Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 11. 10. 2020

KIDS / FAMILIES (2.81km / m / 11KT)

1Inga MarkovičOK SG 36:35+00:00
2Gal Janšek VodovnikOK SG 42:30+05:55
3Ida Antonija RajOK SG 45:05+08:30
Neža JarcOK Komenda DNS+ --:--
Klara KovšeOK SG DNS+ --:--
Tin ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Teja ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Marcel ZanoškarOK SG DNS+ --:--
Tejo Gaber RajOK SG DNS+ --:--

M 10 (2.81km / m / 11KT)

1Andraž MiheljakOK SG 21:36+00:00
2Val JarcOK Komenda 35:31+13:55
Aljoša AndrejcOK SG DNS+ --:--

M 14 (3.13km / m / 12KT)

1Luka SeljakOK Komenda 21:57+00:00
2Tevž MiheljakOK SG 29:16+07:19
3Enej ŠucOK Komenda 32:28+10:31
4Božo BizjakOK Azimut 34:48+12:51
5Staš SvetecOK SG 35:45+13:48
6Anže KölnerOK Komenda 43:16+21:19
Nik PotočanOK SG DNS+ --:--
Louis WaltherOLT Transdanubien DNS+ --:--
Vidjan LenartOK SG DNS+ --:--

M 15-17 (5.2km / m / 12KT)

1Tilen ZupanOK Komenda 45:29+00:00

M 21 (9.85km / m / 18KT)

1Kevin HaselsbergerNF Villach 45:10+00:00
2Žiga AndrejcOK SG 47:09+01:59
3Miroslav RyglMIRY 47:38+02:28
4Manfred StockmayerHSV OL WN 50:15+05:05
5Blaž PetrovičOK Polaris 56:26+11:16
6Marko DudicOK SG 56:51+11:41
7Tomaž PritržnikOK SG 65:26+20:16
8Blaž KölnerOK Komenda 67:02+21:52
9Jaka CesarOK SG 75:33+30:23
10Timotej ŠucOK Komenda 79:24+34:14
10Valentin ErženOK Azimut 79:24+34:14
12Gašper PetrovičOK Polaris 83:45+38:35
13Andraž DreščekOK Azimut 85:55+40:45
Samo CokanOK SG DNS+ --:--
Marko ZanoškarOK SG DNS+ --:--
Uroš CankarŠOK DNF+ --:--
Primož PogorelčnikOK SG DNS+ --:--

M 45 (8.78km / m / 15KT)

1Boris BaumanMOK 47:33+00:00
2Miro ŠalamunOK Polaris 52:46+05:13
3Klaus KramerGOs Harzberg 57:26+09:53
4Walter DravetzOLCG 58:19+10:46
5Igor GavrilovOK Komenda 58:47+11:14
6Miha ŠkarabotOK Polaris 64:51+17:18
7Tomaž PustOK Komenda 66:22+18:49
8Julijan Klančnik 66:40+19:07
9Dušan PetrovičOK Polaris 67:25+19:52
10Gregor ZupanOK Komenda 68:34+21:01
11Valter FoškiOK Polaris 74:24+26:51
12Igor PečovnikOK SG 80:44+33:11
Dietmar DoerflerGOs Harzberg DNS+ --:--
Igor BončinaOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Michael MelcherMBO-Jun-AUT DNS+ --:--
Blaž MiheljakOK SG MP+ --:--

M 60 (5.2km / m / 12KT)

1Rudolf SchwarzHSV Feldbach 39:45+00:00
2Hans LuttenbergerHSV Feldbach 41:10+01:25
3Karl ThierHSV Feldbach 46:00+06:15
4Walter ReinerNF Villach 48:31+08:46
5Wolf EberleHSV Aigen 54:11+14:26
6Mirko VodovnikOK SG 55:02+15:17
Roman SladičŠOK +-40:15

OPEN (4.43km / m / 12KT)

1Tin Klančnik 31:56+00:00
2Andrej JarcOK Komenda 32:47+00:51
3Marko PritržnikOK SG 45:01+13:05
4Tina MočnikOK Komenda 45:06+13:10
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 49:20+17:24
6Elena Gombač ŠucOK Komenda 60:06+28:10
7Tilen Skobir 62:27+30:31
8Familija GornjecOK SG 90:40+58:44
Anja Mihelič PogorelčnikOK SG DNS+ --:--

W 10 (2.81km / m / 11KT)

1Miša AndrejcOK SG 31:37+00:00
2Nika ErženOK Azimut 35:48+04:11
3Lili Ivana RajOK SG 38:44+07:07
4Frida MezgaOK SG 48:30+16:53
Vilina LenartOK SG DNS+ --:--
Pia PotočanOK SG DNS+ --:--

W 14 (3.13km / m / 12KT)

1Nea ErženOK Azimut 28:10+00:00
2Neža ObidOK Azimut 29:04+00:54
3Brina KölnerOK Komenda 37:15+09:05
4Špela MajdičOK Azimut 44:43+16:33
5Ema Pika RajOK SG 50:35+22:25
Ajda JarcOK Komenda DNS+ --:--
Amelie WaltherOLT Transdanubien DNS+ --:--

W 15-17 (4.43km / m / 12KT)

1Karin PustOK Komenda 46:12+00:00

W 21 (8.78km / m / 15KT)

1Marina ReinerNF Villach 52:44+00:00
2Petja BalažičOK SG 59:22+06:38
3Nastja RajOK SG 68:29+15:45
4Maja Visinski AndrejcOK SG 72:45+20:01
5Katka ŠosterOK SG 74:30+21:46
6Deja RazpetOK Azimut 90:48+38:04
7Nika PoljanšekOK Azimut 103:10+50:26
Katja WaltherOLT Transdanubien DNS+ --:--

W 45 (5.2km / m / 12KT)

1Karin IrkNF Villach 53:50+00:00
2Urška Kordiš MiheljakOK SG 59:01+05:11
3Romana ZupanOK Komenda 61:08+07:18
4Irena BalažičOK SG 62:38+08:48
5Tina FrasOK SG 73:40+19:50
6Tanja MezgaOK SG 165:26+111:36
Olga PogorevčnikOK SG DNS+ --:--
Gaby FinderMBO-Jun-AUT DNS+ --:--
Marie-Luise LuttenbergerHSV Feldbach DNS+ --:--