Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SSOL 3 - sprint

FISO FGV, Gorica, 3. 3. 2019

DIR/ODPRTA (3,7km / 70m / KT)

1Mauro FelcheroFriuli MTB & O 0:35:33+00:00
2Ilaria RochelliSSD Gaja 0:37:31+01:58
3Luca VascottoPunto K 0:43:38+08:05
4Giovanni AulisioPanda 0:58:07+22:34
5Giuliana ZoppePanda 0:59:00+23:27

ESO/ZAČETNIKI (km / m / KT)

1Fausto FranzFriuli MTB & O 0:33:30+00:00
2Marcella PoggioliSemiperdo 0:34:08+00:38
3Giuliana GiorgiSemiperdo 0:51:33+18:03
4Isaak Hrovatin 0:54:01+20:31
5Maja UgrinOK Tivoli 0:59:48+26:18
6Maria Cristina D'OrlandoFriuli MTB & O 1:04:32+31:02
7Emma LeoneSemiperdo 1:06:32+33:02
8Enej MislejPD Ajdovščina 1:48:01+74:31
Barbara HvlaOK Komenda DNF+ --:--
Annamaria Civiello DNF+ --:--

M10 (km / m / KT)

1Anže KölnerOK Komenda 0:21:21+00:00
2Gabriele GuidiciOriTrieste 0:25:52+04:31
3Jakob KurinčičOK Komenda 0:28:52+07:31
4Rok SedejOK Azimut 0:30:22+09:01
5Enej ŠucOK Komenda 0:37:06+15:45
Drejc MalusOK Komenda DNF+ --:--

M12 (km / m / KT)

1Rok BogatajOK Azimut 0:19:11+00:00
2Matej FerlugaSSD Gaja 0:20:34+01:23
3David SedejOK Azimut 0:25:08+05:57
4Matej BratožPD Ajdovščina 0:25:55+06:44
5Božo BizjakOK Azimut 0:26:48+07:37
6Jakob PečenkoPD Ajdovščina 0:27:19+08:08
7Rado KalcSSD Gaja 0:27:49+08:38
8Borut GantarOK Azimut 0:31:29+12:18
9Staš SvetecOK SG 0:35:05+15:54
10Patrik BeltramPD Ajdovščina 0:35:07+15:56
11Jaka SeljakOK Komenda 0:35:37+16:26
12Vid FaganelPD Ajdovščina 0:36:52+17:41
13Valentino GaspariSemiperdo 0:40:17+21:06
Oskar FoškiOK Polaris DNF+ --:--
Ožbej MalusOK Komenda DNF+ --:--

M14 (km / m / KT)

1Elia OleottoFriuli MTB & O 0:18:21+00:00
2Pietro SergasPunto K 0:21:34+03:13
3Sebastiano Akira CavagnisFonzaso 0:24:51+06:30
4Iusef AbdelbakyPunto K 0:28:16+09:55

M16 (km / m / KT)

1Natan Maj PoženelOK Komenda 0:22:51+00:00
2Goran PolojazSSD Gaja 0:23:16+00:25
3Matteo MiroloSemiperdo 0:26:20+03:29
4Nejc TurkOK Komenda 0:26:21+03:30
5Manuel Alberto MontesPD Ajdovščina 0:28:09+05:18
6Žan SlejkoPD Ajdovščina 0:31:27+08:36
7Luka SeljakOK Komenda 0:31:33+08:42
8Tilen ZupanOK Komenda 0:32:35+09:44
9Janoš KrkočPD Ajdovščina 0:33:51+11:00
10Primož GantarOK Azimut 0:34:00+11:09
11Jakob NovakPD Ajdovščina 0:37:26+14:35
12Jani BratožPD Ajdovščina 0:38:45+15:54
13Lev ŽižekOK Azimut 0:41:21+18:30
14Enrico SossiCAI XXX. Ottobre 0:42:46+19:55
15Matevž ŠtifterOK SG 0:46:26+23:35
Alessio JermanOriTrieste DNF+ --:--

M18 (km / m / KT)

1Domen KavčičOK Komenda 0:29:18+00:00

M21 (km / m / KT)

1Simon StanonikOK Azimut 0:26:51+00:00
2Gregor HvalaOK Azimut 0:27:29+00:38
3Tibor MrakOK Azimut 0:27:39+00:48
4Matteo ZoppePanda 0:30:35+03:44
5Tjaž GantarOK Azimut 0:32:12+05:21
6Alessandro PacassoFriuli MTB & O 0:33:14+06:23
7Nicola PilottoSemiperdo 0:36:25+09:34
8Filippo FacchinSSD Gaja 0:38:13+11:22
9Andrea MargioreCral Trieste 0:40:25+13:34
10Alessandro CantagalliFriuli MTB & O 0:43:39+16:48
11David AndrejcOK SG 0:46:55+20:04
Stefano De EccherFriuli MTB & O DNF+ --:--
Blaž MarotOK SG DNF+ --:--
Simone UnferFriuli MTB & O DNF+ --:--

