65:47+39:30
30Jean-jacques PicazoC.S.PERTUIS 74:44+48:27
Carlos MonteiroCOC - Portugal MP+ --:--
Felipe Martos SanchezH.O.C DNS+ --:--
Antonín JavůrekESO DNS+ --:--
Per LindJOK DNS+ --:--
Hannu LaitinenLynx DNS+ --:--
Josef BenesSBTJ DNS+ --:--
Bruno ScherrNFSOLG DNS+ --:--
Ofer YodfatModiin DNS+ --:--

M65 (2km / 65m / 20KT)

1Peter AndresOLBO 26:57+00:00
2Alain JuanANCO 26:59+00:02
3Stefano BisoffiCUS TORINO 27:13+00:16
4Vesa TervoRR 29:15+02:18
5Brian JohnsonWIM 32:56+05:59
6Arne TiltnesTYRVING 33:17+06:20
7Paul PrudhoeCCN 33:55+06:58
8Jean-Pierre KellensK.O.L. 34:13+07:16
9David JukesBKO 35:09+08:12
10Thibaud CoullonVSAO 37:32+10:35
11Manuel DiasLisboa OK 37:40+10:43
12Babicky TomasRUM 38:46+11:49
13Charles NelsonOK Azimut 39:01+12:04
14Wolfgang GermNF Kühnsdorf 42:34+15:37
15Russell CreedTFO 42:52+15:55
16Emil OlesenFIF Hillerod 43:04+16:07
17Dominique Schutjeshamok 57:48+30:51
18Alain MouchetteTAF Fameck 59:17+32:20
19Dario CittericoPolisportiva Castello 66:17+39:20
Helge SoegaardRold Skov OK DNS+ --:--
Martin WilsonBKO DNS+ --:--
Janko LapajneOK Azimut DNS+ --:--
Daniel SecklerMARCO DNS+ --:--
Vlado SedejOK Azimut DNS+ --:--
Milan HenekRBK DNS+ --:--
Konrad TonnPlaneta Radebeul DNS+ --:--

M70 (1.97km / 60m / 20KT)

1Freddy SillienPégase CO 26:50+00:00
2Franz WyssOLregioolten 29:13+02:23
3Ron McGrailSollerod OK 29:31+02:41
4Heikki KyyrönenKS 32:49+05:59
5Achim BaderOLF Mainz 35:28+08:38
6Ludwig GenderjahnOLV Ost 37:06+10:16
7Willi StreuliSäntis 38:25+11:35
8Ross BarrGON 39:11+12:21
9Thomas StöhrOLV Ost 39:12+12:22
10Jouko AndelinLaTa 43:58+17:08
11Michael FrenzelOLV Ost 50:18+23:28
12Rob RapkinsTFO 52:47+25:57
13Reinhard SiegertWAT 57:21+30:31
14Pierangelo BellottiOrientalp 59:27+32:37
15Roland Dieudonné7808IF 82:51+56:01
Lucio CereattiOrientalp DNF+ --:--
Willi StreuliA-O DNS+ --:--
Carl MallingROK DNS+ --:--

M75 (1.7km / 50m / 18KT)

1Kurt HuberSPOBO 26:20+00:00
2Otto VenhauerOLCU Viktring 30:09+03:49
3Alex TarrBGV 30:17+03:57
4Edi BaumannSwiss O Tours 38:24+12:04
5Peter SearleBGV 40:41+14:21
6Osmo PeitsalaHS-Espoo 44:13+17:53
7Joseph Le GuenS B O 22 44:35+18:15
8Lucien TonneauOLVE 48:45+22:25
9Giorgio TettamantiSCOM 48:57+22:37
10Guy CoupeyCOBS 61:06+34:46
Tauno HämäläinenKR DNS+ --:--
Peter DobosStars DNS+ --:--

OPEN A (2.82km / 110m / 24KT)

1Franz HelmingerHSV 29:24+00:00
2Bernhard VenhauerOLCU Viktring 29:53+00:29
3Lucie RothauerASKÖ Austria 29:57+00:33
4Žan Luka ŠumečkiDROT 34:10+04:46
5Felix HartliebLAC 34:11+04:47
6Gabor BaracsiTTE 43:32+14:08
7Malena HespingLAC 45:08+15:44
8Sebastian MoraweckSG Zittau-Süd 45:17+15:53
9Gavan DohertyLVO 53:14+23:50
10Mauro SergasPunto K 55:21+25:57
11Kirti RebaneMercury 55:26+26:02
12Reimund HouskaOLCW 58:13+28:49
13Eoin BrowneGEN 62:38+33:14
14Gheorghe CionoiuTVN 69:47+40:23
Gregor PavličGAJA DNS+ --:--

