Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP ULTRALONG - ultra dolga

Orientacijski klub Slovenske Konjice, ŠKOFJA LOKA, 27. 3. 2021

A (10,57km / m / KT)

1Tomaž KremžarOK Komenda 91:55:00
2Nejc TurkOK Komenda 93:58:00+123:00
3Miha ŠkarabotOK Polaris 96:26:00+271:00
4David ÈuferPD Ajdovšèina 104:53:00+778:00
5Aljaž ÈerneOK Tivoli 112:21:00+1226:00
6Gregor RajOK SG 114:03:00+1328:00
7Tomaž PustOK Komenda 114:33:00+1358:00
8Andraž DrešèekOK Azimut 146:46:00+3291:00
Vacant
Davor PobegaOK Tivoli MP--:--
Vacant
Vacant

B (6,50km / m / KT)

1Luka SeljakOK Komenda 52:05:00
2Rok BogatajOK Azimut 54:45:00+160:00
3Martin JevševarOK Brežice 60:52:00+527:00
4Valentin ErženOK Azimut 65:17:00+792:00
5Neža ObidOK Azimut 66:32:00+867:00
6Timotej ŠucOK Komenda 67:48:00+943:00
7Tina MoènikOK Komenda 69:13:00+1028:00
8Božo BizjakOK Azimut 69:41:00+1056:00
9Klemen KendaOK Azimut 70:05:00+1080:00
10David AndrejcOK SG 70:45:00+1120:00
11Nika RavnikarOK Komenda 72:43:00+1238:00
12Nea ErženOK Azimut 75:02:00+1377:00
13Marko ObidOK Azimut 77:00:00+1495:00
14Špela MajdièOK Azimut 78:41:00+1596:00
15Ana PlavèakŠOK 79:11:00+1626:00
16Aleš BorštnikOK Tivoli 79:36:00+1651:00
17Pia BogatajOK Azimut 80:02:00+1677:00
18Manja LebanOK Azimut 80:55:00+1730:00
19Karin PustOK Komenda 81:16:00+1751:00
20Jana MoènikOK Azimut 82:05:00+1800:00
21Jan CokanOK Komenda 87:37:00+2132:00
22Ajda LampeOK Komenda 88:17:00+2172:00
23Irena Hacin KölnerOK Komenda 89:09:00+2224:00
24Vlado SedejOK Azimut 93:42:00+2497:00
25Marijan LebanOK Azimut 97:01:00+2696:00
26Nikolina UgrinOK Tivoli 102:13:00+3008:00
27Petra StojanOK Komenda 118:41:00+3996:00
28David SedejOK Azimut 155:42:00+6217:00
29Rok SedejOK Azimut 155:44:00+6219:00
30Matej SedejOK Azimut 155:55:00+6230:00
31Bojana GostanŠOK 183:29:00+7884:00
Vacant
Vacant
Anja ŠkarabotOK Polaris DNS--:--
Maja IstenièOK Azimut DNS--:--
Maja ObidOK Azimut DNS--:--
Vacant
Tajda RazpetOK Azimut DNF--:--

C (3,78km / m / KT)

1Brina KölnerOK Komenda 43:30:00
2Anže KölnerOK Komenda 44:58:00+88:00
3Jedert JevševarOK Brežice 57:16:00+826:00
4Timotej HribarOK Brežice 59:41:00+971:00
5Ema Pika RajOK SG 61:58:00+1108:00
6Florijan KremžarOK Komenda 66:02:00+1352:00
7Elena Gombaè ŠucOK Komenda 69:43:00+1573:00
8Enej ŠucOK Komenda 73:06:00+1776:00
Laura AndrejcOK SG DNS--:--
Val JarcOK Komenda DNF--:--
Frida MezgaOK SG DNF--:--
Lenart AndrejcOK SG DNS--:--
Lili Ivana RajOK SG DNF--:--
Nika ErženOK Azimut DNS--:--
Anze ObidOK Azimut DNS--:--
Maja UgrinOK Tivoli DNF--:--
Tanja MezgaOK SG DNS--:--

M21E (19,70km / m / KT)

1Mark BogatajOK Azimut 143:33:00
2Peter TušarOK Azimut 144:55:00+82:00
3Gregor HvalaOK Azimut 146:24:00+171:00
4Žan RavnikarOK Azimut 176:12:00+1959:00
5Blaž KölnerOK Komenda 179:20:00+2147:00
6Gregor ZupanOK Komenda 200:48:00+3435:00
7Dušan PetrovièOK Polaris 204:26:00+3653:00
8Bojan JevševarOK Brežice 210:07:00+3994:00
9Matej ArnušŠOK 218:14:00+4481:00
10Marko DudicOK SG 218:16:00+4483:00
11Boris ErženŠOK 234:28:00+5455:00
12Sergey ChurkinOK Komenda 243:44:00+6011:00
13Uroš CankarŠOK 263:43:00+7210:00
Igor GavrilovOK Komenda DNF--:--
Valter FoškiOK Polaris MP--:--

Ž21E (10,57km / m / KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 87:52:00
2Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 97:28:00+576:00
3Nika PoljanšekOK Azimut 103:56:00+964:00
4Ana Pribakoviæ BorštnikOK Tivoli 108:32:00+1240:00
5Teja TušarOK Azimut 109:57:00+1325:00
6Zala ZavrlOK Komenda 114:17:00+1585:00
7Petja BalažièOK SG 123:43:00+2151:00
8Nastja RajOK SG 123:47:00+2155:00
9Deja RazpetOK Azimut 136:20:00+2908:00
10Zala Serženta SeljakOK Azimut 156:31:00+4119:00
Anica HribarOK Brežice DNS--:--