Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 2, DP ultra dolge - dolga

Orientacijski klub Tivoli, Dobeno, 21. 6. 2020

M12 (1.44km / 40m / 7KT)

1David SedejOK Azimut 14:18+00:00
2Jakob KurinčičOK Komenda 16:24+02:06
3Anže KölnerOK Komenda 17:06+02:48
4Martin FerencOK Tivoli 17:41+03:23
5Enej ŠucOK Komenda 20:17+05:59
6Nejc NovakOK Azimut 28:26+14:08
7Luka CvelbarOK Azimut 49:32+35:14

M14 (2.78km / 100m / 9KT)

1Rok BogatajOK Azimut 27:34+00:00
2Luka SeljakOK Komenda 28:01+00:27
3Iusef AbdelbakyPUNTOK 35:58+08:24
4Božo BizjakOK Azimut 38:13+10:39
5Borut GantarOK Azimut 50:52+23:18
6Rok IlovarOK Tivoli 56:16+28:42
7Jaka SeljakOK Komenda 60:17+32:43
Jan CokanOK Komenda DNS+ --:--

M16 (5.1km / 275m / 10KT)

1Goran PolojazGAJA Orienteering 56:39+00:00
2Martin JevševarOK Brežice 90:09+33:30
3Nejc TurkOK Komenda 98:55+42:16
4Timotej HribarOK Brežice 152:19+95:40
5Primož GantarOK Azimut 165:17+108:38
Pietro SergasPUNTOK MP+ --:--
Tilen ZupanOK Komenda MP+ --:--
Matevž KuncOK Tivoli DNS+ --:--

M18 (9.68km / 650m / 19KT)

1Natan Maj PoženelOK Komenda 178:43+00:00

M21A (5.72km / 250m / 11KT)

1Kristian BlokOK Komenda 62:44+00:00
2Vid BogovičOK Brežice 74:01+11:17
3Valentin ErženOK Azimut 78:14+15:30
4Tomaž PustOK Komenda 82:29+19:45
5Matej ŠkarabotOK Polaris 88:58+26:14
6Aljaž ČerneOK Tivoli 99:49+37:05
7Nejc MočnikOK Azimut 106:35+43:51
8Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 128:05+65:21
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--

M21B (5.1km / 275m / 10KT)

1Simon KurinčičOK Komenda 73:36+00:00
2Urban Žnidaršič 76:20+02:44
3Borut SeljakOK Komenda 88:46+15:10
4Uroš CvelbarOK Azimut 91:28+17:52
5Andrej KorelcOK Komenda 94:53+21:17
6Erik MikužOK Azimut 98:13+24:37
7Boštjan BogatajOK Azimut 103:31+29:55
8Matej VidičOK Azimut 106:31+32:55
9Kristjan GantarOK Azimut 110:24+36:48
10Denis MikužOK Azimut 135:04+61:28
Timotej ŠucOK Komenda DNF+ --:--

M21E (14.74km / 900m / 27KT)

1Simon StanonikOK Azimut 145:46+00:00
2Andraz HribarOK Brežice 151:31+05:45
3Mark BogatajOK Azimut 166:33+20:47
4Gregor HvalaOK Azimut 170:19+24:33
5Rajko KračunKamniški OK 212:31+66:45
6Bojan JevševarOK Brežice 229:53+84:07
7Boris ErženŠOK 341:39+195:53
Domen KavčičOK Komenda DNF+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda DNF+ --:--
Uroš CankarŠOK MP+ --:--

M35 (9.68km / 650m / 19KT)

1Igor GavrilovOK Komenda 131:59+00:00
2Blaž KölnerOK Komenda 141:18+09:19
3Oleksandr Ievstafiev 162:05+30:06
4Klemen KendaOK Azimut 163:06+31:07
5Matej SedejOK Azimut 164:45+32:46
6Miran KolmanKamniški OK 178:51+46:52
7Roberto LarotellaORIENTEERING TRIESTE 181:13+49:14
Marko ObidOK Azimut MP+ --:--
Leon KropivšekMOK DNS+ --:--

M45 (5.72km / 250m / 11KT)

1Janez PretnarKamniški OK 69:07+00:00
2Siegfried OpetnikHSVK 73:19+04:12
3Aleš PoljanšekOK Azimut 74:41+05:34
4Gregor ZupanOK Komenda 75:30+06:23
5Jožko JazbarOK Azimut 78:39+09:32
6Herwig AllwingerMOK 81:04+11:57
7Andrej CimermanOK Polaris 82:22+13:15
8Miha ŠkarabotOK Polaris 91:34+22:27
9Gregor RajOK SG 94:43+25:36
10Robert KuncOK Tivoli 96:36+27:29
11Dušan SmoleOK Polaris 109:58+40:51
12Primož SavinšekOK Polaris 123:51+54:44
13Robert BenkoOK Polaris 132:55+63:48
Gregor PavličGAJA Orienteering DNF+ --:--

M55 (5.1km / 275m / 10KT)

1Miro ŠalamunOK Polaris 75:51+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 80:05+04:14
3Günter KradischnigOLC Graz 88:22+12:31
4Stanko ČuferPD Ajdovščina 92:36+16:45
5Ivo KetePD Ajdovščina 106:30+30:39
6Marijan LebanOK Azimut 131:35+55:44
Silvo BabičOK Komenda MP+ --:--
Aleš BorštnikOK Tivoli MP+ --:--

M65 (4.15km / 200m / 8KT)

1Charles NelsonOK Azimut 72:18+00:00
2Vlado SedejOK Azimut 87:07+14:49
3Janko LapajneOK Azimut 87:46+15:28
4Zdenko PavličGAJA Orienteering 124:03+51:45

OPEN (4.15km / 200m / 8KT)