OPEN B (2.46km / 95m / 24KT)

1Kalle RantalaHS 22:26+00:00
2Aki SaranenPihkan 34:00+11:34
3Lena StrombergerBerger-C 35:36+13:10
4Tobias SchwartzBTSC 39:35+17:09
5Daniel RothOD 43:17+20:51
6Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 44:01+21:35
7Igor BončinaOK Slovenske Konjice 44:31+22:05
8Oldřich TomíčekESO 49:34+27:08
9Helmut TannerOLCU Viktring 51:25+28:59
10Markus SterbaOrK 54:30+32:04
11Laurent RochePoitiers CO 54:55+32:29
12Bernardica StipićVihor 58:01+35:35
13Karolin MoraweckSG Zittau-Süd 61:03+38:37
14Irena Hacin KölnerOK Komenda 68:01+45:35
15Rainer KallianySUSO 71:32+49:06
16Antónia HolperTTE 73:15+50:49
17Violeta ČalićVihor 90:14+67:48
Roman SladičŠOK DNS+ --:--
Borut SeljakOK Komenda MP+ --:--
Julian TorgglerSUSO DNS+ --:--
Gunther KradischnigOLCG DNS+ --:--
Mattéo Reydant MP+ --:--
Mägi Meierbull DNS+ --:--
Susanne KallianySUSO DNS+ --:--
Olena StrugalovaVaregg DNS+ --:--
Dominik KatkinSlovak ARDF team DNS+ --:--
Maja KuštVihor MP+ --:--
Margareta PavličGAJA DNS+ --:--
Zdenko PavličGAJA DNS+ --:--

OPEN C (2.34km / 80m / 20KT)

1Fanni MatheTTE 33:22+00:00
2Martin Farenfield 41:01+07:39
3Aila Rantala 43:43+10:21
4Jose Mena RaposoADOL 49:01+15:39
5Iris EggelsArgus 55:25+22:03
6Janez ŠumečkiOK Tivoli 56:59+23:37
7Betlem Polo BardésXXO-O 58:43+25:21
8Aurelie PremaudBCCO 64:48+31:26
9Barbara VojvodikovaSokol Vitkovice 67:02+33:40
10Romain DespouxPoitiers CO 75:42+42:20
11Franca CrevatinPunto K 86:09+52:47
12Cécile RochePoitiers CO 113:19+79:57
Vincent BouchetBCCO DNF+ --:--
Beata Gerseyne Botka DNS+ --:--
Brigitta GerseyLuxOC DNS+ --:--
Larry WeissGON DNS+ --:--
Wolfgang Reiterernordic sports-Wechselland DNS+ --:--
Daniel ŠevčíkCzech West O-team DNS+ --:--
David CornelMOK MP+ --:--
Michaela CionoiuTVN DNS+ --:--

OPEN D (2km / 65m / 23KT)

1Anne-Laure MouchetteTAF Fameck 37:38+00:00
2Lars GuttlerTAF Fameck 39:06+01:28
3Gabriela BuzekWKS Wawel Kraków 50:36+12:58
4Christiana SendlhoferSPUK 52:35+14:57
5Aoife DonaghyGEN 56:27+18:49
6Matej ZemlaKAM 59:21+21:43
7Žaneta KubákováSJH 70:45+33:07
8Pui Ling LiHKIOF 71:48+34:10
9Agnieszka PułczyńskaWKS Wawel Kraków 95:54+58:16
10Riitta KoponenEsLy 100:02+62:24
11Ingrid UlfstedtJOK 157:39+120:01
Anne PecheurH.O.C DNS+ --:--
Petra KocsisTTE MP+ --:--
Maria PanfilovaKuzmolovo DNS+ --:--
Marion SouillardASCO DNS+ --:--
Marin MinoisASCO DNS+ --:--
Tahmina GregorDOR DNS+ --:--
Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice MP+ --:--
Gerhild PacherSUSO DNS+ --:--
Marina SikerinaFriuli MTB DNS+ --:--
Ruth NativModiin DNS+ --:--
Pentti KoponenEsLy MP+ --:--
Paola BarbaroOrientalp DNS+ --:--
Stefania BoidoOrientalp DNS+ --:--
Erminia Farenfield DNS+ --:--

