Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL2 - Trofeja Rimskega zidu - srednja

Urša & Matjaž, Logatec, 24. 11. 2019

A (4,7km / 0m / 26KT)

1Blaž Matic Orientacijski klub Komenda34:28+00:00
2Jaka Piltaver OK Brezice42:04+07:36
3Mojca Flerin Drevenšek Kamniški orientacijski klub42:50+08:22
4Blaž Kölner Orientacijski klub Komenda46:40+12:12
5Tomaž Pust Orientacijski klub Komenda56:58+22:30
6Gregor Zupan Orientacijski klub Komenda59:30+25:02
7Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub60:01+25:33
8Miha Škarabot Orientacijski Klub Polaris60:45+26:17
9Barbara Kmetec Kamniški orientacijski klub70:36+36:08
10Davor Pobega OK Tivoli82:15+47:47
Igor Gavrilov Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Roman Sladic Škofjeloški orientacijski klubDNF+ --:--

B (3,9km / 0m / 26KT)

1Lara Gantar OK Azimut45:16+00:00
2Igor Boncina Orientacijski klub Slovenske K51:03+05:47
3Jan Patrick Kariž Individuals/No club52:12+06:56
4Karin Pust Orientacijski klub Komenda56:49+11:33
5Timotej Šuc Orientacijski klub Komenda58:40+13:24
5Aleš Poljanšek OK Azimut58:40+13:24
7Dalibor Radovan Orientacijski Klub Polaris67:05+21:49
8Charles Nelson OK Azimut67:40+22:24
9Janko Lapajne OK Azimut72:02+26:46
10Vlado Sedej OK Azimut77:04+31:48
11Elena Gombac Šuc Orientacijski klub Komenda78:35+33:19
12Romana Zupan Orientacijski klub Komenda80:17+35:01
13Abigael Vanessa Boncina Orientacijski klub Slovenske K94:35+49:19
Zala Serženta Seljak OK AzimutMP+ --:--
Emil Kacin OK AzimutDISQ+ --:--
Stojan Petra OK AzimutDNS+ --:--

C (1,6km / 0m / 11KT)

1Tin Šuc Orientacijski klub Komenda41:13+00:00
Anže Kölner Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Enej Šuc Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Tinkara Cankar Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--
Brina Kölner Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Izabela Eržen Plavcak Škofjeloški orientacijski klubDNS+ --:--