M35 (km / m / KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 0:30:14+00:00
2Roberto LarotellaOriTrieste 0:32:07+01:53
3Marko DudicOK SG 0:32:12+01:58
4Dušan PetrovičOK Polaris 0:33:19+03:05
5Stefano CollodetFriuli MTB & O 0:34:12+03:58
6Nadai Mauro DeOriTarzo 0:34:48+04:34
7Valentin ErženOK Azimut 0:35:02+04:48
8Jožko JazbarOK Azimut 0:35:04+04:50
9Peter FerlugaSSD Gaja 0:35:31+05:17
10Gregor AndrejcOK SG 0:35:45+05:31
11Gregor ZupanOK Komenda 0:36:29+06:15
12Valter FoškiOK Polaris 0:36:56+06:42
13Matej SedejOK Azimut 0:37:10+06:56
14Klemen KendaOK Azimut 0:37:51+07:37
15Gregor PavličSSD Gaja 0:38:15+08:01
16Timotej ŠucOK Komenda 0:39:24+09:10
17Simon KurinčičOK Komenda 0:40:25+10:11
18Aleš PoljanšekOK Azimut 0:40:37+10:23
19Franc MalusOK Komenda 0:41:05+10:51
20Gregor RajOK SG 0:41:55+11:41
21Kristjan GantarOK Azimut 0:43:01+12:47
22Davor PobegaOK Tivoli 0:44:56+14:42
23Borut SeljakOK Komenda 0:46:05+15:51
Denis MitriFriuli MTB & O DNF+ --:--
Alessio RozziPD Ajdovščina DNF+ --:--
Primož PogorelčnikOK SG DNF+ --:--
Janez PretnarKamniški OK DNF+ --:--

M45 (km / m / KT)

1Alessandro GaspariSemiperdo 0:26:39+00:00
2Mauro SergasPunto K 0:27:50+01:11
3Stefano CavagnisFonzaso 0:28:25+01:46
4Maurizio MarussigFriuli MTB & O 0:28:56+02:17
5Simone FrappaFriuli MTB & O 0:30:47+04:08
6Paolo PradolinSemiperdo 0:32:26+05:47
7Fabrizio MosoloFriuli MTB & O 0:34:21+07:42
8Ercole PinOriTarzo 0:37:22+10:43
9Stefano SossiCAI XXX. Ottobre 0:42:29+15:50
Piero GiudiciOriTrieste DNF+ --:--
Andrea FoschianSemiperdo DNF+ --:--
Simone VisintinSemiperdo DNF+ --:--
Luca MorattoFriuli MTB & O DNF+ --:--

M50 (km / m / KT)

1Miha ŠkarabotOK Polaris 0:31:12+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli 0:35:39+04:27
Aleš ZupanOK Polaris DNF+ --:--
Silvo BabičOK Komenda DNF+ --:--

M55 (km / m / KT)

1Mauro ClementeSSD Gaja 0:28:28+00:00
2Massimo MoscaCAI XXX. Ottobre 0:29:14+00:46
3Luca PatiniSemiperdo 0:30:46+02:18
4Andrea MaccŕOriVicenza 0:33:32+05:04
5Mauro NardiSemiperdo 0:34:26+05:58
6Walter ZanattaOriTarzo 0:36:24+07:56
7Stefano ZanardiOriVicenza 0:37:20+08:52
8Alessandro CirianiFriuli MTB & O 0:38:20+09:52
Roberto CereattiFriuli MTB & O DNF+ --:--

M60 (km / m / KT)

1Stanko ČuferPD Ajdovščina 0:27:19+00:00
2Ivo KetePD Ajdovščina 0:27:24+00:05
3Silvij MočnikOK Azimut 0:32:49+05:30
4Charles NelsonOK Azimut 0:36:42+09:23
5Janko LapajneOK Azimut 0:38:49+11:30
6Mirko VodovnikOK SG 0:51:17+23:58
7Silvester ZamanOK Azimut 1:13:59+46:40

M65 (km / m / KT)

1Nicoló ZuffiSemiperdo 0:43:13+00:00
2Zdenko PavličSSD Gaja 0:49:02+05:49
Gianfranco SiegaSSD Gaja DNF+ --:--

OTROŠKA (km / m / KT)

1Leila Ema PoženelOK Komenda 0:38:56+00:00
Žiga SedejOK Azimut DNF+ --:--
Nizzy BončinaOK Azimut DNF+ --:--
Mija JerajOK Komenda DNF+ --:--

W10 (km / m / KT)

1Lili Ivana RajOK SG 0:34:46+00:00
2Zarja ŽižekOK Azimut 0:40:34+05:48
3Nika ErženOK Azimut 1:14:27+39:41
Ajda JerajOK Komenda DNF+ --:--
Miša AndrejcOK SG DNF+ --:--
Brina GantarOK Azimut DNF+ --:--
Jerca KurinčičOK Komenda DNF+ --:--

W12 (km / m / KT)