W10 (1.34km / 25m / 14KT)

1Ella BaxterSYO 13:55+00:00
2Clémentine BouchetBCCO 14:34+00:39
3Magdalena ZemlovaKAM 14:43+00:48
4Larke Konring LarsenFIF Hillerod 16:57+03:02
5Niamh BrowneGEN 17:28+03:33
6Fionnuala RoweGEN 17:31+03:36
7Evgeniya KolesnykOdessa 18:02+04:07
8Elana Roche7305RA 23:34+09:39
9Eliška TomíčkováESO 25:31+11:36
10Lenke KovácsTTE 27:28+13:33
11Ema PokornaPGP 39:36+25:41
Małgorzata BiskupskaWKS Wawel Kraków DNS+ --:--
Sania StamerMTK DNS+ --:--

W10-SHADOWED (1.34km / 25m / 14KT)

1Lise MouchetteTAF Fameck 17:49+00:00
2Silke Konring LarsenFIF Hillerod 18:10+00:21
3Emma SalmiHS 19:20+01:31
4Olivia OjapaloLynx 20:14+02:25
5Siiri ToiviainenJyry 23:08+05:19
6Laura KubákováSJH 26:32+08:43
7Eva MenaADOL 28:58+11:09
8Alvina VenhauerOLCU Viktring 30:39+12:50
9Marja NagyDROT 31:02+13:13
10Chloe MouchetteTAF Fameck 31:51+14:02
11Olga BasusovaSCP 32:02+14:13
Ivana TomíčkováESO DNS+ --:--
Daniela DouskovaTBM DNS+ --:--
Hannah MoraweckSG Zittau-Süd DNS+ --:--
Biskupska MariaWKS Wawel Kraków DNS+ --:--
Marie Divanac'hS B O 22 DNS+ --:--

W12 (1.93km / 40m / 17KT)

1Pola NiessnerWKS Wawel Kraków 13:53+00:00
2Emma RothauerASKÖ Austria 15:10+01:17
3Julia BiskupskaWKS Wawel Kraków 15:55+02:02
4Silvia Di StefanoPolbes 16:10+02:17
5Tereza KubanovaTBM 16:32+02:39
6Neža ObidOK Azimut 18:42+04:49
7Antonina SłońskaWKS Wawel Kraków 20:17+06:24
8Amaia Roche7305RA 20:28+06:35
9Elvire PierlotC.O.Liege 21:40+07:47
10Zille KovácsTTE 23:10+09:17
11Kinga Paskucz-szathmáryTTE 24:06+10:13
12Barbora ZemlovaKAM 24:33+10:40
13Katja HelmingerASKÖ Austria 24:40+10:47
14Lauenstein WilmaANCO 28:35+14:42
15Giulia DohertyLVO 76:19+62:26
Brina KölnerOK Komenda MP+ --:--
Jaśmina OlejnikWKS Wawel Kraków MP+ --:--

W14 (2km / 65m / 23KT)

1Justine HamelANCO 20:03+00:00
2Violette DupuyBCCO 25:29+05:26
3Barbora HolasováOBO 26:11+06:08
4Lucie HlavacovaTBM 26:30+06:27
5Lise PelissierGL LAURACO 27:25+07:22
6Julie BambouskováDOR 27:59+07:56
7Hanna PułczyńskaWKS Wawel Kraków 28:40+08:37
8Dorja SalopekOK Azimut 29:16+09:13
9Martina EhlovaTBM 30:19+10:16
10Katerina DouskovaTBM 31:07+11:04
11Zsuzsa GöncziTTE 31:11+11:08
12Karolina CeckovaSHK 32:36+12:33
13Laura VenhauerOLCU Viktring 33:37+13:34
14Nelli AaltonenLynx 34:58+14:55
15Annika WinklerSPUK 36:31+16:28
16Camilla AigmüllerSUSO 36:38+16:35
17Heather HighCare-Vevey 39:01+18:58
18Zuzanna ZawadaWKS Wawel Kraków 39:07+19:04
19Elena UneggSPUK 40:44+20:41
20Valentine PagesGL LAURACO 40:52+20:49
21Henrietta Paskucz-szathmáryTTE 41:13+21:10
22Emily RoweGEN 41:49+21:46
23Lola ColleGL LAURACO 46:11+26:08
24Anežka ŠevčíkováCzech West O-team 50:54+30:51
25Valentine Selliercoamberieu 60:56+40:53
26Julie FomasiSCOM 66:17+46:14
Manon LeroyGL LAURACO MP+ --:--
Hana DouškováTBM DNS+ --:--
Nicole WinklerSPUK MP+ --:--
Aurele VouillonASCO DNS+ --:--
Enola BardineGL LAURACO MP+ --:--