1Andraž RavnikarOK Polaris 74:33+00:00
2Roman SladičŠOK 93:11+18:38
3Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 108:35+34:02
4Balen Goran 172:09+97:36
Dragan KrivičićOKPT DNF+ --:--

OPEN KRATKA (2.78km / 100m / 9KT)

1Tjaša Smonkar 52:14+00:00
2Melinda Skoliber 53:02+00:48
3Laura Karamatič 54:20+02:06
4Tim Golej 54:49+02:35
5Grega Novak 54:58+02:44
6Nika Hočevar 55:15+03:01
7Andraž Marolt 55:46+03:32
8Zalka Kužnik 56:08+03:54
9Ana Štritof 56:22+04:08
10Anel Puškar 56:33+04:19
11Klara Jug 56:39+04:25
12Jan Mlač Černe 57:37+05:23
13Erik Dervišević 58:49+06:35
14Andraž Reščič 59:26+07:12
15Urša Zagorac 60:11+07:57
16Stojančo Grujoski 60:30+08:16
17Bine Komac 61:45+09:31
Vacant +-53:46
Eva Primc MP+ --:--
Špela Kocjančič DNS+ --:--

OTROSKA (1km / 20m / 7KT)

1Neža JarcOK Komenda 17:39+00:00
2Nace Logondar AnžurOK Tivoli 49:59+32:20
3Kosta StržajOK Tivoli 50:23+32:44
Tin ŠucOK Komenda DNF+ --:--
Žiga SedejOK Azimut MP+ --:--
Vianez BončinaOK Slovenske Konjice DNS+ --:--

Z12 (1.44km / 40m / 7KT)

1Brina KölnerOK Komenda 12:18+00:00
2Ajda JerajOK Komenda 15:53+03:35
3Ajda JarcOK Komenda 19:48+07:30
4Ema Pika RajOK SG 27:56+15:38

Z14 (2.78km / 100m / 9KT)

1Neža ObidOK Azimut 32:31+00:00
2Tinka FerencOK Tivoli 34:07+01:36
3Jana MočnikOK Azimut 39:13+06:42
4Nea ErženOK Azimut 43:36+11:05
5Mojca KuncOK Tivoli 55:13+22:42

Z16 (4.15km / 200m / 8KT)

1Nastja FerlugaGAJA Orienteering 59:05+00:00
2Stella CigniniPUNTOK 68:46+09:41
3Manja LebanOK Azimut 74:06+15:01
4Karin PustOK Komenda 76:11+17:06
5Zala FerencOK Tivoli 87:35+28:30
6Tajda RazpetOK Azimut 87:54+28:49
7Pia IlovarOK Tivoli 102:01+42:56

Z18 (5.1km / 275m / 10KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda 84:46+00:00
2Nika RavnikarOK Komenda 87:48+03:02
3Zala Serženta SeljakOK Azimut 97:28+12:42
4Anja ŠkarabotOK Polaris 109:11+24:25

Z21B (4.15km / 200m / 8KT)

1Nika PoljanšekOK Azimut 63:47+00:00
2Monika RavnikarOK Komenda 64:31+00:44
3Tina MočnikOK Komenda 70:56+07:09
4Julija FerencOK Tivoli 71:47+08:00
5Barbara KmetecKamniški OK 74:00+10:13
6Alenka Vuga SeljakOK Komenda 85:49+22:02
7Polona JezeršekOK Komenda 88:53+25:06
8Spela BogatajOK Komenda 104:13+40:26
9Nataša BogatajOK Azimut 118:25+54:38
10Darja Gorjup PoženelOK Komenda 121:36+57:49
11Maja IsteničOK Azimut 124:29+60:42
12Ana ŠalamunOK Polaris 125:43+61:56
13Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 125:59+62:12
14Katarina SedejOK Azimut 130:04+66:17
15Maja ObidOK Azimut 138:32+74:45
16Damjana GantarOK Azimut 149:15+85:28

Z21E (9.68km / 650m / 19KT)

1Katja BabičOK Komenda 122:34+00:00
2Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 141:51+19:17
3Nuša JeramOK Azimut 158:01+35:27
Tina ZagorcKamniški OK MP+ --:--
Tajda KnafeljOK Azimut MP+ --:--

Z35 (5.72km / 250m / 11KT)

1Anica HribarOK Brežice 93:13+00:00
2Clizia ZambiasiSemiperdo 106:23+13:10
3Nastja RajOK SG 116:46+23:33
4Saša ŽižekOK Azimut 126:54+33:41
5Petja BalažičOK SG 128:48+35:35
6Irena Hacin KölnerOK Komenda 132:43+39:30
7Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice 141:41+48:28
8Petra ParadižOK Komenda 148:11+54:58
Lidija BenigarKamniški OK MP+ --:--
Ana PlavčakŠOK DNS+ --:--

Z45 (4.15km / 200m / 8KT)

1Tünde AllwingerMOK 82:12+00:00
2Cristina RuiniPUNTOK 84:05+01:53
3Romana ZupanOK Komenda 87:28+05:16
4Petra StojanOK Komenda 99:31+17:19
5Marjanca PoljanšekOK Azimut 100:40+18:28
6Irma PretnarKamniški OK 114:32+32:20
7Nadia van BuurenORIENTEERING TRIESTE 115:40+33:28
8Alenka ŠkarabotOK Polaris 142:48+60:36
9Darja VodlanOK Polaris 151:47+69:35

ZACETNISKA (1.44km / 40m / 7KT)

1Andrej JarcOK Komenda 16:57+00:00
2Tanja KmetecKamniški OK 40:20+23:23
3Darja Eva Paternoster ŠalamunOK Polaris 42:19+25:22
4Gašper PančurOK Komenda 72:20+55:23
5Boštjan PančurOK Komenda 82:18+65:21