1Nea ErženOK Azimut 0:19:13+00:00
2Brina KölnerOK Komenda 0:22:52+03:39
3Maja ColomboSemiperdo 0:25:22+06:09
4Ema Pika RajOK SG 0:27:47+08:34
5Alice LeoneSemiperdo 0:28:00+08:47
6Špela MajdičOK Azimut 0:30:59+11:46
7Klara MahkovecPD Ajdovščina 0:34:47+15:34
8Nikolina UgrinOK Tivoli 0:36:59+17:46

W14 (km / m / KT)

1Nastja FerlugaSSD Gaja 0:18:58+00:00
2Lucrezia VisintinSemiperdo 0:51:19+32:21

W16 (km / m / KT)

1Stella CigniniPunto K 0:27:14+00:00
2Giulia FignonSemiperdo 0:29:43+02:29
3Eccher Veronica DeFriuli MTB & O 0:30:28+03:14
4Camilla LeoneSemiperdo 0:31:20+04:06
5Vita MalusOK Komenda 0:35:20+08:06
6Zala LozarPD Ajdovščina 0:46:51+19:37
7Tajda RazpetOK Azimut 0:47:40+20:26

W18 (km / m / KT)

1Deja RazpetOK Azimut 0:29:16+00:00
2Gloria BisaroSemiperdo 0:32:20+03:04
3Nika RavnikarOK Komenda 0:33:58+04:42
4Zala Serženta SeljakOK Azimut 0:34:31+05:15
5Giulia FaustoferriSemiperdo 0:55:36+26:20
Barbara ČibejOK Azimut DNF+ --:--

W21 (km / m / KT)

1Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 0:33:50+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut 0:34:38+00:48
3Zala ZavrlOK Komenda 0:36:32+02:42
4Karin CesconPunto K 0:36:52+03:02
5Ana Pia PogačarOK Komenda 0:37:06+03:16
6Alessia CirianiFriuli MTB & O 0:38:22+04:32
7Valentina GramacciaSemiperdo 0:42:20+08:30
8Brina FoškiOK Polaris 0:44:09+10:19
9Nika MočnikOK Azimut 0:44:46+10:56
10Monika RavnikarOK Komenda 0:45:11+11:21
11Valentina UnferFriuli MTB & O 0:46:57+13:07
12Barbara KmetecKamniški OK 0:53:51+20:01
Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK DNF+ --:--

W35 (km / m / KT)

1Marta CanalFriuli MTB & O 0:30:07+00:00
2Chiara SepinSSD Gaja 0:31:12+01:05
3Petja BalažičOK SG 0:32:09+02:02
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 0:33:30+03:23
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 0:36:13+06:06
6Saša ŽižekOK Azimut 0:37:26+07:19
7Mojca FoškiOK Polaris 0:37:44+07:37
8Petra ParadižOK Komenda 0:38:55+08:48
9Damjana GantarOK Azimut 0:45:33+15:26
10Petra StojanOK Komenda 0:46:33+16:26
11Marta MalusOK Komenda 0:47:19+17:12
12Paola RovisPunto K 0:47:41+17:34
13Sonia SantarossaSemiperdo 0:47:59+17:52
14Spela BogatajOK Komenda 0:49:52+19:45
15Maja IsteničOK Azimut 0:55:10+25:03
16Lorenza PravatoPD Ajdovščina 0:55:46+25:39
17Katarina SedejOK Azimut 1:06:32+36:25
18Anja Mihelič PogorelčnikOK SG 1:07:20+37:13
Lea BiasuttiPunto K DNF+ --:--
Alenka Vuga SeljakOK Komenda DNF+ --:--
Margareta PavličSSD Gaja DNF+ --:--
Sara GaionOriTrieste DNF+ --:--
Abigael Vanessa BoncinaOK Azimut DNF+ --:--

W45 (km / m / KT)

1Marina LovisottoFriuli MTB & O 0:28:56+00:00
2Nadia Van BuurenOriTrieste 0:34:35+05:39
3Anka KuzminSemiperdo 0:34:42+05:46
3Romana ZupanOK Komenda 0:34:42+05:46
5Katia RossettoFonzaso 0:35:30+06:34
6Irene BrunoPunto K 0:36:14+07:18
7Maja ProsenOK Komenda 0:36:26+07:30
8Monica FrappaFriuli MTB & O 0:37:10+08:14
9Damjana JeršeOK Polaris 0:38:47+09:51
10Marjanca PoljanšekOK Azimut 0:42:31+13:35
11Sonia PredanFriuli MTB & O 0:50:24+21:28
12Alenka ŠkarabotOK Polaris 0:50:54+21:58
Francesca RovereSSD Gaja DNF+ --:--
Vlasta JarcCAI Monfalcone DNF+ --:--
Elena MargioreOriTrieste DNF+ --:--
Irma PretnarKamniški OK DNF+ --:--

W55 (km / m / KT)

1Gabriella XausaFriuli MTB & O 0:38:30+00:00
2Franca CrevatinPunto K 0:45:50+07:20
3Giovanna De MasellisSemiperdo 0:55:16+16:46