W16 (2.13km / 70m / 19KT)

1Anna KarlováJIL 22:00+00:00
2Gabriela ŘehákováCzech West O-team 23:41+01:41
3Ema GottsteinováJIL 24:04+02:04
4Klára AdámkováJIL 25:00+03:00
5Lucine GintzburgerGL LAURACO 25:15+03:15
6Mahaut PlagnolGL LAURACO 25:21+03:21
7Marion Andrieux7305RA 26:03+04:03
8Liv CharbonnierGL LAURACO 26:27+04:27
9Sarah GhibaudoGL LAURACO 26:41+04:41
10Rita SárközyTTE 28:01+06:01
11Flora AigmüllerSUSO 28:27+06:27
12Diane BodyGL LAURACO 28:49+06:49
13Kateřina ŠauliCzech West O-team 29:35+07:35
14Justine PelissierGL LAURACO 29:37+07:37
15Anna AngermannSPUK 30:15+08:15
16Zoé TcherkachineGL LAURACO 30:30+08:30
17Kris Jette PihtMercury 30:36+08:36
18Laura KönigSUSO 31:48+09:48
19Tina KernOK Komenda 31:51+09:51
20Marie BartošováCzech West O-team 33:25+11:25
21Anastasiia Kordonska 33:40+11:40
22Lenka MikováTBM 33:45+11:45
23Lilou ParigotASQ'O 36:16+14:16
24Lana ForgeGL LAURACO 37:25+15:25
25Paula PavlinVihor 37:36+15:36
26Vendula JanovskáJIL 37:59+15:59
27Heidi RochePoitiers CO 39:58+17:58
28Nela KubákováSJH 40:51+18:51
29Fanni KocsisTTE 41:37+19:37
30Clarisse PaggiASQ'O 42:58+20:58
31Johanna ThomanSPUK 51:07+29:07
32Marlene UneggSPUK 57:07+35:07
Enora BouvierBCCO DNS+ --:--

W18 (2.34km / 80m / 24KT)

1Boglárka CzakóTTE 24:35+00:00
2Anezka HlavacovaTBM 24:53+00:18
3Lizzie StansfieldFVO 26:46+02:11
4Kateřina ČernáCzech West O-team 27:10+02:35
5Evie ConwayWYO 27:22+02:47
6Júlia NédaTTE 27:54+03:19
7Magdalena TopórWKS Wawel Kraków 28:02+03:27
8Kamila RichtrováCzech West O-team 28:18+03:43
9Ana Pia PogačarOK Komenda 28:34+03:59
10Eléa FieujeanO'Bugey 29:17+04:42
11Nelli HajduTTE 30:29+05:54
12Szilvia TakácsTTE 30:58+06:23
13Yona JacqueminGL LAURACO 33:07+08:32
14Cliodhna DonaghyGEN 35:56+11:21
15Rose-Lou DupuyBCCO 36:25+11:50
16Camille GrangeGL LAURACO 36:36+12:01
17Lois Toulier AncianGL LAURACO 38:34+13:59
18Antonie PitrmucováJIL 54:48+30:13
19Lou ColléGL LAURACO 57:22+32:47
20Terézia KuriakováSlovak ARDF team 60:07+35:32
21Axelle PoivertPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 60:13+35:38
22Anna UneggSPUK 61:56+37:21
Melle ChiffletGL LAURACO MP+ --:--
Zala ZavrlOK Komenda DNS+ --:--
Zofia SłońskaWKS Wawel Kraków DNS+ --:--
Romane LesquerGL LAURACO MP+ --:--

W20 (2.46km / 95m / 24KT)

