Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP ski-o - srednja

Orientacijski klub Polaris, Rogla, 29. 2. 2020

M17 (2.45km / 60m / 7KT)

1Nik GregoričPD Ajdovščina 18:42+00:00
2Aljaž KerševanPD Ajdovščina 24:44+06:02
3Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 26:36+07:54
4Anže KölnerOK Komenda 37:55+19:13
5Jan CokanOK Komenda 63:34+44:52
6Gal NemečekPD Ajdovščina 68:16+49:34
Matija BovconPD Ajdovščina MP+ --:--
Oskar FoškiOK Polaris MP+ --:--

M21E (6.66km / 190m / 13KT)

1Jošt LapajneOK Azimut 37:28+00:00
2Matej PistorMariborski OK 37:38+00:10
3Blaž PetrovičOK Polaris 40:08+02:40
4Iztok RojcOK Polaris 44:07+06:39
5Tomaž PritržnikOK SG 48:21+10:53
6Blaž KölnerOK Komenda 48:41+11:13
7Anže Bahč 55:03+17:35
8Gašper PetrovičOK Polaris 68:57+31:29
Matic BlažOK Komenda MP+ --:--
Dušan PetrovičOK Polaris MP+ --:--

M40 (4.51km / 150m / 9KT)

1Günter KradischnigOLCG 34:50+00:00
2Stanko ČuferPD Ajdovščina 39:11+04:21
3Gregor AnderluhOK Polaris 44:09+09:19
4Andrej StudenOK Polaris 46:18+11:28
5Miha ŠkarabotOK Polaris 46:55+12:05
6Valentin ErženOK Azimut 60:08+25:18

MB (2.45km / 60m / 7KT)

1Tomaž PustOK Komenda 30:02+00:00

začetniki (2.45km / 60m / 7KT)

1Taja LanaTSK Idrija 21:37+00:00
2Matic LaraTSK Idrija 28:19+06:42
3Maruša NajTSK Idrija 52:47+31:10
4Tijan ŽivaTSK Idrija 54:12+32:35

Ž14 (2.45km / 60m / 7KT)

1Nea ErženOK Azimut 32:58+00:00
2Zala LozarPD Ajdovščina 36:16+03:18
3Brina KölnerOK Komenda 40:11+07:13
4Neža ŠtorPD Ajdovščina 41:02+08:04

Ž17 (2.45km / 60m / 7KT)

1Tinkara StresPD Ajdovščina 27:00+00:00
2Karin PustOK Komenda 27:08+00:08
3Anja StudenOK Polaris 41:27+14:27
4Martina BrataševecPD Ajdovščina 61:28+34:28

Ž21E (4.51km / 150m / 9KT)

1Kaja PistorMOK 40:31+00:00
2Nina ČernigojPD Ajdovščina 50:56+10:25
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 52:29+11:58
4Irena Hacin KölnerOK Komenda 85:23+44:52
Brina FoškiOK Polaris MP+ --:--
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK MP+ --:--

ŽB (2.45km / 60m / 7KT)

1Polona PucPD Ajdovščina 30:09+00:00
2Petra StojanOK Komenda 49:58+19:49