Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 9 - klasika - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda - Križ, 11. 1. 2020

A (4.24km / m / 15KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 33:05+00:00
2Gregor HvalaOK Azimut 34:48+01:43
3Blaž KölnerOK Komenda 46:17+13:12
4Katja BabičOK Komenda 48:08+15:03
5Miha ŠkarabotOK Polaris 50:18+17:13
6Tina KernOK Komenda 52:23+19:18
7Silvo BabičOK Komenda 52:36+19:31
8Tomaž PustOK Komenda 52:49+19:44
9Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 53:00+19:55
10Tomaž KremžarOK Komenda 55:07+22:02
11Marko ObidOK Azimut 56:40+23:35
12Teja TušarOK Azimut 57:01+23:56
13Valentin ErženOK Azimut 57:40+24:35
14Polona JezeršekOK Komenda 60:07+27:02
15Zala ZavrlOK Komenda 60:30+27:25
16Robert KuncOK Tivoli 60:51+27:46
17Peter Vovk 64:02+30:57
18Ana Pia PogačarOK Komenda 65:38+32:33
19Gregor PavličGAJA 65:54+32:49
20Klemen KendaOK Azimut 66:54+33:49
21Natan Maj PoženelOK Komenda 70:16+37:11
22Barbara KmetecKamniški OK 73:10+40:05
23Nejc TurkOK Komenda 73:13+40:08
24Boris ErženŠOK 82:40+49:35
25Davor PobegaOK Tivoli 84:08+51:03
Vacant +-34:55
Igor BončinaOK Slovenske Konjice MP+ --:--
Vacant +-34:55
Janez PretnarKamniški OK DNS+ --:--

B (3.14km / m / 13KT)

1Miha KorenjakOK Komenda 43:24+00:00
2Neža ObidOK Azimut 44:16+00:52
3Jan CokanOK Komenda 48:32+05:08
4Ales FerencOK Tivoli 48:39+05:15
5Nea ErženOK Azimut 50:44+07:20
6Tina MočnikOK Komenda 52:59+09:35
7Tilen ZupanOK Komenda 53:00+09:36
8Ana PlavčakŠOK 55:05+11:41
9David SedejOK Azimut 57:30+14:06
10Timotej ŠucOK Komenda 57:32+14:08
11Petra ParadižOK Komenda 59:49+16:25
12Lana MohoričOK Azimut 59:53+16:29
13Alenka Vuga SeljakOK Komenda 59:54+16:30
14Irena Hacin KölnerOK Komenda 61:43+18:19
15Roman SladičŠOK 63:55+20:31
16Maja ObidOK Azimut 65:58+22:34
17Spela BogatajOK Komenda 67:41+24:17
18Vlado SedejOK Azimut 68:07+24:43
19Andrej KorelcOK Komenda 69:27+26:03
20Janko LapajneOK Azimut 71:40+28:16
21Božo BizjakOK Azimut 73:42+30:18
22Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice 74:10+30:46
23Nikolina UgrinOK Tivoli 75:22+31:58
24Janez ZavrlOK Komenda 76:24+33:00
25Izak CafnikOK Komenda 76:31+33:07
26Grega Cokan 76:51+33:27
27Zdenko PavličGAJA 90:31+47:07
28Maja IsteničOK Azimut 95:26+52:02
29Katarina SedejOK Azimut 96:57+53:33
30Matej SedejOK Azimut 97:21+53:57
31Elena Gombač ŠucOK Komenda 99:45+56:21
32Romana ZupanOK Komenda 99:48+56:24
33Petra StojanOK Komenda 146:34+103:10
Jaka OgrincOK Komenda DNS+ --:--
Matjaž FerencOK Tivoli DNF+ --:--
Anja ŠkarabotOK Polaris MP+ --:--
Natalija Kunc RešekOK Tivoli DNF+ --:--
Vacant +-44:36
Irma PretnarKamniški OK DNS+ --:--
Lara ZupanOK Komenda DNS+ --:--
Vacant +-44:36
Blaž JerajOK Komenda DNF+ --:--
Marko KernOK Komenda DNF+ --:--

C (1.97km / m / 8KT)

1Brina KölnerOK Komenda 15:01+00:00
2Enej ŠucOK Komenda 17:22+02:21
3Jakob KurinčičOK Komenda 20:34+05:33
4Florijan KremžarOK Komenda 21:41+06:40
5Rok SedejOK Azimut 24:38+09:37
6Mija JerajOK Komenda 27:22+12:21
7Ajda JarcOK Komenda 27:34+12:33
8Verena in Tamara Golmajer Škerjanec 27:46+12:45
9Ajda JerajOK Komenda 28:24+13:23
10Patricija KernOK Komenda 29:39+14:38
11Kevin KerčmarOK Azimut 33:08+18:07
12Val JarcOK Komenda 33:36+18:35
13Leila Ema PoženelOK Komenda 33:38+18:37
14Zala Zafošnik 35:20+20:19
15Katarina KremžarOK Komenda 36:15+21:14
16Urban in Iztok Stare 36:48+21:47
17Rok in Tomaž Frantar 37:03+22:02
18Olga in Brina FrantarOK Komenda 38:52+23:51
19Anže KölnerOK Komenda 40:38+25:37
20Miha Zafošnik 41:42+26:41
21Pia in Jakob OgrincOK Komenda 42:17+27:16
22Sandi Rajer 42:53+27:52
23Klara KremžarOK Komenda 43:24+28:23
24Nika ErženOK Azimut 45:08+30:07
25Žiga SedejOK Azimut 45:26+30:25
26Izabela Eržen PlavčakŠOK 48:00+32:59
27Rok Malič 49:03+34:02
27Tin ŠucOK Komenda 49:03+34:02
29Jerca KurinčičOK Komenda 51:17+36:16
30Staša PančuhOK Komenda 56:23+41:22
31Silva Hamberger 59:44+44:43
31Tit in Matic Golmajer Škerjanec 59:44+44:43
33Matjaz Hozjan 60:29+45:28
Vacant +-16:59
Vacant +-16:59
Vianez BončinaOK Slovenske Konjice +-16:59
Andreja Kancler DNS+ --:--
Lidija in Lejla Pirc Stare DNS+ --:--