1Cécile CalandryGL LAURACO 25:06+00:00
2Vilma SvantessonPAN Kr. 25:38+00:32
3Lisa ChristenOLVH 28:41+03:35
4Katerina GrycovaTBM 28:52+03:46
5Marine DudoignonDUD GE 31:10+06:04
6Polona JezeršekOK Komenda 31:52+06:46
7Loane DudoutCOBS 35:01+09:55
8Tetiana Husak 40:35+15:29
9Esmee Van De MaeleK.O.L. 40:37+15:31
10Elise VanelTAF Fameck 45:54+20:48
11Sandie AlarySAGC 47:16+22:10

W21 ULTIMATE (2.54km / 90m / 22KT)

1Siiri SilvennoinenKR 22:31+00:00
2Megan Carter-daviesAWOL 23:53+01:22
3Louise AdamsWYO 30:12+07:41
4Lisa PacherSUSO 30:46+08:15
5Kerria FavreANCO 33:56+11:25
6Kjersti WestinPOL 34:09+11:38
7Veronika GrycovaTBM 37:10+14:39
8Emilie WestinPOL 37:23+14:52
9Barbora PijákováSPE 40:12+17:41
10Tiina UotilaOrPo 41:03+18:32
Lucie BenesovaSBTJ DNS+ --:--
Pia OcvirkJAP DNS+ --:--

W21A LONG (2.46km / 95m / 24KT)

1Maria ItkonenLapVe 26:02+00:00
2Marlies BergerBerger-C 27:34+01:32
3Selma Frieda HardeggerOLCW 28:23+02:21
4Rebecca PeterOLG Basel 28:59+02:57
5Sara LaxVetU 31:03+05:01
6Ronja FellBTSC 32:07+06:05
7Emilia Msp RantanenKR 33:00+06:58
8Elodie DonnetASQ'O 35:11+09:09
9Alexandra PeterOLG Basel 36:47+10:45
10Janine EggsOLCW 37:27+11:25
11Sandra BestelCOLE 39:05+13:03
12Rahel BussOLG Basel 42:19+16:17
13Anne-lise DuboisANNECY SO 45:25+19:23
14Lara TemmermanRO Paris 61:37+35:35
Léna BoutinetCOF MP+ --:--
Merla KubliOLG Basel MP+ --:--
Lenka JablonovskáSPE DNS+ --:--

W21A SHORT (2.13km / 70m / 23KT)

1Amanda Falck WeberFTOK 21:28+00:00
2Natalia SeleznevaKuzmolovo 24:32+03:04
3Zinaida LukianovaRB United 25:31+04:03
4Lenka VorackovaOSN 25:33+04:05
5Iva KosarkovaPGP 27:40+06:12
6Katarína KošutováSlovak ARDF team 28:23+06:55
7Ramona Akermarck-mähönenIFK Lidingö 29:02+07:34
8Helen HanstockSVO 29:11+07:43
9Amalie TripaxFIF Hillerod 30:37+09:09
10Zuzana KuriakovaRKYS 30:54+09:26
11Ingrid PihtMercury 31:19+09:51
12Szilvia DékányGKS 31:35+10:07
13Sandra FaccinelliSUSO 34:54+13:26
14Barbara KmetecKamniški OK 35:46+14:18
15Nina Glentzer-SiegertWAT 35:47+14:19
16Vilija GvildieneMedeina 38:14+16:46
17Andrea DékányGKS 38:24+16:56
18Liina JogisuMercury 39:37+18:09
19Heidi PritsMercury 39:42+18:14
20Andrea IngrisaniOLregioolten 42:19+20:51
21Malin SundebyCentrum OK 47:27+25:59
22Ana PlavčakŠOK 47:55+26:27
23Iuliia NogovitsynaSK SIRIUS 49:06+27:38
24Eva Van BovenOLifant 50:54+29:26
25Alžbeta StehlíkováST 52:24+30:56
26Annica SundebyTMOK 59:48+38:20
27Anna Galejeva-jefimovaOK Kapa 66:15+44:47
Anna DettlaffWLOCZYKIJ DNS+ --:--
Veronika VodickovaTUR DNS+ --:--

W21B (2km / 65m / 23KT)

1Sanni RuuhialaFIN-Hiisirasti 32:22+00:00
2María Garrido OsunaCOMA 33:01+00:39
3Joanne Anana-saranenPihkan 34:52+02:30
4Sabrina Mouchettecoamberieu 36:06+03:44
5Miriam KrálováSlovak ARDF team 37:57+05:35
6Laurie GérardH.O.C 40:28+08:06
7Zoé BoutinetCOF 42:03+09:41
8Marjaana AndelinLaTa 43:13+10:51
9Oriane MarconPoitiers CO 44:23+12:01
10Katka FujákováHAV 46:53+14:31
11Claudia FomasiSCOM 47:06+14:44
12Maria ZollnerSPUK 48:05+15:43
13Christine UneggSPUK 49:30+17:08
14Ines KosKAP 55:15+22:53
15Kerstin ThomanSPUK 55:27+23:05
16Eszter VíziBSC 59:01+26:39
17Eli RandMercury 60:56+28:34
Terézia KopčíkováSPE DNS+ --:--
Larissa Van Der Houwen DNS+ --:--
Elena ChernenkoAKFA DNS+ --:--
Marjaane KalfMercury MP+ --:--
Oleksandra NovokshonovaOLCG DNS+ --:--
Karin VoglSV Mietraching DNS+ --:--

W21E (2.8km / 110m / 22KT)

1Kim BaxterSYO 29:36+00:00
2Anais CattinBLANCO 30:52+01:16
3Tekle Emilija GvildyteMedeina 35:20+05:44
4Susanna TervoIFK Lidingö 35:36+06:00
5Chloe HainesAROS 35:47+06:11
6Noëmi CernySCOM 37:41+08:05
7Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 38:27+08:51
8Beatriz SanguinoCPOC 38:28+08:52
Tjitske BreimerHOC'93 DNS+ --:--

W35 (2.46km / 95m / 24KT)

1Linda TalbonenKR 27:48+00:00
2Sanna AndelinLaTa 27:52+00:04
3Kati KorhonenS-JKL 27:56+00:08
4Greet Oeyenhamok 31:34+03:46
5Kristina MasevičiuteFortuna 32:33+04:45
6Martina CeckovaSHK 35:31+07:43
7Anna Karnia-BiskupskaWKS Wawel Kraków 35:57+08:09
8Dana TomíčkováESO 40:19+12:31
9Anica HribarOK Brežice 40:32+12:44
10Anna Elovaara-salmiHS 41:06+13:18
11Jana ForstereviczováDOR 44:19+16:31
12Karina JanovaSiguldas Takas 47:57+20:09
13Barbora ŠimečkováROB Martin 66:33+38:45
14Šárka HolasováOBO 69:29+41:41
Silvie HojnáSCP DNS+ --:--

W35 ULTIMATE (2.54km / 90m / 22KT)

1Anna OjapaloLynx 34:43+00:00
2Marie Vuillemard8812 38:51+04:08
3Anne StraubeSV Lengefeld 40:09+05:26
4Anna KrajOLV Ost 40:53+06:10
5Marion MonjauzeC.S.PERTUIS 45:11+10:28
6Séverine VandermeulenC.O.Liege 46:40+11:57
7Barbara WinklerSPUK 47:23+12:40

W40 (2.34km / 80m / 24KT)

1Alison HighCare-Vevey 31:38+00:00
2Sophie HamelANCO 31:44+00:06
3Elisabeth Schutjeshamok 32:29+00:51
4Petra GrycovaTBM 33:36+01:58
5Magdalena PokornaPGP 34:15+02:37
6Lucia LauensteinANCO 35:06+03:28
7Lucie VlastníkováJIL 36:41+05:03
8Eva ZemlovaKAM 36:50+05:12
9Irena Čorko MeštrovićKAP 38:52+07:14
10Virginie ParigotASQ'O 40:36+08:58
11Miia HoviJyry 42:26+10:48
12Céline RuizBOA 44:01+12:23
13Klara DouskovaTBM 46:00+14:22
14Adela Illamola ColomeUEVic-O 48:06+16:28
14Ilze VanagaARONA 48:06+16:28
16Bogusława SłońskaWKS Wawel Kraków 55:31+23:53
17Chiara SepinGAJA 60:03+28:25
18Sally CallandRSOC 60:24+28:46
19Stéphanie POIVERTPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 60:59+29:21
20Sandrine NobleBCCO 61:48+30:10
21Nathalie CuperusGCOG 71:55+40:17
22Ewa OlejnikWKS Wawel Kraków 73:53+42:15
Rasa IvanauskaiteAzuolas MP+ --:--
Zaiga OzolinaOK Kapa MP+ --:--
Isabelle BroussePoitiers CO DNS+ --:--
Esther StamerMTK DNS+ --:--
Olga ŠevčíkováCzech West O-team DNS+ --:--
Anne Konring LarsenFIF Hillerod DNS+ --:--

W45 (2.28km / 75m / 20KT)

1Jana KubanovaTBM 32:51+00:00
2Tzvetanka VassilevaArco di carta 34:06+01:15
3Heidi SalonenHS 34:17+01:26
4Silvia ChupekovaSlavia ZU Zilina 34:29+01:38
5Salla LehtoLynx 35:16+02:25
6Florence BestelCOLE 38:29+05:38
7Anastasia SkopinskayaOMG RUS 39:00+06:09
8Jolanta BuraAuseklis IK 39:31+06:40
9Janick GonetLOV 39:45+06:54
10Eva OcvirkJAP 40:58+08:07
11Natalia KunitskayaTitan 41:08+08:17
12Valérie OctobreGL LAURACO 41:10+08:19
13Dóra ZelenaTTE 41:57+09:06
14Ivana GobecVihor 42:23+09:32
15Annamari TiitolaLynx 44:25+11:34
16Caroline Clerc7305RA 46:11+13:20
17Jana HubáčkováEKP 46:22+13:31
18Janet AdamsWYO 47:02+14:11
19Sarka HlavacovaTBM 48:20+15:29
20Sylva VricanovaHAV 49:06+16:15
21Iva MikováTBM 49:18+16:27
22Martina AigmüllerSUSO 50:23+17:32
23Larissa RandOLifant 50:58+18:07
24Muriel Le Cam3502 53:41+20:50
25Géraldine PujolSAGC 54:10+21:19
26Lenka WestinPOL 55:36+22:45
27Aurore Begucoamberieu 56:10+23:19
28Orsolya MagyariTTE 56:29+23:38
29Barbora KaderovaHAV 57:18+24:27
30Ida Baluskova 58:08+25:17
31Ivana PeckovaEKP 62:18+29:27
32Martina RoweGEN 91:36+58:45
Samantha HealyAWOL DNS+ --:--
Šárka KašparováOBO DNS+ --:--
Vlasta DouškováTBM DNS+ --:--
Pascale Le GuenS B O 22 DNS+ --:--
Deirdre CoyleGEN MP+ --:--
Barbara AngermannSPUK MP+ --:--
Natasha ConwayWYO MP+ --:--
Jane ExleyWAROC DNS+ --:--
Annie NoelO2 MP+ --:--

W50 (2.13km / 70m / 23KT)

1Josie StansfieldFVO 34:33+00:00
2Elena TikhonovaOMG RUS 35:36+01:03
3Carola RayOK77 37:47+03:14
4Teresa KollanenLynx 37:52+03:19
5Jocelyne DudoignonDUD GE 39:16+04:43
6Silvia JordiOLG Hondrich 41:32+06:59
7Karine MaesCOL 5604BR 43:36+09:03
8Joaquina Herrero VinaderGODIH 44:29+09:56
9Anne SvantessonHjärnarps OL 48:28+13:55
10Valérie ClouzeauCOF 48:57+14:24
11Regin ImhofOL Regio Wil 49:37+15:04
12Jana GrycovaTBM 50:02+15:29
13Sophie PicazoC.S.PERTUIS 50:04+15:31
14Ann MitchellAWOL 56:48+22:15
15Agnes SegondyTAF Fameck 57:02+22:29
16Pascale PerraultCOF 59:39+25:06
17Satu MäättäOH 62:46+28:13
18Beatrice GennaroDUD GE 63:08+28:35
19Emilia ArcaleniPolisportiva Castello 65:20+30:47
20Anna DyzioWKS Wawel Kraków 90:04+55:31
21Isabelle BauryPERIGORD ORIENTATION PLAISIR 112:43+78:10
Christine FerrandAMSO34 DNS+ --:--
Laurence EliasACA DNS+ --:--

W50 ULTIMATE (2.07km / 70m / 22KT)

1Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 33:54+00:00
2sandra OLIVIERBalise 77 34:17+00:23
3Alice BedwellAWOL 38:50+04:56
4Dunja Van De RietMaksimir 39:58+06:04
5Helle SchouOK SNAB 45:43+11:49

W55 (2km / 65m / 20KT)

1Tarja SilvennoinenKR 26:42+00:00
2Barbara LüscherKapreolo 29:30+02:48
3Maritta KymäläinenTP 32:05+05:23
4Margaret ReynoldsAWOL 32:50+06:08
5Elisabeth StrandhagenGMOK 33:08+06:26
6Joli WehrliSwiss O Tours 33:21+06:39
7Gayle QuantockNSW 35:53+09:11
8Marina Movkokd39 36:03+09:21
9Päivi Aarikka-RuuhialaFIN-Hiisirasti 39:28+12:46
10Hana SochorovaHAV 40:48+14:06
11Marita VääräläOH 41:57+15:15
12Tine Meyhoff PetersenHG 42:42+16:00
13Toni BrownBushflyers 42:59+16:17
14Eunice CarterAWOL 48:19+21:37
15Isabelle Touzain RoulleauxCOLE 51:20+24:38
16Annie CombetGL LAURACO 51:25+24:43
17Pascale MartinRO Paris 51:48+25:06
18Isabel MonteiroCOC - Portugal 52:07+25:25
19Catherine CoulierC.S.PERTUIS 56:49+30:07
20Kjersti SkantzeTYRVING 57:04+30:22
21Patricia MarchalC.O.Liege 58:23+31:41
22Asa ÖströmJOK 65:31+38:49
23Edith BridcutGEN 69:35+42:53
Nathalie Bouche DNS+ --:--
Iva BenesovaSBTJ DNS+ --:--
Anna ŠimečkováROB Martin MP+ --:--

W60 (1.97km / 60m / 20KT)

1Berit DanielsenTYRVING 27:34+00:00
2Virginija GvildieneMedeina 32:42+05:08
3Dilya BayburinaUfa-united 33:26+05:52
4Ágota MuzsnaiHSE 34:38+07:04
5Pokotilo Olga?????? 38:15+10:41
6Randi NilstadTYRVING 43:28+15:54
7Iris AndresOLBO 44:12+16:38
8Iva JanskáLBM 45:51+18:17
9Gunilla CarlssonGMOK 47:42+20:08
10Fiona HanstockSVO 50:51+23:17
11Julia PrudhoeCCN 51:16+23:42
12Irma CollienneOLVE 51:43+24:09
13Marianne BandixenOLG Pfäffikon 57:20+29:46
14Anneli OjapaloRR 65:45+38:11
15Elena Mirochnichenkokd39 65:47+38:13
16Natalia Lazarevakd39 66:21+38:47
17Ruth WüestSäntis 73:25+45:51
18Baerts Anitahamok 80:27+52:53
19Rosie WychQO 88:14+60:40
Sylvie BouchéCOLE DNS+ --:--
Eva Konring OlesenFIF Hillerod MP+ --:--
Maria-elena LiveraniCUS TORINO MP+ --:--
Bea ArnSCOM DNS+ --:--
Simonne SilviK.O.L. DNS+ --:--
Tuija SoanjärviLynx DNS+ --:--

W65 (1.7km / 50m / 18KT)

1Arja PajunenOrPo 30:15+00:00
2Inger TiltnesTYRVING 32:41+02:26
3Tarja AndelinLaTa 32:43+02:28
4Gisela TonnPlaneta Radebeul 32:51+02:36
5Elizabeth BorchorstRold Skov OK 37:15+07:00
6Guyonne Petit7808IF 40:03+09:48
7Régine MouchetteTAF Fameck 44:57+14:42
8Lisbeth DamsgaardSollerod OK 46:23+16:08
9Danielle GIBIATC.S.PERTUIS 51:00+20:45
10Bernadette VandermeulenC.O.Liege 55:11+24:56
11Annick CoulonVSAO 57:45+27:30
12Maria Sao JoaoCLAC 93:23+63:08
Svatava HenkovaRBK DNS+ --:--
Margitta StöhrOLV Ost DNS+ --:--
Ursula WyssOLregioolten DNS+ --:--
Mireille BarnierMARCO DNS+ --:--

W70 (1.7km / 50m / 18KT)

1Ritva MononenJyry 34:41+00:00
2Madeleine Dieudonne7808IF 37:44+03:03
3Hilde BaderOLF Mainz 44:21+09:40
4Paula KyyrönenKS 49:29+14:48
5Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 55:57+21:16
6Daniëlle Nolenshamok 59:12+24:31
7Maria Laj - BellottiOrientalp 79:01+44:20
Janet TarrBGV DNS+ --:--
Ilona DobosStars DNS+ --:--